Plugins - iThemes Security - Stable (latest release) - en to hu translation catalogue (1419 entries)

en: "kid" empty, unable to lookup correct key
hu: "kid" üres, nem tudja megnézni a megfelelő kulcsot

en: "kid" invalid, unable to lookup correct key
hu: "kid" érvénytelen, nem tudta megnézni a megfelelő kulcsot

en: %1$d Added, %2$d Removed, %3$d Changed
hu: %1$d Hozzáadva, %2$d Eltávolítva, %3$d Megváltozott

en: %1$s %2$d
hu: %2$d. %1$s

en: %1$s - %2$s ago
hu: %1$s - %2$s ezelőtt

en: %1$s Authenticated
hu: %1$s Hitelesített

en: %1$s Authenticated Using %2$s
hu: %1$s Hitelesített %2$s

en: %1$s Failed Authentication
hu: %1$s Sikertelen hitelesítés

en: %1$s Failed Authentication Using %2$s
hu: %1$s Sikertelen hitelesítés %2$s használatával

en: %1$s Migrating log entries from an older format. This message will update when the migration is complete.
hu: %1$s Naplóbejegyzések migrálása egy régebbi formátumból. Ez az üzenet frissül, amikor a migráció befejeződik.

en: %1$s and %2$s
hu: %1$s és %2$s

en: %1$s is enabled as recommended.
hu: %1$s az ajánlott módon engedélyezve van.

[ctx: %1$s is the input name. %2$s is the error message.]
en: The directory supplied in %1$s cannot be used as a valid directory. %2$s
hu: A %1$s-ben megadott könyvtár nem használható érvényes könyvtárként. %2$s

[ctx: %1$s is the input name. %2$s is the error message.]
en: The file path supplied in %1$s cannot be used as the parent directory cannot be created. %2$s
hu: A %1$s-ben megadott fájl elérési útja nem használható, mivel a szülő könyvtár nem hozható létre. %2$s

en: %1$s theme %2$s
hu: %1$s téma %2$s

en: %1$s, and %2$s
hu: %1$s, és %2$s

en: %1$sHide Backend%2$s will notify the chosen recipients whenever the login URL is changed.
hu: A %1$sHide Backend%2$s értesíti a kiválasztott címzetteket, ha a bejelentkezési URL megváltozik.

en: %1$sView the Site Scan Report%2$s available now from your WordPress admin dashboard.
hu: %1$sNézze meg a webhelyvizsgálati jelentést%2$s, amely mostantól elérhető a WordPress adminisztrációs műszerfaláról.

en: %s Users
hu: %s felhasználó

en: %s ago
hu: %s ezelőtt

en: %s approved comment | %s approved comments
hu[0]: %s jóváhagyott megjegyzés
hu[1]: %s jóváhagyott megjegyzések

en: %s comment | %s comments
hu[0]: %s megjegyzés
hu[1]: %s megjegyzések

en: %s could not be read due to an unknown error.
hu: %s ismeretlen hiba miatt nem lehetett beolvasni.

en: %s could not be read. Both the fopen/feof/fread/flock and file_get_contents functions are disabled on the server.
hu: %s nem lehetett beolvasni. A fopen/feof/fread/flock és a file_get_contents függvények egyaránt le vannak tiltva a kiszolgálón.

en: %s could not be read. Both the opendir/readdir/closedir and glob functions are disabled on the server.
hu: %s nem lehetett beolvasni. Az opendir/readdir/closedir és a glob funkciók egyaránt le vannak tiltva a kiszolgálón.

en: %s could not be read. It does not appear to be a file.
hu: A %s fájl engedélyei nem olvashatók be, mert a fájl nem található.

en: %s could not be written as a file. The requested path already exists as a directory. The directory must be removed or a new file name must be chosen before the file can be written.
hu: %s nem lehetett fájlként kiírni. A kért elérési út már létezik könyvtárként. A könyvtárat el kell távolítani, vagy új fájlnevet kell választani, mielőtt a fájl kiírható lenne.

en: %s could not be written. Both the fopen/fwrite/flock and file_put_contents functions are disabled on the server. This is a server configuration issue that must be resolved before iThemes Security can write files.
hu: %s nem lehetett kiírni. Az fopen/fwrite/flock és a file_put_contents funkciók egyaránt le vannak tiltva a kiszolgálón. Ez egy szerverkonfigurációs probléma, amelyet meg kell oldani, mielőtt az iThemes Security képes lenne fájlokat írni.

en: %s could not be written. This could be due to a permissions issue. Ensure that PHP runs as a user that has permission to write to this location.
hu: %s nem lehetett kiírni. Ennek oka lehet egy jogosultsági probléma. Győződjön meg róla, hogy a PHP olyan felhasználóként fut, akinek van joga írni erre a helyre.

en: %s is not a valid IP address.
hu: %s egy érvénytelen IP cím.

en: %s item | %s items
hu[0]: %s elem
hu[1]: %s elemek

en: %s pending comment | %s pending comments
hu[0]: %s függőben lévő megjegyzés
hu[1]: %s függőben lévő megjegyzések

en: %s unused code remaining. | %s unused codes remaining.
hu[0]: %s fel nem használt kód maradt.
hu[1]: %s fel nem használt kódok maradtak.

en: &larr; Back to %s
hu: &larr; Vissza %s

en: (recommended)
hu: (ajánlott)

en: <b>Host:</b> %1$s
hu: <b>Hoszt:</b> %1$s

en: <b>User:</b> %1$s
hu: <b>Felhasználó:</b> %1$s

en: <b>Username:</b> %1$s
hu: <b>Felhasználónév:</b> %1$s

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid email address or incorrect password.
hu: <strong>HIBA</strong>: Érvénytelen e-mail cím vagy helytelen jelszó.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or incorrect password.
hu: <strong>HIBA</strong>: Érvénytelen felhasználónév vagy helytelen jelszó.

en: <strong>ERROR</strong>: The password you have chosen appears to have been used before. You must choose a new password.
hu: <strong>HIBA</strong>: Úgy tűnik, hogy az Ön által választott jelszót már korábban használták. Új jelszót kell választania.

en: A "internal server" error prevented the request from completing as expected. The server returned a 500 status code, indicating that the server was unable to complete the request due to a fatal PHP error or a server problem. This could be due to a plugin/theme conflict, a server configuration issue, a temporary hosting issue, or invalid custom PHP modifications. Please check your server's error logs for details about the source of the error and contact your hosting company for assistance if required.
hu: Egy "belső szerver" hiba miatt a kérés nem tudott a várakozásoknak megfelelően befejeződni. A kiszolgáló 500-as státuszkódot küldött vissza, ami azt jelzi, hogy a kiszolgáló nem tudta befejezni a kérést egy végzetes PHP-hiba vagy egy kiszolgálói probléma miatt. Ennek oka lehet egy plugin/téma konfliktus, egy szerverkonfigurációs probléma, egy ideiglenes tárhely probléma vagy érvénytelen egyéni PHP-módosítások. Kérjük, ellenőrizze a szerver hibanaplóját a hiba forrásának részleteiért, és szükség esetén forduljon a tárhely szolgáltatójához segítségért.

en: A "not found" error prevented the request from completing as expected. The server returned a 404 status code, indicating that the server was unable to find the requested admin-ajax.php file. This could be due to a plugin/theme conflict, a server configuration issue, or an incomplete WordPress installation. Please try refreshing the page and trying again. If the request continues to fail, you may have to alter plugin settings, alter server configurations, or reinstall WordPress.
hu: Egy "nem található" hiba megakadályozta, hogy a kérés a várt módon befejeződjön. A szerver 404-es státuszkódot küldött vissza, ami azt jelzi, hogy a szerver nem találta a kért admin-ajax.php fájlt. Ennek oka lehet egy plugin/téma konfliktus, egy szerverkonfigurációs probléma vagy egy hiányos WordPress telepítés. Kérjük, próbálja meg frissíteni az oldalt, és próbálkozzon újra. Ha a kérés továbbra is sikertelen, akkor lehet, hogy módosítania kell a plugin beállításokat, a szerver konfigurációit, vagy újra kell telepítenie a WordPress-t.

en: A "request forbidden" error prevented the request from completing as expected. The server returned a 403 status code, indicating that the server configuration is prohibiting this request. This could be due to a plugin/theme conflict or a server configuration issue. Please try refreshing the page and trying again. If the request continues to fail, you may have to alter plugin settings or server configuration that could account for this AJAX request being blocked.
hu: Egy "tiltott kérés" hiba miatt a kérés nem tudott a várakozásoknak megfelelően befejeződni. A kiszolgáló egy 403-as státuszkódot küldött vissza, ami azt jelzi, hogy a kiszolgáló konfigurációja tiltja ezt a kérést. Ennek oka lehet egy plugin/téma konfliktus vagy egy szerverkonfigurációs probléma. Kérjük, próbálja meg frissíteni az oldalt, és próbálja meg újra. Ha a kérés továbbra is sikertelen, lehet, hogy módosítania kell a plugin beállításait vagy a szerver konfigurációját, ami miatt ez az AJAX-kérés blokkolva van.

en: A 3rd-party Backup Plugin, %s, is being used.
hu: Egy harmadik féltől származó biztonsági mentés plugint, %s, használnak.

en: A File Change scan is currently in progress.
hu: Jelenleg fájlváltoztatási vizsgálat van folyamatban.

en: A Nickname is required. Please choose a nickname or fill out your first and last name.
hu: Becenévre van szükség. Kérjük, válasszon becenevet, vagy adja meg a kereszt- és vezetéknevét.

en: A QR code image is generated for users that set up two-factor authentication for this site. This image is generated using an iThemes hosted API. As part of generating this image, your username is sent to the API. This data is not logged. For privacy policy details, please see the <a href="%1$s">iThemes Privacy Policy</a>.
hu: A QR-kód képét a kétfaktoros hitelesítést ezen a webhelyen beállító felhasználók számára generálja a rendszer. Ez a kép az iThemes által üzemeltetett API segítségével generálódik. A kép létrehozásának részeként az Ön felhasználóneve elküldésre kerül az API-nak. Ez az adat nem kerül naplózásra. Az adatvédelmi irányelvek részleteiért kérjük, tekintse meg az <a href="%1$s">iThemes adatvédelmi irányelveit</a>.

en: A comment describing the ban.
hu: A tiltást leíró megjegyzés.

en: A file (or files) on your site have been changed. Please review the report below to verify changes are not the result of a compromise.
hu: Egy fájl (vagy fájlok) a webhelyen megváltozott. Kérjük, tekintse át az alábbi jelentést, hogy meggyőződjön arról, hogy a változások nem kompromittálódás eredménye.

en: A file or directory already exists at <code>%s</code>. No Directory Name changes have been made. Please choose a new Directory Name or remove the existing file or directory and try again.
hu: Egy fájl vagy könyvtár már létezik a <code>%s</code>. Nem történt könyvtárnév módosítás. Kérjük, válasszon új könyvtárnevet, vagy távolítsa el a meglévő fájlt vagy könyvtárat, és próbálja meg újra.

en: A list of one-time codes you can use if you lose access to your device.
hu: Egyszeri kódok listája, amelyeket akkor használhat, ha elveszíti a hozzáférést a készülékéhez.

en: A nonce security check failed, preventing the request from completing as expected. Please try reloading the page and trying again.
hu: A biztonsági ellenőrzés sikertelen volt, ami megakadályozta, hogy a kérés a várakozásoknak megfelelően befejeződjön. Kérjük, próbálja meg újratölteni az oldalt, és próbálkozzon újra.

en: A parser error prevented the request from completing as expected. The site sent a response that jQuery could not process. This could be due to a plugin/theme conflict or a server configuration issue.
hu: Egy elemző hiba miatt a kérés nem tudott a várt módon befejeződni. A webhely olyan választ küldött, amelyet a jQuery nem tudott feldolgozni. Ennek oka lehet egy plugin/téma konfliktus vagy egy szerverkonfigurációs probléma.

en: A password change is required for your account.
hu: Jelszó módosítása szükséges a fiókjához.

en: A permissions security check failed, preventing the request from completing as expected. The currently logged in user does not have sufficient permissions to make this request. Please try reloading the page and trying again.
hu: A jogosultságok biztonsági ellenőrzése sikertelen volt, ami megakadályozta a kérelem elvárt módon történő befejezését. Az aktuálisan bejelentkezett felhasználó nem rendelkezik elegendő jogosultsággal a kérés végrehajtásához. Kérjük, próbálja meg újratölteni az oldalt, és próbálkozzon újra.

en: A query failure prevented the log data from being accessed: %s
hu: Egy lekérdezési hiba megakadályozta a naplóadatok elérését: %s

en: A scan is already in progress. Please check the <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">logs page</a> at a later time for the results of the scan.
hu: A vizsgálat már folyamatban van. Kérjük, később ellenőrizze a <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">naplók oldalát</a> a vizsgálat eredményeiért.

en: A simple website to promote your business.
hu: Egy egyszerű weboldal vállalkozása népszerűsítésére.

en: A timeout error prevented the request from completing as expected. The site took too long to respond. This could be due to a plugin/theme conflict or a server configuration issue.
hu: A kérés befejezését egy időkorlátozási hiba akadályozta meg. A webhelynek túl sokáig tartott a válaszadás. Ennek oka lehet egy plugin/téma konfliktus vagy egy szerverkonfigurációs probléma.

en: A user already exists with that username.
hu: Már létezik egy felhasználó ezzel a felhasználónévvel.

en: A user group already exists with the id '%s'.
hu: Egy felhasználói csoport már létezik '%s' azonosítóval.

en: A user group must have a minimum role, list of roles, or list of users to be created.
hu: Egy felhasználói csoportnak rendelkeznie kell egy minimális szereppel, szerepkörök listájával vagy a létrehozandó felhasználók listájával.

en: A validation check for %1$s failed. The %2$s value is missing. This could be due to a problem with the iThemes Security installation or an invalid modification. Please reinstall iThemes Security and try again.
hu: A %1$s érvényességi ellenőrzése sikertelen volt. Az %2$s érték hiányzik. Ennek oka lehet az iThemes Security telepítésének problémája vagy egy érvénytelen módosítás. Kérjük, telepítse újra az iThemes Securityt, és próbálja meg újra.

en: A validation function for %1$s received data that did not have the required entry for %2$s.
hu: A %1$s érvényesítési funkció olyan adatokat kapott, amelyek nem tartalmazták a %2$s szükséges bejegyzést.

en: A validation function for %1$s received data that does not match the expected data type for the %2$s entry. A data type of %3$s was expected, but a data type of %4$s was received.
hu: Érvényesítési funkció a %1$s beérkezett adatokhoz, amelyek nem felelnek meg az %2$s bejegyzés elvárt adattípusának. A %3$s adattípust várták, de %4$s adattípust kaptak.

en: A validation function for %1$s received data that has an entry for %2$s when no such entry exists.
hu: Egy érvényesítési függvény a %1$s kapott adatokhoz, amely %2$s bejegyzéssel rendelkezik, ha ilyen bejegyzés nem létezik.

en: A website to connect people and communities.
hu: Az emberek és közösségek összekapcsolására szolgáló weboldal.

en: A website to promote your cause and collect donations.
hu: Egy weboldal az ügye népszerűsítésére és adományok gyűjtésére.

en: A website to sell products or services.
hu: Termékeket vagy szolgáltatásokat értékesítő weboldal.

en: A website to share your thoughts or to start a conversation.
hu: Egy weboldal, ahol megoszthatja gondolatait, vagy beszélgetést kezdeményezhet.

en: A website to showcase your craft.
hu: Egy weboldal, ahol bemutathatja a tevékenységét.

en: API Access
hu: API hozzáférés

en: API Configuration
hu: API beállítás

en: API Key
hu: API kulcs

en: API Types
hu: API típusok

en: Access to REST API data is left as default. Information including published posts, user details, and media library entries is available for public access.
hu: A REST API-adatokhoz való hozzáférés alapértelmezett marad. A közzétett bejegyzéseket, felhasználói adatokat és médiatár-bejegyzéseket tartalmazó információk nyilvánosak.

en: Access while site in away mode
hu: Hozzáférés, míg a webhely távoli üzemmódban van

en: Account is not authorized
hu: A fiók nem engedélyezett

en: Action
hu: Művelet

en: Action Processed
hu: Feldolgozott művelet

en: Action not found.
hu: A művelet nem található.

en: Action processed. Please continue in your original browser.
hu: Művelet feldolgozva. Kérjük, folytassa az eredeti böngészőjében.

en: Actions (%s)
hu: Műveletek (%s)

en: Activate Network Brute Force Protection
hu: Hálózati brutal force elleni védelem aktiválása

en: Activating Network Brute Force Protection...
hu: A hálózati brute Force védelem aktiválása...

en: Active Lockouts
hu: Aktív kizárások

en: Actor Identifier
hu: Szerep azonosítása

en: Actor Type
hu: Szerep típusa

en: Add Ban
hu: Új kitiltás

en: Add Many
hu: Hozzáadás

en: Added
hu: Hozzáadva

en: Added Files
hu: Hozzáadott fájlok

en: Added by W3 Total Cache
hu: Hozzáadta a W3 Total Cache

en: Additional information
hu: További információk

en: Admin User
hu: Admin felhasználó

en: Advanced
hu: Haladó

en: Advanced Entries for Support and Developers
hu: Speciális bejegyzések a támogatás és a fejlesztők számára

en: Advanced feature to rename the wp-content directory to a different name.
hu: Speciális funkció a wp-content könyvtár átnevezéséhez.

en: Algorithm not allowed
hu: Algoritmus nem megengedett

en: Algorithm not supported
hu: Nem támogatott algoritmus

en: All API Types
hu: Összes API típus

en: All Events
hu: Összes esemény

en: All Events (%s)
hu: Minden esemény (%s)

en: All Except Email
hu: Minden, kivéve az e-mail-t

en: All Methods (recommended)
hu: Minden módszer (ajánlott)

en: All Modules
hu: Összes modul

en: All Users
hu: Összes felhasználó

en: All dates
hu: Összes dátum

en: Allow Data Tracking
hu: Adatkövetése engedélyezése

en: Allow Multiple Authentication Attempts per XML-RPC Request
hu: Több hitelesítési kísérlet engedélyezése XML-RPC kérésenként

en: Allow Remembering Two-Factor
hu: Kétfaktoros emlékezés engedélyezése

en: Allow iThemes Security to write to wp-config.php and .htaccess automatically. If disabled, you will need to place configuration options in those files manually.
hu: Engedélyezze az iThemes Security számára, hogy automatikusan írjon a wp-config.php és .htaccess fájlba. Ha letiltja, akkor manuálisan kell elhelyeznie a konfigurációs beállításokat ezekben a fájlokban.

en: Allow iThemes to track plugin usage via anonymous data.
hu: Engedélyezze az iThemes számára, hogy anonim adatokon keresztül nyomon kövesse a plugin használatát.

en: Allow users to create new iThemes Security Dashboards.
hu: Lehetővé teszi a felhasználók számára új iThemes Security irányítópultok létrehozását.

en: Allow users to log in using their user’s email address or username. This is the default WordPress behavior.
hu: Lehetővé teszi a felhasználók számára, hogy bejelentkezzenek a felhasználói e-mail címük vagy felhasználónevük használatával. Ez a WordPress alapértelmezett viselkedése.

en: Allow users to manage iThemes Security.
hu: Engedélyezze a felhasználóknak az iThemes Security kezelését.

en: An "invalid format" error prevented the request from completing as expected. The format of data returned could not be recognized. This could be due to a plugin/theme conflict or a server configuration issue.
hu: Egy "érvénytelen formátum" hiba miatt a kérés nem tudott a várt módon befejeződni. A visszaküldött adatok formátumát nem lehetett felismerni. Ennek oka lehet egy plugin/téma konfliktus vagy egy szerverkonfigurációs probléma.

en: An Authentication Code has been sent to the email address associated with your account. Look for an email with "%s" in the subject line.
hu: A hitelesítési kódot elküldtük a fiókodhoz társított e-mail címre. Keresd meg azt az e-mailt, amelynek tárgya “%s”.

en: An application password must be valid for either REST API requests, XML-RPC requests, or both.
hu: Az alkalmazás jelszavának érvényesnek kell lennie a REST API-kérelmekre, az XML-RPC-kérelmekre vagy mindkettőre.

en: An attempt to register the %1$s module failed because it extends a non-registered module: %2$l
hu: A %1$s modul regisztrálási kísérlete sikertelen volt, mert az egy nem regisztrált modult bővít: %2$l

en: An attempt to register the %1$s module failed because it has an invalid configuration: %2$l
hu: A %1$s modul regisztrációs kísérlete sikertelen volt, mert érvénytelen konfigurációval rendelkezik: %2$l

en: An attempt to register the %1$s module failed because it's configuration file is empty.
hu: A %1$s modul regisztrálási kísérlete sikertelen volt, mert a konfigurációs fájlja üres.

en: An attempt to register the %1$s module failed since the supplied path (%2$s) is invalid. This could indicate an invalid modification or incomplete installation of the iThemes Security plugin. Please reinstall the plugin and try again.
hu: A %1$s modul regisztrálási kísérlete sikertelen, mivel a megadott elérési útvonal (%2$s) érvénytelen. Ez az iThemes Security plugin érvénytelen módosítására vagy hiányos telepítésére utalhat. Kérjük, telepítse újra a bővítményt, és próbálja meg újra.

en: An available update is listed, but automatic updates are not configured.
hu: Egy elérhető frissítés szerepel a listában, de az automatikus frissítések nincsenek beállítva.

en: An empty ip argument was submitted.
hu: Üres ip argumentumot küldtek be.

en: An error occurred when communicating with the iThemes Security Check server: %s (%s)
hu: Hiba történt az iThemes Security Check szerverrel való kommunikáció során: %s (%s)

en: An error occurred when communicating with the iThemes Security Check server: The server did not return JSON data when JSON data was expected.
hu: Hiba történt az iThemes Security Check szerverrel való kommunikáció során: A szerver nem küldött vissza JSON-adatokat, amikor JSON-adatokat vártak.

en: An error occurred when communicating with the iThemes Security Check server: The server returned a blank response.
hu: Hiba történt az iThemes Security Check szerverrel való kommunikáció során: A szerver üres választ küldött vissza.

en: An iThemes Security module's scheduling.php file must return a callable.
hu: Az iThemes Security modul scheduling.php fájljának vissza kell adnia egy hívhatót.

en: An invalid sanitize type of "%1$s" was received for the %2$s input.
hu: A %2$s bemenethez "%1$s" típusú érvénytelen szanitizáló típus érkezett.

en: An unexpected error occurred.
hu: Egy váratlan hiba történt.

en: An unknown error occured. Please try again later
hu: Hiba lépett fel. Kérem, próbálja újra később

en: An unknown error prevented the API key request from succeeding. The request for an API key returned an empty key. Please wait a few minutes and try again.
hu: Ismeretlen hiba miatt az API-kulcs lekérdezése nem sikerült. Az API-kulcs iránti kérelem üres kulcsot adott vissza. Kérjük, várjon néhány percet, és próbálja meg újra.

en: An unknown error prevented the API key request from succeeding. The request for an API key returned an unrecognized response. Please wait a few minutes and try again.
hu: Ismeretlen hiba miatt az API-kulcs lekérdezése nem sikerült. Az API-kulcsra vonatkozó kérés ismeretlen választ adott vissza. Kérjük, várjon néhány percet, és próbálja meg újra.

en: An unknown error prevented the API key request from succeeding. This problem could be due to a server configuration or plugin compatibility issue. Please wait a few minutes and try again.
hu: Ismeretlen hiba miatt az API-kulcs lekérdezése nem sikerült. Ez a probléma szerverkonfigurációs vagy bővítmény-kompatibilitási problémából adódhat. Kérjük, várjon néhány percet, és próbálja meg újra.

en: An unknown error prevented the API key secret request from succeeding. The request for an API key secret returned an unrecognized response. Please wait a few minutes and try again.
hu: Ismeretlen hiba miatt nem sikerült az API-kulcs titkos kérése. Az API-kulcs titkának lekérdezése ismeretlen választ adott vissza. Kérjük, várjon néhány percet, és próbálja meg újra.

en: An unknown error prevented the API key secret request from succeeding. The request for an API key submitted an empty key. Please wait a few minutes and try again.
hu: Ismeretlen hiba miatt nem sikerült az API-kulcs titkos kérése. Az API-kulcs iránti kérelem üres kulcsot küldött. Kérjük, várjon néhány percet, és próbálja meg újra.

en: An unknown error prevented the API key secret request from succeeding. This problem could be due to a server configuration or plugin compatibility issue. Please wait a few minutes and try again.
hu: Ismeretlen hiba miatt nem sikerült az API-kulcs titkos kérése. Ez a probléma szerverkonfigurációs vagy bővítmény-kompatibilitási problémából adódhat. Kérjük, várjon néhány percet, és próbálja meg újra.

en: An unknown error prevented the API key secrete request from succeeding. The request for an API key secret returned an empty key secret. Please wait a few minutes and try again.
hu: Ismeretlen hiba miatt az API-kulcs titkosítása iránti kérelem nem volt sikeres. Az API-kulcs titkos kulcsának lekérdezése üres kulcstitkot adott vissza. Kérjük, várjon néhány percet, és próbálja meg újra.

en: An unknown error prevented the request from completing as expected. This could be due to a plugin/theme conflict or a server configuration issue.
hu: Egy ismeretlen hiba megakadályozta, hogy a kérés a várt módon befejeződjön. Ennek oka lehet egy plugin/téma konfliktus vagy egy szerverkonfigurációs probléma.

en: An unknown issue prevented the update from completing.
hu: Egy ismeretlen probléma megakadályozta a frissítés befejezését.

en: An update to version %1$s is available, but it doesn&#8217;t work with your version of PHP. %2$sLearn more about updating PHP%3$s.
hu: Elérhető a %1$s verzióra való frissítés, de az nem működik a te PHP-verzióddal. %2$sTudjon meg többet a PHP frissítéséről%3$s.

en: Analytics
hu: Analitika

en: Another user group with this configuration already exists.
hu: Egy másik felhasználói csoport ezzel a konfigurációval már létezik.

en: Answers entry %d must be an object.
hu: A válaszok %d bejegyzésének objektumnak kell lennie.

en: Answers must be an array.
hu: A válaszoknak tömbnek kell lenniük.

en: Application Passwords
hu: Alkalmazás jelszavak

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Are you lost?
hu: Eltévedtél?

en: As a getting-started point you can include the HackRepair.com ban list developed by Jim Walker.
hu: Kezdőpontként a Jim Walker által kidolgozott HackRepair.com tiltólistát is be lehet vonni.

en: Attached is the database backup file for your site.
hu: Csatoltuk az oldalad adatbázisának biztonsági másolatát.

en: Attacks
hu: Támadások

en: Attempted to log in as admin
hu: Adminisztrátorként próbált bejelentkezni

en: Attempting Recovery
hu: A helyreállítás megkísérlése

en: Attempting Recovery: Invalid Job
hu: Megkísérli a helyreállítást: Érvénytelen feladat

en: Authenticate
hu: Hitelesítés

en: Authentication Code
hu: Ellenőrző kód

en: Authentication Code:
hu: Megerősítő kód:

en: Authentication Methods Available to Users
hu: A felhasználók számára elérhető hitelesítési módszerek

en: Authentication codes will be sent to %1$s.
hu: A hitelesítési kódok a %1$s címre kerülnek elküldésre.

en: Authorized Hosts
hu: Engedélyezett Hosztok

en: Automatic
hu: Automatikus

en: Automatically Temporarily Authorize Hosts
hu: Gazdák automatikus ideiglenes engedélyezése

en: Automatically ban IPs reported as a problem by the network.
hu: Automatikusan letiltja a hálózat által problémaként jelentett IP-ket.

en: Automatically ban “admin” user
hu: Automatikusan tiltsa az "admin" felhasználót

en: Automatically updates vulnerable plugins, themes, and WordPress core for you if it fixes a vulnerability that was found by the Site Scanner.
hu: Automatikusan frissíti a sebezhető bővítményeket, témákat és a WordPress magot, ha az Site Scanner által talált sebezhetőséget javítja.

en: Back
hu: Vissza

en: Backup
hu: Biztonsági mentés

en: Backup Codes
hu: Biztonsági kódok

en: Backup Interval
hu: Biztonsági mentés gyakorisága

en: Backup Location
hu: Biztonsági mentés helye

en: Backup Method
hu: Biztonsági mentés módja

en: Backup Now
hu: Biztonsági mentés most

en: Backup Tables
hu: Adatbázis táblák Biztonsági mentése

en: Backup complete. The backup was saved locally.
hu: Biztonsági mentés befejezve. A biztonsági mentés helyileg mentésre került.

en: Backup complete. The backup was sent to the selected email recipients and was saved locally.
hu: Biztonsági mentés befejezve. A biztonsági másolat elküldésre került a kiválasztott e-mail címzetteknek, és helyileg elmentésre került.

en: Backup complete. The backup was sent to the selected email recipients.
hu: Biztonsági mentés befejezve. A biztonsági mentés elküldésre került a kiválasztott e-mail címzetteknek.

en: Backups of security log details are retained for %1$d days.
hu: A biztonsági napló adatainak biztonsági másolatai %1$d napig maradnak meg.

en: Backups to Retain
hu: Mentések megtartása

en: Ban Reported IPs
hu: A bejelentett IP-k kitiltása

en: Ban Threshold
hu: Kitiltás küszöbérték

en: Ban User Agents
hu: Böngészők Tiltása

en: Ban Users
hu: Felhasználók Tiltása

en: Banned After
hu: Kitiltás után

en: Banned Before
hu: Kitiltás előtt

en: Banned Use of "admin" Username
hu: Tiltott "admin" felhasználónév használata

en: Banned Users
hu: Tiltott Felhasználók

en: Bans Overview
hu: A kitiltások áttekintése

en: Be the first to get the latest WordPress security news, tips, and updates on the <a href="%1$s">iThemes Blog</a>, including the <a href="%2$s">Weekly WordPress Vulnerability Report</a>.
hu: Az <a href="%1$s">iThemes Blogon</a> elsőként értesülhetsz a legfrissebb WordPress biztonsági hírekről, tippekről és frissítésekről, beleértve a <a href="%2$s">heti WordPress sebezhetőségi jelentést</a> is.

en: Block Expiration
hu: Blokkolás lejárata

en: Block specific IP addresses and user agents from accessing the site.
hu: Bizonyos IP-címek és felhasználói programok blokkolása a webhely eléréséhez.

en: Blocked Host Attempted Login
hu: Blokkolt koszt Bejelentkezési kísérlet

en: Blocked Host Attempted Login With Good Credentials
hu: Blokkolt hoszt Jó hitelesítő adatokkal történő bejelentkezési kísérlet

en: Blocklist
hu: Blokklista

en: Both
hu: Mindkettő

en: Brochure
hu: Katalógusok

en: Brute Force "admin" Username
hu: Brute Force “admin” felhasználónév

en: Brute Force Attacks
hu: Brute Force támadások

en: Brute force attacks rely on people reusing weak passwords. Password Requirements allow you to force selected users to create a strong password that hasn’t already been compromised.
hu: A nyers erővel végrehajtott támadások a gyenge jelszavak újrafelhasználására épülnek. A jelszókövetelmények lehetővé teszik, hogy a kiválasztott felhasználókat olyan erős jelszó létrehozására kényszerítse, amelyet még nem kompromittáltak.

en: Bulk Actions
hu: Csoportművelet

en: By default, WordPress allows users to log in using either an email address or username. This setting allows you to restrict logins to only accept email addresses or usernames.
hu: Alapértelmezés szerint a WordPress lehetővé teszi a felhasználók számára, hogy e-mail címmel vagy felhasználónévvel jelentkezzenek be. Ez a beállítás lehetővé teszi, hogy a bejelentkezéseket úgy korlátozza, hogy csak e-mail címeket vagy felhasználóneveket fogadjon el.

en: By default, WordPress assigns the prefix wp_ to all tables in the database where your content, users, and objects exist. For potential attackers, this means it is easier to write scripts that can target WordPress databases as all the important table names for 95% of sites are already known. Changing the wp_ prefix makes it more difficult for tools that are trying to take advantage of vulnerabilities in other places to affect the database of your site. Before using this tool, we strongly recommend creating a backup of your database.
hu: Alapértelmezés szerint a WordPress a wp_ előtagot rendeli hozzá az adatbázis minden olyan táblájához, ahol a tartalom, a felhasználók és az objektumok léteznek. A potenciális támadók számára ez azt jelenti, hogy könnyebb olyan szkripteket írni, amelyek a WordPress adatbázisokat célozhatják meg, mivel 95% of oldal esetében az összes fontos tábla neve már ismert. A wp_ előtag megváltoztatása megnehezíti, hogy a más helyeken lévő sebezhetőségeket kihasználni próbáló eszközök nehezebben érintsék az oldalad adatbázisát. Az eszköz használata előtt erősen javasoljuk, hogy készítsen biztonsági mentést az adatbázisáról.

en: By default, iThemes Security will zip backup files to reduce file size. You may need to turn this off if you are having problems with backups.
hu: Alapértelmezés szerint az iThemes Security a fájlméret csökkentése érdekében a biztonsági mentési fájlokat zipzárral zárja. Ezt ki kell kapcsolnia, ha problémái vannak a biztonsági mentésekkel.

en: By default, the WordPress XML-RPC API allows hundreds of username and password guesses per request. Turn off this setting to prevent attackers from exploiting this feature.
hu: Alapértelmezés szerint a WordPress XML-RPC API több száz felhasználónév és jelszó kitalálását teszi lehetővé kérésenként. Kapcsolja ki ezt a beállítást, hogy a támadók ne tudják kihasználni ezt a funkciót.

en: By default, when a user logs in via the WordPress Login Page, iThemes Security will prompt them to setup Two-Factor. Optionally, you can skip the two-factor authentication on-boarding process for certain users. Users can still manually enroll in two-factor through their WordPress admin profile.
hu: Alapértelmezés szerint, amikor egy felhasználó bejelentkezik a WordPress bejelentkezési oldalán keresztül, az iThemes Security felszólítja a kétfaktoros rendszer beállítására. Opcionálisan kihagyhatja a kétfaktoros hitelesítés bejelentkezési folyamatát bizonyos felhasználók esetében. A felhasználók továbbra is manuálisan regisztrálhatják a kétfaktoros hitelesítést a WordPress admin profiljukon keresztül.

en: CRITICAL ERROR: The <code>%1$s</code> directory was successfully renamed to the new name (<code>%2$s</code>). However, an error occurred when updating the <code>wp-config.php</code> file to configure WordPress to use the new content directory. iThemes Security attempted to rename the directory back to its original name, but an unknown error prevented the rename from working as expected. In order for your site to function properly, you will either need to manually rename the <code>%2$s</code> directory back to <code>%1$s</code> or manually update the <code>wp-config.php</code> file with the necessary modifications. The error that prevented the file from updating is as follows: %3$s
hu: KRITIKUS HIBA: A <code>%1$s</code> könyvtárat sikeresen átneveztük az új névre (<code>%2$s</code>). Azonban hiba lépett fel a <code>wp-config.php</code> fájl frissítésekor, hogy a WordPress-t az új tartalomkönyvtár használatára konfigurálja. Az iThemes Security megpróbálta visszanevezni a könyvtárat az eredeti névre, de egy ismeretlen hiba megakadályozta, hogy az átnevezés a várt módon működjön. Annak érdekében, hogy webhelye megfelelően működjön, vagy manuálisan át kell neveznie a <code>%2$s</code> könyvtárat vissza <code>%1$s</code> vagy manuálisan frissíteni a <code>wp-config.php</code> fájlt a szükséges módosításokkal. A hiba, amely megakadályozta a fájl frissítését, a következő %3$s

en: Can't find the email?
hu: Nem találod az e-mailt?

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Cannot activate module.
hu: Nem lehet aktiválni a modult.

en: Cannot backfill logs if DB logs are not available.
hu: Nem lehet visszatölteni a naplókat, ha a DB-naplók nem állnak rendelkezésre.

en: Cannot ban an authorized host.
hu: Nem lehet letiltani egy engedélyezett hosztot.

en: Cannot connect to index: %l.
hu: Nem lehet csatlakozni a következő indexhez: %l.

en: Cannot connect to site: %l.
hu: Nem lehet csatlakozni a webhelyhez: %l.

en: Cannot get lock.
hu: Nem lehet lezárni.

en: Cannot handle token prior to %s.
hu: Nem tudja kezelni a %s előtti tokent.

en: Cannot run iThemes Security. Error encountered during setup. Please try deactivating and reactivating iThemes Security. Contact support if the error persists.
hu: Nem futtatható az iThemes Security. Hiba lépett fel a telepítés során. Kérjük, próbálja meg deaktiválni és újra aktiválni az iThemes Security-t. Ha a hiba továbbra is fennáll, lépjen kapcsolatba az ügyfélszolgálattal.

en: Card Not Found
hu: Kártya nem található

en: Card route not found.
hu: A kártya útvonala nem található.

en: Change Content Directory
hu: Tartalom könyvtár módosítás

en: Change Database Prefix
hu: Adatbázis Előtag Módosítása

en: Change Database Table Prefix
hu: Adatbázis Előtag Módosítása

en: Change WordPress Salts
hu: WordPress sók módosítása

en: Change the login URL of your site.
hu: Módosítsa a webhely bejelentkezési URL-címét.

en: Changed
hu: Módosítva

en: Changed Files
hu: Módosított fájlok

en: Changed content
hu: Megváltozott tartalom

en: Changed the Authentication Methods Available to Users setting in Two-Factor Authentication to "All Methods".
hu: A Kétfaktoros hitelesítésben a felhasználók számára elérhető hitelesítési módszerek beállítása "Minden módszer" értékre változott.

en: Changed the Disabled Force Two-Factor for Certain Users to "None".
hu: A Kettős faktor kikapcsolása bizonyos felhasználók esetében "Nincs" opcióra változott.

en: Changed the REST API setting in WordPress Tweaks to "Restricted Access".
hu: A REST API beállítását a WordPress Tweaksben "Korlátozott hozzáférés" beállításra változtattuk.

en: Changes Found
hu: Megtalált változások

en: Changes made to the Global Settings are applied globally throughout the plugin settings. For example, the Lockout & Lockout messages settings are used by all of the iThemes Security Lockout features.
hu: A Globális beállítások módosításai globálisan érvényesek a bővítmény beállításaiban. Például a Lockout & Lockout üzenetek beállításait az iThemes Security Lockout összes funkciója használja.

en: Changes the WordPress salts used to secure cookies and security tokens.
hu: Megváltoztatja a sütik és biztonsági tokenek védelmére használt WordPress sókot.

en: Changes the database table prefix that WordPress uses.
hu: Megváltoztatja a WordPress által használt adatbázis-tábla előtagot.

en: Changes were detected. Please check the <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">logs</a> for details.
hu: Változásokat észleltek. Kérjük, ellenőrizze a <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">naplókat</a> a részletekért.

en: Check File Permissions
hu: Ellenőrizze a Fájlengedélyeket

en: Check your email, %1$s, for a message from %2$s. It should have "%3$s" in the subject line.
hu: Ellenőrizze az e-mailjét, %1$s, hogy van-e üzenete %2$s-től. A tárgyban "%3$s"-nek kell szerepelnie.

en: Checking for malware...
hu: Rosszindulatú programok keresése...

en: Choose the Two-Factor methods you'd like to use when logging-in.
hu: Válassza ki a bejelentkezéskor használni kívánt kétfaktoros módszereket.

en: Choosing who you are setting the site up for will help us preconfigure some settings for you.
hu: Ha kiválasztja, hogy kinek szeretné beállítani a webhelyet, akkor segíthet nekünk néhány beállítás előzetes konfigurálásában.

en: Clean
hu: Tiszta

en: Clients
hu: Ügyfelek

en: Codes Generated
hu: Kódok generálva

en: Colors
hu: Színek

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Community Lockout Message
hu: Közösségi kizárási üzenet

en: Compare Files Online
hu: Fájlok online összehasonlítása

en: Comparing files...
hu: Fájlok összehasonlítása...

en: Complete
hu: Kész

en: Complete!
hu: Kész!

en: Compress Backup Files
hu: Biztonsági mentés fájljainak tömörítése

en: Configuration
hu: Konfiguráció

en: Configure
hu: Beállítás

en: Configure basic settings that control how iThemes Security functions.
hu: Az iThemes Security működését szabályozó alapvető beállítások konfigurálása.

en: Configured on the Feature Flags page.
hu: A Funkciójelzők oldalon konfigurálva.

en: Confirm Login
hu: Bejelentkezés megerősítése

en: Confirm new password
hu: Új jelszó megerősítése

en: Confirm use of weak password
hu: Gyenge jelszó jóváhagyása

en: Connect Sync
hu: Sync csatlakoztatása

en: Connecting iThemes Sync
hu: IThemes Sync csatlakoztatása

en: Contact Forms
hu: Űrlapok

en: Continue
hu: Tovább

en: Continue Logging On
hu: A bejelentkezés folytatása

en: Cookies
hu: Sütik

en: Core
hu: Mag

en: Could not ban "%1$s": %2$s
hu: Nem tiltható “%1$s”: %2$s

en: Could not calculate signature.
hu: Nem tudta kiszámítani az aláírást.

en: Could not create "%1$s" dashboard for "%2$s": %3$s
hu: Nem sikerült létrehozni a „%1$s” irányítópultot a következőhöz: „%2$s”: %3$s

en: Could not detect IP header.
hu: Nem sikerült felismerni az IP fejlécet.

en: Could not find a REST API URL in the Link header.
hu: Nem található REST API URL a hivatkozás fejlécében.

en: Could not find a log item with that id.
hu: Nem találtam naplóelemet ezzel az azonosítóval.

en: Could not find the iThemes updater.
hu: Nem találta az iThemes frissítőt.

en: Could not generate a sha1 hash of the password.
hu: Nem tudott sha1 hash-t generálni a jelszóból.

en: Could not identify server IPs
hu: Nem sikerült azonosítani a kiszolgáló IP címeit

en: Could not import '%1$s' User Group: %2$s
hu: Nem sikerült importálni a ‘%1$s’ felhasználói csoportot: %2$s

en: Could not rename table %1$s. You may have to rename the table manually.
hu: Nem sikerült átnevezni a %1$s táblát. Lehet, hogy manuálisan kell átneveznie a táblát.

en: Could not request filesystem credentials.
hu: Nem tudta lekérni a fájlrendszer hitelesítő adatait.

en: Could not update prefix references in options table.
hu: Nem sikerült frissíteni a prefix hivatkozásokat az opciók táblázatban.

en: Could not update prefix references in usermeta table.
hu: Nem sikerült frissíteni a prefix hivatkozásokat a usermeta táblában.

en: Created
hu: Létrehozta

en: Created At
hu: Létrehozta

en: Created By
hu: Létrehozta

en: Critical Issue
hu: Kritikus probléma

en: Critical Issues
hu: Kritikus probléma

en: Critical Issues (%s)
hu: Kritikus kérdések (%s)

en: Current Page
hu: Jelenlegi oldal

en: Custom Bans
hu: Egyedi kitiltások

en: Custom Login Action
hu: Egyéni Bejelentkezési Művelet

en: Customers
hu: Vevők

en: Customize the text shown to users at the beginning of the Two-Factor On-Board flow.
hu: Testreszabhatja a felhasználóknak a kétfaktoros fedélzeti folyamat elején megjelenő szöveget.

en: Daily
hu: Naponta

en: Daily Security Digest
hu: Napi Biztonsági Kivonat

en: Dashboard
hu: Vezérlő panel

en: Dashboard Card Not Found
hu: Az irányítópult kártya nem található

en: Dashboard Not Found
hu: Az irányítópult nem található

en: Dashboard Owners
hu: Irányítópult tulajdonosok

en: Data
hu: Adat

en: Database Backup
hu: Adatbázis biztonsági mentés

en: Database Backups
hu: Adatbázis biztonsági mentések

en: Database Only
hu: Csak adatbázis

en: Database backups are sent via email. Depending on who hosts your email and your site's compliance needs, you may need to note that this information is sent to that host and link to their privacy policy.
hu: Az adatbázis biztonsági mentéseket e-mailben küldjük. Attól függően, hogy ki az e-mail tárhely szolgáltatója és a webhely megfelelőségi igényei, szükség lehet arra, hogy megjegyezze, hogy ezt az információt az adott tárhely szolgáltatónak küldi, és hivatkozzon az adatvédelmi szabályzatukra.

en: Database backups are sent via email. You may need to note what the retention policy is of those emails.
hu: Az adatbázis biztonsági mentéseket e-mailben küldjük. Meg kell jegyeznie, hogy mi az e-mailek megőrzési szabályzata.

en: Database backups can help you restore your database in the case of data corruption. However, it is not a complete backup and will not include your site files.
hu: Az adatbázis biztonsági mentések segíthetnek az adatbázis helyreállításában adatvesztés esetén. Ez azonban nem egy teljes biztonsági mentés, és nem tartalmazza a webhelyfájlokat.

en: Database error when backfilling logs.
hu: Adatbázis hiba a naplók visszatöltésekor.

en: Database prefix changed to %s.
hu: Az adatbázis előtagja %s-re változott.

en: Date
hu: Dátum

en: Days to Keep Database Logs
hu: Adatbázis-naplók tartási ideje napokban

en: Days to Keep File Logs
hu: Napok a fájlnaplók megtartására

en: Days to Remember Lockouts
hu: Emlékeztető napok a kizárásokra

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: Debug (%s)
hu: Hibakeresés (%s)

en: Debug info (source page): %s
hu: Hibakeresési információ (forrásoldal): %s

en: Default Access
hu: Alapértelmezett hozzáférés

en: Default Ban List
hu: Alapértelmezett tiltólista

en: Default Recipients
hu: Alapértelmezett címzettek

en: Deleted User %d
hu: Törölt felhasználó %d

en: Deny Login
hu: Bejelentkezés megtagadása

en: Description
hu: Leírás

en: Details
hu: Részletek

en: Detects the correct way to identify user IP addresses based on your server configuration by making an API request to iThemes.com servers. No user information is sent to iThemes. [Read our Privacy Policy](https://ithemes.com/privacy-policy/).
hu: Az iThemes.com szerverekhez intézett API-kérelemmel felismeri a felhasználói IP-címek azonosításának helyes módját a szerver konfigurációja alapján. Nem küld felhasználói információkat az iThemes-nek. [Olvassa el adatvédelmi szabályzatunkat](https://ithemes.com/privacy-policy/).

en: Detects the correct way to identify user IP addresses based on your server configuration.
hu: A kiszolgáló konfigurációja alapján felismeri a felhasználói IP-címek azonosításának helyes módját.

en: Determine how iThemes Security determines your visitor‘s IP addresses. Choose the Security Check Scan to increase iThemes Security’s ability to identify your server IP and IPs attacking your website accurately.
hu: Határozza meg, hogyan határozza meg az iThemes Security a látogatói IP-címeket. Válassza a Biztonsági ellenőrzés vizsgálatot, hogy növelje az iThemes Security képességét a szerver IP-jének és a webhelyét támadó IP-k pontos azonosítására.

en: Determines the list of IP addresses your server uses when making HTTP requests.
hu: Meghatározza a kiszolgáló által a HTTP-kérések során használt IP-címek listáját.

en: Device Type
hu: Eszköz típusa

en: Device near %1$s
hu: Eszköz a %1$s közelében

en: Device running %1$s on %2$s
hu: %1$s eszköz fut %2$s

en: Device running %1$s on %2$s near %3$s
hu: %1$s eszköz fut %2$s-en %3$s közelében

en: Did not confirm that "none" is an allowed algorithm.
hu: Nem erősítette meg, hogy a “semmi” engedélyezett algoritmus.

en: Did your Two-Factor code not arrive?
hu: Nem érkezett meg a kétfaktoros kódod?

en: Disable
hu: Letiltás

en: Disable Directory Browsing
hu: Könyvtár tartalom listázás tiltása

en: Disable Extra User Archives
hu: Extra felhasználói archívumok letiltása

en: Disable File Editor
hu: Fájl Szerkesztő tiltása

en: Disable Forced Two-Factor Authentication
hu: Kényszerített kétfaktoros hitelesítés kikapcsolása

en: Disable PHP in Uploads
hu: PHP Feltöltés Tiltása

en: Disable Pingbacks
hu: Visszakövetés kikapcsolása

en: Disable XML-RPC
hu: Az XML-RPC letiltása

en: Disable on First Login
hu: Az első bejelentkezés letiltása

en: Disabled
hu: Letiltva

en: Disabled reason: %s
hu: Tiltás oka: %s

en: Disabled the File Editor in WordPress Tweaks.
hu: Letiltotta a fájlszerkesztőt a WordPress Tweaks-ben.

en: Disables a user’s author page if their post count is 0. This makes it harder for bots to determine usernames by disabling post archives for users that don’t write content for your site.
hu: Letiltja egy felhasználó szerzői oldalát, ha a hozzászólásainak száma 0. Ez megnehezíti a botok számára a felhasználónevek meghatározását azáltal, hogy letiltja a hozzászólási archívumokat azon felhasználók számára, akik nem írnak tartalmat az oldaladra.

en: Disables the WordPress file editor for plugins and themes. Once activated you will need to manually edit files using FTP or other tools.
hu: Letiltja a WordPress fájlszerkesztőjét a bővítmények és témák számára. Aktiválás után kézzel kell szerkesztenie a fájlokat FTP vagy más eszközök segítségével.

en: Disabling this email will disable the Two-Factor Email Confirmation flow.
hu: Az e-mail letiltása letiltja a Kétfaktoros e-mail megerősítés folyamatát.

en: Dismiss
hu: Elutasítás

en: Dismiss Permanently
hu: Végleges elutasítás

en: Do not modify or remove this line
hu: Ne módosítsd vagy távolítsd el ezt a sort

en: Do not remove. Removing this line could break your site. Added by Security > Settings > Change Content Directory.
hu: Ne távolítsa el! A sor eltávolításával összeomolhat az oldal. A Biztonság > Beállítások > Tartalom könyvtár módosítása adta hozzá.

en: Do you want to secure your customer accounts with a password policy?
hu: Jelszószabályzattal szeretné biztosítani ügyfélfiókjait?

en: Do you want to secure your customer accounts with two-factor authentication?
hu: Kétfaktoros hitelesítéssel szeretné biztosítani ügyfélszámláit?

en: Do you want to secure your donor accounts with a password policy?
hu: Jelszószabályzattal szeretné biztosítani adományozói fiókjait?

en: Do you want to secure your donor accounts with two-factor authentication?
hu: Kétfaktoros hitelesítéssel szeretné biztosítani adományozói fiókjait?

en: Do you want to secure your member accounts with a password policy?
hu: Jelszószabályzattal szeretné biztosítani tagi fiókjait?

en: Do you want to secure your member accounts with two-factor authentication?
hu: Kétfaktoros hitelesítéssel szeretné biztosítani tagi fiókjait?

en: Do you want to secure your user accounts with a password policy?
hu: Biztosítani szeretné felhasználói fiókjait jelszóházirenddel?

en: Do you want to secure your user accounts with two-factor authentication?
hu: Kétfaktoros hitelesítéssel szeretné biztonságossá tenni felhasználói fiókjait?

en: Documentation
hu: Dokumentáció

en: Domain blocked by %s
hu: %s által blokkolt tartomány

en: Domain clean by %s
hu: Domain tisztítása által %s

en: Donors
hu: Adományozók

en: Download
hu: Letöltés

en: Download Codes
hu: Kódok letöltése

en: Due to current settings, backups of security log details are retained indefinitely. If this is an issue for your site's compliance, you should change the settings in the Database Backups section of Security > Settings.
hu: A jelenlegi beállítások miatt a biztonsági napló adatainak biztonsági másolatai határozatlan ideig megmaradnak. Ha ez problémát jelent webhelye megfelelősége szempontjából, akkor módosítsa a beállításokat a Biztonság > Beállítások Adatbázis biztonsági mentések szakaszban.

en: Due to site rules, a strong password is required. Please choose a new password that rates as Strong on the meter.
hu: A webhely szabályai miatt erős jelszóra van szükség. Kérjük, válasszon egy új jelszót, amely a mérőórán erősnek minősül.

en: During periods of heavy attack, iThemes Security can generate a LOT of email.
hu: Súlyos támadások idején az iThemes Security rengeteg e-mailt tud generálni.

en: ERROR: Invalid Authentication Code.
hu: HIBA: Érvénytelen hitelesítési kód.

en: Each error message in iThemes Security has an associated error code that can help diagnose an issue. Changing this setting to “Yes” causes these codes to display. This setting should be left set to “No” unless iThemes Security support requests that you change it.
hu: Az iThemes Security minden hibaüzenetéhez tartozik egy hibakód, amely segíthet a probléma diagnosztizálásában. Ha ezt a beállítást "Igen"-re változtatja, akkor ezek a kódok megjelennek. Ezt a beállítást "Nem" értéken kell hagyni, kivéve, ha az iThemes Security ügyfélszolgálata kéri, hogy változtassa meg.

en: Edit Settings
hu: Beállítások szerkesztése

en: Either quickly update the vulnerable theme, plugin or WordPress version immediately to the newest version or immediately deactivate the plugin or theme until a fix is available.
hu: Vagy frissítsd gyorsan a sebezhető témát, plugint vagy WordPress verziót azonnal a legújabb verzióra, vagy azonnal kapcsold ki a plugint vagy témát, amíg a javítás rendelkezésre nem áll.

en: Email
hu: E-mail

en: Email Address
hu: E-mail cím

en: Email Address Only
hu: Csak e-mail cím

en: Email Address and Username
hu: E-mail cím és felhasználónév

en: Email Address: %1$s
hu: E-mail cím: %1$s

en: Email Confirmation
hu: E-mail megerősítés

en: Email Only
hu: Csak emailben

en: Email Send Failed
hu: E-mail küldés sikertelen

en: Email Send Succeeded
hu: E-mail küldése sikeres volt

en: Email confirmed. Please continue setting up Two-Factor in your original browser window.
hu: E-mail megerősítve. Kérjük, folytassa a kétfaktoros rendszer beállítását az eredeti böngészőablakban.

en: Email sent!
hu: E-mail elküldve!

en: Embedded content from other websites
hu: Beágyazott tartalom más webhelyekről

en: Empty algorithm
hu: Üres algoritmus

en: Empty file encountered when attempting to update %s config file.
hu: Üres fájlt találtunk, amikor megpróbáltuk frissíteni a %s konfigurációs fájlt.

en: Empty file encountered when attempting to update <code>%1$s</code>. Manual configuration for the <code>%1$s</code> file can be found on the Security > Settings page in the Advanced section.
hu: Üres fájl jelentkezett frissítési kísérletkor <code>%1$s</code>. Kézi konfiguráció a <code>%1$s</code> fájl beállítása a Biztonság &gt; Beállítások oldalon a Speciális szakaszban található.

en: Empty response body.
hu: Üres választ.

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Enable Ban Lists
hu: Tiltási listák engedélyezése

en: Enable Dashboard Creation
hu: Vezérlőpult létrehozásának engedélyezése

en: Enable Grade Report
hu: Fokozatjelentés engedélyezése

en: Enable HackRepair.com's blocklist feature - Security > Settings > Banned Users > Default Blocklist
hu: HackRepair.com feketelista funkció Engedélyezése - Biztonság > beállítások > Tiltott Felhasználók > Alapértelmezett Feketelista

en: Enable Redirection
hu: Átirányítás engedélyezése

en: Enable XML-RPC
hu: XML-RPC engedélyezése

en: Enable the hide backend feature.
hu: Engedélyezze az Adminisztrációs felület elrejtése funkciót.

en: Enabled
hu: Bekapcsolva

en: Enabled %1$s.
hu: Engedélyezve %1$s.

en: Enabled Features
hu: Engedélyezett funkciók

en: Enabled Online Files Comparison in File Change Detection.
hu: Engedélyezte az online fájlok összehasonlítását a fájlváltozások észlelésében.

en: Enabled reason: %s
hu: Engedélyezés oka: %s

en: Enabled the Enable Ban Lists setting in Banned Users.
hu: Engedélyezte a tiltólisták engedélyezése beállítást a Letiltott felhasználók között.

en: Enabled the Vulnerable Site Protection setting in Two-Factor Authentication.
hu: A Kétfaktoros hitelesítésben engedélyezte a sebezhető helyek védelme beállítást.

en: Enabled the Vulnerable User Protection setting in Two-Factor Authentication.
hu: Aktiválta a sebezhető felhasználók védelme beállítást a kétfaktoros hitelesítésben.

en: Enabled the Write to Files setting in Global Settings.
hu: A Globális beállítások között engedélyezte a Fájlokba írást.

en: Enables secure SSL connection for the front-end (public parts of your site). Turning this off will disable front-end SSL control, turning this on "Per Content" will place a checkbox on the edit page for all posts and pages (near the publish settings) allowing you to turn on SSL for selected pages or posts. Selecting "Whole Site" will force the whole site to use SSL.
hu: Engedélyezi a biztonságos SSL-kapcsolatot a front-endhez (a webhely nyilvános részeihez). Ennek kikapcsolása letiltja a front-end SSL vezérlését, a "Tartalom szerint" bekapcsolása pedig egy jelölőnégyzetet helyez el az összes bejegyzés és oldal szerkesztési oldalán (a közzétételi beállítások közelében), amely lehetővé teszi az SSL bekapcsolását a kiválasztott oldalak vagy bejegyzések számára. A "Whole Site" (Egész webhely) kiválasztása az egész webhelyet SSL használatára kényszeríti.

en: Enabling two-factor authentication greatly increases the security of your user account on this site. With two-factor authentication enabled, after you login with your username and password, you will be asked for an authentication code before you can successfully log in.
hu: A kétfaktoros hitelesítés engedélyezése nagymértékben növeli a felhasználói fiók biztonságát ezen az oldalon. A kétfaktoros hitelesítés engedélyezése esetén a felhasználónévvel és jelszóval történő bejelentkezés után a sikeres bejelentkezés előtt egy hitelesítési kódot kérünk Öntől.

en: Enforce SSL
hu: SSL kényszerítése

en: Enforces that all connections to the website are made over SSL/TLS.
hu: Kényszeríti, hogy a weboldalhoz való minden kapcsolat SSL/TLS protokollon keresztül történjen.

en: Enter a backup Authentication Code.
hu: Adja meg a biztonsági hitelesítési kódot.

en: Enter a list of file paths to exclude from each File Change scan.
hu: Adja meg az egyes fájlváltoztatási vizsgálatokból kizárandó fájlútvonalak listáját.

en: Enter a list of hosts that should not be locked out by iThemes Security.
hu: Adja meg azon hosztok listáját, amelyeket az iThemes Security nem zárhat ki.

en: Enter a list of user agents that will not be allowed access to your site. Add one user agent per-line.
hu: Adja meg azoknak a felhasználói ügynököknek a listáját, amelyek nem férhetnek hozzá a webhelyéhez. Adjon hozzá soronként egy felhasználói ügynököt.

en: Enter one IP address per-line. Optionally, include a note by ending the line with a # sign.
hu: Soronként egy IP-cím megadása. Opcionálisan adjon meg egy megjegyzést a sor # jellel való lezárásával.

en: Error
hu: Hiba

en: Error Code: %s
hu: Hibakód: %s

en: Error Message: %s
hu: Hiba Üzenet: %s

en: Error when querying the database for counting events.
hu: Hiba az adatbázis lekérdezésénél az események számolásához.

en: Error when querying the database for events.
hu: Hiba az adatbázis lekérdezésénél az eseményekhez.

en: Error when querying the database for total IPs tracked.
hu: Hiba az adatbázis lekérdezésekor a követett IP-k összességére vonatkozóan.

en: Error when querying the database for total events.
hu: Hiba az összes esemény adatbázisának lekérdezésekor.

en: Error.
hu: Hiba.

en: Errors (%s)
hu: Hibák (%s)

en: Even the best security practices can fail. The key to quickly spotting a security breach is monitoring file changes on your website.<br>While the type of damage malware causes on your website varies greatly, what it does can be boiled down to adding, removing, or modifying files.<br>File Change Detection scans your website’s files and alerts you when changes occur on your website.
hu: Még a legjobb biztonsági gyakorlatok is kudarcot vallhatnak. A biztonsági rés gyors észlelésének kulcsa a webhelyen végrehajtott fájlváltozások nyomon követése.<br>Bár a rosszindulatú szoftverek által a webhelyen okozott károk típusa nagymértékben eltér, a kárt okozó fájlok hozzáadására, eltávolítására vagy módosítására korlátozódnak.<br>A fájlváltozások észlelése átvizsgálja a webhely fájljait, és riasztja Önt, ha a webhelyen változások történnek.

en: Event
hu: Esemény

en: Event successfully run.
hu: Az esemény sikeresen lefutott.

en: Everybody Else
hu: Mindenki más

en: Excerpt View
hu: Kivonat megtekintése

en: Excluded Files
hu: Kizárt fájlok

en: Excluded Files and Folders
hu: Kizárt fájlok és mappák

en: Excluded Tables
hu: Kizárt táblák

en: Expired token
hu: Lejárt token

en: Failed Remember Device
hu: Sikertelen Megjegyzett eszköz

en: Failed Remember Device (Fingerprint)
hu: Sikertelen eszköz megjegyzés (ujjlenyomat)

en: Failed check by network brute force protection
hu: Sikertelen ellenőrzés a hálózati Brute force-al történő védelemmel

en: Failed login
hu: Sikertelen bejelentkezés

en: Failed reCAPTCHA validation
hu: Sikertelen reCAPTCHA érvényesítés

en: Failed sending %s notification.
hu: Sikertelen %s értesítés küldése.

en: Failed sending notification.
hu: Sikertelen az értesítés küldése.

en: Failed to acquire a mutex.
hu: Nem sikerült megszerezni egy mutexet.

en: Failed to bulk insert events.
hu: Nem sikerült tömegesen beilleszteni az eseményeket.

en: Failed to calculate hmac.
hu: A hmac kiszámítása sikertelen.

en: Failed to create interstitial state.
hu: Nem sikerült létrehozni a köztes állapotot.

en: Failed to delete group.
hu: Nem sikerült törölni a csoportot.

en: Failed to delete the ban: %s
hu: Nem sikerült törölni a tiltást: %s

en: Failed to generate token and hash.
hu: Nem sikerült tokent és hash-t generálni.

en: Failed to get bans: %s
hu: Nem sikerült letiltani: %s

en: Failed to insert log entry: %s
hu: Nem sikerült naplóbejegyzést beszúrni: %s

en: Failed to release lockout.
hu: Nem sikerült feloldani a lezárást.

en: Failed to save layout for some items.
hu: Egyes elemek elrendezésének mentése nem sikerült.

en: Failed to save new layout.
hu: Az új elrendezés mentése sikertelen.

en: Failed to save the ban: %s
hu: Nem sikerült elmenteni a tiltást: %s

en: Failed to update settings.
hu: Nem sikerült frissíteni a beállításokat.

en: Failed two-factor authentication validation
hu: Sikertelen kétfaktoros hitelesítés érvényesítés

en: Fatal Error
hu: Végzetes hiba

en: Fatal Errors (%s)
hu: Végzetes hibák (%s)

en: Feature Flags
hu: Jellemző jelölők

en: Feature Flags in iThemes Security allow you to try experimental features before they are released.
hu: Az iThemes Security funkciójelzői lehetővé teszik a kísérleti funkciók kipróbálását a kiadás előtt.

en: Features
hu: Funkciók

en: File
hu: Fájl

en: File Access
hu: Fájl hozzáférés

en: File Change
hu: Fájl változás

en: File Change Detection
hu: Fájl Változás Érzékelés

en: File Change Warning
hu: Fájlváltoztatási figyelmeztetés

en: File Change module is not active.
hu: A Fájlváltás modul nem aktív.

en: File Changes
hu: Fájlváltozások

en: File Created
hu: Fájl létrehozva

en: File Created and Emails Sent
hu: Létrehozott fájl és elküldött e-mailek

en: File Created but Email Send Failed
hu: Fájl létrehozva, de az e-mail küldés sikertelen

en: File Hash
hu: Fájl Hash

en: File Only
hu: Csak fájl

en: File Permissions
hu: Fájl jogosultságok

en: File Scan Report for %s
hu: Fájlvizsgálati jelentés %s

en: File Writing
hu: Fájl írás

en: File changes detected on the site.
hu: A webhelyen észlelt fájlváltozások.

en: File types listed here will not be checked for changes. While it is possible to change files such as images it is quite rare and nearly all known WordPress attacks exploit php, js and other text files.
hu: Az itt felsorolt fájltípusok változásait nem ellenőrizzük. Bár lehetséges a fájlok, például a képek megváltoztatása, ez meglehetősen ritka, és szinte az összes ismert WordPress támadás kihasználja a php, js és egyéb szöveges fájlokat.

[ctx: Files added]
en: Added
hu: Hozzáadva

[ctx: Files modified]
en: Modified
hu: Módosítva

[ctx: Files removed]
en: Removed
hu: Eltávolítva

en: Filter
hu: Szűrő

en: Filter by Module
hu: Szűrő modul szerint

en: Filter by date
hu: Dátum szerinti szűrés

en: Finish Setting Up Two-Factor
hu: Kétfaktoros rendszer beállításának befejezése

en: Fire At
hu: Tűzön át

en: First page
hu: Első oldal

en: For Android devices, the %2$s Authy%1$s, %3$s Google Authenticator%1$s, %4$s FreeOTP Authenticator%1$s, or %5$s Toopher%1$s apps are the most popular token generators.
hu: Androidos készülékek esetében a %2$s Authy%1$s, %3$s Google Authenticator%1$s, %4$s FreeOTP Authenticator%1$s, vagy %5$s Toopher%1$s alkalmazások a legnépszerűbb tokengenerátorok.

en: For Android devices, the <a href="%1$s">Authy</a>, <a href="%2$s">Google Authenticator</a>, <a href="%3$s">FreeOTP Authenticator</a>, or <a href="%4$s">Toopher</a> apps are the most popular token generators.
hu: Androidos eszközök esetében az <a href="%1$s">Authy</a>, a <a href="%2$s">Google Authenticator</a>, a <a href="%3$s">FreeOTP Authenticator</a> vagy a <a href="%4$s">Toopher</a> alkalmazások a legnépszerűbb tokengenerátorok.

en: For iOS devices, the %2$s Authy%1$s, %3$s Google Authenticator%1$s, %4$s FreeOTP Authenticator%1$s, or %5$s Toopher%1$s apps are the most popular token generators.
hu: Az iOS-eszközök esetében a %2$s Authy%1$s, %3$s Google Authenticator%1$s, %4$s FreeOTP Authenticator%1$s, vagy %5$s Toopher%1$s alkalmazások a legnépszerűbb tokengenerátorok.

en: For iOS devices, the <a href="%1$s">Authy</a>, <a href="%2$s">Google Authenticator</a>, <a href="%3$s">FreeOTP Authenticator</a>, or <a href="%4$s">Toopher</a> apps are the most popular token generators.
hu: Az iOS-eszközök esetében az <a href="%1$s">Authy</a>, a <a href="%2$s">Google Authenticator</a>, a <a href="%3$s">FreeOTP Authenticator</a> vagy a <a href="%4$s">Toopher</a> alkalmazások a legnépszerűbb tokengenerátorok.

en: For more details, %1$svisit your security logs%2$s
hu: További részletekért látogasson el a %1$sbiztonsági naplókhoz%2$s

en: Forbidden
hu: Tiltott

en: Force
hu: Eröltesse

en: Force Unique Nickname
hu: Kényszerített Egyedi Becenév

en: Force users in the selected groups to use strong passwords.
hu: Erős jelszavak használatára kényszeríti a kiválasztott csoportok felhasználóit.

en: Force users to use strong passwords as rated by the WordPress password meter.
hu: Kényszerítse a felhasználókat erős jelszavak használatára a WordPress jelszó méterrel.

en: Forces all dashboard access to be served only over an SSL connection.
hu: Kényszeríti, hogy minden irányítópult-hozzáférés csak SSL-kapcsolaton keresztül legyen kiszolgálva.

en: Found Malware
hu: Talált malware

en: Four Times per Day
hu: Naponta négyszer

en: Free WordPress Security Guide
hu: Ingyenes WordPress biztonsági útmutató

en: Free your team from mundane updates by removing the need to manually log in to update plugins and themes.
hu: Szabadítsa meg csapatát a hétköznapi frissítésektől azáltal, hogy nem kell manuálisan bejelentkeznie a bővítmények és témák frissítéséhez.

en: From Email
hu: Feladó e-mail

en: Front End SSL Mode
hu: Felhasználói felület SSL mód

en: Generate Authentication Codes
hu: Új kódok generálása

en: Generate New Codes
hu: Új kódok generálása

en: Generate new secret
hu: Új titok generálása

en: Generated Remember Device Token
hu: Generált megjegyzett eszköz Token

en: Get Free API Key
hu: Ingyenes API kulcs beszerzése

en: Get More Security
hu: Szerezzen nagyobb biztonságot

en: Get Support
hu: Támogatás kérése

en: Get all of this in the %1$sSite Scanner Pro%2$s:
hu: Mindezt a %1$sSite Scanner Pro%2$s segítségével érheti el:

en: Get iThemes Security Pro
hu: Az iThemes Security Pro beszerzése

en: Get the weekly WordPress Vulnerability Report and more WordPress security updates sent to your inbox.
hu: Kapja meg a heti WordPress sebezhetőségi jelentést és további WordPress biztonsági frissítéseket a postaládájába.

en: Get your site patched by iThemes Security Pro before hackers discover vulnerabilities on your site, all without doing a thing.
hu: Az iThemes Security Pro segítségével javíttathatja webhelyét, mielőtt a hackerek sebezhetőségeket fedeznének fel webhelyén, és mindezt anélkül, hogy bármit is tennének.

en: Global
hu: Globális

en: Global Settings
hu: Általános beállítások

en: Go Pro Now
hu: Pro beszerzése most

en: Go Pro Now to Get Automatic Vulnerability Patching
hu: Pro beszerzése most, hogy automatikus sebezhetőségi javítást kapjon

en: Gradually rolling out.
hu: Fokozatosan gördül ki.

en: Hardens your website if you are running outdated software, including checks for old WordPress sites that could be used to compromise your server.
hu: Keményíti webhelyét, ha elavult szoftvert használ, beleértve a régi WordPress-oldalak ellenőrzését, amelyekkel kompromittálhatják a szerverét.

en: Help & Support
hu: Segítség és támogatás

en: Hi {{ $display_name }},
    
    Click the button to continue or manually enter the authentication code below to finish logging in.
hu: Kedves {{ $display_name }},
    
    Kattints a gombra a folytatáshoz, vagy add meg manuálisan az alábbi hitelesítési kódot a bejelentkezés befejezéséhez.

en: Hi {{ $display_name }},
    
    Click the button to continue or manually enter the authentication code below to finish setting up Two-Factor.
hu: Üdv {{ $display_name }},
    
    Kattintson a gombra a folytatáshoz, vagy adja meg kézzel az alábbi hitelesítési kódot a Kétfaktoros hitelesítés beállításának befejezéséhez.

en: Hide Backend
hu: Adminisztrációs felület elrejtése

en: Hide Backend – New Login URL
hu: Adminisztrációs felület elrejtése – Új bejelentkezési URL

en: Hide Current Entries
hu: Jelenlegi bejegyzések elrejtése

en: Hide Raw Details
hu: Nyers részletek elrejtése

en: Hide Security Menu in Admin Bar
hu: Biztonsági menü elrejtése az Admin sávban

en: Hide existing entries from view without deleting them.
hu: A meglévő bejegyzések elrejtése anélkül, hogy törölné őket.

en: Host Lockout
hu: Hoszt kizárása

en: Host Lockout Message
hu: Üzenet a gép kizárásakor

en: Host Lockout: <code>%s</code>
hu: Hoszt kizárása: <code>%s</code>

en: Host/User
hu: Hoszt/Felhasználó

en: Hosts
hu: Hosztok

en: How long we retain your data
hu: Mennyi ideig őrizzük meg az adatokat

en: How many days should iThemes Security remember a lockout. This does not affect the logs generated when creating a lockout.
hu: Hány napig kell az iThemes Security-nek emlékeznie a kizárásra. Ez nem befolyásolja a zárolás létrehozásakor keletkező naplókat.

en: How should event logs be kept
hu: Hogyan kell az eseménynaplókat tárolni

en: How to View the Report & See Available Updates
hu: A jelentés megtekintése és az elérhető frissítések megtekintése

en: How we protect your data
hu: Hogyan védjük az Ön adatait

en: IP Blocked
hu: IP blokkolva

en: IP Detection
hu: IP észlelés

en: IPs to Ban
hu: Letiltandó IP-k

en: ITSEC_Application_Passwords_Util::handle_request() was triggered by an invalid action.
hu: Az ITSEC_Application_Passwords_Util::handle_request() műveletet érvénytelen művelet váltotta ki.

en: Id must be a string.
hu: Az azonosítónak egy karakterláncnak kell lennie.

en: Identified IP was invalid.
hu: Az azonosított IP érvénytelen volt.

en: Identified loopback IP.
hu: Azonosított loopback IP.

en: Identified remote IP entry to protect against IP spoofing.
hu: Azonosított távoli IP-bejegyzés az IP hamisítás elleni védelem érdekében.

en: Identified server IPs to determine loopback requests.
hu: Azonosított kiszolgáló IP-címek a loopback-kérések meghatározásához.

en: Identified server IPs: %l.
hu: Azonosított szerver IP-k: %l.

en: Identify Server IPs
hu: A szerver IP-címeinek azonosítása

en: If a security fix is available, update the vulnerable plugin or theme as soon as possible from Your WordPress admin dashboard > Updates page.
hu: Ha elérhető biztonsági javítás, frissítsd a sebezhető plugint vagy témát a lehető leghamarabb a WordPress adminisztrációs műszerfala > Frissítések oldalon.

en: If one had unlimited time and wanted to try an unlimited number of password combinations to get into your site they eventually would, right? This method of attack, known as a brute force attack, is something that WordPress is acutely susceptible to as, by default, the system doesn’t care how many attempts a user makes to login. It will always let you try again. Enabling login limits will ban the host user from attempting to login again after the specified bad login threshold has been reached.
hu: Ha valakinek korlátlan ideje lenne, és korlátlan számú jelszó-kombinációt akart volna kipróbálni, hogy bejusson az oldaladra, akkor végül is megtenné, nem igaz? Erre a brute force támadásként ismert támadási módszerre a WordPress rendkívül érzékeny, mivel alapértelmezés szerint a rendszer nem törődik azzal, hogy a felhasználó hányszor próbálkozik a bejelentkezéssel. Mindig hagyja, hogy újra megpróbálja. A bejelentkezési korlátozások engedélyezése megtiltja a gazdabeli felhasználónak, hogy a megadott rossz bejelentkezési küszöbérték elérése után újra megpróbáljon bejelentkezni.

en: If you are setting up iThemes Security for a client, we will ask you to select which users are theirs. Identifying your clients allows you to control their access to things like the security settings or if they are allowed to view the security grade report.
hu: Ha az iThemes Security-t egy ügyfél számára állítja be, megkérjük, hogy válassza ki, mely felhasználók tartoznak hozzá. Az ügyfelek azonosítása lehetővé teszi, hogy ellenőrizze a hozzáférésüket olyan dolgokhoz, mint például a biztonsági beállítások, vagy ha engedélyezik számukra a biztonsági fokozat jelentés megtekintését.

en: If you can't find the email in your inbox, please first check your spam folder, then contact the website administrator if the problem persists.
hu: Ha nem találja az e-mailt a postaládájában, kérjük, először ellenőrizze a spam mappát, majd lépjen kapcsolatba a weboldal adminisztrátorával, ha a probléma továbbra is fennáll.

en: If you contact support about this error, please provide the following debug details:
hu: Ha kapcsolatba lép az ügyfélszolgálattal ezzel a hibával kapcsolatban, kérjük, adja meg a következő hibakeresési adatokat:

en: Ignore File Types
hu: Figyelmen kívül hagyandó fájltípusok

en: Immediately ban a host that attempts to login using the “admin” username.
hu: Azonnal tiltsa le azt a felhasnzálót, amelyik "admin" felhasználónévvel próbál bejelentkezni.

en: Import
hu: Importálás

en: Important Events
hu: Fontos események

en: Important Events (%s)
hu: Fontos események (%s)

en: In the Known Vulnerabilities section of the report, click “Show Details.” If a security fix is available, the report will indicate the latest version number.
hu: A jelentés Ismert biztonsági rések részében kattintson a “Részletek megjelenítése” lehetőségre. Ha elérhető biztonsági javítás, a jelentésben megjelenik a legújabb verziószám.

en: Inactive lockout module %s
hu: Inaktív kitiltás modul %s

en: Included Tables
hu: Beépített Táblázatok

en: Increase security by restricting file access and PHP execution on your server. This can help mitigate arbitrary file upload vulnerabilities from gaining complete control of your server.
hu: Növelje a biztonságot a fájlhozzáférés és a PHP futtatásának korlátozásával a kiszolgálón. Ez segíthet csökkenteni a tetszőleges fájlfeltöltési sebezhetőségeket a kiszolgáló teljes ellenőrzésének megszerzésétől.

en: Increase the security of your website by removing the ability to edit files from the WordPress dashboard and limiting how APIs and users access your site.
hu: Növelje webhelye biztonságát azáltal, hogy eltávolítja a fájlok szerkesztésének lehetőségét a WordPress műszerfaláról, és korlátozza az API-k és a felhasználók hozzáférését webhelyéhez.

en: Installation failed for an unknown reason.
hu: A telepítés ismeretlen okból meghiúsult.

en: Interstitial state not found.
hu: Nem található köztes állapotot.

en: Invalid Backups Directory
hu: Érvénytelen biztonsági mentés könyvtár

en: Invalid IP returned: %s
hu: Visszaküldött érvénytelen IP cím: %s

en: Invalid Interstitial Action
hu: Érvénytelen közbeiktatott művelet

en: Invalid JSON response from Sync API. Please manually activate the plugin.
hu: Érvénytelen JSON válasz a Sync API-tól. Kérjük, manuálisan aktiválja a bővítményt.

en: Invalid JSON.
hu: Érvénytelen JSON.

en: Invalid JSON: %s.
hu: Érvénytelen JSON: %s.

en: Invalid Login
hu: Hibás bejelentkezés

en: Invalid On-Board data: %s
hu: Érvénytelen adatok: %s

en: Invalid Period
hu: Érvénytelen időszak

en: Invalid Recaptcha
hu: Érvénytelen Recaptcha

en: Invalid Request Format
hu: Érvénytelen kérés formátum

en: Invalid Two Factor provider.
hu: Érvénytelen kéttényezős szolgáltató.

en: Invalid Two-Factor provider. Please try %1$slogging in again%2$s.
hu: Érvénytelen kétfaktoros szolgáltató. Kérjük, próbáljon meg újra %1$sbejelntkezni%2$s.

en: Invalid User
hu: Érvénytelen felhasználó

en: Invalid ajax method.
hu: Érvénytelen ajax módszer.

en: Invalid claims encoding
hu: Érvénytelen követelések kódolása

en: Invalid configuration for retrieving a static map image.
hu: Érvénytelen konfiguráció statikus térképkép lekérdezéséhez.

en: Invalid flag name.
hu: Érvénytelen jelölőnév.

en: Invalid header encoding
hu: Érvénytelen fejléc kódolás

en: Invalid json response.
hu: Érvénytelen json válasz.

en: Invalid request format.
hu: Érvénytelen kérési formátum.

en: Invalid response from the server (Code: %d). Please manually activate the plugin.
hu: Érvénytelen válasz a kiszolgálótól (Kód: %d). Kérjük, manuálisan aktiválja a bővítményt.

en: Invalid signature encoding
hu: Érvénytelen aláírási kódolás

en: Invalid signature.
hu: Érvénytelen aláírás.

en: Invalid token.
hu: Érvénytelen token.

en: Invalid user.
hu: Ismeretlen felhasználó.

en: Invalid username.
hu: Érvénytelen felhasználónév.

en: JavaScript is required to setup Two-Factor Authentication.
hu: A kétfaktoros hitelesítés beállításához JavaScript szükséges.

en: Join a network of sites that reports and protects against bad actors on the internet.
hu: Csatlakozzon egy olyan webhelyekből álló hálózathoz, amely jelenti a rossz szereplőket az interneten, és védelmet nyújt velük szemben.

en: Key may not be empty
hu: A kulcs nem lehet üres

en: Known Vulnerabilities
hu: Ismert sebezhetőségek

en: Last IP
hu: Utolsó IP

en: Last Run
hu: Utolsó futás

en: Last Sent
hu: Utoljára küldött

en: Last Used
hu: Legutóbb használt

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: Learn simple WordPress security tips — including 3 kinds of security your site needs and 4 best security practices for keeping your WordPress site safe with our <a href="%s">free guide</a>.
hu: Ismerje meg az egyszerű WordPress biztonsági tippeket - többek között a 3 fajta biztonságot, amelyre webhelyének szüksége van, és a 4 legjobb biztonsági gyakorlatot a WordPress webhelye biztonságban tartásához <a href="%s">ingyenes útmutatónkkal</a>.

en: Limit Banned IPs in Server Configuration Files
hu: Tiltott IP-k korlátozása a kiszolgáló konfigurációs fájlokban

en: Limit the number of backups stored locally (on this server). Any older backups beyond this number will be removed. Enter “0” to retain all backups.
hu: A helyileg (ezen a kiszolgálón) tárolt biztonsági mentések számának korlátozása. Az ezen a számon túli régebbi biztonsági másolatok eltávolításra kerülnek. Adja meg a "0" értéket az összes biztonsági másolat megőrzéséhez.

en: Limiting the number of IPs blocked by the Server Configuration Files (.htaccess and nginx.conf) will help reduce the risk of a server timeout when updating the configuration file. If the number of IPs in the banned list exceeds the Server Configuration File limit, the additional IPs will be blocked using PHP. Blocking IPs at the server level is more efficient than blocking IPs at the application level using PHP.
hu: A szerverkonfigurációs fájlok (.htaccess és nginx.conf) által blokkolt IP-k számának korlátozása segít csökkenteni a szerver időkiesésének kockázatát a konfigurációs fájl frissítésekor. Ha a tiltólistán szereplő IP-k száma meghaladja a szerverkonfigurációs fájl határértékét, a további IP-ket a PHP segítségével blokkolja a rendszer. Az IP-k blokkolása kiszolgálói szinten hatékonyabb, mint az IP-k blokkolása az alkalmazás szintjén a PHP segítségével.

en: List View
hu: Listanézet

en: List of active modules.
hu: Az aktív modulok listája.

en: List of banned IPs.
hu: A tiltott IP-k listája.

en: List of created User Groups
hu: A létrehozott felhasználói csoportok listája

en: List of settings to display when importing.
hu: Az importáláskor megjelenítendő beállítások listája.

en: List of tables to exclude from each backup.
hu: Az egyes biztonsági mentésekből kizárandó táblák listája.

en: List of tables to include in each backup.
hu: Az egyes biztonsági mentésekben szereplő táblázatok listája.

en: Lists file and directory permissions of key areas of the site.
hu: A webhely kulcsfontosságú területeinek fájl- és könyvtárengedélyeinek listája.

en: Load
hu: Betöltés

en: Loading...
hu: Betöltés…

en: Local Brute Force
hu: Helyi nyers erő

en: Local Brute Force Protection
hu: Brute force védelem engedélyezése

en: Lockout
hu: Kizárás

en: Lockout Details
hu: Kizárás részletei

en: Lockout Messages
hu: Kizárási üzenetek

en: Lockout Module
hu: Kitiltás modul

en: Lockout Not Found
hu: Kizárás nem található

en: Lockout in Effect Until
hu: Kizárásig érvényes

en: Lockouts
hu: Kizárások

en: Log In
hu: Bejelentkezés

en: Log entries hidden.
hu: Naplóbejegyzések elrejtése.

en: Log entries shown.
hu: Megjelenített naplóbejegyzések.

en: Log in now to update.
hu: Jelentkezzen be most a frissítéshez.

en: Log in to WordPress using a mobile app like Authy or Google Authenticator.
hu: Jelentkezzen be a WordPressbe egy olyan mobilalkalmazással, mint az Authy vagy a Google Authenticator.

en: Log item is malformed.
hu: A naplóelem rosszul formázott.

en: Log item is of the incorrect type.
hu: A naplóelem nem megfelelő típusú.

en: Logged in
hu: Bejelentkezve

en: Logged out
hu: Kijelentkezett

en: Logging
hu: Bejelentkezés

en: Login Attempts
hu: Belépési kísérletek

en: Login Authentication Code
hu: Bejelentkezéshez megerősítő kód

en: Login Now
hu: Bejelentkezés most

en: Login Page
hu: Bejelentkezési oldal

en: Login Slug
hu: Belépési slug

en: Login Source
hu: Bejelentkezés forrása

en: Login Using "admin"
hu: Bejelentkezés "admin" használatával

en: Login authorized. Please continue in your original browser.
hu: Bejelentkezés engedélyezett. Kérjük, folytassa az eredeti böngészővel.

en: Login with Email Address or Username
hu: Bejelentkezés E-mail címmel vagy Felhasználónévvel

en: Logs
hu: Naplók

en: Logs must be stored in the database to retrieve past scans.
hu: A naplókat az adatbázisban kell tárolni, hogy a múltbeli vizsgálatok visszakereshetők legyenek.

en: Magic Links
hu: Varázs link

en: Make Primary
hu: Legyen elsődleges

en: Make changes to the default behavior of WordPress.
hu: Változtasson a WordPress alapértelmezett viselkedésén.

en: Make changes to the server configuration for this site.
hu: Változtasson a webhely kiszolgálókonfigurációján.

en: Make sure to copy or download the backup codes before proceeding. %1$s Ok %2$s
hu: A folytatás előtt mindenképpen másolja vagy töltse le a biztonsági másolat-kódokat. %1$s ok%2$s

en: Make sure you’re getting the most out of iThemes Security features to protect your site with our <a href="%s">free iThemes Security tutorials</a>.
hu: Győződjön meg róla, hogy a legtöbbet hozza ki az iThemes Security funkcióiból, hogy megvédje webhelyét az <a href="%s">ingyenes iThemes Security oktatóanyagainkkal</a>.

en: Malformed token.
hu: Hibás token.

en: Manage Settings
hu: Beállítások kezelése

en: Manage and configure email notifications sent by iThemes Security related to various settings modules.
hu: Az iThemes Security által küldött e-mail értesítések kezelése és konfigurálása a különböző beállítási modulokkal kapcsolatban.

en: Manage iThemes Security
hu: IThemes Security kezelése

en: Manual
hu: Manuális

en: Manually configured with a constant.
hu: Kézzel konfigurált konstans.

en: Manually create a database backup or schedule automatic database backups.
hu: Kézi adatbázis biztonsági mentés készítése vagy automatikus adatbázis biztonsági mentések ütemezése.

en: Map of setting names to conditional setting definitions.
hu: A beállításnevek leképezése a feltételes beállítás definíciókhoz.

en: Max Login Attempts Per Host
hu: Max. Bejelentkezési Kísérlet / Host

en: Max Login Attempts Per User
hu: Max. Bejelentkezési Kísérlet / Felhasználó

en: Maximum map dimensions is 1000px.
hu: A térkép maximális mérete 1000px.

en: Media
hu: Média

en: Members
hu: Tagok

en: Memory Used
hu: Felhasznált memória

en: Messages
hu: Üzenetek

en: Method
hu: Módszer

en: Methods
hu: Módszerek

en: Migration complete. Please refresh the page to see all log entries.
hu: A migráció befejeződött. Kérjük, frissítse az oldalt az összes naplóbejegyzés megtekintéséhez.

en: Minutes to Lockout
hu: Perc a zárolásig

en: Minutes to Remember Bad Login (check period)
hu: Ennyi percig emlékezzen a helytelen bejelentkezésre (ellenőrzési időszak)

en: Missing sync connect token.
hu: Hiányzik a szinkronizációs kapcsolódási token.

en: Mobile App
hu: Mobil App

en: Modified
hu: Módosítva

en: Module
hu: Modul

en: Module Description
hu: Modul leírás

en: Module Help
hu: Modul segítség

en: Module ID
hu: Modul ID

en: Module Order
hu: Modul sorrend

en: Module Search Keywords
hu: Modul keresési kulcsszavak

en: Module Settings Configuration
hu: Modul beállítások konfigurálása

en: Module Status
hu: Modul állapota

en: Module Title
hu: Modul cím

en: Module Tools
hu: Modul eszközök

en: Module settings updated.
hu: A modul beállításai frissítve.

en: Monitor the site for unexpected file changes.
hu: Figyelje a webhelyet a váratlan fájlváltozásokra.

en: Monthly
hu: Havonta

en: Monthly Security Digest
hu: Havi biztonsági összefoglaló

en: More Website Security Resources
hu: További webhelybiztonsági források

en: Multiple versions of iThemes Security are active. Please disable all extra versions of iThemes Security.
hu: Az iThemes Security több verziója is aktív. Kapcsoljunk ki minden további verziót.

en: NGINX Conf File
hu: NGINX Conf fájl

en: Name
hu: Név

en: Network
hu: Hálózat

en: Network Brute Force
hu: Hálózati Brute Force

en: Network Brute Force Protection
hu: Hálózati Brute Force védelem

en: New Login URL
hu: Új bejelentkezés URL

en: New Notification from iThemes Security
hu: Új értesítés az iThemes Security-től

en: New Password
hu: Új jelszó

en: New notifications available in the %1$sNotification Center%2$s.
hu: Új értesítések érhetőek el az %1$sElérhetőségi központban%2$s.

en: New! Take your site security to the next level by activating iThemes Brute Force Network Protection.
hu: Újdonság! Emeld a webhelyed biztonságát új szintre az iThemes Brute Force hálózati védelemmel.

en: Next Send
hu: Következő küldés

en: Next page
hu: Következő oldal

en: No
hu: Nem

en: No Changes Found
hu: Nem találtak változást

en: No DNS records found.
hu: Nem találtunk DNS-bejegyzéseket.

en: No Link header was found.
hu: Nem található Link a fejlécben.

en: No On-Board data provided.
hu: Nincsenek fedélzeti adatok.

en: No approved comments
hu: Nincsenek jóváhagyott megjegyzések

en: No ban found with that id.
hu: Nem található kitiltás ezzel az ID-vel.

en: No changes were detected.
hu: Nem érzékeltünk változtatásokat.

en: No comments
hu: Nincs hozzászólás

en: No default group called %s
hu: Nincs %s nevű alapértelmezett csoport

en: No events.
hu: Nincsenek események.

en: No geolocator found a valid location.
hu: A geolokátor nem talált érvényes helyet.

en: No issue was found with that id.
hu: Az azonosítóval kapcsolatban nem találtunk problémát.

en: No items found.
hu: Nem találhatóak elemek.

en: No lockouts since the last email check.
hu: A legutóbbi e-mail ellenőrzés óta nem történt kizárás.

en: No module was found with that id.
hu: Nem találtunk modult ezzel az azonosítóval.

en: No pending comments
hu: Nincs függőben lévő hozzászólás

en: No provider was found to generate a static map image.
hu: Nem találtunk olyan szolgáltatót, amely statikus térképképet generálna.

en: No recent site scan.
hu: Nincs friss helyszíni vizsgálat.

en: No route was found matching the URL and request method
hu: Nem találtunk az URL-nek és a kérési módszernek megfelelő útvonalat

en: No server IPs found.
hu: Nem találtunk szerver IP-ket.

en: No update is listed for the plugin.
hu: A plugin nem tartalmaz frissítést.

en: No update is listed for the theme.
hu: A témához nem szerepel frissítés.

en: No user found for %d.
hu: Nem találtunk felhasználót a %d számára.

en: No user group found for '%s'
hu: Nem találtunk felhasználói csoportot a '%s' számára

en: No user group found.
hu: Nem találtunk felhasználói csoportot.

en: Non-Profit
hu: Non-profit

en: Not Found
hu: Nem található

en: Not an iThemes Security Pro install.
hu: Nem iThemes Security Pro telepítés.

en: Note that you may be required by some regulations to ensure that past personal data erasure requests are respected even in the event of restoring a backup of the site. You may need to set up an internal policy to ensure that previous personal data erasure requests are respected after restoring a database backup.
hu: Vegye figyelembe, hogy bizonyos előírások értelmében Ön köteles lehet biztosítani, hogy a korábbi személyes adatok törlésére vonatkozó kérelmeket még a webhely biztonsági másolatának visszaállítása esetén is tiszteletben tartsák. Előfordulhat, hogy belső szabályzatot kell létrehoznia annak biztosítására, hogy a korábbi személyes adatok törlésére vonatkozó kérelmeket az adatbázis biztonsági másolatának visszaállítása után is tiszteletben tartsák.

en: Notes
hu: Megjegyzések

en: Notice
hu: Figyelmeztetés

en: Notice not found.
hu: Nem található értesítés.

en: Notices (%s)
hu: Közlemények (%s)

en: Notification
hu: Értesítés

en: Notification Center
hu: Értesítési központ

en: Notification sent.
hu: Értesítés elküldve.

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Number of items per page:
hu: Az elemek száma oldalanként:

en: On Blocklist
hu: Blokkolási listán

en: On-board Welcome Text
hu: Üdvözlő szöveg

en: Online Files
hu: Online fájlok

en: Only disable pingbacks. Other XML-RPC features will work as normal. Select this setting if you require features such as Jetpack or the WordPress Mobile app.
hu: Csak a pingbackeket tiltsa le. A többi XML-RPC funkció a szokásos módon működik. Válassza ezt a beállítást, ha olyan funkciókat igényel, mint a Jetpack vagy a WordPress Mobile alkalmazás.

en: OpenSSL unable to sign data
hu: Az OpenSSL nem tudja aláírni az adatokat

en: Or
hu: Vagy

en: Or, use a backup method:
hu: Vagy használj biztonsági mentési módszert:

en: Overrode two-factor authentication using iThemes Sync
hu: Kétfaktoros hitelesítés felülírása iThemes Sync használatával

en: PHP Execution
hu: Kódfuttatás

en: Pagination
hu: Lapszámozás

en: Pass through Authorization header.
hu: Áthaladó engedélyezési fejléc.

en: Passing a module as a single parameter is no longer supported. Pass a filters array instead.
hu: A modul egyetlen paraméterként történő átadása már nem támogatott. Helyette adjon át egy szűrőtömböt.

en: Password Requirements
hu: Jelszókövetelmények

en: Passwordless Login
hu: Jelszó nélküli bejelentkezés

en: Path to Log Files
hu: A naplófájlok elérési útja

en: Permanently
hu: Tartós

en: Permissions for the directory %s could not be read as the directory could not be found.
hu: A %s könyvtár engedélyeit nem lehetett beolvasni, mivel a könyvtárat nem találtuk.

en: Permissions for the directory %s could not be read as the fileperms() function is disabled. This is a system configuration issue.
hu: A %s fájl engedélyei nem olvashatók be, mert a fileperms() funkció le van tiltva. Ez rendszer-beállítási probléma.

en: Permissions for the file %s could not be read as the file could not be found.
hu: A %s fájl engedélyei nem olvashatók be, mert a fájl nem található.

en: Permissions for the file %s could not be read as the fileperms() function is disabled. This is a system configuration issue.
hu: A %s fájl engedélyei nem olvashatók be, mert a fileperms() funkció le van tiltva. Ez rendszer-beállítási probléma.

en: Please %1$sconfirm%2$s your licensing details.
hu: Kérjük, %1$serősítse meg%2$s licenszadatait.

en: Please %1$sreview the logs%2$s to make sure your system has not been compromised.
hu: Kérjük, nézze át a %1$snaplókat%2$s, hogy megbizonyosodjon arról, hogy a rendszerét nem támadták meg.

en: Please %1$sreview the logs%2$s to make sure your system is secure.
hu: Kérjük, %1$snézze át a naplókat%2$s , hogy megbizonyosodjon arról, hogy a rendszer biztonságos.

en: Please Verify the Login Request
hu: Kérjük, ellenőrizze a bejelentkezési kérelmet

en: Please enter an authenticate code from your mobile app in order to complete setup.
hu: Kérjük, a beállítás befejezéséhez adja meg a hitelesítési kódot a mobilalkalmazásból.

en: Please enter your new password.
hu: Kérjük, írja be új jelszavát.

en: Please note that you will have to log back in after enabling this.
hu: Felhívjuk figyelmét, hogy az engedélyezés után újra be kell jelentkeznie.

en: Please scan the QR code or manually enter the secret into your Mobile App.
hu: Kérjük, olvassa be a QR-kódot, vagy adja meg a titkot kézzel a mobilalkalmazásába.

en: Please scan the QR code or manually enter the secret, then enter an authentication code from your app in order to complete setup
hu: Kérjük, olvassa be a QR-kódot vagy adja meg kézzel a titkot, majd a beállítás befejezéséhez adja meg az alkalmazásból származó hitelesítési kódot

en: Portfolio
hu: Portfólio

en: Preparing...
hu: Felkészülés...

en: Prevent public access to readme.html, readme.txt, wp-config.php, install.php, wp-includes, and .htaccess. These files can give away important information on your site and serve no purpose to the public once WordPress has been successfully installed.
hu: A readme.html, readme.txt, wp-config.php, install.php, wp-includes és .htaccess állományokhoz való nyilvános hozzáférés megakadályozása. Ezek a fájlok fontos információkat adhatnak ki a webhelyedről, és a WordPress sikeres telepítése után nem szolgálnak semmilyen célt a nyilvánosság számára.

en: Prevents users from seeing a list of files in a directory when no index file is present.
hu: Megakadályozza, hogy a felhasználók egy könyvtárban lévő fájlok listáját lássák, ha nincs indexfájl.

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Primary
hu: Elsődleges

en: Privacy
hu: Adatvédelem

en: Pro customers have the best support team available as their security team. Contact the <a href="%s">iThemes Help Desk</a> for help when you need answers.
hu: A Pro ügyfelek a legjobb támogató csapattal rendelkeznek, mint biztonsági csapatuk. Ha válaszokra van szüksége, forduljon az <a href="%s">iThemes Help Deskhez</a>.

en: Process
hu: Folyamat

en: Process (%s)
hu: Folyamat (%s)

en: Process Stop
hu: Folyamat megállítása

en: Process Update
hu: Folyamat frissítése

en: Protect System Files
hu: Rendszer Fájlok Véddelme

en: Protect your site against attackers that try to randomly guess login details to your site.
hu: Védje webhelyét a támadókkal szemben, akik véletlenszerűen próbálják kitalálni a bejelentkezési adatokat webhelyére.

en: Protect your site with automated site scans. When this feature is enabled, the site will be automatically scanned twice a day. If a problem is found, an email is sent to select users.
hu: Védje webhelyét automatikus webhely ellenőrzésekkel. Ha ez a funkció engedélyezve van, a webhelyet naponta kétszer automatikusan átvizsgálja a rendszer. Ha problémát talál, a rendszer e-mailt küld a kiválasztott felhasználóknak.

en: Provide a set of one-time use codes that can be used to login in the event the primary two-factor method is lost. Note: these codes are intended to be stored in a secure location.
hu: Biztosítson olyan egyszer használatos kódokat, amelyek az elsődleges kétfaktoros módszer elvesztése esetén is használhatók a bejelentkezéshez. Megjegyzés: ezeket a kódokat biztonságos helyen kell tárolni.

en: Provider
hu: Szolgáltató

[ctx: Provider Label]
en: Backup Authentication Codes
hu: Biztonsági hitelesítési kódok

[ctx: Provider Label]
en: Email
hu: E-mail

[ctx: Provider Label]
en: Mobile App
hu: Mobil App

en: Proxy Detection
hu: Proxy észlelés

en: Proxy Header
hu: Proxy fejléc

en: REST API Authentication
hu: REST API hitelesítés

en: REST API Permissions
hu: REST API jogosultságok

en: REST API and XML-RPC
hu: REST API és XML-RPC

en: REST API index returned a non-200 status code (%d).
hu: A REST API index nem 200-as állapotkódot adott vissza (%d).

en: REST API index returned no data.
hu: A REST API index nem adott vissza adatokat.

en: Raw Details
hu: Nyers részletek

en: Read Only
hu: Csak olvasás

en: Read and Write
hu: Olvasás és írás

en: Read iThemes Security documentation and Frequently Asked Questions on the <a href="%s">iThemes Help Center</a>.
hu: Olvassa el az iThemes biztonsági dokumentációját és a Gyakran Ismételt Kérdéseket az <a href="%s">iThemes Súgóközpontban</a>.

en: Read-Only
hu: Csak olvasás

en: Reason
hu: Ok

en: Receive Email Updates
hu: E-mailes frissítések fogadása

en: Receive an email every time you login.
hu: Minden bejelentkezéskor kap egy e-mailt.

en: Receive email updates about WordPress Security and marketing news from iThemes: %1$s
hu: Kapjon e-mailben frissítéseket a WordPress Security és marketing hírekről az iThemes-től: %1$s

en: Received an invalid request type to be associated with this application password. Please reload this page and try again.
hu: Érvénytelen kérvénytípust kapott, amelyet ehhez az alkalmazás jelszavához társítottak. Kérjük, töltse újra az oldalt, és próbálja meg újra.

en: Received invalid rest_api_permissions for this application password. Please reload this page and try again.
hu: Érvénytelen rest_api_permissions-t kapott az alkalmazás jelszavához. Kérjük, töltse újra az oldalt, és próbálja meg újra.

en: Recovery Failed: First Loop
hu: A helyreállítás sikertelen: Első hurok

en: Recovery Failed: No Step
hu: A helyreállítás sikertelen: Nincs lépés

en: Recovery Failed: Retry Limit
hu: A helyreállítás sikertelen: Újrapróbálkozási korlát

en: Recovery Scheduled
hu: Visszaállítás ütemezve

en: Redirect All HTTP Page Requests to HTTPS
hu: Az összes HTTP-oldalkérés átirányítása HTTPS-re

en: Redirect All HTTP Page Requests to HTTPS - Security > Settings > Enforce SSL
hu: Minden HTTP oldalkérés átirányítása HTTPS-re - Biztonság > Beállítások > SSL érvényesítése

en: Redirect HTTP Requests to HTTPS
hu: HTTP-oldalkérés átirányítása HTTPS-re

en: Redirect users to a custom location on your site, instead of throwing a 403 (forbidden) error.
hu: Átirányíthatja a felhasználókat egy egyéni helyre a webhelyen, ahelyett, hogy 403 (tiltott) hibát dobna.

en: Redirecting all http page requests to https is highly recommended as it protects login details from being stolen when using public WiFi or insecure networks.
hu: Az összes http oldalkérés átirányítása https-re erősen ajánlott, mivel ez megvédi a bejelentkezési adatokat a nyilvános WiFi vagy nem biztonságos hálózatok használatakor történő ellopástól.

en: Redirection
hu: Átirányítás

en: Redirection Slug
hu: Átirányítás url

en: Refresh Page
hu: Oldal frissítése

en: Refuse Compromised Passwords
hu: A feltört jelszavak elutasítása

en: Regenerated Server Config rules.
hu: Újragenerált Szerver konfig szabályok.

en: Regenerated WP-Config rules.
hu: Újragenerált WP-Config szabályok.

en: Register Slug
hu: Regisztráció alias

en: Registering a module without a module.json definition is invalid. Module: %s.
hu: Egy modul regisztrálása modul.json definíció nélkül érvénytelen. Modul: %s.

en: Release Lockout
hu: A zárolás feloldása

en: Release lockouts from the Active Lockouts section of the settings page.
hu: A zárolások feloldása a beállítások oldal Aktív zárolások szakaszában.

en: Release the permanent host ban from Ban Hosts list in the Banned Users section of the settings page.
hu: Az állandó hoszt tiltás feloldása a beállítások oldal Tiltott felhasználók szakaszának Kitiltott Hosztok listájáról.

en: Remind Me Later
hu: Emlékeztessen később

en: Remotely disabled by iThemes.
hu: Távolról letiltva az iThemes által.

en: Remove the Security Messages Menu from the admin bar. Notifications will only appear on the iThemes Security dashboard and settings pages.
hu: Távolítsa el a Biztonsági üzenetek menüt az admin sávból. Az értesítések csak az iThemes Security műszerfalon és a beállítások oldalain jelennek meg.

en: Removed
hu: Eltávolítva

en: Removed Files
hu: Eltávolított fájlok

en: Request Expired. Please refresh and try again.
hu: Kérelem lejárt. Kérjük, frissítse és próbálja újra.

en: Requested suspicious URL
hu: A kért gyanús URL

en: Requests for http pages are redirected to https as recommended.
hu: A http oldalakra irányuló kéréseket a https-re irányítjuk át az ajánlott módon.

en: Require SSL
hu: SSL szükséges

en: Require users in the selected groups to have passwords that must not appear in a breach.
hu: A kijelölt csoportok felhasználóinak olyan jelszavakat kell megadniuk, amelyek nem szerepelhetnek a biztonsági rések között.

en: Require users to use passwords which do not appear in any password breaches tracked by Have I Been Pwned. Plaintext passwords are never sent to Have I Been Pwned. Instead, 5 characters of the hashed password are sent over an encrypted connection to their API.
hu: Követelje meg a felhasználóktól, hogy olyan jelszavakat használjanak, amelyek nem szerepelnek a Have I Been Pwned által nyomon követett jelszótörésekben. A Have I Been Pwnednek soha nem küldenek tiszta szövegű jelszavakat. Ehelyett a kódolt jelszó 5 karakterét titkosított kapcsolaton keresztül küldik el az API-jukhoz

en: Requirement Settings
hu: Ajánlott beállítások

en: Requirements
hu: Követelmény

en: Requiring strong and refusing compromised passwords is the first step in securing your login page.
hu: A bejelentkezési oldal biztonságának első lépése az erős és a kompromittált jelszavak elutasítása.

en: Rescheduling
hu: Átütemezés

en: Rescheduling: No Lock
hu: Átütemezés: Nincs zár

en: Resend
hu: Újraküldés

en: Reset
hu: Visszaállít

en: Restrict access to most REST API data. This means that most requests will require a logged in user or a user with specific privileges, blocking public requests for potentially-private data. We recommend selecting this option.
hu: A legtöbb REST API-adathoz való hozzáférés korlátozása. Ez azt jelenti, hogy a legtöbb kéréshez bejelentkezett felhasználóra vagy meghatározott jogosultságokkal rendelkező felhasználóra van szükség, ami megakadályozza a potenciálisan bizalmas adatok nyilvános kéréseit. Javasoljuk, hogy válassza ezt a beállítást.

en: Restricted Access
hu: Korlátozott hozzáférés

en: Results
hu: Eredmények

en: Return results for users across the entire network, not just the current site.
hu: A teljes hálózat felhasználóinak eredményei, nem csak az aktuális webhelyé.

en: Revoke
hu: Visszavonás

en: Run
hu: Futtatás

en: SSL for Dashboard
hu: SSL a Vezérlőpulthoz

en: Save
hu: Mentés

en: Save Locally Only
hu: Csak helyi mentés

en: Save Locally and Email
hu: Helyi és email mentés

en: Save time when time is of the utmost importance to patch vulnerabilities before hackers and bots can find and exploit them.
hu: Időt takaríthat meg, amikor az idő rendkívül fontos a sebezhetőségek javításához, mielőtt a hackerek és botok megtalálnák és kihasználnák azokat.

en: Scan
hu: Ellenőrzés

en: Scan Cancelled by %s
hu: Ellenőrzést megszakította %s

en: Scan Details
hu: Ellenőrzés Részletei

en: Scan Error
hu: Ellenőrzés hiba

en: Scan Errors
hu: Hibák keresése

en: Scan Failed
hu: Sikertelen vizsgálat

en: Scan Files Now
hu: Fájlok Ellenőrzése Most

en: Scan Now
hu: Átvizsgálás most

en: Scan Performance
hu: Szkennelési teljesítmény

en: Scan Summary
hu: Ellenőrzés összegzése

en: Scan Verification Failed: Invalid Secret
hu: A beolvasás ellenőrzése sikertelen: Titok: Érvénytelen titok

en: Scan could not be completed. Please contact support if this error persists.
hu: A beolvasást nem lehetett befejezni. Ha ez a hiba továbbra is fennáll, kérjük, forduljon az ügyfélszolgálathoz.

en: Scanning admin files...
hu: Admin fájlok átvizsgálása…

en: Scanning content files...
hu: Tartalomfájlok átvizsgálása...

en: Scanning files...
hu: Fájlok átvizsgálása...

en: Scanning includes files...
hu: A szkennelés magában foglalja a fájlokat...

en: Scanning media files...
hu: Médiafájlok átvizsgálása…

en: Scanning plugin files...
hu: Plugin fájlok átvizsgálása…

en: Scanning theme files...
hu: Témafájlok átvizsgálása…

en: Scanning...
hu: Ellenőrzés...

en: Schedule
hu: Időzítés

en: Schedule Database Backups
hu: Időzített adatbázis-mentések

en: Scheduled site scan found no issues.
hu: Az ütemezett vizsgálat nem talált hibát.

en: Scheduled site scan report: %l
hu: Ütemezett vizsgálati jelentés: %l

en: Scheduled site scan resulted in an error
hu: Az ütemezett vizsgálat hibát eredményezett

en: Scheduler
hu: Időzítő

en: Scheduler reset.
hu: Ütemező visszaállítása.

en: Scheduling
hu: Ütemezés

en: Securing users with two-factor authentication will require them to enter a security code along with their username and password to log in. Two-Factor authentication is the strongest way to prevent automated bot attacks.
hu: A felhasználók kétfaktoros hitelesítéssel történő védelme érdekében be kell írniuk egy biztonsági kódot a felhasználónevükkel és jelszavukkal a bejelentkezéshez. A kétfaktoros hitelesítés a legerősebb módja az automatizált bottámadások megelőzésének.

en: Security
hu: Biztonság

en: Security Check
hu: Biztonsági ellenőrzés

en: Security Check Pro
hu: Biztonsági ellenőrzés Pro

en: Security Check Scan (Recommended)
hu: Biztonsági ellenőrzés (ajánlott)

en: Security Dashboard
hu: Biztonsági vezérlőpult

en: Security Digest
hu: Biztonsági összegzés

en: Security Logs
hu: Biztonsági naplók

en: Security Managers
hu: Biztonság kezelése

en: Security dashboards and cards.
hu: Biztonsági irányítópultok és kártyák.

en: Security error!
hu: Biztonsági hiba!

en: Security logs are retained for %1$d days.
hu: A biztonsági naplók %1$d napig maradnak meg.

en: See What’s New
hu: Lássuk az újdonságokat

en: See a real-time overview of the security activity on your website with this dynamic dashboard.
hu: A dinamikus műszerfal segítségével valós idejű áttekintést kaphat a weboldalán végzett biztonsági tevékenységekről.

en: Select All
hu: Összes kijelölése

en: Select Available Methods
hu: Elérhető módszerek kiválasztása

en: Select Methods
hu: Módszer kiválasztása

en: Select Methods Manually
hu: Módszerek manuális kiválasztása

en: Select bulk action
hu: Jelölje ki a csoportos műveletet

en: Select the WordPress user roles they are assigned to
hu: Válassza ki azokat a WordPress felhasználói szerepköröket, amelyekhez hozzá vannak rendelve

en: Select the header your Proxy Server uses to forward the client IP address. If you don’t know the header, you can contact your hosting provider or select the header that has your IP Address.
hu: Válassza ki azt a fejlécet, amelyet a proxykiszolgáló az ügyfél IP-címének továbbításához használ. Ha nem ismeri a fejlécet, forduljon a tárhely szolgáltatójához, vagy válassza ki azt a fejlécet, amely az Ön IP-címét tartalmazza.

en: Select what we should do with your backup file. You can have it emailed to you, saved locally or both.
hu: Válassza ki, hogy mit tegyünk a biztonsági másolatával. Elküldhetjük Önnek e-mailben, menthetjük helyben vagy mindkettőt.

en: Select which experimental features you’d like to enable.
hu: Válassza ki, hogy mely kísérleti funkciókat szeretné engedélyezni.

en: Select your customers
hu: Válassza ki ügyfeleit

en: Select your donors
hu: Válassza ki az adományozókat

en: Select your members
hu: Válassza ki tagjait

en: Selecting "Default Recipients" is required.
hu: Az "Alapértelmezett címzettek" kiválasztása szükséges.

en: Sending %s
hu: Küldés %s

en: Sending %s Failed
hu: Küldés %s sikertelen

en: Sending Notification
hu: Értesítés küldése

en: Sending Notification Failed
hu: Az értesítés küldése sikertelen

en: Sending Scheduled Notification
hu: Ütemezett értesítés küldése

en: Sending scheduled notifications
hu: Ütemezett értesítések küldése

en: Server Config Rules
hu: Szerver konfigurációs szabályok

en: Session expired.
hu: A munkamenet ideje lejárt.

en: Set the default recipients for any admin-facing notifications.
hu: Állítsa be az adminisztrátori értesítések alapértelmezett címzettjeit.

en: Settings
hu: Beállítások

en: Setup
hu: Beállítás

en: Setup Flow
hu: Beállítási folyamat

en: Setup Two-Factor
hu: Két faktor beállítása

en: Should a settings UI be shown.
hu: Megjelenjen-e a beállítások felhasználói felülete.

en: Should iThemes Security permanently add a locked out IP address to the “Ban Users” list after reaching the configured “Ban Threshold”.
hu: Amennyiben az iThemes Security véglegesen hozzáad egy kizárt IP-címet a "Ban Users" listához, miután elérte a beállított “Kitiltás” küszöbértéket.

en: Should your clients be able to view and make changes to the iThemes Security settings?
hu: Az ügyfelei megtekinthetik és módosíthatják az iThemes biztonsági beállításait?

en: Show All Entries
hu: Minden bejegyzés megjelenítése

en: Show Debug entries.
hu: Hibakeresési bejegyzések megjelenítése.

en: Show Details
hu: Mutassuk a részleteket

en: Show Error Codes
hu: Hibakódok megjelenítése

en: Show Process entries.
hu: Folyamat bejegyzések megjelenítése.

en: Show Raw Details
hu: Nyers részletek megjelenítése

en: Show all entries, including ones that were previously hidden.
hu: Minden bejegyzés megjelenítése, beleértve a korábban elrejtett bejegyzéseket is.

en: Show more details
hu: További részletek

en: Show only entries for this %s
hu: Csak az ehhez a %s

en: Show only entries for this day
hu: Csak az adott napra vonatkozó bejegyzések megjelenítése

en: Signature verification failed
hu: Az aláírás ellenőrzése sikertelen

en: Silent
hu: Csendes

en: Site Database Backup for %s
hu: Oldaladatbázis biztonsági mentés %s

en: Site Lockout Notification
hu: Webhely Kizárási Értesítés

en: Site Lockouts
hu: Weboldal kizárások

en: Site Scan
hu: Webhely átvizsgálása

en: Site Scan Results
hu: Ellenőrzés eredménye

en: Site Scan Scheduling
hu: Webhely átvizsgálásának ütemezése

en: Site Scan for %s
hu: Sebhely ellenőrzése %s

en: Site Scanner
hu: Sebhely ellenőrző

en: Site Scanning is temporarily unavailable, please try again later.
hu: A Webhely-ellenőrzés átmenetileg nem érhető el, kérjük, próbáld újra később.

en: Site Scans
hu: Vebhely ellenőrzése

en: Site Type not found.
hu: Nem található webhelytípus.

en: Site Verification Succeeded
hu: Webhely ellenőrzése sikeres

en: Site: %s
hu: Honlap: %s

en: Skip
hu: Kihagyás

en: Skip Two-Factor Onboarding
hu: Két faktoros bevezetés kihagyása

en: Skipped Recaptcha
hu: Kihagyott Recaptcha

en: Skipping Recovery
hu: A helyreállítás kihagyása

en: Skipping Recovery: No Lock
hu: A helyreállítás kihagyása: Nincs zár

en: Skipping loopback test: %s
hu: A loopback teszt kihagyása: %s

en: Some Cards are Invalid
hu: Néhány kártya érvénytelen

en: Sorry, no user group exists with that id.
hu: Sajnálom, de nem létezik felhasználói csoport ezzel az azonosítóval.

en: Sorry, this request has expired. Please log in again.
hu: Sajnáljuk, ez a kérelem lejárt. Kérjük, jelentkezz be újra.

en: Sorry, you are not allowed to add cards to this dashboard.
hu: Sajnáljuk, de nem engedélyezett kártyákat hozzáadni ehhez az irányítópulthoz.

en: Sorry, you are not allowed to create user groups.
hu: Sajnáljuk, de nem hozhat létre felhasználói csoportokat.

en: Sorry, you are not allowed to delete this user group.
hu: Sajnálom, de nem törölheti ezt a felhasználói csoportot.

en: Sorry, you are not allowed to do that.
hu: Elnézést, nincs megfelelő jogosultság a kívánt művelethez.

en: Sorry, you are not allowed to edit this dashboard.
hu: Sajnálom, de nem szerkesztheti ezt az irányítópultot.

en: Sorry, you are not allowed to edit this user group.
hu: Sajnálom, de nem szerkesztheti ezt a felhasználói csoportot.

en: Sorry, you are not allowed to edit user groups.
hu: Elnézést, nincs jogosultsága a felhasználó csoport szerkesztéséhez.

en: Sorry, you are not allowed to list user groups.
hu: Sajnálom, de nem engedélyezett a felhasználói csoportok felsorolása.

en: Sorry, you are not allowed to list user matchables.
hu: Sajnálom, de nem engedélyezett a felhasználói matchables listázása.

en: Sorry, you are not allowed to view this user group.
hu: Sajnáljuk, de nem engedélyezett a felhasználói csoport megtekintése.

en: Sorry, you cannot fix site scan issues.
hu: Sajnálom, de nem tudja kijavítani a webhelyellenőrzési problémákat.

en: Sorry, you cannot mute issues.
hu: Sajnáljuk, a problémákat nem lehet elnémítani.

en: Sorry, you cannot perform site scans.
hu: Sajnáljuk, nem tudja végrehajtani a webhely vizsgálatát.

en: Sorry, you cannot unmute issues.
hu: Sajnáljuk, a problémákat nem lehet feloldani.

en: Sorry, you cannot view site scan issues.
hu: Sajnáljuk, de nem tudja megtekinteni az oldalellenőrzési problémákat.

en: Sorry, you cannot view site scans.
hu: Sajnáljuk, de nem tudja megtekinteni a sebhely ellenőrzéseket.

en: Sorry, you do not have permission to create bans.
hu: Sajnáljuk, nincs engedélye kitiltások létrehozására.

en: Sorry, you do not have permission to create dashboards.
hu: Sajnáljuk, nincs jogosultsága irányítópult létrehozására.

en: Sorry, you do not have permission to delete bans.
hu: Sajnáljuk, nincs jogosultsága a kitiltások törlésére.

en: Sorry, you do not have permission to delete this dashboard card.
hu: Sajnálom, de nincs engedélye ennek az irányítópult kártyának a törlésére.

en: Sorry, you do not have permission to delete this dashboard.
hu: Sajnálom, de nincs engedélye az irányítópult törlésére.

en: Sorry, you do not have permission to edit this dashboard card.
hu: Sajnálom, de nincs jogosultsága ennek az irányítópult kártyának a szerkesztésére.

en: Sorry, you do not have permission to edit this dashboard.
hu: Sajnálom, de nincs jogosultsága ennek az irányítópultnak a szerkesztésére.

en: Sorry, you do not have permission to perform this action.
hu: Sajnálom, nincs engedélye a művelet végrehajtásához.

en: Sorry, you do not have permission to update bans.
hu: Sajnáljuk, nincs engedélye a kitiltások frissítésére.

en: Sorry, you do not have permission to view bans.
hu: Sajnáljuk, nincs engedélye a kitiltások megtekintéséhez.

en: Sorry, you do not have permission to view this dashboard.
hu: Sajnáljuk, nincs jogosultsága ennek a irányítópult a megtekintéséhez.

en: Specify which tables should be included or excluded from backups. WordPress Core tables are always included.
hu: Adja meg, hogy mely táblákat kell bevonni vagy kizárni a biztonsági mentésekből. A WordPress Core táblák mindig szerepelnek.

en: Strength indicator
hu: Jelszóerősség mérő

en: Strong Password Enforcement
hu: Erős jelszó érvényesítés

en: Strong Passwords
hu: Erős jelszavak

en: Submit
hu: Elküld

en: Success!
hu: Siker!

en: Successful Remember Device
hu: Sikeres eszköz megjegyzés

en: Suggested text:
hu: Javasolt szöveg:

en: Support
hu: Támogatás

en: Sync Connect
hu: Sync csatlakoztatása

en: Sync Override
hu: Szinkronizálás felülírása

en: System Files
hu: Rendszer Fájlok

en: System Info
hu: Rendszer információ

en: System Info Summary
hu: Rendszerinformációk összefoglalása

en: System Tweaks
hu: Rendszer Trükkök

en: Take me back to Sync
hu: Vigyél vissza a szinkronizáláshoz

en: Take the guesswork out of WordPress security. iThemes Security offers 30+ ways to lock down WordPress in an easy-to-use WordPress security plugin.
hu: Vegye ki a találgatásokat a WordPress biztonságából. Az iThemes Security több mint 30 módot kínál a WordPress lezárására egy könnyen használható WordPress biztonsági pluginban.

en: That actor type is not supported.
hu: Szerep típusa nem támogatott.

en: The "Write to Files" setting is disabled in Global Settings. In order to use this feature, you must enable the "Write to Files" setting.
hu: A "Fájlokba írás" beállítás a Globális beállítások között le van tiltva. A funkció használatához engedélyeznie kell a "Fájlokba írás" beállítást.

en: The "Write to Files" setting is disabled. Manual configuration for the <code>%s</code> file can be found on the Security > Settings page in the Advanced section.
hu: A "Fájlokba írás" beállítás le van tiltva. Kézi konfiguráció a <code>%s</code> a Biztonság &gt; Beállítások oldalon a Speciális szakaszban található.

en: The "database" repository only accepts Ban instances.
hu: Az "adatbázis" tároló csak Ban példányokat fogad el.

en: The "database" repository only accepts Host instances.
hu: Az "adatbázis" tároló csak Host példányokat fogad el.

en: The %1$s comparator failed to load hashes for %2$s.
hu: A %1$s összehasonlító nem tudta betölteni a %2$s hash-eit.

en: The %1$s email list must be a string with each entry separated by a new line.
hu: Az %1$s e-mail listának egy karakterláncnak kell lennie, minden egyes bejegyzést új sorral elválasztva.

en: The %1$s value cannot be empty.
hu: A %1$s érték nem lehet üres.

en: The %1$s value is not a valid username.
hu: A %1$s érték nem érvényes felhasználónév.

en: The %1$s value must be a number.
hu: A %1$s értéknek számnak kell lennie.

en: The %1$s value must be a positive integer.
hu: A %1$s értéknek pozitív egész számnak kell lennie.

en: The %1$s value must be a string with each entry separated by a new line.
hu: A %1$s értéknek egy karakterláncnak kell lennie, minden egyes bejegyzést új sorral elválasztva.

en: The %1$s value must be a string.
hu: A %1$s értéknek egy karakterláncnak kell lennie.

en: The %1$s value must be a valid date in the format of YYYY-MM-DD.
hu: A %1$s értéknek érvényes dátumnak kell lennie az ÉÉÉÉÉ-HH-NN formátumban.

en: The %1$s value must be a valid date.
hu: A %1$s értéknek érvényes dátumnak kell lennie.

en: The %1$s value must be a valid email address.
hu: A %1$s értéknek érvényes e-mail címnek kell lennie.

en: The %1$s value must be an array.
hu: A %1$s értéknek tömbnek kell lennie.

en: The %1$s value must be an integer.
hu: A %1$s értéknek egész számnak kell lennie.

en: The %1$sDatabase Backup%2$s module will send a copy of any backups to the email addresses listed below.
hu: A %1$sAdatbázis biztonsági mentés%2$s modul elküldi a biztonsági mentések másolatát az alább felsorolt e-mail címekre.

en: The %1$sFile Change Detection%2$s module will email a file scan report after changes have been detected.
hu: A %1$sFájlváltozások észlelése%2$s modul a változások észlelése után e-mailben küld egy fájlellenőrzési jelentést.

en: The %1$sITSEC_DISABLE_TWO_FACTOR%2$s define is present. As long as the define is present, two-factor authentication is disabled for all users which makes your site more vulnerable. Please make any necessary changes and remove the define as soon as possible.
hu: A %1$sITSEC_DISABLE_TWO_FACTOR%2$s definíció jelen van. Amíg a definíció jelen van, a kétfaktoros hitelesítés minden felhasználó számára le van tiltva, ami sebezhetőbbé teszi a webhelyet. Kérjük, végezze el a szükséges változtatásokat, és a lehető leghamarabb távolítsa el a definíciót.

en: The %1$sSite Scan Scheduling%2$s module sends an email if it discovers an issue or has repeated difficulty conducting the scan.
hu: A %1$sSite Scan Scheduling%2$s modul e-mailt küld, ha problémát észlel, vagy ismételten nehézséget okoz a vizsgálat elvégzése.

en: The %1$sTwo-Factor Authentication%2$s module sends an email containing the Authentication Code for users using email as their two-factor provider.
hu: A %1$sKétfaktoros hitelesítés%2$s modul e-mailt küld a hitelesítési kódot tartalmazó e-mailt használó felhasználóknak, akik e-mailben használják a kétfaktoros hitelesítést.

en: The %1$sTwo-Factor Authentication%2$s module sends an email containing the Authentication Code for users when they are setting up Two-Factor. Try to keep the email similar to the Two Factor Email.
hu: A %1$sKétfaktoros hitelesítés%2$s modul a felhasználóknak a kétfaktoros hitelesítési kódot tartalmazó e-mailt küld, amikor beállítják a kétfaktoros hitelesítést. Próbálja meg az e-mailt a Kétfaktoros e-mailhez hasonlóan tartani.

en: The %s module is a Core module and cannot be activated or deactivated.
hu: A %s modul egy Core modul, és nem aktiválható vagy deaktiválható.

en: The %s table is not installed.
hu: A %s táblázat nincs telepítve.

en: The '%s' feature flag must be enabled.
hu: A '%s' funkciójelzőnek engedélyezve kell lennie.

en: The Grade Report feature can help you identify vulnerabilities on the site. Visit the Notification Center to select which users receive emails from this feature.
hu: A Fokozatjelentés funkció segíthet azonosítani a webhely sebezhetőségeit. Az Értesítési központban kiválaszthatja, hogy mely felhasználók kapjanak e-maileket erről a funkcióról.

en: The Hide Backend feature is now disabled
hu: Az admin elrejtése funkció most le van tiltva

en: The Hide Backend feature isn’t fool proof, and your new login URL could still be exposed by WordPress Core, Plugins, or Themes when printing links to the login page. For example Privacy Request Confirmations or front-end login forms. We recommend using more robust security features like Two-Factor Authentication to secure your WordPress login page.
hu: Az admin elrejtése funkció nem bolondbiztos, és az új bejelentkezési URL még mindig ki lehet tenni a WordPress Core, Plugins vagy témák által, amikor a bejelentkezési oldalra mutató linkeket nyomtat. Például az adatvédelmi kérés visszaigazolásai vagy a front-end bejelentkezési űrlapok. Javasoljuk, hogy a WordPress bejelentkezési oldalának védelmére robusztusabb biztonsági funkciókat, például kétfaktoros hitelesítést használjon.

en: The IP address of visitors, user ID of logged in users, and username of login attempts are conditionally logged to check for malicious activity and to protect the site from specific kinds of attacks. Examples of conditions when logging occurs include login attempts, log out requests, requests for suspicious URLs, changes to site content, and password updates. This information is retained for %1$d days.
hu: A látogatók IP-címe, a bejelentkezett felhasználók felhasználói azonosítója és a bejelentkezési kísérletek felhasználóneve feltételesen naplózásra kerül a rosszindulatú tevékenységek ellenőrzése és a webhely bizonyos típusú támadásoktól való védelme érdekében. A naplózás feltételei közé tartoznak például a bejelentkezési kísérletek, a kijelentkezési kérelmek, a gyanús URL-ekre irányuló kérelmek, a webhely tartalmának módosítása és a jelszófrissítések. Ezeket az információkat %1$d napig őrzi meg a rendszer.

en: The IP address to ban.
hu: A tiltandó IP-cím.

en: The ITSEC_DISABLE_MODULES define is set. All iThemes Security protections are disabled. Please make the necessary settings changes and remove the define as quickly as possible.
hu: Az ITSEC_DISABLE_MODULES definíció be van állítva. Minden iThemes biztonsági védelem le van tiltva. Kérjük, végezze el a szükséges beállítási változtatásokat, és távolítsa el a definíciót a lehető leggyorsabban.

en: The Module Type
hu: Modul típusa

en: The Security Digest reduces the number of emails sent so you can receive a summary of lockouts and file change detection scans.
hu: A biztonsági összegzés csökkenti a küldött e-mailek számát, így összefoglalót kaphat a zárolásokról, a fájlváltozások észlelését célzó vizsgálatokról és a jogosultságok kiterjesztéséről.

en: The Security Digest reduces the number of emails sent so you can receive a summary of lockouts, file change detection scans, and privilege escalations.
hu: A biztonsági összegzés csökkenti a küldött e-mailek számát, így összefoglalót kaphat a zárolásokról, a fájlváltozások észlelését célzó vizsgálatokról és a jogosultságok kiterjesztéséről.

en: The URL to your website.
hu: A webhely URL-je.

en: The WordPress REST API is part of WordPress and provides developers with new ways to manage WordPress. By default, it could give public access to information that you believe is private on your site.
hu: A WordPress REST API a WordPress része, és a fejlesztők számára új lehetőségeket biztosít a WordPress kezeléséhez. Alapértelmezés szerint nyilvános hozzáférést biztosíthat olyan információkhoz, amelyekről úgy gondolja, hogy a webhelyén magánjellegűek.

en: The WordPress Site Title. Can be changed under Settings → General → Site Title
hu: A WordPress webhely címe. Megváltoztatható a Beállítások → Általános → Oldalcím alatt

en: The WordPress XML-RPC API allows external services to access and modify content on the site. Common example of services that make use of XML-RPC are [the Jetpack plugin](https://jetpack.com), [the WordPress mobile apps](https://wordpress.org/mobile/), and [pingbacks](https://wpbeg.in/IiI0sh). If the site does not use a service that requires XML-RPC, select the “Disable XML-RPC” setting as disabling XML-RPC prevents attackers from using the feature to attack the site.
hu: A WordPress XML-RPC API lehetővé teszi, hogy külső szolgáltatások hozzáférjenek a webhely tartalmához és módosítsák azt. Gyakori példa az XML-RPC-t használó szolgáltatásokra a [Jetpack plugin](https://jetpack.com), [a WordPress mobilalkalmazások](https://wordpress.org/mobile/) és a [pingbackek](https://wpbeg.in/IiI0sh). Ha a webhely nem használ olyan szolgáltatást, amely XML-RPC-t igényel, válassza az "XML-RPC letiltása" beállítást, mivel az XML-RPC letiltása megakadályozza, hogy a támadók a funkciót a webhely megtámadására használják.

en: The WordPress salts were successfully regenerated.
hu: A WordPress sók sikeresen regenerálódtak.

en: The actor who added the ban.
hu: A szerep, aki hozzáadta a kitiltást.

en: The backup request returned an unexpected response.
hu: A biztonsági másolat-kérés nem várt választ adott vissza.

en: The code you supplied is not valid.
hu: Az Ön által megadott kód nem érvényes.

en: The code you supplied is not valid. Please check your email for a new code.
hu: Az Ön által megadott kód nem érvényes. Kérjük, ellenőrizze e-mailjét az új kódért.

en: The configuration you have chosen removes your capability to manage iThemes Security.
hu: Az Ön által választott konfiguráció megszünteti az iThemes Security kezelésének lehetőségét.

en: The content directory cannot be changed to a blank directory name.
hu: A tartalomkönyvtár nem változtatható üres könyvtárnévre.

en: The correct list of server IPs is important to prevent erroneous Lockouts and Trusted Devices errors.
hu: A kiszolgáló IP-címek helyes listája fontos a hibás zárolások és a megbízható eszközök hibáinak megelőzése érdekében.

en: The dashboard cannot be deleted.
hu: A irányítópult nem törölhető.

en: The dashboard card cannot be deleted.
hu: A irányítópult kártya nem törölhető.

en: The data validator for %1$s is missing. Data for the module cannot be saved without the validator. This error could indicate a bad install of iThemes Security. Please remove the plugin and reinstall it. If this message persists, please contact support and send them this error message.
hu: A %1$s adatérvényesítő hiányzik. A modul adatai nem menthetők a validátor nélkül. Ez a hiba az iThemes Security rossz telepítésére utalhat. Kérjük, távolítsa el a bővítményt, és telepítse újra. Ha ez az üzenet továbbra is fennáll, kérjük, lépjen kapcsolatba az ügyfélszolgálattal, és küldje el nekik ezt a hibaüzenetet.

en: The description of the Site Type.
hu: Az Oldaltípus leírása.

en: The direction argument must be either "add", "clear", or "remove".
hu: Az irány "add", "clear" vagy "remove" kell lennie.

en: The directory %s could not be created as a file with that name already exists.
hu: A %s könyvtárat nem lehetett létrehozni, mivel egy ilyen nevű fájl már létezik.

en: The directory %s could not be created as an existing parent directory could not be found.
hu: A %s könyvtárat nem lehetett létrehozni, mivel nem találtunk létező szülő könyvtárat.

en: The directory %s could not be created as the mkdir() function is disabled. This is a system configuration issue.
hu: A %s könyvtárat nem sikerült létrehozni, mivel az mkdir() függvény le van tiltva. Ez egy rendszerkonfigurációs probléma.

en: The directory %s could not be created due to an unknown error. This could be due to a permissions issue.
hu: A %s könyvtárat ismeretlen hiba miatt nem sikerült létrehozni. Ennek oka lehet egy jogosultsági probléma.

en: The directory %s could not be protected from file listing as the directory does not exist.
hu: A %s könyvtárat nem lehetett védeni a fájllistázástól, mivel a könyvtár nem létezik.

en: The directory %s could not be removed as the rmdir() function is disabled. This is a system configuration issue.
hu: A %s könyvtárat nem lehetett eltávolítani, mivel az rmdir() függvény le van tiltva. Ez egy rendszerkonfigurációs probléma.

en: The directory supplied in %1$s is not writable. Please select a directory that can be written to.
hu: A %1$s-ben megadott könyvtár nem írható. Kérjük, válasszon egy olyan könyvtárat, amelybe írni lehet.

en: The download_url() function was not found.
hu: A download_url() függvényt nem találtuk.

en: The email value is missing.
hu: Az e-mail érték hiányzik.

en: The file %1$s could not have its permissions updated as non-integer permissions were sent: (%2$s) %3$s
hu: A %1$s fájl engedélyei nem frissíthetők, mert nem integer engedély lett leküldve: (%2$s) %3$s

en: The file %s could not be removed as the unlink() function is disabled. This is a system configuration issue.
hu: A %s fájl nem törölhető, mert az unlink() funkció le van tiltva. Ez rendszer-beállítási probléma.

en: The file %s could not have its permissions updated as the chmod() function is disabled. This is a system configuration issue.
hu: A %s fájl engedélyei nem módosíhatók, mert a chmod() funkció le van tiltva. Ez rendszer-beállítási probléma.

en: The file path supplied in %1$s cannot be used as it already exists but is not a file. Please supply a valid file path.
hu: A %1$s-ben megadott fájl elérési útja nem használható, mivel már létezik, de nem fájl. Kérjük, adjon meg egy érvényes fájl elérési útvonalát.

en: The file path supplied in %1$s could not be created. Please supply a file path that can be written to.
hu: A %1$s-ben megadott fájl elérési útvonalát nem sikerült létrehozni. Kérjük, adjon meg egy olyan fájl elérési útvonalát, amelyre írni lehet.

en: The file path supplied in %1$s is not writable. Please supply a file path that can be written to.
hu: A %1$s-ben megadott fájl elérési útja nem írható. Kérjük, adjon meg egy írható fájl elérési útvonalát.

en: The file path supplied in %1$s was successfully created, but it cannot be updated. Please supply a file path that can be written to.
hu: A %1$s-ben megadott fájl elérési útvonalát sikeresen létrehoztuk, de nem lehet frissíteni. Kérjük, adjon meg egy olyan fájl elérési útvonalát, amelyre írni lehet.

en: The following IP in %1$s is invalid: %2$l | The following IPs in %1$s are invalid: %2$l
hu[0]: A következő IP cím %1$s-ben érvénytelen: %2$l
hu[1]: A következő IP címek %1$s-ben érvénytelenek: %2$l

en: The following email in %1$s is invalid: %2$l | The following emails in %1$s are invalid: %2$l
hu[0]: A következő email a %1$s-ben érvénytelen: %2$l
hu[1]: A következő e-mailekben a %1$s-ben érvénytelenek: %2$l

en: The following entry in %1$s is invalid: %2$l | The following entries in %1$s are invalid: %2$l
hu[0]: A következő bejegyzés a %1$s-ben érvénytelen: %2$l
hu[1]: A következő bejegyzések a %1$s-ben érvénytelen: %2$l

en: The following extension in %1$s is invalid: %2$l | The following extensions in %1$s are invalid: %2$l
hu[0]: A következő kiterjesztés a %1$s-ben érvénytelen: %2$l
hu[1]: A következő kiterjesztések a %1$s-ben érvénytelenek: %2$l

en: The following is a summary of security related activity on your site: %s
hu: Az alábbiakban összefoglaljuk az Ön webhelyén végzett, biztonsággal kapcsolatos tevékenységeket: %s

en: The host matches your current IP and cannot be banned.
hu: A hoszt megegyezik a jelenlegi IP-címével, és nem tiltható le.

en: The iThemes Security Check server could not contact your site. Please wait a few minutes and try again.
hu: Az iThemes Security ellenőrző szerver nem tudott kapcsolatba lépni a webhelyével. Kérjük, várjon néhány percet, és próbálja meg újra.

en: The iThemes Security site scan encountered an error.
hu: Az iThemes Security webhely vizsgálata hibát észlelt.

en: The identifier for the actor.
hu: A szerep azonosítója.

en: The ip argument is missing.
hu: Az ip argumentum hiányzik.

en: The length of time a host or user will be locked out from this site after hitting the limit of bad logins. The default setting of 15 minutes is recommended as increasing it could prevent attackers from being banned.
hu: Az az időtartam, ameddig egy host vagy felhasználó ki lesz zárva erről az oldalról, miután elérte a rossz bejelentkezések számát. Az alapértelmezett 15 perces beállítás ajánlott, mivel ennek növelése megakadályozhatja a támadók kitiltását.

en: The list of answers.
hu: A válaszok listája.

en: The log entry migration failed. Reload the page to try again.
hu: A naplóbejegyzés áttelepítése sikertelen. Töltse újra az oldalt az újbóli próbálkozáshoz.

en: The log file can be found at: <code>%s</code>
hu: A naplófájl megtalálható a következő címen <code>%s</code>

en: The login address for {{ $site_title }} has changed. The new login address is {{ $login_url }}. You will be unable to use the old login address.
hu: A(z) {{ $site_title }} bejelentkezési címe megváltozott. Az új bejelentkezési cím: {{ $login_url }}. A régi bejelentkezési címet nem fogja tudni használni.

en: The login url slug cannot be “login”, “admin”, “dashboard”, or “wp-login.php” as these are use by default in WordPress.
hu: A bejelentkezési URL-cím nem lehet “login”, “admin”, “dashboard” vagy “wp-login.php”, mivel a WordPress alapértelmezés szerint ezeket használja.

en: The message to display to a user when their IP has been flagged as bad by the iThemes network.
hu: A felhasználónak megjelenítendő üzenet, ha az iThemes hálózat rossznak minősítette az IP címét.

en: The message to display to a user when their account has been locked out.
hu: Üzenet a felhasználónak, amikor a fiókja kizárásra került.

en: The message to display when a computer (host) has been locked out.
hu: Az üzenet, amely akkor jelenik meg, ha a számítógépet (gazdagépet) zárolták.

en: The name of the icon representing the Site Type.
hu: Az Oldaltípust ábrázoló ikon neve.

en: The new directory name cannot be an absolute path. Please supply a path that is relative to <code>ABSPATH</code> (<code>%s</code>).
hu: Az új könyvtár neve nem lehet abszolút elérési útvonal. Kérjük, adjon meg egy olyan elérési utat, amely relatív az <code>ABSPATH-hoz</code> (<code>%s</code>).

en: The new directory name cannot be the same as the current directory name. Please supply a new directory name.
hu: Az új könyvtár neve nem lehet azonos az aktuális könyvtár nevével. Kérjük, adjon meg egy új könyvtárnevet.

en: The new login link.
hu: Az új bejelentkezési link.

en: The next question to ask the user.
hu: A következő kérdés a felhasználónak.

en: The number of days between database backups.
hu: Az adatbázis-mentések között eltelt napok száma.

en: The number of days database logs should be kept.
hu: Az adatbázis-naplók megőrzendő napok száma.

en: The number of days file logs should be kept. File logs will additionally be rotated once the file hits 10MB. Set to 0 to only use log rotation.
hu: A fájlnaplók megőrzendő napok száma. A fájlnaplókat ezen felül rotálni kell, amint a fájl mérete eléri a 10 MB-ot. Ha 0-ra állítja, csak a naplóforgatást használja.

en: The number of lockouts iThemes Security must remember before permanently banning the attacker.
hu: A zárolások száma, amelyre az iThemes Securitynek emlékeznie kell, mielőtt véglegesen letiltja a támadót.

en: The number of login attempts a user has before their host or computer is locked out of the system. Set to 0 to record bad login attempts without locking out the host.
hu: A bejelentkezési kísérletek száma, amelyekkel egy felhasználónak lehetősége van arra, hogy a rendszerből való kizárása előtt a gépét vagy a számítógépét kizárják a rendszerből. A 0 értékre állítva a rossz bejelentkezési kísérleteket rögzíti, anélkül, hogy a gépet kizárná.

en: The number of login attempts a user has before their username is locked out of the system. Note that this is different from hosts in case an attacker is using multiple computers. In addition, if they are using your login name you could be locked out yourself. Set to 0 to log bad login attempts per user without ever locking the user out (this is not recommended).
hu: A felhasználó bejelentkezési kísérleteinek száma, mielőtt a felhasználónevét kizárják a rendszerből. Vegye figyelembe, hogy ez eltér a hosztoktól abban az esetben, ha a támadó több számítógépet használ. Ezenkívül, ha az Ön bejelentkezési nevét használják, Önt is kizárhatják. Ha 0-ra állítja be, akkor a rossz bejelentkezési kísérleteket felhasználónként naplózza anélkül, hogy a felhasználót valaha is kizárná (ez nem ajánlott).

en: The number of minutes in which bad logins should be remembered.
hu: Hány percig emlékezzen a helytelen belépési kísérletekre.

en: The password has not been updated.
hu: Jelszava sikeresen frissítve.

en: The path on your machine where backup files should be stored. For added security, it is recommended you do not include it in your website root folder.
hu: A gépen lévő elérési útvonal, ahol a biztonsági mentési fájlokat tárolni kell. A nagyobb biztonság érdekében ajánlott, hogy ne a webhely gyökérmappájában szerepeljen.

en: The plugin could not be activated. Please manually activate the plugin. Error: %s
hu: A bővítményt nem sikerült aktiválni. Kérjük, manuálisan aktiválja a plugint. Hiba: %s

en: The plugin could not be installed. Please manually install the plugin. Error: %s
hu: A bővítményt nem sikerült telepíteni. Kérjük, manuálisan telepítse a plugint. Hiba: %s

en: The provided password does not meet this site's requirements.
hu: A megadott jelszó nem felel meg az oldal követelményeinek.

en: The question and answer properties are required for answers entry %d.
hu: A kérdés és a válasz tulajdonságai a %d válaszok bejegyzéséhez szükségesek.

en: The question id.
hu: A kérdés id.

en: The question property must be a string for answers entry %d.
hu: A kérdés tulajdonságnak egy stringnek kell lennie a %d válaszok bejegyzéséhez.

en: The recipient’s WordPress display name.
hu: A címzett WordPress megjelenített neve.

en: The recipient’s WordPress username.
hu: A címzett WordPress felhasználóneve.

en: The response body is missing the "ips" entry.
hu: A válaszból hiányzik az "ips" bejegyzés.

en: The scan failed to properly scan the site.
hu: A vizsgálat nem tudta megfelelően átvizsgálni a webhelyet.

en: The schema describing the settings.
hu: A beállításokat leíró séma.

en: The security logs are retained since they may be required as part of analysis of a site compromise.
hu: A biztonsági naplókat meg kell őrizni, mivel szükség lehet rájuk a webhely kompromittálódásának elemzése során.

en: The server could not send the requested notification.
hu: A kiszolgáló nem tudta elküldeni a kért értesítést.

en: The server did not receive a valid request. An unknown "method" argument was supplied. Please try again.
hu: A kiszolgáló nem kapott érvényes kérést. Ismeretlen "method" argumentumot adtak meg. Kérjük, próbálja meg újra.

en: The server did not receive a valid request. The "data" argument for the "save_settings" method is invalid.
hu: A kiszolgáló nem kapott érvényes kérést. A "save_settings" módszer "data" argumentuma érvénytelen.

en: The server did not receive a valid request. The "data.data" argument for the "run_event" method is an invalid string.
hu: A kiszolgáló nem kapott érvényes kérést. A "run_event" módszer "data.data" argumentuma érvénytelen karakterlánc.

en: The server did not receive a valid request. The notification id is missing.
hu: A kiszolgáló nem kapott érvényes kérést. Az értesítés azonosítója hiányzik.

en: The server did not receive a valid request. The required "data" argument for the module is missing. Please try again.
hu: A kiszolgáló nem kapott érvényes kérést. A modulhoz szükséges "data" argumentum hiányzik. Kérjük, próbálja meg újra.

en: The server did not receive a valid request. The required "data.id" argument for the "run_event" method is missing.
hu: A kiszolgáló nem kapott érvényes kérést. A "run_event" módszerhez szükséges "data.id" argumentum hiányzik.

en: The server did not receive a valid request. The required "id" argument is missing. Please try again.
hu: A kiszolgáló nem kapott érvényes kérést. Hiányzik a szükséges "id". Kérjük, próbálja meg újra.

en: The server did not receive a valid request. The required "method" argument is missing. Please try again.
hu: A kiszolgáló nem kapott érvényes kérést. A szükséges "method" argumentum hiányzik. Kérjük, próbálja meg újra.

en: The server did not receive a valid request. The required "module" argument is missing. Please try again.
hu: A kiszolgáló nem kapott érvényes kérést. A szükséges "module" argumentum hiányzik. Kérjük, próbálja meg újra.

en: The server was unable to be contacted.
hu: A kiszolgálóval nem lehetett kapcsolatba lépni.

en: The settings below allow you to configure which of these authentication code providers are enabled for your user.
hu: Az alábbi beállítások segítségével beállíthatja, hogy mely hitelesítési kódszolgáltatók legyenek engedélyezve a felhasználó számára.

en: The settings could not be saved. Due to an unknown error. Please try refreshing the page and trying again.
hu: A beállításokat nem sikerült elmenteni. Ismeretlen hiba miatt. Kérjük, próbálja meg frissíteni az oldalt, és próbálkozzon újra.

en: The settings could not be saved. Please correct the error above and try again. | The settings could not be saved. Please correct the errors above and try again.
hu[0]: A beállításokat nem sikerült elmenteni. Kérjük, javítsa ki a fenti hibát, és próbálja meg újra.
hu[1]: A beállításokat nem sikerült elmenteni. Kérjük, javítsa ki a fenti hibákat, és próbálja meg újra.

en: The settings saved successfully.
hu: Beállítások mentése sikeres.

en: The slug to redirect users to when they attempt to access wp-admin while not logged in.
hu: Az url, ahová a felhasználókat átirányítja, amikor megpróbálnak belépni a wp-admin oldalra, miközben nincsenek bejelentkezve.

en: The supplied email address (%s) is invalid. A valid email address is required in order to sign up for the Network Bruteforce Protection by iThemes.
hu: A megadott e-mail cím (%s) érvénytelen. A Network Bruteforce Protection by iThemes szolgáltatásra való feliratkozáshoz érvényes e-mail cím szükséges.

en: The title of the Site Type.
hu: Az Oldaltípus címe.

en: The type of the actor.
hu: A szerep típusa.

en: The unique id identifying the site type.
hu: A webhelytípust azonosító egyedi azonosító.

en: The updates_optin value is missing.
hu: Az updates_optin érték hiányzik.

en: The user changes have not been saved.
hu: A felhasználói módosítások nem kerültek mentésre.

en: The user group selected for %1$s is invalid.
hu: A %1$s számára kiválasztott felhasználói csoport érvénytelen.

en: The user has not been created.
hu: A felhasználó nem lett létrehozva.

en: The user provided answer.
hu: A felhasználó válasza.

en: The valid value for %1$s is: %2$l. | The valid values for %1$s are: %2$l.
hu[0]: A %1$s érvényes értéke: %2$l.
hu[1]: A %1$s érvényes értékei: %2$l.

en: The “Write to Files” setting must be enabled to automatically flush rules.
hu: A "Fájlokba írás" beállításnak engedélyezve kell lennie a szabályok automatikus törléséhez.

en: Then, enter the provided code below to complete setup.
hu: Ezután adja meg az alábbi kódot a beállítás befejezéséhez.

en: There was an error returned from the Network Brute Force Protection API: %1$s
hu: Hiba érkezett vissza a Hálózati Brute Force Protection API-tól: %1$s

en: This IP address is already banned.
hu: Ez az IP-cím már tiltott.

en: This application password can access, but not modify data.
hu: Ez az alkalmazás jelszóval hozzáférhet az adatokhoz, de nem módosíthatja azokat.

en: This application password is not allowed to be used with XML-RPC.
hu: Ez az alkalmazási jelszó nem használható XML-RPC-vel.

en: This application password is not allowed to be used with the REST API.
hu: Ez az alkalmazás jelszava nem használható a REST API-val.

en: This application password is read only.
hu: Ez az alkalmazás jelszava csak olvasható.

en: This card cannot be added to the dashboard another time.
hu: Ezt a kártyát nem lehet máskor hozzáadni az irányítópulthoz.

en: This email was generated by the iThemes Security plugin on behalf of %s.
hu: Ezt az e-mailt az iThemes Security beépülő modul hozta létre a(z) %s. oldalon.

en: This email was generated by the iThemes Security plugin.
hu: Ezt az e-mailt az iThemes Security plugin generálta.

en: This forces users to choose a unique nickname when updating their profile or creating a new account which prevents bots and attackers from easily harvesting user’s login usernames from the code on author pages. Note this does not automatically update existing users as it will affect author feed urls if used.
hu: Ez arra kényszeríti a felhasználókat, hogy egyedi becenevet válasszanak profiljuk frissítésekor vagy új fiók létrehozásakor, ami megakadályozza, hogy a botok és a támadók a szerzői oldalak kódjából könnyen megszerezzék a felhasználók bejelentkezési felhasználóneveit. Ne feledje, hogy ez nem frissíti automatikusan a meglévő felhasználókat, mivel ez hatással lesz a szerzői feed url-ekre, ha használják.

en: This has been disabled.
hu: Ez letiltva.

en: This is a test file generated by iThemes Security. It can be removed.
hu: Ez egy iThemes Security által generált tesztfájl. Eltávolítható.

en: This is already successfully enabled. To add another device, rescan this code. You can also use the "Generate new secret" button to generate a new secret to use. Successfully verifying a code with a new secret will invalidate all codes generated with the old one.
hu: Ez már sikeresen engedélyezve van. Egy másik eszköz hozzáadásához szkennelje újra ezt a kódot. Az "Új titok generálása" gombbal új titkot is generálhat a használathoz. Az új titokkal történő sikeres kódellenőrzés érvényteleníti a régi titokkal generált összes kódot.

en: This issue cannot be automatically fixed.
hu: Ez a probléma nem javítható automatikusan.

en: This module does not have settings.
hu: Ez a modul nem rendelkezik beállításokkal.

en: This password appeared in a breach %s time. Please choose a new password. | This password appeared in a breach %s times. Please choose a new password.
hu[0]: Ez a jelszó egy %s alkalommal jelent meg. Kérjük, válasszon új jelszót.
hu[1]: Ez a jelszó egy %s alkalommal jelent meg. Kérjük, válasszon új jelszót.

en: This password requirement does not evaluate passwords.
hu: Ez a jelszókövetelmény nem értékeli a jelszavakat.

en: This path must be writable by your website. For added security, it is recommended you do not include it in your website root folder.
hu: Ennek az elérési útvonalnak írhatónak kell lennie a webhelye számára. A nagyobb biztonság érdekében ajánlott, hogy ne a webhely gyökérmappájában legyen.

en: This shouldn’t be done periodically, but only if you suspect your site may have been compromised. This will force all users to login again.
hu: Ezt nem rendszeresen kell elvégezni, hanem csak akkor, ha azt gyanítja, hogy webhelyét veszélyeztetik. Ez minden felhasználót arra kényszerít, hogy újra bejelentkezzen.

en: This simplifies the sign up flow for users that require two-factor to be enabled for their account.
hu: Ez leegyszerűsíti a regisztrációs folyamatot azon felhasználók számára, akiknek szükségük van a kétfaktoros funkció engedélyezésére a fiókjukhoz.

en: This site is part of a network of sites that protect against distributed brute force attacks. To enable this protection, the IP address of visitors attempting to log into the site is shared with a service provided by ithemes.com. For privacy policy details, please see the <a href="%1$s">iThemes Privacy Policy</a>.
hu: Ez a webhely egy olyan webhelyhálózat része, amely védelmet nyújt az elosztott nyers erővel végrehajtott támadások ellen. E védelem lehetővé tétele érdekében a webhelyre bejelentkezni próbáló látogatók IP-címét megosztjuk az ithemes.com által biztosított szolgáltatással. Az adatvédelmi irányelvek részleteiért kérjük, tekintse meg az <a href="%1$s">iThemes adatvédelmi irányelveit</a>.

en: This site is scanned for potential malware and vulnerabilities by the iThemes Site Scanner. We do not send personal information to the scanner; however, the scanner could find personal information posted publicly (such as in comments) during the scan.
hu: Ezt a webhelyet az iThemes Site Scanner vizsgálja a lehetséges rosszindulatú programok és sebezhetőségek szempontjából. Nem küldünk személyes adatokat az átvilágítónak; azonban az átvilágítás során az átvilágító nyilvánosan (például kommentekben) közzétett személyes adatokat találhat.

en: This tool cannot be disabled because it isn‘t a toggleable tool.
hu: Ezt az eszközt nem lehet kikapcsolni, mivel nem kapcsolható eszköz.

en: This tool cannot be enabled because it isn‘t a toggleable tool.
hu: Ezt az eszközt nem lehet engedélyezni, mivel nem kapcsolható eszköz.

en: This tool cannot run because it isn‘t available.
hu: Ez az eszköz nem futtatható, mert nem áll rendelkezésre.

en: This tool cannot run because it‘s condition is not valid.
hu: Ez az eszköz nem futtatható, mert a feltétele nem érvényes.

en: This tool is already running. Please try again in a few minutes.
hu: Ez az eszköz már fut. Kérjük, néhány perc múlva próbálja meg újra.

en: This user group contains %l.
hu: Ez a felhasználói csoport %l-t tartalmaz.

en: This user group contains no users.
hu: Ez a felhasználói csoport nem tartalmaz felhasználókat.

en: This will install the iThemes Sync plugin and connect the plugin to your Sync account.
hu: Ez telepíti az iThemes Sync plugint, és csatlakoztatja a plugint a Sync fiókjához.

en: Time
hu: Idő

en: Time-sensitive codes are supplied via email to the email address associated with the user's account. Note: This WordPress site must support sending emails for this method to work (for example, sending WordPress-generated emails such as password reset and new account emails).
hu: Az időérzékeny kódokat e-mailben küldjük a felhasználó fiókjához tartozó e-mail címre. Megjegyzés: Ennek a webhelynek támogatnia kell az e-mailek küldését ahhoz, hogy ez a módszer működjön (például a WordPress által generált e-mailek, például a jelszó-visszaállítás és az új fiókok e-mailek küldése).

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: To generate Time-Based One-Time Password codes, you need to install and configure an app on your mobile device:
hu: Az időalapú egyszeri jelszó kódok létrehozásához telepítenie és konfigurálnia kell egy alkalmazást a mobileszközén:

en: To generate Time-Based One-Time password codes, you need to install and configure an app on your mobile device.
hu: Az időalapú egyszeri jelszókódok létrehozásához telepítenie és konfigurálnia kell egy alkalmazást a mobileszközén.

en: To unsubscribe from these notifications, please %1$scontact the site administrator%2$s.
hu: Ha le szeretnél iratkozni ezekről az értesítésekről, kérjük, %1$s fordulj a webhely adminisztrátorához %2$s.

en: To unsubscribe from these updates, visit the %1$sSettings page%2$s in the iThemes Security plugin menu.
hu: Ha le szeretne iratkozni ezekről a frissítésekről, látogasson el az iThemes Security plugin menüjének %1$sSettings oldalára%2$s.

en: To view logs within the plugin you must enable database logging in the Global Settings. File logging is not available for access within the plugin itself.
hu: Ahhoz, hogy a bővítményen belül megtekinthesse a naplókat, engedélyeznie kell az adatbázis naplózását a Globális beállításokban. A fájlnaplózás nem érhető el a bővítményen belül.

en: Token expired.
hu: Token lejárt.

en: Token not found.
hu: Token nem található.

en: Too large to display
hu: Túl nagy a megjelenítéshez

en: Tool not found.
hu: Az eszköz nem található.

en: Total
hu: Összes

[ctx: Total Banned IPs]
en: Banned
hu: Tiltott

[ctx: Total Lockouts]
en: Total
hu: Összes

en: Total Memory
hu: Összes memória

en: Tried to geolocate a private IP address.
hu: Megpróbáltam geolokalizálni egy privát IP-címet.

en: Tried to geolocate an invalid IP address.
hu: Érvénytelen IP-cím geolokációjával próbálkozott.

en: Tutorials
hu: Oktatóanyagok

en: Twice Hourly
hu: Óránként kétszer

en: Two Factor
hu: Két faktor

en: Two-Factor
hu: Két-faktor

en: Two-Factor Authentication
hu: Két faktoros hitelesítés

en: Two-Factor Authentication Options
hu: Két faktoros hitelesítés opciók

en: Two-Factor Authentication greatly increases the security of your WordPress user account by requiring additional information beyond your username and password in order to log in.
hu: A kétfaktoros hitelesítés nagymértékben növeli a WordPress felhasználói fiókjának biztonságát, mivel a bejelentkezéshez a felhasználónevén és jelszaván kívül további adatokra van szükség.

en: Two-Factor Authentication not activated, the authentication code you entered was not valid. Please re-scan the QR code and enter the code provided by your application.
hu: A kétfaktoross hitelesítés nincs aktiválva, a megadott hitelesítési kód érvénytelen. Kérjük, olvassa be újra a QR-kódot, és írja be az alkalmazásában megadott kódot.

en: Two-Factor Authentication not activated, you must specify authcode to ensure it is properly set up. Please re-scan the QR code and enter the code provided by your application.
hu: A kétfaktoros hitelesítés nincs aktiválva, meg kell adnia a hitelesítési kódot a megfelelő beállítás érdekében. Kérjük, olvassa be újra a QR-kódot, és írja be az alkalmazásában megadott kódot.

en: Two-Factor Email
hu: Kétfaktor E-mail

en: Two-Factor Email Confirmation
hu: Két faktor E-mail beállítás

en: Two-Factor Enforced
hu: Kétfaktoros kényszerített

en: Two-Factor Setup Complete
hu: Két faktoros beállítás kész

en: Two-Factor authentication adds an important extra layer of protection to your login by combining something you know, your password, with something you have, your Phone or Email, preventing attackers from gaining access to your account even if you lose control of your password.
hu: A kéttényezős hitelesítés egy fontos, további védelmi réteget ad a bejelentkezéshez úgy, hogy a saját jelszavát, a valaminek a telefonszámát, a telefon vagy az E-mail lehetőséget egyesíti, megakadályozva ezzel, hogy a támadók hozzáférjenek az Ön fiókjához, még akkor is, ha elveszti a jelszavát.

en: Two-Factor authentication is a tried and true security method and will stop most automated bot attacks on the WordPress login. Once Two-Factor Authentication is enabled here, users can visit their profile to enable two-factor for their account.
hu: A kétfaktoros hitelesítés egy kipróbált és valódi biztonsági módszer, amely megállítja a legtöbb automatizált bottámadást a WordPress bejelentkezés ellen. Miután itt engedélyezve van a kétfaktoros hitelesítés, a felhasználók felkereshetik profiljukat, hogy engedélyezzék a kétfaktoros hitelesítést a fiókjukban.

en: Two-Factor code resent.
hu: Kétfaktoros kód újraküldése.

en: Two-Factor is all setup and ready to go. The next time you login, you'll be asked to enter an Authentication Code from your %l.
hu: Kétfaktoros hitelesítés beállítva. A következő bejelentkezéskor meg kell adnia egy hitelesítési kódot a következőtől %l.

en: Two-Factor: You are out of backup codes and need to <a href="%s">regenerate!</a>
hu: Kétfaktoros: Elfogytak a biztonsági kódok, és <a href="%s">regenerálódnia</a>kell

en: Two-factor authentication codes can come from an app that runs on your mobile device, an email that is sent to you after you login with your username and password, or from a pre-generated list of codes.
hu: A kétfaktoros hitelesítési kódok származhatnak egy mobileszközön futó alkalmazásból, egy e-mailből, amelyet a felhasználónévvel és jelszóval történő bejelentkezés után küldünk Önnek, vagy egy előre generált kódlistából.

en: Two-factor authentication validated successfully
hu: Kétfaktoros hitelesítés sikeresen érvényesített

en: Type
hu: Típus

en: Type must be either single or multiple.
hu: A típusnak vagy egyszeresnek vagy többszörösnek kell lennie.

en: UI Tweaks
hu: UI Tweak

en: URLs
hu: URL-ek

en: Unable to create a backup at this time since a backup is currently being created. If you wish to create an additional backup, please wait a few minutes before trying again.
hu: Jelenleg nem lehet biztonsági másolatot készíteni, mivel jelenleg biztonsági másolat készül. Ha további biztonsági másolatot szeretne létrehozni, kérjük, várjon néhány percet, mielőtt újra megpróbálná.

en: Unable to create the backup directory due to an unknown error.
hu: Ismeretlen hiba miatt nem sikerült létrehozni a biztonsági mentés könyvtárát.

en: Unable to find a valid settings object for %s. Setting was unable to be saved.
hu: Nem sikerült érvényes beállítás objektumot találni a %s számára. A beállítást nem sikerült elmenteni.

en: Unable to find a valid settings object for %s. Settings were unable to be saved.
hu: Nem sikerült érvényes beállítás objektumot találni a %s számára. A beállításokat nem sikerült elmenteni.

en: Unable to find the requested application password. Please reload this page and try again.
hu: Nem sikerült megtalálni a kért alkalmazási jelszót. Kérjük, töltse újra az oldalt, és próbálja meg újra.

en: Unable to generate context for lockout.
hu: Nem sikerült létrehozni a kizárás kontextusát.

en: Unable to read %1$s due to the following error: %2$s
hu: A következő hiba miatt nem sikerült beolvasni %1$s: %2$s

en: Unable to read the <code>wp-config.php</code> file in order to update the Database Prefix. %s
hu: Nem sikerült beolvasni a <code>wp-config.php</code> fájlt az adatbázis-előtag frissítéséhez %s

en: Unable to read the <code>wp-config.php</code> file in order to update the salts. You will need to manually update the file. Error details as follows: %1$s (%2$s)
hu: A <code>wp-config.php</code> fájl olvasása nem lehetséges a sók frissítéséhez. Manuálisan kell frissítenie a fájlt. A hiba részletei a következők: %1$s (%2$s)

en: Unable to remove %1$s due to the following error: %2$s
hu: A következő hiba miatt nem lehet eltávolítani %1$s: %2$s

en: Unable to remove %s due to an unknown error.
hu: Ismeretlen hiba miatt nem sikerült eltávolítani a %s fájlt.

en: Unable to rename the <code>%1$s</code> directory to <code>%2$s</code>. This could indicate a file permission issue or that your server does not support the supplied name as a valid directory name. No config file or directory changes have been made.
hu: Nem lehet átnevezni a <code>%1$s</code> könyvtárat <code>%2$s</code>. Ez fájljogosultsági problémát jelezhet, vagy azt, hogy a kiszolgáló nem támogatja a megadott nevet érvényes könyvtárnévként. Nem történt változás a konfigurációs fájlban vagy könyvtárban.

en: Unable to save Two-Factor Authentication code. Please re-scan the QR code and enter the code provided by your application.
hu: Nem sikerült menteni a kétfaktoros hitelesítési kódot. Kérjük, olvassa be újra a QR-kódot, és írja be az alkalmazásában megadott kódot.

en: Unable to save two-factor secret.
hu: A kétfaktoros titok mentése nem lehetséges.

en: Unable to set the permissions of the new Directory Name (<code>%1$s</code>) to match the permissions of the old Directory Name. You may have to manually change the permissions of the directory to <code>%2$s</code> in order for your site to function properly.
hu: Nem sikerült beállítani az új könyvtárnév engedélyeit (<code>%1$s</code>) a régi könyvtárnév jogosultságaihoz. Előfordulhat, hogy manuálisan kell megváltoztatnia a könyvtár engedélyeit a <code>%2$s</code> annak érdekében, hogy a webhely megfelelően működjön.

en: Unable to strip comments from the source code as the token_get_all() function is disabled. This is a system configuration issue.
hu: A megjegyzések nem tisztíthatók ki a forráskódból, mert a token_get_all() funkció le van tiltva. Ez rendszer-beállítási probléma.

en: Unable to strip comments from the source code as the token_get_all() function returned an unrecognized value (type: %s)
hu: A megjegyzések nem tisztíthatók ki a forráskódból, mert a token_get_all() funkció ismeretlen értéket (type: %s) adott vissza.

en: Unable to update the %1$s plugin. %2$s
hu: Nem sikerült frissíteni a %1$s plugint. %2$s

en: Unable to update the <code>wp-config.php</code> file in order to update the Database Prefix. %s
hu: Nem sikerült frissíteni a <code>wp-config.php</code> fájlt az adatbázis-előtag frissítéséhez %s

en: Unable to update the <code>wp-config.php</code> file in order to update the salts. You will need to manually update the file. Error details as follows: %1$s (%2$s)
hu: Nem sikerült frissíteni a <code>wp-config.php</code> fájlt a sók frissítéséhez. Manuálisan kell frissítenie a fájlt. A hiba részletei a következők: %1$s (%2$s)

en: Unable to update the <code>wp-config.php</code> file. No directory or config file changes have been made. The error that prevented the file from updating is as follows: %1$s
hu: Nem sikerült frissíteni a <code>wp-config.php</code> fájlt. Nem történt könyvtár vagy konfigurációs fájl módosítás. A hiba, amely megakadályozta a fájl frissítését, a következő %1$s

en: Unable to update the plugin: %l
hu: A plugin frissítése nem lehetséges: %l

en: Unable to update the theme: %l
hu: Nem sikerült frissíteni a témát: %l

en: Unable to write the backup file. This may be due to a permissions or disk space issue.
hu: A biztonsági mentési fájl írása nem lehetséges. Ennek oka jogosultsági vagy lemezterület-probléma lehet.

en: Unable to write to the log file. This could indicate that there is no space available, that there is a permissions issue, or that the server is not configured properly.
hu: Nem sikerült a naplófájlba írni. Ez azt jelezheti, hogy nincs szabad hely, hogy jogosultsági probléma van, vagy hogy a kiszolgáló nincs megfelelően konfigurálva.

en: Unconfigured
hu: Nem konfigurált

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Unknown Default Recipients contacts, %l.
hu: Ismeretlen alapértelmezett címzettek kapcsolatai, %l.

en: Unknown Error
hu: Ismeretlen hiba

en: Unknown User
hu: Ismeretlen felhasználó

en: Unknown contacts for %1$s, %2$l.
hu: Ismeretlen kapcsolatok a %1$s, %2$l számára.

en: Unknown error type received: %1$s.
hu: Ismeretlen típusú hiba érkezett: %1$s.

en: Unknown event or action
hu: Ismeretlen esemény vagy művelet

en: Unknown flag
hu: Ismeretlen jelölő

en: Unknown recipient type for %s.
hu: Ismeretlen címzett típus a %s esetében.

en: Unknown schedule for %1$s, %2$s.
hu: Ismeretlen ütemezés a %1$s, %2$s esetében.

en: Unknown tags for %1$s, %2$l.
hu: Ismeretlen címkék a %1$s, %2$l számára.

en: Unsupported Interstitial. Please login again.
hu: Nem támogatott közbeiktatott hirdetés. Kérjük, jelentkezzen be újra.

en: Update Ban
hu: Kitiltás módosítása

en: Update License
hu: Licensz frissítése

en: Update Password
hu: Jelszó módosítása

en: Update Plugin
hu: Bővítmény frissítése

en: Update Theme
hu: Sablon frissítése

en: Updated user ID.
hu: Frissített felhasználói azonosító.

en: Updated “admin” username to “%s”
hu: "admin" felhasználónév "%s"-ra frissült

en: Updates to <code>wp-config.php</code> are disabled via a filter.
hu: A <code>wp-config.php</code> frissítései egy szűrőn keresztül vannak letiltva.

en: Updating Site Configuration...
hu: A webhely konfigurációjának frissítése...

en: Use Application Passwords to allow authentication without providing your actual password when using non-traditional login methods such as XML-RPC or the REST API. They can be easily revoked, and can never be used for traditional logins to your website.
hu: Alkalmazási jelszavak használatával lehetővé teszi a hitelesítést a tényleges jelszó megadása nélkül, amikor nem hagyományos bejelentkezési módszereket használ, például XML-RPC vagy a REST API. A jelszavak könnyen visszavonhatók, és soha nem használhatók a webhelyére történő hagyományos bejelentkezésekhez.

en: Use a two-factor mobile app such as <a href="%1$s">Authy</a> or Google Authenticator (<a href="%2$s">Android</a>, <a href="%3$s">iOS</a>). The mobile app generates a time-sensitive code that must be supplied when logging in.
hu: Használjon kétfaktoros mobilalkalmazást, például <a href="%1$s">Authy</a> vagy Google Authenticator<a href="%2$s">(Android</a>, <a href="%3$s">iOS</a>). A mobilalkalmazás időfüggő kódot generál, amelyet a bejelentkezéskor meg kell adni.

en: Use colors to indicate the severity of each entry.
hu: Használjon színeket az egyes bejegyzések súlyosságának jelzésére.

en: User
hu: Felhasználó

en: User Group
hu: Felhasználói csoport

en: User Groups
hu: Felhasználói csoportok

en: User Groups allow you to enable security features for specific sets of users.
hu: A felhasználói csoportok lehetővé teszik a biztonsági funkciók engedélyezését a felhasználók meghatározott csoportjai számára.

en: User Groups allow you to view and manage the security settings that affect how people interact with your site. Enabling security features per group gives you the flexibility to apply the right level of security to the right people.</br>If a user belongs to multiple groups, all settings enabled in those groups will be applied to that user.
hu: A felhasználói csoportok lehetővé teszik, hogy megtekinthesse és kezelhesse azokat a biztonsági beállításokat, amelyek befolyásolják, hogy az emberek hogyan lépnek kapcsolatba a webhelyével. A biztonsági funkciók csoportonkénti engedélyezése rugalmasságot biztosít ahhoz, hogy a megfelelő szintű biztonságot alkalmazza a megfelelő személyekre.</br>Ha egy felhasználó több csoporthoz is tartozik, akkor az ezekben a csoportokban engedélyezett összes beállítás az adott felhasználóra is vonatkozik.

en: User Lockout
hu: Felhasználói zárolás

en: User Lockout Message
hu: Üzenet a felhasználó kizárásakor

en: User Lockout: <code>%s</code>
hu: Felhasználói zárolás <code>%s</code>

en: User Logging
hu: Felhasználói naplózás

en: User has Two-Factor enabled.
hu: A felhasználó engedélyezte a kétfaktoros azonosítást.

