Themes - Patus - en to tr translation catalogue (81 entries)

note: Description of the plugin/theme
en: Patus is a Personal Blogging Theme for WordPress and an effortlessly tool for publishers of all kind, cherished for its flexibility, clean layouts and speed. It’s totally responsive so it adapts to your style as well as the device it’s viewed on.
tr: Patus, WordPress için bir kişisel bloglama temasıdır ve esnekliği, temiz yerleşimleri ve hızı için anılan, her türlü yayıncı için zahmetsiz bir araçtır. Tamamen duyarlı olduğundan, biçiminize ve görüntülendiği cihaza uyum sağlar.

en: Start Customize
tr: Özelleştirmeye başla

en: %s Dashboard
tr: %s başlangıç ekranı

en: Support for %s WordPress theme is conducted through the WordPress free theme support forum.
tr: %s WordPress teması için destek, ücretsiz WordPress destek forumu ile gerçekleştirilir.

en: %s Theme Dashboard
tr: %s teması başlangıç ekranı

note: Template Name of the plugin/theme
en: Fullwidth Template
tr: Tam genişlik şablonu

note: Template Name of the plugin/theme
en: Archives Template
tr: Arşiv şablonu

note: translators: %s: Name of current post
en: Continue reading %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
tr: %s yazısını okumaya devam et <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Pages:
tr: Sayfalar:

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
tr: Görünen o ki bakındığınız her ne ise bulamıyoruz. Belki arama yardımcı olabilir.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
tr: Üzgünüz, arama terimlerinizle hiçbir şey eşleşmedi. Lütfen farklı anahtar kelimelerle tekrar deneyin.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
tr: İlk yazınızı yayımlamak için hazır mısınız? <a href="%1$s">Buradan başlayın</a>.

en: Nothing Found
tr: Hiç bir şey bulunamadı

en: Search Results for: %s
tr: %s için arama sonuçları

en: Archives by Subject
tr: Yazara göre arşiv

en: Monthly Archives
tr: Aylık arşivler

en: Last 30 Posts
tr: Son 30 yazı

en: %s supports the Theme Customizer for all theme settings. Click "Customize" to start customize your site.
tr: %s tüm tema ayarları için tema özelleştiricisini destekler. Sitenizi özelleştirmek için Özelleştir'e tıklayın

en: Online Documentation
tr: Çevrimiçi belgelendirme

en: Need any help to setup and configure %s? Please have a look at our documentations instructions.
tr: %s temasını yapılandırmak ve ayarlamak için herhangi bir yardıma mı ihtiyacınız var? Lütfen belgelendirme talimatlarımıza bir göz atın.

en: Welcome to %1s - Version %2s
tr: %1$ %2s sürümüne hoş geldiniz

en: Your comment is awaiting moderation.
tr: Yorumunuz denetim bekliyor.

en: Reply
tr: Yanıtla

en: Post author
tr: Yazar

en: (Edit)
tr: (Düzenle)

en: Pingback:
tr: Geri bildirim:

en: Posts navigation
tr: Yazı dolaşımı

en: Next &rarr;
tr: Sonraki &arr;

en: &larr; Previous
tr: &larr; Önceki

en: Edit
tr: Düzenle

en: Leave a comment
tr: Bir yorum bırakın

en: Tagged %1$s
tr: %1$s olarak etiketlendi

en: Posted in %1$s
tr: %1$s içinde yayınlandı

en: % Comments
tr: % Yorum

en: 1 Comment
tr: 1 Yorum

en: 0 Comment
tr: 0 yorum

en:  in %1$s
tr: %1$s içinde

[ctx: post author]
en: Posted by %s
tr: %s tarafından yayınlandı.

[ctx: post date]
en:  on %s
tr: %s tarihinde

en: Post navigation
tr: Yazı dolaşımı

en: Page %s
tr: Sayfa %s

en: Right Sidebar
tr: Sağ kenar çubuğu

en: Left Sidebar
tr: Sol kenar çubuğu

en: Secondary Color
tr: İkincil renk:

en: Primary Color
tr: Birincil Renk

en: Google Plus Link:
tr: Google Plus bağlantısı:

en: Facebook Link:
tr: Facebook bağlantısı:

en: Twitter Link:
tr: Twitter bağlantısı:

en: Email Address:
tr: E-posta adresi.

en: RSS Feed:
tr: RSS beslemesi:

en: Social Settings
tr: Sosyal ağ ayarları

en: Right Footer Text:
tr: Sağ alt kısım metni:

en: Sidebar Position:
tr: Kenar çubuğu konumu

en: General Settings
tr: Genel ayarlar

en: Skip to content
tr: İçeriğe atla

en: Sidebar
tr: Kenar çubuğu

en: Primary Menu
tr: Birincil menü

en:  - Theme: %1$s by %2$s.
tr: - Tema: %2$s tarafından %1$s.

en: Comments are closed.
tr: Yorumlar kapatıldı.

en: Newer Comments &rarr;
tr: Yeni yorumlar &arr;

en: &larr; Older Comments
tr: &arr; Eski yorumlar

en: Comment navigation
tr: Yorum dolaşımı

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
tr[0]: &ldquo;%2$s&rdquo; için bir yorum
tr[1]: &ldquo;%2$s&rdquo; için %1$s yorum

en: Archives
tr: Arşivler

en: Chats
tr: Sohbetler

en: Audios
tr: Sesler

en: Statuses
tr: Durumlar

en: Links
tr: Bağlantılar

en: Quotes
tr: Alıntılar

en: Videos
tr: Videolar

en: Images
tr: Görseller

en: Galleries
tr: Galeriler

en: Asides
tr: Yan sütunlar

en: Year: %s
tr: Yıl: %s

en: Month: %s
tr: Ay: %s

en: Day: %s
tr: Gün :%s

en: Author: %s
tr: Yazar: %s

note: translators: %1$s: smiley
en: Try looking in the monthly archives. %1$s
tr: Aylık arşivlere bakmayı deneyin. %1$s

en: Most Used Categories
tr: En sık kullanılan kategoriler

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try one of the links below or a search?
tr: Burada hiçbir şeyin bulunmadığı görülüyor. Belki alttaki bağlantılardan birini veya bir arama yapmayı denemelisin?

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
tr: Amanın! O sayfa bulunamadı.
