Plugins - Advanced Editor Tools (previously TinyMCE Advanced) - Stable (latest r - en to cs_CZ translation catalogue (37 entries)

en: Replace the size setting available for fonts with: %s.
cs_CZ: Nahradit dostupné nastavení velikostí písma pomocí: %s.

en: A stylesheet file named editor-style.css was not added by your theme.
cs_CZ: CSS soubor s názvem editor-style.css nebyl přidán do vaší šablony.

en: Settings
cs_CZ: Konfigurace

en: Create CSS classes menu
cs_CZ: Vytvořit CSS třídy menu

en: Settings import and export
cs_CZ: Nastavení importu a exportu

en: Enable the editor enhancements for:
cs_CZ: Povolit vylepšení editoru pro:

en: The Classic Editor (Add New and Edit posts and pages)
cs_CZ: Klasický editor (Vytváření a úprava příspěvků a stránek)

en: Font sizes
cs_CZ: Velikost písma

en: Enable more list options: upper or lower case letters for ordered lists, disk or square for unordered lists, etc.
cs_CZ: Zpřístupní více možností seznamů: malá nebo velká písmena pro číslované seznamy, kroužky, puntíky, nebo čtverečky pro seznamy s odrážkami.

en: Replace the browser context (right-click) menu.
cs_CZ: Nahradí kontextové menu prohlížeče (kliknutím pravého tlačítka myši).

en: Alternative link dialog
cs_CZ: Alternativní dialog odkazu

en: Open the TinyMCE link dialog when using the link button on the toolbar or the link menu item.
cs_CZ: Otevře TinyMCE dialog odkazu, použitím tlačítka odkazu v nástrojové liště nebo pomocí z nabídky menu.

en: Options
cs_CZ: Nastavení

en: Save Changes
cs_CZ: Uložit změny

en: Default settings restored.
cs_CZ: Výchozí nastavení bylo obnoveno.

en: The settings are exported as a JSON encoded file.
cs_CZ: Nastavení je exportováno jako JSON.

en: Back to Editor Settings
cs_CZ: Návrat do nastavení editoru

en: Alternatively the settings can be imported from a JSON encoded string. Please paste the exported string in the text area below.
cs_CZ: Nastavení je importováno z JSONu. Do níže uvedeného textového pole zkopírujte exportovaný řetězec.

en: Verify
cs_CZ: Ověřit

en: Importing of settings failed.
cs_CZ: Import nastavení selhal.

en: ERROR: All toolbars are empty. Default settings loaded.
cs_CZ: CHYBA: Veškeré lišty nástrojů jsou prázdné. Načteno výchozí nastavení.

en: Settings saved.
cs_CZ: Nastavení uloženo

en: Enable the editor menu.
cs_CZ: Povolit menu editoru

en: Unused Buttons
cs_CZ: Nepoužitá tlačítka

en: List Style Options
cs_CZ: Volby vzhledu seznamu

en: Context Menu
cs_CZ: Kontextové menu

en: Advanced Options
cs_CZ: Pokročilé nastavení

en: Load the CSS classes used in editor-style.css and replace the Formats menu.
cs_CZ: Načte CSS třídy menu použité v editor-style.css a nahradí Formáty menu.

en: This will make it possible to use more advanced coding in the Text tab without the back-end filtering affecting it much.
cs_CZ: Tato volba umožní používat pokročilejší kódování v textovém editoru bez filtrování na pozadí.

en: However it may behave unexpectedly in rare cases, so test it thoroughly before enabling it permanently.
cs_CZ: Výjimečně však může docházet k neočekávaným výsledkům. Proto vše pečlivě otestujte, než tuto volbu povolíte trvale.

en: Administration
cs_CZ: Administrace

en: Export Settings
cs_CZ: Nastavení exportu

en: Import Settings
cs_CZ: Nastavení importu

en: Restore Default Settings
cs_CZ: Obnovit výchozí nastavení

en: The [Toolbar toggle] button shows or hides the second, third, and forth button rows. It will only work when it is in the first row and there are buttons in the second row.
cs_CZ: Tlačítko [Rozšířené možnosti] zobrazí nebo skryje druhý, třetí, a další řádky tlačítek. Tato funkce je k dispozici pouze v případě, pokud je tlačítko umístěno v prvním řádku a existují další řádky tlačítek.

en: Please upgrade your WordPress installation or download an <a href="%s">older version of the plugin</a>.
cs_CZ: Aktualizujte instalaci WordPressu, nebo si stáhněte <a href="%s"> starší verzi pluginu.</a>

en: Advanced Editor Tools requires WordPress version %1$s or newer. It appears that you are running %2$s. This can make the editor unstable.
cs_CZ: Plugin TinyMCE Advanced vyžaduje WordPress verze %1$s nebo vyšší. Pravděpodobně však používáte verzi %2$s, která může ovlivnit stabilitu editoru.
