Themes - Twenty Twenty-Two - en to lv translation catalogue (197 entries)

note: Description of the theme
en: Built on a solidly designed foundation, Twenty Twenty-Two embraces the idea that everyone deserves a truly unique website. The theme’s subtle styles are inspired by the diversity and versatility of birds: its typography is lightweight yet strong, its color palette is drawn from nature, and its layout elements sit gently on the page. The true richness of Twenty Twenty-Two lies in its opportunity for customization. The theme is built to take advantage of the Full Site Editing features introduced in WordPress 5.9, which means that colors, typography, and the layout of every single page on your site can be customized to suit your vision. It also includes dozens of block patterns, opening the door to a wide range of professionally designed layouts in just a few clicks. Whether you’re building a single-page website, a blog, a business website, or a portfolio, Twenty Twenty-Two will help you create a site that is uniquely yours.
lv: Twenty Twenty-Two ir veidota uz rūpīgi izstrādāta pamata un īsteno ideju, ka ikviens ir pelnījis patiesi unikālu tīmekļa vietni. Tēmas smalko stilu iedvesmojusi putnu daudzveidība un daudzpusība: tās tipogrāfija ir viegla, bet spēcīga, krāsu palete ir ņemta no dabas, un izkārtojuma elementi maigi iekļaujas lapā. Divdesmit divdesmit-divi patiesā bagātība slēpjas tās pielāgošanas iespējās. Šī tēma ir veidota, lai izmantotu WordPress 5.9 versijā ieviestās pilnas vietnes rediģēšanas funkcijas, kas nozīmē, ka krāsas, tipogrāfiju un katras jūsu vietnes lapas izkārtojumu var pielāgot atbilstoši jūsu redzējumam. Tā ietver arī vairākus desmitus bloku modeļu, paverot durvis plašam profesionāli izstrādātu izkārtojumu klāstam, izmantojot tikai dažus klikšķus. Neatkarīgi no tā, vai veidojat vienas lappuses vietni, emuāru, uzņēmuma vietni vai portfolio, Divdesmit divdesmit-divi palīdzēs jums izveidot vietni, kas būs unikāli jūsu.

[ctx: Duotone name]
en: Default filter
lv: Noklusējuma filtrs

[ctx: Style variation name]
en: Swiss
lv: Šveices

[ctx: Style variation name]
en: Pink
lv: Rozā

[ctx: Style variation name]
en: Blue
lv: Zils

en: Search
lv: Meklēt

[ctx: label]
en: Search
lv: Meklēt

[ctx: Template part name]
en: Footer
lv: Kājene

[ctx: Template part name]
en: Header (Dark, small)
lv: Galvene (tumša, maza)

[ctx: Template part name]
en: Header (Dark, large)
lv: Galvene (tumša, liela)

[ctx: Template part name]
en: Header
lv: Galvene

[ctx: Custom template name]
en: Page (No Separators)
lv: Lapa (bez atdalītājiem)

[ctx: Custom template name]
en: Single Post (No Separators)
lv: Viena ziņa (bez atdalītājiem)

[ctx: Custom template name]
en: Page (Large Header)
lv: Lapa (liela galvene)

[ctx: Custom template name]
en: Blank
lv: Tukšs

[ctx: Duotone name]
en: Primary and tertiary
lv: Primārais un terciārais

[ctx: Duotone name]
en: Primary and secondary
lv: Primārais un sekundārais

[ctx: Duotone name]
en: Primary and background
lv: Primārais un fons

[ctx: Duotone name]
en: Foreground and tertiary
lv: Priekšplāns un terciārs

[ctx: Duotone name]
en: Foreground and secondary
lv: Priekšplāns un sekundārs

[ctx: Duotone name]
en: Foreground and background
lv: Priekšplāns un fons

[ctx: Gradient name]
en: Diagonal background to tertiary
lv: Diagonāls fons pret terciāru

[ctx: Gradient name]
en: Diagonal tertiary to background
lv: Diagonāli terciārais pret fonu

[ctx: Gradient name]
en: Diagonal background to secondary
lv: Fona diagonāle pret sekundāro

[ctx: Gradient name]
en: Diagonal secondary to background
lv: Diagonāli sekundārais fonā

[ctx: Gradient name]
en: Diagonal primary to foreground
lv: Diagonāli primārais priekšplānā

[ctx: Gradient name]
en: Vertical tertiary to background
lv: Vertikāls terciārs pret fonu

[ctx: Gradient name]
en: Vertical secondary to background
lv: Vertikālais sekundārais pret fonu

[ctx: Gradient name]
en: Vertical secondary to tertiary
lv: Vertikālais sekundārais līdz terciārais

[ctx: Color name]
en: Tertiary
lv: Terciārs

[ctx: Color name]
en: Secondary
lv: Sekundārs

[ctx: Color name]
en: Primary
lv: Primārs

[ctx: Color name]
en: Background
lv: Fons

[ctx: Color name]
en: Foreground
lv: Priekšplāns

[ctx: Font family name]
en: System Font
lv: Sistēmas fonti

en: Text-based grid of posts
lv: Uz tekstu balstīts ziņu režģis

en: Simple blog posts
lv: Vienkāršas emuāra ziņas

en: Large post titles
lv: Lieli ziņu nosaukumi

en: Irregular grid of posts
lv: Neregulārs ziņu režģis

en: Grid of image posts
lv: Attēlu režģis

en: Grid of posts
lv: Ziņu režģis

en: Default posts
lv: Noklusējuma ziņas

en: The Grand Theater<br>154 Eastern Avenue<br>Maryland NY, 12345
lv: Lielais teātris<br>154 Eastern Avenue<br>Merilenda, NY, 12345

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: February, 12 2021
lv: 2021. gada 12. februāris

en: Date
lv: Datums

en: <em>Flutter</em>, a collection of bird-related ephemera
lv: <em>Flutter</em> — ar putniem saistītu efemeru kolekcija

en: Poster with right sidebar
lv: Plakāts ar labo sānjoslu

en: Grid of posts with left sidebar
lv: Ziņu režģis ar kreiso sānjoslu

en: Blog posts with left sidebar
lv: Emuāra ziņas ar kreiso sānjoslu

en: Tags
lv: Birkas

en: Blog posts with right sidebar
lv: Emuāra ziņas ar labo sānjoslu

en: POSTS
lv: ZIŅAS

en: WELCOME
lv: Sveicināti!

en: <em>Goldfinch </em><br><em>&amp; Sparrow</em>
lv: <em>Zelta žubīte </em><br><em>& Zvirbulis</em>

en: Page layout with two columns
lv: Lapas izkārtojums ar divām slejām

en: Oh hello. My name’s Angelo, and you’ve found your way to my blog. I write about a range of topics, but lately I’ve been sharing my hopes for next year.
lv: Sveicināti! Mani sauc Andželo, un jūs esat nonācis manā emuārā. Es rakstu par dažādām tēmām, bet pēdējā laikā es dalos ar savām cerībām par nākamo gadu.

en: An illustration of a bird in flight
lv: Ilustrācija ar lidojošu putnu

en: Screening
lv: Skrīnings

en: Page layout with image, text and video
lv: Lapas izkārtojums ar attēlu, tekstu un video

en: Oh hello. My name’s Angelo, and I operate this blog. I was born in Portland, but I currently live in upstate New York. You may recognize me from publications with names like <a href="#">Eagle Beagle</a> and <a href="#">Mourning Dive</a>. I write for a living.<br><br>I usually use this blog to catalog extensive lists of birds and other things that I find interesting. If you find an error with one of my lists, please keep it to yourself.<br><br>If that’s not your cup of tea, <a href="#">I definitely recommend this tea</a>. It’s my favorite.
lv: Sveicināti! Mani sauc Andželo, un es vadu šo emuāru. Esmu dzimis Portlendā, bet šobrīd dzīvoju Ņujorkas štatā. Iespējams, jūs mani pazīsit no publikācijām ar tādiem nosaukumiem kā <a href="#">Ērglbīgls</a> un <a href="#">Šēru niršana</a>. Es rakstu iztikai.<br><br>Es parasti izmantoju šo emuāru, lai katalogā iekļautu plašus putnu sarakstus un citas lietas, kas man šķiet interesantas. Ja kādā no maniem sarakstiem atrodat kļūdu, lūdzu, paturiet to pie sevis.<br><br>Ja tā nav jūsu tējas tase, <a href="#">noteikti iesaku šo tēju</a>. Tā ir mana mīļākā.

en: <em>Watching Birds </em><br><em>in the Garden</em>
lv: <em>Putnu vērošana </em><br><em>dārzā</em>

en: Page layout with image and text
lv: Lapas izkārtojums ar attēlu un tekstu

en: Oh hello. My name’s Edvard, and you’ve found your way to my website. I’m an avid bird watcher, and I also broadcast my own radio show every Tuesday evening at 11PM EDT. Listen in sometime!
lv: Sveicināti! Mani sauc Edvards, un tu esi atradis ceļu uz manu vietni. Es esmu kaislīgs putnu vērotājs, un es arī pārraidu savu radio šovu katru otrdienas vakaru pulksten 23:00. Paklausieties kādreiz!

en: Edvard<br>Smith
lv: Edvards<br>Smits

en: About page on solid color background
lv: Lapa Par uz vienkrāsaina fona

en: Oh hello. My name’s Jesús, and you’ve found your way to my website. I’m an avid bird watcher, and I also broadcast my own radio show on Tuesday evenings at 11PM EDT.
lv: Sveicināti! Mani sauc Džesus, un jūs esat nonācis manā tīmekļa vietnē. Esmu dedzīgs putnu vērotājs, un es arī pārraidu savu radio šovu otrdienu vakaros plkst. 23:00.

en: Jesús<br>Rodriguez
lv: Džesus<br>Rodrigess

en: Simple dark about page
lv: Vienkārša tumša Par lapa

en: Oh hello. My name’s Emery, and you’ve found your way to my website. I’m an avid bird watcher, and I also broadcast my own radio show on Tuesday evenings at 11PM EDT.
lv: Sveicināti! Mani sauc Emerijs, un jūs esat nonācis manā tīmekļa vietnē. Es esmu dedzīgs putnu vērotājs, un es arī pārraidu savu radio šovu otrdienu vakaros plkst. 23:00.

en: Emery<br>Driscoll
lv: Emerijs<br>Driskolls

en: An image of a bird flying
lv: Lidojoša putna attēls

en: About page with media on the right
lv: Lapa Par ar multividi labajā pusē

en: Oh hello. My name’s Doug, and you’ve found your way to my website. I’m an avid bird watcher, and I also broadcast my own radio show on Tuesday evenings at 11PM EDT.
lv: Sveicināti! Mani sauc Dags, un jūs esat nonācis manā tīmekļa vietnē. Esmu dedzīgs putnu vērotājs, un es arī pārraidu savu radio šovu otrdienu vakaros plkst. 23:00.

en: Stilton
lv: Stiltons

en: Doug
lv: Dags

en: Image of a bird on a branch
lv: Attēls ar putnu uz zara

en: About page with media on the left
lv: Lapa Par ar multividi kreisajā pusē

en: A podcast about birds
lv: Podkāsts par putniem

en: About page links
lv: Lapas Par saites

en: About the hosts
lv: Par saimniekiem

en: Support the show
lv: Atbalstiet izrādi

en: Listen on Spotify
lv: Klausieties vietnē Spotify

en: Listen on iTunes Podcasts
lv: Klausieties iTunes Podcasts

en: Watch our videos
lv: Skatieties mūsu video

en: A trouble of hummingbirds
lv: Kolibri nepatikšanas

en: Logo featuring a flying bird
lv: Logotips ar lidojošu putnu

en: About page links (dark)
lv: Lapas Par saites (tumšā krāsā)

en: About page with large image and buttons
lv: Lapa Par ar lielu attēlu un pogām

en: Join my mailing list
lv: Pievienojieties manam adresātu sarakstam

en: Learn about my process
lv: Uzziniet par manu procesu

en: Read about me
lv: Lasiet par mani

en: Take a class
lv: Apmeklējiet klasi

en: Support my studio
lv: Atbalstiet manu studiju

en: Purchase my work
lv: Pērciet manu darbu

en: Heading and bird image
lv: Virsraksts un putna attēls

en: This page could not be found. Maybe try a search?
lv: Šo lapu neizdevās atrast. Varbūt pamēģiniet meklēt?

en: 404 content
lv: 404 saturs

en: Header with tagline
lv: Virsraksts ar devīzi

en: Title, navigation, and social links header
lv: Virsraksta, navigācijas un sociālo saišu galvene

en: Title and button header
lv: Virsraksts un pogas galvene

en: Text-only header with tagline and black background
lv: Tikai teksta galvene ar saukli uz melna fona

en: Text-only header with salmon background
lv: Tikai teksta galvene uz laša krāsas fona

en: Text-only header with green background
lv: Tikai teksta galvene uz zaļa fona

en: Logo and navigation header
lv: Logotips un navigācijas galvene

en: Small header with dark background
lv: Maza galvene ar tumšu fonu

en: Logo, navigation, and social links header with black background
lv: Logotisa, navigācijas un sociālo saišu galvene uz melna fona

en: Logo, navigation, and offset tagline Header
lv: Logotips, navigācija un nobīdīta galvene ar saukli

en: Logo and navigation header with gray background
lv: Logotips un navigācijas galvene uz pelēka fona

en: <em>The Hatchery</em>: a blog about my adventures in bird watching
lv: <em>Inkubators</em>: emuārs par maniem piedzīvojumiem putnu vērošanā

en: Large header with dark background
lv: Liela galvene ar tumšu fonu

en: Illustration of a flying bird
lv: Lidojoša putna attēls

en: Header with image background
lv: Galvene ar attēla fonā

en: Header with image background and overlay
lv: Galvene ar attēla fonā un pārklājumu

en: Default header
lv: Noklusējuma galvene

en: Centered header with navigation, social links, and salmon background
lv: Centrēta galvene ar navigāciju, sociālajām saitēm uz lašu krāsas fona

en: Header with centered logo
lv: Galvene ar centrētu logotipu

en: Header with centered logo and black background
lv: Galvene ar centrētu logotipu un melnu fonu

en: Learn More
lv: Uzziniet vairāk

en: Welcome to<br>the Aviary
lv: Laipni lūdzam<br>Aviary

en: Wide image with introduction and buttons
lv: Plašs attēls ar ievadu un pogām

en: A film about hobbyist bird watchers, a catalog of different birds, paired with the noises they make. Each bird is listed by their scientific name so things seem more official.
lv: Filma par putnu vērošanas entuziastiem, dažādu putnu katalogs, kas papildināts ar putnu balsīm. Katrs putns ir norādīts pēc to zinātniskā nosaukuma, lai viss izskatītos oficiālāk.

en: Extended Trailer
lv: Pagarināts treileris

en: Video trailer
lv: Video treileris

en: Angelo Tso<br>Edward Stilton<br>Amy Jensen<br>Boston Bell<br>Shay Ford
lv: Andželo Tso<br>Edvards Stiltons<br>Eimija Džensena<br>Boston Bell<br>Šejs Fords

en: Jesús Rodriguez<br>Doug Stilton<br>Emery Driscoll<br>Megan Perry<br>Rowan Price
lv: Džesuss Rodrigess<br>Dugs Stiltons<br>Emerija Driskola<br>Megana Perija<br>Rovans Praiss

en: Featuring
lv: Ar

en: <em>Warble</em>, a film about <br>hobbyist bird watchers.
lv: <em>Warble</em> —  filma par<br>putnu vērošanas entuziastiem.

en: Video with header and details
lv: Video ar galveni un informāciju

en: Buy Tickets
lv: Pirkt biļetes

en: May 14th, 2022 @ 7:00PM<br>The Vintagé Theater,<br>245 Arden Rd.<br>Gardenville, NH
lv: 2022. gada 14. maijs, plkst. 19:00<br>Vintāžas teātris,<br>245 Arden Rd.<br>Gardenvilla, NH

en: SCREENING
lv: SKRĪNĒŠANA

en: Illustration of a bird flying.
lv: Lidojoša putna ilustrācija.

en: Illustration of a bird sitting on a branch.
lv: Ilustrācija ar putnu, kas sēž uz zara.

en: Two images with text
lv: Divi attēli ar tekstu

en: Join our mailing list
lv: Pievienojieties mūsu adresātu sarakstam

en: Watch birds<br>from your inbox
lv: Skatieties putnus<br>no savas iesūtnes

en: Subscribe callout
lv: Abonēt izsaukumu

en: $150
lv: 150 $

en: Play a leading role for our community by joining at the Falcon level. This level earns you a seat on our board, where you can help plan future birdwatching expeditions.
lv: Ieņemiet vadošo lomu mūsu kopienā, pievienojoties Piekūna līmenim. Šis līmenis dod jums vietu mūsu valdē, kur varat palīdzēt plānot turpmākās putnu vērošanas ekspedīcijas.

en: Falcon
lv: Piekūns

en: $75
lv: 75 $

en: Join at the Sparrow level and become a member of our flock! You’ll receive our newsletter, plus a bird pin that you can wear with pride when you’re out in nature.
lv: Pievienojieties Zvirbuļa līmenim un kļūstiet par mūsu saimes locekli! Jūs saņemsiet mūsu biļetenu, kā arī putna piespraudīti, ko ar lepnumu varēsiet nēsāt, dodoties dabā.

en: Sparrow
lv: Zvirbulis

en: $25
lv: 25 $

en: Help support our growing community by joining at the Pigeon level. Your support will help pay our writers, and you’ll get access to our exclusive newsletter.
lv: Palīdziet atbalstīt mūsu augošo kopienu, pievienojoties Baloža līmenim. Jūsu atbalsts palīdzēs samaksāt mūsu rakstniekiem, un jūs iegūsit piekļuvi mūsu ekskluzīvajam biļetenam.

en: Pigeon
lv: Balodis

en: Pricing table
lv: Cenu tabula

en: Emery Driscoll
lv: Emerijs Driskols

en: May 20th, 2022, 6 PM
lv: 2022. gada 20. maijs, plkst. 18.00

en: Amy Jensen
lv: Eimija Džensena

en: May 18th, 2022, 7 PM
lv: 2022. gada 18. maijs, plkst. 19.00

en: The Swell Theater<br>120 River Rd.<br>Rainfall, NH
lv: Teātris Swell<br>120 River Rd.<br>Rainfalla, NH

en: Doug Stilton
lv: Dags Stiltons

en: May 16th, 2022, 6 PM
lv: 2022. gada 16. maijs, plkst. 18.00

en: The Vintagé Theater<br>245 Arden Rd.<br>Gardenville, NH
lv: Vintāžas teātris<br>245 Arden Rd.<br>Gardenvilla, NH

en: Jesús Rodriguez
lv: Džesuss Rodrigess

en: May 14th, 2022, 6 PM
lv: 2022. gada 14. maijs, plkst. 18.00

en: Speaker Series
lv: Lektoru saraksts

en: List of events
lv: Pasākumu saraksts

en: Illustration of a flying bird.
lv: Ilustrācija ar lidojošu putnu.

en: Painting of ducks in the water.
lv: Glezna pīles ūdenī.

en: Layered images with duotone
lv: Slāņoti divu toņu attēli

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: Jesús Rodriguez, Doug Stilton, Emery Driscoll, Megan Perry, Rowan Price, Angelo Tso, Edward Stilton, Amy Jensen, Boston Bell, Shay Ford, Lee Cunningham, Evelynn Ray, Landen Reese, Ewan Hart, Jenna Chan, Phoenix Murray, Mel Saunders, Aldo Davidson, Zain Hall.
lv: Džesuss Rodrigess, Dags Stiltons, Emerijs Driskols, Megana Perija, Rovans Praiss, Andželo Tso, Edvards Stiltons, Eimija Džensena, Bostona Bela, Šejs Fords, Lī Kaningems, Evelīna Reja, Lendens Rīss, Jūens Hārts, Džena Čana, Fīnikss Marejs, Mels Saunderss , Aldo Deividsons, Zeins Hols.

en: An icon representing binoculars.
lv: Ikona, kas attēlo binokli.

en: Large list of names
lv: Liels vārdu saraksts

en: A beautiful bird featuring a surprising set of color feathers.
lv: Skaists putns ar spalvām pārsteidzošās krāsās.

en: Hummingbird
lv: Kolibri

en: Hummingbird illustration
lv: Kolibri ilustrācija

en: Image with caption
lv: Attēls ar parakstu

en: Featured posts
lv: Piedāvātās ziņas

en: Divider with image and color (light)
lv: Dalītājs ar attēlu un krāsu (gaiš)

en: Divider with image and color (dark)
lv: Dalītājs ar attēlu un krāsu (tumšs)

en: Footer with title, tagline, and social links on a dark background
lv: Kājene ar virsrakstu, aprakstu un sociālajām saitēm uz tumša fona

en: Footer with social links and copyright
lv: Kājene ar sociālajām saitēm un autortiesībām

en: Footer with query, title, and citation
lv: Kājene ar vaicājumu, virsrakstu un citātu

en: Footer with query, featured images, title, and citation
lv: Kājene ar vaicājumu, piedāvātajiem attēliem, virsrakstu un citātu

en: Footer with navigation and citation
lv: Kājene ar navigāciju un citātu

en: © Site Title
lv: © Vietnes nosaukums

en: Footer with navigation and copyright
lv: Kājene ar navigāciju un autortiesībām

en: Footer with logo and citation
lv: Kājene ar logotipu un citātu

en: Default footer
lv: Noklusējuma kājene

en: Dark footer with title and citation
lv: Tumša kājene ar nosaukumu un citātu

note: Translators: WordPress link.
en: Proudly powered by %s
lv: Ar lepnumu nodrošina %s

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Latest posts
lv: Jaunākās ziņas

en: Blog footer
lv: Emuāra kājene

en: We are a rogue collective of bird watchers. We’ve been known to sneak through fences, climb perimeter walls, and generally trespass in order to observe the rarest of birds.
lv: Mēs esam klaiņojošs putnu vērotāju kolektīvs. Esam pazīstami ar to, ka izspraucamies cauri žogiem, kāpjam pāri mūriem un vispār pārkāpjam robežas, lai novērotu visretāk sastopamos putnus.

en: About us
lv: Par mums

en: Footer with text, title, and logo
lv: Kājene ar tekstu, virsrakstu un logotipu

en: Pages
lv: Lapas

en: Query
lv: Vaicājums

en: Headers
lv: Galvenes

en: Footers
lv: Kājenes

en: Featured
lv: Ieteicamie

note: Author of the theme
en: the WordPress team
lv: WordPress komanda