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Username Lockout
hu: Felhasználónév kizárása

en: Username Lockout: <code>%s</code>
hu: Felhasználónév kizázárás: <code>%s</code>

en: Username Only
hu: Csak felhasználónév

en: Username or Email Address
hu: Felhasználónév vagy E-mail cím

en: Usernames
hu: Felhasználónevek

en: Users
hu: Felhasználók

en: Users can only log in using their user’s email address. This disables logging in using a username.
hu: A felhasználók csak a saját e-mail címükkel jelentkezhetnek be. Ez letiltja a felhasználónévvel történő bejelentkezést.

en: Users can only log in using their user’s username. This disables logging in using an email address.
hu: A felhasználók csak a saját felhasználónevükkel jelentkezhetnek be. Ez letiltja az e-mail cím használatával történő bejelentkezést.

en: Using the Notification Center, you can set the default recipients, enable the security digest email, customize email notifications, and more.
hu: Az Értesítési központ segítségével beállíthatja az alapértelmezett címzetteket, engedélyezheti a biztonsági kivonat e-mailt, testreszabhatja az e-mail értesítéseket és még sok mást.

en: Various modules send emails to notify you when a user or host is locked out of your website.
hu: Különböző modulok e-maileket küldenek, hogy értesítsék Önt, ha egy felhasználó vagy tárhely szolgáltató ki van zárva a webhelyéről.

en: Verify
hu: Ellenőrzés

en: Verifying file changes...
hu: Fájlváltozások ellenőrzése...

en: View Activity
hu: Tevékenység megtekintése

en: View Details
hu: Részletek

en: View Logs
hu: Naplók Megtekintése

en: View Mode
hu: Nézet mód

en: View QR Code &amp; Secret Key
hu: QR-kód megtekintése &; Titkos kulcs

en: View Report
hu: Jelentés megtekintése

en: View Secret
hu: Titok megtekintése

en: View or flush the generated Server Config rules.
hu: A generált szerver beállítások szabályok megtekintése vagy törlése.

en: View or flush the generated wp-config.php rules.
hu: A generált wp-config.php szabályok megtekintése vagy lehúzása.

en: Visit Banned Users Settings
hu: Látogasson el a Letiltott felhasználók beállításaihoz

en: Visit Settings Page
hu: Beállítások oldal megtekintése

en: Visiting the login page sets a temporary cookie that aids compatibility with some alternate login methods. This cookie contains no personal data and expires after 1 hour.
hu: A bejelentkezési oldal meglátogatása egy ideiglenes sütit állít be, amely segíti a kompatibilitást néhány alternatív bejelentkezési módszerrel. Ez a süti nem tartalmaz személyes adatokat, és 1 óra múlva lejár.

en: Vulnerable Software
hu: Sebezhető szoftver

en: Vulnerable WordPress plugins and themes are the #1 reason WordPress sites get hacked.
hu: A sebezhető WordPress bővítmények és témák az első számú ok, amiért a WordPress oldalakat feltörik.

en: WP-CLI Command
hu: WP-CLI parancs

en: WP-Cron Scheduled Task
hu: WP-Cron ütemezett feladat

en: Want two-factor authentication, scheduled site scanning, ticketed support and more?
hu: Szeretne kétfaktoros hitelesítést, ütemezett oldalellenőrzést, jegyzett támogatást és még sok mást?

en: Warn
hu: Figyelmeztetés

en: Warning
hu: Figyelem

en: Warnings (%s)
hu: Figyelmeztetések (%s)

en: Website
hu: Weboldal

en: Weekly
hu: Hetente

en: Weekly Security Digest
hu: Heti biztonsági összefoglaló

en: What Actions Should I Take?
hu: Milyen lépéseket kell tennem?

en: What automated decision making and/or profiling we do with user data
hu: Milyen automatizált döntéshozatalt és/vagy profilalkotást végzünk a felhasználói adatokkal

en: What data breach procedures we have in place
hu: Milyen adatvédelmi incidensekre vonatkozó eljárásokkal rendelkezünk

en: What personal data we collect and why we collect it
hu: Milyen személyes adatokat gyűjtünk és miért gyűjtjük azokat

en: What rights you have over your data
hu: Milyen jogai vannak az adatai felett

en: What third parties we receive data from
hu: Milyen harmadik felektől kapunk adatokat

en: When any WordPress core file or file in an iThemes plugin or theme has been changed on your system, this feature will compare it with the version on WordPress.org or iThemes (as appropriate) to determine if the change was malicious. Currently this feature only works with WordPress core files, plugins on the WordPress.org directory and iThemes plugins and themes (plugins and themes from other sources will be added as available).
hu: Amikor a WordPress fájlok vagy egy iThemes plugin vagy téma bármelyik fájlja megváltozott a rendszereden, ez a funkció összehasonlítja azt a WordPress.org vagy iThemes (adott esetben) verziójával, hogy megállapítsa, hogy a változás rosszindulatú volt-e. Jelenleg ez a funkció csak a WordPress fájlokkal, a WordPress.org könyvtárban található pluginokkal és az iThemes pluginokkal és témákkal működik (más forrásból származó pluginok és témák hozzáadásra kerülnek, amint rendelkezésre állnak).

en: When running Security Check, ithemes.com will be contacted as part of a process to determine if the site supports TLS/SSL requests. No personal data is sent to ithemes.com as part of this process. Requests to ithemes.com include the site's URL. For ithemes.com privacy policy details, please see the <a href="%1$s">iThemes Privacy Policy</a>.
hu: A Biztonsági ellenőrzés futtatása során az ithemes.com kapcsolatba lép a folyamat részeként, hogy meghatározza, hogy a webhely támogatja-e a TLS/SSL kéréseket. E folyamat részeként az ithemes.com nem küld személyes adatokat. Az ithemes.com-hoz intézett kérések tartalmazzák a webhely URL-címét. Az ithemes.com adatvédelmi szabályzatának részleteiért kérjük, tekintse meg az <a href="%1$s">iThemes adatvédelmi szabályzatát</a>.

en: When using the Remember Device for Two-Factor, a cookie (itsec_remember_2fa) will be set with a secure token that expires in 30 days.
hu: Ha a Remember Device for Two-Factor funkciót használja, egy cookie (itsec_remember_2fa) kerül beállításra egy biztonságos tokennel, amely 30 nap múlva lejár.

en: When you login using Two-factor authenticator you’ll be prompted to enter a secondary Authentication Code from your Phone or Email.
hu: Amikor bejelentkezik a Kétfaktoros hitelesítőt használva, a rendszer felszólítja, hogy adjon meg egy másodlagos hitelesítési kódot a telefonjáról vagy e-mailjéről.

en: When you secure your users with a password policy, iThemes Security will require them to create a strong password that hasn’t already been compromised.
hu: Amikor jelszóirányelvvel biztosítja felhasználóit, az iThemes Security megköveteli tőlük, hogy olyan erős jelszót hozzanak létre, amelyet még nem kompromittáltak

en: Whenever an administrator user accesses the website, iThemes Security will prevent locking out that computer for 24 hours.
hu: Amikor egy rendszergazdai felhasználó belép a weboldalra, az iThemes Security 24 órán keresztül megakadályozza a számítógép kizárását.

en: Where we send your data
hu: Hová küldjük az Ön adatait

en: Which users are your clients?
hu: Mely felhasználók az Ön ügyfelei?

en: Who are the end users of your website?
hu: Kik a weboldalad látogatói?

en: Who we share your data with
hu: Kivel osztjuk meg az Ön adatait

en: Why go Pro? <a href="%s">Check out the Free/Pro comparison chart.</a>
hu: Miért válts a Pro-ra? <a href="%s">Nézd meg az ingyenes/Pro összehasonlító táblázatot.</a>

en: With Network Brute Force Protection, your site is protected against attackers found by other sites running iThemes Security. If your site identifies a new attacker, it automatically notifies the network so that other sites are protected as well. To join this site to the network and enable the protection, click the button below.
hu: A Network Brute Force Protection segítségével webhelye védve van az iThemes Securityt futtató más webhelyek által talált támadókkal szemben. Ha webhelye új támadót azonosít, automatikusan értesíti a hálózatot, így a többi webhely is védve van. A webhely hálózathoz való csatlakozásához és a védelem engedélyezéséhez kattintson az alábbi gombra.

en: WordPress Core %s
hu: WordPress %s

en: WordPress Login Address Changed
hu: A WordPress belépési cím megváltozott

en: WordPress Salts
hu: WordPress sók

en: WordPress Security News
hu: WordPress Biztonsági hírek

en: WordPress Tweaks
hu: WordPress Trükkök

en: WordPress uses the “action” variable to handle many login and logout functions. By default this plugin can handle the normal ones but some plugins and themes may utilize a custom action (such as logging out of a private post). If you need a custom action please enter it here.
hu: A WordPress az “action” változót használja számos bejelentkezési és kijelentkezési funkció kezelésére. Alapértelmezés szerint ez a beépülő modul képes kezelni a normál beépülő modulokat, de egyes beépülő modulok és témák egyéni műveleteket alkalmazhatnak (például kijelentkezést egy privát bejegyzésből). Ha egyéni műveletre van szükséged, írjad be ide.

en: Wrapping up...
hu: Befejezés...

en: Write	these down! Once you navigate away from this page, you will not be able to view these codes again.
hu: Írja le ezeket! Ha egyszer elnavigál erről az oldalról, nem fogja tudni újra megtekinteni ezeket a kódokat.

en: Write these down!  Once you navigate away from this page, you will not be able to view these codes again.
hu: Írja le ezeket!  Ha egyszer elnavigál erről az oldalról, nem fogja tudni újra megtekinteni ezeket a kódokat.

en: Write to Files
hu: Fájlok írhatósága

en: Wrong number of segments
hu: Rossz számú szegmens

en: XML-RPC is disabled on the site. This setting is highly recommended if Jetpack, the WordPress mobile app, pingbacks, and other services that use XML-RPC are not used.
hu: Az XML-RPC le van tiltva a webhelyen. Ez a beállítás erősen ajánlott, ha a Jetpack, a WordPress mobilalkalmazás, a pingbackek és más XML-RPC-t használó szolgáltatások nem használatosak.

en: XML-RPC is fully enabled and will function as normal. Use this setting only if the site must have unrestricted use of XML-RPC.
hu: Az XML-RPC teljesen engedélyezve van, és a szokásos módon működik. Csak akkor használja ezt a beállítást, ha a webhelynek korlátlanul használnia kell az XML-RPC-t.

en: XML-RPC services are disabled on this site.
hu: Az XML-RPC szolgáltatás letiltva ezen az oldalon.

en: XMLRPC Authentication
hu: XMLRPC hitelesítés

en: Yes
hu: Igen

en: Yes, allow managing of iThemes Security
hu: Igen, engedélyezem az iThemes Security kezelését

en: Yes, enforce a password policy for these users.
hu: Igen, érvényesíthet jelszószabályzatot ezekre a felhasználókra vonatkozóan.

en: Yes, require Two-Factor for these users.
hu: Igen, ezekhez a felhasználókhoz kétfaktoros belépés szükséges.

en: You do not have permission to edit this user.
hu: Nincs joga szerkeszteni ezt a felhasználót.

en: You do not have sufficient permission to access this endpoint. Access to REST API requests is restricted by iThemes Security settings.
hu: Nincs elegendő jogosultsága ehhez a végponthoz való hozzáféréshez. A REST API-kérésekhez való hozzáférést az iThemes biztonsági beállításai korlátozzák.

en: You have %d unused codes remaining. If you no longer have access to your backup codes, you can generate new ones below.
hu: Még %d fel nem használt kódja van. Ha már nem fér hozzá a biztonsági kódjaihoz, az alábbiakban új kódokat generálhat.

en: You have been locked out due to too many invalid login attempts.
hu: Ön kizárásra került, mert túl sokszor próbálkozott helytelen belépési adatokkal.

en: You have been locked out.
hu: Ki lettél zárva.

en: You have logged in successfully.
hu: Ön sikeresen bejelentkezett.

en: You must be logged-in to view notices.
hu: Be kell jelentkeznie az értesítések megtekintéséhez.

en: You must be running at least version %s of iThemes Security.
hu: Legalább az iThemes Security %s verziójának kell futnia.

en: You must have permission to update plugins to fix this issue.
hu: A probléma kijavításához rendelkeznie kell jogosultsággal a bővítmények frissítéséhez.

en: You must have permission to update themes to fix this issue.
hu: A probléma kijavításához rendelkeznie kell jogosultsággal a témák frissítéséhez.

en: You must restart your NGINX server for the changes to take effect.
hu: A módosítások érvénybe lépéséhez újra kell indítania az NGINX-kiszolgálót.

en: You must select either "Read and write" or "Read-only".
hu: Az "Olvasás és írás" vagy a "Csak olvasás" lehetőséget kell kiválasztania.

en: You must supply a name for this application password.
hu: Meg kell adnia egy nevet az alkalmazás jelszavának.

en: Your Daily Security Digest for %s
hu: A napi biztonsági összefoglaló %s

en: Your IP address has been flagged as a threat by the iThemes Security network.
hu: Az Ön IP-címét az iThemes Security hálózata fenyegetésként jelölte meg.

en: Your Monthly Security Digest for %s
hu: A havi biztonsági összefoglaló %s

en: Your Nickname must be different than your login name. Please choose a different Nickname.
hu: A becenévnek különböznie kell a bejelentkezési nevétől. Kérjük, válasszon egy másik becenevet.

en: Your Security Digest for %s
hu: Biztonsági összefoglaló %s

en: Your Weekly Security Digest for %s
hu: Heti biztonsági összefoglaló %s

en: Your account is required to setup Two Factor authentication.
hu: A fiókja szükséges a kétfaktoros hitelesítés beállításához.

en: Your new login URL is <strong><code>%1$s</code></strong>. A reminder has also been sent to the notification email addresses set in iThemes Security’s Notification Center.
hu: Új bejelentkezési URL-je <strong><code>%1$s</code></strong>. Emlékeztetőt küldtünk az iThemes Security értesítési központjában beállított értesítési e-mail címekre is.

en: Your password was detected %1$s time in password breaches of other websites. Your account hasn't been compromised on %2$s, but to keep your account secure, you must update your password now. | Your password was detected %1$s times in password breaches of other websites. Your account hasn't been compromised on %2$s, but to keep your account secure, you must update your password now.
hu[0]: Az Ön jelszavát %1$s alkalommal észlelték más webhelyek jelszófeltöréseiben. A fiókját nem veszélyeztették %2$s, de a fiókja biztonsága érdekében most frissítenie kell jelszavát.
hu[1]: Az Ön jelszavait %1$s alkalommal észlelték más webhelyek jelszófeltöréseiben. A fiókját nem veszélyeztették %2$s, de a fiókja biztonsága érdekében most frissítenie kell jelszavát.

en: Your profile has not been updated.
hu: Az Ön profilja nem lett frissítve.

en: Your screen options saved successfully.
hu: A képernyőbeállítások sikeresen mentésre kerültek.

en: Your site does not support SSL.
hu: Webhelye nem támogatja az SSL-t.

en: Your site is now using Network Brute Force Protection.
hu: Az Ön webhelye mostantól a Hálózati Brute Force védelmet használja.

en: Your site must not support SSL.
hu: Webhelye nem támogatja az SSL-t.

en: Your site must support SSL.
hu: Webhelye támogatja az SSL-t.

en: Your site supports SSL.
hu: Webhelye támogatja az SSL-t.

en: Your site supports SSL. Redirecting all http page requests to https is highly recommended as it protects login details from being stolen when using public WiFi or insecure networks.
hu: Az Ön webhelye támogatja az SSL protokollt. Az összes http oldal kérésének átirányítása https-re erősen ajánlott, mivel ez megvédi a bejelentkezési adatokat a nyilvános WiFi vagy nem biztonságos hálózatok használata során történő ellopástól.

en: Your user account does not have the ability to install or activate plugins. Please ask your site administrator to install Sync.
hu: Az Ön felhasználói fiókja nem képes bővítményeket telepíteni vagy aktiválni. Kérjük, kérje meg webhelye rendszergazdáját a Sync telepítésére.

en: blacklist
hu: feketelista

[ctx: display time-based one-time password secret]
en: Secret: %s
hu: Titok: %s

en: eCommerce
hu: e-kereskedelem

en: https://wordpress.org/
hu: https://hu.wordpress.org/

en: iThemes Security Debug
hu: iThemes Security hibakeresés

en: iThemes Security Logs
hu: iThemes Security naplók

en: iThemes Security Pro 7.1 is here!
hu: megérkezett az iThemes Security Pro 7.1!

en: iThemes Security Pro couldn't verify the license for this site. An active license is required to authenticate the Site Scanner.
hu: az iThemes Security Pro nem tudta ellenőrizni az oldal licencét. A Site Scanner hitelesítéséhez aktív licenc szükséges.

en: iThemes Security Pro is not activated.
hu: az iThemes Security Pro nincs aktiválva.

en: iThemes Security Pro will <b>automatically update vulnerable plugins and themes for you</b> if a patch is available <b>so you don’t have to manually log in to update</b>.
hu: az iThemes Security Pro <b>automatikusan frissíti a sérülékeny bővítményeket és témákat</b>, ha elérhető a javítás <b>, így nem kell manuálisan bejelentkeznie a frissítéshez</b>.

en: iThemes Security Pro will group client users together, allowing you to manage their access to sensitive information and which security settings you enable for them.
hu: az iThemes Security Pro csoportosítja az ügyfélfelhasználókat, lehetővé téve az érzékeny információkhoz való hozzáférésük és a számukra engedélyezett biztonsági beállítások kezelését.

en: iThemes Security Pro’s most popular and powerful feature is now free in iThemes Security 8.1!
hu: az iThemes Security Pro legnépszerűbb és leghatékonyabb funkciója most ingyenes az iThemes Security 8.1-ben!

en: iThemes Security REST API index returned a non-200 status code (%d).
hu: az iThemes Security REST API indexe nem 200-as státuszkódot (%d) adott vissza.

en: iThemes Security REST API index returned no data.
hu: az iThemes Security REST API indexe nem adott vissza adatokat.

en: iThemes Security Settings
hu: iThemes Security beállítások

en: iThemes Security automatically adds an IP to the ban list once it meets the Ban Threshold requirements. The Ban Threshold setting can be adjusted in the [Global Settings](itsec://settings/configure/global). You can manually add IPs to the ban list from the Security Dashboard using the Banned Users card.
hu: az iThemes Security automatikusan felveszi az IP-címet a tiltólistára, amint az eléri a tiltási küszöbértéket. A tiltási küszöbérték beállítása a [Globális beállítások] (itsec://settings/configure/global) menüpontban módosítható. Az IP-ket manuálisan is hozzáadhatja a tiltólistához a Biztonsági műszerfalon a Tiltott felhasználók kártya segítségével.

en: iThemes Security can log events in multiple ways, each with advantages and disadvantages. Database Only puts all events in the database with your posts and other WordPress data. This makes it easy to retrieve and process but can be slower if the database table gets very large. File Only is very fast but the plugin does not process the logs itself as that would take far more resources. For most users or smaller sites Database Only should be fine. If you have a very large site or a log processing software then File Only might be a better option.
hu: az iThemes Security többféle módon is naplózhatja az eseményeket, mindegyiknek megvannak az előnyei és hátrányai. Adatbázis Csak az összes eseményt az adatbázisba helyezi a bejegyzésekkel és más WordPress adatokkal együtt. Ez megkönnyíti a visszakeresést és a feldolgozást, de lassabb lehet, ha az adatbázis táblája nagyon nagy lesz. A File Only nagyon gyors, de a plugin nem dolgozza fel maga a naplókat, mivel az sokkal több erőforrást venne igénybe. A legtöbb felhasználó vagy kisebb webhely számára az Adatbázis Csak jónak kell lennie. Ha nagyon nagy webhelye vagy naplófeldolgozó szoftvere van, akkor a File Only jobb választás lehet.

en: iThemes Security found %s issue during a site scan. | iThemes Security found %s issues during a site scan.
hu[0]: az iThemes Security %s problémát talált a webhely átvizsgálása során.
hu[1]: az iThemes Security %s problémákat talált a webhely átvizsgálása során.

en: iThemes Security noticed file changes in your WordPress site.
hu: az iThemes Security észrevette a fájlváltozásokat a WordPress webhelyén.

en: iThemes Security preserved the following settings as removing them could prevent the site from functioning correctly.
hu: az iThemes Security megőrizte a következő beállításokat, mivel azok eltávolítása megakadályozhatja a webhely megfelelő működését.

en: iThemes Security requires PHP 7.0 or higher.
hu: az iThemes Security PHP 7.0 vagy magasabb verziószámú PHP-t igényel.

en: iThemes Security requires WordPress 5.8 or later.
hu: az iThemes Security a WordPress 5.8 vagy újabb verziót igényel.

en: iThemes Security supports multiple two-factor methods: mobile app, email, and backup codes. Selecting “All Methods” is highly recommended so that users can use the method that works the best for them.
hu: az iThemes Security több kétfaktoros módszert támogat: mobilalkalmazást, e-mailt és biztonsági kódokat. Az “Összes módszer” kiválasztása erősen ajánlott, hogy a felhasználók a számukra legmegfelelőbb módszert használhassák.

en: iThemes Security will send notifications from this email address. Leave blank to use the WordPress default.
hu: az iThemes Security erről az e-mail címről fog értesítéseket küldeni. Hagyja üresen, ha a WordPress alapértelmezett címét szeretné használni.

en: multi-factor
hu: többfaktoros

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
hu: %1$s / %2$s

en: roles greater than %s
hu: magasabb szerep, mint %s

en: the following canonical roles: %l
hu: a következő kanonikus szerepek: %l

en: the following roles: %l
hu: a következő szerepek: %l

en: the following users: %l
hu: a következő felhasználók: %l

en: too many bad login attempts
hu: túl sok rossz bejelentkezési kísérlet

en: unknown
hu: ismeretlen

en: unknown reason.
hu: ismeretlen ok.

en: user tried to login as "admin."
hu: a felhasználó megpróbált "admin" néven bejelentkezni.

en: uuid must be a string.
hu: az uuidnak egy karakterláncnak kell lennie.

en: whitelist
hu: fehérlista

en: wp-config.php Rules
hu: wp-config.php szabályok
