Themes - Patus - en to nl translation catalogue (155 entries)

en:  - Theme: %1$s by %2$s.
nl:  - Thema: %1$s door %2$s.

en: % Comments
nl: % reacties

en: %1$s installed and activated successfully.
nl: %1$s is met succes geïnstalleerd en geactiveerd.

en: %1$s installed successfully.
nl: %1$s is met succes geïnstalleerd.

en: %s Theme Dashboard
nl: %s Thema dashboard

en: %s supports the Theme Customizer for all theme settings. Click "Customize" to start customize your site.
nl: %s ondersteunt de thema customizer voor alle thema instellingen. Klik op 'Customizer' om je site aan te passen.

en: &larr; Older Comments
nl: &larr; Oudere reacties

en: &larr; Previous
nl: &larr; Vorige

en: (Edit)
nl: (Bewerken)

en: 0 Comment
nl: 0 reacties

en: 1 Comment
nl: 1 reactie

en: Activate
nl: Activeren

en: Activate %2$s
nl: Activeer %2$s

en: Active
nl: Actief

en: Active Now
nl: Activeer nu

en: All installations and activations have been completed.
nl: Alle installaties en activeringen zijn afgerond.

en: All installations have been completed.
nl: Alle installaties zijn afgerond.

en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
nl: Alle plugins zijn met succes geïnstalleerd en geactiveerd. %1$s

en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het installeren van %1$s: <strong>%2$s</strong>.

en: Archives
nl: Archieven

en: Archives Template
nl: Archieftemplate

en: Archives by Subject
nl: Archieven per onderwerp

en: Asides
nl: Terzijdes

en: Audios
nl: Audio's

en: Author: %s
nl: Auteur: %s

en: Available version:
nl: Beschikbare versie:

en: Begin activating plugin | Begin activating plugins
nl[0]: Begin met het activeren van de plugin
nl[1]: Begin met het activeren van de plugins

en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
nl[0]: Begin met het installeren van de plugin
nl[1]: Begin met het installeren van de plugins

en: Begin updating plugin | Begin updating plugins
nl[0]: Begin met het updaten van de plugin
nl[1]: Begin met het updaten van de plugins

en: Comment navigation
nl: Reactie navigatie

en: Comments are closed.
nl: Reacties zijn gesloten.

en: Continue reading %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
nl: Verder lezen %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Day: %s
nl: Dag: %s

en: Dismiss this notice
nl: Negeer dit bericht

en: Edit
nl: Bewerken

en: Email Address:
nl: E-mailadres:

en: External Source
nl: Externe bron

en: Facebook Link:
nl: Facebook-link:

en: FameThemes Demo Importer
nl: FameThemes demo importeerfunctie

en: Fullwidth Template
nl: Volledige-breedte template

en: Galleries
nl: Galerijen

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Hey, you will need to install and activate the %1$s plugin first.
nl: Hallo, je moet eerst plugin %1$s installeren en activeren.

en: Hide Details
nl: Details verbergen

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Install
nl: Installeren

en: Install %2$s
nl: Installeer %2$s

en: Install Now
nl: Installeer nu

en: Install Plugins
nl: Installeer plugins

en: Install Required Plugins
nl: Installeer de vereiste plugins

en: Installed But Not Activated
nl: Geïnstalleerd maar niet geactiveerd

en: Installed version:
nl: Geïnstalleerde versie:

en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
nl: Installeren van plugin %1$s (%2$d/%3$d)

en: Installing Plugin: %s
nl: Installeren plugin: %s

en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
nl: Installeren en activeren van plugin %1$s (%2$d/%3$d)

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try one of the links below or a search?
nl: Het lijkt erop dat er niets is gevonden op deze locatie. Misschien een van de onderstaande links proberen of een zoekopdracht?

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
nl: Het lijkt erop dat we niet kunnen vinden waar je naar zoekt. Misschien kun je er naar zoeken.

en: Last 30 Posts
nl: Laatste 30 berichten

en: Leave a comment
nl: Plaats een reactie

en: Left Sidebar
nl: Zijbalk links

en: Minimum required version:
nl: Minimaal vereiste versie:

en: Month: %s
nl: Maand: %s

en: Monthly Archives
nl: Maandelijkse archieven

en: Most Used Categories
nl: Meest gebruikte categorieën

en: Need any help to setup and configure %s? Please have a look at our documentations instructions.
nl: Hulp nodig bij het instellen van %s? Kijk bij onze documentatie.

en: Newer Comments &rarr;
nl: Nieuwere reacties &rarr;

en: Next &rarr;
nl: Volgende &rarr;

en: No action taken. Plugin %1$s was already active.
nl: Geen actie ondernomen. Plugin %1$s was al actief.

en: No plugins are available to be activated at this time.
nl: Er zijn op dit moment geen plugins beschikbaar om te activeren.

en: No plugins are available to be installed at this time.
nl: Er zijn op dit moment geen plugins beschikbaar om te installeren.

en: No plugins are available to be updated at this time.
nl: Er zijn op dit moment geen plugins beschikbaar om te worden geüpdatet.

en: No plugins to install, update or activate.
nl: Er zijn geen plugins om te installeren, bijwerken of activeren.

en: No plugins were selected to be activated. No action taken.
nl: Er werden geen plugins geselecteerd om geactiveerd te worden. Geen actie ondernomen.

en: No plugins were selected to be installed. No action taken.
nl: Er werden geen plugins geselecteerd om te worden geïnstalleerd. Geen actie ondernomen.

en: No plugins were selected to be updated. No action taken.
nl: Er zijn geen plugins geselecteerd om te worden geüpdatet. Geen actie ondernomen.

en: Not Installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Nothing Found
nl: Niets gevonden

en: One Click Demo Import
nl: Demo importeren met één klik

en: Online Documentation
nl: Online documentatie

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
nl: Oeps! Deze pagina kon niet worden gevonden.

en: Pages:
nl: Pagina&#39;s:

en: Patus is a Personal Blogging Theme for WordPress and an effortlessly tool for publishers of all kind, cherished for its flexibility, clean layouts and speed. It's totally responsive so it adapts to your style as well as the device it's viewed on.
nl: Patus is een persoonlijk blog thema voor WordPress en een tool die publiceren moeiteloos maakt. Het wordt geroemd om zijn flexibiliteit, schone lay-outs en snelheid. Het is volledig responsive dus het past zich aan aan je opmaak zowel als het apparaat dat gebruikt wordt.

en: Please contact the administrator of this site for help.
nl: Neem contact op met de beheerder van de site voor hulp.

en: Please contact the plugin provider and ask them to package their plugin according to the WordPress guidelines.
nl: Neem contact op met de plugin provider en vraag hen om hun plugin te verpakken volgens de WordPress richtlijnen.

en: Plugin activated successfully.
nl: De plugin is met succes geactiveerd.

en: Plugin activation failed.
nl: Activering van de plugin mislukt.

en: Plugin not activated. A higher version of %s is needed for this theme. Please update the plugin.
nl: Plugin niet geactiveerd. Een hogere versie van %s is nodig voor dit thema. Update de plugin.

en: Post author
nl: Bericht auteur

en: Post navigation
nl: Berichtnavigatie

en: Posted in %1$s
nl: Geplaatst in %1$s

en: Posts navigation
nl: Berichtnavigatie

en: Primary Color
nl: Hoofdkleur

en: Primary Menu
nl: Primair menu

en: Quotes
nl: Citaten

en: RSS Feed:
nl: RSS-feed:

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
nl: Klaar om je eerste bericht te publiceren? <a href="%1$s">Ga hier aan de slag</a>.

en: Recommended
nl: Aanbevolen

en: Reply
nl: Beantwoorden

en: Required
nl: Vereist

en: Required Update not Available
nl: Vereiste update niet beschikbaar

en: Requires Update
nl: Vereist update

en: Return to Required Plugins Installer
nl: Terug naar vereiste plugins installer

en: Return to the Dashboard
nl: Ga terug naar het dashboard

en: Right Footer Text:
nl: Rechter footer tekst:

en: Right Sidebar
nl: Zijbalk rechts

en: Search Results for: %s
nl: Zoekresultaten voor: %s

en: Secondary Color
nl: Secondaire kleur

en: Show Details
nl: Details weergeven

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Sidebar Position:
nl: Zijbalk positie:

en: Skip to content
nl: Naar de inhoud springen

en: Social Settings
nl: Instellingen sociale media

en: Something went wrong with the plugin API.
nl: Er ging iets verkeerd met de plugin-API.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
nl: Er kwam niets overeen met je zoektermen. Probeer het nog eens met wat andere keywords.

en: Source
nl: Bron

en: Start Customize
nl: Start de Customizer

en: Statuses
nl: Statussen

en: Support for %s WordPress theme is conducted through the WordPress free theme support forum.
nl: Ondersteuning voor het %s WordPress thema wordt geboden via het gratis WordPress support forum voor thema's.

en: Tagged %1$s
nl: Getagd %1$s

en: The following plugin needs to be updated to its latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s. | The following plugins need to be updated to their latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s.
nl[0]: De volgende plugin moet worden geüpdatet naar de nieuwste versie om maximale compatibiliteit met dit thema te garanderen: %1$s.
nl[1]: De volgende plugins moeten worden geüpdatet naar de nieuwste versie om maximale compatibiliteit met dit thema te garanderen: %1$s.

