Plugins - Post Type Switcher - Development (trunk) - en to el_GR translation catalogue (10 entries)

note: Description of the plugin
en: A simple way to change a post's type in WordPress
el_GR: Ένας απλός τρόπος για να αλλάξετε τον τύπο μιας καταχώρησης στο WordPress

en: Sorry, you cannot do this.
el_GR: Λυπάμαι, δεν επιτρέπεται να το κάνετε αυτό.

en: Missing data.
el_GR: Ελλειπή δεδομένα.

en: &mdash; No Change &mdash;
el_GR: &mdash; Καμία αλλαγή &mdash;

en: Post Type
el_GR: Τύπος άρθρου

en: Type
el_GR: Είδος

en: Cancel
el_GR: Άκυρο

en: OK
el_GR: ΟΚ

en: Edit
el_GR: Επεξεργασία

en: Post Type:
el_GR: Τύπος άρθρου:
