Plugins - Post Type Switcher - Development (trunk) - en to sv_SE translation catalogue (9 entries)

note: Description of the plugin
en: A simple way to change a post's type in WordPress
sv_SE: Ett enkelt sätt att ändra typ av ett inlägg i WordPress

en: Sorry, you cannot do this.
sv_SE: Du kan inte göra detta.

en: Missing data.
sv_SE: Saknar data.

en: &mdash; No Change &mdash;
sv_SE: &mdash; Ingen ändring &mdash;

en: Post Type
sv_SE: Inläggstyp

en: Type
sv_SE: Typ

en: Cancel
sv_SE: Avbryt

en: Edit
sv_SE: Redigera

en: Post Type:
sv_SE: Inläggstyp:
