Plugins - Post Type Switcher - Development (trunk) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: &mdash; No Change &mdash;
pl: &mdash; bez zmian &mdash;

note: Plugin Name of the plugin
en: Post Type Switcher
pl: Zmień typ treści

note: Plugin URI of the plugin
en: https://wordpress.org/plugins/post-type-switcher
pl: https://pl.wordpress.org/plugins/post-type-switcher/

en: Post Type
pl: Typ treści

en: Type
pl: Typ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edycja

en: Post Type:
pl: Typ treści:
