Plugins - Advanced Editor Tools (previously TinyMCE Advanced) - Stable (latest r - en to sk translation catalogue (30 entries)

note: Plugin Name of the plugin
en: Advanced Editor Tools (previously TinyMCE Advanced)
sk: Advanced Editor Tools (pôvodne TinyMCE Advanced)

en: Advanced Editor Tools Settings Import
sk: Advanced Editor Tools nastavenie importu

en: A stylesheet file named editor-style.css was not added by your theme.
sk: Súbor štýlov s názvom editor-style.css nebol pridaný do vašej šablóny.

en: Settings
sk: nastaveniach

en: Settings import and export
sk: Import a export nastavení

en: The Classic Editor (Add New and Edit posts and pages)
sk: Klasický editor (Pridať nové a editovať články a stránky)

en: Font sizes
sk: Veľkosť písma

en: Options
sk: Voľby

en: Settings saved.
sk: Nastavenia uložené.

en: Advanced Options
sk: Nastavenia

en: Default settings restored.
sk: Predvolené nastavenia boli obnovené.

en: Back to Editor Settings
sk: Späť na nastavenie editora

en: Importing of settings failed.
sk: Import nastavenia zlyhal.

en: ERROR: All toolbars are empty. Default settings loaded.
sk: CHYBA: Všetky panely s nástrojmi sú prázdne. Boli načítané predvolené nastavenia.

en: Save Changes
sk: Uložiť nastavenia

en: Enable the editor menu.
sk: Povoliť menu editora.

en: Unused Buttons
sk: Nepoužívané tlačidlá

en: However it may behave unexpectedly in rare cases, so test it thoroughly before enabling it permanently.
sk: Avšak v zriedkavých prípadoch sa to môže správať neočakávane, takže to dôkladne vyskúšajte pred trvalým zapnutím.

en: Administration
sk: Administrácia

en: Export Settings
sk: Exportovanie nastavení

en: Import Settings
sk: Importovanie nastavení

en: Restore Default Settings
sk: Obnovenie predvolených nastavení

en: Please upgrade your WordPress installation or download an <a href="%s">older version of the plugin</a>.
sk: Prosím aktualizujte si vašu WordPress inštaláciu alebo si stiahnite <a href="%s">staršiu verziu modulu</a>.

en: The [Toolbar toggle] button shows or hides the second, third, and forth button rows. It will only work when it is in the first row and there are buttons in the second row.
sk: [Toolbar toggle] tlačidlo zobrazí alebo skryje druhý, tretí a štvrtý riadok tlačidiel. Toto bude fungovať len ak bude v prvom riadku a v druhom riadku sú tlačidlá.

en: List Style Options
sk: Možnosti štýlu zoznamu

en: Context Menu
sk: Kontextové menu

en: Verify
sk: Overiť

en: Load the CSS classes used in editor-style.css and replace the Formats menu.
sk: Načítať CSS triedy používané v editor-style.css a nahradiť formáty menu.

en: The settings are exported as a JSON encoded file.
sk: Nastavenia sú exportované ako JSON kódovaný súbor.

en: Advanced Editor Tools requires WordPress version %1$s or newer. It appears that you are running %2$s. This can make the editor unstable.
sk: Advanced Editor Tools vyžaduje WordPress verziu %1$s alebo novšiu. Zdá sa, že používate verziu %2$s. Toto môže spôsobiť nestabilné správanie sa editoru.