en: The following plugin was activated successfully: | The following plugins were activated successfully:
nl[0]: De volgende plugin is met succes geactiveerd:
nl[1]: De volgende plugins zijn met succes geactiveerd:

en: The following recommended plugin is currently inactive: %1$s. | The following recommended plugins are currently inactive: %1$s.
nl[0]: De volgende aanbevolen plugin is momenteel inactief: %1$s.
nl[1]: De volgende aanbevolen plugins zijn momenteel inactief: %1$s.

en: The following required plugin is currently inactive: %1$s. | The following required plugins are currently inactive: %1$s.
nl[0]: De volgende vereiste plugin is momenteel inactief: %1$s.
nl[1]: De volgende vereiste plugins zijn momenteel inactief: %1$s.

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
nl: Het installatie- en activeringsproces is begonnen. Dit proces kan een tijdje duren afhankelijk van je webhost, een moment geduld.

en: The installation of %1$s failed.
nl: De installatie van %1$s is mislukt.

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
nl: Het installatieproces begint. Dit proces kan een tijdje duren op sommige hosts, dus wees geduldig.

en: The remote plugin package consists of more than one file, but the files are not packaged in a folder.
nl: Het externe plugin pakket bestaat uit meer dan een bestand, maar de bestanden zijn niet ingepakt in een map.

en: The remote plugin package does not contain a folder with the desired slug and renaming did not work.
nl: Het remote plugin pakket bevat geen map met de gewenste slug en het hernoemen werkte niet.

en: There are one or more required or recommended plugins to install, update or activate.
nl: Er zijn een of meer vereiste of aanbevolen plugins om te installeren, te updaten of te activeren.

en: There is an update available for: %1$s. | There are updates available for the following plugins: %1$s.
nl[0]: Er is een update beschikbaar voor de volgende plugin: %1$s.
nl[1]: Er ziin updates beschikbaar voor de volgende plugins: %1$s.

en: This plugin needs to be updated to be compatible with your theme.
nl: Deze plugin moet worden geüpdatet om compatibel te zijn met je thema.

en: This theme recommends the following plugin: %1$s. | This theme recommends the following plugins: %1$s.
nl[0]: Dit thema beveelt de volgende plugin aan: %1$s.
nl[1]: Dit thema beveelt de volgende plugins aan: %1$s.

en: This theme requires the following plugin: %1$s. | This theme requires the following plugins: %1$s.
nl[0]: Dit thema vereist de volgende plugin: %1$s.
nl[1]: Dit thema vereist de volgende plugins: %1$s.

en: To Activate <span class="count">(%s)</span> | To Activate <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Om er <span class="count">(%s)</span> te activeren
nl[1]: Om er <span class="count">(%s)</span> te activeren

en: To Install <span class="count">(%s)</span> | To Install <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Om er <span class="count">(%s)</span> te installeren
nl[1]: Om er <span class="count">(%s)</span> te installeren

en: Try looking in the monthly archives. %1$s
nl: Wellicht kan je kijken in de maandelijkse archieven. %1$s

en: Twitter Link:
nl: Twitter-link:

en: Update Available <span class="count">(%s)</span> | Update Available <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Update beschikbaar <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Update beschikbaar <span class="count">(%s)</span>

en: Update Required
nl: Update vereist

en: Update recommended
nl: Updaten aanbevolen

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
nl: Plugin aan het updaten %1$s (%2$d/%3$d)

en: Updating Plugin: %s
nl: Updaten plugin: %s

en: Upgrade message from the plugin author:
nl: Upgrade bericht van de plugin auteur:

en: Version
nl: Versie

en: Videos
nl: Video's

en: Welcome to %1s - Version %2s
nl: Welkom bij %1s - versie %2s

en: WordPress Repository
nl: WordPress repository

en: Year: %s
nl: Jaar: %s

en: Your comment is awaiting moderation.
nl: Je reactie is in afwachting van moderatie.

[ctx: as in: "version nr unknown"]
en: unknown
nl: onbekend

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
nl[0]: Één gedachte over &ldquo;%2$s&rdquo;
nl[1]: %1$s gedachten over &ldquo;%2$s&rdquo;

[ctx: plugin A *and* plugin B]
en: and
nl: en

[ctx: plugins]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Alle <span class="count"> (%s) </span>
nl[1]: Alle <span class="count"> (%s) </span>

[ctx: post author]
en: Posted by %s
nl: Geplaatst door %s

[ctx: post date]
en:  on %s
nl:  op %s
