Plugins - Connect Matomo (WP-Matomo, WP-Piwik) - Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (255 entries)

en:  Show a &quot;custom variables&quot; edit box on post edit page.
nl: Toon de  &quot;eigen variables&quot; bewerkings vak op de post bewerkings pagina.

en: %s %s installed.
nl: %s %s geïnstalleerd

en: %s updated to %s.
nl: %s geüpdatet naar%s.

en: Actions
nl: Acties

en: Add &lt;noscript&gt;
nl: Voeg &lt;noscript&gt; toe.

en: Add data-cfasync=false
nl: Voeg data-cfasync=false toe

en: Add file extensions for download tracking, divided by a vertical bar (&#124;).
nl: Voeg bestandsextensies toe om bij te houden als download, gescheiden door een verticale streep (&#124;).

en: Add new file types for download tracking
nl: Voeg nieuw bestandstypes toe om als download bij te houden

en: Add rec parameter to noscript code
nl: Voeg de rec parameter toen aan je noscript code

en: Add tracking code
nl: Voeg tracking code toe.

en: Adds *.-prefix to cookie domain.
nl: Voeg *.-prefix toe aan cookie domein.

en: Adds *.-prefix to tracked domain.
nl: Voegt *.-prefix toe aan bijgehouden domein.

en: Adds the &lt;noscript&gt; code to your footer.
nl: Voegt de &lt;noscript&gt; code toe aan je footer.

en: An error occured
nl: Een fout is opgetreden

en: Are you sure you want to clear all settings?
nl: Weet je zeker dat je alle instellingen wilt verwijderen?

en: Auto config
nl: Automatische configuratie

en: Avg. price
nl: Gem. prijs

en: Avg. quantity
nl: Gem. hoeveelheid

en: Bounce count
nl: Aantal weigeringen

en: Cache API calls, which not contain today's values, for a week.
nl: Cache API oproepen, die de waarden van vandaag niet bevatten, een week bij.

en: Cache cleared.
nl: Cache leeggemaakt

en: Changes saved.
nl: Wijzigingen bewaard.

en: Cheatin&#8217; uh?
nl: Aan het valsspelen, hé?

en: Check this to automatically choose your blog from your Matomo sites by URL. If your blog is not added to Matomo yet, WP-Matomo will add a new site.
nl: Vink dit aan om automatisch je blog te kiezen van je Matomo sites door gebruik te maken van de url. Indien je blog not niet is toegevoegd aan Matomo, zal WP-Matomo een nieuwe site aanmaken.

en: Choose if you want to explicitly force Matomo to use HTTP or HTTPS. Does not work with a CDN URL.
nl: Kies dit indien je expliciet vereist dat Matomo HTTP of HTTPS gebruikt. Dit werkt niet met een CDN URL.

en: Choose if you want to get an update notice if WP-Matomo is updated.
nl: Kies dit indien je een update kennisgeving wil ontvangen indien WP-Matomo is geüpdatet.

en: Choose this, if your self-hosted Matomo and WordPress are running on the same machine and you know the full server path to your Matomo instance.
nl: Kies dit, indien je zelf gehoste Matomo en WordPress installatie op dezelfde machine draaien, en je het volledig pad weet naar je Matomo installatie.

en: Choose user roles allowed to see the statistics page.
nl: Kies de gebruikersrollen die toegelaten zijn om de statistieken pagina te bekijken.

en: Choose users by user role you do <strong>not</strong> want to track.
nl: Selecteer gebruikers op basis van het gebruikersniveau die je <strong>niet</ strong> wilt bijhouden.

en: Choose whether WP-Matomo should use POST or GET in HTTP or Cloud mode.
nl: Kies of WP-Matomo HTTP GET of HTTP POST moet gebruiken in Cloud modus.

en: Choose whether WP-Matomo should use cURL or fopen to connect to Matomo in HTTP or Cloud mode.
nl: Kies of WP-Matomo cURL of fopen moet gebruiken om te verbinden met Matomo in HTTP of Cloud modus.

en: Choose whether the JavaScript code is added to the footer or the header.
nl: Kies of de javascript code wordt toegevoegd aan de header of de footer.

en: City
nl: Plaats

en: Class Piwik\API\Request does not exists.
nl: De klasse Piwik\API\Request bestaat niet.

en: Class Piwik\FrontController does not exists.
nl: De klasse Piwik\FrontController bestaat niet.

en: Clear cache
nl: Cache leegmaken

en: Cloud-hosted
nl: Cloud gehoste

en: Configure WP-Matomo
nl: WP-Matomo configureren

en: Connect to Matomo
nl: Verbind met Matomo

en: Connection timeout
nl: Connectie tiimeout

en: Content tracking allows you to track interaction with the content of a web page or application.
nl: Tracken van content stelt je in staat om interactie met de inhoud van een webpagina of -applicatie te tracken.

en: Conversion rate
nl: Conversie percentage

en: Conversions
nl: Conversies

en: Conversions (new visitor)
nl: Conversies (nieuwe bezoeker)

en: Could not resolve
nl: Kon niet terugvinden

en: Countries
nl: Landen

en: Country
nl: Land

en: Credits
nl: Dank aan

en: Current month
nl: Huidige maand

en: Current week
nl: Huidige week

en: Currently shown stats:
nl: Momenteel weergegeven statistieken:

en: Dashboard graph
nl: Dashboard grafiek

en: Dashboard overview
nl: Dashboard overzicht

en: Date
nl: Datum

en: Default date shown on statistics page.
nl: Standaarddatum die wordt weergegeven op de statistiekenpagina.

en: Default tracking
nl: Standaard tracking.

en: Define a specific user agent
nl: Definieer een specifieke user agent

en: Define all file types for download tracking
nl: Definier alle bestandstypes voor het tracken van downloads

en: Determined Matomo base URL is
nl: De vastgestelde Matomo root URL is

en: Determined site
nl: Vastgestelde site

en: Disable SSL host verification
nl: SSL-verificatie van host uitschakelen

en: Disable SSL peer verification
nl: Schakel SSL peer verificatie uit

en: Disable all tracking cookies for a visitor.
nl: Schakel alle tracking cookies uit voor een bezoeker.

en: Disable cookies
nl: Schakel cookies uit.

en: Disable time limit
nl: Schakel tijdslimiet uit

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Disabled (default)
nl: Uitgeschakeld (standaard)

en: Disabled in proxy mode.
nl: Uitgeschakeld in proxy mode.

en: Display Name (Not Recommended!)
nl: Schermnaam (niet aanbevolen)

en: Display SEO ranking data on statistics page.
nl: Toon SEO rangschikking's data op statistieken pagina.

en: Display a last 30 days visitor graph on WordPress' toolbar.
nl: Toon de bezoekersgrafiek voor de laatste 30 dagen op de WordPress toolbar.

en: Display a shortcut to Matomo itself.
nl: Toon een shortcut van Matomo naar zichzelf.

en: Display stats to
nl: Statistieken laten zien aan:

en: Do not count subdomains as outlink
nl: Tel subdomeinen niet als uitgaande link

en: Donate
nl: Doneer

en: Either allow_url_fopen has to be enabled <em>or</em> cURL has to be available:
nl: Ofwel moet allow_url_open ingeschakeld zijn <em>of</em> cURL moet beschikbaar zijn:

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: Enable DNS prefetch
nl: DNS prefetch inschakelen

en: Enable Tracking
nl: Tracking inschakelen

en: Enable WP-Matomo dashboard widget &quot;Graph&quot;.
nl: Schakel de WP-Matomo dashboard widget &quot;Grafiek&quot; in.

en: Enable WP-Matomo dashboard widget &quot;Overview&quot;.
nl: Schakel de WP-Matomo dashboard widget &quot;Overzicht&quot; in.

en: Enable WP-Matomo dashboard widget &quot;SEO&quot;.
nl: Schakel WP-Matomo dashboard widget &quot;SEO&quot; in.

en: Enable a heartbeat timer to get more accurate visit lengths by sending periodical HTTP ping requests as long as the site is opened. Enter the time between the pings in seconds (Matomo default: 15) to enable or 0 to disable this feature. <strong>Note:</strong> This will cause a lot of additional HTTP requests on your site.
nl: Schakel een heartbeat timer in om een meer accurate bezoeksduur te registreren door periodiek een HTTP ping aanvraag te sturen zolang als de site geopend is. Voer het aantal seconden tussen twee ping berichten in (standaard in Piwik: 15), of voer 0 in om deze functie uit te schakelen. <strong>Let op:</strong> dit veroorzaakt veel extra HTTP-verkeer op je site.

en: Enable cache
nl: Schakel cache in

en: Enable content tracking
nl: Schakel content tracking in.

en: Enable cross domain linking
nl: Cross-domain linking inschakelen

en: Enable heartbeat timer
nl: Schakel heartbeat timer in

en: Enable shortcodes
nl: Schakel shortcodes in

en: Enable shortcodes in post or page content.
nl: Schakel shortcodes in voor de inhoud van posts en reacties.

en: Enable to track posts in feeds via tracking pixel.
nl: Hou posts bij in feeds via een tracking pixel.

en: Enable to track users on admin pages (remember to configure the tracking filter appropriately).
nl: Gebruikers tracken op beheerpagina's (vergeet niet om het trackingfilter correct in te stellen).

en: Enable tracking for visitors without JavaScript (not recommended).
nl: Hou ook de bezoeken bij voor bezoekers zonder javascript (niet aanbevolen).

en: Enter manually
nl: Voer manueel in.

en: Enter the file path to your Matomo instance, e.g. /var/www/matomo/.
nl: Geef het bestandspad opnaar je Matomo installatie, bijv. /var/www/matomo/.

en: Enter your Matomo URL. This is the same URL you use to access your Matomo instance, e.g. http://www.example.com/matomo/.
nl: Geef je Matomo URL in. Dit is dezelfde URL die je gebruikt om Matomo te gebruiken, bijv. http://www.example.com/matomo/.

en: Enter your Matomo auth token here. It is an alphanumerical code like 0a1b2c34d56e78901fa2bc3d45678efa.
nl: Voer hier je Matomo-authenticatietoken in. Het is een alfanumerieke code zoals 0a1b2c34d56e78901fa2bc3d45678efa.

en: Enter your own tracking code manually. You can choose one of the prior options, pre-configure your tracking code and switch to manually editing at last.
nl: Voer je eigen trackingcode handmatig in. Je kunt kiezen uit een van de vorige opties, je trackingcode voorconfigureren en op het laatst handmatig bewerken.

en: Expert Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Force Matomo to use a specific protocol
nl: Vereis dat Matomo een specifiek protocol gebruikt.

en: HTTP connection via
nl: HTTP-verbinding via

en: HTTP method
nl: HTTP methode

en: If you like WP-Matomo, you can support its development by a donation:
nl: Als je WP-Matomo geveldig vindt, dan kan je de ontwikkeling ondersteunen via een donatie.

en: Important
nl: Belangrijk

en: Innocraft subdomain
nl: Innocraft subdomein

en: JavaScript code position
nl: Javascript code positie

en: Keyword: post name.
nl: Sleutelwoord: post naam.

en: Last 30 days
nl: Afgelopen 30 dagen

en: Last 60 days
nl: Laatste 60 dagen

en: Last 90 days
nl: Laatste 90 dagen

en: Last month
nl: Vorige maand

en: Last week
nl: Vorige week

en: Latest support threads on WordPress.org
nl: Laatste forumtopics op WordPress.org

en: Limit cookie lifetime
nl: Beperk cookie levensduur

en: Matomo Mode
nl: Matomo modus

en: Matomo Statistics
nl: Matomo statistieken

en: Matomo path
nl: Matomo pad

en: Matomo shortcut
nl: Matomo snelkoppeling

en: Matomo subdomain
nl: Matomo subdomein

en: Max. generation time
nl: Max. genereer tijd

en: Max. page views in one visit
nl: Max. Pageviews/Bezoek

en: Min. generation time
nl: Min. genereer tijd

en: Models
nl: Modellen

en: More information
nl: Meer informatie

en: My Amazon.de wishlist
nl: Mijn Amazon.de wenslijst

en: Name
nl: Naam

en: Neither cURL nor fopen are available. So WP-Matomo can not use the HTTP API and not connect to InnoCraft Cloud.
nl: Zowel cURL als fopen zijn niet beschikbaar. WP-Matomo kan dus geen gebruik maken van de HTTP API of verbinden met InnoCraft Cloud.

en: Next you should connect to Matomo
nl: Vervolgens zou je moeten verbinden met Matomo

en: No data available.
nl: Geen data beschikbaar

en: No site configured yet.
nl: Nog geen site geconfigureerd

en: Operation System
nl: Besturingssysteem

en: Operation System Details
nl: Besturingssysteem Details

en: Operation Systems
nl: Besturingssystemen

en: Orders
nl: Bestellingen

en: Others
nl: Andere

en: Overview
nl: Overzicht

en: Page
nl: Pagina

en: Page Views
nl: Pagina weergaves

en: Page views
nl: Pageviews

en: Pages
nl: Pagina's

en: Percent
nl: Procent

en: Piwik Custom Variables
nl: Piwik Custom variabelen

en: Piwik error
nl: Piwik Fout

en: Please don't forget to vote the compatibility at the
nl: Vergeet niet de comptabiliteit te beoordelen aan de

en: Please validate your configuration
nl: Gelieve je configuratie goed te keuren

en: Plugin name shown in WordPress.
nl: Pluginnaam zoals weergegeven in WordPress.

en: Quantity
nl: Hoeveelheid

en: RSS feed campaign
nl: RSS feed campagne

en: Referral timeout (seconds)
nl: Herkomst timeout (in seconden)

en: Referrers
nl: Herkomst

en: Reload
nl: Herlaad

en: Replace Matomo's default file extensions for download tracking, divided by a vertical bar (&#124;). Leave blank to keep Matomo's default settings.
nl: Vervang Matomo standaard bestandsextensies voor het tracken van downloads, geschieden door een verticale streep (&#124;). Laat leeg om de standaardinstellingen van Matomo te gebruiken.

en: Requests
nl: Verzoeken

en: Resolution
nl: Resolutie

en: Resolutions
nl: Resoluties

en: Revenue
nl: Opbrengst

en: Revenue (new visitor)
nl: Opbrengst (nieuwe bezoeker)

en: Run testscript
nl: Voer testscript uit

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: See %sMatomo documentation%s.
nl: Zie %sMatomo documentatie%s.

en: See %sreadme file%s.
nl: Toon %sleesmij bestand%s.

en: Select site
nl: Selecteer site

en: Self-hosted (HTTP API, default)
nl: Lokale installatie (HTTP API, standaard)

en: Self-hosted (PHP API)
nl: Zelf gehost (PHP-API)

en: Session timeout (seconds)
nl: Sessie timeout (in seconden)

en: Set custom variables for a page view
nl: Zet eigen variabelen voor een pagina weergave

en: Settings
nl: Instellingen

en: Settings cleared (except connection settings).
nl: Instellingen opgeschoond (uitgezonderd connectie instellingen).

en: Shortcut
nl: Snelkoppeling

en: Show SEO data
nl: Toon SEO data

en: Show Statistics
nl: Statistieken weergeven

en: Show always if WP-Matomo is updated
nl: Laat altijd zien wanneer WP-Matomo is bijgewerkt

en: Show custom variables box
nl: Toon eigen variabelen box

en: Show e-commerce data
nl: Toon e-commerce gegevens

en: Show graph on WordPress Toolbar
nl: Toon grafiek op de WordPress Toolbar

en: Show only if WP-Matomo is updated and settings were changed
nl: Toon enkel indien WP-Matomo is geüpdatet en instellingen werden aangepast

en: Show per post stats
nl: Toon per post statistieken

en: Show stats about single posts at the post edit admin page.
nl: Toon statistieken over enkele posts op de Post bewerking admin pagina.

en: Site Search
nl: Zoeken op site

en: Site not created yet.
nl: Site is nog niet aangemaakt

en: Sitebrowser
nl: Site verkenner

en: Slow!
nl: Traag!

en: Specific user agent
nl: Specifieke user agent

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Thank <strong>you</strong> for using my plugin. It is the best commendation if my piece of code is really used!
nl: <strong>Jij</strong> bedankt voor het gebruiken van mijn plugin. De beste waardering komt van het gebruiken van mijn code.

en: Thank you very much
nl: Heel erg bedankt

en: Thank you very much, all users who send me mails containing criticism, commendation, feature requests and bug reports! You help me to make WP-Matomo much better.
nl: Heel erg bedankt aan alle gebruikers die mij mails sturen met kritiek, commentaar, aanvragen voor nieuwe functies en bug rapporten! Je helpt mee om WP-Matomo zoveel beter te maken.

en: This is the default option for a self-hosted Matomo and should work for most configurations. WP-Matomo will connect to Matomo using http(s).
nl: Dit is de standaard optie voor een zelf gehoste Matomo installatie en zou moeten werken voor de meeste configuraties. WP-Matomo zal verbinden met Matomo via http(s).

en: Time/visit
nl: Tijd/bezoek

en: Title
nl: Titel

en: Today
nl: Vandaag

en: Tools
nl: Gereedschap

en: Total time spent
nl: Totale tijd gespendeerd

en: Track 404
nl: Hou 404 pagina's bij.

en: Track RSS feed links as campaign
nl: Hou RSS feed links bij als campagnes

en: Track RSS feeds
nl: Hou RSS feeds bij

en: Track admin pages
nl: Hou admin pagina's bij

en: Track all content blocks
nl: Hou alle content blokken bij

en: Track only visible content blocks
nl: Hou alleen zichtbare content blokken bij

en: Track search
nl: Hou zoekopdrachten bij.

en: Track subdomains in the same website
nl: Hou subdomeinen bij onder dezelfde website

en: Types
nl: Typen

en: Unique
nl: Uniek

en: Unique visitors
nl: Unieke bezoekers

en: Update notice
nl: Werk kennisgeving bij

en: Use Matomo's advanced Site Search Analytics feature.
nl: Gebruik Matomo's geavanceerde 'Site zoeken' analyse functies.

en: Use js/index.php
nl: Gebruik js/index.php

en: Use proxy script
nl: Gebruik proxy script

en: Use set_time_limit(0) if stats page causes a time out.
nl: Gebruik set_time_limit(0) indien de statistieken pagina een timeout retourneert.

en: Use the PHP default user agent
nl: Gebruik PHP's standaard user agent

en: Use the placeholder {ID} to add the Matomo site ID.
nl: Gebruik de plaatshouder {ID} om de Matomo site ID toe te voegen.

en: Use this tracking code to not reveal the Matomo server URL.
nl: Gebruik deze tracking code om de Matomo Server URL niet zichtbaar te maken.

en: User ID Tracking
nl: Gebruiker-ID tracking

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Usually, you do not need to change these settings. If you want to do so, you should know what you do or you got an expert's advice.
nl: Normaal gesproken hoef je deze instellingen niet te veranderen. Als je dat toch wilt doen, zorg dan dat je weet wat je doet of dat je advies hebt van een expert.

en: Value
nl: Waarde

en: Visitor timeout (seconds)
nl: Bezoekers timeout (in seconden)

en: Visitors
nl: Bezoekers

en: Visits
nl: Bezoeken

en: Visits converted
nl: Bezoeken geconverteerd

en: Visits converted (new visitor)
nl: Bezoeken geconverteerd (nieuwe bezoeker)

en: WP User ID
nl: WP gebruiker-ID

en: WP-Matomo %s has to be connected to Matomo first. Check the &raquo;Connect to Matomo&laquo; section below.
nl: WP-Matomo %s moet eerst verbonden zijn met Matomo. Controleer de &raquo;Verbind met Matomo&laquo; sectie hieronder.

en: WP-Matomo %s was not able to connect to Matomo using your configuration. Check the &raquo;Connect to Matomo&laquo; section below.
nl: WP-Matomo %s kon niet verbinden met Matomo via je opgegeven configuratie. Controleer de &raquo;Verbind met Matomo&laquo; sectie hieronder.

en: WP-Matomo %s was not able to connect to Matomo using your configuration. During connection the following error occured: <br /><code>%s</code>
nl: WP-Matomo %s was niet in staat om te verbinden met Matomo met je ingevoerde configuratie. Tijdens het verbinden trad de volgende fout op:<br /><code>%s</code>

en: WP-Matomo %s was not able to get sites with at least view access: <br /><code>%s</code>
nl: WP-Matomo %s kon geen websites opvragen met minstens 'view'-toegang:<br />
    <code>%s</code>

en: WP-Matomo can automatically add a 404-category to track 404-page-visits.
nl: WP-Matomo kan automatisch een 404-categorie toevoegen om 404 pagina bezoeken bij te houden.

en: WP-Matomo requires at least PHP 5.3. You are using the deprecated version %s. Please update PHP to use WP-Matomo.
nl: WP-Matomo vereist ten minste PHP 5.3. Momenteel gebruik je de verouderde versie %s. Gelieve PHP te updaten om van WP-Matomo gebruik te maken.

en: WP-Matomo will not add the tracking code. Use this, if you want to add the tracking code to your template files or you use another plugin to add the tracking code.
nl: WP-Matomo zal niet de trackingcode toevoegen. Gebruik dit als je de tracking code in je template bestanden wilt toevoegen of wanneer je een plugin gebruikt om de tracking code toe te voegen.

en: When a user is logged in to WordPress, track their &quot;User ID&quot;. You can select which field from the User's profile is tracked as the &quot;User ID&quot;. When enabled, Tracking based on Email Address is recommended.
nl: Log een gebruiker-id als een gebruiker ingelogd is in WordPress. Je kunt kiezen welk veld uit het gebruikersprofiel wordt gebruikt als gebruikers-id. Indien ingeschakeld, is tracken op basis van het e-mailadres aanbevolen.

en: When enabled, it will make sure to use the same visitor ID for the same visitor across several domains. This works only when this feature is enabled because the visitor ID is stored in a cookie and cannot be read on the other domain by default. When this feature is enabled, it will append a URL parameter "pk_vid" that contains the visitor ID when a user clicks on a URL that belongs to one of your domains. For this feature to work, you also have to configure which domains should be treated as local in your Matomo website settings. This feature requires Matomo 3.0.2.
nl: Indien ingeschakeld, zorgt deze optie ervoor dat dezelfde bezoeker ID wordt gebruikt voor bezoekers over verschillende domeinen. Dit werkt alleen indien deze optie ingeschakeld is, omdat het bezoeker ID wordt opgeslagen in een cookie, en deze informatie standaard niet door andere domeinnamen uitgelezen kan worden. Als deze optie ingeschakeld is, wordt er een URL-parameter "pk_vid" toegevoegd als een gebruiker op een link klikt die verwijst naar één van je domeinen. Om deze optie succesvol te gebruiken, moet je ook configureren welke domeinnamen als lokaal beschouwd worden in je Matomo site-instellingen. Deze functie vereist Matomo 3.0.2 of hoger.

en: Yesterday
nl: Gisteren

en: You are running WordPress %s.
nl: Je gebruikt Wordpress %s.

en: You are running a WordPress %s blog network (WPMU). WP-Matomo will handle your sites as different websites.
nl: Je draait een WordPress %s blog netwerk (WPMU). WP-Matomo zal je sites behandelen als verschillende sites.

en: You can choose between four tracking code modes:
nl: Je kunt kiezen tussen vier tracking code modes:

en: You can choose between three connection methods:
nl: Je kunt kiezen tussen 3 connectie methoden:

en: You can choose this tracking code, to deliver a minified proxy code and to avoid using the files called piwik.js or piwik.php.
nl: Je kunt er voor kiezen om deze trackingcode te gebruiken, om een minimale proxycode af te leveren en te voorkomen dat er bestanden worden gebruikt met de naam piwik.js of piwik.php.

en: You can limit the cookie lifetime to avoid tracking your users over a longer period as necessary.
nl: Je kunt de levensduur van de cookie beperken, om te vermijden dat je je gebruikers over een langere periode volgt dan nodig.

en: available
nl: beschikbaar

en: current month
nl: huidige maand

en: current week
nl: huidige week

en: empty
nl: Leeg

en: enabled
nl: ingeschakeld

en: is used.
nl: is gebruikt

en: last 12
nl: laatste 12

en: last 30 days
nl: laatste 30 dagen

en: last 60 days
nl: laatste 60 dagen

en: last 90 days
nl: laatste 90 dagen

en: last month
nl: afgelopen maand

en: last week
nl: afgelopen week

en: not
nl: niet

en: not recommended
nl: Niet aanbevolen

en: realpath() returns false
nl: realpath() retourneert false

en: today
nl: vandaag

en: yesterday
nl: gisteren
