Plugins - Classic Editor - Stable (latest release) - en to hr translation catalogue (24 entries)

[ctx: Editor Name]
en: Block editor
hr: Blok uređivač

[ctx: Editor Name]
en: Classic editor
hr: Klasični uređivač

[ctx: Editor Name]
en: Edit (classic editor)
hr: Uredi (Klasični uređivač)

[ctx: Editor Name]
en: Edit (block editor)
hr: Uredi (Blok uređivač)

en: Change settings
hr: Promijeni postavke

en: Default editor for all sites
hr: Zadani uređivač za sve web-stranice

en: Editor Settings
hr: Postavke uređivača

en: Default Editor
hr: Zadani uređivač

[ctx: Editor Name]
en: block editor
hr: Blok uređivač

[ctx: Editor Name]
en: classic editor
hr: Klasični uređivač

note: translators: %s: post title
en: Edit &#8220;%s&#8221; in the block editor
hr: Uredi &#8220;%s&#8221; u blok uređivaču

en: Switch to block editor
hr: Prebaci na Blok uređivač

en: Switch to classic editor
hr: Prebaci na Klasični uređivač

en: By default the block editor is replaced with the classic editor and users cannot switch editors.
hr: Prema izvornim postavkama Blok uređivač je zamijenjen s Klasičnim uređivačem i korisnici ne mogu promijeniti uređivače.

en: Allow site admins to change settings
hr: Dopusti administratorima promjenu uređivača

en: Editor
hr: Uređivač

en: No
hr: Ne

en: Yes
hr: Da

en: Allow users to switch editors
hr: Dopusti korisnicima promjenu uređivača

en: Default editor for all users
hr: Zadani uređivač za sve korisnike

note: Author of the plugin
en: WordPress Contributors
hr: WordPress sudionici

note: Description of the plugin
en: Enables the WordPress classic editor and the old-style Edit Post screen with TinyMCE, Meta Boxes, etc. Supports the older plugins that extend this screen.
hr: Omogućuje WordPress klasični uređivač i stari stil zaslona uređivanja objava s TinyMCE, meta okviri, itd.. Podržava starije dodatke koji proširuju ovaj zaslon.

note: translators: %s: post title
en: Edit &#8220;%s&#8221; in the classic editor
hr: Uredi &#8220;%s&#8221; u klasičnom uređivaču

en: Settings
hr: Postavke
