Themes - Patus - en to sl_SI translation catalogue (81 entries)

note: Description of the plugin/theme
en: Patus is a Personal Blogging Theme for WordPress and an effortlessly tool for publishers of all kind, cherished for its flexibility, clean layouts and speed. It’s totally responsive so it adapts to your style as well as the device it’s viewed on.
sl_SI: Patus tema je primerna za osebne WordPress bloge in je preprosto orodje za založnike vseh vrst. Priljubljena je zaradi svoje fleksibilnosti, čistega izgleda in hitrosti. Je popolna odzivna in tako omogoča fenomenalni izgled vaše spletne strani na vseh napravah.

en: Start Customize
sl_SI: Prilagodi

en: %s Dashboard
sl_SI: %s Nadzorna plošča

en: Support for %s WordPress theme is conducted through the WordPress free theme support forum.
sl_SI: Podpora za %s WordPress temo se izvaja preko foruma na zastonj WordPress repozitoriju tem.

en: %s Theme Dashboard
sl_SI: %s Nadzorna plošča teme

note: Template Name of the plugin/theme
en: Fullwidth Template
sl_SI: Predloga Polna širina

note: Template Name of the plugin/theme
en: Archives Template
sl_SI: Predloga Arhivov

note: translators: %s: Name of current post
en: Continue reading %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sl_SI: Nadaljuj z branjem %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Pages:
sl_SI: Strani:

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
sl_SI: Vsebine ni mogoče najti. Poskusite z iskanjem.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
sl_SI: Vaša iskalna poizvedba nima zadetkov. Poskusite z drugimi ključnimi besedami.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
sl_SI: Ste pripravljeni na objavo vašega prvega prispevka? <a href="%1$s">Pričnite tukaj</a>.

en: Nothing Found
sl_SI: Ni zadetka

en: Search Results for: %s
sl_SI: Rezultati iskanja za: %s

en: Archives by Subject
sl_SI: Arhivi po temi

en: Monthly Archives
sl_SI: Mesečni arhivi

en: n.j.y
sl_SI: j.n.Y

en: Last 30 Posts
sl_SI: Zadnjih 30 objav

en: %s supports the Theme Customizer for all theme settings. Click "Customize" to start customize your site.
sl_SI: %s uporablja Prilagojevalnik teme za vse nastavitve teme. Kliknite "Prilagodi" za pričetek urejanja vašega spletišča.

en: Online Documentation
sl_SI: Spletna dokumentacija

en: Need any help to setup and configure %s? Please have a look at our documentations instructions.
sl_SI: Potrebujete pomoč pri nastavitvi in konfiguraciji %s? Prebrskajte navodila v naši dokumentaciji.

en: Welcome to %1s - Version %2s
sl_SI: Dobrodošli v %1s - različica %2s

en: Your comment is awaiting moderation.
sl_SI: Vaš komentar čaka na odobritev.

en: Reply
sl_SI: Odgovori

en: Post author
sl_SI: Avtor prispevka

en: (Edit)
sl_SI: (Uredi)

en: Posts navigation
sl_SI: Navigacija prispevkov

en: Next &rarr;
sl_SI: Naslednji &rarr;

en: &larr; Previous
sl_SI: &larr; Prejšnji

en: Edit
sl_SI: Uredi

en: Leave a comment
sl_SI: Vaš komentar

en: Tagged %1$s
sl_SI: Označeno %1$s

en: Posted in %1$s
sl_SI: Objavljeno v %1$s

en: % Comments
sl_SI: % komentarjev

en: 1 Comment
sl_SI: 1 komentar

en: 0 Comment
sl_SI: 0 komentarjev

en:  in %1$s
sl_SI: v %1$s

[ctx: post author]
en: Posted by %s
sl_SI: Objavil %s

[ctx: post date]
en:  on %s
sl_SI:  dne %s

en: Post navigation
sl_SI: Navigacija prispevka

en: Page %s
sl_SI: Stran %s

en: Right Sidebar
sl_SI: Desna stranska vrstica

en: Left Sidebar
sl_SI: Leva stranska vrstica

en: Secondary Color
sl_SI: Sekundarna barva

en: Primary Color
sl_SI: Primarna barva

en: Google Plus Link:
sl_SI: Google Plus povezava:

en: Facebook Link:
sl_SI: Facebook povezava:

en: Twitter Link:
sl_SI: Twitter povezava:

en: Email Address:
sl_SI: E-naslov:

en: RSS Feed:
sl_SI: RSS vir:

en: Social Settings
sl_SI: Nastavitve družbenih omrežij

en: Right Footer Text:
sl_SI: Besedilo desne noge:

en: Sidebar Position:
sl_SI: Položaj stranske vrstice:

en: General Settings
sl_SI: Splošne nastavitve

en: Skip to content
sl_SI: Skoči na vsebino

en: Sidebar
sl_SI: Stranska vrstica

en: Primary Menu
sl_SI: Glavni meni

en:  - Theme: %1$s by %2$s.
sl_SI:  - Tema: %1$s od %2$s.

en: Comments are closed.
sl_SI: Komentarji so onemogočeni.

en: Newer Comments &rarr;
sl_SI: Novejši komentarji &rarr;

en: &larr; Older Comments
sl_SI: &larr; Starejši komentarji

en: Comment navigation
sl_SI: Krmarjenje po komentarjih

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
sl_SI[0]: Ena misel o &ldquo;%2$s&rdquo;
sl_SI[1]: %1$s misli o &ldquo;%2$s&rdquo;
sl_SI[2]: %1$s misli o &ldquo;%2$s&rdquo;
sl_SI[3]: %1$s misli o &ldquo;%2$s&rdquo;

en: Archives
sl_SI: Arhiv

en: Chats
sl_SI: Klepeti

en: Audios
sl_SI: Zvoki

en: Statuses
sl_SI: Statusi

en: Links
sl_SI: Povezave

en: Quotes
sl_SI: Citati

en: Videos
sl_SI: Videji

en: Images
sl_SI: Slike

en: Galleries
sl_SI: Galerije

en: Asides
sl_SI: Odloži na stran

en: Year: %s
sl_SI: Leto: %s

en: Month: %s
sl_SI: Mesec: %s

en: Day: %s
sl_SI: Dan: %s

en: Author: %s
sl_SI: Avtor: %s

note: translators: %1$s: smiley
en: Try looking in the monthly archives. %1$s
sl_SI: Pokukajte v mesečni arhiv. %1$s

en: Most Used Categories
sl_SI: Najbolj uporabljene kategorije

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try one of the links below or a search?
sl_SI: Vsebine ni mogoče najti. Poskusite s kakšno povezavo spodaj ali z iskanjem.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
sl_SI: Ups! Strani ni bilo mogoče najti.
