Plugins - Post Type Switcher - Development (trunk) - en to nl translation catalogue (8 entries)

note: Description of the plugin
en: A simple way to change a post's type in WordPress
nl: Een eenvoudige manier om het berichttype te wijzigen in WordPress

en: Sorry, you cannot do this.
nl: Helaas, je kunt dit niet doen.

en: Missing data.
nl: Ontbrekende gegevens.

en: &mdash; No Change &mdash;
nl: &mdash; Geen wijzigingen &mdash;

en: Post Type
nl: Berichttype

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: Post Type:
nl: Berichttype:
