Themes - Patus - en to hr translation catalogue (83 entries)

note: Description of the plugin/theme
en: Patus is a Personal Blogging Theme for WordPress and an effortlessly tool for publishers of all kind, cherished for its flexibility, clean layouts and speed. It’s totally responsive so it adapts to your style as well as the device it’s viewed on.
hr: Patus je WordPress tema za osobno bloganje i to je jedan nenaporan alat za objavljivače svih vrsts. Posebno je napravljena imajući na umu za cilj fleksibilnost, čist izgled i brzinu. Potpuno je prilagodljiva (responsive) tako da se prilagođava vašem stilu i uređaju na kojem se gleda.

en: Start Customize
hr: Započni prilagođavati

en: %s Dashboard
hr: %s Kontrolna ploča

en: Support for %s WordPress theme is conducted through the WordPress free theme support forum.
hr: Podrška za %s WordPress temu se provodi kroz forum za podršku za WordPress besplatnu temu.

en: %s Theme Dashboard
hr: %s tema Kontrolna ploča

note: Template Name of the plugin/theme
en: Fullwidth Template
hr: Predložak pune širine

note: Template Name of the plugin/theme
en: Archives Template
hr: Predložak arhiva

note: translators: %s: Name of current post
en: Continue reading %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
hr: Nastavite s čitanjem %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Pages:
hr: Stranice:

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
hr: Čini se da ne možemo naći to što tražite. Možda vam pretraga može pomoći.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
hr: Žao nam je ali ništa se ne podudara s vašim pojmovima pretraživanja. Pokušajte ponovo s nekim drugim ključnim riječima.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
hr: Spremni za objavljivanje vaše prve objave? <a href="%1$s">Započnite ovdje</a>.

en: Nothing Found
hr: Ništa nije nađeno

en: Search Results for: %s
hr: Rezultati pretraživanja za: %s

en: Archives by Subject
hr: Arhive po temi

en: Monthly Archives
hr: Mjesečne arhive

en: Last 30 Posts
hr: Posljednjih 30 objava

en: %s supports the Theme Customizer for all theme settings. Click "Customize" to start customize your site.
hr: %s podržava Prilagoditelja teme za sve postavke teme. Kliknite na "Prilagodi" da počnete prilagođavati vašu stranicu.

en: Online Documentation
hr: Online Dokumentacija

en: Need any help to setup and configure %s? Please have a look at our documentations instructions.
hr: Trebate pomoć za postavljanje i konfiguriranje %s? Molimo pogledajte upute u našoj dokumentaciji.

en: Welcome to %1s - Version %2s
hr: Dobrodošli na %1s - Inačica %2s

en: Your comment is awaiting moderation.
hr: Vaš komentar čeka na odobrenje.

en: Reply
hr: Odgovori

en: Post author
hr: Autor objave

en: (Edit)
hr: (Uredi)

en: Pingback:
hr: Povratni ping

en: Posts navigation
hr: Navigacija objava

en: Next &rarr;
hr: Sljedeće &rarr;

en: &larr; Previous
hr: &larr; Prethodno

en: Edit
hr: Uredi

en: Leave a comment
hr: Ostavite komentar

en: Tagged %1$s
hr: Označeno %1$s

en: Posted in %1$s
hr: Objavljeno u %1$s

en: % Comments
hr: % komentara

en: 1 Comment
hr: 1 komentar

en: 0 Comment
hr: 0 komentara

en:  in %1$s
hr:  u %1$s

[ctx: post author]
en: Posted by %s
hr: Objavljeno od %s

[ctx: post date]
en:  on %s
hr:  na %s

en: Post navigation
hr: Navigacija objava

en: Page %s
hr: Stranica %s

en: Right Sidebar
hr: Desna bočna traka

en: Left Sidebar
hr: Lijeva bočna traka

en: Secondary Color
hr: Sekundarna boja

en: Primary Color
hr: Primarna boja

en: Google Plus Link:
hr: Google Plus poveznica:

en: Facebook Link:
hr: Facebook poveznica:

en: Twitter Link:
hr: Twitter poveznica:

en: Email Address:
hr: Email adresa:

en: RSS Feed:
hr: RSS kanal:

en: Social Settings
hr: Društvene postavke

en: Right Footer Text:
hr: Tekst podnožje desno:

en: Sidebar Position:
hr: Pozicija bočne trake

en: General Settings
hr: Opće postavke

en: Skip to content
hr: Preskoči na sadržaj

en: Sidebar
hr: Bočna traka

en: Primary Menu
hr: Primarni izbornik

en:  - Theme: %1$s by %2$s.
hr:  - Tema: %1$s od %2$s.

en: Comments are closed.
hr: Zatvoreno za komentare.

en: Newer Comments &rarr;
hr: Noviji komentari &rarr;

en: &larr; Older Comments
hr: &larr; Stariji Komentari

en: Comment navigation
hr: Navigacija kroz komentare

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
hr[0]: Jedno mišljenje o &ldquo;%2$s&rdquo;
hr[1]: %1$s mišljenja o &ldquo;%2$s&rdquo;
hr[2]: %1$s mišljenja o &ldquo;%2$s&rdquo;

en: Archives
hr: Arhive

en: Chats
hr: Čavrljanje

en: Audios
hr: Audio

en: Statuses
hr: Statusi

en: Links
hr: Poveznice

en: Quotes
hr: Citati

en: Videos
hr: Video

en: Images
hr: Slike

en: Galleries
hr: Galerije

en: Asides
hr: Crtice

[ctx: yearly archives date format]
en: Y
hr: Y.

en: Year: %s
hr: Godina: %s

[ctx: monthly archives date format]
en: F Y
hr: F Y.

en: Month: %s
hr: Mjesec: %s

en: Day: %s
hr: Dan: %s

en: Author: %s
hr: Autor: %s

note: translators: %1$s: smiley
en: Try looking in the monthly archives. %1$s
hr: Pokušajte potražiti u mjesečnim arhivama. %1$s

en: Most Used Categories
hr: Najkorištenije kategorije

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try one of the links below or a search?
hr: Izgleda da ništa nije pronađeno na ovoj lokaciji. Možda da probate jedu od poveznica ispod ili s pretraživanjem?

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
hr: Uh! To stranica ne može biti nađena.
