Plugins - The Events Calendar - Stable (latest release) - en to cs_CZ translation catalogue (1051 entries)

[ctx: The text label for the Month View.]
en: Month
cs_CZ: Měsíc

[ctx: The text label for the Day View.]
en: Day
cs_CZ: Den

[ctx: The text label for the List View.]
en: List
cs_CZ: Seznam

[ctx: The default title text for the today button.]
en: Click to select today's date
cs_CZ: Kliknutím vyberete dnešní datum

[ctx: The default text for the 'today' button's title and aria-label on the Week View.]
en: Click to select the current month
cs_CZ: Kliknutím vyberete aktuální měsíc

[ctx: The default text label for the "today" button on main calendar views.]
en: Today
cs_CZ: Dnes

[ctx: The default text label for the "today" button on the Month View.]
en: This Month
cs_CZ: Tento měsíc

en: Need assistance? You can find more information here:
cs_CZ: Potřebujete poradit? Další informace naleznete zde:

en: What’s New in The Events Calendar 6.0
cs_CZ: Co je nového v Events Calendar verze 6.0

en: Take me to Settings ›
cs_CZ: Zpátky na Nastavení

en: Add to calendar
cs_CZ: Přidat do kalendáře

en: Enabled
cs_CZ: Povoleno

en: Add to iCalendar
cs_CZ: Přidat do iCalendar

en: Subscribe to calendar
cs_CZ: Odebírat kalendář

[ctx: Postponed label]
en: Postponed
cs_CZ: Odloženo

[ctx: Canceled label.]
en: Canceled
cs_CZ: Zrušeno

[ctx: Scheduled label.]
en: Scheduled
cs_CZ: Plánováno

[ctx: Meta box title for the Event Status]
en: Events Status
cs_CZ: Stav

[ctx: The datepicker range definition when no more pages of events exist.]
en: Upcoming
cs_CZ: Nadcházející

note: Translators: %s: Event singular. Translators: %s: Organizer singular. Translators: %s: Venue singular.
en: A link to a particular %s.
cs_CZ: Odkaz na jednu, jeden, jednoho %s.

note: Translators: %s: Event singular. Translators: %s: Organizer singular. Translators: %s: Venue singular.
en: %s Link
cs_CZ: %s Odkaz

[ctx: A message shown in the mobile version when a day without events is selected.]
en: There are no events on this day.
cs_CZ: V tento den nejsou žádné události.

[ctx: Read more about deprecation of legacy views.]
en: Read more
cs_CZ: Zjistit více

en: The Events Calendar Context
cs_CZ: Kontext kalendáře událostí

en: The Events Calendar JSON-LD Data
cs_CZ: Události data JSON-LD

en: Widget
cs_CZ: Widgeta

note: Translators: 1: plural lowercase event term
en: View more %1$s.
cs_CZ: Zobrazit více %1$s.

en: WordPress 5.7 includes a major jQuery update that may cause compatibility issues with past versions of The Events Calendar, Event Tickets and other plugins.
cs_CZ: WordPress 5.7 obsahuje významnou aktualizaci jQuery, která může způsobit problémy s kompatibilitou s předchozími verzemi pluginů Events Calendar, Event Tickets a dalšími.

en: You are using WordPress 5.7 which included a major jQuery update that may cause compatibility issues with past versions of The Events Calendar, Event Tickets and other plugins.
cs_CZ: Používáte WordPress 5.7 který obsahuje významnou aktualizaci jQuery, která může způsobit problémy s kompatibilitou s předchozími verzemi pluginů Events Calendar, Event Tickets a dalšími.

en: Custom Color
cs_CZ: Vlastní barva

en: Select Color
cs_CZ: Vybrat barvu

en: Transparent
cs_CZ: Průhledná

en: View Events
cs_CZ: Zobrazit události

en: Event Title
cs_CZ: Název události

en: Event Date and Time
cs_CZ: Datum a čas události

[ctx: All day label for event]
en: All day
cs_CZ: Celý den

en: For classic editor
cs_CZ: Klasický editor

en: Event Details Background Color
cs_CZ: Barva pozadí detailu události

en: Loading view.
cs_CZ: Načítání zobrazení.

en: These settings control the appearance of the single event pages.
cs_CZ: Tato nastavení řídí vzhled jednotlivých stránek událostí.

en: Adjust Appearance
cs_CZ: Upravte vzhled

en: For displayed URLs
cs_CZ: Pro zobrazené URL adresy

en: Links
cs_CZ: Odkazy

en: Set Font Colors
cs_CZ: Nastavit barvy písma

en: The batch registered does not have all the required fields.
cs_CZ: Všechna povinná pole nejsou vyplněna.

en: Last page
cs_CZ: Poslední stránka

en: Next page
cs_CZ: Další stránka

[ctx: paging]
note: translators: 1: Current page, 2: Total pages.
en: %1$s of %2$s
cs_CZ: %1$s z celkem %2$s

en: Current Page
cs_CZ: Aktuální stránka

en: Previous page
cs_CZ: Předchozí stránka

en: First page
cs_CZ: První stránka

note: translators: %s: Number of items.
en: %s item | %s items
cs_CZ[0]: %s položka
cs_CZ[1]: %s položky
cs_CZ[2]: %s položek

[ctx: A message to indicate there are no upcoming events.]
note: Translators: %1$s is the lowercase plural virtual event term.
en: There are no upcoming %1$s.
cs_CZ: Žádné nadcházející události %1$s.

[ctx: The label for the option to enable JSON-LD in the List Widget.]
en: Generate JSON-LD data
cs_CZ: Generování dat JSON-LD

[ctx: The label for the option to only show featured events in the List Widget]
en: Limit to featured events only
cs_CZ: Pouze vybrané události

[ctx: The label for the option to hide the List Widget if no upcoming events.]
en: Hide this widget if there are no upcoming events.
cs_CZ: Skrýt widget, pokud neexistují žádné nadcházející události.

[ctx: The label for the amount of events to show in the List Widget.]
en: Show:
cs_CZ: Zobrazit:

[ctx: The label for the field of the title of the List Widget.]
en: Title:
cs_CZ: Nadpis:

[ctx: The default title of the List Widget.]
en: Upcoming Events
cs_CZ: Nadcházející události

[ctx: The name of the List Widget.]
en: Events List
cs_CZ: Seznam událostí

en: Want this emailed to you?
cs_CZ: Chcete aby vám to bylo zasláno?

en: Check out our suite of add-ons
cs_CZ: Podívejte se na naše add-ony

en: Want to take your events to the next level?
cs_CZ: Chcete dostat Vaše akce na další level?

en: book with The Events Calendar logo
cs_CZ: Zamluvte si místo prostřednictvím The Events Calendar loga

en: We can help with that
cs_CZ: Pomůžeme vám s tím

en: Migrating events from another calendar?
cs_CZ: Vkládáte akce z jiného kalendáře?

en: illustration of an event moving from one calendar to another
cs_CZ: Zobrazení toho jak přesunout akci z jednoho kalendáře do jiného

en: Get started with online events
cs_CZ: Začněme s online akcemi

en: Tips and tools to help with planning online events, webinars, and more on WordPress and beyond.
cs_CZ: Tipy a nástroje, které vám pomůžou s plánováním online akcí, webináři a dalšími možnostmi na WordPressu a na jiných platformách.

en: Virtual Event Resources
cs_CZ: Zdroje virtuálních akcí

en: illustration of a phone screen with a person's face
cs_CZ: Náhled uživatelské tváře na displeji telefonu.

en: Need a language other than English? We've got you covered here.
cs_CZ: Potřebujete jiný jazyk než je angličtina? Ty pro vám máme tady.

en: Translations
cs_CZ: Překlady

en: Keep this list of links on hand and stay subscribed to receive tips and tricks about The Events Calendar products.
cs_CZ: Mějte tento seznam odkazů po ruce a odebírejte tipy a triky o The Events kalendáři.

en: illustration of characters being translated
cs_CZ: Zobrazení přeložených znaků

en: Dig deeper
cs_CZ: Ponořte se hlouběji

en: Ready to dig deeper? Our Knowledgebase can help you get the most out of The Events Calendar suite.
cs_CZ: Jste připraveni ponořit se hlouběji? Naše databáze znalostí vám pomůže vytěžit maximum ze sady The Events Calendar.

en: illustration of a thought lightbulb coming from a book
cs_CZ: Ilustrace myšlenky (žárovky) vycházející z knihy

en: Check out the guide
cs_CZ: Podívejte se na průvodce

en: New to The Events Calendar? Here's everything you need to get started.
cs_CZ: Jste v The Events Calendar nový? Tady je všechno co bude potřebovat do začátku.

en: Getting Started Guide
cs_CZ: Průvodce pro začátečníky

en: illustration of a book with The Events Calendar logo
cs_CZ: Ilustrace knihy s logem The Events Calendar

en: Helpful Resources
cs_CZ: Užitečné zdroje

en: View My Calendar
cs_CZ: Zobrazit můj kalendář

en: Create an Event
cs_CZ: Vytvořit akci

en: Configure Settings
cs_CZ: Nastavení konfigurace

en: Quick Links:
cs_CZ: Rychlé odkazy

en: Thanks for installing The Events Calendar! Here are some handy resources for getting started with our plugins.
cs_CZ: Děkujeme za instalaci The Event Calendar! Tady je několik užitečných zdrojů pro začátek s naším pluginem.

en: The Events Calendar logo
cs_CZ: Logo kalendář akcí

en: Shapes and lines for visual interest
cs_CZ: Tvary a čáry pro vizuální zájem.

