Plugins - Post Type Switcher - Development (trunk) - en to de translation catalogue (11 entries)

[ctx: verb]
en: Sponsor
de: Unterstützen

note: Description of the plugin
en: A simple way to change a post's type in WordPress
de: Ein einfacher Weg, den Inhaltstyp in WordPress zu ändern

en: Sorry, you cannot do this.
de: Entschuldigung, aber das kannst du nicht tun.

en: Missing data.
de: Daten fehlen.

en: &mdash; No Change &mdash;
de: &mdash; Keine Änderung &mdash;

note: Plugin URI of the plugin
en: https://wordpress.org/plugins/post-type-switcher
de: https://de.wordpress.org/plugins/post-type-switcher/

en: Post Type
de: Inhaltstyp

en: Type
de: Typ

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Post Type:
de: Inhaltstyp:
