Plugins - Post Type Switcher - Development (trunk) - en to pt translation catalogue (11 entries)

[ctx: verb]
en: Sponsor
pt: Patrocinar

note: Description of the plugin
en: A simple way to change a post's type in WordPress
pt: Uma forma simples de alterar o tipo de um conteúdo no WordPress

en: Sorry, you cannot do this.
pt: Desculpe, não pode fazer isto.

en: Missing data.
pt: Dados em falta.

en: &mdash; No Change &mdash;
pt: &mdash; No alterar &mdash;

note: Plugin URI of the plugin
en: https://wordpress.org/plugins/post-type-switcher
pt: https://pt.wordpress.org/plugins/post-type-switcher

en: Post Type
pt: Tipo de conteúdo

en: Type
pt: Tipo

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Edit
pt: Editar

en: Post Type:
pt: Tipo de conteúdo:
