Plugins - TinyMCE Advanced - Stable (latest release) - en to lv translation catalogue (58 entries)

en: To use this option, add editor-style.css to your theme or a child theme. Enabling this option will also load that stylesheet in the editor.
lv: Lai lietotu šo opciju, pievienojiet aktīvajai tēmai  editor-style.css. Šīs opcijas iespējošana, ielādēs šo failu redaktorā.

en: A stylesheet file named editor-style.css was not added by your theme.
lv: Jūsu tēmā nav iekļauts stila lapas fails editor-style.css.

en: Your theme does not support editor-style.css.
lv: Jūsu tēma neatbalsta editor-style.css.

en: ERROR:
lv: KĻŪDA:

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Editors on the front end of the site
lv: Redaktori vietnes priekšpusē

en: Other editors in wp-admin
lv: Citi wp-admin redaktori

en: The main editor (Add New and Edit posts and pages)
lv: Galvenais redaktors (Pievienot jaunu un Rediģēt ziņas un lapas)

en: Enable the editor enhancements for:
lv: Iespējot redaktora uzlabojumus:

en: Settings import and export
lv: Iestatījumu importēšana un eksportēšana

en: Keep paragraph tags
lv: Paturēt paragrāfa tagus

en: Create CSS classes menu
lv: Izveidot CSS klases izvēlni

en: Font sizes
lv: Fonta izmēri

en: Open the TinyMCE link dialog when using the link button on the toolbar or the link menu item.
lv: Atveriet TinyMCE saitae dialogodziņu kad lietojot saites pogu rīkjoslā vai saites izvēlnes vienumu.

en: Alternative link dialog
lv: Alternatīvs saites dialogs

en: Replace the browser context (right-click) menu.
lv: Nomainīt pārlūkprogrammas (labās pogas) konteksta izvēlni.

en: Enable more list options: upper or lower case letters for ordered lists, disk or square for unordered lists, etc.
lv: Iespējot papildu saraksta opcijas: augšējā vai apakšējā reģistra burtus sakārtotam sarakstam, aplīšus vai kvadrātiņus nesakārtotam sarakstam utt.

en: Options
lv: Iestatījumi

note: Description of the plugin/theme
en: Enables advanced features and plugins in TinyMCE, the visual editor in WordPress.
lv: Iespējo papildu līdzekļus un spraudņus TinyMCE, WordPress vizuālā redaktorā.

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: TinyMCE Advanced
lv: Uzlabots TinyMCE

en: Please upgrade your WordPress installation or download an <a href="%s">older version of the plugin</a>.
lv: Lūdzu, jauniniet WordPress instalāciju vai lejupielādējiet <a href="%s"> vecāku spraudņa versiju</a>.

en: TinyMCE Advanced requires WordPress version %1$s or newer. It appears that you are running %2$s. This can make the editor unstable.
lv: TinyMCE Advanced nepieciešama WordPress versija %1$s vai jaunāka. Šķiet, ka jūs izmantojat %2$s. Tas var padarīt redaktora darbību nestabilu.

en: The [Toolbar toggle] button shows or hides the second, third, and forth button rows. It will only work when it is in the first row and there are buttons in the second row.
lv: Poga [Rīkjoslu pārslēgs] parāda vai paslēpj otro, trešo, un tālāk pogu rindas. Tas darbosies tikai tad, kad tas ir atradīsies pirmajā rindā un otrajā rindā būs pogas.

en: Restore Default Settings
lv: Noklusējuma iestatījumu atjaunošana

en: Import Settings
lv: Iestatījumu imports

en: Export Settings
lv: Iestatījumu eksports

en: Administration
lv: Administrācija

en: These images will not be available in the Media Library.
lv: Šie attēli nebūs pieejams multivides bibliotēkā.

en: This is not acceptable for larger images like photos or graphics, but may be useful in some cases for very small images like icons, not larger than 2-3KB.
lv: Tas nebūs iespējams ar lielākiem attēliem kā fotogrāfijām vai grafikām, bet var noderēt dažos gadījumos ar ļoti nelieliem (ne lielākiem par 2-3 Kb) attēliem, piemēram, ikonām.

