Themes - Twenty Twenty-One - en to lv translation catalogue (144 entries)

note: Description of the theme
en: Twenty Twenty-One is a blank canvas for your ideas and it makes the block editor your best brush. With new block patterns, which allow you to create a beautiful layout in a matter of seconds, this theme’s soft colors and eye-catching — yet timeless — design will let your work shine. Take it for a spin! See how Twenty Twenty-One elevates your portfolio, business website, or personal blog.
lv: Divdesmit divdesmit viens ir tukšs audekls jūsu idejām, un tas padara bloku redaktoru par labāko otu. Ar jauniem bloku modeļiem, kas ļauj dažu sekunžu laikā izveidot skaistu izkārtojumu, šīs tēmas maigās krāsas un uzkrītošais - tomēr mūžīgais - dizains ļaus jūsu darbam mirdzēt. Paņemiet to un izmēģiniet! Uzziniet, kā Divdesmit divdesmit viens paceļ jūsu portfolio, uzņēmuma vietni vai personīgo emuāru.

note: Theme Name of the theme
en: Twenty Twenty-One
lv: Divdesmit divdesmit viens

en: Older <span class="nav-short">posts</span>
lv: Senākas <span class="nav-short">ziņas</span>

en: Newer <span class="nav-short">posts</span>
lv: Jaunākas <span class="nav-short">ziņas</span>

note: translators: %s: Twenty Twenty-One support article URL.
en: Dark Mode is a device setting. If a visitor to your site requests it, your site will be shown with a dark background and light text. <a href="%s">Learn more about Dark Mode.</a>
lv: Tumšais režīms ir ierīces iestatījums. Ja jūsu vietnes apmeklētājs to pieprasa, jūsu vietne tiks parādīta ar tumšu fonu un gaišu tekstu. <a href="%s">Uzziniet vairāk par tumšo režīmu.</a>

en: Dark Mode can also be turned on and off with a button that you can find in the bottom right corner of the page.
lv: Tumšo režīmu var ieslēgt un izslēgt arī ar pogu, kuru varat atrast lapas apakšējā labajā stūrī.

en: This website uses LocalStorage to save the setting when Dark Mode support is turned on or off.<br> LocalStorage is necessary for the setting to work and is only used when a user clicks on the Dark Mode button.<br> No data is saved in the database or transferred.
lv: Šī vietne izmanto LocalStorage, lai saglabātu iestatījumu, kad tumšā režīma atbalsts ir ieslēgts vai izslēgts. <br> LocalStorage ir nepieciešams, lai iestatījums darbotos, un tiek izmantots tikai tad, kad lietotājs noklikšķina uz pogas Tumšais režīms. <br> Dati netiek saglabāti. datu bāzē vai pārsūtīti.

en: Suggested text:
lv: Ieteiktais teksts:

en: Twenty Twenty-One uses LocalStorage when Dark Mode support is enabled.
lv: Kad iespējots tumšā režīma atbalsts, Divdesmit divdesmit viens izmanto LocalStorage.

en: Dark Mode support
lv: Tumšā režīma atbalsts

en: Learn more about Dark Mode.
lv: Uzziniet vairāk par tumšo režīmu.

en: To access the Dark Mode settings, select a light background color.
lv: Lai piekļūtu tumšā režīma iestatījumiem, atlasiet gaišu fona krāsu.

en: Colors & Dark Mode
lv: Krāsas un tumšais režīms

[ctx: Label for sticky posts]
en: Featured post
lv: Piedāvātā ziņa

[ctx: Post password form]
en: Submit
lv: Iesniegt

[ctx: Post password form]
en: Password
lv: Parole

[ctx: Added to posts and pages that are missing titles]
en: Untitled
lv: Bez nosaukuma

[ctx: Block pattern sample content]
en: Cambridge, MA, 02139
lv: Kembridža, MA, 02139

[ctx: Block pattern sample content]
en: 123 Main Street
lv: Galvenā iela 123

[ctx: Customizer control]
en: Background color
lv: Fona krāsa

note: translators: %s: WordPress Version.
en: This theme requires WordPress 5.3 or newer. You are running version %s. Please upgrade.
lv: Šai tēmai nepieciešams WordPress 5.3 vai jaunāks. Jūs izmantojat versiju %s. Lūdzu, jauniniet.

note: translators: %: Page number.
en: Page %
lv: Lappuse %

en: Leave a comment
lv: Rakstiet savu komentāru

[ctx: Comments title]
note: translators: %s: Comment count number.
en: %s comment | %s comments
lv[0]: %s komentāri
lv[1]: %s komentārs
lv[2]: %s komentāri

en: 1 comment
lv: 1 komentārs

en: On
lv: Ieslēgts

en: Off
lv: Izslēgts

note: translators: %s: On/Off
en: Dark Mode: %s
lv: Tumšais režīms: %s

en: This content is password protected. Please enter a password to view.
lv: Šis saturs ir aizsargāts ar paroli. Lūdzu, ievadiet paroli, lai to apskatītu.

en: Open menu
lv: Atvērt izvēlni

en: &#8220;Reading&#8221; by Berthe Morisot
lv: &#8220;Lasītāja&#8221; autore Berte Morisota

en: &#8220;Self portrait&#8221; by Berthe Morisot
lv: &#8220;Pašportrets&#8221; autore Berte Morisota

en: &#8220;Daffodils&#8221; by Berthe Morisot
lv: &#8220;Narcises&#8221; autore Berte Morisota

en: &#8220;Roses Trémières&#8221; by Berthe Morisot
lv: &#8220;Tremjē rozes&#8221; autore Berte Morisota

[ctx: Theme starter content]
en: Check out the Support Forums
lv: Apskatiet atbalsta forumus

[ctx: Theme starter content]
en: Read the Theme Documentation
lv: Izlasiet tēmas dokumentāciju

[ctx: Theme starter content]
en: Need help?
lv: Vajadzīga palīdzība?

[ctx: Theme starter content]
en: Twenty Twenty-One also includes an overlap style for column blocks. With a Columns block selected, open the "Styles" panel within the Editor sidebar. Choose the "Overlap" block style to try it out.
lv: Divdesmit divdesmit vienā ir iespēja veidot sleju pārklāšanās. Ja ir atlasīts bloks Slejas, redaktora sānjoslā atveriet paneli Stili. Izvēlieties bloka “Pārklāšanās” stilu, lai to izmēģinātu.

[ctx: Theme starter content]
en: Overlap columns
lv: Slejas, kas pārklājas

[ctx: Theme starter content]
en: Twenty Twenty-One includes stylish borders for your content. With an Image block selected, open the "Styles" panel within the Editor sidebar. Select the "Frame" block style to activate it.
lv: Divdesmit divdesmit vienā ir iekļautas stilīgas apmales saturam. Ja ir izvēlēts attēlu bloks, redaktora sānjoslā atveriet paneli “Stili”. Lai to aktivizētu, atlasiet bloka stilu "Ietvars".

[ctx: Theme starter content]
en: Frame your images
lv: Ierāmējiet savus attēlus

[ctx: Theme starter content]
en: Block patterns are pre-designed groups of blocks. To add one, select the Add Block button [+] in the toolbar at the top of the editor. Switch to the Patterns tab underneath the search bar, and choose a pattern.
lv: Bloku modeļi ir iepriekš izstrādātas bloku grupas. Lai to pievienotu, redaktora augšdaļā esošajā rīkjoslā atlasiet pogu Pievienot bloku [+]. Pārslēdzieties uz cilni Modeļi zem meklēšanas joslas un izvēlieties modeli.

[ctx: Theme starter content]
en: Add block patterns
lv: Pievienojiet bloku modeļus

[ctx: Theme starter content]
en: Create your website with blocks
lv: Veidojiet savu vietni ar blokiem

en: Reading
lv: Lasīšana

en: Young Woman in Mauve
lv: Jauna sieviete, bāli violetā

en: The Garden at Bougival
lv: Dārzs pie Bougivalas

en: In the Bois de Boulogne
lv: Buloņas mežs

en: Villa with Orange Trees, Nice
lv: Villa ar apelsīnu kokiem, Nica

en: Roses Trémières
lv: Tremjē rozes

en: &#8220;Villa with Orange Trees, Nice&#8221; by Berthe Morisot
lv: &#8220;Villa ar apelsīnu kokiem, Nica&#8221; autore Berte Morisota

en: Beautiful gardens painted by Berthe Morisot in the late 1800s
lv: Skaisti dārzi, kurus 1800 gados gleznoja Berte Morisota

en: &#8220;The Garden at Bougival&#8221; by Berthe Morisot
lv: &#8220;Dārzs pie Bougivalas&#8221; autore Berte Morisota

en: &#8220;Young Woman in Mauve&#8221; by Berthe Morisot
lv: &#8220;Jauna sieviete, bāli violetā&#8221; autore Berte Morisota

en: &#8220;In the Bois de Boulogne&#8221; by Berthe Morisot
lv: &#8220;Buloņas mežs&#8221; autore Berte Morisota

en: Berthe Morisot<br>(French, 1841-1895)
lv: Berte Morisota<br>(Francija, 1841-1895)

en: Playing in the Sand
lv: Spēlēšanās smiltīs

en: &#8220;Playing in the Sand&#8221; by Berthe Morisot
lv: &#8220;Spēlēšanās smiltīs&#8221; autore Berte Morisota

note: translators: %s: Parent post.
en: Published in %s
lv: Publicēts %s

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Excerpt Settings
lv: Izraksta iestatījumi

en: Thick
lv: Biezs

en: On Archive Pages, posts show:
lv: Arhīvu lapās ziņas parāda:

note: translators: %s: Author name.
en: View all of %s's posts.
lv: Skatīt visas %s ziņas.

note: translators: %s: Author name.
en: By %s
lv: Autors: %s

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
lv: Šķiet, ka mēs nevaram atrast to, ko meklējat. Varbūt meklēšana var palīdzēt.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
lv: Diemžēl nekas netika atrasts. Mēģini vēlreiz izmantojot citus atslēgas vārdus.

note: translators: %s: Link to WP admin new post page.
en: Ready to publish your first post? <a href="%s">Get started here</a>.
lv: Vai esat gatavs publicēt savu pirmo ziņu? <a href="%s">Sāciet šeit</a>.

en: Previous post
lv: Iepriekšējā ziņa

en: Next post
lv: Nākamā ziņa

note: translators: %s: Parent post link.
en: <span class="meta-nav">Published in</span><span class="post-title">%s</span>
lv: <span class="meta-nav">Publicēts</span><span class="post-title">%s</span>

[ctx: submit button]
en: Search
lv: Meklēt

en: Search&hellip;
lv: Meklēt &hellip;

note: translators: %d: The number of search results.
en: We found %d result for your search. | We found %d results for your search.
lv[0]: Tika atrasti %d meklēšanas rezultāti.
lv[1]: Tika atrasts %d meklēšanas rezultāts.
lv[2]: Tika atrasti %d meklēšanas rezultāts.

note: translators: %s: Search term.
en: Results for "%s"
lv: Rezultāti vaicājumam "%s"

note: translators: %s: List of tags.
en: Tagged %s
lv: Atzīmēts %s

note: translators: %s: List of categories.
en: Categorized as %s
lv: Kategorizēts kā %s

note: translators: %s: Name of current post. Only visible to screen readers.
en: Edit %s
lv: Rediģēt %s

note: translators: %s: Name of current post.
en: Continue reading %s
lv: Turpiniet lasīt %s

en: Dividers
lv: Dalītāji

en: Frame
lv: Ietvars

en: Borders
lv: Apmales

en: Overlap
lv: Pārklājas

[ctx: Block pattern description]
en: A block with 3 columns that display contact information and social media links.
lv: Bloks ar 3 slejām, kas parāda kontaktinformāciju un sociālo mediju saites.

en: Contact information
lv: Kontaktinformācija

[ctx: Block pattern description]
en: A list of projects with thumbnail images.
lv: Projektu saraksts ar sīktēliem.

