Plugins - Solid Security – Password, Two Factor Authentication, and Brute Force - en to fa translation catalogue (922 entries)

en: %1$d Added, %2$d Removed, %3$d Changed
fa: %1$d اضافه شد، %2$d حذف شد، %3$d تغییر کرد

en: %1$s - %2$s ago
fa: %1$s - %2$s قبل

en: %1$s Authenticated
fa: %1$s احراز هویت شد

en: %1$s Authenticated Using %2$s
fa: %1$s احراز هویت شد با استفاده از %2$s

en: %1$s Failed Authentication
fa: %1$s با موفقیعت احراز هویت نشد

en: %1$s Failed Authentication Using %2$s
fa: %1$s احراز هویت صورت نگرفت با استفاده از %2$s

en: %1$s Migrating log entries from an older format. This message will update when the migration is complete.
fa: %1$s مهاجرت گزارش ورود از یک فرمت قدیمی.این پیام بروزرسانی می شود وقتی مهاجرت کامل شود.

en: %1$s and %2$s
fa: %1$s و %2$s

en: %1$s is enabled as recommended.
fa: %1$s بعنوان توصیه شد فعال شد.

[ctx: %1$s is the input name. %2$s is the error message.]
en: The directory supplied in %1$s cannot be used as a valid directory. %2$s
fa: دایرکتوری موجود در %1$s نمی تواند به عنوان یک دایرکتوری معتبر استفاده شود. %2$s

[ctx: %1$s is the input name. %2$s is the error message.]
en: The file path supplied in %1$s cannot be used as the parent directory cannot be created. %2$s
fa: مسیر فایل ارائه شده در %1$s نمی تواند به عنوان پوشه اصلی ایجاد شود.%2$s

en: %1$s plugin %2$s
fa: %1$s افزونه %2$s

en: %1$s theme %2$s
fa: %1$s قالب %2$s

en: %1$s, and %2$s
fa: %1$s, و %2$s

en: %1$sHide Backend%2$s will notify the chosen recipients whenever the login URL is changed.
fa: %1$sپهنان کردن صفحه ورود%2$s اعلان می دارد هرگاه که آدرس صفحه ورود تغییر کند.

en: %s ago
fa: %s قبل

en: %s approved comment | %s approved comments
fa[0]: %s دیدگاه تائید شده

en: %s comment | %s comments
fa[0]: %s دیدگاه

en: %s could not be read due to an unknown error.
fa: %s نمی تواند خوانده شود به دلیل خطای ناشناخته.

en: %s could not be read. Both the fopen/feof/fread/flock and file_get_contents functions are disabled on the server.
fa: %s نمی تواند خوانده شود. همه fopen/feof/fread/flock و file_get_contents functions در سرور غیرفعال است.

en: %s could not be read. Both the opendir/readdir/closedir and glob functions are disabled on the server.
fa: %s نمی تواند خوانده شود. همه opendir/readdir/closedir و glob functions در سرور غیرفعال شده اند.

en: %s could not be read. It does not appear to be a file.
fa: %s نمی تواند خوانده شود. به نظر نمی رسد یک پرونده باشد.

en: %s could not be written as a file. The requested path already exists as a directory. The directory must be removed or a new file name must be chosen before the file can be written.
fa: %s نمی تواند بعنوان پرونده نوشته شود. مسیر درخواستی بعنوان پوشه موجود است. پوشه یا باید حذف شود و یا نام جدیدی انتخاب شود قبل از اینکه پرونده بتواند نوشته شود.

en: %s could not be written. This could be due to a permissions issue. Ensure that PHP runs as a user that has permission to write to this location.
fa: %s نمی تواند نوشته شود. ممکن است به دلیل دسترسی‌ها باشد.مطمئن شوید PHP در حال اجرای کاربری است که می تواند در این مکان بنویسد.

en: %s is not a valid IP address.
fa: %s یک آدرس آی پی معتبر نمی‌باشد.

en: %s item | %s items
fa[0]: %s مورد

en: %s pending comment | %s pending comments
fa[0]: %s دیدگاه در انتظار تائید

en: %s unused code remaining. | %s unused codes remaining.
fa[0]: کد استفاده نشده %s.

en: &larr; Back to %s
fa: &larr; بازگشت به %s

en: (recommended)
fa: (توصیه شده)

en: <b>User:</b> %1$s
fa: <b>کاربر:</b> %1$s

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid email address or incorrect password.
fa: <strong>خطا</strong>: ایمیل نامعتبر یا کلمه عبور اشتباه.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or incorrect password.
fa: <strong>خطا</strong>: نام‌کاربری نامعتبر یا کلمه عبور اشتباه.

en: <strong>ERROR</strong>: The password you have chosen appears to have been used before. You must choose a new password.
fa: <strong>خطا</strong>:گذرواژه ای که انتخاب کرده اید، قبلا مورد استفاده قرار گرفته است. شما باید یک رمز عبور جدید انتخاب کنید.

en: A "internal server" error prevented the request from completing as expected. The server returned a 500 status code, indicating that the server was unable to complete the request due to a fatal PHP error or a server problem. This could be due to a plugin/theme conflict, a server configuration issue, a temporary hosting issue, or invalid custom PHP modifications. Please check your server's error logs for details about the source of the error and contact your hosting company for assistance if required.
fa: یک خطای "داخلی سرور" باعث جلوگیری از تکمیل درخواست به عنوان انتظار میرود. سرور کدخطای 500 را نشان داد که نشان می دهد سرور قادر به انجام درخواست به علت خطای مرگبار و یا یک مشکل سرور نیست. این ممکن است به دلیل درگیری plugin / theme، یک مسئله پیکربندی سرور، یک مسئله میزبانی موقت یا تغییرات سفارشی پی اچ پی باشد. لطفا اطلاعات خطای سرور خود را برای جزئیات بیشتر در مورد منبع خطا چک کنید و در صورت نیاز با شرکت میزبانی خود تماس بگیرید.

en: A "not found" error prevented the request from completing as expected. The server returned a 404 status code, indicating that the server was unable to find the requested admin-ajax.php file. This could be due to a plugin/theme conflict, a server configuration issue, or an incomplete WordPress installation. Please try refreshing the page and trying again. If the request continues to fail, you may have to alter plugin settings, alter server configurations, or reinstall WordPress.
fa: خطای "یافت نشد" باعث نشد که درخواست به اتمام برسد. سرور یک کد وضعیت 404 را بازگرداند، نشان می دهد که سرور قادر به پیدا کردن درخواست admin-ajax.php نیست. این ممکن است به دلیل درگیری plugin / theme، یک مشکل پیکربندی سرور یا یک نصب ناقص وردپرس باشد. لطفا صفحه را تمیز کنید و دوباره امتحان کنید. اگر درخواست همچنان به شکست انجام شود، ممکن است لازم باشد تنظیمات افزونه را تغییر دهید، تنظیمات سرور را تغییر دهید یا وردپرس را مجددا نصب کنید.

en: A "request forbidden" error prevented the request from completing as expected. The server returned a 403 status code, indicating that the server configuration is prohibiting this request. This could be due to a plugin/theme conflict or a server configuration issue. Please try refreshing the page and trying again. If the request continues to fail, you may have to alter plugin settings or server configuration that could account for this AJAX request being blocked.
fa: خطای "درخواست ممنوع" مانع تکمیل درخواست به عنوان مورد انتظار شد. سرور یک کد وضعیت 403 را بازگرداند، نشان می دهد که پیکربندی سرور این درخواست را منع کرده است. این ممکن است به دلیل درگیری plugin / theme یا یک مشکل پیکربندی سرور باشد. لطفا صفحه را تمیز کنید و دوباره امتحان کنید. اگر درخواست همچنان به شکست برسد، ممکن است مجبور شوید تنظیمات پلاگین یا پیکربندی سرور را تغییر دهید که می تواند این درخواست AJAX را مسدود کند.

en: A 3rd-party Backup Plugin, %s, is being used.
fa: افزونه A 3rd-party Backup Plugin ، %s ، درحال استفاده است.

en: A File Change scan is currently in progress.
fa: اسکن تغییر پرونده در حال اجرا می باشد.

en: A Nickname is required. Please choose a nickname or fill out your first and last name.
fa: یک Nickname ضروری است. لطفا یک Nickname انتخاب کنیید یا آن را با نام و نام خانوادگی پر کنید.

en: A comment describing the ban.
fa: نظری درباره توصیف ممنوعیت.

en: A file or directory already exists at <code>%s</code>. No Directory Name changes have been made. Please choose a new Directory Name or remove the existing file or directory and try again.
fa: پوشه یا پرونده موجود است در<code>%s</code>. هیچ تغییر نام دایرکتوری ساخته نشده است. لطفا نام دایرکتوری جدید را انتخاب کنید یا فایل یا دایرکتوری موجود را حذف کنید و دوباره امتحان کنید.

en: A list of one-time codes you can use if you lose access to your device.
fa: شما می‌توانید یک لیستی از کدهای یکبار مصرف  استفاده کنید اگر دسترسی خود را به دستگاه خود از دست داه‌اید.

en: A parser error prevented the request from completing as expected. The site sent a response that jQuery could not process. This could be due to a plugin/theme conflict or a server configuration issue.
fa: خطای تجزیه کننده باعث شده که درخواست به اتمام برسد. این سایت پاسخی را ارسال کرد که جی کوئری نمیتوانست پردازش کند. این ممکن است به دلیل درگیری plugin / theme یا یک مشکل پیکربندی سرور باشد.

en: A password change is required for your account.
fa: تغییر کلمه عبور برای حساب شما ضروری است.

en: A permissions security check failed, preventing the request from completing as expected. The currently logged in user does not have sufficient permissions to make this request. Please try reloading the page and trying again.
fa: بررسی مجوزهای امنیتی نتوانست انجام شود و از انجام تکالیف به عنوان پیش فرض جلوگیری شد. در حال حاضر کاربر وارد شده مجوز کافی برای ایجاد این درخواست ندارد لطفا سعی کنید دوباره صفحه را بارگیری کنید و دوباره تلاش کنید.

en: A query failure prevented the log data from being accessed: %s
fa: شکست کوئری مانع دسترسی به داده های ورود به سیستم شد: %s

en: A scan is already in progress. Please check the <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">logs page</a> at a later time for the results of the scan.
fa: اسکن در حال پردازش است. لطفا برگه <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">گزارشات</a> را بررسی کنید برای تماشای نتایج اسکن.

en: A search term is required when querying this actor type.
fa: هنگام جستجوی این سبک نوشته، ورود یک شرط جستجو ضروری است.

en: A timeout error prevented the request from completing as expected. The site took too long to respond. This could be due to a plugin/theme conflict or a server configuration issue.
fa: یک خطای وقفه مانع تکمیل درخواست مورد انتظار میرود. این سایت طول کشید تا پاسخ دهد. این ممکن است به دلیل درگیری plugin / theme یا یک مشکل پیکربندی سرور باشد.

en: A validation function for %1$s received data that did not have the required entry for %2$s.
fa: یک تابع اعتبار برای %1$s داده هایی دریافت کرد که ورودی لازم برای %2$s نداشت.

en: A validation function for %1$s received data that does not match the expected data type for the %2$s entry. A data type of %3$s was expected, but a data type of %4$s was received.
fa: یک تابع اعتبار برای %1$s داده ها دریافت کرد که با نوع داده انتظار می رود برای ورود %2$s مطابقت ندارد. یک نوع داده از %3$s انتظار می رود، اما یک نوع داده %4$s دریافت شد.

en: A validation function for %1$s received data that has an entry for %2$s when no such entry exists.
fa: یک تابع اعتبار برای %1$s داده هایی دریافت کرده است که دارای ورودی برای %2$s است که چنین ورودی وجود ندارد.

en: API Configuration
fa: API پیکربندی

en: API Key
fa: کلید API

en: API Types
fa: انواع API

en: Access while site in away mode
fa: دسترسی زمانی که سایت در حالت away است

en: Action
fa: عمل

en: Action Processed
fa: پردازش دستورات

en: Action not found.
fa: عمل یافت نشد.

en: Actions (%s)
fa: اعمال (%s)

en: Activate Network Brute Force Protection
fa: فعال سازی حفاظت مقابل حملات شبکه‌ای Brute Force

en: Activating Network Brute Force Protection...
fa: فعال کردن حفاظت مقابل حملات شبکه‌ای Brute Force...

en: Active Lockouts
fa: قفل‌ها را فعال کنید

en: Add Ban
fa: افزودن بن

en: Added
fa: اضافه

en: Added Files
fa: افزودن پرونده‌ها

en: Added by W3 Total Cache
fa: افزوده شده توسط W3 Total Cache

en: Additional information
fa: اطلاعات بیشتر

en: Admin User
fa: کاربر مدیر

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Advanced Entries for Support and Developers
fa: مطالب پیشرفته برای پشتیبانی و توسعه دهندگان

en: Advanced feature to rename the wp-content directory to a different name.
fa: قابلیت پیشرفته برای تغییر نام پوشه wp-content به نام دیگری.

en: All Events
fa: همه رویدادها

en: All Events (%s)
fa: همه رویدادها (%s)

en: All Except Email
fa: همه ایمیل های  استثنا

en: All Methods (recommended)
fa: همه روش‌ها (توصیه نمی شود)

en: All Modules
fa: همه ماژول‌ها

en: All Users
fa: همه کاربران

en: All dates
fa: همه تاریخ‌ها

en: An "invalid format" error prevented the request from completing as expected. The format of data returned could not be recognized. This could be due to a plugin/theme conflict or a server configuration issue.
fa: یک خطای "نامعتبر فرم" مانع تکمیل درخواست به صورت پیش فرض شد. فرمت داده های باز شده قابل شناسایی نیست. این ممکن است به دلیل درگیری plugin / theme یا یک مشکل پیکربندی سرور باشد.

en: An Authentication Code has been sent to the email address associated with your account. Look for an email with "%s" in the subject line.
fa: کد احراز هویت به آدرس ایمیل مربوط به حساب شما فرستاده شده است. یک ایمیل را با "%s" در خط موضوع سرچ کنید.

en: An advanced tool that removes users with a username of “admin” or a user ID of “1”.
fa: ابزار پیشرفته ای که کاربرانی با نام‌کاربری "admin" و یا شناسه کاربری "1" را حذف می کند.

en: An application password must be valid for either REST API requests, XML-RPC requests, or both.
fa: پسورد اپ باید برای درخواست‌های REST API یا درخواست XML-RPC (یا هر دو) معتبر باشد.

en: An empty ip argument was submitted.
fa: یک آرگومان خالی ip ارسال شد.

en: An invalid sanitize type of "%1$s" was received for the %2$s input.
fa: نوعی از پاکسازی نامعتبر "%1$s" دریافت شده بود از ورودی %2$s.

en: An unexpected error occurred.
fa: یک خطای غیرمنتظره رخ داد.

en: An unknown error occured. Please try again later
fa: خطای ناشناخته رخ داده است. مجدد تلاش کنید

en: An unknown error prevented the API key request from succeeding. The request for an API key returned an empty key. Please wait a few minutes and try again.
fa: یک خطای ناشناخته مانع موفقیت درخواست کلید API شده است.درخواست یک کلید API پاسخ کلید خالی دریافت کرد. لطفا دقایقی صبر کرده و مجدد تلاش کنید.

en: An unknown error prevented the API key request from succeeding. The request for an API key returned an unrecognized response. Please wait a few minutes and try again.
fa: یک خطای ناشناخته مانع موفقیت درخواست کلید API شده است.درخواست یک کلید API پاسخ ناشناخته ای را دریافت کرد.لطفا دقایقی صبر کرده و مجدد تلاش کنید.

en: An unknown error prevented the API key request from succeeding. This problem could be due to a server configuration or plugin compatibility issue. Please wait a few minutes and try again.
fa: یک خطای ناشناخته مانع موفقیت درخواست کلید API شده است.این مشکل می تواند به دلیل پیکربندی سرور یا مشکل سازگاری افزونه باشد.لطفا دقایقی صبر کرده و مجدد تلاش کنید.

en: An unknown error prevented the API key secret request from succeeding. The request for an API key secret returned an unrecognized response. Please wait a few minutes and try again.
fa: یک خطای ناشناخته مانع موفقیت درخواست کلید API شده است.درخواست یک کلید API پاسخ ناشناخته ای را دریافت کرد.لطفا دقایقی صبر کرده و مجدد تلاش کنید.

en: An unknown error prevented the API key secret request from succeeding. The request for an API key submitted an empty key. Please wait a few minutes and try again.
fa: یک خطای ناشناخته مانع موفقیت درخواست کلید API شده است.درخواست یک کلید API کلید خالی را ارسال کرد. لطفا دقایقی صبر کرده و مجدد تلاش کنید.

en: An unknown error prevented the API key secret request from succeeding. This problem could be due to a server configuration or plugin compatibility issue. Please wait a few minutes and try again.
fa: یک خطای ناشناخته مانع موفقیت درخواست کلید API شده است.این مشکل می تواند به دلیل پیکربندی سرور یا مشکل سازگاری افزونه باشد. لطفا دقایقی صبر کرده و مجدد تلاش کنید.

en: An unknown error prevented the API key secrete request from succeeding. The request for an API key secret returned an empty key secret. Please wait a few minutes and try again.
fa: یک خطای ناشناخته مانع موفقیت درخواست کلید API شده است.درخواست یک کلید API کلید خالی را دریافت کرد. لطفا دقایقی صبر کرده و مجدد تلاش کنید.

en: An unknown error prevented the request from completing as expected. This could be due to a plugin/theme conflict or a server configuration issue.
fa: یک خطای ناشناخته مانع تکمیل درخواست مورد انتظار می رود. این ممکن است به دلیل درگیری plugin / theme یا یک مشکل پیکربندی سرور باشد.

en: An unknown issue prevented the update from completing.
fa: خطای ناشناخته از تکمیل بروزرسانی جلوگیری کرد.

en: Analytics
fa: آنالیتیکس

en: Android
fa: اندروید

en: Application Passwords
fa: پسورد‌های اپ

en: Apply
fa: اعمال

en: Are you lost?
fa: فراموشی گذرواژه؟

en: Attached is the database backup file for your site.
fa: ضمیمه برای پرونده پشتیبان سایت شما است.

en: Attacks
fa: حملات

en: Attempted to log in as admin
fa: تلاش برای وارد شدن به عنوان مدیر

en: Attempting Recovery
fa: تلاش بازیابی

en: Attempting Recovery: Invalid Job
fa: تلاش بازیابی: کار نامعتبر

en: Authenticate
fa: تعیین هویت

en: Authentication Code
fa: کد احراز هویت

en: Authentication Code:
fa: کد احراز هویت :

en: Authentication Methods Available to Users
fa: روش های تایید هویت برای کاربران در دسترس است

en: Authentication codes will be sent to %1$s.
fa: کد شناسایی (تعیین هویت ) به %1$s  فرستاده خواهد شد.

en: Automatically ban IPs reported as a problem by the network.
fa: بطور خودکار IPهای گزارش شده بعنوان مشکل توسط شبکه را مسدود کرد.

en: Back
fa: بازگشت

en: Backup | Backups
fa[0]: بک‌آپ

en: Backup Codes
fa: کدهای بک‌آپ

en: Backup Interval
fa: فاصله پشتیبان گیری

en: Backup Location
fa: محل پشتیبان‌گیری

en: Backup Method
fa: روش پشتیبان‌گیری

en: Backup Now
fa: هیمن الآن بک آپ بگیرید

en: Backup Tables
fa: جدول پشتیبانگیری

en: Backup complete. The backup was saved locally.
fa: پشتیبانگیری کامل شد. نسخه محلی ذخیره شد.

en: Backup complete. The backup was sent to the selected email recipients and was saved locally.
fa: پشتیبان گیری کامل تهیه پشتیبان به گیرندگان ایمیل انتخاب شده ارسال شد و به صورت محلی ذخیره شد.

en: Backup complete. The backup was sent to the selected email recipients.
fa: پشتیبانگیری کامل شد. نسخه ای از آن به ایمیل گیرنده ارسال شد.

en: Backups of security log details are retained for %1$d days.
fa: بک آپ از جزئیات گزارش امنیتی برای %1$d نگه داری می‌شود.

en: Backups to Retain
fa: پشتیبان گیری برای حفظ

en: Ban Hosts - Security > Settings > Banned Users
fa: مسدودسازی میزبان - امنیت > تنظیمات > کاربران مسدود شده

en: Ban Reported IPs
fa: گزارش IPهای مسدود شده

en: Ban User Agents
fa: مسدودسازی عاملان کاربر

en: Ban User Agents - Security > Settings > Banned Users
fa: مسدودسازی عاملان کاربر - امنیت > تنظیمات > کاربران مسدود شده

en: Ban Users
fa: کاربران مسدود

en: Banned Users
fa: کاربران مسدود

en: Block Expiration
fa: انقضا مسدودی

en: Block specific IP addresses and user agents from accessing the site.
fa: مسدود کردن آدرس های خاص IP و عامل های کاربر را از دسترسی به سایت.

en: Blog
fa: مطالب سایت

en: Both
fa: هر دو

en: Brute Force
fa: حملات Brute Force

en: Bulk Actions
fa: عملیات دسته جمعی

en: By default, WordPress allows users to log in using either an email address or username. This setting allows you to restrict logins to only accept email addresses or usernames.
fa: به طور پیش فرض، وردپرس به کاربران اجازه می دهد تا با استفاده از آدرس ایمیل یا نام کاربری وارد سیستم شوید. این تنظیم اجازه می دهد تا محدودیت ورود به سیستم را برای پذیرفتن آدرس های ایمیل یا نام کاربری ها محدود کنید.

en: By default, WordPress assigns the prefix wp_ to all tables in the database where your content, users, and objects exist. For potential attackers, this means it is easier to write scripts that can target WordPress databases as all the important table names for 95% of sites are already known. Changing the wp_ prefix makes it more difficult for tools that are trying to take advantage of vulnerabilities in other places to affect the database of your site. Before using this tool, we strongly recommend creating a backup of your database.
fa: بطور پیشفرض وردپرس پیشوند wp_برای همه جداول پایگاه داده که شامل محتوا،کاربران و غیره است انتخاب می کند.برای اکثر مهاجمان این کار نوشتن اسکریپت هایی که پایگاه داده وردپرس را مورد حمله قرار میدهد راحتر است.تغییر پیشوند wp_ برای ابزارهایی که می خواهد 95% oنقاط ضعف را در پایگاه داده سایت وردپرسی پیدا کند سختر می شود.قبل از استفاده از این قابلیت حتما از پایگاه داده خود نسخه پشتیبان تهیه کنید..

en: Can't find the email?
fa: ایمیل را نمی‌توانید پیدا کنید؟

en: Cancel
fa: لغو

en: Cannot backfill logs if DB logs are not available.
fa: اگر گزارشات DB در دسترس نباشد نمی‌توان گزاراشات را پر کرد.

en: Cannot ban an authorized host.
fa: میزبان تایید شده را نمی‌توان مسدود کرد.

en: Cannot get lock.
fa: نمیتوان قفل کرد.

en: Card Not Found
fa: کارت پیدا نشد

en: Card route not found.
fa: مسیر کارت یافت نشد

en: Change Content Directory
fa: تغییر دایرکتوری وردپرس

en: Change Database Prefix
fa: تغییر پیشوند پایگاه داده

en: Change Database Table Prefix
fa: تغییر پیشوند پایگاه داده

en: Change User ID 1
fa: تغییر شناسه کاربری 1

en: Change WordPress Salts
fa: تغییر Salts وردپرس

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Changed Files
fa: پرونده های تغییر یافته

en: Changed content
fa: محتوای تغییر یافته

en: Changed the Authentication Methods Available to Users setting in Two-Factor Authentication to "All Methods".
fa: روشهای تأیید اعتبار موجود برای کاربران را در تائید هویت دو مرحله ای به "همه روشها" تغییر داد.

en: Changed the Disabled Force Two-Factor for Certain Users to "None".
fa: احراز هویت دو عاملی که غیرفعال شده برای افراد خاصی را به "هیچ کدام" تغییر داده است.

en: Changed the Multiple Authentication Attempts per XML-RPC Request setting in WordPress Tweaks to "Block".
fa: تلاشهای تایید چندگانه را در هر درخواست XML-RPC در ترفند وردپرس به "بلاک" تغییر داد.

en: Changed the REST API setting in WordPress Tweaks to "Restricted Access".
fa: تنظیمات REST API در ترفند وردپرس را به "Access Restricted" تغییر داد.

en: Changes Found
fa: تغییراتی یافت شد

en: Changes were detected. Please check the <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">logs</a> for details.
fa: تغییرات شناسایی شد. لطفا برای جزئیات بیشتر <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">گزارشات</a>را بررسی کنید.

en: Check your email, %1$s, for a message from %2$s. It should have "%3$s" in the subject line.
fa: برای یک پیام از %1$s، %2$s ایمیل خود را بررسی کنید. باید "%3$s" در موضوع خود داشته باشد.

en: Checking for malware...
fa: بررسی برای فایل مخرب...

en: Choose the Two-Factor methods you'd like to use when logging-in.
fa: روشهای دو مرحله‌ای  را که می خواهید هنگام ورود به سیستم دوست دارید انتخاب کنید.

en: Clean
fa: پاک‌سازی

en: Codes Generated
fa: کدها تولید شد

en: Colors
fa: رنگ‌ها

en: Comments
fa: دیدگاه

en: Community Lockout Message
fa: پیام قفل انجمن

en: Compare Files Online
fa: مقایسه فایل ها بصورت آنلاین

en: Comparing files...
fa: مقایسه پرونده‌ها...

en: Complete
fa: تکمیل شد

en: Complete!
fa: تکمیل!

en: Compress Backup Files
fa: فشرده سازی پرونده‌های پشتیبان

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Confirm new password
fa: تائید کلمه عبور جدید

en: Confirm use of weak password
fa: استفاده از کلمه عبور ضعیف را تایید کنید

en: Contact Forms
fa: فرم‌های تماس

en: Continue
fa: ادامه

en: Cookies
fa: کوکی‌ها

en: Core
fa: هسته

en: Could not calculate signature.
fa: در خواست شما قابل محاسبه نیست.

en: Could not find a user with that email address
fa: کاربری با آن آدرس ایمیل پیدا نشد

en: Could not generate a sha1 hash of the password.
fa: نمی‌توان هش sha1 پسورد را تولید کرد

en: Could not rename table %1$s. You may have to rename the table manually.
fa: نمی توان جدول %1$s تغییر نام داد. شما باید بصورت دستی جدول را تغییر نام دهید.

en: Could not update prefix references in options table.
fa: نمی تواند پیشوند مرجع را در گزینه جدول بروزرسانی کند.

en: Could not update prefix references in usermeta table.
fa: نمی تواند پیشوند مرجع را در جدول متای کاربر بروزرسانی کند.

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Created At
fa: ایجاد شد در

en: Critical Issue
fa: مسائل مهم

en: Critical Issues
fa: مسائل مهم

en: Critical Issues (%s)
fa: رویدادهای مهم (%s)

en: Current Page
fa: برگه کنونی

en: Custom Login Action
fa: عمل ورود سفارشی

en: Customers
fa: مشتریان

en: Daily
fa: روزانه

en: Daily Security Digest
fa: خلاصه امنیت روزانه

en: Dashboard
fa: پیشخوان

en: Dashboard Card Not Found
fa: کارت داشبورد یافت نشد

en: Dashboard Not Found
fa: داشبورد پیدا نشد

en: Data
fa: داده

en: Database Backup
fa: پشتیبان‌گیری پایگاه داده

en: Database Backups
fa: پشتیبان‌گیری پایگاه داده

en: Database Only
fa: فقط پایگاه داده

en: Database backups are sent via email. Depending on who hosts your email and your site's compliance needs, you may need to note that this information is sent to that host and link to their privacy policy.
fa: پشتیبان گیری از پایگاه داده از طریق ایمیل ارسال می شود. بسته به اینکه چه کسی ایمیل شما و نیازهای سایت شما را میزبانی می کند، ممکن است لازم باشد توجه داشته باشید که این اطلاعات به آن میزبان ارسال شده و به خطمشی حفظ حریم خصوصی آنها لینک داده می شود.

en: Database backups are sent via email. You may need to note what the retention policy is of those emails.
fa: بک‌آپ دیتابیس از طریق ایمیل ارسال می شود. ممکن است لازم باشد توجه داشته باشید که سیاست نگهداری از آن ایمیل چیست.

en: Database error when backfilling logs.
fa: خطای دیتابیس هنگام پر کردن گزارشات.

en: Date
fa: تاريخ

en: Days to Keep Database Logs
fa: روزهای نگهداری گزارش در پایگاه داده

en: Days to Keep File Logs
fa: روزها برای نگهداری پرونده گزارشات

en: Debug
fa: اشکال زادیی

en: Debug (%s)
fa: اشکال زدایی (%s)

en: Debug info (source page): %s
fa: اطلاعات عیب‌یابی (برگه منبع): %s

en: Default Access
fa: دسترسی پیش‌فرض

en: Default Recipients
fa: گیرندگان پیشفرض

en: Deleted User %d
fa: %d کاربر حذف شده

en: Description
fa: توضیح

en: Details
fa: جزئيات

en: Device Type
fa: نوع دستگاه

en: Device near %1$s
fa: دستگاه در نزدیکی %1$s

en: Device running %1$s on %2$s
fa: دستگاه در حال اجرا %1$s در %2$s

en: Device running %1$s on %2$s near %3$s
fa: دستگاه در حال اجرا %1$s در %2$s در نزدیکی %3$s

en: Disable
fa: غیر فعال کردن

en: Disable Directory Browsing
fa: غیرفعال کردن مرور دایرکتوری

en: Disable Directory Browsing - Security > Settings > System Tweaks > Directory Browsing
fa: غیرفعال کردن مرور مستقیم پوشه‌ها - امنیت > تنظیمات > ترفندهای سیستم > مرور مستقیم پوشه‌ها

en: Disable Extra User Archives
fa: غیرفعال کردن بایگانی کاربر اضافی

en: Disable File Editor
fa: غیرفعال کردن ویرایشگر فایل

en: Disable File Editor - Security > Settings > WordPress Tweaks > File Editor
fa: غیرفعال کردن ویرایشگر پرونده - امنیت > تنظیمات > ترفندهای وردپرس > ویرایشگر پرونده

en: Disable PHP execution in the plugins directory. This blocks requests to PHP files inside plugin directories that can be exploited directly.
fa: غیر فعال کردن پی اچ پی در دایرکتوری پلاگین. این درخواست ها را به فایل های پی اچ پی در داخل دایرکتوری های افزونه بلوکه می کند که می تواند به طور مستقیم مورد سوء استفاده قرار گیرد.

en: Disable PHP execution in the themes directory. This blocks requests to PHP files inside theme directories that can be exploited directly.
fa: غیرفعال کردن اجرای PHP در پوشه قالب. این درخواست های پرونده های PHP درون پوشه قالب را مسدود می کند برای اینکه می تواند بطور مستقیم exploited شود.

en: Disable PHP execution in the uploads directory. This blocks requests to maliciously uploaded PHP files in the uploads directory.
fa: اجرای PHP را در دایرکتوری آپلود غیرفعال کنید. این درخواستها را به فایلهای پی اچ پی آپلود شده مخرب در پوشه آپلود قفل می کند.

en: Disable PHP in Plugins
fa: غیرفعال کردن PHP در افزونه

en: Disable PHP in Plugins - Security > Settings > System Tweaks > PHP in Plugins
fa: غیرفعال کردن PHP در افزونه - امنیت > تنظیمات > ترفندهای سیستم > PHP در افزونه

en: Disable PHP in Themes
fa: غیرفعال کردن PHP در قالب

en: Disable PHP in Themes - Security > Settings > System Tweaks > PHP in Themes
fa: غیرفعال کردن PHP در قالب - امنیت > تنظیمات > ترفندهای سیستم > PHP در قالب

en: Disable PHP in Uploads
fa: غیرفعال کردن PHP در بارگذاری

en: Disable PHP in Uploads - Security > Settings > System Tweaks > PHP in Uploads
fa: غیرفعال کردن PHP در بارگذاری - امنیت > تنظیمات > ترفندهای سیستم > PHP در بارگذاری

en: Disable Pingbacks
fa: غیرفعال کردن پینگ بک ها

en: Disable XML-RPC
fa: XML-RPC را غیرفعال کنید

en: Disable XML-RPC - Security > Settings > WordPress Tweaks > XML-RPC
fa: غیرفعال کردن XML-RPC - امنیت > تنظیمات > ترفندهای ورپرس > XML-RPC

en: Disable on First Login
fa: غیر فعال سازی برای ورود اول

en: Disabled
fa: غیر فعال شده

en: Disabled reason: %s
fa: دلیل غیرفعال شد: %s

en: Disabled the File Editor in WordPress Tweaks.
fa: غیرفعال کردن ویرایشگر فایل در بهینه‌سازی وردپرس.

en: Disabling this email will disable the Two-Factor Email Confirmation flow.
fa: غیرفعال کردن این ایمیل، جریان تأیید ایمیل دو عامل را غیرفعال می کند.

en: Dismiss
fa: رد کردن

en: Dismiss Permanently
fa: برای همیشه رد کن

en: Do not modify or remove this line
fa: این خط را تغییر یا حذف نکنید

en: Do not remove. Removing this line could break your site. Added by Security > Settings > Change Content Directory.
fa: حذفش نکیند.حذف این خط ممکن است باعث اختلال عملکرد سایت شود. افزوده شده توسط امنیت > تنظیمات > تغییر مسیر محتوا (wp-content).

en: Documentation
fa: مستندات

en: Domain clean by %s
fa: دامنه آلوده نیست براساس %s

en: Download
fa: دانلود

en: Download Codes
fa: دانللود کدها

en: Due to current settings, backups of security log details are retained indefinitely. If this is an issue for your site's compliance, you should change the settings in the Database Backups section of Security > Settings.
fa: به دلیل تنظیمات کنونی، بک آپ جزئیات گزارش امنیتی به صورت نامحدود نگه داری می‌شود . اگر این برای سایت شما مشکل ساز هست، شما باید تنظیمات را در بخش بک‌آپ‌های دیتابیس از امنیت-> تنظیمات تغییر بدهید.

en: ERROR: Invalid Authentication Code.
fa: خطا: کد تایید سازی نامعتبر.

en: Edit Settings
fa: ویرایش تنظیمات

en: Email
fa: ایمیل

en: Email Address
fa: آدرس ایمیل

en: Email Address Only
fa: فقط ایمیل

en: Email Address: %1$s
fa: ایمیل: %1$s

en: Email Confirmation
fa: تایید ایمیل

en: Email Only
fa: فقط ایمیل

en: Email Send Failed
fa: ارسال ایمیل شکست خورد

en: Email Send Succeeded
fa: ایمیل با موفقیت ارسال شد

en: Email sent!
fa: ایمیل ارسال شد!

en: Embedded content from other websites
fa: نشاندن محتوا از سایت‌های دیگر

en: Enable
fa: فعال کردن

en: Enable Ban Lists
fa: فعال کردن لیست مسدودی

en: Enable Redirection
fa: فعالسازی تغییر مسیر

en: Enable XML-RPC
fa: فعال کردن XML-RPC

en: Enable the hide backend feature.
fa: فعال کردن ویژگی مخفی کردن صفحه ورود.

en: Enabled
fa: فعال شده

en: Enabled %1$s.
fa: %1$s فعال شده است.

en: Enabled Features
fa: امکانات فعال

en: Enabled Online Files Comparison in File Change Detection.
fa: فعال سازی مقایسه فایل ها  آنلاین درشناسایی تغییر فایل (File Change Detection).

en: Enabled reason: %s
fa: دلیل فعال شد: %s

en: Enabled the Enable Ban Lists setting in Banned Users.
fa: فعال کردن لیست مسدود در تنظیمات کاربران مسدود شده.

en: Enabled the Vulnerable Site Protection setting in Two-Factor Authentication.
fa: تنظیمات حفاظت از آسیب پذیری سایت در تأیید هویت دو مرحله ای فعال شده است.

en: Enabled the Vulnerable User Protection setting in Two-Factor Authentication.
fa: تنظیمات حفاظت از آسیب پذیری کاربر در تأیید هویت دو مرحله ای فعال شده است.

en: Enabled the Write to Files setting in Global Settings.
fa: تنظیمات نوشته در پرونده‌ها در تنظیمات کلی فعال شده است.

en: Enables secure SSL connection for the front-end (public parts of your site). Turning this off will disable front-end SSL control, turning this on "Per Content" will place a checkbox on the edit page for all posts and pages (near the publish settings) allowing you to turn on SSL for selected pages or posts. Selecting "Whole Site" will force the whole site to use SSL.
fa: اتصال امن SSL را برای قسمت جلویی (قسمت های عمومی سایت شما) فعال می کند. خاموش کردن این گزینه کنترل SSL front end را غیرفعال می کند و این کار را بر روی "Per Content" جعبه ای در صفحه ویرایش برای همه پست ها و صفحات (نزدیک تنظیمات انتشار) قرار می دهد که اجازه می دهد SSL را برای صفحات یا پست های انتخاب شده فعال کنید. انتخاب "کل سایت" تمام سایت را مجبور به استفاده از SSL خواهد کرد.

en: Enter a backup Authentication Code.
fa: لطفاُ کد تایید بک‌آپ را وارد نمایید.

en: Enter a list of user agents that will not be allowed access to your site. Add one user agent per-line.
fa: از راهنمای زیر استفاده کنید برای ورود عوامل کاربری که نمی خواهید به سایت شما دسترسی داشته باشند.

en: Error
fa: خطا

en: Error Code: %s
fa: کدخطا: %s

en: Error Message: %s
fa: پیام خطا: %s

en: Error when querying the database for counting events.
fa: خطای هنگام جست‌و‌جوی دیتا بیس برای شمارش رویداد‌ها.

en: Error when querying the database for events.
fa: خطای هنگام جست‌و‌جوی دیتا بیس برای رویداد‌ها.

en: Error when querying the database for total IPs tracked.
fa: خطا هنگام جست‌وجوی دیتابیس  برای کل IP ها ردیابی شده است.

en: Error when querying the database for total events.
fa: خطا هنگام جست‌و‌جوی دیتا‌بیس برای رویدادهای کل.

en: Error.
fa: خطا.

en: Errors (%s)
fa: خطاها (%s)

en: Event
fa: رویداد

en: Event successfully run.
fa: رویداد با موفقیت اجرا شد.

en: Excerpt View
fa: مشاهده خلاصه

en: Excluded Files
fa: پرونده‌های صرف نظر شده

en: Excluded Tables
fa: جداول حذف شده

en: Failed Remember Device
fa: عدم موفقعیت در به يادآوری دستگاه

en: Failed Remember Device (Fingerprint)
fa: عدم موفقعیت در به يادآوری دستگاه (اثر انگشت)

en: Failed check by network brute force protection
fa: بررسی توسط مقابله با حملات تحت شبکه brute force شکست خورد

en: Failed login
fa: ورود به سیستم ناموفق بود

en: Failed reCAPTCHA validation
fa: اعتبار سنجی reCAPTCHA شکست خورد

en: Failed sending %s notification.
fa: خطای ارسال آگاه‌سازی %s.

en: Failed sending notification.
fa: ارسال اعلان شکست خورد.

en: Failed to delete the ban: %s
fa: عدم امکان حذف محدودیت: %s

en: Failed to insert log entry: %s
fa: ورود گزارش ورودی شکست خورد: %s

en: Failed to release lockout.
fa: قادر به آزاد کردن بلاکی نیست.

en: Failed to save layout for some items.
fa: موفقیعت در ذخیره‌ لیوت بعضی آیتم‌ها

en: Failed to save new layout.
fa: موفقیعت در ذخیره لیوت جدید

en: Failed to save the ban: %s
fa: عدم امکان ذخیره محدودیت: %s

en: Failed two-factor authentication validation
fa: اعتبار سنجی احراز هویت دو مرحله موفق نشد

en: Fatal Error
fa: خطای مهم

en: Fatal Errors (%s)
fa: خطاهای مهم (%s)

en: Feature Flags
fa: پرچم‌های ویژه

en: Features
fa: امکانات

en: File Change
fa: تغییر پرونده

en: File Change Detection
fa: رهگیری تغییر پرونده

en: File Change Warning
fa: اخطار تغییر پرونده

en: File Change module is not active.
fa: ماژول تغییر پرونده فعال نیست.

en: File Changes
fa: تغییرات پرونده

en: File Created
fa: پرونده ایجاد شد

en: File Created and Emails Sent
fa: پرونده ایجاد و ایمیل ارسال شد

en: File Created but Email Send Failed
fa: پرونده ایجاد شد اما ایمیل ارسال نشد

en: File Only
fa: فقط پرونده

en: File Permissions
fa: دسترسی‌های پرونده

en: File Scan Report for %s
fa: گزارش پرونده اسکن برای %s

en: File changes detected on the site.
fa: تغییرات پرونده در سایت شناسایی شد.

en: File types listed here will not be checked for changes. While it is possible to change files such as images it is quite rare and nearly all known WordPress attacks exploit php, js and other text files.
fa: انواع فایل های ذکر شده در اینجا برای تغییرات بررسی نمی شوند. در حالی که امکان تغییر فایل ها از قبیل تصاویر بسیار نادر است و تقریبا تمام حملات شناخته شده وردپرس از php، js و سایر فایل های متنی بهره می گیرند.

[ctx: Files added]
en: Added
fa: اضافه

[ctx: Files modified]
en: Modified
fa: اصلاح شده

[ctx: Files removed]
en: Removed
fa: حذف شده

en: Filter
fa: فیــلتر

en: Filter by Module
fa: فیلتر براساس ماژول

en: Filter by date
fa: فیلتر براساس تاریخ

en: Fire At
fa: اجرا در

en: First page
fa: برگه نخست

en: For Android devices, the <a href="%1$s">Authy</a>, <a href="%2$s">Google Authenticator</a>, <a href="%3$s">FreeOTP Authenticator</a>, or <a href="%4$s">Toopher</a> apps are the most popular token generators.
fa: برای دستگاه‌های اندرویدی برنامه های  برنامه‌های <a href="%1$s">Authy</a>, <a href="%2$s">Google Authenticator</a>, <a href="%3$s">FreeOTP Authenticator</a>, or <a href="%4$s">Toopher</a>  پر کاربردترین برای تولید کردن کد هستند.

en: For iOS devices, the <a href="%1$s">Authy</a>, <a href="%2$s">Google Authenticator</a>, <a href="%3$s">FreeOTP Authenticator</a>, or <a href="%4$s">Toopher</a> apps are the most popular token generators.
fa: برای دستگاه‌های iOS برنامه های  برنامه‌های  <a href="%1$s">Authy</a>, <a href="%2$s">Google Authenticator</a>, <a href="%3$s">FreeOTP Authenticator</a>, or <a href="%4$s">Toopher</a>  پر کاربردترین برای تولید کردن کد هستند.

en: For more details, %1$svisit your security logs%2$s
fa: برای جزئیات بیشتر،  %1$s گزارشات امینیتی را ببینید%2$s

en: Force
fa: اجبار

en: Force Unique Nickname
fa: اجبار برای نام مستعار منحصربفرد

en: Forces all dashboard access to be served only over an SSL connection.
fa: اجبار برای دسترسی به همه پیشخوان ها با استفاده از ارتباط امن SSL.

en: Four Times per Day
fa: چهار بار در روز

en: From Email
fa: از ایمیل

en: Front End SSL Mode
fa: حالت SSL  برای تارنما ( Frontend)

en: Generate Authentication Codes
fa: تولید کد های احراز هویت

en: Generate New Codes
fa: تولید کدهای جدید

en: Generate new secret
fa: تولید رمز سِرّی جدید

en: Generated Remember Device Token
fa: توکن (نشانه) دستگاه به خاطر سپاری شده

en: Get Free API Key
fa: گرفتن کلید API رایگان

en: Get Support
fa: پشتیبانی

en: Global
fa: کلی

en: Global Settings
fa: تنظیمات کلی

en: Help & Support
fa: کمک و پشتیبانی

en: Hide Backend
fa: پنهان کردن صفحه ورود

en: Hide Backend – New Login URL
fa: مخفی کردن آدرس ورود - آدرس ورود جدید

en: Hide Current Entries
fa: مخفی کردن مطالب فعلی

en: Hide Raw Details
fa: مخفی کردن جزئیات خام

en: Hide Security Menu in Admin Bar
fa: مخفی کردن فهرست امنیت در نوارابزار مدیریت

en: Hide existing entries from view without deleting them.
fa: پنهان کردن ورودی های موجود از دیدن بدون حذف آنها.

en: Hosts
fa: هاست‌ها

en: How long we retain your data
fa: تا چه مدت داده شما را نگهداری می کنیم

en: How should event logs be kept
fa: چگونه گزارشات باید نگهداری شود

en: How we protect your data
fa: چگونه از داده شما محافظت می کنیم

en: ID
fa: شناسه

en: IP Blocked
fa: IP مسدود شد

en: ITSEC_Application_Passwords_Util::handle_request() was triggered by an invalid action.
fa: ITSEC_Application_Passwords_Util::handle_request() 
    توسط یک عمل نامعتبر به کارافتاده است.

en: Identified loopback IP.
fa: آی پی حلقه باز شناسایی شده است.

en: Identified remote IP entry to protect against IP spoofing.
fa: شناسایی IP ورودی از راه دور برای محافظت در برابر IP دروغین.

en: Identified server IPs to determine loopback requests.
fa: IP های سرور شناسایی شده برای تعیین درخواست حلقه.

en: If you can't find the email in your inbox, please first check your spam folder, then contact the website administrator if the problem persists.
fa: کدهای احراز هویت دو عامل می توانند از یک برنامه کاربردی که بر روی دستگاه تلفن همراه شما اجرا می شود، یک ایمیل است که پس از ورود به سیستم با نام کاربری و رمز عبور خود و یا یک لیست از پیش تولید شده از کدها، به شما ارسال می شود.

en: If you contact support about this error, please provide the following debug details:
fa: اگر در مورد این خطا نیاز پیشتیبانی دارید ، لطفا جزئیات اشکالزدایی زیر را ارائه دهید:

en: Ignore File Types
fa: نادیده گرفتن انواع پرونده

en: Import
fa: درون ریزی

en: Important Events
fa: رویدادهای مهم

en: Important Events (%s)
fa: رویدادهای مهم (%s)

en: Included Tables
fa: جداول شامل شده

en: Invalid IP returned: %s
fa: آی پی بازگشتی نامعتبر است: %s

en: Invalid Interstitial Action
fa: اقدام فوری نادرست

en: Invalid JSON: %s.
fa: %s JSON نامعتبر است

en: Invalid Login
fa: ورود نامعتبر

en: Invalid On-Board data: %s
fa: داده های موجود روی صفحه نامعتبر: %s

en: Invalid Period
fa: دوره نامعتبر

en: Invalid Request Format
fa: فرمت درخواست نامعتبر

en: Invalid Two Factor provider.
fa: ارائه دهنده دو فاکتور نامعتبر است.

en: Invalid Two-Factor provider. Please try %1$slogging in again%2$s.
fa: ارائه دهندگان دو عامل نامعتبر است. لطفا %1$sرا دوباره وارد کنید%2$s.

en: Invalid User
fa: کاربر نامعتبر

en: Invalid ajax method.
fa: روش آژاکس نامعتبر است.

en: Invalid configuration for retrieving a static map image.
fa: پیکربندی نامعتبر برای بازیابی یک تصویر .

en: Invalid request format.
fa: درخواست فرمت نامعتبر.

en: Invalid signature encoding
fa: امضاء نامعتبر است

en: Invalid signature.
fa: امضاء نامعتبر است.

en: Invalid user.
fa: کاربر نامعتبر.

en: JavaScript is required to setup Two-Factor Authentication.
fa: جاوا اسکریپت نیاز مند به احراز هویت دو مرحله‌ای است.

en: Join a network of sites that reports and protects against bad actors on the internet.
fa: پیوستن به شبکه ای از سایت هایی که گزارش و حفاظت می کند در برابر کاربران بد در اینترنت.

en: Key may not be empty
fa: کلید شاید نباید خالی باشد

en: Known Vulnerabilities
fa: آسیب پذیری های شناخته شده

en: Last IP
fa: آخرین آی پی

en: Last Run
fa: آخرین اجرا

en: Last Sent
fa: آخرین ارسال

en: Last Used
fa: آخرین استفاده شده

en: Last page
fa: برگه آخر

en: Learn More
fa: اطلاعات بیشتر

en: Learn more
fa: بیشتر بدانید

en: Limit Banned IPs in Server Configuration Files
fa: محدود کردن ipهای مسدود‌شده در فایل‌های پیکربندی سرور

en: List View
fa: آخرین مشاهده

en: Lists file and directory permissions of key areas of the site.
fa: لیست فایل ها و مجوز های دایرکتوری از قسمت های کلیدی سایت را لیست می کند.

en: Load
fa: بارگذاری

en: Loading...
fa: بارگذاری...

en: Local Brute Force Protection
fa: محافظت مقابل حملات Brute Force محلی

en: Lockout
fa: قفل کردن

en: Lockout Messages
fa: پیام قفل میزبان

en: Lockout Not Found
fa: بلاکی یافت نشد

en: Lockouts
fa: قفل کردن

en: Log In
fa: ورود

en: Log entries hidden.
fa: گزارش ورودی‌ها پنهان شده اند.

en: Log entries shown.
fa: گزارش ورودی‌ها نمایان شده اند.

en: Log in to WordPress using a mobile app like Authy or Google Authenticator.
fa: با استفاده از یک برنامه تلفن همراه مانند Authy یا Google Authenticator، به وردپرس وارد شوید.

en: Logged in
fa: وارد شده است

en: Logged out
fa: خارج شده است

en: Login Attempts
fa: تلاش‌های ورود

en: Login Authentication Code
fa: وارد کردن کد احراز هویت

en: Login Now
fa: ورود به سیستم

en: Login Page
fa: برگه ورود

en: Login Slug
fa: نامک ورود

en: Login Source
fa: منبع ورود

en: Login Using "admin"
fa: ورود با استفاده از "admin"

en: Login with Email Address or Username
fa: ورود با ایمیل یا نام‌کاربری

en: Logs
fa: گزارشات

en: Magic Links
fa: پیوندهای جادویی

en: Make Primary
fa: ایجاد اولیه

en: Make sure to copy or download the backup codes before proceeding. %1$s Ok %2$s
fa: قبل از ادامه مطمئن شوید که از کد‌های بک‌آپ کپی یا دانلودی داشته باشید.  %1$s   تأیید %2$s

en: Malware
fa: بدافزار

en: Manage Settings
fa: مدیریت تنظیمات

en: Manual
fa: دستی

en: Max Login Attempts Per User
fa: حداکثر تلاش ورود هر کاربر

en: Maximum map dimensions is 1000px.
fa: حداکثر ابعاد نقشه 1000 پیکسل است.

en: Media
fa: چند رسانه ای

[ctx: Megabytes of memory used]
en: %s MB
fa: %s مگابایت

en: Members
fa: کاربران

en: Memory Used
fa: حافظه مصرفی

en: Messages
fa: پیام‌ها

en: Method
fa: روش

en: Methods
fa: روش‌ها

en: Migration complete. Please refresh the page to see all log entries.
fa: مهاجرت کامل شد.صفحه را بارگذاری مجدد کنیدتا تمام گزارش ورودی‌ها را ببینید.

en: Minutes to Remember Bad Login (check period)
fa: دقایق به خاطر سپردن ورود بد (بررسی دوره)

en: Mobile App
fa: برنامه موبایل

en: Module
fa: ماژول

en: Module Settings Configuration
fa: پیکربندی تنظیمات ماژول

en: Module settings updated.
fa: ماژول تنظیمات بروزرسانی شد.

en: Monitor the site for unexpected file changes.
fa: بررسی تغییرات اتفاقی فایل در سایت.

en: Monthly
fa: ماهانه

en: Monthly Security Digest
fa: خلاصه امنیت ماهانه

en: NGINX Conf File
fa: پرونده پیکربندی NGINX

en: Name
fa: نام

en: Network
fa: شبکه

en: Network Brute Force
fa: حملات Brute Force شبکه

en: Network Brute Force Protection
fa: محافظت مقابل حملات Brute Force شبکه

en: New Login URL
fa: آدرس ورود جدید

en: New Password
fa: رمزعبور جدید

en: New notifications available in the %1$sNotification Center%2$s.
fa: اعلان جدیدی دردسترس است در %1$s مرکز اعلان%2$s.

en: Next Send
fa: ارسال بعدی

en: Next page
fa: برگه بعدی

en: No
fa: خیر

en: No Changes Found
fa: تغییری یافت نشد

en: No On-Board data provided.
fa: هیچ اطلاعاتی روی صفحه ارائه نشده است.

en: No approved comments
fa: دیدگاه تائید شده‌ای نیست

en: No ban found with that id.
fa: محدودیتی با این شناسه پیدا نشد.

en: No changes were detected.
fa: تغییر شناسایی نشد.

en: No comments
fa: بدون دیدگاه

en: No events.
fa: بدون رویداد.

en: No geolocator found a valid location.
fa: هیچ جغرافیایی مکان معتبری پیدا نکرد.

en: No items found.
fa: موردی یافت نشد.

en: No lockouts since the last email check.
fa: بدون قفل از زمان آخرین بررسی ایمیل.

en: No pending comments
fa: دیدگاهی در انتظار بررسی نیست

en: No provider was found to generate a static map image.
fa: هیچ  ارائه دهنده  ای  برای ایجاد یک تصویر  ایستا یافت نشد.

en: No route was found matching the URL and request method
fa: هیچ مسیر تطبیق URL و روش درخواست پیدا شد

en: Non-Profit
fa: غیر انتفاعی

en: Not Found
fa: یافت نشد

en: Note that you may be required by some regulations to ensure that past personal data erasure requests are respected even in the event of restoring a backup of the site. You may need to set up an internal policy to ensure that previous personal data erasure requests are respected after restoring a database backup.
fa: توجه داشته باشید که ممکن است قوانینی نیاز باشد، جهت اطمینان  اینکه درخواست پاک کردن دیتای شخصی گذشته بعد از ذخیره مجدد بک‌آپ سایت باشد. به همین منظور شاید نیارمند وضع کردن یک سری سیاست داخلی باشید.

en: Notes
fa: یادداشت

en: Notice
fa: نکته

en: Notice not found.
fa: اخطار یافت نشد.

en: Notices (%s)
fa: نکات (%s)

en: Notification
fa: اعلان

en: Notification Center
fa: مرکز اعلانات

en: Notification sent.
fa: اعلان ارسال شد.

en: Notifications
fa: اعلانات

en: Number of items per page:
fa: تعداد موارد در هر صفحه:

en: Or, use a backup method:
fa: یا ، از روش بک‌آپ استفاده کنید:

en: Other
fa: سایر

en: Pagination
fa: شمارنده صفحه

en: Password Requirements
fa: ضروریات کلمه عبور

en: Path to Log Files
fa: مسیر به پرونده‌های گزارش

en: Permanently
fa: دائمی

en: Permissions for the directory %s could not be read as the directory could not be found.
fa: دسترسی‌ها برای پوشه %s نمی تواند به عنوان پوشه خوانده شود نمی تواند یافت شود.

en: Permissions for the directory %s could not be read as the fileperms() function is disabled. This is a system configuration issue.
fa: دسترسی‌ها برای پوشه %s نمی تواند خوانده شود وقتی تابع fileperms() غیرفعال ست. این مشکل پیکربندی سیستم است.

en: Permissions for the file %s could not be read as the file could not be found.
fa: دسترسی برای این پرونده %s نمی تواند خوانده شود وقتی پرونده نمی تواند یافت شود.

en: Permissions for the file %s could not be read as the fileperms() function is disabled. This is a system configuration issue.
fa: دسترسی‌ها برای پرونده %s نمی تواند خوانده شود تا زمانی که تابع fileperms() غیرفعال است. این مشکل پیکربندی سیستم است.

en: Please enter an authenticate code from your mobile app in order to complete setup.
fa: کد احراز هویت را از برنامه موبایل وارد کنید تا پیاده سازی کامل شود.

en: Please enter your new password.
fa: لطفا رمزعبور جدید را وارد کنید.

en: Please scan the QR code or manually enter the secret into your Mobile App.
fa: لطفا QR  کد را اسکن کنید یا به طور دستی کد امنیتی را در برنامه موبایل خود وارد کنید.

en: Please scan the QR code or manually enter the secret, then enter an authentication code from your app in order to complete setup
fa: لطفا QR  کد را اسکن کنید یا به طور دستی کد امنیتی را وارد کنید. سپس کد شناسایی را از برنام موبایل دریافت کنید و برای کامل شدن setup وارد کنید.

en: Portfolio
fa: نمونه کارها

en: Powered by WordPress
fa: قدرت گرفته از وردپرس

en: Preparing...
fa: آماده كردن...

en: Prevent public access to readme.html, readme.txt, wp-config.php, install.php, wp-includes, and .htaccess. These files can give away important information on your site and serve no purpose to the public once WordPress has been successfully installed.
fa: جلوگیری از دسترسی عمومی به readme.html، readme.txt، wp-config.php، install.php، wp-includes و .htaccess. این فایل ها می توانند اطلاعات مهمی را در سایت شما به اشتراک بگذارند و هنگامی که وردپرس با موفقیت نصب شد، نباید بطور عمومی برای همه دردسترس باشد.

en: Prevents users from seeing a list of files in a directory when no index file is present.
fa: هنگامی که هیچ فایل index وجود ندارد، کاربران از مشاهده یک لیست از فایل ها در یک پوشه جلوگیری می کند.

en: Previous page
fa: برگه قبلی

en: Primary
fa: اصلی

en: Privacy
fa: حریم خصوصی

en: Privacy Policy
fa: حریم خصوصی

en: Pro
fa: ورژن ویژه

en: Process
fa: پردازش

en: Process (%s)
fa: پردازش (%s)

en: Protect System Files
fa: پرونده‌های سیستمی محافظت شده

en: Protect System Files - Security > Settings > System Tweaks > System Files
fa: پرونده‌های سیستمی محافظت شده - امنیت > تنظیمات > ترفندهای سیستم > پرونده‌های سیستمی

en: Protect your site against attackers that try to randomly guess login details to your site.
fa: سایت خود را در برابر مهاجمین محافظت کنید که سعی می کنند به صورت تصادفی جزئیات ورود به سایت شما را حدس بزنند.

en: Provide a set of one-time use codes that can be used to login in the event the primary two-factor method is lost. Note: these codes are intended to be stored in a secure location.
fa: تعدادی کد یکبار مصرف درست کنید تا زمانی که روش دومرحله‌ای اولیه از بین رفت بتواند استفاده کرد.توجه: کدهایی مورد نظر  در مکان امن ذخیره می‌شوند.

en: Provider
fa: ارائه دهنده

[ctx: Provider Label]
en: Backup Authentication Codes
fa: کد‌های  احراز هویت بک‌آپ

[ctx: Provider Label]
en: Email
fa: ایمیل

[ctx: Provider Label]
en: Mobile App
fa: برنامه موبایل

en: Proxy Detection
fa: تشخیص پروکسی

en: Proxy Header
fa: سربرگ پروکسی

en: REST API
fa: بازنشانی API

en: REST API Authentication
fa: احراز هویت REST API

en: REST API Permissions
fa: دسترسی REST API

en: REST API and XML-RPC
fa: REST API و XML-RPC

en: Raw Details
fa: جزئیات خام

en: Read and Write
fa: خواندن و نوشتن

en: Read-Only
fa: فقط خواندن

en: Reason
fa: دلیل

en: Receive Email Updates
fa: دریافت ایمیل بروزرسانی

en: Receive an email every time you login.
fa: هر مرتبه‌ای که شما وارد می‌شوید ایمیل دریافت کنید.

en: Received an invalid request type to be associated with this application password. Please reload this page and try again.
fa: دریافت درخواست نوع نامعتبر برای مربوط به این رمز عبور اپ. لطفاَ این صفحه را مجدداّ بارگزاری کنید.

en: Received invalid rest_api_permissions for this application password. Please reload this page and try again.
fa: دریافت rest_api_permissions نامعتبر برای  این رمز عبور اپ. لطفاَ این صفحه را مجدداّ بارگزاری کنید.

en: Recovery Failed: First Loop
fa: بازیابی شکست خورد: اولین چرخه

en: Recovery Failed: No Step
fa: بازیابی شکست خورد: بدون مرحله

en: Recovery Failed: Retry Limit
fa: بازیابی شکست خورد: تلاش محدود

en: Recovery Scheduled
fa: برنامه ریزی بازیابی

en: Redirect All HTTP Page Requests to HTTPS
fa: تغییر مسیر همه برگه‌های HTTP به HTTPS

en: Redirect users to a custom location on your site, instead of throwing a 403 (forbidden) error.
fa: تغییر مسیر کاربران به مکانی سفارشی در سایت. بجای نمایش خطای 403 (ممنوع).

en: Redirection
fa: تغییر مسیر

en: Redirection Slug
fa: Slug تغییر مسیر

en: Refresh Page
fa: بارگذاری مجدد صفحه

en: Refuse Compromised Passwords
fa: رمزهای عبور مجاز را رد کنید

en: Regenerated Server Config rules.
fa: ایجاد مجدد قوانین پیکربندی سرور.

en: Regenerated WP-Config rules.
fa: قوانین WP-Config مجدد ایجاد شد.

en: Register Slug
fa: نامک ثبت‌نام

en: Release Lockout
fa: آزاد سازی بلاک‌ها

en: Remind Me Later
fa: بعدا به من یادآوری کن

en: Removed
fa: حذف شده

en: Removed Files
fa: پرونده‌های حذف شده

en: Request Expired. Please refresh and try again.
fa: درخواست شما منقضی شده است لطفاًمجدد درخواست دهید.

en: Requested suspicious URL
fa: درخواست URL مشکوک

en: Requests for http pages are redirected to https as recommended.
fa: درخواستهای صفحات HTTP به https به عنوان توصیه شده هدایت می شوند.

en: Require SSL
fa: نیازمند SSL

en: Requirement Settings
fa: تنظیمات مورد نیاز

en: Requirements
fa: پیش نیاز ها

en: Rescheduling
fa: زمانبندی مجدد

en: Rescheduling: No Lock
fa: زمان بندی مجدد: قفل نکنید

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Results
fa: نتایج

en: Revoke
fa: ابطال

en: Run
fa: اجرا

en: SSL
fa: پروتکل SSL

en: SSL for Dashboard
fa: SSL برای داشبورد

en: Save
fa: ذخیره

en: Save Locally Only
fa: فقط ذخیره محلی

en: Save Locally and Email
fa: ذخیره محلی و ایمیل

en: Scan
fa: اسکن

en: Scan Cancelled by %s
fa: اسکن لغو شد توسط %s

en: Scan Error
fa: خطای اسکن

en: Scan Failed
fa: اسکن شکست خورد

en: Scan Files Now
fa: اسکن پرونده الان

en: Scan Now
fa: همین الآن اسکن کنید

en: Scan Performance
fa: عملکرد اسکن

en: Scan Summary
fa: خلاصه اسکن

en: Scan could not be completed. Please contact support if this error persists.
fa: اسکن نمی‌تواند کامل شود. لطفاَ اگر این خطا ادامه داشت با پشتیبانی تماس بگیرید.

en: Scanning admin files...
fa: اسکن پرونده‌های مدیر...

en: Scanning content files...
fa: اسکن پرونده‌های محتوا...

en: Scanning files...
fa: اسکن پرونده‌ها...

en: Scanning includes files...
fa: اسکن پرونده‌های includes...

en: Scanning media files...
fa: اسکن پرونده‌های چندرسانه ای...

en: Scanning plugin files...
fa: اسکن پرونده افزونه...

en: Scanning theme files...
fa: اسکن پرونده قالب...

en: Scanning...
fa: درحال اسکن...

en: Schedule
fa: برنامه زمان‌بندی

en: Schedule Database Backups
fa: برنامه زمان‌بندی پشتیبان‌گیری پایگاه داده

en: Scheduler
fa: برنامه ریز

en: Scheduler reset.
fa: بازنشانی برنامه ریز.

en: Security
fa: امنیت

en: Security Check
fa: بررسی امنیت

en: Security Dashboard
fa: پیشخوان امنیت

en: Security Digest
fa: خلاصه امنیت

en: Security Logs
fa: گزارش امنیتی

en: Security dashboards and cards.
fa: پیشخوان امنیت و کارت ها.

en: Security error!
fa: خطای امنیت!

en: Security logs are retained for %1$d days.
fa: گزراش های مربوط به سیستم برای %1$d روز حفظ میشوند.

en: See What’s New
fa: چه چیزی جدید است

en: See a real-time overview of the security activity on your website with this dynamic dashboard.
fa: با استفاده از این داشبورد پویا،  زمان- واقعی فعالیت‌های  امنیتی در وب سایت خود را مشاهده کنید.

en: Select All
fa: انتخاب همه

en: Select Available Methods
fa: روش‌های دردسترس را انتخاب کنید.

en: Select Methods
fa: روش‌هارا انتخاب کنید

en: Select Methods Manually
fa: روشها را به صورت دستی انتخاب کنید

en: Select bulk action
fa: انتخاب کار دسته‌جمعی

en: Select what we should do with your backup file. You can have it emailed to you, saved locally or both.
fa: انتخاب آنچه که ما باید با فایل پشتیبان خود انجام دهیم. شما می توانید آن را به خود ایمیل فرستاده، ذخیره شده به صورت محلی و یا هر دو.

en: Select your members
fa: اعضای خود را انتخاب کنید

en: Selecting "Default Recipients" is required.
fa: انتخاب گیرنده‌های پیش فرض الزامی می باشد

en: Sending %s
fa: در حال ارسال %s

en: Sending %s Failed
fa: ارسال %s شکست خورد

en: Sending Notification
fa: ارسال اعلان

en: Sending Notification Failed
fa: ارسال اعلان شکست خورد

en: Sending Scheduled Notification
fa: ارسال اعلان‌های زمان‌بندی شده

en: Sending scheduled notifications
fa: در حال ارسال اعلان‌های زمان بندی شده

en: Server Config Rules
fa: قوانین پیکربندی سرور

en: Session expired.
fa: نشست منقضی شد.

en: Set the default recipients for any admin-facing notifications.
fa: گیرنده های پیش فرض برای هر گونه اعلان های مدیریتی  تنظیم کنید.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Setup
fa: راه اندازی

en: Setup Two-Factor
fa: فعال سازی دو مرحله ای

en: Show All Entries
fa: نمایش همه ورودی ها

en: Show Debug entries.
fa: نمایش نوشته های اشکال زدایی.

en: Show Details
fa: نمایش جزئیات

en: Show Error Codes
fa: نمایش خطای کدها

en: Show Process entries.
fa: نمایش نوشته های فرآیند.

en: Show Raw Details
fa: نمایش جزئیات خام

en: Show all entries, including ones that were previously hidden.
fa: نمایش همه ورودی‌ها، شامل اون‌هایی که قبلا مخفی بودند.

en: Show more details
fa: نمایش جزییات بیشتر

en: Show only entries for this %s
fa: نمایش‌های تنها برای این روز %s

en: Show only entries for this day
fa: نمایش‌های تنها برای این روز

en: Signature verification failed
fa: تایید امضا شکست خورد

en: Silent
fa: سکوت

en: Site Database Backup for %s
fa: پشتیبان گیری پایگاه داده سایت برای %s

en: Site Lockout Notification
fa: اطلاعیه های تحریم های سایت

en: Site Lockouts
fa: تحریم‌های سایت

en: Site Scan
fa: اسکن سایت

en: Site Scanning is temporarily unavailable, please try again later.
fa: اسکن بدافزار درحال حاضر دردسترس نیس،بعدا تلاش کنید.

en: Site Type not found.
fa: نوع سایت یافت نشد.

en: Site: %s
fa: سایت: %s

en: Skip
fa: رد شدن

en: Skipping Recovery
fa: پریدن بازیابی

en: Skipping Recovery: No Lock
fa: پردین از بازیابی: بدون قفل

en: Skipping loopback test: %s
fa: رد شد ازتست حلقه: %s

en: Some Cards are Invalid
fa: بعضی کارت‌ها نامعتبر می‌باشد

en: Sorry, this request has expired. Please log in again.
fa: متاسفیم، این درخواست منقضی شده است. لطفا مجدد وارد شوید.

en: Sorry, you are not allowed to add cards to this dashboard.
fa: متأسفانه، شما اجازه‌ی اضافه کردن کارت به این داشبورد ندارید.

en: Sorry, you are not allowed to create user groups.
fa: با عرض پوزش، شما مجاز به ساخت گروه های کاربری نیستید.

en: Sorry, you are not allowed to do that.
fa: متاسفیم، شما اجازه این کار را ندارید.

en: Sorry, you are not allowed to edit this dashboard.
fa: متأسفانه، شما اجازه ویرایش کردن این داشبورد را ندارید.

en: Sorry, you do not have permission to create bans.
fa: متاسفانه شما اجازه ایجاد محدودیت‌ها را ندارید.

en: Sorry, you do not have permission to create dashboards.
fa: متأسفانه، شما دسترسی ایجاد داشبورد ندارید.

en: Sorry, you do not have permission to delete bans.
fa: متاسفانه شما اجازه حذف محدودیت‌ها را ندارید.

en: Sorry, you do not have permission to delete this dashboard card.
fa: متأسفانه، شما مجاز به حذف کردن کردن این کارت داشبورد نمی‌باشید.

en: Sorry, you do not have permission to delete this dashboard.
fa: متأسفانه، شما دسترسی حذف این داشبورد را ندارید.

en: Sorry, you do not have permission to edit this dashboard card.
fa: متأسفانه، شما مجاز به ادیت کردن این کارت داشبورد نمی‌باشید.

en: Sorry, you do not have permission to edit this dashboard.
fa: متأسفانه، شما دسترسی ویرایش این داشبورد ندارید.

en: Sorry, you do not have permission to perform this action.
fa: متأسفانه، شما دسترسی برای اجرای این عمل را ندارید.

en: Sorry, you do not have permission to update bans.
fa: متاسفانه شما اجازه به‌روزرسانی محدودیت‌ها را ندارید.

en: Sorry, you do not have permission to view bans.
fa: متاسفانه شما اجازه مشاهده محدودیت‌ها را ندارید.

en: Sorry, you do not have permission to view this dashboard.
fa: متأسفانه شما مجاز به دیدن این داشبورد نمی‌باشید.

en: Strength indicator
fa: شاخص قدرت

en: Strong Password Enforcement
fa: تقویت امنیت رمزعبور

en: Strong Passwords
fa: استواری گذراژه ها

en: Submit
fa: ارسال

en: Success!
fa: موفقیت!

en: Successful Remember Device
fa: موفقیعت در به يادآوری دستگاه

en: Suggested text:
fa: متن پیشنهادی:

en: Support
fa: پشتیبانی

en: Sync Override
fa: نادیده گرفتن همگام سازی

en: System Files
fa: پرونده‌های سیستمی

en: System Info
fa: اطلاعات سیستم

en: System Info Summary
fa: خلاصه اطلاعات سیستم

en: System Tweaks
fa: ترفندهای سیستم

en: That actor type is not supported.
fa: این سبکِ نوشته پشتیبانی نمی‌شود.

en: The "Write to Files" setting is disabled in Global Settings. In order to use this feature, you must enable the "Write to Files" setting.
fa: این "قابلیت نوشتن پرونده" غیرفعال است در تنظیمات کلی. برای استفاده از این قابلیت باید تنظیمات "قابلیت نوشتن پرونده" را فعال کنید.

en: The "Write to Files" setting is disabled. Manual configuration for the <code>%s</code> file can be found on the Security > Settings page in the Advanced section.
fa: تنظیمات "نوشتن در پرونده" غیرفعال است.پیشکربندی دستی برای پرونده <code>%s</code> می توانید پیدا کنید در امنیت > برگه تنظیمات در بخش پیشرفته.

en: The "database" repository only accepts Ban instances.
fa: مخزن "پایگاه داده" فقط موارد Ban را می پذیرد.

en: The %1$s comparator failed to load hashes for %2$s.
fa: مقایسه کننده %1$s نتوانست هشتک ها را برای %2$s بارگیری کند.

en: The %1$s email list must be a string with each entry separated by a new line.
fa: مقدار %1$s لیست ایمیل باید یک رشته با هر ورودی باشد که توسط یک خط جدید جدا شده است.

en: The %1$s value cannot be empty.
fa: مقدار این %1$s نمی تواند خالی باشد.

en: The %1$s value is not a valid username.
fa: مقدار این %1$s نام‌کاربری معتبر نیست.

en: The %1$s value must be a number.
fa: این %1$s مقدار باید عدد باشد.

en: The %1$s value must be a positive integer.
fa: مقدار این %1$s باید عدد صحیح مثبت باشد.

en: The %1$s value must be a string with each entry separated by a new line.
fa: مقدار %1$s باید یک رشته با هر ورودی است که توسط یک خط جدید جدا شده است.

en: The %1$s value must be a string.
fa: مقدار این %1$s باید رشته باشد.

en: The %1$s value must be a valid date in the format of YYYY-MM-DD.
fa: مقدار این %1$s باید فرمت تاریخ معتبر YYYY-MM-DD باشد.

en: The %1$s value must be a valid date.
fa: مقدار این %1$s باید تاریخ معتبر باشد.

en: The %1$s value must be a valid email address.
fa: مقدار این %1$s باید ایمیل معتبر باشد.

en: The %1$s value must be an array.
fa: مقدار %1$s باید یک آرایه باشد.

en: The %1$s value must be an integer.
fa: مقدار این %1$s باید عدد صحیح باشد.

en: The %1$sDatabase Backup%2$s module will send a copy of any backups to the email addresses listed below.
fa: ماژول %1$sپشتیبان پایگاه داده%2$s به لیست ایمیل‌های زیرنسخه ای را ارسال می کند.

en: The %1$sFile Change Detection%2$s module will email a file scan report after changes have been detected.
fa: ماژول %1$sتشخیص تغییر پرونده%2$s گزارش اسکن بعد از تشخیص تغییر را به ایمیل ارسال می کند.

en: The %1$sTwo-Factor Authentication%2$s module sends an email containing the Authentication Code for users using email as their two-factor provider.
fa: ماژول %1$sاحراز هویت دو مرحله ای%2$s یک ایمیل با کد تأیید اعتبار برای کاربران با استفاده از ایمیلی که به عنوان احراز هویت دو مرحله ای ارائه داده اند ارسال می کند.

en: The %1$sTwo-Factor Authentication%2$s module sends an email containing the Authentication Code for users when they are setting up Two-Factor. Try to keep the email similar to the Two Factor Email.
fa: ماژول %1$sاحراز هویت دو مرحله ای%2$s یک ایمیل با کد تأیید اعتبار برای کاربران هنگام تنظیم دو عامل ارسال میکند. سعی کنید ایمیل را با ایمیل احراز هویت دو عاملی مقایسه کنید.

en: The %s module is a Core module and cannot be activated or deactivated.
fa: ماژول %s یک ماژول هسته ای است و نمی توان آن را فعال یا غیرفعال کرد.

en: The IP address of visitors, user ID of logged in users, and username of login attempts are conditionally logged to check for malicious activity and to protect the site from specific kinds of attacks. Examples of conditions when logging occurs include login attempts, log out requests, requests for suspicious URLs, changes to site content, and password updates. This information is retained for %1$d days.
fa: آدرس آی پی بازدیدکنندگان، شناسه کاربر ورودی به کاربران و نام کاربری برای ورود به سیستم به صورت شرطی ثبت می شوند تا فعالیت های مخرب را بررسی و برای محافظت از سایت از انواع خاصی از حملات. نمونه‌ای از شرایط که هنگام ورود اتفاق می‌افتد شامل  تلاش ورود،  درخواست برای URL های مشکوک، تغییرات در محتوای سایت و به روز رسانی های رمز می‌باشد. این اطلاعات برای%1$d روز حفظ می شود.

en: The IP address to ban.
fa: آدرس آی پی مسدود شده.

en: The Security Digest reduces the number of emails sent so you can receive a summary of lockouts and file change detection scans.
fa: خلاصه امنیت تعداد ایمیل های ارسال شده را کاهش می دهد، بنابراین شما می توانید خلاصه ای از قفل ها و اسکن های تشخیص تغییر فایل را دریافت کنید.

en: The Security Digest reduces the number of emails sent so you can receive a summary of lockouts, file change detection scans, and privilege escalations.
fa: خلاصه امنیت تعداد ایمیل های ارسال شده را کاهش می دهد، بنابراین شما می توانید خلاصه ای از قفل ها، اسکن های تشخیص تغییر فایل و افزایش تعهد دریافت کنید.

en: The URL to your website.
fa: آدرس به سایت شما.

en: The WordPress salts were successfully regenerated.
fa: WordPress salts با موفقیت مجدد تولید شد.

en: The backup request returned an unexpected response.
fa: در خواست بک‌آپ یک جواب غیر منتظره را برگشت داد.

en: The code you supplied is not valid.
fa: کد عرضه شده معتبر نیست

en: The code you supplied is not valid. Please check your email for a new code.
fa: کد  ارائه شده  شما معتبر نیست. لطفا ایمیل خود را برای یک کد جدید چک کنید.

en: The content directory cannot be changed to a blank directory name.
fa: پوشه محتوا را نمی توان به نام پوشه خالی تغییر داد.

en: The dashboard cannot be deleted.
fa: داشبورد نمی‌تواند حذف شود.

en: The dashboard card cannot be deleted.
fa: کارت داشبورد را نمی توان حذف کرد.

en: The direction argument must be either "add", "clear", or "remove".
fa: آرگومان مسیر باید "add", "clear", یا "remove" باشد.

en: The directory %s could not be created as a file with that name already exists.
fa: پوشه %s نمی تواند ایجاد شود با نامی که اکنون موجود است.

en: The directory %s could not be created as an existing parent directory could not be found.
fa: پوشه %s نمی تواند ایجاد شود بعنوان پوشه موجود والد که نمی تواند یافت شود.

en: The directory %s could not be created as the mkdir() function is disabled. This is a system configuration issue.
fa: پوشه %s نمی تواند ایجاد شود بخاطر فعال نبودن تابع mkdir(). این مشکل پیکربندی سیستم است.

en: The directory %s could not be created due to an unknown error. This could be due to a permissions issue.
fa: پوشه %s نمی تواند ایجاد شود وقتی خطای ناشناخته ای رخ داده است. ممکن است به دلیل مشکلات دسترسی باشد.

en: The directory %s could not be protected from file listing as the directory does not exist.
fa: پوشه %s نمی تواند از لیست شدن پرونده ها پوشه‌ها محافظت شود زیرا وجود ندارد.

en: The directory %s could not be removed as the rmdir() function is disabled. This is a system configuration issue.
fa: پوشه %s نمی تواند حذف شود وقتی تابع rmdir() غیرفعال است. این مشکل پیکربندی سیستم است.

en: The directory supplied in %1$s is not writable. Please select a directory that can be written to.
fa: فهرست موجود در %1$s قابل نوشتن نیست.لطفا دایرکتوری را انتخاب کنید که می تواند به درآن نوشته شود.

en: The download_url() function was not found.
fa: تابع download_url() پیدا نشد.

en: The email value is missing.
fa: مقدار ایمیل یافت نشد.

en: The file %1$s could not have its permissions updated as non-integer permissions were sent: (%2$s) %3$s
fa: پرونده %1$s دسترسی بروزرسانی ندارد به عنوان دسترسی غیرصحیح هرجا که ارسال شود: (%2$s) %3$s

en: The file %s could not be removed as the unlink() function is disabled. This is a system configuration issue.
fa: پرونده %s نمی تواند حذف شود تا زمانی که تابع unlink() غیرفعال است. این مشکل پیکربندی سیستم است.

en: The file %s could not have its permissions updated as the chmod() function is disabled. This is a system configuration issue.
fa: پرونده %s دسترسی بروزرسانی نیم تواند داشته باشد تا زمانی که تابع chmod() غیرفعال است. این مشکل پیکربندی سیستم است.

en: The file path supplied in %1$s cannot be used as it already exists but is not a file. Please supply a valid file path.
fa: مسیر فایل ارائه شده در %1$s نمی تواند مرود استفاده باشد وقتی درحال حاضر وجود دارد، اما یک فایل نیست. لطفا مسیر فایل معتبر را ارائه دهید.

en: The file path supplied in %1$s could not be created. Please supply a file path that can be written to.
fa: مسیر فایل ارائه شده در %1$s ایجاد نشد. لطفا مسیر فایل را که می تواند به آن نوشته شود، ارائه دهید.

en: The file path supplied in %1$s is not writable. Please supply a file path that can be written to.
fa: مسیر فایل ارائه شده در %1$s قابل نوشتن نیست. لطفا مسیر فایل را که می تواند در آن نوشته شود، ارائه دهید.

en: The file path supplied in %1$s was successfully created, but it cannot be updated. Please supply a file path that can be written to.
fa: مسیر فایل ارائه شده در %1$s با موفقیت ایجاد شد، اما نمی توان آن را به روز کرد. لطفا مسیر فایل را که می تواند به آن نوشته شود، ارائه دهید.

en: The following IP in %1$s is invalid: %2$l | The following IPs in %1$s are invalid: %2$l
fa[0]: IP زیر در %1$s نامعتبر است: %2$l

en: The following email in %1$s is invalid: %2$l | The following emails in %1$s are invalid: %2$l
fa[0]: ایمیل زیر در %1$s نامعتبر است: %2$l

en: The following entry in %1$s is invalid: %2$l | The following entries in %1$s are invalid: %2$l
fa[0]: ورودی زیر در %1$s نامعتبر است: %2$l

en: The following extension in %1$s is invalid: %2$l | The following extensions in %1$s are invalid: %2$l
fa[0]: این extension در %1$s نامعتبر است: %2$l

en: The following is a summary of security related activity on your site: %s
fa: در زیر خلاصه ای از فعالیت مرتبط با امنیت در سایت شما است: %s

en: The host matches your current IP and cannot be banned.
fa: میزبان IP فعلی شما را تطابق داد و نمی تواند مسدود شود.

en: The ip argument is missing.
fa: نشانوند IP گم شده است.

en: The log entry migration failed. Reload the page to try again.
fa: گزارش ورود مهاجرت شکست خورد. مجدد برگه را بارگذاری نمائید.

en: The log file can be found at: <code>%s</code>
fa: پرونده گزارش می توانید بیابید در: <code>%s</code>

en: The login address for {{ $site_title }} has changed. The new login address is {{ $login_url }}. You will be unable to use the old login address.
fa: آدرس ورود برای {{ $site_title }} تغییر یافت. آدرس ورود جدید {{ $login_url }} است. با آدرس ورود قدیم نمی توانید وارد شوید.

en: The new directory name cannot be an absolute path. Please supply a path that is relative to <code>ABSPATH</code> (<code>%s</code>).
fa: نام پوشه جدید نمیتواند یک مسیر مطلق باشد. لطفا مسیری را که مربوط به آن <code>ABSPATH</code> (<code>%s</code>). است ارائه دهید.

en: The new directory name cannot be the same as the current directory name. Please supply a new directory name.
fa: نام پوشه جدید نمی تواند همانند نام پوشه کنونی باشد. لطفا یک نام پوشه جدید انتخاب کنید.

en: The new login link.
fa: پیوند جدید صفحه ورود.

en: The number of days between database backups.
fa: تعداد روزها مابین پشتیبان‌گیری پایگاه داده.

en: The number of days database logs should be kept.
fa: تعداد روز‌هایی گزارشات دیتا بیس باید نگه‌داری شود.

en: The number of minutes in which bad logins should be remembered.
fa: تعداد دقایق که ورود بد باید به خاطر سپرده شود.

en: The password has not been updated.
fa: کلمه عبور بروزرسانی نشد.

en: The provided password does not meet this site's requirements.
fa: رمز عبور ارائه شده با الزامات این سایت مطابقت ندارد.

en: The scan failed to properly scan the site.
fa: اسکن شکست خورد برای اسکن کل سایت.

en: The schema describing the settings.
fa: تنظیمات توضیح اسکیما.

en: The security logs are retained since they may be required as part of analysis of a site compromise.
fa: گزارش  امنیتی حفظ می شوند، زیرا ممکن است به عنوان بخشی از تجزیه و تحلیل یک سازش  سایت مورد نیاز باشد.

en: The server could not send the requested notification.
fa: سرور نمی تواند اعلان درخواست شده را ارسال کند

en: The server did not receive a valid request. An unknown "method" argument was supplied. Please try again.
fa: سرور یک درخواست معتبر دریافت نکرد. یک متد "method" ناشناخته ارائه شد. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: The server did not receive a valid request. The "data" argument for the "save_settings" method is invalid.
fa: سرور درخواست معتبر دریافت نکرد. استدلال "data.id" الزامی برای روش "run_event" نامعتبر می‌باشد.

en: The server did not receive a valid request. The "data.data" argument for the "run_event" method is an invalid string.
fa: سرور درخواست معتبر دریافت نکرد. استدلال "data.id" الزامی برای روش "run_event" ایک رشته نامعتبر می‌باشد.

en: The server did not receive a valid request. The notification id is missing.
fa: سرور درخواست صحیحی دریافت نکرد. آی‌دی اعلان از دست رفته است.

en: The server did not receive a valid request. The required "data" argument for the module is missing. Please try again.
fa: سرور یک درخواست معتبر دریافت نکرد. استدلال "data" مورد نیاز برای ماژول گم شده است. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: The server did not receive a valid request. The required "data.id" argument for the "run_event" method is missing.
fa: سرور درخواست معتبر دریافت نکرد. استدلال "data.id" الزامی برای روش "run_event" از دست رفته است.

en: The server did not receive a valid request. The required "id" argument is missing. Please try again.
fa: سرور درخواست معتبری دریافت نکرده است.آرگومان ضروری "id" یافت نشد. مجدد تلاش کنید.

en: The server did not receive a valid request. The required "method" argument is missing. Please try again.
fa: سرور یک درخواست معتبر دریافت نکرد. متد "method" مورد نیاز است. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: The server did not receive a valid request. The required "module" argument is missing. Please try again.
fa: سرور یک درخواست معتبر دریافت نکرد. آرگومان مورد نیاز "module" گم شده است لطفا دوباره تلاش کنید.

en: The server was unable to be contacted.
fa: سرور قادر به متصل شدن نیست.

en: The settings below allow you to configure which of these authentication code providers are enabled for your user.
fa: تنظیمات زیر امکان فعال سازی این تولید کننده‌های کد شناسایی را برای کاربران سایت شما فراهم می‌کند.

en: The settings could not be saved. Due to an unknown error. Please try refreshing the page and trying again.
fa: تنظیمات ذخیره نمی شود. با توجه به خطای ناشناخته لطفا صفحه را تمیز کنید و دوباره امتحان کنید.

en: The settings could not be saved. Please correct the error above and try again. | The settings could not be saved. Please correct the errors above and try again.
fa[0]: تنظیمات ذخیره نمی شود. لطفا خطا بالا را اصلاح کنید و دوباره امتحان کنید.

en: The settings saved successfully.
fa: تنظیمات با موفقیت ذخیره شد.

en: The slug to redirect users to when they attempt to access wp-admin while not logged in.
fa: نامک برای تغییر مسیر کاربرانی که وارد نشده اند و می خواهند به wp-admin دسترسی داشته باشند.

en: The supplied email address (%s) is invalid. A valid email address is required in order to sign up for the Network Bruteforce Protection by iThemes.
fa: آدرس ایمیل (%s) نامعتبر است. ایمیل معتبر نیاز است برای ثبت نام در بخش حفاظت دربرابر حملات شبکه ای Bruteforce Protection.

en: The updates_optin value is missing.
fa: مقدار updates_optin گم شده است.

en: The user changes have not been saved.
fa: تغییرات کاربر ذخیره نشد.

en: The user has not been created.
fa: کاربر ایچاد نشد.

en: The valid value for %1$s is: %2$l. | The valid values for %1$s are: %2$l.
fa[0]: مقدار معتبر برای %1$s این %2$l است.

en: Then, enter the provided code below to complete setup.
fa: سپس کد فراهم شده‌ی زیر برای کامل شدن نصب وارد کنید.

en: There was an error returned from the Network Brute Force Protection API: %1$s
fa: خطایی از API حفاظت دربرابر حملات شبکه ای Brute Force دریافت شد: %1$s

en: This IP address is already banned.
fa: این آدرس ip پیش‌تر مسدود شده است.

en: This card cannot be added to the dashboard another time.
fa: این کارت نمی‌تواند در دوباره به داشبورد اضافه شود.

en: This has been disabled.
fa: غیرفعال شده است.

en: This is already successfully enabled. To add another device, rescan this code. You can also use the "Generate new secret" button to generate a new secret to use. Successfully verifying a code with a new secret will invalidate all codes generated with the old one.
fa: بدرستی فعال شد. برای اضافه کردن دستگاه این کد  دوباره اسکن کنید. همچنین شما می‌توانید از دکمه « تولید جدید (کد)امنیت» برای تولید امنیت جدید استفاده کنید.شناسایی شدن(تایید شدن ) یک کد جدید تمام کدهای تولید شده‌ی قبل از آن را بی اعتبار می کند.

en: This password appeared in a breach %s time. Please choose a new password. | This password appeared in a breach %s times. Please choose a new password.
fa[0]: این رمز عبور در شکست %s بار ظاهر شد.  لطفا یک رمز عبور جدید انتخاب کنید.

en: Time
fa: زمان

en: Time-sensitive codes are supplied via email to the email address associated with the user's account. Note: This WordPress site must support sending emails for this method to work (for example, sending WordPress-generated emails such as password reset and new account emails).
fa: کدهای با محدودیت زمان استفاده از طزیق ایمیل مربوطه به حساب کاربر درج شده است . توچه: سایت ورد پرسی باید امکان فرستادن ایمیل را داشته باشد تا این روش قابل استفاده باشد.

en: Timestamp
fa: برچسب زمان

en: To generate Time-Based One-Time Password codes, you need to install and configure an app on your mobile device:
fa: برای تولید کدها بکبار مصرف با زمان محدود برای استفاده . شما نیاز به نصب و ساختار بندی یه برنامه بروی موبایل خود دارید.

en: To generate Time-Based One-Time password codes, you need to install and configure an app on your mobile device.
fa: برای تولید کدها بکبار مصرف با زمان محدود برای استفاده . شما نیاز به نصب و ساختار بندی یک برنامه بروی موبایل خود دارید.

en: To unsubscribe from these notifications, please %1$scontact the site administrator%2$s.
fa: برای لغو اشتراک از این اعلانات، با %1$sمدیریت سایت%2$s تماس بگیرید.

en: To view logs within the plugin you must enable database logging in the Global Settings. File logging is not available for access within the plugin itself.
fa: برای مشاهده لاگ‌ها با افزونه شما باید لاگ کردن پایگاه داده را در تنظیمات کلی فعال کنید. لاگ کردن پرونده برای دسترسی خود افزونه دردسترس نیست.

en: Too large to display
fa: برای نمایش بسیار بزرگ است

en: Tool not found.
fa: ابزار یافت نشد.

en: Tools
fa: ابزار

en: Total
fa: کامل

[ctx: Total Banned IPs]
en: Banned
fa: مسدود شده

[ctx: Total Lockouts]
en: Total
fa: کامل

en: Total Memory
fa: کل حافظه

en: Tried to geolocate a private IP address.
fa: تلاش برای موقعیت یابی یک آی پی آدرس خصوصی

en: Tried to geolocate an invalid IP address.
fa: تلاش کرد که یک آدرس IP نامعتبر را تعیین کند.

en: Tutorials
fa: آموزش‌ها

en: Twice Hourly
fa: ساعتی دوبار

en: Two Factor
fa: دو مرحله ای

en: Two-Factor
fa: دو مرحله ای

en: Two-Factor Authentication
fa: احراز هویت دو مرحله ای

en: Two-Factor Authentication Options
fa: گزینه‌های شناسایی دومرحله‌ا

en: Two-Factor Authentication not activated, the authentication code you entered was not valid. Please re-scan the QR code and enter the code provided by your application.
fa: شناسایی دو مرحله فعال نیست. کد شناسایی وارده معتبر نیست. لطفاَ  رمزینه (ْQR COD) را مجدداُ اسکن فرمایید و کد بدست آمده را وارد نمایید.

en: Two-Factor Authentication not activated, you must specify authcode to ensure it is properly set up. Please re-scan the QR code and enter the code provided by your application.
fa: شناسایی دو مرحله فعال نیست. شما باید کد شناسایی را برای اطمینان از درست تنظیم شدن  آن مشخص کنید. لطفاَ  رمزینه (ْQR COD) را مجدداُ اسکن فرمایید و کد بدست آمده را وارد نمایید.

en: Two-Factor Email
fa: ایمیل دو مرحله ای

en: Two-Factor Email Confirmation
fa: تایید ایمیل دو مرحله ای

en: Two-Factor Setup Complete
fa: نصب (پیاده سازی ) دو مرحله ای کامل شد

en: Two-Factor authentication adds an important extra layer of protection to your login by combining something you know, your password, with something you have, your Phone or Email, preventing attackers from gaining access to your account even if you lose control of your password.
fa: احراز هویت دو عامل افزودن یک لایه اضافی از حفاظت به ورود شما با ترکیب چیزی است که می دانید، رمز عبور خود را، با چیزی که شما، تلفن یا ایمیل خود داشته باشید، مانع از دسترسی مهاجمان به حساب شما حتی اگر کنترل رمز عبور خود را از دست بدهید.

en: Two-Factor is all setup and ready to go. The next time you login, you'll be asked to enter an Authentication Code from your %l.
fa: دو مرحله به طور کلی نصب شد. مرتبه‌ای بعدی که شما وارد می‌شوید. از شما درخواست وارد کردن کد احراز هویت از %l شما می شود.

en: Two-Factor: You are out of backup codes and need to <a href="%s">regenerate!</a>
fa: دو مرحله: شما از کد بک‌آپ خارج شدید و نیاز به  <a href="%s">regenerate!</a> دارید

en: Two-factor authentication validated successfully
fa: تأیید هویت دو مرحله‌ای با موفقیت انجام شد

en: Type
fa: نوع

en: Unable to create a backup at this time since a backup is currently being created. If you wish to create an additional backup, please wait a few minutes before trying again.
fa: در حال حاضر پشتیبان گیری ایجاد نمی شود زیرا یک نسخه پشتیبان در حال ایجاد است. اگر میخواهید یک پشتیبان اضافی ایجاد کنید، لطفا چند دقیقه صبر کنید تا دوباره تلاش کنید.

en: Unable to create the backup directory due to an unknown error.
fa: نیم توان پوشه پشتیبان ایجاد کرد تا زمانی که خطای ناشناخته رخ داده باشد.

en: Unable to find a valid settings object for %s. Setting was unable to be saved.
fa: قادر به پیدا کردن یک شیء تنظیم معتبر برای %s نیست تنظیم نتوانست ذخیره شود.

en: Unable to find a valid settings object for %s. Settings were unable to be saved.
fa: قادر به پیدا کردن یک شیء تنظیم معتبر برای %s نیست تنظیمات نتوانست ذخیره شوند.

en: Unable to find the requested application password. Please reload this page and try again.
fa: قادر به یافتن پسورد اپ درخواست شده نیست. لطفاَ این صفحه را مجدداَ بارگزاری کنید.