en: Works only in Firefox and Safari. These browsers support pasting of images directly in the editor and convert them to base64 encoded text.
lv: Darbojas tikai Firefox un Safari. Šīs pārlūkprogrammas atbalstīt attēlu ievietošanu redaktorā, konvertējot tos par base64 kodējuma tekstu.

en: Enable pasting of image source
lv: Iespējot attēla avota ievietošanu

en: Line breaks in the Text editor would still affect the output, in particular do not use empty lines, line breaks inside HTML tags or multiple &lt;br /&gt; tags.
lv: Rindiņu pārtraukumi Teksta redaktorā joprojām var ietekmē rezultātu, jo īpaši izvairieties no tukšām rindām, rindiņu pārtraukumiem HTML tagu iekšpusē vai vairākiem &lt;br /&gt; tagiem.

en: However it may behave unexpectedly in rare cases, so test it thoroughly before enabling it permanently.
lv: Tomēr tas atsevišķos gadījumos tas var uzvesties negaidīti, tāpēc pirms iespējot neatgriezeniski, rūpīgi testējiet.

en: This will make it possible to use more advanced coding in the Text editor without the back-end filtering affecting it much.
lv: Tas dos iespēju izmantot papildu kodēšanu Teksta redaktorā, daudz neietekmējot pēcprocesa filtrēšanu.

en: Stop removing the &lt;p&gt; and &lt;br /&gt; tags when saving and show them in the Text editor.
lv: Pārtraukt &lt;p&gt; un &lt;br /&gt; tagu izņemšanu, saglabājot un parādīt tos teksta redaktorā.

en: Load the CSS classes used in editor-style.css and replace the Formats menu.
lv: Ievieto CSS klases, ko izmanto editor-style.css un nomaina Formātu izvēlni.

en: Advanced Options
lv: Papildu opcijas

en: Context Menu
lv: Konteksta izvēlne

en: List Style Options
lv: Saraksta stila opcijas

en: Unused Buttons
lv: Neizmantotās Pogas

en: Drag buttons from the unused buttons below and drop them in the toolbars above, or drag the buttons in the toolbars to rearrange them.
lv: Velciet pogas no neizmantotajām pogām zemāk un nometiet tās rīkjoslā augšpusē vai pāvelciet pogas rīkjoslas, lai tās pārkārtotu.

en: Enable the editor menu.
lv: Iespējot redaktora izvēlni.

en: Save Changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Settings saved.
lv: Iestatījumi saglabāti.

en: Editor Settings
lv: Redaktora uzstādījumi

en: ERROR: All toolbars are empty. Default settings loaded.
lv: KĻŪDA: Visas rīkjoslas ir tukšas. Atvērti noklusējuma iestatījumi.

en: Importing of settings failed.
lv: Iestatījumu importēšana neizdevās.

en: Import
lv: Importēt

en: Verify
lv: Pārbaudīt

en: The settings are imported from a JSON encoded string. Please paste the exported string in the text area below.
lv: Iestatījumi tiek importēti no JSON atkodēāsi virknes. Lūdzu, ielīmējiet eksportēto teksta virkni zemāk esošajā laukumā.

en: TinyMCE Advanced Settings Import
lv: TinyMCE papildu iestatījumu importēšana

en: Back to Editor Settings
lv: Atpakaļ uz redaktora uzstādījumiem

en: Select All
lv: Iezīmēt visu

en: It is important that the export is not changed in any way, no spaces, line breaks, etc.
lv: Ir svarīgi lai eksportētais saturs nekādā veidā netiktu mainīts -  bez atstarpēm, rindiņu pārtraukumiem, utt.

en: Please copy the content and save it in a <b>text</b> (.txt) file, using a plain text editor like Notepad.
lv: Lūdzu pārkopējiet saturu un saglabājiet to <b>teksta</b> (. txt) failā, izmantojot teksta redaktoru, piemēram, Notepad.

en: The settings are exported as a JSON encoded string.
lv: Iestatījumi tiek eksportēti kā atkodēta JSON virkne.

en: TinyMCE Advanced Settings Export
lv: TinyMCE papildu uzstādījumu eksports

en: Default settings restored.
lv: Atjaunot noklusētos iestatījumus.