en: Portfolio list
lv: Portfolio saraksts

[ctx: Block pattern description]
en: An overlapping columns block with two images and a text description.
lv: Sleju bloks, kas pārklājas, ar diviem attēliem un aprakstu.

en: Overlapping images and text
lv: Attēli un teksts kas tos pārklāj

[ctx: Block pattern description]
en: A media & text block with a big image on the left and a smaller one with bordered frame on the right.
lv: Multivides un teksta bloks ar lielu attēlu kreisajā pusē un mazāks ar ietvara apmali labajā pusē.

en: Two images showcase
lv: Divu attēlu vitrīna

[ctx: Block pattern description]
en: Three images inside an overlapping columns block.
lv: Trīs attēli sleju blokā, kas pārklājas.

en: Overlapping images
lv: Attēli, kas pārklājas

[ctx: Block pattern description]
en: A Media & Text block with a big image on the left and a heading on the right. The heading is followed by a separator and a description paragraph.
lv: Multivides un teksta bloks ar lielu attēlu kreisajā pusē un virsrakstu labajā pusē. Virsrakstam seko atdalītājs un apraksta rindkopa.

en: Media and text article title
lv: Multivide un paskaidrojošs teksts ar virsrakstu

en: Let&#8217;s Connect.
lv: Ļaujiet izveidot savienojumu.

[ctx: Block pattern description]
en: A huge text followed by social networks and email address links.
lv: Milzīgs teksts, kam seko sociālo tīklu un e-pasta adrešu saites.

en: Links area
lv: Saišu apgabals

en: A new portfolio default theme for WordPress
lv: Jauna WordPress portfolio noklusējuma tēma

en: Large text
lv: Liels teksts

[ctx: Used before full size attachment link.]
en: Full size
lv: Pilns izmērs

note: translators: %s: Publish date.
en: Published %s
lv: Publicēts %s

en: Page
lv: Lappuse

en: Close
lv: Aizvērt

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Primary menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Skip to content
lv: Pāriet uz saturu

en: Add widgets here to appear in your footer.
lv: Pievienojiet logrīkus šeit, lai tie tiktu parādīti kājenē.

en: Footer
lv: Kājene

en: Red to purple
lv: No sarkana līdz violetam

en: Purple to red
lv: No violeta līdz sarkanam

en: Yellow to red
lv: No dzeltena līdz sarkanam

en: Red to yellow
lv: No sarkana līdz dzeltenam

en: Yellow to green
lv: No dzeltena līdz zaļam

en: Green to yellow
lv: No zaļa līdz dzeltenam

en: Yellow to purple
lv: No dzeltena līdz violetam

en: Purple to yellow
lv: No violeta līdz dzeltenam

en: White
lv: Balta

en: Yellow
lv: Dzeltena

en: Orange
lv: Oranža

en: Red
lv: Sarkana

en: Purple
lv: Violeta

en: Blue
lv: Zila

en: Green
lv: Zaļa

en: Gray
lv: Pelēks

en: Dark gray
lv: Tumši pelēks

en: Black
lv: Melns

en: Gigantic
lv: Gigantisks

en: Huge
lv: Milzīgs

en: Extra large
lv: Īpaši liels

en: Large
lv: Liels

en: Normal
lv: Normāls

en: Small
lv: Mazs

en: Extra small
lv: Īpaši mazs

note: translators: %s: WordPress.
en: Proudly powered by %s.
lv: Lepni darbina %s.

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: Comments are closed.
lv: Komentāri ir slēgti.

en: Newer comments
lv: Jaunāki komentāri

en: Older comments
lv: Senāki komentāri

en: Full text
lv: Pilns teksts

en: Display Site Title & Tagline
lv: Rādīt vietnes nosaukumu un saukli

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
lv: Izskatās, ka šajā vietā nekas netika atrasts. Varbūt izmēģināt meklēšanu?

en: Nothing here
lv: Šeit nekā nav

note: Author of the theme
en: the WordPress team
lv: WordPress komanda