en: Unable to read %1$s due to the following error: %2$s
fa: نمی توان %1$s خواند به دلیل خطای زیر: %2$s

en: Unable to read the <code>wp-config.php</code> file in order to update the salts. You will need to manually update the file. Error details as follows: %1$s (%2$s)
fa: نمی تواند پرونده <code>wp-config.php</code> را برای بروزرسانی salts بخواند. شما باید بصورت دستی پرونده را بروزرسانی کنید.جزئیات خطا به شرح زیر است: %1$s (%2$s)

en: Unable to remove %1$s due to the following error: %2$s
fa: نمی توان %1$s حذف کرد به دلیل خطای زیر: %2$s

en: Unable to remove %s due to an unknown error.
fa: نمی توان %s حذف کرد هنگام خطای ناشناخته.

en: Unable to rename the <code>%1$s</code> directory to <code>%2$s</code>. This could indicate a file permission issue or that your server does not support the supplied name as a valid directory name. No config file or directory changes have been made.
fa: نمی توان تغییر نام <code>%1$s</code> پوشه به <code>%2$s</code> داد.این می تواند یک مسئله مجوز فایل را نشان دهد یا اینکه سرور شما از نام ارائه شده به عنوان یک نام دایرکتوری معتبر پشتیبانی نمی کند. هیچ فایل پیکربندی یا تغییرات دایرکتوری ساخته نشده است.

en: Unable to save Two-Factor Authentication code. Please re-scan the QR code and enter the code provided by your application.
fa: کد شناسایی دو مرحله امکان ذخیره شدن ندارد. لطفاَ  رمزینه (ْQR COD) را مجدداُ اسکن فرمایید و کد بدست آمده را وارد نمایید.

en: Unable to save two-factor secret.
fa: قادر به ذخیر امنیت دومرحله (دو عامله) نیست.

en: Unable to set the permissions of the new Directory Name (<code>%1$s</code>) to match the permissions of the old Directory Name. You may have to manually change the permissions of the directory to <code>%2$s</code> in order for your site to function properly.
fa: نمی توان مجوزهای نام پوشه جدید <code>%1$s</code>) برابر مجوزهای نام پوشه قدیمی تنظیم کرد.شاید مجبور باشید مجوزها را دستی به<code>%2$s</code> سایت خود تغییر دهید تا بطور صحیح کار کند.

en: Unable to strip comments from the source code as the token_get_all() function is disabled. This is a system configuration issue.
fa: امکان نمایش نظرات از کد منبع وجود ندارد تا زمانی که تابع token_get_all() غیرفعال است. این مشکل پیکربندی سیستم است.

en: Unable to strip comments from the source code as the token_get_all() function returned an unrecognized value (type: %s)
fa: امکان نمایش نظرات از کد منبع وجود ندارد تازمانی که تابع token_get_all() مقدار ناشناخته ای برمیگرداند (نوع: %s)

en: Unable to update the %1$s plugin. %2$s
fa: قادر به آپدیت افزونه %1$s نیست. %2$s

en: Unable to update the <code>wp-config.php</code> file in order to update the salts. You will need to manually update the file. Error details as follows: %1$s (%2$s)
fa: نمی تواند پرونده <code>wp-config.php</code> را برای بروزرسانی salts بخواند. شما باید بصورت دستی پرونده را بروزرسانی کنید.جزئیات خطا به شرح زیر است: %1$s (%2$s)

en: Unable to update the <code>wp-config.php</code> file. No directory or config file changes have been made. The error that prevented the file from updating is as follows: %1$s
fa: قادر به بروزرسانی پرونده <code>wp-config.php</code> نیست.هیچ پرونده پوشه یا پرونده پیکربندی ساخته نشده است.خطایی که مانع از بروزرسانی پرونده شده به شرح زیر است: %1$s

en: Unable to write the backup file. This may be due to a permissions or disk space issue.
fa: قادر به نوشتن فایل پشتیبان نیست این ممکن است به دلیل مجوزها یا مسائل مربوط به فضای دیسک باشد.

en: Unable to write to the log file. This could indicate that there is no space available, that there is a permissions issue, or that the server is not configured properly.
fa: قادر به نوشتن در پرونده گزارش نیست این می تواند نشان دهد که فضای کافی موجود نیست، مسئله دسترسی وجود دارد یا اینکه سرور به درستی پیکربندی نشده است.

en: Unconfigured
fa: پیکربندی نشده

en: Unknown
fa: ناشناخته

en: Unknown Default Recipients contacts, %l.
fa: مخاطب گیرنده پیش فرض ناشناخته است، %l

en: Unknown Error
fa: خطای ناشناخته

en: Unknown User
fa: کاربر ناشناخته

en: Unknown contacts for %1$s, %2$l.
fa: ارتباط‌ های ناشناخته برای %1$s, %2$l.

en: Unknown error type received: %1$s.
fa: نوع خطای ناشناخته ای دریافت شد: %1$s.

en: Unknown event or action
fa: عمل یا رویداد ناشناخته

en: Unknown recipient type for %s.
fa: نوع دریافت کننده ناشناس برای %s.

en: Unknown schedule for %1$s, %2$s.
fa: زمانبدنی ناشناخته برای %1$s, %2$s.

en: Unknown tags for %1$s, %2$l.
fa: برچسب‌های ناشناخته برای %1$s, %2$l.

en: Unsupported Interstitial. Please login again.
fa: اطلاعات شما پشتیبانی نمی شود. لطفا دوباره وارد شود.

en: Update License
fa: به‌روزرسانی لایسنس

en: Update Password
fa: بروزرسانی رمز عبور

en: Updated user ID.
fa: شناسه کاربر بروزرسانی شد.

en: Updates to <code>wp-config.php</code> are disabled via a filter.
fa: بروزرسانی <code>wp-config.php</code> از طریق فیلتر غیرفعال شد.

en: Use a two-factor mobile app such as <a href="%1$s">Authy</a> or Google Authenticator (<a href="%2$s">Android</a>, <a href="%3$s">iOS</a>). The mobile app generates a time-sensitive code that must be supplied when logging in.
fa: از شناسایی دو عامله مانن  <a href="%1$s">Authy</a> or Google Authenticator (<a href="%2$s">Android</a>, <a href="%3$s">iOS</a> استفاده کنید. برنامه موبایل یه کد با مدت استفاده محدود (حساس به زمان) ایجاد می‌کند که باید در صفحه log in درج شود.

en: Use colors to indicate the severity of each entry.
fa: از رنگ ها برای نشان دادن شدت هر ورود استفاده کنید.

en: User
fa: نام کاربری

en: User Group
fa: گروه کاربر

en: User Lockout
fa: بلاک کاربر

en: User Lockout Message
fa: پیام قفل کاربر

en: User Lockout: <code>%s</code>
fa: بلک کاربر : <code>%s</code>

en: User Logging
fa: ورود کاربران

en: User has Two-Factor enabled.
fa: کار دو مرحله ای فعال کرده است.

en: Username
fa: نام‌کاربری

en: Username Lockout
fa: بلاک نام‌کاربر

en: Username Lockout: <code>%s</code>
fa: بلاک نام‌کاربر : <code>%s</code>

en: Username Only
fa: فقط نام‌کاربری

en: Usernames
fa: نام‌‌کاربران

en: Users
fa: کاربران

en: Verify
fa: تأیید کنید

en: Verifying file changes...
fa: تأیید تغییرات پرونده ...

en: View Details
fa: مشاهده جزئیات

en: View Logs
fa: مشاهده گزارشات

en: View Mode
fa: حالت مشاهده

en: View QR Code &amp; Secret Key
fa: نمایش QR کد ، کلید امنیتی

en: View Report
fa: نمایش گزارش

en: View Secret
fa: نمایش امنیت

en: Visiting the login page sets a temporary cookie that aids compatibility with some alternate login methods. This cookie contains no personal data and expires after 1 hour.
fa: بازدید از صفحه ورود، کوکی موقت را تنظیم می کند که سازگاری با برخی از روش های ورود مجدد را پشتیبانی می کند. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و بعد از 1 ساعت منقضی می شود.

en: WP-CLI Command
fa: فرمان WP-CLI

en: WP-Cron Scheduled Task
fa: WP-Cron برنامه ریزی شده

en: Warn
fa: هشدار

en: Warning
fa: هشدار

en: Warnings (%s)
fa: اخطارها (%s)

en: Website
fa: وب سایت

en: Weekly
fa: یک‌بار در هفته

en: Weekly Security Digest
fa: خلاصه امنیت هفتگی

en: What automated decision making and/or profiling we do with user data
fa: چه تصمیم گیری خودکار و/یا پروفایل ما با داده های کاربر انجام می شود

en: What data breach procedures we have in place
fa: چه رویه های نقض اطلاعات در حال حاضر وجود دارد

en: What personal data we collect and why we collect it
fa: اطلاعات شخصی‌ای که  ما جمع آوری می کنیم و چرا ما آن را جمع آوری می کنیم

en: What rights you have over your data
fa: حقوقی که برای دیتای خود دارید

en: What third parties we receive data from
fa: چه شخص ثالثی از داده ها دریافت می کنیم

en: When using the Remember Device for Two-Factor, a cookie (itsec_remember_2fa) will be set with a secure token that expires in 30 days.
fa: هنگام استفاده از بخاطر سپاری دستگاه برای شناسایی  دومرحله، یک کوکی (itsec_remember_2fa) با یک نشانه امن که در 30 روز به پایان می رسد، تنظیم می شود.

en: When you login using Two-factor authenticator you’ll be prompted to enter a secondary Authentication Code from your Phone or Email.
fa: هنگام ورود به سیستم با استفاده از شناسه دو عامل، از شما خواسته می شود که یک کد تأیید ثانوی را از تلفن یا ایمیل خود وارد کنید.

en: Where we send your data
fa: جایی که داده های شما را ارسال می کنیم

en: Who we share your data with
fa: داده شما را با چه کسی به اشتراک می گذاریم

en: WordPress Core %s
fa: هسته وردپرس: %s

en: WordPress Login Address Changed
fa: آدرس برگه ورود وردپرس تغییر کرد

en: WordPress Salts
fa: وردپرس Salts

en: WordPress Tweaks
fa: ترفندهای وردپرس

en: Wrapping up...
fa: بسته شدن ...

en: Write	these down! Once you navigate away from this page, you will not be able to view these codes again.
fa: 	 این را بنویسید: به محضی که شما از این صفحه خارج شوید دیگر قادر به دیدن این کدها نخواهید بود.

en: Write these down!  Once you navigate away from this page, you will not be able to view these codes again.
fa: این را بنویسید: به محضی که شما از این صفحه خارج شوید دیگر قادر به دیدن این کدها نخواهید بود.

en: Write to Files
fa: نوشتن در پرونده‌ها

en: XML-RPC services are disabled on this site.
fa: سرویس XML-RPC  در این سایت غیرفعال شد.

en: XMLRPC Authentication
fa: احراز هویت XMLRPC

en: Yes
fa: بله

en: You do not have permission to edit this user.
fa: شما مجاز به ادیت کردن این کاربر نیستید .

en: You have %d unused codes remaining. If you no longer have access to your backup codes, you can generate new ones below.
fa: شما %d کد استفاده نشده دارید. اگر دیگر به کد‌های بک‌آپ خود دسترسی ندارید، شما می‌توانید یکی از کد‌های جدید زیر را تولید کنید.

en: You have been locked out due to too many invalid login attempts.
fa: شما به دلیل تلاش زیاد برای ورود های ناموفق مسدود شدید.

en: You have logged in successfully.
fa: با موفقیت وارد شدید.

en: You must restart your NGINX server for the changes to take effect.
fa: باید سرور NGINX خود را برای دستیابی به تغییرات ریست کنید.

en: You must select either "Read and write" or "Read-only".
fa: شما باید «خواندن و نوشتن» یا «فقط خواندن» را انتخاب کنید.

en: You must supply a name for this application password.
fa: شما باید اسمی برای پسورد آپ در نظر بگیرید.

en: Your Daily Security Digest for %s
fa: خلاصه امنیت روزانه شما برای %s

en: Your Monthly Security Digest for %s
fa: خلاصه امنیت ماهانه شما برای %s

en: Your Nickname must be different than your login name. Please choose a different Nickname.
fa: نام Nickname شما باید متفاوت از نام کاربری شما باشد. لطفا نام Nickname دیگری انتخاب کنید.

en: Your Security Digest for %s
fa: خلاصه امنیت شما برای %s

en: Your Weekly Security Digest for %s
fa: خلاصه امنیت هفتگی شما برای  %s

en: Your account is required to setup Two Factor authentication.
fa: حساب کاربری شما ملزم به نصب َ شناسایی دو مرحله‌ای می‌باشد.

en: Your password was detected %1$s time in password breaches of other websites. Your account hasn't been compromised on %2$s, but to keep your account secure, you must update your password now. | Your password was detected %1$s times in password breaches of other websites. Your account hasn't been compromised on %2$s, but to keep your account secure, you must update your password now.
fa[0]: رمز عبور شما %1$s بار در نقض رمز عبور از سایر وب سایت ها کشف شد. حساب شما بر روی %2$s آسیب ندیده است، اما برای حفظ امنیت حساب شما باید رمز عبور خود را در حال حاضر به روز کنید.

en: Your profile has not been updated.
fa: پروفایل شما بروزرسانی نشده است.

en: Your screen options saved successfully.
fa: تنظیمات صفحه با موفقیت ذخیره شد.

en: Your site is now using Network Brute Force Protection.
fa: سایت شما اکنون از حفاظت مقابل حملات شبکه‌ای Brute Force استفاده می کند.

en: blacklist
fa: لیست سیاه

[ctx: display time-based one-time password secret]
en: Secret: %s
fa: کدامنیتی:  %s

en: iThemes Security preserved the following settings as removing them could prevent the site from functioning correctly.
fa: افزونه تنظیمات زیر را حفظ کرد، زیرا حذف آنها می تواند از کارکرد درست سایت جلوگیری کند.

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
fa: %1$s از %2$s

[ctx: password strength]
en: Medium
fa: متوسط

[ctx: password strength]
en: Strong
fa: قوی

en: unknown
fa: ناشناخته

en: unknown reason.
fa: دلیل ناشناخته.

en: wp-config.php Rules
fa: قوانین wp-config.php
