Plugins - Post Type Switcher - Development (trunk) - en to ja_JP translation catalogue (10 entries)

note: Description of the plugin
en: A simple way to change a post's type in WordPress
ja_JP: WordPress で投稿タイプを変更する簡単な方法

en: Sorry, you cannot do this.
ja_JP: この操作は行えません。

en: Missing data.
ja_JP: データがありません。

en: &mdash; No Change &mdash;
ja_JP: &mdash; 変更なし &mdash;

note: Plugin URI of the plugin
en: https://wordpress.org/plugins/post-type-switcher
ja_JP: https://ja.wordpress.org/plugins/post-type-switcher/

en: Post Type
ja_JP: 投稿タイプ

en: Type
ja_JP: 種別

en: Cancel
ja_JP: キャンセル

en: Edit
ja_JP: 編集

en: Post Type:
ja_JP: 投稿タイプ:
