Themes - Twenty Twenty - en to lv translation catalogue (140 entries)

note: Description of the theme
en: Our default theme for 2020 is designed to take full advantage of the flexibility of the block editor. Organizations and businesses have the ability to create dynamic landing pages with endless layouts using the group and column blocks. The centered content column and fine-tuned typography also makes it perfect for traditional blogs. Complete editor styles give you a good idea of what your content will look like, even before you publish. You can give your site a personal touch by changing the background colors and the accent color in the Customizer. The colors of all elements on your site are automatically calculated based on the colors you pick, ensuring a high, accessible color contrast for your visitors.
lv: Mūsu noklusējuma tēma 2020. gadam ir veidota tā, lai pilnībā izmantotu bloka redaktora elastību. Organizācijām un uzņēmumiem ir iespēja radīt dinamiskas galvenās lapas ar nebeidzamiem izkārtojumiem, izmantojot grupu un sleju blokus. Centrētā satura sleja un precizētā tipogrāfija lieliski noder arī tradicionālajiem emuāriem. Visi redaktora stili sniedz jums priekšstatu par to, kā izskatīsies jūsu saturs, vēl pirms tā publicēšanas. Savai vietnei varat piešķirt personisku pieskārienu, mainot fona krāsas un izcēluma krāsu Pielāgotājā. Visu jūsu vietnes elementu krāsas tiek aprēķinātas automātiski, pamatojoties uz izvēlētajām krāsām, nodrošinot apmeklētājiem augstu, pieejamu krāsu kontrastu.

note: Theme Name of the theme
en: Twenty Twenty
lv: Divdesmit divdesmit

[ctx: color]
en: Custom
lv: Pielāgots

[ctx: color]
en: Default
lv: Noklusējums

en: With seven floors of striking architecture, UMoMA shows exhibitions of international contemporary art, sometimes along with art historical retrospectives. Existential, political, and philosophical issues are intrinsic to our program. As visitor, you are invited to guided tours artist talks, lectures, film screenings, and other events with free admission.
lv: Ar septiņiem satriecošas arhitektūras stāviem UMoMA rāda starptautiskas laikmetīgās mākslas izstādes, dažkārt kopā ar mākslas vēsturiskajām retrospektīvām. Eksistenciāli, politiski un filozofiski jautājumi ir mūsu programmas pamatā. Kā apmeklētājs esat aicināts ekskursijās ar māksliniekiem, lekcijās, filmu seansos un citos pasākumos ar bezmaksas ieeju.

en: The Premier Destination for Modern Art in Sweden
lv: Mūsdienu mākslas galvenais galamērķis Zviedrijā

en: Introduction
lv: Ievads

en: August 1 — December 1
lv: 1. augusts - 1. decembris

en: Abstract Rectangles
lv: Abstrakti taisnstūri

en: Featured Content
lv: Piedāvātais saturs

en: <em>Price</em><br>Included
lv: <em>Cena</em><br>Iekļauts

en: <em>Location</em><br>Exhibit Hall B
lv: <em>Atrašanās vieta</em><br>B izstāžu zāle

en: <em>Dates</em><br>Aug 1 — Dec 1
lv: <em>Datumi</em><br>1. augusts - 1. decembris

en: Event Details
lv: Informācija par pasākumu

en: Shop Now
lv: Iepērcieties tūlīt

en: An awe-inspiring collection of books, prints, and gifts from our exhibitions.
lv: Aizraujošu grāmatu, plakātu un suvenīru kolekcija no mūsu izstādēm.

en: The Store
lv: Veikals

en: Award-winning exhibitions featuring internationally-renowned artists.
lv: Godalgotas izstādes, kurās piedalās starptautiski atzīti mākslinieki.

en: The Museum
lv: Muzejs

en: Double Call to Action
lv: Divkāršs aicinājums uz darbību

en: Become a Member
lv: Kļūt par biedru

en: Support the Museum and Get Exclusive Offers
lv: Atbalstiet muzeju un saņemiet ekskluzīvus piedāvājumus

en: Call to Action
lv: Aicinājums uz darbību

[ctx: menu]
en: Mobile
lv: Mobilais

[ctx: menu]
en: Expanded
lv: Paplašināts

[ctx: menu]
en: Horizontal
lv: Horizontāli

[ctx: toggle text]
en: Search
lv: Meklēt

[ctx: color]
en: Secondary
lv: Sekundāra

[ctx: color]
en: Primary
lv: Primārs

en: Nothing Found
lv: Nekas nav atrasts

en: Show author bio
lv: Rādīt autora biogrāfiju

en: View Archive <span aria-hidden="true">&rarr;</span>
lv: Skatīt arhīvu <span aria-hidden="true">&rarr;</span>

[ctx: Theme starter content]
en: The New UMoMA Opens its Doors
lv: Jaunā UMoMA atver savas durvis

[ctx: A string that is output before one or more categories]
en: In
lv: -

en: Join the Club
lv: Pievienojies klubam

en: Members get access to exclusive exhibits and sales. Our memberships cost $99.99 and are billed annually.
lv: Biedri saņem piekļuvi ekskluzīviem eksponātiem un izpārdošanām. Dalība maksa ir 99,99 USD, un tā tiek iekasēta reizi gadā.

en: Become a Member and Get Exclusive Offers!
lv: Kļūsti par biedru un saņem ekskluzīvus piedāvājumus!

en: The exhibitions are produced by UMoMA in collaboration with artists and museums around the world and they often attract international attention. UMoMA has received a Special Commendation from the European Museum of the Year, and was among the top candidates for the Swedish Museum of the Year Award as well as for the Council of Europe Museum Prize.
lv: Izstādes veido UMoMA sadarbībā ar māksliniekiem un muzejiem visā pasaulē, un tās bieži piesaista starptautisku uzmanību. UMoMA ir saņēmusi īpašu atzinību no Eiropas gada muzeja un bija starp galvenajiem kandidātiem Zviedrijas muzeja gada balvai, kā arī Eiropas Padomes muzeju balvai.

en: With seven floors of striking architecture, UMoMA shows exhibitions of international contemporary art, sometimes along with art historical retrospectives. Existential, political and philosophical issues are intrinsic to our programme. As visitor you are invited to guided tours artist talks, lectures, film screenings and other events with free admission
lv: Ar septiņiem satriecošas arhitektūras stāviem UMoMA rāda starptautiskās laikmetīgās mākslas izstādes, vairākas reizes kopā ar mākslas vēsturiskajām retrospektīvajām. Eksistenciāli, politiski un filozofiski jautājumi un mūsu programmas pamatā. Kā apmeklētājs esat aicināts ekskursijās ar māksliniekiem, lekcijās, filmu seansos un citos pasākumos ar bezmaksas ieeju.

en: &#8220;Cyborgs, as the philosopher Donna Haraway established, are not reverent. They do not remember the cosmos.&#8221;
lv: &#8220;Kiborgi, kā atzina filozofe Donna Haraveja, nav godbijīgi. Viņi neatceras kosmosu.&#822;

en: From Signac to Matisse
lv: No Signaka līdz Matisam

en: The Life I Deserve
lv: Dzīve, kuru esmu pelnījis

en: October 1 -- December 1
lv: 1. oktobris - 1. decembris

en: Theatre of Operations
lv: Operāciju zona

en: Read More
lv: Lasīt vairāk

en: August 1 -- December 1
lv: 1. augusts - 1. decembris

en: Works and Days
lv: Darbi un dienas

en: The premier destination for modern art in Northern Sweden. Open from 10 AM to 6 PM every day during the summer months.
lv: Mūsdienu mākslas galvenais galamērķis Ziemeļzviedrijā. Vasaras mēnešos atvērts katru dienu no pulksten 10:00 līdz 18:00.

en: The New UMoMA Opens its Doors
lv: Jaunā UMoMA atver savas durvis

en: Overlay Opacity
lv: Pārklājuma caurredzamība

en: The color used for the text in the overlay.
lv: Pārklājuma tekstam izmantotā krāsa.

en: Overlay Text Color
lv: Pārklājoša teksta krāsa

en: The color used for the overlay. Defaults to the accent color.
lv: Pārklājumam izmantotā krāsa. Noklusējuma krāsa ir akcenta krāsa.

en: Overlay Background Color
lv: Pārklājoša fona krāsa

en: Settings for the "Cover Template" page template. Add a featured image to use as background.
lv: Lapas veidnes "Vāka veidne" iestatījumi. Pievienojiet piedāvāto attēlu, lai to izmantotu kā fonu.

en: Apply a custom color for links, buttons, featured images.
lv: Lietojiet pielāgotu krāsu saitēm, pogām un attēliem.

en: Primary Color
lv: Primārā krāsa

en: Search for:
lv: Meklēt:

en: search again
lv: meklēt vēlreiz

note: translators: %s: Number of search results.
en: We found %s result for your search. | We found %s results for your search.
lv[0]: Mēs atradām %s rezultātus jūsu meklējumam.
lv[1]: Mēs atradām %s rezultātu jūsu meklējumam.
lv[2]: Mēs atradām %s rezultātus jūsu meklējumam.

note: translators: %s: HTML character for up arrow.
en: Up %s
lv: Augšup %s

note: translators: %s: HTML character for up arrow.
en: To the top %s
lv: Uz augšu %s

[ctx: copyright date format]
note: translators: Copyright date format, see https://www.php.net/manual/datetime.format.php
en: Y
lv: Jā

en: 404 not found
lv: 404 nav atrasts

note: Template Name of the theme
en: Full Width Template
lv: Pilna platuma veidne

note: Translators: This text contains HTML to allow the text to be shorter on small screens. The text inside the span with the class nav-short will be hidden on small screens.
en: Older <span class="nav-short">Posts</span>
lv: Senākas <span class="nav-short">ziņas</span>

note: Translators: This text contains HTML to allow the text to be shorter on small screens. The text inside the span with the class nav-short will be hidden on small screens.
en: Newer <span class="nav-short">Posts</span>
lv: Jaunākas <span class="nav-short">ziņas</span>

en: Post
lv: Ziņa

en: Close search
lv: Aizvērt meklēšanu

en: Expanded Social links
lv: Paplašinātas sociālās saites

en: Close Menu
lv: Aizvērt izvēlni

en: Social links
lv: Sociālās saites

en: Footer
lv: Kājene

note: translators: %s: Author name.
en: By %s
lv: Autors: %s

en: Pages:
lv: Lapas:

en: Page
lv: Lapa

en: Scroll Down
lv: Ritināt uz leju

[ctx: submit button]
en: Search
lv: Meklēt

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
lv: Meklēt &hellip;

en: We could not find any results for your search. You can give it another try through the search form below.
lv: Mēs nevarējām atrast jūsu meklēšanas rezultātus. Varat to vēlreiz izmēģināt, izmantojot zemāk esošo meklēšanas formu.

en: Search:
lv: Meklēt:

note: translators: %s: Post title. Only visible to screen readers.
en: Edit <span class="screen-reader-text">%s</span>
lv: Rediģēt <span class="screen-reader-text">%s</span>

en: Sticky post
lv: Izceltas ziņa

en: Tags
lv: Birkas

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Post date
lv: Publicēšanas datums

en: Post author
lv: Ziņas autors

en: Social Links Menu
lv: Sociālo tīklu saišu izvēlne

en: Primary
lv: Galvenā

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Continue reading
lv: turpināt lasīt

[ctx: Name of the larger font size in the block editor]
en: Larger
lv: Lielāks

[ctx: Name of the large font size in the block editor]
en: Large
lv: Liels

[ctx: Short name of the regular font size in the block editor.]
en: M
lv: V

[ctx: Name of the regular font size in the block editor]
en: Regular
lv: Parasts

[ctx: Short name of the small font size in the block editor.]
en: S
lv: M

[ctx: Name of the small font size in the block editor]
en: Small
lv: Mazs

en: Background Color
lv: Fona krāsa

en: Subtle Background
lv: Izsmalcināts fons

en: Accent Color
lv: Akcenta krāsa

en: Widgets in this area will be displayed in the second column in the footer.
lv: Šajā apgabalā esošie logrīki tiks parādīti kājenes otrajā slejā.

en: Footer #2
lv: 2. kājene

en: Widgets in this area will be displayed in the first column in the footer.
lv: Šajā apgabalā esošie logrīki tiks parādīti kājenes pirmajā slejā.

en: Footer #1
lv: 1. kājene

en: Skip to the content
lv: Pāriet uz saturu

en: Social Menu
lv: Sociālo saišu izvēlne

en: Footer Menu
lv: Kājenes izvēlne

en: Mobile Menu
lv: Mobilā izvēlne

en: Desktop Expanded Menu
lv: Darbvirsmas izvērstā izvēlne

en: Desktop Horizontal Menu
lv: Darbvirsmas horizontālā izvēlne

en: Powered by WordPress
lv: Darbina WordPress

en: Comments are closed.
lv: Komentāri ir slēgti.

en: Comments
lv: Komentāri

en: Older Comments
lv: Senāki komentāri

en: Newer Comments
lv: Jaunāki komentāri

[ctx: comments title]
note: translators: 1: Number of comments, 2: Post title.
en: %1$s reply on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s replies on &ldquo;%2$s&rdquo;
lv[0]: %1$s komentārs par &ldquo;%2$s&rdquo;
lv[1]: %1$s komentāri par &ldquo;%2$s&rdquo;
lv[2]: Nav komentāru par &ldquo;%2$s&rdquo;

[ctx: comments title]
note: translators: %s: Post title.
en: One reply on &ldquo;%s&rdquo;
lv: Viens komentārs par &ldquo;%s&rdquo;

en: Leave a comment
lv: Komentēt

en: Show sub menu
lv: Rādīt apakšizvēlni

note: translators: %d: ID of a post.
en: #%d (no title)
lv: #%d (bez nosaukuma)

en: By Post Author
lv: Pēc ziņu autora

en: Your comment is awaiting moderation.
lv: Jūsu komentārs gaida apstiprinājumu.

en: Edit
lv: Rediģēt

note: translators: 1: Comment date, 2: Comment time.
en: %1$s at %2$s
lv: %1$s plkst. %2$s

en: says:
lv: saka:

en: Make sure that the contrast is high enough so that the text is readable.
lv: Pārliecinieties, ka kontrasts ir pietiekami augsts, lai teksts būtu lasāms.

en: Creates a parallax effect when the visitor scrolls.
lv: Kad apmeklētājs ritina, tiek veidots paralakses efekts.

en: Fixed Background Image
lv: Fiksēts fona attēls

note: Template Name of the theme
en: Cover Template
lv: Vāka veidne

en: Summary
lv: Kopsavilkumu

en: Full text
lv: Pilnu tekstu

en: On archive pages, posts show:
lv: Arhīva lapās ziņas parāda:

en: Show search in header
lv: Rādīt meklēšanu galvenē

en: Theme Options
lv: Tēmas opcijas

en: Header &amp; Footer Background Color
lv: Galvenes un kājenes fona krāsa

en: Scales the logo to half its uploaded size, making it sharp on high-res screens.
lv: Mērogojiet logotipu uz pusi no augšupielādētā lieluma, padarot to asu augstas izšķirtspējas ekrānos.

en: Retina logo
lv: Tīklenes logotips

en: The page you were looking for could not be found. It might have been removed, renamed, or did not exist in the first place.
lv: Nevarēja atrast meklēto lapu. Iespējams, tā ir noņemta, pārdēvēta vai tā vispār nav bijusi.

en: Page Not Found
lv: Lapa nav atrasta

note: Author of the theme
en: the WordPress team
lv: WordPress komanda