en: The Events Calendar brand logo
cs_CZ: Logo značky The Event Calendar

en: Events Calendar Pro
cs_CZ: Events Calendar Profesionální verze

en: Promoter Key
cs_CZ: Klíč podporovatele

en: Your email
cs_CZ: Váš e-mail

en: These APIs may include the following third party services: Google Maps (API key), Meetup (OAuth token), PayPal (email, Client ID, Client Secret), Eventbrite (API key, auth URL, Client Secret), and Zoom (email, Client ID, Client Secret).
cs_CZ: Tato rozhraní API mohou zahrnovat následující služby třetích stran: Google Maps (klíč API), Meetup (token OAuth), PayPal (e-mailová adresa, ID klienta, tajný klíč klienta ), Eventbrite (klíč API, adresa URL ověřování, tajný klíč klienta) a Zoom (e-mailová adresa) , ID klienta, tajný klíč klienta).

note: translators: %1$d is replaced with a number of scheduled images.
en: %1$d new image was scheduled for import. | %1$d new images were scheduled for import.
cs_CZ[0]: %1$d nový obrázek byl naplánován k nahrání.
cs_CZ[1]: %1$d nové obrázky byly naplánovány k nahrání.
cs_CZ[2]: %1$d obrázků bylo naplánováno k načtení.

en: Add recurring events
cs_CZ: Vytvoření opakující se akce

en: Sell tickets and earn revenue for online events
cs_CZ: Prodej lístků a zisk příjmů pro online akce

en: Streamline your online events and increase revenue.
cs_CZ: Streamujte online akce a zvyšte si příjmy.

en: Virtual Events Marketing Bundle
cs_CZ: Marketingový balíček pro virtuální akce

en: Embed livestreams and videos
cs_CZ: Připojte živé přenosy a videa

en: Status control for canceled or postponed events
cs_CZ: Kontrola stavu pro zrušené nebo odložené akce

en: Virtual event labels
cs_CZ: Jmenovky virtuálních akcí

en: Zoom integration
cs_CZ: Integrace přiblížení

en: Features to optimize your calendar for virtual events.
cs_CZ: Funkce optimalizace kalendáře pro virtuální akce.

en: Create: <%= term %>
cs_CZ: Vytvořit: <%= term %>

en: Automated emails optimized for virtual events
cs_CZ: Automatické e-mailové zprávy optimalizované pro virtuální akce

en: Browse Extensions
cs_CZ: Procházet rozšíření

en: Download
cs_CZ: Stáhnout

en: Extensions are quick solutions our team came up with to solve specific issues you may need. (Note - extensions are not covered by our support team.)
cs_CZ: Rozšíření jsou rychlá řešení, s nimiž náš tým přišel, aby vyřešil konkrétní problémy, které možná budete potřebovat. (Poznámka - rozšíření nejsou pokryta naším týmem podpory.)

en: Free extensions to power up your plugins
cs_CZ: Bezplatné rozšíření pro sílu vašich pluginů

en: Includes
cs_CZ: Obsahuje

en: Save With A Bundle
cs_CZ: Ušetřete s balíčky

en: We've packaged our most popular plugins into bundles jam-packed with value.
cs_CZ: Zabalili jsme naše nejpopulárnější pluginy do balíčků spojených s cenou.

en: The plugins you need at one discounted price
cs_CZ: Pluginy co potřebujete v jedné snížené ceně

en: Manage
cs_CZ: Spravovat

en: FREE
cs_CZ: Zdarma

en: Active
cs_CZ: Aktivní

en: Already Installed
cs_CZ: Již nainstalované

en: Calendars, ticketing, and powerful WordPress tools to manage your events from start to finish.
cs_CZ: Kalendáře, tisk lístků, a silné WordPress nástroje pro správu Vašich akcí od začátku do konce

en: One calendar. Countless ways to make it your own.
cs_CZ: Jeden kalendár. Nekonečně cest jak to vytvořit po svém.

en: Extensions
cs_CZ: Rozšíření

en: Save with Bundles
cs_CZ: Ušetřete s balíčky

en: All Solutions
cs_CZ: Všechna řešení

en: TEC Logo
cs_CZ: Logo TEC

en: From registration to attendance history, view every step of the event lifecycle with this HubSpot integration.
cs_CZ: Od registrace až po historii docházky si s touto integrací HubSpot můžete prohlédnout každý krok životního cyklu události.

en: Reach Attendees
cs_CZ: Oslovte účastníky

en: Change "Events" to "Webinars," or "Venues" to "Livestream," or "Organizers" to "Hosts." Tailor your calendar for virtual events and meetings.
cs_CZ: Změňte „Události“ na „Webináře“ nebo „Místa“ na „Přímý přenos“ nebo „Organizátoři“ na „Hostitelé“. Přizpůsobte si svůj kalendář pro virtuální události a schůzky.

en: Adjust Label
cs_CZ: Upravte štítek

en: Turn the venue name for your event into a clickable URL — a great way to link directly to a venue’s website or a virtual meeting.
cs_CZ: Proměňte název místa konání události na klikatelnou adresu URL - skvělý způsob, jak odkazovat přímo na web místa konání nebo na virtuální schůzku.

en: Website URL CTA
cs_CZ: Stránka URL(CTA)

en: All of our premium events management plugins at a deep discount.
cs_CZ: Všechny naše prémiové možnosti nastavení akcí s velkou slevou.

en: Ultimate Bundle
cs_CZ: Ultimátní balíček

en: Handle event submissions with ticket sales and everything you need to build a robust community.
cs_CZ: Zvládněte zadávání akcí s prodejem vstupenek a se vším, co potřebujete k vybudování robustní komunity.

en: Community Manager Bundle
cs_CZ: Balíček pro komunitního manažera

en: Fill your calendar with events from across the web, including Google Calendar, Meetup, and more.
cs_CZ: Naplňte svůj kalendář událostmi z celého webu, včetně Kalendáře Google, Meetup a dalších.

en: Save over 25%
cs_CZ: Ušetřete více než 25%

en: Event Importer Bundle
cs_CZ: Balíček importů akcí

en: Ticket sales, attendee management, and email marketing for your events
cs_CZ: Prodej vstupenek, správa účastníků a e-mailový marketing pro vaše akce

en: Save over 20%
cs_CZ: Ušetřete více než 20%

en: Events Marketing Bundle
cs_CZ: Balíček marketingových akcí

en: Custom Venue Links
cs_CZ: Vlastní odkazy na místo konání

en: Use this shortcode to display events that are currently in progress, like webinars and livestreams.
cs_CZ: Pomocí tohoto zkráceného kódu můžete zobrazit události, které právě probíhají, například webináře a přímé přenosy.

en: Events Happening Now
cs_CZ: Probíhající události

en: When users click on the event title, they’ll be taken right to the source of your event, offering a direct route to join.
cs_CZ: Když uživatelé kliknou na název události, jsou přesměrováni přímo ke zdroji události s přímým přístupem k účasti.

en: Link Directly to Webinar
cs_CZ: Přímí odkaz na Webinář

en: Create a strong call-to-action for attendees to "Join Webinar" instead of only sharing a website address.
cs_CZ: Místo pouhého sdílení adresy webu vytvořte silnou výzvu k akci, aby se účastníci zúčastnili webináře.

en: Virtual Events
cs_CZ: Virtuální akce

en: Random Images
cs_CZ: Náhodné obrázky

en: Slideshow
cs_CZ: Prezentace

en: Event Submission Form
cs_CZ: Formulář pro přihlášení na akci

en: Publishing Control
cs_CZ: Nástroje pro publikování

en: Users submit events to your calendar
cs_CZ: Uživatelé odesílají události do vašeho kalendáře

en: Filter distance (for Events Calendar Pro)
cs_CZ: Filtrovat vzdálenost (pro Events Calendar Pro)

en: Filter category, price, and more
cs_CZ: Filtrovat kategorii, cenu a další

en: Horizontal or vertical
cs_CZ: Horizontální nebo vertikální

en: Configurable set of filters
cs_CZ: Konfigurovatelná sada filtrů

en: Help users find exactly the right event
cs_CZ: Pomozte uživatelům najít přesně tu správnou událost

en: Segment your attendee lists
cs_CZ: Segmentujte své seznamy účastníků

en: Streamline your email process
cs_CZ: Zefektivněte svůj e-mailový proces

en: Customize email templates
cs_CZ: Přizpůsobte si e-mailové šablony

en: Automate email touchpoints
cs_CZ: Automatizujte e-mailové kontaktní body

en: An email marketing solution for events and the people running them
cs_CZ: Řešení e-mailového marketingu pro události a lidi, kteří je pořádají

en: Custom attendee registration fields
cs_CZ: Vlastní registrační pole účastníka

en: Ticket scanning with mobile app
cs_CZ: Skenování lístků pomocí mobilní aplikace

en: Schedule automated imports
cs_CZ: Naplánujte automatické importy

en: Automated imports for your calendar
cs_CZ: Automatický import pro váš kalendář

en: Multiple views
cs_CZ: Několik zobrazení

en: Timezone support
cs_CZ: Podpora časových pásem

en: Import & export events
cs_CZ: Import a export akcí

en: Customizable
cs_CZ: Přizpůsobitelné

en: Our flagship free calendar
cs_CZ: Naše vlajková loď bezplatný kalendář

en: Multi-Image Support
cs_CZ: Podpora více obrázků

en: Paypal integration
cs_CZ: PayPal integrace

en: Attendee reports
cs_CZ: Report účastníků

en: Premium support
cs_CZ: Prémiová podpora

en: Using this function before "plugins_loaded" action has fired can return unreliable results.
cs_CZ: Použití této funkce před spuštěním akce „plugins_loaded“ může vrátit nespolehlivé výsledky.

en: Latest Past %s
cs_CZ: Poslední %s

note: translators: %1$s: events (plural), %2$s: the formatted date string, e.g. "February 22, 2020". %3$s html link to next day with available events.
en: No %1$s scheduled for %2$s. %3$s
cs_CZ: Žádné %1$s naplánované pro %2$s. %3$s

note: translators: the placeholder is an html link to the next month with available events.
en: There were no results found for this view. %1$s
cs_CZ: Pro toto zobrazení nebyly nalezeny žádné výsledky. %1$s

note: translators: %1$s: events (plural), %2$s: the formatted date string, e.g. "February 22, 2020".
en: No %1$s scheduled for %2$s.
cs_CZ: Žádné %1$s naplánované pro %2$s.

en: There were no results found for this view.
cs_CZ: Pro toto zobrazení nebyly nalezeny žádné výsledky.

note: translators: 1: opening href tag 2: event label plural 3: closing href tag
en: Jump to the %1$snext upcoming %2$s%3$s.
cs_CZ: Přejít na %1$spříští nadcházející %2$s%3$s.

[ctx: The US state Georgia]
en: Georgia
cs_CZ: Georgie

[ctx: The country]
en: Georgia
cs_CZ: Gruzie

en: Meetup Authentication
cs_CZ: Přihlášení Meetup

en: Eventbrite Authentication
cs_CZ: Přihlášení Eventbrite

en: Optional
cs_CZ: Volitelné

en: Import Name:
cs_CZ: Importovaný název/jméno:

[ctx: The datepicker range definition when no events are found (for mobile).]
note: translators: the placeholder is for the date range start, e.g. "Now" or "1/1/2020".
en: %s onwards
cs_CZ: %s a budoucí akce

en: Next month
cs_CZ: Příští měsíc

en: Previous month
cs_CZ: Předcházející měsíc

en: Next day
cs_CZ: Další den

en: Previous day
cs_CZ: Předchozí den

en: Previous month, %1$s
cs_CZ: Předchozí měsíc, %1$s

en: Next month, %1$s
cs_CZ: Následující měsíc, %1$s

note: translators: %s: events (plural).
en: Search for %s
cs_CZ: Vyhledávání pro %s

note: translators: %s: Protected post title.
en: Protected: %s
cs_CZ: Chráněno: %s

en: Recommended for all sites using the updated calendar views.
cs_CZ: Doporučeno pro všechny weby používající aktualizovaný vzhled kalendáře.

en: Eventbrite sync data invalid.
cs_CZ: Data synchronizace Eventbrite jsou neplatná.

en: Eventbrite user not found.
cs_CZ: Uživatel Eventbrite nebyl nalezen.

en: Eventbrite venue not found.
cs_CZ: Místo konání Eventbrite nebylo nalezeno.

en: Eventbrite organizer not found.
cs_CZ: Organizátor Eventbrite nebyl nalezen.

en: Eventbrite event not found.
cs_CZ: Událost Eventbrite nebyla nalezena.

en: Eventbrite parsed object ID is empty.
cs_CZ: ID analyzovaného objektu Eventbrite je prázdné.

en: Eventbrite parsed object type is empty.
cs_CZ: Typ analyzovaného objektu Eventbrite je prázdný.

en: Eventbrite parsed object is empty.
cs_CZ: Objekt analyzovaný Eventbrite je prázdný.

en: Eventbrite token is not valid.
cs_CZ: Token Eventbrite není platný.

en: Event cannot be synced to Eventbrite because we received an error from Eventbrite.
cs_CZ: Událost nelze synchronizovat s Eventbrite, protože jsme obdrželi chybu od Eventbrite.

en: Events cannot be imported because we received an error from Eventbrite:
cs_CZ: Události nelze importovat, protože jsme obdrželi chybu od Eventbrite:

en: Events cannot be imported because we received an error from Facebook:
cs_CZ: Události nelze importovat, protože jsme obdrželi chybu z Facebooku:

[ctx: Placeholder used for the facebook restriction link]
en: Events cannot be imported because Facebook has returned an error. This could mean that the event ID does not exist, the event or source is marked as Private, or the event or source has been otherwise restricted by Facebook. You can %1$s.
cs_CZ: Události nelze importovat, protože Facebook vrátil chybu. To by mohlo znamenat, že ID události neexistuje, událost nebo zdroj je označen jako soukromý nebo že událost nebo zdroj byl Facebookem jinak omezen. Můžete %1$s.

en: The import being fetched is not queued up for importing. Please try the import again.
cs_CZ: Načítaný import není zařazen do fronty pro import. Zkuste prosím import znovu.

en: Successfully synced event to Eventbrite
cs_CZ: Událost byla úspěšně synchronizována s Eventbrite

[ctx: Plugin A "and" Plugin B]
en:  and
cs_CZ:  a

en: To allow better control over dates, advanced security improvements and performance gain.
cs_CZ: Pro lepší kontrolu nad daty, lepší zabezpečení a zvýšení výkonu.

note: translators: %s: Event (plural or singular).
en: Next %1$s
cs_CZ: Následující %1$s

en: + %d More | + %d More
cs_CZ[0]: + %d více
cs_CZ[1]: + %d více
cs_CZ[2]: + %d více

en: Featured
cs_CZ: Doporučené

note: translators: %s: Event (plural or singular).
en: Previous %1$s
cs_CZ: Předchozí %1$s

en: Search for events
cs_CZ: Vyhledat akce

en: Loading...
cs_CZ: načítání...

en: Select date.
cs_CZ: Vyberte datum.

en: see all
cs_CZ: zobrazit vše

en: In a location
cs_CZ: V místě

en: Continue Reading
cs_CZ: Pokračovat ve čtení

en: Recurring event
cs_CZ: Opakovaná událost

en: Upgrade your calendar.
cs_CZ: Aktualizujte vzhled svého kalendáře.

en: A new look for The Events Calendar is here!
cs_CZ: Nový vzhled kalendáře pro plugin Events Calendar je zde!

en: Learn more about the upgrade
cs_CZ: Další informace o upgradu

en: We've redesigned all of the calendar views to give you and your users a better experience. Beyond a brand new look, we've optimized every design for mobile and introduced key improvements for each view.
cs_CZ: Přepracovali jsme všechna zobrazení kalendáře, abychom vám i vašim uživatelům poskytli lepší zážitek. Kromě zcela nového vzhledu jsme optimalizovali vzhled pro mobilní zařízení a zavedli vylepšení pro každé zobrazení.

en: Start your upgrade
cs_CZ: Spustit aktualizaci

en: Step 1 of 2
cs_CZ: Krok 1 ze 2

en: Step 2 of 2
cs_CZ: Krok 2 ze 2

en: Add me to the list
cs_CZ: Přidat mě na seznam

en: (do not override)
cs_CZ: (nepřepisovat)

en: Enable the Gutenberg block editor interface for creating events.
cs_CZ: Umožní editaci akcí pomocí nového blokového editoru Gutenberg.

en: Enable WordPress Custom Fields on events in the classic editor.
cs_CZ: Povolí zobrazení Uživatelských polí WordPressu pro akce upravované v klasickém editoru

[ctx: The datepicker range definition when no events are found.]
note: translators: the placeholder is for the date range start, e.g. "Now" or "October 23".
en: %s onwards
cs_CZ: %s nadcházející

en: %s published privately.
cs_CZ: %s byla publikována soukromě.

en: %s reverted to draft.
cs_CZ: %s byla převedena na koncept.

en: %s scheduled.
cs_CZ: %s plánována.

[ctx: The datepicker label when the range start is now.]
en: Now
cs_CZ: Nyní

[ctx: The associated field is required.]
en: (required)
cs_CZ: (vyžadováno)

en: Compact date format
cs_CZ: Kompaktní formát data

en: Select the date format used for elements with minimal space, such as in datepickers.
cs_CZ: Vyberte formát data pro komponenty s minimálními rozměry, jako např. rozbalovací boxy pro výběr data.

en: Action-based Logger
cs_CZ: Logger založený na akci

en: %s must be a valid URL.
cs_CZ: %s musí být platná URL adresa

en: Show Map
cs_CZ: Ukázat mapu

en: Enable Maps
cs_CZ: Povolit mapy

en: Show Map?
cs_CZ: Zobrazovat mapu?

en: Show Map:
cs_CZ: Zobrazovat mapu:

en: Add Button Text
cs_CZ: Přidat text tlačítka

en: Event Organizers
cs_CZ: Pořadatelé události

en: Unknown Column
cs_CZ: Neznámý sloupec

en: (click here for details)
cs_CZ: (podrobnosti zobrazíte klepnutím sem)

en: Add Description...
cs_CZ: Přidat popis...

note: translators: %s: duration
en: %s ago
cs_CZ: před %s

note: translators: %s: duration
en: %s from now
cs_CZ: %s od teď

en: Activate Block Editor for Events
cs_CZ: Povolení blokového editoru pro úpravu akcí

en: All day
cs_CZ: Celý den

en: Show Custom Fields metabox
cs_CZ: Zobrazit sekci Uživatelská pole

en: click here
cs_CZ: klikněte zde

en: The Events Calendar comes with an API key for basic maps functionality. If you’d like to use more advanced features like custom map pins or dynamic map loads, you’ll need to get your own %1$s. %2$s.
cs_CZ: Events Calendar obsahuje ve výchozím nastavení klíč API pro základní funkcionalitu Google map. Pokud byste chtěli používat pokročilejší funkce, jako jsou např. vlastní špendlíky v mapě nebo dynamické načtení mapy, musíte použít svůj vlastní %1$s. %2$s.

en: You are using The Events Calendar's built-in Google Maps API key.
cs_CZ: Nyní používáte plugin Events Calendar s vestavěným API klíčem Google map.

en: If you do not add your own API key, the built-in API key will always populate this field and some map-related functionality will be limited
cs_CZ: Pokud nezadáte svůj vlastní klíč API, bude použit vestavěný API klíč pluginu a některé funkce map budou omezeny.

en: to create your own free Google Maps API key.
cs_CZ: pro vytvoření vlastního API klíče pro Google mapy.

en: Calendar of %s
cs_CZ: Kalendář z %s

en: %s Search and Views Navigation
cs_CZ: Navigace pro hledání a zobrazení %s

en: %s Views Navigation
cs_CZ: Navigace pro zobrazení %s

en: API Keys
cs_CZ: API klíče

en: Hello,
cs_CZ: Ahoj,

en: The default event category for events imported via Eventbrite
cs_CZ: Výchozí rubrika akcí pro akce importované prostřednictvím Eventbrite

en: The default post status for events imported via Eventbrite
cs_CZ: Výchozí stav příspěvku pro akce importované z Eventbrite

en: Learn more
cs_CZ: Více informací

en: Settings > General
cs_CZ: Nastavení > Základní

en: timezone settings
cs_CZ: nastavení časové zóny

en: Select Source
cs_CZ: Vybrat zdroj

en: Import Source
cs_CZ: Nahrání zdroje

en: Read more
cs_CZ: Více

en: one month
cs_CZ: jeden měsíc

en: one week
cs_CZ: jeden týden

en: 3 years
cs_CZ: 3 roky

en: 2 years
cs_CZ: 2 roky

en: 1 year
cs_CZ: 1 rok

en: 9 months
cs_CZ: 9 měsíců

en: 6 months
cs_CZ: 6 měsíců

en: 3 months
cs_CZ: 3 měsíce

en: Time Zone:
cs_CZ: Časové pásmo:

en: Permanently delete events older than
cs_CZ: Navždy smazat akce starší víc jak

en: This option allows you to automatically move past events to trash.
cs_CZ: Toto nastavení vám umožní automaticky přesunout uplynulé akce do koše.

en: Move to trash events older than
cs_CZ: Přesunout do koše akce starší než

en: This option allows you to bulk delete past events. Be careful and backup your database before removing your events as there is no way to reverse the changes.
cs_CZ: Toto nastavení vam povolí hromadně smazat starší akce. Buďte prosím opatrní a zálohujte si předtím svoji databázi, vymazání akcí je totiž nevratné. Takto vymazané akce nejdou obnovit jinak než přepsáním databáze WordPressu ze zálohy.

[ctx: The "/page/" URL string component.]
en: page
cs_CZ: stranka

en: The number of events per page on the List View. Does not affect other views.
cs_CZ: Počet zobrazených akcí na stránku v režimu zobrazení Seznam. Nemá vliv na ostatní typy zobrazení.

en: %s must not be empty
cs_CZ: %s nesmí být prázdný

en: The settings below control the display of your calendar. If things don't look right, try switching between the two style sheet options or pick a page template from your theme (not available on block themes).
cs_CZ: Nastavení níže určují zobrazení vašeho kalendáře. Pokud nevypadá dle vašich představ, zkuste přepnout mezi 3 nastavenímí CSS stylů nebo vyberte šablonu stránky dle právě nastavené šablony webu.

[ctx: iCal feed description]
en: Events for %s
cs_CZ: Akce na %s

en: The venue could not be updated
cs_CZ: Místo konání by nemělo být upravováno

en: The organizer could not be updated
cs_CZ: Pořadatel by neměl být upravován

en: the venue post name
cs_CZ: název místa konání v URL

en: The organizer featured image ID or URL
cs_CZ: ID nebo URL náhledového obrázku pořadatele

en: The event featured image ID or URL
cs_CZ: ID nebo URL náhledového obrázku akce

en: The event tag slug
cs_CZ: Název štítku akce v URL

en: the organizer post name
cs_CZ: název organizátora v URL

en: the event post name
cs_CZ: název akce v URL

en: %s must be an email address.
cs_CZ: %s musí být e-mailová adresa.

en: The following three fields accept the date format options available to the PHP %1$s function. <a href="%2$s" target="_blank">Learn how to make your own date format here</a>.
cs_CZ: Následující tři pole přijímají datum ve formátu obvyklém pro verzi PHP %1$s. <a href="%2$s" target="_blank"> Zde se dozvíte, jak si můžete vytvořit vlastní formát data </a>.

en: &Aring;land Islands
cs_CZ: Alandské ostrovy

en: Clear Selection.
cs_CZ: Zrušit výběr.

en: All items on this page were selected.
cs_CZ: Všechny položky na stránce byly vybrány.

en: Featured Highlight Color
cs_CZ: Barva zvýraznění doporučených akcí

en: Update now to version %s.
cs_CZ: Aktualizovat na verzi %s.

en: There is a new version of %1$s available. %2$s
cs_CZ: K dispozici je novější verze %1$s. %2$s

en: The organizer name
cs_CZ: Jméno pořadatele

en: Whether the event is featured in the calendar or not
cs_CZ: Zda bude akce v kalendáři uvedena jako doporučená nebo ne

en: The default event category for events imported via other URLs
cs_CZ: Výchozí rubrika akcí pro akce importované prostřednictvím jiných URL adres

en: The default post status for events imported via other URLs
cs_CZ: Výchozí stav příspěvku pro akce importované z jiných URL adres

en: 24 hours
cs_CZ: 24 hodin

en: 72 hours
cs_CZ: 72 hodin

en: three months
cs_CZ: tři měsíce

en: Three months
cs_CZ: Tři měsíce

en: two months
cs_CZ: dva měsíce

[ctx: Metabox title]
en: Location
cs_CZ: Místo

en: Import events but preserve local changes to event fields.
cs_CZ: Importovat všechny akce, při konfliktu zachovat lokální hodnoty a nastavení akcí, nepřepisovat.

[ctx: day_view]
en: %1$s for %2$s
cs_CZ: %1$s na den %2$s

[ctx: month view]
en: %1$s for %2$s
cs_CZ: %1$s na měsíc %2$s

en: Change the default 3 events per day in month view. To impose no limit, you may specify -1. Please note there may be performance issues if you allow too many events per day. <a href="%s" rel="noopener" target="_blank">Read more</a>.
cs_CZ: Změní počet akcí v jednom dni zobrazených v měsíčním zobrazení kalendáře, výchozí hodnota jsou 3. Pokud nechcete počet zobrazených akcí omezovat, zadejte hodnotu -1. Pokud povolíte zobrazení příliš mnoha akcí současně, mohou nastat problémy s rychlostí načítání webu. <a href="%s">Číst více</a>.

[ctx: all events slug]
en: all
cs_CZ: vše

en: %s must be a whole number.
cs_CZ: %s musí být celé číslo.

en: The date month
cs_CZ: Datum - měsíc

en: Start/End:
cs_CZ: Začátek/Konec:

en: Jan
cs_CZ: Led

en: Feb
cs_CZ: Úno

en: Aug
cs_CZ: Srp

en: Sep
cs_CZ: Zář

en: Oct
cs_CZ: Říj

en: Nov
cs_CZ: Lis

en: Mar
cs_CZ: Bře

en: Apr
cs_CZ: Dub

en: Jul
cs_CZ: Čvc

en: January
cs_CZ: Leden

en: February
cs_CZ: Únor

en: March
cs_CZ: Březen

en: April
cs_CZ: Duben

en: May
cs_CZ: Květen

en: June
cs_CZ: Červen

en: July
cs_CZ: Červenec

en: August
cs_CZ: Srpen

en: September
cs_CZ: Září

en: October
cs_CZ: Říjen

en: November
cs_CZ: Listopad

en: December
cs_CZ: Prosinec

en: Saturday
cs_CZ: Sobota

en: Friday
cs_CZ: Pátek

en: Thursday
cs_CZ: Čtvrtek

en: Wednesday
cs_CZ: Středa

en: Tuesday
cs_CZ: Úterý

en: Monday
cs_CZ: Pondělí

en: Sunday
cs_CZ: Neděle

en: Export Events
cs_CZ: Export akcí

en: Delete this
cs_CZ: Odstranit

en: Event Date:
cs_CZ: Datum akce:

en: Single Event
cs_CZ: Jednoduchá akce

en: Month View
cs_CZ: Měsíční přehled

en: Button Color
cs_CZ: Barva tlačítka

en: Custom
cs_CZ: Vlastní

en: Jun
cs_CZ: Čvn

en: Sat
cs_CZ: So

en: Fri
cs_CZ: Pá

en: Thu
cs_CZ: Čt

en: Sun
cs_CZ: Ne

en: Mon
cs_CZ: Po

en: Tue
cs_CZ: Út

en: Wed
cs_CZ: St

[ctx: featured events title]
note: translators: %s: events label plural
en: Featured %s
cs_CZ: Doporučené %s

en: Show Featured Event Images
cs_CZ: Zobrazit obrázek doporučených akcí

[ctx: featured events slug]
en: featured
cs_CZ: doporučeno

en: Featured events are highlighted on the front end in views, archives, and widgets.
cs_CZ: Doporučené akce se na webu barevně zvýrazní u všech zobrazení, widgetů i v archivu.

en: If the Featured highlight color is set to Custom, the following color will be used:
cs_CZ: Pokud je barva zvýraznění doporučených akcí nastavena na Vlastní, použije se následující barva:

en: Feature Event
cs_CZ: Doporučená akce

[ctx: Start Date Time "to" End Date Time]
en: to
cs_CZ: do

en: Disable Event Aggregator imports
cs_CZ: Zakázat import pomocí pluginu Event Aggregator

[ctx: the final separator in a list of two or more items]
en:  and
cs_CZ:  a

en: Location
cs_CZ: Místo

[ctx: %s Events plural label]
en: All %s
cs_CZ: Všechny %s

en: Status:
cs_CZ: Stav:

en: Use the options below to configure your imports. Looking for more ways to import events from other websites?
cs_CZ: Pro konfiguraci importu použijte níže uvedené možnosti. Hledáte další způsoby importu akcí z jiných webů?

en: Default Status
cs_CZ: Výchozí stav

en: Default Event Category
cs_CZ: Výchozí rubrika akce

en: The default event category for events imported via CSV
cs_CZ: Výchozí rubrika akcí pro akce importované prostřednictvím CSV

en: The default event category for events imported via Meetup
cs_CZ: Výchozí rubrika akcí pro akce importované prostřednictvím Meetup

en: The default event category for events imported via Google Calendar
cs_CZ: Výchozí rubrika akcí pro akce importované prostřednictvím Google kalendáře

en: The default event category for events imported via .ics files
cs_CZ: Výchozí rubrika akcí pro akce importované prostřednictvím .ics souborů

en: The default event category for events imported via iCalendar
cs_CZ: Výchozí rubrika akcí pro akce importované prostřednictvím kalendáře iCalendar

en: The default event category for events
cs_CZ: Výchozí rubrika akcí pro akce

en: The default post status for events imported via Meetup
cs_CZ: Výchozí stav příspěvku pro akce importované z Meetup

en: The default post status for events imported via Google Calendar
cs_CZ: Výchozí stav příspěvku pro akce importované z kalendáře Google

en: The default post status for events imported via .ics files
cs_CZ: Výchozí stav příspěvku pro akce importované ze souborů .ics

en: The default post status for events imported via iCalendar
cs_CZ: Výchozí stav příspěvku pro akce importované z kalendáře iCalendar

en: The default post status for events
cs_CZ: Výchozí stav příspěvku pro akce

en: You can make changes to imported events via The Events Calendar and see those changes reflected on your site’s calendar. The owner of the original event source (e.g. the iCalendar feed or Meetup group) might also make changes to their event. If you choose to re-import an altered event (manually or via a scheduled import), any changes made at the source or on your calendar will need to be addressed.
cs_CZ: Můžete provádět změny importovaných akcí v pluginu The Events Calendar a tyto změny uvidíte na vašem webu. Vlastník původního zdroje akce (např. Google kalendáře, aplikace iCalendar nebo skupiny Meetup) se také může rozhodnout změnit svoji akci. Pokud se rozhodnete znovu importovat změněnou akci (ručně nebo prostřednictvím naplánovaného importu), konflikt změny provedené u zdroje akce a ve vašem kalendáři je nutné vyřešit. Vyberte proto jednu z možností níže.

en: Overwrite my event with any changes from the original source.
cs_CZ: Přepsat moji akci a použít změny z původního zdroje akce.

en: Do not re-import events. Changes made locally will be preserved.
cs_CZ: Neimportovat znovu již importované akce. Změny provedené lokálně budou zachovány.

en: Keyword(s)
cs_CZ: Klíčové slovo(a)

en: Enter the url for the Google Calendar feed you wish to import.
cs_CZ: Vložte adresu Google kalendáře, který si přejete importovat.

en: Event Update Authority
cs_CZ: Oprávnění pro aktualizaci akcí

en: Change Event Update Authority
cs_CZ: Změnit oprávnění pro aktualizaci akce

en: Event %d: %s
cs_CZ: Akce %d: %s

en: %s post restored. | %s posts restored.
cs_CZ[0]: %s příspěvek byl obnoven.
cs_CZ[1]: %s příspěvky byly obnoveny.
cs_CZ[2]: %s příspěvků bylo obnoveno.

en: View all %s
cs_CZ: Zobrazit všechny %s

en: Success
cs_CZ: Úspěch

en: Delete Permanently
cs_CZ: Smazat trvale

en: delete
cs_CZ: smazat

en: New Import
cs_CZ: Nový import

[ctx: separator between date and time]
en:  at
cs_CZ: ve

en: %1$d already-imported %2$s was skipped. | %1$d already-imported %2$s were skipped.
cs_CZ[0]: %1$d importována %2$s byla vynechána.
cs_CZ[1]: %1$d importovány %2$s vynechány.
cs_CZ[2]: %1$d importováno %2$s vynecháno.

en: %s post moved to the Trash | %s posts moved to the Trash
cs_CZ[0]: %s příspěvek byl přesunut do koše.
cs_CZ[1]: %s příspěvky byly přesunuty do koše.
cs_CZ[2]: %s příspěvků bylo přesunuto do koše.

en: Keywords:
cs_CZ: Klíčová slova:

[ctx: column name]
en: # Imported
cs_CZ: # Importováno

en: Import All
cs_CZ: Importovat vše

en: ICS File
cs_CZ: ICS soubor

en: CSV File
cs_CZ: CSV soubor

[ctx: aggregator schedule frequency]
en: Monthly
cs_CZ: Měsíčně

en:  (opens in a new window)
cs_CZ: (otevře se v novém okně)

en: (filtered from _MAX_ total entries)
cs_CZ: (filtrováno z _MAX_ celkových záznamů)

en: : Selected %d rows
cs_CZ: : Vybráno %d řádků

en: : Selected 1 row
cs_CZ: : Vybrán 1 řádek

en: : activate to sort column ascending
cs_CZ: : aktivujte pro třídění sloupců vzestupně

en: : activate to sort column descending
cs_CZ: : aktivujte pro třídění sloupců sestupně

en: All
cs_CZ: Vše

en: Previous
cs_CZ: Předchozí

[ctx: Names of required plugins for Community Tickets]
en: Event Tickets Plus and Community Events
cs_CZ: Event Tickets Plus a Community Events

note: Translators: %1$s: Opening `<a>` to The Events Calendar rating page. %2$s: Closing `</a>` tag. %3$s: Five stars.
en: Rate %1$sThe Events Calendar%2$s %3$s
cs_CZ: Dejte pluginu %1$sThe Events Calendar%2$s hodnocení %3$s

en: organizer
cs_CZ: pořadatel

en: venue
cs_CZ: místo konání

en: venues
cs_CZ: místa konání

en: %s must contain numbers, letters, dashes and undescores only
cs_CZ: %s se musí skládat pouze z číslic, písmen, pomlček a podtržítek

en: Default (uses temporary files)
cs_CZ: Výchozí (používá dočasné soubory)

en: Only errors
cs_CZ: Pouze chyby

en: Warnings and errors
cs_CZ: Varování a chyby

en: Disabled
cs_CZ: Vypnuto

en: Logging level
cs_CZ: Úroveň protokolování

en: Method
cs_CZ: Metoda

en: Cannot set %s as the current logging engine
cs_CZ: Nelze nastavit %s jako aktuální nástroj protokolování

[ctx: log selector]
en: None currently available
cs_CZ: Momentálně není žádný k dispozici

[ctx: log engines]
en: None currently available
cs_CZ: Momentálně není žádný k dispozici

en: Download log
cs_CZ: Stáhnout protokol

en: The selected log file is empty or has not been generated yet.
cs_CZ: Zvolený soubor protokolu je prázdný nebo ještě nebyl vytvořen.

en: Null logger (will log nothing)
cs_CZ: Nulový logger (bez protokolování)

en: Event Excerpt
cs_CZ: Stručný obsah akce

en: Event Time Zone
cs_CZ: Časové pásmo akce

en: Event Sticky in Month View
cs_CZ: Zvýraznění akce v měsíčním přehledu

en: Hide Event From Event Listings
cs_CZ: Skrytí akce ve výpisu akcí

en: Event Organizer Name(s) or ID(s)
cs_CZ: Jméno nebo ID pořadatele akce

en: Event Allow Comments
cs_CZ: Povolení komentářů u akce

en: Event Allow Trackbacks and Pingbacks
cs_CZ: Povolení trackbacků a pingbacků u akce

en: Venue Description
cs_CZ: Popis místa konání

en: Organizer Description
cs_CZ: Popis pořadatele

en: Google Maps API
cs_CZ: API Google Map

en: Google Maps API key
cs_CZ: API klíč Google Map

en: Click here
cs_CZ: Klikněte zde

en: based on %s version
cs_CZ: založeno na verzi %s

en: No notable changes detected
cs_CZ: Nebyly zjištěny žádné významné změny

en: No notable template changes detected.
cs_CZ: Nebyly zjištěny žádné významné změny v šablonách.

en: Recent Template Changes
cs_CZ: Poslední změny v šablonách

en: Templates introduced or updated with this release (%s):
cs_CZ: Nové nebo aktualizované šablony v této verzi (%s):

en: Event Featured Image
cs_CZ: Náhledový obrázek akce

en: Venue Featured Image
cs_CZ: Náhledový obrázek místa konání

en: Organizer Featured Image
cs_CZ: Náhledový obrázek pořadatele

en: version data missing from override
cs_CZ: chybí údaje o verzi

en: Information about recent template changes and potentially impacted template overrides is provided below.
cs_CZ: Zde najdete přehled posledních změn v šablonách a také přehled vámi upravených šablon, které mohou být těmito změnami ovlivněny.

en: Existing theme overrides that may need revision:
cs_CZ: Stávající upravené šablony, které by měly být zrevidovány:

en: Edit Venue
cs_CZ: Upravit místo konání

en: Previous Day
cs_CZ: Předchozí den

en: Next Day
cs_CZ: Další den

en: No results were found for %1$s in or near %2$s.
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné %1$s poblíž místa %2$s.

en: There were no results found for %s.
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné záznamy pro %s.

en: Keep the Core Plugin %sFREE%s!
cs_CZ: Zachovejte jádro pluginu %sZDARMA%s!

en: %1$s draft updated. %2$sPreview %3$s
cs_CZ: Koncept %1$s byl uložen. %2$sZobrazit náhled %3$s

en: %1$s submitted. %2$sPreview %3$s
cs_CZ: %1$s byla odeslána ke schválení. %2$sZobrazit náhled %3$s

en: %1$s scheduled for: %2$s. %3$sPreview %4$s
cs_CZ: %1$s bude automaticky publikována: %2$s. %3$sZobrazit náhled %4$s

en: %1$s scheduled for: %2$s.
cs_CZ: %1$s – bude automaticky publikováno: %2$s.

en: %s Name already exists
cs_CZ: %s se zadaným názvem již existuje

en: %s Name can not be empty
cs_CZ: %s nemůže zůstat prázdné

en: Check out the %savailable add-ons%s.
cs_CZ: Podívejte se na %sdostupné doplňky%s.

en: Without a defined location your event will not display a %sGoogle Rich Snippet%s on the search results.
cs_CZ: Pokud nezadáte žádné místo, vaše akce se zobrazí ve výsledcích vyhledávání bez doplňujících údajů %sGoogle Rich Snippet%s.

en: It appears as if the tribe-common libraries cannot be found! The directory should be in the "common/" directory in the events calendar plugin.
cs_CZ: Vypadá to, že se nepodařilo nalézt knihovny tribe-common! Složka by se měla nacházet v podadresáři "common/" pluginu pro kalendář akcí.

en: If you have a valid license for one of our paid plugins, you can %s in our premium support forums. Our support team monitors the forums and will respond to your thread within 24-48 hours (during the week).
cs_CZ: Pokud máte platnou licenci pro některý z našich placených pluginů, můžete %s v našem prémiovém fóru podpory. Náš tým podpory sleduje toto fórum a odpoví na vaše dotazy během 24-48 hodin (v pracovní dny).

en: %1$s updated. %2$sView %1$s%3$s
cs_CZ: %1$s byla aktualizována. %2$sZobrazit stránku %1$s%3$s

en: open-source forum on WordPress.org
cs_CZ: open-source fórum na WordPress.org

en: post a thread
cs_CZ: založit vlákno

en: <strong>Looking for more immediate support?</strong> We offer %1$s with the purchase of any of our premium plugins (like %2$s). Pick up a license and you can post there directly and expect a response within 24-48 hours during weekdays.
cs_CZ: <strong>Potřebujete okamžitou pomoc?</strong> Nabízíme %1$s při zakoupení některého z našich prémiových pluginů (jako např. %2$s). Získejte licenci a můžete očekávat odpověď na své dotazy během 24-48 hodin v pracovní dny.

en: <strong>Looking for more immediate support?</strong> We offer %s with the purchase of any of our premium plugins. Pick up a license and you can post there directly and expect a response within 24-48 hours during weekdays
cs_CZ: <strong>Potřebujete okamžitou pomoc?</strong> Nabízíme %s při zakoupení některého z našich prémiových pluginů. Získejte licenci a můžete očekávat odpověď na své dotazy během 24-48 hodin v pracovní dny.

en: If you have tried the above steps and are still having trouble, you can post a new thread to our %s. Our support staff monitors these forums once a week and would be happy to assist you there.
cs_CZ: Pokud jste vyzkoušeli výše uvedené kroky a stále máte potíže, můžete navštívit naše %s a založit nové vlákno. Pracovníci naší podpory jednou týdně kontrolují tato fóra a rádi vám pomohou.

en: Troubleshooting common problems
cs_CZ: Řešení obvyklých problémů

en: Customizing the Events plugins
cs_CZ: Přizpůsobení pluginů pro Akce

en: %s: Code and guides for customizing your calendar in useful and interesting ways.
cs_CZ: %s: Kód a návody pro přizpůsobení vašeho kalendáře užitečnými a zajímavými způsoby.

en: %s: An overview of the default templates and styles that are included in the plugin, as well as how to change them.
cs_CZ: %s: Přehled výchozích šablon a stylů, které jsou zahrnuty v pluginu, včetně postupů k jejich úpravě.

en: Using stylesheets and page templates
cs_CZ: Používání CSS stylů a šablon stránek

en: %s: Do you see an issue with your calendar? Go here first to find where it’s coming from and how to fix it.
cs_CZ: %s: Máte problém s vaším kalendářem? Prvně zkuste zjistit zde, jaký je možný zdroj chyby a jak ji opravit.

en: premium support on our website
cs_CZ: prémiovou podporu na našem webu

en: If you have tried the above steps and are still having trouble, you can post a new thread to our WordPress.org forums for %1$s or %2$s. Our support staff monitors these forums once a week and would be happy to assist you there.
cs_CZ: Pokud jste vyzkoušeli výše uvedené kroky a stále máte potíže, můžete založit nové vlákno na WordPress.org fórech pro plugin %1$s nebo %2$s. Pracovníci naší podpory jednou týdně kontrolují tato fóra a rádi vám pomohou.

en: CSV Import Settings
cs_CZ: Nastavení CSV importu

en: Settings overview
cs_CZ: Přehled nastavení

en: Features overview
cs_CZ: Přehled funkcí

en: Support for The Events Calendar
cs_CZ: Podpora pro The Events Calendar

en: New User Primer
cs_CZ: Příručka nového uživatele

en: We are committed to helping make your calendar spectacular and have a wealth of resources available, including a handy %s to get your calendar up and running.
cs_CZ: Chceme vám pomoci udělat váš kalendář akcí působivým a k tomu pro vás máme dostatek informačních zdrojů. Pro začátek by se vám mohla hodit naše %s.

en: %s: A thorough walkthrough of The Events Calendar and the settings that are available to you.
cs_CZ: %s: Detailní průvodce pluginem The Events Calendar a všech jeho nastavení, která máte k dispozici.

en: %s: A complete look at the features you can expect to see right out of the box as well as how to use them.
cs_CZ: %s: Kompletní přehled funkcí, které budete mít k dispozici ihned po instalaci, včetně popisu jak je používat.

en: %s: Our most comprehensive outline for customizing the calendar to suit your needs, including custom layouts and styles.
cs_CZ: %s: Náš nejkomplexnější návod pro přizpůsobení kalendáře vašim potřebám, včetně vlastních rozvržení a stylů.

en: Unnamed %s
cs_CZ: Neznámé %s

en: Clear
cs_CZ: Vymazat

en: Create New %s
cs_CZ: Vytvořit nový záznam (%s)

en: Add another %s
cs_CZ: Přidat další záznam (%s)

en: Read more about our support policy
cs_CZ: Přečtěte si více o našich pravidlech podpory

en: %s. There are very few issues we haven’t seen and it’s likely another user has already asked your question and gotten an answer from our support staff. While posting to the help desk is open only to paid customers, they are open for anyone to search and review.
cs_CZ: %s. Existuje velmi málo problémů, na které jsme ještě nenarazili a je pravděpodobné, že jiný uživatel se na danou otázku již zeptal a dostal odpověď od pracovníků naší podpory. Přestože je přispívání na fórum podpory umožněno pouze platícím zákazníkům, kdokoli může fórum prohledávat a prohlížet.

en: Check our Knowledgebase
cs_CZ: Podívejte se do naší znalostní databáze

en: Test for a theme or plugin conflict
cs_CZ: Otestujte konflikt šablony či pluginu

en: %s. All of the common (and not-so-common) answers to questions we see are here. It’s often the fastest path to finding an answer!
cs_CZ: %s. Odpovědi na všechny obvyklé (i méně obvyklé) dotazy najdete právě zde. Je to často nejrychlejší způsob k nalezení odpovědi!

en: %s. Testing for an existing conflict is the best start for in-depth troubleshooting. We will often ask you to follow these steps when opening a new thread, so doing this ahead of time will be super helpful.
cs_CZ: %s. Otestování na přítomnost konfliktu je nejlepším začátkem pro důkladné odstranění chyb. Při otevírání nového vlákna ve fóru často požadujeme, abyste postupovali právě tímto způsobem, takže provedení tohoto kroku dopředu je velmi užitečné.

en: Knowledgebase
cs_CZ: Znalostní báze

en: list of available functions
cs_CZ: seznam dostupných funkcí

en: Our website’s %s is a great place to find tips and tricks for using and customizing our plugins.
cs_CZ: %s na našich stránkách je skvělé místo, kde najdete tipy a triky pro používání a přizpůsobení našich pluginů.

