Plugins - Yoast SEO - Stable (latest release) - en to cs_CZ translation catalogue (831 entries)

en: %1$s Continue to %2$s%3$s
cs_CZ: %1$sPokračujte na%2$s %3$s

en: %1$s Extensions
cs_CZ: %1$s Rozšíření

en: %1$s Internal Linking Blocks
cs_CZ: %1$s vnitřních propojovacích bloků

en: %1$s Structured Data Blocks
cs_CZ: %1$s Bloky Strukturovaných Dat

en: %1$s adds several columns to this page.
cs_CZ: %1$s přidá několik sloupců na tuto stránku.

en: %1$s attempted to load the class %2$s but it could not be found.
cs_CZ: %1$s se pokusil načíst třídu %2$s, ale nelze ji najít.

en: %1$s can be used to timestamp your privacy page.
cs_CZ: %1$s lze použít k časovému označení vaší stránky ochrany osobních údajů.

en: %1$s comes with some very powerful built-in tools:
cs_CZ: %1$s přichází s některými velmi užitečnými vestavěnými nástroji:

en: %1$s detected you are using version %2$s of %3$s, please update to the latest version to prevent compatibility issues.
cs_CZ: %1$s zjistil, že používáte %3$s ve verzi %2$s. Abyste předešli problémům s kompatibilitou, aktualizujte prosím na poslední verzi.

en: %1$s does not seem to be a valid %2$s verification string. Please correct.
cs_CZ: %1$s Vypadá to, že se jedná o neplatný %2$s ověřovací řetězec. Řetězeč opravte.

en: %1$s failed to timestamp this page. Please check if you're correctly authenticated with %1$s and try to save this page again.
cs_CZ: %1$s se nepodařilo označit tuto stránku časovým razítkem. Zkontrolujte prosím, zda jste správně ověřeni pomocí %1$s, a zkuste tuto stránku uložit znovu.

en: %1$s is not a valid choice for who should be allowed access to the %2$s settings. Value reset to the default.
cs_CZ: %1$s není platná volba pro přístup k nastavení %2$s. Hodnota byla obnovena do základního nastavení.

en: %1$s recommendations for you
cs_CZ: Máme pro vás %1s doporučení.

en: %1$s settings
cs_CZ: Nastavení %1$s

en: %1$s with %2$s extensions
cs_CZ: %1$s s %2$s rozšířeními

en: %1$s, Author at %2$s
cs_CZ: %1$s, Autor na %2$s

en: %1$sDrive more traffic to your site%2$s with %3$s
cs_CZ: %1$sPřineste na své stránky více návštěvnosti%2$s pomocí %3$s

en: %1$sFind out how to solve this problem on our help center%2$s.
cs_CZ: %1$s Zjistěte jak tento problém vyřešit v naší nápovědě%2$s.

en: %1$sGet%2$s %3$s
cs_CZ: %1$sDostat%2$s %3$s

en: %1$sGo to the Discussion Settings page%2$s
cs_CZ: %1$sPřejít na stránku Nastavení komentářů%2$s

en: %1$sInclusive language%2$s: %3$s
cs_CZ: %1$sInkluzivní jazyk%2$s: %3$s

en: %1$sLearn more about crawl settings.%2$s
cs_CZ: %1$sDalší informace o nastavení procházení.%2$s

en: %1$sReadability%2$s: %3$s
cs_CZ: %1$sČitelnost%2$s: %3$s

en: %1$sRun the indexation process on your server%2$s using %3$sWP CLI%2$s.
cs_CZ: %1$sSpustí indexování příspěvku na serveru%2$s použitím %3$sWP CLI%2$s.

en: %1$sThis was reported by the %2$s plugin%3$s
cs_CZ: %1$sToto oznámení přišlo z pluginu %2$s%3$s

en: %1$sYou can change the tagline in the customizer%2$s.
cs_CZ: %1$sTitulek můžete změnit na stránce přizpůsobení%2$s.

en: %s Archive
cs_CZ: %s Archiv

en: %s Archives
cs_CZ: %s Archivy

en: %s Breadcrumbs
cs_CZ: %s navigace

en: %s Columns
cs_CZ: %s Sloupce

en: %s Posts Overview
cs_CZ: %s přehled příspěvků

en: %s data found.
cs_CZ: %s dat nalezeno.

en: %s data not found.
cs_CZ: %s dat nebylo nalezeno

en: %s data successfully imported.
cs_CZ: %s dat úspěšně vloženo.

en: %s data successfully removed.
cs_CZ: %s dat úspěšně smazáno.

en: %s did not detect any plugin data from plugins it can import from.
cs_CZ: %s nenalezl žádná data z pluginů, které by mohl vložit.

en: %s does not seem to be a valid Twitter Username. Please correct.
cs_CZ: %s nevypadá na platné uživatelské ID do služby Twitter. Opravte jej, prosím.

en: %s does not seem to be a valid url. Please correct.
cs_CZ: %s nevypadá na platnou URL. Prosím o opravu.

en: %s file
cs_CZ: %s soubor

en: %s had problems creating the database tables needed to speed up your site.
cs_CZ: %s měl problém při vytváření záznamu potřebného ke zrychlení vašich stránek.

en: %s has successfully timestamped this page.
cs_CZ: %s úspěšně označil tuto stránku časovým razítkem.

en: %s integration
cs_CZ: %s integrace

en: %s is a required feature toggle argument.
cs_CZ: %s argument je požadovaná funkce zapněte argument.

en: %s minute | %s minutes
cs_CZ[0]: %s minuta
cs_CZ[1]: %s minuty
cs_CZ[2]: %s minut

en: %s notification | %s notifications
cs_CZ[0]: %s oznámení
cs_CZ[1]: %s oznámení
cs_CZ[2]: %s oznámení

en: %s restored to default SEO settings.
cs_CZ: %s obnoveno na základní SEO nastavení.

en: %s settings to import:
cs_CZ: %s nastavení k importu:

en: %s video tutorial
cs_CZ: %s video návod

en: &laquo; Back to Tools page
cs_CZ: &laquo; Zpět na Nástroje

en: (Opens in a new browser tab)
cs_CZ: (Otevření v nové záložce)

en: (custom field)
cs_CZ: (vlastní pole)

en: (custom taxonomy)
cs_CZ: (vlastní taxonomie)

en: (if one exists)
cs_CZ: (pokud existuje)

en: (no parent)
cs_CZ: (bez nadřazeného)

en: (no title)
cs_CZ: (bez titulku)

en: 1 year free support and updates included!
cs_CZ: 1 rok zdarma pro aktualizace i podporu v ceně!

en: 24/7 email support
cs_CZ: 24/7 e-mailová podpora

en: 301 Moved Permanently
cs_CZ: 301 Trvale přesunuto

en: 301 Redirect
cs_CZ: 301 Přesměrování

en: A company name and logo need to be set for structured data to work properly. Since you haven’t set these yet, we are using the site name and logo as default values. %1$sLearn more about the importance of structured data.%2$s
cs_CZ: Aby strukturovaná data správně fungovala, je třeba nastavit název a logo společnosti. Protože jste je ještě nenastavili, používáme název webu a logo jako výchozí hodnoty. %1$sDalší informace o důležitosti strukturovaných dat.%2$s

en: A replacement variable can not start with "%%cf_" or "%%ct_" as these are reserved for the WPSEO standard variable variables for custom fields and custom taxonomies. Try making your variable name unique.
cs_CZ: Náhradní proměnná nemůže začínat na "%%cf_" nebo "%%ct_", protože tyto prefixy jsou využívány jako základní proměnné WPSEO pro uživatelská pole a vlastní taxonomie. Pokuste se zvolit unikátní název své proměnné.

en: A replacement variable can only contain alphanumeric characters, an underscore or a dash. Try renaming your variable.
cs_CZ: Náhradní proměnná může obsahovat pouze alfanumerické znaky, podtržítko nebo pomlčku. Zkuste svou proměnnou přejmenovat.

en: A replacement variable with the same name has already been registered. Try making your variable name unique.
cs_CZ: Náhradní proměnná se stejným názvem již byla zaregistrována. Zkuste jedinečný název proměnné.

en: About Page
cs_CZ: Stránka o nás

en: Accessing the latest workouts requires an updated version of %s (at least 17.7), but it looks like your subscription has expired. Please renew your subscription to update and gain access to all the latest features.
cs_CZ: Přístup k nejnovějším tréninkům vyžaduje aktualizovanou verzi %s (alespoň 17.7), ale vypadá to, že vaše předplatné vypršelo. Obnovte prosím své předplatné, abyste získali aktualizaci a přístup ke všem nejnovějším funkcím.

en: Action
cs_CZ: Akce

en: Activate %1$s!
cs_CZ: Aktivovat %1$s!

en: Activate %s
cs_CZ: Aktivovat %s

en: Activate %s for your site on MyYoast
cs_CZ: Aktivujte %s pro vaši stránku na MyYoast

en: Activate your subscription
cs_CZ: Aktivujte si odběr

en: Activate your subscription of %s
cs_CZ: Aktivujte své předplatné %s

en: Activated
cs_CZ: Aktivován

en: Activation failed:
cs_CZ: Aktivace se nezdařila

en: Add Redirect
cs_CZ: Přidat přesměrování

en: Add all necessary schema.org markup
cs_CZ: Přidání všech potřebných značek schema.org

en: Add global identifiers for variable products
cs_CZ: Přidání globálních identifikátorů pro proměnné produkty

en: Addon activated.
cs_CZ: Doplněk aktivován.

en: Addon activation failed because of an error: %s.
cs_CZ: Aktivace doplňku se nezdařila z důvodu chyby: %s.

en: Addon installation failed because of an error: %s.
cs_CZ: Instalace doplňku se nezdařila z důvodu chyby: %s.

en: Addon installed.
cs_CZ: Doplněk nainstalován.

en: Admin bar menu
cs_CZ: Administrátorská lišta

en: Admin only notice: this page does not show a meta description because it does not have one, either write it for this page specifically or go into the [%1$s - %2$s] menu and set up a template.
cs_CZ: Upozornění pro správce webu: tato stránka nezobrazí popis metadat, protože jej nemá, buď jej pro tuto stránku napište, nebo přejděte do nabídky [%1$s - %2$s] a vytvořte šablonu.

en: Advertiser Content Article
cs_CZ: Článek o obsahu inzerenta

en: After you've imported data from another SEO plugin, please make sure to clean up all the original data from that plugin. (step 5)
cs_CZ: Po importu dat z jiného pluginu SEO se ujistěte, že jste z tohoto pluginu vyčistili všechna původní data. (krok 5)

en: All Readability Scores
cs_CZ: Všechna skóre čitelnosti

en: All SEO Scores
cs_CZ: Všechny SEO skóre

en: All permalinks were successfully reset
cs_CZ: Všechny trvalé odkazy byly úspěšně resetovány

en: All redirect types
cs_CZ: Všechny typy přesměrování

en: Allow Control
cs_CZ: Povolit kontrolu

en: Allow search engines to show this %s in search results?
cs_CZ: Povolit vyhledávačům ukázat %s ve výsledcích vyhledávání?

en: Allow us to track some data about your site to improve our plugin.
cs_CZ: Dovolte nám sledovat některá data o Vašem webu a vylepšit náš plugin.

en: Analysis
cs_CZ: Analýza

en: Analyze this page
cs_CZ: Analyzuj tuto stránku

en: Anchor text for the homepage:
cs_CZ: Text odkazu pro domovskou stránku:

en: Archive title
cs_CZ: Název archivu

en: Archives for
cs_CZ: Archivy pro

en: Are you in Google News? Increase your traffic from Google News by optimizing for it!
cs_CZ: Jste v Google News? Zvyšte přístupy svého webu z Google News další optimalizací!

en: Article
cs_CZ: Článek

en: Asterisk
cs_CZ: Hvězdička

en: Atom/RDF feeds
cs_CZ: Zdroje Atom/RDF

en: Attachment caption
cs_CZ: Příloha titulku

en: Authenticate
cs_CZ: Autentizovat

en: Author first name
cs_CZ: méno autora

en: Author last name
cs_CZ: Příjmení autora

en: Auto-updates are disabled based on this setting for %1$s.
cs_CZ: Automatické aktualizace jsou na základě tohoto nastavení pro %1$s deaktivovány.

en: Auto-updates are enabled based on this setting for %1$s.
cs_CZ: Automatické aktualizace jsou povoleny na základě tohoto nastavení pro %1$s.

en: Automatically ping search engines like Bing and Yandex whenever you publish, update or delete a post.
cs_CZ: Automaticky pingnout vyhledávače, jako jsou Bing a Yandex, kdykoli publikujete, aktualizujete nebo smažete příspěvek.

en: Baidu verification codes can only contain letters, numbers, hyphens, and underscores. %s
cs_CZ: Ověřovací kódy Baidu mohou obsahovat pouze písmena, číslice, pomlčky a podtržítka. %s

en: Basic crawl settings
cs_CZ: Základní nastavení procházení

en: Be the first to get %1$snew features & tools%2$s, before everyone else. Get %1$s 24/7 support%2$s and boost your website’s visibility.
cs_CZ: Buďte první, kdo získá %1$snové funkce a nástroje%2$s, než všichni ostatní. Získejte %1$s 24/7 podporu%2$s a zvyšte viditelnost svého webu.

en: Because of a change in your category base setting, some of your SEO data needs to be reprocessed.
cs_CZ: Z důvodu změny v základním nastavení kategorií je třeba znovu zpracovat některá SEO data.

en: Because of a change in your home URL setting, some of your SEO data needs to be reprocessed.
cs_CZ: Z důvodu změny v nastavení adresy URL vaší kategorie je třeba některé vaše SEO údaje přepracovat.

en: Because of a change in your permalink structure, some of your SEO data needs to be reprocessed.
cs_CZ: Vzhledem ke změně struktury permalinku je třeba některé vaše SEO údaje přepracovat.

en: Because of a change in your tag base setting, some of your SEO data needs to be reprocessed.
cs_CZ: Z důvodu změny v základním nastavení kategorií je třeba znovu zpracovat některá SEO data.

en: Below are the technical details for the error. See %1$sthis page%2$s for a more detailed explanation.
cs_CZ: Následují technické podrobnosti chyby. Pro podrobnější vysvětlení se podívejte na  %1$sthis page%2$s.

en: Below are your published posts' SEO scores. Now is as good a time as any to start improving some of your posts!
cs_CZ: Níže je SEO skóre pro vámi publikované příspěvky. Proč nezačít zlepšovat některé z vašich příspěvků?

en: Bing confirmation codes can only contain letters from A to F, numbers, hyphens, and underscores. %s
cs_CZ: Bing ověřovací kódy mohou obsahovat jen znaky od A do F, čísla, pomlčky a podtržítka. %s

en: Blog Post
cs_CZ: Příspěvěk blogu

en: Both %1$s and %2$s can create XML sitemaps. Having two XML sitemaps is not beneficial for search engines and might slow down your site.
cs_CZ: Jak %1$s, tak %2$s mohou vytvářet XML sitemapy. Mít dvě XML sitemapy není dobré pro vyhledávače a může vést ke zpomalení Vaší stránky.

en: Both %1$s and %2$s create Open Graph output, which might make Facebook, Twitter, LinkedIn and other social networks use the wrong texts and images when your pages are being shared.
cs_CZ: Jak %1$s, tak %2$s mohou vytvářejí OpenGraph výstup, který může způsobit to, že Facebook, Twitter, LinkedIn a další sociální sítě použijí nesprávný text a obrázky ve chvíli, kdy budou vaše stránky sdíleny.

en: Both %1$s and %2$s manage the SEO of your site. Running two SEO plugins at the same time is detrimental.
cs_CZ: Jsou zapnuté dva SEO pluginy %1$s a taky %2$s jeden vypněte. Nechat běžet oba je kontraproduktivní!

en: Breadcrumb for 404 pages:
cs_CZ: Navigace pro stránky 404:

en: Breadcrumbs Title
cs_CZ: Název drobečkové navigace

en: Breadcrumbs separator:
cs_CZ: Oddělovač v navigaci:

en: Bulk editor
cs_CZ: Hromadná editace

en: Bullet
cs_CZ: Odrážka

en: Buy %s
cs_CZ: Koupit %s

en: By the way, did you know we also have a %1$sPremium plugin%2$s? It offers advanced features, like a redirect manager and support for multiple keyphrases. It also comes with 24/7 personal support.
cs_CZ: Mimochodem, věděli jste, že máme také %1$sPrémiový plugin%2$s? Nabízí pokročilé funkce jako správce přesměrování a podporu pro analýzu vícero klíčových slov. Součástí je také podpora 24/7.

en: Campaign tracking URL parameters
cs_CZ: Parametry měřicí adresy URL kampaně

en: Cannot get the size of %1$s because it is hosted externally.
cs_CZ: Nelze získat velikost %1$s kvůli hostování na externím zdroji.

en: Cannot get the size of %1$s because of unknown reasons.
cs_CZ: Nelze získat velikost %1$s z neznámých důvodů.

en: Canonical URL
cs_CZ: Kanonická URL

en: Caption
cs_CZ: Titulek

en: Category
cs_CZ: Rubrika

en: Category Title
cs_CZ: Název kategorie

en: Category description
cs_CZ: Popis rubriky

en: Category feeds
cs_CZ: Kategorie zdrojů

en: Changing your permalinks settings can seriously impact your search engine visibility. It should almost %1$s never %2$s be done on a live website.
cs_CZ: Změna nastavení trvalých odkazů může vážně ovlivnit viditelnost pro vyhledávače. Proto by nemělo být téměř %1$s nikdy %2$s prováděno na živé webové stránce.

en: Check links to this URL
cs_CZ: Zkontrolujte odkazy vedoucí k této URL

en: Check out %1$s
cs_CZ: Navštívit %1$s

en: Check what your Facebook or Twitter post will look like before posting them
cs_CZ: Před zveřejněním příspěvku na Facebooku nebo Twitteru si zkontrolujte, jak bude vypadat.

en: Checkout Page
cs_CZ: Stránka pokladny

en: Choose the site whose settings you want to use as default for all sites that are added to your network. If you choose 'None', the normal plugin defaults will be used.
cs_CZ: Vyberte stránky, jejichž nastavení chcete použít jako výchozí nastavení pro všechny stránky v síti. Pokud vyberete 'Žádná', budou použity výchozí hodnoty pluginu.

en: Clean
cs_CZ: Vyčistit

en: Clean up
cs_CZ: Uklidit

en: Cleaned up %1$d record from %2$s. | Cleaned up %1$d records from %2$s.
cs_CZ[0]: Vyčištěn záznam %1$d z %2$s.
cs_CZ[1]: Vyčištěny %1$d záznamy z %2$s.
cs_CZ[2]: Vyčištěno %1$d záznamů z %2$s.

en: Cleaned up %1$d record. | Cleaned up %1$d records.
cs_CZ[0]: Vyčištěn %1$d záznam.
cs_CZ[1]: Vyčištěny %1$d záznamy.
cs_CZ[2]: Vyčištěno %1$d záznamů.

en: Cleaning up %1$s [%2$s]
cs_CZ: Úklid %1$s [%2$s]

en: Cleanup failed with the following error:
cs_CZ: Vyčištění se nezdařilo s následující chybou:

en: Cleanup of %s data failed.
cs_CZ: Vyčištění %s dat se nezdařilo.

en: Clear Image
cs_CZ: Odstranit obrázek

en: Close
cs_CZ: Zavřít

en: Collection Page
cs_CZ: Stránka kolekce

en: Colon
cs_CZ: Dvojtečka

en: Comments are displayed on a single page
cs_CZ: Komentáře se zobrazují na jednotlivé stránce

en: Comments break into multiple pages
cs_CZ: Komentáře se rozdělují na více stránek

en: Comments on your posts are displayed on a single page. This is just like we'd suggest it. You're doing well!
cs_CZ: Komentáře u vašich příspěvků se zobrazují na jedné stránce, přesně tak, jak doporučujeme. Vedete si dobře!

en: Comments on your posts break into multiple pages. As this is not needed in 999 out of 1000 cases, we recommend you disable it. To fix this, uncheck "Break comments into pages..." on the Discussion Settings page.
cs_CZ: Komentáře u vašich příspěvků se rozdělují do více stránek. Jelikož je to v 999 případech z 1000 zbytečné, doporučujeme vám tuto funkcionalitu deaktivovat. Pro opravení této chyby odstraňte zatržení volby "Rozdělit komentáře na jednotlivé stránky..." v záložce Nastavení komentářů.

en: Configure %1$s's Open Graph settings
cs_CZ: Nastavit %1$s OpenGraph nastavení

en: Considerations
cs_CZ: Úvahy

en: Contact %s support.
cs_CZ: Kontaktujte podporu %s.

en: Contact Page
cs_CZ: Kontaktní stránka

en: Contact WordProof support
cs_CZ: Kontaktujte podporu WordProof

en: Content Type
cs_CZ: Typ obsahu

en: Copy all these settings to another site's %1$s tab and click "%1$s" there.
cs_CZ: Zkopírujte všechna nastavení této karty na jiný web %1$s  a klikněte tam na "%1$s".

en: Cornerstone content
cs_CZ: Klíčový obsah

en: Cover all your SEO bases
cs_CZ: Pokrytí všech SEO základů

en: Crawl settings
cs_CZ: Nastavení procházení

en: Create %s file
cs_CZ: Vytvořit soubor %s

en: Creating redirects is a %s feature
cs_CZ: Vytváření přesměrování je funkce %s

en: Credits
cs_CZ: Poděkování

en: Current date
cs_CZ: Aktuální datum

en: Current day
cs_CZ: Aktuální den

en: Current month
cs_CZ: Aktuální měsíc

en: Current or first category title
cs_CZ: Aktuální nebo titul první kategorie

en: Current year
cs_CZ: Aktuální rok

en: Currently, the %s integration is not available for multisites.
cs_CZ: V současné době není integrace %s dostupná pro více lokalit.

en: Custom taxonomy feeds
cs_CZ: Vlastní zdroje taxonomie

en: Dash
cs_CZ: pomlčka

en: Dashboard
cs_CZ: Nástěnka

en: Date
cs_CZ: Datum

en: Deactivate %s
cs_CZ: Deaktivovat %s

en: Default for %2$s, currently: %1$s
cs_CZ: Výchozí pro %2$s, aktuálně: %1$s

en: Default settings
cs_CZ: Výchozí nastavení

en: Default tagline
cs_CZ: Výchozí slogan

en: Description
cs_CZ: Popis

en: Disable
cs_CZ: Zakázat

en: Disable SEO analysis
cs_CZ: Zakázat SEO analýzu

en: Disable inclusive language analysis
cs_CZ: Zakázat inkluzivní jazykovou analýzu

en: Disable readability analysis
cs_CZ: Zakázat analýzu srozumitelnosti

en: Disabled
cs_CZ: Zakázat

en: Disabling Yoast SEO's XML sitemaps will not disable WordPress' core sitemaps. In some cases, this %1$s may result in SEO errors on your site%2$s. These may be reported in Google Search Console and other tools.
cs_CZ: Zakázání souborů XML Yoast SEO nezakáže základní soubory Sitemap WordPress. V některých případech může toto %1$s vést k chybám SEO na vašem webu%2$s. Ty mohou být hlášeny v Google Search Console a dalších nástrojích.

en: Discover why inclusive language is important for SEO.
cs_CZ: Zjistěte, proč je inkluzivní jazyk pro SEO důležitý.

en: Discover why readability is important for SEO.
cs_CZ: Zjistěte, proč je čitelnost důležitá pro SEO.

en: Do not allow search engines to show %s in search results.
cs_CZ: Neumožnit vyhledávačům zobrazovat %s ve výsledcích vyhledávání.

en: Drive more traffic to your online store
cs_CZ: Zvyšte návštěvnost svého internetového obchodu

en: Drive more traffic to your videos
cs_CZ: Zvyšte návštěvnost videí

en: Drive more traffic with your videos
cs_CZ: Zvyšte návštěvnost pomocí videí

en: Easily create and manage redirects when you move or delete content
cs_CZ: Snadné vytváření a správa přesměrování při přesouvání nebo odstraňování obsahu

en: Easy redirect manager
cs_CZ: Jednoduchý manažer přesměrování

en: Edit
cs_CZ: Upravit

en: Edit &#8220;%s&#8221;
cs_CZ: Upravit &#8220;%s&#8221;

en: Edit Files
cs_CZ: Upravit soubory

en: Edit the content of your %s:
cs_CZ: Editujte obsah vašeho  %s:

en: Em dash
cs_CZ: Pomlčka

en: Emoji scripts
cs_CZ: Emoji skripty

en: En dash
cs_CZ: Krátká pomlčka

en: Enable the XML sitemaps that %s generates.
cs_CZ: Povolit mapy webu XML vygenerované pomocí %s.

en: Enabled
cs_CZ: Povolit

en: Enhanced Slack sharing
cs_CZ: Vylepšené sdílení Slack

en: Enter the %1$sSite ID%2$s for the site whose settings you want to use as default for all sites that are added to your network. Leave empty for none (i.e. the normal plugin defaults will be used).
cs_CZ: Vložte %1$sID stránek%2$s těch stránek, jejichž nastavení má být použito jako výchozí nastavení pro všechny stránky, kterou jsou přidány do vaší sítě, nebo ponechte prázdné (bude použito výchozí nastavení pluginu).

en: Error 404: Page not found
cs_CZ: Chyba 404: Stránka nebyla nalezena

en: Error: %s
cs_CZ: Chyba: %s

en: Errors
cs_CZ: Chyby

en: Est. reading time
cs_CZ: Odhadovaná doba čtení

en: Excerpt
cs_CZ: Výpisek

en: Excerpt only
cs_CZ: Pouze výpisek

en: Existing %1$s Title
cs_CZ: Existující %1$s Název

en: Existing Yoast Meta Description
cs_CZ: Aktuální Yoast meta popis

en: Expected an integer as input.
cs_CZ: Očekávaným vstupem je celé číslo.

en: Export settings
cs_CZ: Nastavení exportu

en: Export your %1$s settings
cs_CZ: Exportujte vaše nastavení pro %1$s

en: Export your %1$s settings here, to copy them on another site.
cs_CZ: Zde exportujte vaše nastavení %1$s a zkopírujte je na jiný web.

en: Extensions
cs_CZ: Rozšíření

en: FAQ
cs_CZ: Nejčastější dotazy

en: FAQ Page
cs_CZ: Stránka FAQ

en: Facebook profile URL
cs_CZ: URL adresa profilu na Facebooku

en: Features
cs_CZ: Funkce

en: Feed crawl settings
cs_CZ: Nastavení procházení zdroje

en: File editor
cs_CZ: Editor souborů

en: Filter
cs_CZ: Filtr

en: Filter by Readability Score
cs_CZ: Filtrovat podle skóre čitelnosti

en: Filter by SEO Score
cs_CZ: Filtr SEO skóre

en: Filter by content type
cs_CZ: Filtrovat podle typu obsahu

en: Filter posts list
cs_CZ: Filtrovat seznam příspěvků

en: Filter search terms
cs_CZ: Filtrujte hledané výrazy

en: Filter searches with common spam patterns
cs_CZ: Filtrujte vyhledávání pomocí běžných vzorů spamu

en: Filter searches with emojis and other special characters
cs_CZ: Filtrujte vyhledávání pomocí emodži a dalších speciálních znaků

en: Find out how IndexNow can help your site.
cs_CZ: Zjistěte, jak může IndexNow pomoci vašemu webu.

en: Find out how Insights can help you improve your content.
cs_CZ: Zjistěte, jak vám statistiky mohou pomoci vylepšit váš obsah.

en: Find out how a rich snippet can improve visibility and click-through-rate.
cs_CZ: Zjistěte, jak může strukturovaný úryvek zlepšit viditelnost a míru prokliku.

en: Find out how cornerstone content can help you improve your site structure.
cs_CZ: Zjistěte, jak vám může klíčový obsah pomoci vylepšit strukturu stránek.

en: Find out how the text link counter can enhance your SEO.
cs_CZ: Zjistěte, jak může počítadlo řádek textu vylepšit vaše SEO.

en: Find out more about our %s integration.
cs_CZ: Zjistěte více o naší integraci %s.

en: Find relevant data about your content right in the Insights section in the Yoast SEO metabox. You’ll see what words you use most often and if they’re a match with your keywords!
cs_CZ: Najděte relevantní data o svém obsahu přímo v sekci Statistiky v metaboxu Yoast SEO. Uvidíte, jaká slova používáte nejčastěji a zda se shodují s vašimi klíčovými slovy!

en: First-time SEO configuration
cs_CZ: Úvodní SEO nastavení

en: First-time configuration
cs_CZ: První konfigurace

en: Focus keyphrase not set
cs_CZ: Klíčová fráze ostření není nastavena

en: Focus keyphrase not set.
cs_CZ: Nebyla nastavena žádná klíčová fráze.

en: Focus keyphrase:
cs_CZ: Zaměřte se na klíčovou frázi:

en: Focus keyword
cs_CZ: Klíčové slovo zaměření

en: For this feature to work, %1$s needs to create a table in your database. We were unable to create this table automatically.
cs_CZ: Aby tento prvek fungoval, %1$s je třeba vytvořit tabulku ve vaší databázi. Tuto tabulku se nám nepodařilo vytvořit automaticky.

en: Front-end SEO inspector
cs_CZ: Front-end SEO inspektor

en: Gain access to our 24/7 support team
cs_CZ: Získejte přístup k podpoře nonstop.

en: General
cs_CZ: Obecné

en: Generator tag
cs_CZ: Značka generátoru

en: Get %s
cs_CZ: Získej %s

en: Get Premium
cs_CZ: Získat Premium

en: Get XML news sitemaps
cs_CZ: Získejte XML sitemap pro novinky

en: Get XML video sitemaps
cs_CZ: Získejte XML sitemap pro videa

en: Get Yoast SEO Premium
cs_CZ: Získejte Yoast SEO Premium

en: Get all 5 Yoast plugins for WordPress with a big discount
cs_CZ: Získejte všech 5 pluginů Yoast pro WordPress s velkou slevou

en: Get help activating your subscription
cs_CZ: Získejte pomoc s aktivací odběru

en: Get relevant internal linking suggestions — while you’re writing! The link suggestions metabox shows a list of posts on your blog with similar content that might be interesting to link to.
cs_CZ: Získejte relevantní návrhy interních odkazů — během psaní! Metabox návrhů odkazů zobrazuje seznam příspěvků na vašem blogu s podobným obsahem, na který by mohlo být zajímavé odkazovat.

en: Get started quickly with the %1$s%2$s First-time configuration%3$s and configure Yoast SEO with the optimal SEO settings for your site!
cs_CZ: Začněte rychle s %1$s%2$s Prvotní konfigurací%3$s a nakonfigurujte Yoast SEO s optimálním nastavením SEO pro váš web!

en: Get tools that tell you where and how to improve internal linking
cs_CZ: Získejte nástroje, které vám řeknou, kde a jak zlepšit interní propojení.

en: Global comment feeds
cs_CZ: Globální zdroje komentářů

en: Global feed
cs_CZ: Globální zdroj

en: Good
cs_CZ: Dobré

en: Good job! We could detect no serious SEO problems.
cs_CZ: Dobrá práce! Neodhalili jsme žádné vážné SEO problémy.

en: Good results
cs_CZ: Dobré výsledky

en: Google Page Speed Test
cs_CZ: Google test rychlosti stránky (GPST)

en: Google Rich Results Test
cs_CZ: Výsledky testu Google Rich

en: Google has discontinued its Crawl Errors API. Therefore, any possible crawl errors you might have cannot be displayed here anymore. %1$sRead our statement on this for further information%2$s.
cs_CZ: Google ukončil provoz Crawl Errors API. Proto vám zde již nemůžeme zobrazovat možné chyby v procházení. %1$sPřečtěte si naše stanovisko k této záležitosti%2$s.

en: Google verification codes can only contain letters, numbers, hyphens, and underscores. %s
cs_CZ: Ověřovací kódy Google mohou obsahovat pouze písmena, číslice, pomlčky a podtržítka. %s

en: Greater than sign
cs_CZ: Větší než

en: Help
cs_CZ: Nápověda

en: Help on this search results setting
cs_CZ: Nápověda k tomuto nastavení výsledků vyhledávání

en: Help on: %s
cs_CZ: Nápověda k: %s

en: Hey, your SEO is doing pretty well! Check out the stats:
cs_CZ: Vypadá to, že práce na SEO vašeho webu jde skvěle! Podívejte se na statistiky:

en: Hide this item.
cs_CZ: Skrýt tuto položku.

en: Highlight this result in the text
cs_CZ: Zvýrazněte tento výsledek v textu.

en: Home
cs_CZ: Domů

en: How to
cs_CZ: Jak provést

en: Huge SEO Issue: You're blocking access to robots.
cs_CZ: Obrovský SEO problém: Blokuje přístup pro roboty.

en: I don't want this site to show in the search results.
cs_CZ: Nepřeji si aby tyto stránky byly vidět ve výsledcích vyhledávačů.

en: If the problem persists, please contact support.
cs_CZ: Pokud problém přetrvává, kontaktujte podporu.

en: If you already have saved AIOSEO 'Search Appearance' settings and the issue persists, please contact our support team so we can take a closer look.
cs_CZ: Pokud jste již uložili nastavení 'Vzhled vyhledávání' AIOSEO a problém přetrvává, kontaktujte náš tým podpory, abychom se mohli blíže podívat.

en: If you are experiencing issues, %1$splease file a bug report%2$s and we'll do our best to help you out.
cs_CZ: Pokud s tímto máte nějaké potíže, %1$sprosíme, vyplňte tuto zprávu%2$s a my se vynasnažíme, abychom Vám pomohli.

en: If you had a %s file and it was editable, you could edit it from here.
cs_CZ: Pokud máte soubor %s a lze otevřít pro úpravy, odtud můžete provádět změny.

en: If you have never saved any AIOSEO 'Search Appearance' settings, please do that first and run the import again.
cs_CZ: Pokud jste nikdy neuložili žádná nastavení „Vzhled vyhledávání“ AIOSEO, udělejte to nejprve a spusťte import znovu.

en: If you still need support and have an active subscription for this product, please email %s.
cs_CZ: Pokud stále potřebujete podporu a máte aktivní předplatné tohoto produktu, pošlete e-mail na %s.

en: If you want search engines to show this site in their results, you must %1$sgo to your Reading Settings%2$s and uncheck the box for Search Engine Visibility.
cs_CZ: Pokud si přejete viditelnost těchto stránek ve výsledcích vyhledávačů, musíte %1$sjít do nastavení čitelnosti%2$s a odškrtnout fajfku Viditelnost pro vyhledávače.

en: If you want to apply advanced <code>meta</code> robots settings for this page, please define them in the following field.
cs_CZ: Pokud chcete pro tuto stránku použít pokročilá nastavení robotů <code> meta </code>, definujte je v následujícím poli.

en: If your %s were writable, you could edit it from here.
cs_CZ: Pokud by byl Váš soubor %s zapisovatelný, mohli byste jej upravit zde.

en: Import
cs_CZ: Importovat

en: Import and Export
cs_CZ: Import a Export

en: Import failed with the following error:
cs_CZ: Import se nezdařil s následující chybou:

en: Import from other SEO plugins
cs_CZ: Importovat z jiných SEO pluginů

en: Import of settings is only supported on servers that run PHP 5.3 or higher.
cs_CZ: Import nastavení je podporován na serverech, které používají verzi PHP 5.3 nebo vyšší.

en: Import settings
cs_CZ: Importovat nastavení

en: Import settings from another %1$s installation by pasting them here and clicking "%2$s".
cs_CZ: Importujte nastavení z jiné %1$s instalace vložením sem a kliknutím na "%2$s".

en: Import settings from other SEO plugins and export your settings for re-use on (another) site.
cs_CZ: Importujte nastavení z jiných SEO pluginů a exportujte nastavení pro znovupoužití na (jiném) blogu.

en: Improve the quality of your site search! Automatically helps your users find your cornerstone and most important content in your internal search results. It also removes noindexed posts & pages from your site’s search results.
cs_CZ: Zlepšete kvalitu vyhledávání na svých stránkách! Automaticky pomáhá uživatelům najít váš základní kámen a nejdůležitější obsah ve vašich interních výsledcích vyhledávání. Rovněž odstraní noindexované příspěvky a stránky z výsledků vyhledávání na vašem webu.

en: Improve your blog post
cs_CZ: Vylepšete svůj příspěvek na blogu

en: Improve your internal linking structure
cs_CZ: Zlepšete strukturu interních odkazů

en: Improvements
cs_CZ: Vylepšení

en: Inclusive language
cs_CZ: Inkluzivní jazyk

en: Inclusive language analysis
cs_CZ: Inkluzivní jazyková analýza

en: Increase clicks of Google search with rich results
cs_CZ: Zvýšení počtu kliknutí ve vyhledávání Google pomocí bohatých výsledků

en: Increase your SEO reach
cs_CZ: Zvyšte váš dosah SEO.

en: Insights
cs_CZ: Přehledy

en: Instagram profile URL
cs_CZ: URL Instagram profilu

en: Installation Successful
cs_CZ: Instalace byla úspěšná

en: Installed
cs_CZ: Nainstalováno

en: Installing and activating addons
cs_CZ: Instalace a aktivace doplňků

en: Integrations
cs_CZ: Integrace

en: It looks like you aren't using our %1$s%2$s addon%3$s. %4$sUpgrade today%5$s to unlock more tools and SEO features to make your products stand out in search results.
cs_CZ: Vypadá to, že nepoužíváte náš %1$s%2$sdoplněk%3$s. %4$sAktualizujte ještě dnes%5$s a odemkněte další nástroje a funkce SEO, aby vaše produkty vynikly ve výsledcích vyhledávání.

en: It looks like you're running an outdated version of %1$s, please %2$supdate to the latest version (at least 17.7)%3$s to gain access to our updated workouts section.
cs_CZ: Zdá se, že používáte zastaralou verzi %1$s, aktualizujte prosím %2$sna nejnovější verzi (alespoň 17,7)%3$s, abyste získali přístup k naší aktualizované sekci cvičení.

en: It looks like you've added a new taxonomy to your website. We recommend that you review your %1$sSettings%2$s under Categories & tags.
cs_CZ: Vypadá to, že jste na své webové stránky přidali novou taxonomii. Doporučujeme zkontrolovat %1$snastavení%2$s v části rubriky a štítky.

en: It looks like you've added a new type of content to your website. We recommend that you review your %1$sSettings%2$s under Content types.
cs_CZ: Vypadá to, že jste na své webové stránky přidali nový typ obsahu. Doporučujeme zkontrolovat %1$snastavení%2$s v části Typy obsahu.

en: It looks like you’re running an outdated and unactivated version of %1$s, please activate your subscription in %2$sMyYoast%3$s and update to the latest version (at least 17.7) to gain access to our updated workouts section.
cs_CZ: Vypadá to, že používáte zastaralou a neaktivovanou verzi %1$s, aktivujte prosím své předplatné v %2$sMyYoast%3$s a aktualizujte na nejnovější verzi (alespoň 17.7), abyste získali přístup k naší aktualizované sekci tréninků.

en: It's highly recommended to have your postname in the URL of your posts and pages. Consider setting your permalink structure to %s.
cs_CZ: Velmi důrazně doporučujeme mít název příspěvku (postname) jako součást adresy URL vašich příspěvků a stránek. Zvažte nastavení struktury vašich permalinků na %s.

en: Item Page
cs_CZ: Stránka produktu

en: Just another WordPress site
cs_CZ: Další WordPress stránka

en: Keep
cs_CZ: Držet

en: Keyphrase
cs_CZ: Klíčové slovo

en: Keyphrase:
cs_CZ: Klíčová fráze:

en: Know that Google discovers your videos
cs_CZ: Google vaše videa objeví

en: Latest blog posts on %1$s
cs_CZ: Poslední příspěvky blogu na %1$s

en: Learn SEO
cs_CZ: Naučte se SEO

en: Learn about why permalinks are important for SEO.
cs_CZ: Zjistěte, proč jsou trvalé odkazy důležité pro SEO.

en: Learn how the SEO analysis can help you rank.
cs_CZ: Zjistěte, jak vám SEO analýza pomůže zlepšit rank vaší stránky

en: Learn more SEO
cs_CZ: Zjistěte více o SEO

en: Learn more about the benefits of optimized SEO data.
cs_CZ: Zjistěte více o výhodách optimalizovaných dat SEO.

en: Left angle quotation mark
cs_CZ: šipky směřující doleva

en: Less than sign
cs_CZ: Menší než

en: Link suggestions
cs_CZ: Návrhy odkazů

en: LinkedIn profile URL
cs_CZ: URL LinkedIn profilu

en: Load pages faster that include videos
cs_CZ: Rychlejší načítání stránek, které obsahují videa

en: Low asterisk
cs_CZ: Nízká hvězdička

en: Make %1$s primary %2$s
cs_CZ: Vytvoř %1$s hlavní %2$s

en: Make primary
cs_CZ: Udělat primární

en: Make sure you don't miss out on traffic!
cs_CZ: Ujistěte se, že nepřicházíte o návštěvnost!

en: Make your videos responsive for all screen sizes
cs_CZ: Udělejte svá videa responzivní pro všechny velikosti obrazovky

en: Manage your %s subscription on MyYoast
cs_CZ: Spravujte své odběry na MyYoast

en: Mark the most important %1$s as 'cornerstone content' to improve your site structure. %2$sLearn more about cornerstone content%3$s.
cs_CZ: Označte to nejdůležitější %1$s jako 'klíčový obsah' a vylepšete tak srukturu vašeho webu. %2$s Více o klíčovém obsahu najdete tady%3$s.

en: Marks are disabled in current view
cs_CZ: V aktuálním zobrazení jsou makra zakázána

en: Medical Web Page
cs_CZ: Lékařská webová stránka

en: Meta description
cs_CZ: Meta popis

en: Meta description not set.
cs_CZ: Meta popis není vložen.

en: Meta description to use for Author page
cs_CZ: Meta popis pro stránku autora

en: Meta robots advanced
cs_CZ: Pokročilé nastavení meta robots

en: Method %1$s() does not exist in class %2$s
cs_CZ: Třída %2$s nemá definovánu metodu %1$s()

en: Middle dot
cs_CZ: Čtvercová odrážka

en: Mobile-Friendly Test
cs_CZ: Test pro mobilní zařízení

en: Modified
cs_CZ: Změněno

en: More information %1$sabout %3$s%2$s
cs_CZ: Více informací  %1$s o %3$s%2$s

en: More information about %1$s
cs_CZ: Více informací o %1$s

en: Multiple keyphrases
cs_CZ: Více klíčových frází

en: MySpace profile URL
cs_CZ: URL MySpace profilu

en: Name
cs_CZ: Jméno

en: Need support?
cs_CZ: Potřebujete podporu?

en: Needs improvement
cs_CZ: Potřebuje zlepšení

en: Network Settings
cs_CZ: Nastavení sítě

en: New
cs_CZ: Nové

en: New %1$s Title
cs_CZ: Nový %1$s Název

en: New URL
cs_CZ: Nová URL:

en: New Yoast Meta Description
cs_CZ: Nový Yoast meta popis

en: New sites in the network inherit their SEO settings from this site
cs_CZ: Nové weby v síti dědí jejich nastavení SEO z tohoto webu

en: News Article
cs_CZ: Novinový článek

en: No
cs_CZ: Ne

en: No %1$s plugins have been installed. You don't seem to own any active subscriptions.
cs_CZ: Nebyly nainstalovány žádné %1$s doplňky . Zdá se, že nevlastníte žádné aktivní předplatné.

en: No Archive
cs_CZ: Nearchivovat

en: No Focus Keyphrase
cs_CZ: Klíčová fráze nezadána

en: No Image Index
cs_CZ: Žádný Index obrázek

en: No JSON object was returned.
cs_CZ: Žádný JSON objekt nebyl navrácen.

en: No Snippet
cs_CZ: Žádný úryvek (snippet)

en: No ads!
cs_CZ: Bez reklam!

en: No data found from other SEO plugins.
cs_CZ: Nebyla nalezena žádná data z jiných SEO pluginů.

en: No index
cs_CZ: Index chybý

en: No items found.
cs_CZ: Žádné předměty nenalezeny.

en: No more dead links
cs_CZ: Žádné další nefunkční odkazy

en: No new notifications.
cs_CZ: Žádné upozornění

en: No numeric value was received.
cs_CZ: Nebyla obdržena žádná numerická hodnota.

en: No settings found.
cs_CZ: Žádné nastavení nenalezeno.

en: No site has been selected to restore.
cs_CZ: Nebyla vybrána žádná stránka k obnovení.

en: No title
cs_CZ: Bez názvu

en: None
cs_CZ: Žádný

en: Not activated
cs_CZ: Neaktivován

en: Not all required fields are given. Missing field %1$s
cs_CZ: Ne všechny potřebné pole jsou vyplněny. Chybí pole %1$s

en: Not available
cs_CZ: Není dostupný

en: Not showing %1$s in the search results technically means those will have a %2$s robots meta and will be excluded from XML sitemaps. %3$sMore info on the search results settings%4$s.
cs_CZ: Nezobrazování některých autorů %1$s ve výsledcích vyhledávání technicky znamená, že tito mají nastaveno %2$s a roboti je vyloučí z XML mapy webu. %3$sBližší informace o nastavení výsledků vyhledávačů%4$s.

en: Not showing the archive for %1$s in the search results technically means those will have a %2$s robots meta and will be excluded from XML sitemaps. %3$sMore info on the search results settings%4$s.
cs_CZ: Nezobrazování archivů některých autorů %1$s ve výsledcích vyhledávání technicky znamená, že tito mají nastaveno %2$s a roboti je vyloučí z XML mapy webu. %3$sBližší informace o nastavení výsledků vyhledávačů%4$s.

en: Note:
cs_CZ: Poznámka:

en: Note: These settings will overwrite the default settings of Yoast SEO.
cs_CZ: Poznámka: Tato nastavení přepíší výchozí nastavení Yoast SEO.

en: Note: This metadata will only be imported if there is no existing Yoast SEO metadata yet.
cs_CZ: Poznámka: Tato metadata budou importována pouze v případě, že dosud neexistují žádná metadata Yoast SEO.

en: Notifications
cs_CZ: Oznámení

en: Number of internal links linking to this post. See "Yoast Columns" text in the help tab for more info.
cs_CZ: Počet vnitřních odkazů odkazujících na tento příspěvek. Více informací naleznete v textu nápovědy "Yoast Columns" na záložce nápovědy.

en: Number of outgoing internal links in this post. See "Yoast Columns" text in the help tab for more info.
cs_CZ: Počet interních odkazu v tomto příspěvku. Přečtěte si text "Yoast Columns" na kartě help pro další informace.

en: Off
cs_CZ: Vypnuto

en: Old Configuration Wizard
cs_CZ: Průvodce nastavením

en: Old URL
cs_CZ: Stará URL

en: On
cs_CZ: Zapnuto

en: Once Weekly
cs_CZ: Jednou týdně

en: Once you're certain that your site is working properly with the imported data from another SEO plugin, you can clean up all the original data from that plugin.
cs_CZ: Jakmile jste si jisti, že váš web funguje správně s importovanými daty z jiného SEO pluginu, můžete z tohoto pluginu vyčistit všechna původní data.

en: Once you're certain your site is OK, you can clean up. This will remove all the original data.
cs_CZ: Jestliže máte jistotu že vaše stránky běží OK, můžete zaháji čištění. To odstraní všechna originální data.

en: Oops, something has gone wrong and we couldn't complete the optimization of your SEO data. Please click the button again to re-start the process.
cs_CZ: Jejda, něco se pokazilo a nemohli jsme dokončit optimalizaci vašich SEO dat. Chcete-li proces znovu spustit, klikněte znovu na tlačítko.

en: Oops, something has gone wrong and we couldn't complete the optimization of your SEO data. Please make sure to activate your subscription in MyYoast by completing %1$sthese steps%2$s.
cs_CZ: Jejda, něco se pokazilo a nemohli jsme dokončit optimalizaci vašich údajů SEO. Nezapomeňte aktivovat své předplatné v MyYoast provedením %1$stěchto kroků%2$s.

en: Open authentication
cs_CZ: Otevřít ověřování

en: Open settings
cs_CZ: Otevřít nastavení

en: Optimize SEO Data
cs_CZ: Optimalizovat SEO data

en: Optimize a single post for synonyms and related keyphrases and get extra checks with the Premium SEO analysis
cs_CZ: Optimalizujte jeden příspěvek pro synonyma a související klíčové fráze a získejte další kontroly s prémiovou SEO analýzou.

en: Optimize your site for Google News
cs_CZ: Optimalizujte svoje stránky pro Zprávy Google

en: Optimize your videos to show them off in search results and get more clicks!
cs_CZ: Optimalizujte svá videa pro jejich lepší propagaci ve výsledcích vyhledávání a získejte více kliknutí!

en: Organization
cs_CZ: Společnost

en: Outgoing internal links
cs_CZ: Odchozí vnitřní odkazy

en: Outrank your competitors even further
cs_CZ: Ještě více předstihněte své konkurenty

en: Page
cs_CZ: Stránka

en: Page %1$d of %2$d
cs_CZ: Strana %1$d z %2$d

en: Page %s
cs_CZ: Strana %s

en: Page URL/Slug
cs_CZ: URL stránky/slugu

en: Page comments
cs_CZ: Komentáře ke stránce

en: Page not found
cs_CZ: Stránka nenalezena

en: Pagenumber
cs_CZ: Číslo stránky

en: Pagetotal
cs_CZ: Stránek celkem

en: Parent title
cs_CZ: Nadřazený název

en: Permalink
cs_CZ: Trvalý odkaz

en: Permalink cleanup settings
cs_CZ: Nastavení trvalého čištění

en: Person
cs_CZ: Osoba

en: Ping Google on the publication of a new post
cs_CZ: Pingnout Google při zveřejnění nového příspěvku

en: Pingback HTTP header
cs_CZ: Pingback HTTP hlavička

en: Pinterest confirmation codes can only contain letters from A to F, numbers, hyphens, and underscores. %s
cs_CZ: Pinterest potvrzovací kódy mohou obsahovat jen znaky od A do F, čísla, pomlčky a podrtržítka. :%s

en: Pinterest profile URL
cs_CZ: URL Pinterest profilu

en: Plain redirects
cs_CZ: Jednoduchá přesměrování

en: Please %2$supdate %1$s to the latest version%3$s to ensure you can fully use all Premium settings and features.
cs_CZ: %2$sAktualizujte%1$s na nejnovější verzi%3$s, abyste měli jistotu, že budete moci plně využívat všechna prémiová nastavení a funkce.

en: Please check the format of the Facebook Page URL you entered. %s
cs_CZ: Zkontrolujte formát Facebook page URL adresy. %s

en: Please check the format of the Instagram URL you entered. %s
cs_CZ: Zkontrolujte formát Instagram URL adresy. %s

en: Please check the format of the LinkedIn URL you entered. %s
cs_CZ: Zkontrolujte formát LinkedIn URL adresy. %s

en: Please check the format of the MySpace URL you entered. %s
cs_CZ: Zkontrolujte formát MySpace URL adresy. %s

en: Please check the format of the Pinterest URL you entered. %s
cs_CZ: Zkontrolujte formát Pinterest URL adresy. %s

en: Please check the format of the Wikipedia URL you entered. %s
cs_CZ: Zkontrolujte prosím formát Wikipedia URL adresy. %s

en: Please check the format of the YouTube URL you entered. %s
cs_CZ: Zkontrolujte prosím formát YouTube URL adresy. %s

en: Please check your posts and pages and see if the metadata was successfully imported.
cs_CZ: Prosím, zkontrolujte si své stránky a příspěvky a ujistěte se že se metadata úspěšně vložila.

en: Please don't show me this notification anymore
cs_CZ: Už mi tohle upozornění neukazujte

en: Please make a backup of your database before starting this process.
cs_CZ: Vytvořte si zálohu své databáze, před dalším krokem

en: Please read %1$sthis help article%2$s to find out how to resolve this problem.
cs_CZ: Prosím přečtěte si %1$stento podpůrný článek%2$s pro nalezení řešení tohoto problému.

en: Please select a valid post type for taxonomy "%s"
cs_CZ: Vyberte prosím platný typ příspěvku pro taxonomii "%s"

en: Please select a valid taxonomy for post type "%s"
cs_CZ: Zvolte prosím platnou taxonomii pro typ příspěvku "%s"

en: Please select an SEO plugin below to see what data can be imported.
cs_CZ: Níže vyberte SEO plugin, abyste viděli, jaká data lze importovat.

en: Post Content
cs_CZ: Obsah příspěvku

en: Post Noindexed
cs_CZ: Neindexovaný příspěvek

en: Post Status
cs_CZ: Stav příspěvku

en: Post authors feeds
cs_CZ: Zdroje autorů příspěvků

en: Post comments feeds
cs_CZ: Zveřejňujte zdroje komentářů

en: Post day
cs_CZ: Den příspěvku

en: Post doesn't exist.
cs_CZ: Příspěvek neexistuje.

en: Post has an invalid Content Type: %s.
cs_CZ: Příspěvek má neplatný typ obsahu: %s.

en: Post is set to noindex.
cs_CZ: Příspěvek je nastaven na "neindexovat".

en: Post metadata (SEO titles, descriptions, etc.)
cs_CZ: Metadata příspěvku (SEO názvy, popisy atd.)

en: Post month
cs_CZ: Měsíc příspěvku

en: Post type (plural)
cs_CZ: Typ příspěvku (množné číslo)

en: Post type (singular)
cs_CZ: Typ příspěvku (jednotné číslo)

en: Post type feeds
cs_CZ: Zdroje typu příspěvku

en: Post year
cs_CZ: Rok příspěvku

en: Postname permalink
cs_CZ: Trvalý odkaz na příjmení

en: Posts
cs_CZ: Příspěvky

en: Posts %1$swithout%2$s a focus keyphrase
cs_CZ: Příspěvky %1$sbez%2$s hlavního klíčového slova

en: Posts list
cs_CZ: Seznam příspěvků

en: Posts list navigation
cs_CZ: Navigace v seznamu příspěvků

en: Posts that should not show up in search results
cs_CZ: Příspěvky, které by se neměly zobrazovat ve výsledcích hledání

en: Posts with the SEO score: %s
cs_CZ: Příspěvky mající SEO skóre: %s

en: Powered by HTTP header
cs_CZ: Běží na HTTP hlavičce

en: Prefix for archive pages:
cs_CZ: Prefix pro archivované stránky:

en: Prefix for breadcrumbs:
cs_CZ: Prefix pro navigaci:

en: Prefix for search result pages:
cs_CZ: Prefix pro stránku s výsledky vyhledávání:

en: Premium support
cs_CZ: Prémiová podpora

en: Prevent search engines from crawling /wp-json/
cs_CZ: Zabránit vyhledávačům v procházení /wp-json/

en: Prevent search engines from crawling site search URLs
cs_CZ: Zabraňte vyhledávačům v procházení adres URL pro vyhledávání na webu

en: Prevents 404s
cs_CZ: Předchází 404

en: Preview
cs_CZ: Náhled

en: Preview &#8220;%s&#8221;
cs_CZ: Náhled &#8220;%s&#8221;

en: Primary
cs_CZ: Hlavní

en: Primary %s
cs_CZ: Hlavní %s

en: Primary category
cs_CZ: Hlavní rubriky

en: Privacy sensitive (FB admins and such), theme specific (title rewrite) and a few very site specific settings will not be imported to new sites.
cs_CZ: Na nové weby nebudou importovány údaje citlivé na soukromí (administrátoři FB apod.), Specifické téma (přepisování názvu) a několik nastavení specifických pro konkrétní web.

en: Problems
cs_CZ: Problémy

en: Profile Page
cs_CZ: Profilová stránka

en: Publication date
cs_CZ: Datum publikace

en: QA Page
cs_CZ: Stránka s otázkami a s odpovědmi

en: REST API links
cs_CZ: Odkazy REST API

en: REST API: Head endpoint
cs_CZ: REST API: koncový bod pro instalace s Hlavičkou (není headless)

en: RSD / WLW links
cs_CZ: Spojení RSD / WLW

en: Rank better locally and in Google Maps, without breaking a sweat!
cs_CZ: Umístěte se výše v Google Maps, bez potu a úsilí!

en: Rank higher in Google's news carousel
cs_CZ: Vyšší pozice v carouselu Google zpráv

en: Reach bigger audiences
cs_CZ: Oslovení většího publika

en: Reach new customers that live near your business
cs_CZ: Oslovte nové zákazníky, kteří žijí v blízkosti vaší firmy

en: Read more about how %s works.
cs_CZ: Přečtěte si více o tom, jak funguje %s .

en: Read more about how internal linking can improve your site structure.
cs_CZ: Přečtěte si další informace o tom, jak interní propojení může zlepšit strukturu vašeho webu.

en: Read more like this on our SEO blog
cs_CZ: Přečtětě si další informace na našem SEO blogu

en: Read reviews from real users
cs_CZ: Přečtěte si recenze od skutečných uživatelů

en: Read why XML Sitemaps are important for your site.
cs_CZ: Přečtěte si, proč jsou XML sitemapy důležité pro vaši stránku.

en: Readability
cs_CZ: Čitelnost

en: Readability analysis
cs_CZ: Analýza čitelnosti

en: Readability score
cs_CZ: Skóre čitelnosti

en: Readability: %s
cs_CZ: Čitelnost: %s

en: Real Estate Listing
cs_CZ: Výpis nemovitostí

en: Received internal links
cs_CZ: Přijaté vnitřní odkazy

en: Redirect pretty URLs for search pages to raw format
cs_CZ: Přesměrujte pěkné URL adresy pro vyhledávací stránky do formátu raw

en: Redirects
cs_CZ: Přesměrovat

en: Reduce your site's carbon footprint
cs_CZ: Snížení uhlíkové stopy vašeho webu

en: Regex Redirects
cs_CZ: Regex přesměrování

en: Remove
cs_CZ: Odstranit

en: Remove highlight from the text
cs_CZ: Odstraňte zvýraznění textu

en: Remove keyphrase
cs_CZ: Odstranit klíčovou frázi

en: Remove unused resources
cs_CZ: Odstraňte nepoužívané zdroje

en: Removes the focus keyphrase section from the metabox and disables all SEO-related suggestions.
cs_CZ: Odstraní kartu klíčových slov z metaboxu a zakáže všechny související SEO návrhy.

en: Removes the inclusive language analysis section from the metabox and disables all inclusive language-related suggestions.
cs_CZ: Odstraní z metaboxu sekci inkluzivní jazykové analýzy a zakáže všechny návrhy související s inkluzivním jazykem.

en: Removes the readability analysis section from the metabox and disables all readability-related suggestions.
cs_CZ: Odstraní kartu čitelnosti z METABOX a zakáže všechny návrhy související s čitelností.

en: Renew %s
cs_CZ: Obnovit %s

en: Renew your subscription
cs_CZ: Obnovit odběr

en: Renew your subscription of %s
cs_CZ: Obnovte svůj odběr %s

en: Replaced with a custom taxonomies description
cs_CZ: Nahrazeno popisem s vlastní taxonomií

en: Replaced with a posts custom field value
cs_CZ: Nahradit příspěvky z pole s vlastní hodnotou

en: Replaced with a posts custom taxonomies, comma separated.
cs_CZ: Nahradit příspěvky s vlastní taxonomií, oddělené čárkami.

en: Replaced with the category description
cs_CZ: Nahrazeno popisem kategorie

en: Replaced with the content type plural label
cs_CZ: Nahrazeno množným štítkem typu obsahu

en: Replaced with the content type single label
cs_CZ: Nahrazeno jednoduchým štítkem typu obsahu

en: Replaced with the current date
cs_CZ: Nahrazeno aktuálním datem

en: Replaced with the current day
cs_CZ: Nahraďte současným datem

en: Replaced with the current month
cs_CZ: Nahrazeno aktuálním měsícem

en: Replaced with the current page number
cs_CZ: Nahrazeno aktuálním číslem stránky

en: Replaced with the current page number with context (i.e. page 2 of 4)
cs_CZ: Nahrazeno číslem aktuální stránky dle kontextu (např. stránka 2 ze 4)

en: Replaced with the current page total
cs_CZ: Nahrazeno celkovým počtem stran aktuálního záznamu

en: Replaced with the current search phrase
cs_CZ: Nahrazeno aktuálně hledanou frází

en: Replaced with the current tag/tags
cs_CZ: Nahrazeno současným štítkem/ma

en: Replaced with the current year
cs_CZ: Nahrazeno aktuálním rokem

en: Replaced with the date of the post/page
cs_CZ: Nahrazeno datem příspěveku/stránky

en: Replaced with the day the post was published
cs_CZ: Nahrazeno dnem, kdy byl příspěvek zveřejněn

en: Replaced with the first name of the author
cs_CZ: Nahrazeno křestním jménem autora

en: Replaced with the last name of the author
cs_CZ: Nahrazeno příjmením autora

en: Replaced with the month the post was published
cs_CZ: Nahrazeno měsícem, kdy byl příspěvek zveřejněn

en: Replaced with the normal title for an archive generated by WordPress
cs_CZ: Nahrazeno běžným názvem archivu generovaného WordPressem

en: Replaced with the permalink
cs_CZ: Nahrazeno trvalým odkazem

en: Replaced with the post categories (comma separated)
cs_CZ: Nahrazeno kategoriemi příspěvků (oddělené čárkami)

en: Replaced with the post content
cs_CZ: Nahrazeno obsahem příspěvku

en: Replaced with the post/page ID
cs_CZ: Nahrazeno ID-čkem příspěvku/stránky

en: Replaced with the post/page author's 'Biographical Info'
cs_CZ: Nahrazeno 'Biografickými údaji' o autorovi stránky/příspěvku

en: Replaced with the post/page author's 'nicename'
cs_CZ: Nahrazeno uživatelským jménem autora příspěvku/stránky

en: Replaced with the post/page excerpt (or auto-generated if it does not exist)
cs_CZ: Nahrazeno výňatkem z příspěvku/stránky (nebo automatické generovaní pokud neexistuje)

en: Replaced with the post/page excerpt (without auto-generation)
cs_CZ: Nahrazeno výňatkem z příspěvku/stránky (bez automatického generovaní)

en: Replaced with the post/page modified time
cs_CZ: Nahrazeno časem změny příspěvku/sránky

en: Replaced with the posts focus keyphrase
cs_CZ: Nahrazeno hlavním klíčovým slovem příspěvku

en: Replaced with the primary category of the post/page
cs_CZ: Zaměnit s hlavní kategorií příspěvku/stránky

en: Replaced with the slug which caused the 404
cs_CZ: Nahrazuje odkazem, který způsobuje chybu 404

en: Replaced with the tag description
cs_CZ: Nahrazeno popisem štítku

en: Replaced with the term ancestors hierarchy
cs_CZ: Nahrazeno termínem hierarchie předků

en: Replaced with the term description
cs_CZ: Nahrazeno popisem termínu

en: Replaced with the term name
cs_CZ: Nahrazeno názvem termínu

en: Replaced with the title of the parent page of the current page
cs_CZ: Nahrazeno titulkem nadřazené stránky.

en: Replaced with the title of the post/page
cs_CZ: Nahrazeno názvem příspěveku/stránky

en: Replaced with the year the post was published
cs_CZ: Nahrazeno rokem, kdy byl příspěvek zveřejněn

en: Report
cs_CZ: Hlášení

en: Request method %1$s is not valid.
cs_CZ: Požadovaná metoda %1$s není platná.

en: Required by %s
cs_CZ: Vyžadováno pro %s

en: Restore Site
cs_CZ: Obnovit stránku

en: Restore site to defaults
cs_CZ: Obnovení výchozí stránky

en: Right angle quotation mark
cs_CZ: šipky směřující doprava

en: SEO Settings
cs_CZ: SEO nastavení

en: SEO Title
cs_CZ: SEO Titulek

en: SEO Tools
cs_CZ: SEO nástroje

en: SEO analysis
cs_CZ: SEO analýza

en: SEO configuration
cs_CZ: SEO konfigurace

en: SEO issue: The featured image should be at least 200 by 200 pixels to be picked up by Facebook and other social media sites.
cs_CZ: Doporučený obrázek by měl mít minimálně 200x200 pixelů, aby byl přijat Facebookem a dalšími sociálními sítěmi

en: SEO score
cs_CZ: SEO skóre

en: SEO title
cs_CZ: SEO název

en: Satirical Article
cs_CZ: Satirický článek

en: Save
cs_CZ: Uložit

en: Save all
cs_CZ: Uložit vše

en: Save changes
cs_CZ: Uložit změny

en: Save changes to %s
cs_CZ: Uložte změny do %s

en: Save energy by reducing the crawlability of your site without hurting your rankings!
cs_CZ: Šetřete energii snížením procházení webu, aniž byste poškodili své pozice!

en: Save time on doing SEO
cs_CZ: Ušetřete čas při provádění SEO

en: Schema
cs_CZ: Schéma

en: Scholarly Article
cs_CZ: Odborný článek

en: Scroll to see the table content.
cs_CZ: Posuňte stránku, abyste viděli obsah tabulky.

en: Seamless integration between %1$s and %2$s
cs_CZ: Bezproblémová integrace mezi %1$s a %2$s

en: Seamlessly integrate WooCommerce with %1$s and get extra features!
cs_CZ: Hladce integrujte WooCommerce s %1$s a získejte další funkce!

en: Search Console
cs_CZ: Vyhledávací konzole

en: Search Results Page
cs_CZ: Stránka s výsledky vyhledávání

en: Search cleanup settings
cs_CZ: Vyhledat nastavení čištění

en: Search engines and other websites can still send traffic to your deleted post.
cs_CZ: Vyhledávače a další stránky mohou ještě odkazovat na váš smazaný příspěvek.

en: Search phrase
cs_CZ: Hledat frázi

en: Search results feeds
cs_CZ: Zdroje výsledků vyhledávání

en: Security: no advanced or schema settings for authors
cs_CZ: Zabezpečení: žádná pokročilá nastavení ani nastavení schématu pro autory

en: See the XML sitemap.
cs_CZ: Ukázat XML sitemapu.

en: See who contributed to %1$s.
cs_CZ: Zobrazit přispěvatele k %1$s.

en: Select SEO plugin
cs_CZ: Vyberte SEO plugin

en: Separator
cs_CZ: Oddělovač

en: Set up automated actions when you publish or update your content. By connecting %1$s with %2$s, you can easily send out your published posts to any of its 2000+ destinations, such as Twitter, Facebook and more.
cs_CZ: Při publikování nebo aktualizaci obsahu můžete nastavit automatické akce. Propojením %1$s s %2$s můžete snadno odesílat vaše publikované příspěvky do kteréhokoli z jeho 2000+ cílů, jako je Twitter, Facebook a další.

en: Settings
cs_CZ: Nastavení

en: Settings Updated.
cs_CZ: Nastavení aktualizováno

en: Settings could not be imported:
cs_CZ: Nastavení nelze importovat:

en: Settings saved.
cs_CZ: Nastavení bylo uloženo.

en: Settings successfully imported.
cs_CZ: Nastavení úspěšně importováno.

en: Shortlinks
cs_CZ: Krátké odkazy

en: Should search engines follow links on this %1$s?
cs_CZ: Měly by vyhledávače následovat odkazy na tomto %1$s?

en: Show %s in search results?
cs_CZ: Zobrazovat %s ve výsledcích vyhledávání?

en: Show All Content Types
cs_CZ: Zobrazit všechny typy obsahu

en: Show blog page in breadcrumbs
cs_CZ: Zobrazit stránku blogu v drobečkové navigaci

en: Show debug information
cs_CZ: Ukázat ladící informace

en: Show this item.
cs_CZ: Zobrazit tuto položku.

en: Site Admins (default)
cs_CZ: Správci webu (výchozí)

en: Site ID
cs_CZ: ID stránky

en: Site title
cs_CZ: Název webu

en: Site with ID %d not found.
cs_CZ: Síť s ID %d nenalezena.

en: Skipping %1$s. %2$s is not active on this site.
cs_CZ: Přeskočení %1$s. %2$s není na této stránce aktivní.

en: Small tilde
cs_CZ: Malý titulek

en: Social
cs_CZ: Sociální sítě

en: Social Media Posting
cs_CZ: Zveřejňování na sociálních médiích

en: Social description
cs_CZ: Sociální popis

en: Social media preview
cs_CZ: Náhled na sociálních mediích

en: Social settings
cs_CZ: Nastavení sociálních sítí

en: Social title
cs_CZ: Sociální titul

en: Something has gone wrong and we couldn't complete the optimization of your SEO data. Please %1$sre-start the process%2$s.
cs_CZ: Něco se pokazilo a nemohli jsme dokončit optimalizaci vašich údajů SEO. %1$srestartujte prosím proces%2$s.

en: SoundCloud profile URL
cs_CZ: URL SoundCloud profilu

en: Stand out on social media
cs_CZ: Vynikněte na sociálních sítích

en: Start SEO data optimization
cs_CZ: Spustit optimalizaci dat SEO

en: Step 1: Create a backup
cs_CZ: Krok 1: Vytvoření zálohy

en: Step 2: Import
cs_CZ: Krok 2: Vložení

en: Step 3: Check your data
cs_CZ: Krok 3: Zkontrolujte svá data

en: Step 4: Go through the first time configuration
cs_CZ: Krok 4: Projděte si první konfiguraci

en: Step 5: Clean up
cs_CZ: Krok 5: Vyčištění

en: Success: %s
cs_CZ: V pořádku: %s

en: Summary with large image
cs_CZ: Souhrn s velkým obrázkem

en: Super Admins only
cs_CZ: Pouze Super Administrátoři

en: Superfast internal linking suggestions
cs_CZ: Návrhy superrychlých interních odkazů

en: Tag
cs_CZ: Štítek

en: Tag description
cs_CZ: Popis štítku

en: Tag feeds
cs_CZ: Označte zdroje

en: Tagline
cs_CZ: Řádek tagů

en: Take note:
cs_CZ: Vezměte na vědomí:

en: Team Yoast
cs_CZ: Tým Yoast

en: Tech Article
cs_CZ: Technický článek

en: Term description
cs_CZ: Popis položky

en: Term hierarchy
cs_CZ: Hierarchie elementů

en: Term is set to noindex.
cs_CZ: Termín je nastaven bez indexace.

en: Term title
cs_CZ: Název termínu

en: Text link counter
cs_CZ: Počítadlo textových odkazů

en: The %1$s admin bar menu contains useful links to third-party tools for analyzing pages and makes it easy to see if you have new notifications.
cs_CZ: Lišta v administrátorském rozhraní %1$s obsahuje užitečné odkazy na nástroje třetích stran pro analýzu stránek a zvýrazňuje nové notifikace.

en: The %1$s plugin installation is incomplete. Please refer to %2$sinstallation instructions%3$s.
cs_CZ: Instalace pluginu %1$s je kompletní. Přejděte prosím do %2$sinstrukcí instalace%3$s.

en: The %1$s plugin might cause issues when used in conjunction with %2$s.
cs_CZ: Při současném používání pluginu %1$s a %2$s může docházet k problémům.

en: The %s importer functionality uses temporary database tables. It seems your WordPress install does not have the capability to do this, please consult your hosting provider.
cs_CZ: Funkce importu %s využívá dočasné databáze. Zdá se že váš WordPress nemá dostatečná práva pro vytvoření této databáze. Prosíme konsultujte s vaším hostingem.

en: The %s integration offers suggestions and insights for keywords related to the entered focus keyphrase.
cs_CZ: Integrace %s nabízí návrhy a postřehy pro klíčová slova související se zadanou frází.

en: The %s integration offers the option to track specific keyphrases and gain insights in their positions.
cs_CZ: Integrace %s nabízí možnost sledovat konkrétní klíčové fráze a získat přehled o jejich pozicích.

en: The AIOSEO import was cancelled because some AIOSEO data is missing. Please try and take the following steps to fix this:
cs_CZ: Import AIOSEO byl zrušen, protože chybí některá data AIOSEO. Zkuste to prosím vyřešit pomocí následujících kroků:

en: The SEO analysis offers suggestions to improve the SEO of your text.
cs_CZ: SEO analýza nabízí doporučení pro vylepšení SEO vašeho textu.

en: The Standard PHP Library (SPL) extension seem to be unavailable. Please ask your web host to enable it.
cs_CZ: Rozšíření Standard PHP Library (SPL) zřejmě není k dispozici. Požádejte správce vašeho serveru o její aktivaci.

en: The URL that this page should redirect to.
cs_CZ: URL na kterou se má tato stránka přesměrovat

en: The WordProof Timestamp plugin needs to be disabled before you can activate this integration.
cs_CZ: Před aktivací této integrace je třeba deaktivovat plugin WordProof Timestamp.

en: The Yoast SEO workouts guide you through important routine SEO tasks
cs_CZ: Tréninky Yoast SEO vás provedou důležitými rutinními SEO úkoly.

en: The advanced section of the %1$s meta box allows a user to remove posts from the search results or change the canonical. The settings in the schema tab allows a user to change schema meta data for a post. These are things you might not want any author to do. That's why, by default, only editors and administrators can do this. Setting to "%2$s" allows all users to change these settings.
cs_CZ: Pokročilá část meta boxu %1$s umožňuje uživateli odstranit příspěvky z výsledků vyhledávání nebo změnit kanoniku. Nastavení na kartě schématu umožňuje uživateli změnit metadata schématu pro příspěvek. To jsou věci, které možná nebudete chtít od žádného autora. Proto to ve výchozím nastavení mohou provádět pouze editoři a správci. Nastavení na "%2$s" umožňuje všem uživatelům tato nastavení změnit.

en: The browser you are currently using is unfortunately rather dated. Since we strive to give you the best experience possible, we no longer support this browser. Instead, please use %1$sFirefox%4$s, %2$sChrome%4$s or %3$sMicrosoft Edge%4$s.
cs_CZ: Prohlížeč, který používáte, je již bohužel zastaralý. Jelikož Vám chceme nabídnout co nejlepší pohodlí, již tento prohlížeč nepodporujeme. Použijte prosím místo toho %1$sFirefox%4$s, %2$sChrome%4$s nebo %3$sMicrosoft Edge%4$s.

en: The canonical URL that this page should point to. Leave empty to default to permalink. %1$sCross domain canonical%2$s supported too.
cs_CZ: Kanonická URL, na kterou by tato stránka měla odkazovat. Ponechte prázdné pro výchozí permalink. %1$sMezidoménové kanonické URL jsou též podporovány%2$s.

en: The cleanup can take a long time depending on your site's size.
cs_CZ: Vyčištění může trvat dlouho v závislosti na velikosti vašeho webu.

en: The cornerstone content feature lets you to mark and filter cornerstone content on your website.
cs_CZ: Tato funkce vám umožňuje označit a filtrovat klíčový obsah na vašem webu.

en: The default blog setting must be the numeric blog id of the blog you want to use as default.
cs_CZ: Základní nastavení blogu musí být numerické id blogu, který chcete použít jako výchozí.

en: The filter extension seem to be unavailable. Please ask your web host to enable it.
cs_CZ: Vypadá to, že rozšíření filtru nebylo nalezeno. Požádejte prosím poskytovatele vašeho webhostingu , aby ho povolil.

en: The first true all-in-one SEO solution for WordPress, including on-page content analysis, XML sitemaps and much more.
cs_CZ: První opravdu plnohodnotné SEO řešení pro WordPress, včetně analýzy obsahu stránky, XML map webu a dalších vychytávek.

en: The form contains %1$s error. %2$s | The form contains %1$s errors. %2$s
cs_CZ[0]: Formulář obsahuje %1$s chybu. %2$s
cs_CZ[1]: Formulář obsahuje %1$s chyby. %2$s
cs_CZ[2]: Formulář obsahuje %1$s chyby. %2$s

en: The import can take a long time depending on your site's size.
cs_CZ: Import může trvat dlouho v závislosti na velikosti vašeho webu.

en: The import from %s includes:
cs_CZ: Import z %s zahrnuje:

en: The inclusive language analysis offers suggestions to write more inclusive copy.
cs_CZ: Inkluzivní jazyková analýza nabízí návrhy, jak napsat obsáhlejší kopii.

en: The links columns show the number of articles on this site linking %3$sto%4$s this article and the number of URLs linked %3$sfrom%4$s this article. Learn more about %1$show to use these features to improve your internal linking%2$s, which greatly enhances your SEO.
cs_CZ: Sloupec s odkazy ukazuje počet příspěvků na vašich stránkách odkazujících %3$sna%4$s tento příspěvek a počet URL odkazujících %3$sz%4$s tohoto příspěvku. Zjistěte více o tom %1$s jak používat tyto funkce a vylepšit tak interní prolinkování %2$s, což povede ke zlepšení SEO.

en: The plugin %2$s changes your site's output and in doing that differentiates between search engines and normal users, a process that's called cloaking. We highly recommend that you disable it.
cs_CZ: Plugin %2$s mění podobu vašich stránek podle toho zda se připojuje uživatel nebo internetový vyhledávač, tomu se říká maskování. Doporučujeme maskování (cloaking) deaktivovat.

en: The post %1$s appeared first on %2$s.
cs_CZ: Článek %1$s se nejdříve objevil na %2$s.

en: The post %s could not be indexed because it does not meet indexing requirements.
cs_CZ: Příspěvek %s nemohl být indexován, protože nesplňuje požadavky na indexaci.

en: The post %s could not be indexed because it's post type is excluded from indexing.
cs_CZ: Příspěvek %s nelze indexovat, protože jeho typ příspěvku je vyloučen z indexování.

en: The post could not be found.
cs_CZ: Příspěvek nebyl nalezen

en: The premium version of %1$s with more features & support.
cs_CZ: Prémiová verze %1$s obsahuje více funkcí a uživatelskou podporu.

en: The readability analysis offers suggestions to improve the structure and style of your text.
cs_CZ: Analýza čitelnosti nabízí doporučení ke zlepšení struktury a stylu vašeho textu.

en: The redirect type is the HTTP response code sent to the browser telling the browser what type of redirect is served. %1$sLearn more about redirect types%2$s.
cs_CZ: Typ přesměrování je kód odpovědi HTTP odeslaný prohlížeči, který prohlížeči sděluje, jaký typ přesměrování je poskytován. %1$sDalší informace o typech přesměrování%2$s.

en: The separator defined in your theme's %s tag.
cs_CZ: Oddělovač definoval ve tvé šabloně %s štítek.

en: The site's name
cs_CZ: Název stránek

en: The site's tagline
cs_CZ: Tagline webu

en: The social appearance settings for archives require Open Graph metadata (which is currently disabled). You can enable this in the %1$s‘Social’ settings under the ‘Facebook’ tab%2$s.
cs_CZ: Nastavení sociálního vzhledu pro archivy vyžaduje metadata Open Graph (která je aktuálně zakázána). Můžete to povolit v nastavení %1$s'Social 'na kartě' Facebook'%2$s.

en: The social appearance settings for content types require Open Graph metadata (which is currently disabled). You can enable this in the %1$s‘Social’ settings under the ‘Facebook’ tab%2$s.
cs_CZ: Nastavení sociálního vzhledu pro typy obsahu vyžaduje metadata Open Graph (která je aktuálně zakázána). Můžete to povolit v nastavení %1$s'Social 'na kartě' Facebook'%2$s.

en: The social appearance settings for taxonomies require Open Graph metadata (which is currently disabled). You can enable this in the %1$s‘Social’ settings under the ‘Facebook’ tab%2$s.
cs_CZ: Nastavení sociálního vzhledu pro taxonomie vyžaduje metadata Open Graph (která je aktuálně zakázána). Můžete to povolit v nastavení %1$s'Social 'na kartě' Facebook'%2$s.

en: The social appearance settings for your homepage require Open Graph metadata (which is currently disabled). You can enable this in the %1$s‘Social’ settings under the ‘Facebook’ tab%2$s.
cs_CZ: Nastavení sociálního vzhledu vaší domovské stránky vyžaduje metadata Open Graph (která je aktuálně zakázána). Můžete to povolit v nastavení %1$s'Social 'na kartě' Facebook'%2$s.

en: The submitted value was: %s
cs_CZ: Odeslaná/zadaná hodnota byla: %s

en: The term %s could not be built because it's not indexable.
cs_CZ: Položka %s nemohla být vytvořena, protože není indexovatelná.

en: The term could not be found.
cs_CZ: Termín nenalezen

en: The term is considered invalid. The following reason was given by WordPress: %s
cs_CZ: Termín je považován za neplatný. WordPress uvedl následující důvod: %s

en: The text link counter feature is not working as expected
cs_CZ: Funkce počítání textových odkazů nepracuje jak by měla

en: The text link counter helps you improve your site structure.
cs_CZ: Počítadlo řádek textu pomáhá zlepšit strukturu vašich stránek.

en: The text link counter helps you improve your site structure. %1$sFind out how the text link counter can enhance your SEO%2$s.
cs_CZ: Funkce počítání textových odkazů vám pomůže zlepšit strukturu vašich stránek. %1$sZjistit jak může počítání textových odkazů zlepšit SEO%2$s.

en: The text link counter is working as expected
cs_CZ: Funkce počítání textových odkazů pracuje jak má

en: The timestamp is not created because you need to authenticate with %s first.
cs_CZ: Časové razítko není vytvořeno, protože se musíte nejprve ověřit pomocí %s.

en: The timestamp is not retrieved by your site. Please try again or contact %1$s support.
cs_CZ: Časové razítko váš web nenačte. Zkuste to znovu nebo kontaktujte podporu %1$s.

en: The validation of the AIOSEO data structure has failed.
cs_CZ: Ověření datové struktury AIOSEO se nezdařilo.

en: The value for 'batch-size' must be a positive integer higher than equal to 1.
cs_CZ: Hodnota "batch-size" musí být kladné celé číslo větší než 1.

en: The value for 'interval' must be a positive integer.
cs_CZ: Hodnota pro "interval" musí být celé kladné číslo.

en: There is a new notification. | There are new notifications.
cs_CZ[0]: Máte nové upozornění.
cs_CZ[1]: Máte nová upozornění.
cs_CZ[2]: Máte nová upozornění.

en: These are expert features, so make sure you know what you're doing before removing the parameters. %1$sRead more about how your site can be affected%2$s.
cs_CZ: Jedná se o expertní funkce, takže před odebráním parametrů se ujistěte, že víte, co děláte. %1$sPřečtěte si další informace o tom, jak mohou být ovlivněny vaše stránky%2$s.

en: These are settings for the %1$s plugin by %2$s
cs_CZ: Tohle jsou nastavení pro %1$s plugin od %2$s

en: This %1$s REST API endpoint gives you all the metadata you need for a specific URL. This will make it very easy for headless WordPress sites to use %1$s for all their SEO meta output.
cs_CZ: Tento %1$s REST API koncový bod vám dává všechna metadata která potřebujete pro určenou URL. Toto velice usnadní uživatelům headless WordPress stránek použití %1$s pro všechen SEO meta výstup.

en: This adds an author byline and reading time estimate to the article’s snippet when shared on Slack.
cs_CZ: Tím se do fragmentu článku při sdílení na Slacku přidá vedlejší text autora a odhad doby čtení.

en: This feature has been disabled by the network admin.
cs_CZ: Tato funkce byla zakázána síťovým administrátorem.

en: This feature has been disabled since subsites never send tracking data.
cs_CZ: Tato funkce byla deaktivována, protože podřízené weby nikdy neposílají sledovací data.

en: This must be an existing blog. Blog %s does not exist or has been marked as deleted.
cs_CZ: Musí jít o existující blog. Blog %s buď neexistuje, nebo byl označen ke smazání.

en: This tab allows you to selectively disable %1$s integrations with third-party products for all sites in the network. By default all integrations are enabled, which allows site admins to choose for themselves if they want to toggle an integration on or off for their site. When you disable an integration here, site admins will not be able to use that integration at all.
cs_CZ: Tato karta umožňuje selektivně deaktivovat integrace%1$s produkty třetích stran pro všechny weby v síti. Ve výchozím nastavení jsou povoleny všechny integrace, což umožňuje správcům webů zvolit si sami, zda chtějí zapnout nebo vypnout integraci svého webu. Když zde deaktivujete integraci, administrátoři webu tuto integraci nebudou moci vůbec použít.

en: This tab allows you to selectively disable %s features for all sites in the network. By default all features are enabled, which allows site admins to choose for themselves if they want to toggle a feature on or off for their site. When you disable a feature here, site admins will not be able to use that feature at all.
cs_CZ: Tato záložka vám umožňuje selektivně zakázat %s funkce pro všechny webové stránky v síti. Ve výchozím nastavení všechny funkce jsou povoleny, což administrátorům stránek umožňuje, aby si sami zvolili, zda je chtějí na svém webu zapnout nebo vypnout. Pokud zde funkci zakážete, administrátoři stránek vůbec nebudou moct tuto funkci použít.

en: This tool allows you to quickly change important files for your SEO, like your robots.txt and, if you have one, your .htaccess file.
cs_CZ: Tento nástroj vám umožňuje rychle měnit důležité soubory pro vaše SEO, jako váš robots.txt a, pokud nějaký máte, váš .htaccess soubor.

en: This tool allows you to quickly change titles and descriptions of your posts and pages without having to go into the editor for each page.
cs_CZ: tento nástroj vám umožňuje rychlou změnu názvů a popisů příspěvků a stránek bez toho, abyste museli otevírat v editoru každou stránku.

en: This will import the post metadata like SEO titles and descriptions into your %1$s metadata. It will only do this when there is no existing %1$s metadata yet. The original data will remain in place.
cs_CZ: Tímto importujete metadata z příspěvků například SEOnadpisy a popisky do vaší %1$s metadat. Import proběhne pouze pokud v metadatech %1$s existuje prázdné místo. Originální data zůstanou zachována.

en: Timestamp this %s
cs_CZ: Časové razítko tohoto %s

en: Timestamp this post
cs_CZ: Časové razítko tohoto příspěvku

en: Title
cs_CZ: Název

en: Title to use for Author page
cs_CZ: Titulek pro stránku Autora

en: Title to use for this page in breadcrumb paths
cs_CZ: Název který bude použit na této stránce v adrese Drobečkové navigáce

en: To be able to create a redirect and fix this issue, you need %1$s. You can buy the plugin, including one year of support and updates, on %2$s.
cs_CZ: Abyste mohli vytvořit přesměrování a opravit tak tento problém, potřebujete %1$s. Plugin si včetně roční podpory a aktualizací můžete koupit na %2$s.

en: To unlock this feature please update %s to the latest version.
cs_CZ: Chcete-li tuto funkci odemknout, aktualizujte %s na nejnovější verzi.

en: To view your current crawl errors, %1$splease visit Google Search Console%2$s.
cs_CZ: Pro zobrazení chyb v procházení, %1$spřejděte prosím na Google Search Console%2$s.

en: Toggle %1$s's XML Sitemap
cs_CZ: Přepnout mapu webu XML %1$s

en: Tools
cs_CZ: Nástroje

en: Trying to build the sitemap cache key, but the postfix and prefix combination leaves too little room to do this. You are probably requesting a page that is way out of the expected range.
cs_CZ: Snaha o vybudování klíče mezipaměti mapy stránek, ale kombinace postfix a prefix ponechává příliš málo prostoru, jak toho dosáhnout. Pravděpodobně požadujete stránku, která je mimo očekávané rozmezí.

en: Tumblr profile URL
cs_CZ: URL Tumblr profilu

en: Twitter username (without @)
cs_CZ: Uživatelské jméno Twitteru (bez @)

en: Twitter usernames can only contain letters, numbers, and underscores. %s
cs_CZ: Twitter uživatelská jména mohou obsahovat jen znaky, čísla, pomlčky a podrtržítka. %s

en: Type
cs_CZ: Typ

en: Uncategorized
cs_CZ: Nezařazeno

en: Unlock with Premium
cs_CZ: Odemkněte pomocí Premium

en: Unlock with Premium!
cs_CZ: Odemkněte pomocí Premium

en: Unregistered URL parameters
cs_CZ: Neregistrované parametry adresy URL

en: Update %s
cs_CZ: Aktualizovat %s

en: Update to the latest version of %1$s!
cs_CZ: Aktualizace na nejnovější verzi %1$s!

en: Update to the latest version of %s
cs_CZ: Aktualizace na nejnovější verzi %s

en: Updated %s
cs_CZ: Aktualizován %s

en: Upgrade to %s
cs_CZ: Aktualizovat na %s

en: Upload Image
cs_CZ: Nahrát obrázek

en: Usage tracking
cs_CZ: Sledování použití

en: Use Image
cs_CZ: Použít obrázek

en: Use WordProof to timestamp this page to comply with legal regulations and join the fight for a more transparant and accountable internet.
cs_CZ: Pomocí WordProof označte tuto stránku časovým razítkem, abyste dodrželi právní předpisy a zapojili se do boje za transparentnější a odpovědnější internet.

en: User description
cs_CZ: Popis uživatele

en: Using this form you can reset a site to the default SEO settings.
cs_CZ: Pomocí tohoto formuláře můžete obnovit stránky na výchozí SEO nastavení.

en: Vertical bar
cs_CZ: Svislá čára

en: View
cs_CZ: Zobrazit

en: View &#8220;%s&#8221;
cs_CZ: Zobrazit &#8220;%s&#8221;

en: View this content's Timestamp certificate
cs_CZ: Zobrazit certifikát časového razítka tohoto obsahu

en: WARNING:
cs_CZ: VAROVÁNÍ:

en: WP Page Title
cs_CZ: Titulek WP stránky

en: Wait for a week or so, until %1$s automatically processes most of your content in the background.
cs_CZ: Počkejte asi týden, než %1$s automaticky zpracuje většinu vašeho obsahu na pozadí.

en: Want to learn SEO from Team Yoast? Check out our %1$s!
cs_CZ: Chcete se naučit SEO přímo od týmu Yoast? Navštivte %1$s!

en: Warning: even though you can set the meta robots setting here, the entire site is set to noindex in the sitewide privacy settings, so these settings won't have an effect.
cs_CZ: Varování: přestože zde můžete změnit nastavit tagu meta robots, celý váš web je nastaven na noindex v 'nastavení zobrazování webu', takže toto nastavení nebude mít fakticky žádný efekt.

en: Warning: the variable %1$s cannot be used in this template. See the %2$s for more info.
cs_CZ: Varování: proměnná %1$s nemůže být použita v této šabloně. Pro více informací navštivte %2$s.

en: We estimate this could take a long time, due to the size of your site. As an alternative to waiting, you could:
cs_CZ: Odhadujeme že toto zabere delší čas, důvodem je velikost vašich stránek. Jako alternativu čekání můžete:

en: We estimate this will take a couple of minutes.
cs_CZ: Odhadujeme, že to bude trvat několik minut.

en: We estimate this will take less than a minute.
cs_CZ: Odhadujeme, že to bude trvat méně než minutu.

en: We have both free and premium online courses to learn everything you need to know about SEO.
cs_CZ: Oba naše kurzy - zdarma i prémiový - vás naučí vše, co potřebujete vědět o SEO.

en: We have detected the following issues that affect the SEO of your site.
cs_CZ: Zjistili jsme, že následující problémy, které mají vliv na SEO vašich stránek.

en: We need to re-analyze some of your SEO data because of a change in the visibility of your post types. Please help us do that by running the SEO data optimization.
cs_CZ: Musíme znovu analyzovat některá vaše data SEO kvůli změně viditelnosti typů příspěvků. Pomozte nám s tím spuštěním optimalizace dat SEO.

en: We notice that you have installed WPML. To make sure your canonical URLs are set correctly, %1$sinstall and activate the Yoast SEO Multilingual add-on%2$s as well!
cs_CZ: Všimli jsme si, že jste nainstalovali WPML. Abyste se ujistili, že jsou vaše kanonické adresy URL nastaveny správně, %1$snainstalujte a aktivujte také Yoast SEO Multilingual add-on%2$s!

en: We noticed that you haven't fully configured Yoast SEO yet. Optimize your SEO settings even further by using our improved %1$s First-time configuration%2$s.
cs_CZ: Všimli jsme si, že jste ještě plně nenakonfigurovali Yoast SEO. Optimalizujte svá nastavení SEO ještě dále pomocí naší vylepšené %1$s Prvotní konfigurace%2$s.

en: We've detected data from one or more SEO plugins on your site. Please follow the following steps to import that data:
cs_CZ: Našli jsme data z jednoho nebo více SEO pluginů na vaší stránce. Prosíme postupujte podle pokynů pro vložení dat:

en: We've noticed you've been using %1$s for some time now; we hope you love it! We'd be thrilled if you could %2$sgive us a 5 stars rating on WordPress.org%3$s!
cs_CZ: Všimli jsme si, že už užíváte %1$s nějaký čas. Doufáme, že jste si ho zamilovali! Byli bychom Vám vděční, kdybyste nás %2$sohodnotili 5 hvězdičkami na WordPress.org%3$s!

en: We've written an article about %1$show to use the SEO score and Readability score%2$s.
cs_CZ: Napsali jsme článek o tom %1$s jak používat SEO skóre a skóre čitelnosti %2$s.

en: Web Page
cs_CZ: Webová stránka

en: Who should have access to the %1$s settings
cs_CZ: Kdo by měl mít přístup do nastavení %1$s

en: Wikipedia page about you
cs_CZ: Stránka o Vás ve Wikipedii

en: With %s, you can easily create such redirects.
cs_CZ: S %s můžete takové přesměrování snadno vytvořit.

en: With 30-day money-back guarantee. No questions asked.
cs_CZ: S 30denní zárukou vrácení peněz. Bez otázek.

en: WordPress.org support forums
cs_CZ: Fóra podpory WordPress.org

en: WordProof Timestamp
cs_CZ: WordProof časové razítko

en: Workouts
cs_CZ: Tréninky

en: Write better content
cs_CZ: Psaní lepšího obsahu

en: Write product pages that rank with the enhanced SEO analysis
cs_CZ: Napište stránky produktů, které se umístí na předních místech díky rozšířené analýze SEO

en: Written by
cs_CZ: Napsal(a)

en: XML sitemaps
cs_CZ: XML sitemapa

en: Yandex confirmation codes can only contain letters from A to F, numbers, hyphens, and underscores. %s
cs_CZ: Yandex ověřovací kódy mohou obsahovat jen znaky od A do Z, čísla, pomlčky a podrtržítka. %s

en: Yes
cs_CZ: Ano

en: Yoast Premium support
cs_CZ: Podpora Yoast Premium

en: Yoast.com help section
cs_CZ: Sekce nápovědy Yoast.com

en: You are not allowed to activate plugins.
cs_CZ: Nemáte oprávnění aktivovat pluginy.

en: You are not allowed to install plugins.
cs_CZ: Nemáte oprávnění instalovat pluginy .

en: You are not allowed to modify unregistered network settings.
cs_CZ: Nemáte povolení upravit neregistrované nastavení sítě.

en: You are not allowed to perform this action.
cs_CZ: Nemáte povolení provést tuto akci.

en: You are out of timestamps. Please upgrade your account by opening the %s settings.
cs_CZ: Došla vám časová razítka. Upgradujte svůj účet otevřením nastavení %s.

en: You are using a custom tagline or an empty one.
cs_CZ: Používáte vlastní slogan a nebo je prázdný.

en: You can fix this on the %1$sPermalink settings page%2$s.
cs_CZ: Tento problém lze odstranit na %1$s stránce Nastavení Permalink%2$s.

en: You can probably find an answer to your question in our %1$shelp center%2$s.
cs_CZ: Pravděpodobně najdete odpověď na svou otázku v našem %1$scentru pomoci%2$s.

en: You can speed up your site and get insight into your internal linking structure by letting us perform a few optimizations to the way SEO data is stored.
cs_CZ: Svůj web můžete zrychlit a získat přehled o své interní struktuře propojení tím, že nám umožníte provést několik optimalizací způsobu ukládání SEO dat.

en: You can speed up your site and get insight into your internal linking structure by letting us perform a few optimizations to the way SEO data is stored. If you have a lot of content it might take a while, but trust us, it's worth it.
cs_CZ: Svůj web můžete zrychlit a získat přehled o své interní struktuře propojení tím, že nám umožníte provést několik optimalizací způsobu ukládání SEO dat. Pokud máte hodně obsahu, může to chvíli trvat, ale věřte nám, stojí to za to.

en: You can't edit %s that aren't yours.
cs_CZ: Nemůžete upravovat %s který není váš.

en: You can't edit %s.
cs_CZ: Nemůžete upravovat %s.

en: You cannot create a %s file.
cs_CZ: Nemůžete vytvořit soubor %s.

en: You cannot edit the %s file.
cs_CZ: Nemůžete editovat soubor %s.

en: You cannot overrule a WPSEO standard variable replacement by registering a variable with the same name. Use the "wpseo_replacements" filter instead to adjust the replacement value.
cs_CZ: Pokoušíte se upravit základní proměnnou WPSEO registrováním nové proměnné stejného názvu. Použijte filtr "wpseo_replacements" namísto změny hodnoty proměnné.

en: You changed the default WordPress tagline
cs_CZ: Změnili jste výchozí WordPress slogan

en: You do have your postname in the URL of your posts and pages.
cs_CZ: Název příspěvku je v URL příspěvků a stránek

en: You do not have the required rights to export settings.
cs_CZ: Nemáte potřebná oprávnění pro export nastavení.

en: You do not have your postname in the URL of your posts and pages
cs_CZ: Název příspěvku aktuálně není v URL příspěvků a stránek

en: You don't have a %s file, create one here:
cs_CZ: Soubor %s neexistuje, vytvořte ho zde:

en: You don't have any published posts, your SEO scores will appear here once you make your first post!
cs_CZ: Zatím jste nepublikovali žádný příspěvek. Než tak učiníte, bude se vaše SEO hodnocení zobrazovat zde.

en: You have %d hidden notification: | You have %d hidden notifications:
cs_CZ[0]: Máte %d skrytou notifikaci:
cs_CZ[1]: Máte %d skryté notifikace:
cs_CZ[2]: Máte %d skrytých notifikací:

en: You have %d hidden problem: | You have %d hidden problems:
cs_CZ[0]: Máte %d skrytý problém:
cs_CZ[1]: Máte %d skryté problémy:
cs_CZ[2]: Máte %d skrytých problémů:

en: You have previously set your site to represent a person. We’ve improved our functionality around Schema and the Knowledge Graph, so you should go in and %1$scomplete those settings%2$s.
cs_CZ: Původně jste vaše stránky nastavili tak že reprezentují osobu. Zlepšili jsme funkcionalitu týkající se schematu a grafu znalostí, takže by bylo vhodné %1$sdoplnit tato nastavení%2$s.

en: You have used HTML in your value which is not allowed.
cs_CZ: Použili jste HTML, což není povoleno.

en: You just deleted a %1$s.
cs_CZ: Právě jste smazali %1$s.

en: You just trashed a %1$s.
cs_CZ: Právě jste vymazali %1$s.

en: You searched for
cs_CZ: Hledali jste

en: You searched for %s
cs_CZ: Výsledky vyhledávání %s

en: You should change the default WordPress tagline
cs_CZ: Měli byste změnit výchozí WordPress slogan

en: You should create a redirect to ensure your visitors do not get a 404 error when they click on the no longer working URL.
cs_CZ: Můžete vytvořit přesměrování, které zabrání tomu, aby se vašim návštěvníkům zobrazovala chyba 404, když kliknou na již nefunkční URL.

en: You should finish the %1$sfirst time configuration%2$s to make sure your SEO data has been optimized and you’ve set the essential Yoast SEO settings for your site.
cs_CZ: Měli byste dokončit %1$sprvní konfiguraci%2$s, abyste se ujistili, že vaše data SEO byla optimalizována a že jste pro svůj web nastavili základní nastavení Yoast SEO.

en: You still have the default WordPress tagline. Even an empty one is probably better.
cs_CZ: Stále máte výchozí WordPress slogan. I prázdný je pravděpodobně lepší.

en: You've installed %1$s but it's not activated yet. %2$sActivate %1$s now!%3$s
cs_CZ: Nainstalovali jste %1$s, ale ještě není aktivován. %2$sAktivujte %1$s nyní!%3$s

en: YouTube profile URL
cs_CZ: URL YouTube profilu

en: Your %1$s settings:
cs_CZ: Vaše %1$s nastavení:

en: Your permalink structure includes the post name
cs_CZ: Struktura URL vašich permalinků aktuálně obsahuje název příspěvku (postname)

en: Your site will continue to work normally, but won't take full advantage of %s.
cs_CZ: Vaše stránky budou fungovat jako doposud, ale nebudu naplno využívat výhod %s.

en: all the Yoast plugins
cs_CZ: všechny pluginy Yoast

en: archived
cs_CZ: archivovaný

en: deleted
cs_CZ: smazáno

en: description (custom taxonomy)
cs_CZ: popis (vlastní taxonomie)

en: mature
cs_CZ: vyspělé

en: not set
cs_CZ: není nastaven

en: oEmbed links
cs_CZ: Vložit odkazy

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[0]: Celkem <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[1]: Celkem <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[2]: Celkem <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[0]: Odstranit <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[1]: Odstranit <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[2]: Odstranit <span class="count">(%s)</span>

en: public
cs_CZ: veřejný

en: this author's archives
cs_CZ: archivy těchto autorů