en: Getting More Help
cs_CZ: Získání další pomoci

en: While the resources above help solve a majority of the issues we see, there are times you might be looking for extra support. If you need assistance using our plugins and would like us to take a look, please follow these steps:
cs_CZ: Přestože výše uvedené zdroje pomáhají vyřešit většinu známých problémů, mohou nastat situace, kdy budete chtít extra podporu. Pokud potřebujete asistenci při používání našich pluginů a chcete, abychom se na to podívali my, následujte prosím tyto kroky:

en: Getting Support
cs_CZ: Získání podpory

en: Rating:
cs_CZ: Hodnocení:

en: Install Plugin
cs_CZ: Instalovat plugin

en: Plugin Inactive
cs_CZ: Neaktivní plugin

en: Visit the Add-on Page
cs_CZ: Navštívit webovou stránku doplňku

en: Plugin Active
cs_CZ: Aktivovaný plugin

en: Thanks for setting up a valid key. It will expire on %s
cs_CZ: Děkujeme za vložení platného klíče. Jeho platnost skončí %s

en: Active Users:
cs_CZ: Aktivních uživatelů:

en: Install %s
cs_CZ: Instalovat %s

en: Upgrade Plugin
cs_CZ: Aktualizovat plugin

en: Activate Plugin
cs_CZ: Aktivovat plugin

en:  and
cs_CZ:  a

en: Activate %s
cs_CZ: Aktivovat %s

en: The Events Calendar is a carefully crafted, extensible plugin that lets you easily share your events.
cs_CZ: The Events Calendar je kvalitně zpracovaný a rozšiřitelný plugin, který vám umožní jednoduše sdílet vaše akce.

en: Events Tickets is a carefully crafted, extensible plugin that lets you easily sell tickets for your events.
cs_CZ: Events Tickets je kvalitně zpracovaný a rozšiřitelný plugin, který vám umožní jednoduše prodávat vstupenky na vaše akce.

en: Turbo charge your posts admin for any custom post type with sortable filters and columns, and auto-registration of metaboxes.
cs_CZ: Zařaďte turbo při administraci svých příspěvků jakéhokoli vlastního typu obsahu pomocí seřaditelných filtrů a sloupců a automatické registrace metaboxů.

en: organizers
cs_CZ: pořadatelé

en: Cancel
cs_CZ: Storno

en: %s must be a positive number or percent.
cs_CZ: %s musí být kladné číslo nebo procento.

en: %1$s or %2$s
cs_CZ: %1$s nebo %2$s

note: Description of the plugin
en: The Events Calendar is a carefully crafted, extensible plugin that lets you easily share your events. Beautiful. Solid. Awesome.
cs_CZ: The Events Calendar je  kvalitně zpracovaný, rozšiřitelný plugin, který vám umožní jednoduše sdílet vaše akce. Je nádherný, stabilní a prostě úžasný.

en: Enable Time Zone support
cs_CZ: Povolení podpory časových pásem

en: Update Time Zone Data
cs_CZ: Aktualizovat data s časovým pásmem

en: Click this button to update your database and take advantage of additional time zone capabilities. Please <a href="%s" target="_blank">configure WordPress</a> to use the correct time zone before clicking this button!
cs_CZ: Kliknutím na toto tlačítko dojde k aktualizaci databáze a ke zpřístupnění dodatečné funkčnosti pro časová pásma. Před kliknutím na toto tlačítko si prosím <a href="%s" target="_blank">nastavte ve WordPressu</a> správné časové pásmo!

en: Use the site-wide time zone everywhere
cs_CZ: Použít jedno časové pásmo na celém webu

en: Show time zone
cs_CZ: Zobrazit časové pásmo

en: Appends the time zone to the end of event scheduling information &ndash; this can be useful when you have events in numerous different time zones.
cs_CZ: Za časový údaj každé akce se doplní i údaj o časovém pásmu &ndash; to je užitečné v případech, kdy spravujete akce v mnoha různých časových pásmech.

[ctx: category list label]
note: translators: %s is the singular translation of "Event"
en: %s Category | %s Categories
cs_CZ[0]: Rubrika %s
cs_CZ[1]: Rubriky %s
cs_CZ[2]: Rubriky %s

en: More...
cs_CZ: Více...

en: Latest Version:
cs_CZ: Nejnovější verze:

en: Requires:
cs_CZ: Vyžaduje:

en: Premium Add-Ons
cs_CZ: Premium doplňky

en: News and Tutorials
cs_CZ: Aktuality a návody

en: Network Settings
cs_CZ: Nastavení v síti webů

en: Hide the following settings tabs on every site:
cs_CZ: Skrýt následující panely s nastavením na každém webu:

en: City:
cs_CZ: Město:

en: Country:
cs_CZ: Země:

en: State or Province:
cs_CZ: Kraj:

en: Select a State:
cs_CZ: Vyberte stát:

en: Postal Code:
cs_CZ: PSČ:

en: Details
cs_CZ: Podrobnosti

en: Origin:
cs_CZ: Původ:

en: The function needs to be passed an $event or used in the loop.
cs_CZ: Funkce musí být volána s parametrem $event nebo být použita v rámci WordPress smyčky.

en: Tags:
cs_CZ: Štítky:

en: Loading %s
cs_CZ: Načítám %s

en: Upcoming %s
cs_CZ: Nadcházející %s

en: %1$s for %2$s - %3$s
cs_CZ: %1$s od %2$s do %3$s

en: Past %s
cs_CZ: Uplynulé %s

en: Events Import
cs_CZ: Importování Akcí

en: Import Type:
cs_CZ: Typ importu:

en: Import complete!
cs_CZ: Importování bylo dokončeno!

en: Find %s
cs_CZ: Vyhledat %s

note: Translators: %s: Event (singular)
en: %s Tags:
cs_CZ: Štítky %s:

en: %s Navigation
cs_CZ: Navigace pro %s

en: Default currency symbol
cs_CZ: Výchozí symbol měny

en: Set the default currency symbol for event costs. Note that this only impacts future events, and changes made will not apply retroactively.
cs_CZ: Zadejte výchozí symbol měny pro vstupné na akci. Berte na vědomí, že tato volba a její případná změna se projeví pouze u nových akcí, ale nikoliv zpětně.

en: Currency symbol follows value
cs_CZ: Symbol měny uvádět za hodnotou

en: The currency symbol normally precedes the value. Enabling this option positions the symbol after the value.
cs_CZ: Symbol měny se obvykle uvádí před hodnotou. Zaškrtnutím této volby se symbol vloží za hodnotu.

en: Check to enable maps for events and venues.
cs_CZ: Zaškrtnutím této volby povolíte mapy pro akce a místa konání.

en: 0 = zoomed out; 21 = zoomed in.
cs_CZ: 0 = oddálený; 21 = přiblížený.

en: Merge duplicate Venues &amp; Organizers
cs_CZ: Duplicitní Místa konání a Pořadatelé

en: Enable this option to log debug information. By default this will log to your server PHP error log. If you'd like to see the log messages in your browser, then we recommend that you install the %s and look for the "Tribe" tab in the debug output.
cs_CZ: Zaškrtnutím této volby se budou zapisovat debug informace. Standardně se budou zapisovat do chybového logu PHP na vašem serveru. Pokud si přejete, aby se zprávy protokolu zobrazovaly ve vašem prohlížeči, pak doporučujeme nainstalovat %s a podívat se do záložky "Tribe" v debug výstupu.

en: View Welcome Page
cs_CZ: Zobrazit uvítací stránku

[ctx: not available]
en: n/a
cs_CZ: není k dispozici

en: You need to upgrade!
cs_CZ: Je třeba provést aktualizaci!

en: You are up to date!
cs_CZ: Používáte nejnovější verzi!

en: Click to view a Google Map
cs_CZ: Klikněte pro zobrazení ve službě Mapy Google

en: Google Maps default zoom level
cs_CZ: Výchozí měřítko Google Map

en: + Google Map
cs_CZ: + Google Mapa

en: Debug mode
cs_CZ: Režim ladění

en: Time zone mode
cs_CZ: Režim časových pásem

en: Use manual time zones for each event
cs_CZ: Použit ručně nastavené časové pásmo pro každou akci zvlášť

en: New Mexico
cs_CZ: Nové Mexiko

en: North Carolina
cs_CZ: Severní Karolína

en: North Dakota
cs_CZ: Severní Dakota

en: Pennsylvania
cs_CZ: Pensylvánie

en: Address:
cs_CZ: Adresa:

en: South Carolina
cs_CZ: Jižní Karolína

en: South Dakota
cs_CZ: Jižní Dakota

en: Virginia
cs_CZ: Virginie

en: West Virginia
cs_CZ: Západní Virginie

en: %1$s %2$s iCal Feed
cs_CZ: %1$s %2$s iCal zdroj

en: Google Calendar
cs_CZ: Kalendář Google

en: Download .ics file
cs_CZ: Stáhnout .ics soubor

en: Use this to share calendar data with Google Calendar, Apple iCal and other compatible apps
cs_CZ: Pro sdílení kalendářových dat v aplikaci Kalendář Google, Apple iCal nebo jiné kompatibilní

note: translators: the placeholder will contain the semantic version of The Events Calenda plugin, e.g. 1.2.3
en: You are running Version %s and deserve a hug :-)
cs_CZ: Používáte verzi %s a zasloužíte si obejmout  :-)

en: Rate It
cs_CZ: Ohodnotit

en: PSST... Want a Discount?
cs_CZ: PSST... Chcete slevu?

en: Sign Up
cs_CZ: Přihlásit k odběru

en: Looking for Something Special?
cs_CZ: Hledáte něco speciálního?

en: Pro
cs_CZ: Pro verze

en: Filters
cs_CZ: Filtry

en: News For Events Users
cs_CZ: Novinky pro uživatele Akcí

en: Release notes
cs_CZ: Poznámky k verzi

en: Hide From %s Listings
cs_CZ: Skrýt ve výpisu (%s)

en: Sticky in Month View
cs_CZ: Zvýraznit v měsíčním přehledu

en: When events are sticky in month view, they'll display first in the list of events shown within a given day block.
cs_CZ: Zvýrazněné akce se v měsíčním přehledu zobrazí jako první při výpisu akcí v rámci daného dne.

en: Time &amp; Date
cs_CZ: Datum a čas

en: You have changed the recurrence rules of this %1$s.  Saving the %1$s will update all future %2$s.  If you did not mean to change all %2$s, then please refresh the page.
cs_CZ: Změnili jste pravidla pro opakování této %1$s. Uložením této %1$s zaktualizujete i všechny budoucí %2$s.  Pokud jste nechtěli měnit všechny %2$s, pak prosím obnovte tuto stránku.

en: YYYY-MM-DD
cs_CZ: RRRR-MM-DD

en: %s Website
cs_CZ: Webová stránka %s

en: URL:
cs_CZ: URL adresa:

en: %s Cost
cs_CZ: Vstupné (cena %s)

en: Currency Symbol:
cs_CZ: Symbol měny:

[ctx: Currency symbol position]
en: Before cost
cs_CZ: Před cenou

[ctx: Currency symbol position]
en: After cost
cs_CZ: Za cenou

en: Cost:
cs_CZ: Cena:

en: Enter a 0 for %s that are free or leave blank to hide the field.
cs_CZ: Zadejte hodnotu 0 pro %s, které jsou zdarma. Pokud nic nezadáte, pole bude skryto.

en: %s Name:
cs_CZ: %s (název):

en: Phone:
cs_CZ: Telefon:

en: Website:
cs_CZ: Webová stránka:

en: %s Name Already Exists
cs_CZ: %s se zadaným názvem již existuje

en: Edit
cs_CZ: Upravit

en: View
cs_CZ: Zobrazit

en: Select an image
cs_CZ: Zvolit obrázek

en: Default Events Template
cs_CZ: Výchozí šablona akcí

en: Default Page Template
cs_CZ: Výchozí šablona stránky

en: Display Settings
cs_CZ: Nastavení zobrazení

en: Default stylesheet used for events templates
cs_CZ: Výchozí CSS styl použitý pro šablony akcí

en: Skeleton Styles
cs_CZ: Základní styly

en: Only includes enough css to achieve complex layouts like calendar and week view.
cs_CZ: Zahrnují pouze CSS pro dosažení složitějších rozvržení prvků jako je kalendář a týdenní přehled.

en: A fully designed and styled theme for your events pages.
cs_CZ: Plně navržená a nastylovaná šablona pro stránky vašich akcí.

en: Events template
cs_CZ: Šablona akcí

en: Choose a page template to control the appearance of your calendar and event content.
cs_CZ: Vyberte šablonu stránky, která ovlivní vzhled vašeho kalendáře a obsahu akce.

en: Enable event views
cs_CZ: Povolit zobrazení akcí

en: You must select at least one view.
cs_CZ: Musíte vybrat alespoň jedno zobrazení.

en: Default view
cs_CZ: Výchozí zobrazení

en: Disable the event search bar
cs_CZ: Vypnout vyhledávací lištu akcí

en: Month view events per day
cs_CZ: Počet akcí na den v měsíčním přehledu

en: Enable the Month View Cache
cs_CZ: Povolit cache měsíčního přehledu

en: Check this to cache your month view HTML in transients, which can help improve calendar speed on sites with many events. <a href="%s" rel="noopener" target="_blank">Read more</a>.
cs_CZ: Zaškrtnutím této volby se uloží do cache (jako transient) HTML výstup vašeho měsíčního přehledu, což může na webech s velkým množstvím akcí zrychlit generování kalendáře. <a href="%s">Více informací</a>.

en: Enter the format to use for displaying dates without a year. Used when showing an event from the current year. Example: %1$s
cs_CZ: Zadejte formát pro zobrazování data bez uvedení roku. Používá se při zobrazení akce z aktuálního roku.

en: Month and year format
cs_CZ: Formát pro měsíc a rok

en: Enter the format to use for dates that show a month and year only. Used on month view. Example: %1$s
cs_CZ: Zadejte formát pro data, která uvádí pouze měsíc a rok. Používá se u měsíčního přehledu.

en: Date time separator
cs_CZ: Oddělovač data a času

en: Enter the separator that will be placed between the date and time, when both are shown.
cs_CZ: Zadejte oddělovač, který se vloží mezi datum a čas v případech, kdy se uvádí oba údaje.

en: Time range separator
cs_CZ: Oddělovač časového rozmezí

en: Enter the separator that will be used between the start and end time of an event.
cs_CZ: Zadejte oddělovač, který se vloží mezi čas zahájení a ukončení akce.

en: Add HTML before event content
cs_CZ: Přidat HTML kód před obsah akce

en: If you are familiar with HTML, you can add additional code before the event template. Some themes may require this to help with styling or layout.
cs_CZ: Pokud se vyznáte v HTML, můžete zde přidat dodatečný kód před šablonu akce. Některé šablony mohou toto vyžadovat jako pomoc při stylování nebo rozložení prvků.

en: Add HTML after event content
cs_CZ: Přidat HTML kód za obsah akce

en: If you are familiar with HTML, you can add additional code after the event template. Some themes may require this to help with styling or layout.
cs_CZ: Pokud se vyznáte v HTML, můžete zde přidat dodatečný kód za šablonu akce. Některé šablony mohou toto vyžadovat jako pomoc při stylování nebo rozložení prvků.

en: Finding your calendar.
cs_CZ: Nalezení vašeho kalendáře.

en: Where's my calendar?
cs_CZ: Kde najdu svůj kalendář?

en: Right here
cs_CZ: Přímo zde

en: Looking for additional functionality including recurring events, custom meta, community events, ticket sales and more?
cs_CZ: Hledáte další funkce, včetně opakujících se akcí, vlastní meta data, komunitní akce, prodej vstupenek a další?

en: Show The Events Calendar link
cs_CZ: Zobrazit odkaz na stránky pluginu The Events Calendar

en: Number of events to show per page
cs_CZ: Počet zobrazených akcí na stránku

en: Show comments
cs_CZ: Zobrazit komentáře

en: Enable comments on event pages.
cs_CZ: Povolit komentáře na stránkách akce.

en: Include events in main blog loop
cs_CZ: Zahrnout akce do hlavního výpisu příspěvků

en: Show events with the site's other posts. When this box is checked, events will also continue to appear on the default events page.
cs_CZ: Zobrazit akce spolu s ostatními příspěvky na webu. Pokud je tato volba zaškrtnuta, akce se budou také nadále zobrazovat na výchozí stránce akcí.

en: Events URL slug
cs_CZ: Název v URL u akcí

en: The slug used for building the events URL.
cs_CZ: Název v URL použitý při tvorbě URL adres Akcí.

en: Your current events URL is: %s
cs_CZ: Vaše současná URL adresa pro Akce je: %s

en: Here is the iCal feed URL for your events:
cs_CZ: Zde je URL adresa iCal zdroje vašich akcí:

en: Single event URL slug
cs_CZ: Název v URL u jednotlivé akce

en: The above should ideally be plural, and this singular.<br />Your single event URL is: %s
cs_CZ: Výše uvedený by měl být v ideálním případě v množném čísle a tento v jednotném.<br />Vaše URL adresa pro jednotlivou Akci je: %s

en: End of day cutoff
cs_CZ: Mezní hranice pro konec dne

en: Have an event that runs past midnight? Select a time after that event's end to avoid showing the event on the next day's calendar.
cs_CZ: Máte akci, která trvá i po půlnoci? Zde si můžete nastavit čas kdy akce daného dne končí a tím zabráníte aby se tato akce zobrazila v kalendáři následujícího dne.

en: Western Sahara
cs_CZ: Západní Sahara

en: Yemen
cs_CZ: Jemen

en: Zambia
cs_CZ: Zambie

en: Alaska
cs_CZ: Aljaška

en: California
cs_CZ: Kalifornie

en: Hawaii
cs_CZ: Havaj

en: Poland
cs_CZ: Polsko

en: Portugal
cs_CZ: Portugalsko

en: Puerto Rico
cs_CZ: Portoriko

en: Qatar
cs_CZ: Katar

en: Reunion
cs_CZ: Réunion

en: Romania
cs_CZ: Rumunsko

en: Russian Federation
cs_CZ: Rusko

en: Saint Lucia
cs_CZ: Svatá Lucie

en: Saudi Arabia
cs_CZ: Saúdská Arábie

en: Serbia
cs_CZ: Srbsko

en: Seychelles
cs_CZ: Seychely

en: Singapore
cs_CZ: Singapur

en: Slovakia (Slovak Republic)
cs_CZ: Slovensko

en: Slovenia
cs_CZ: Slovinsko

en: Solomon Islands
cs_CZ: Šalamounovy ostrovy

en: Somalia
cs_CZ: Somálsko

en: South Africa
cs_CZ: Jihoafrická republika

en: South Georgia, South Sandwich Islands
cs_CZ: Jižní Georgie a Jižní Sandwichovy ostrovy

en: Spain
cs_CZ: Španělsko

en: Sri Lanka
cs_CZ: Šrí Lanka

en: Sudan
cs_CZ: Súdán

en: Suriname
cs_CZ: Surinam

en: Swaziland
cs_CZ: Svazijsko

en: Sweden
cs_CZ: Švédsko

en: Switzerland
cs_CZ: Švýcarsko

en: Syrian Arab Republic
cs_CZ: Sýrie

en: Taiwan
cs_CZ: Tchaj-wan (Čínská republika)

en: Tajikistan
cs_CZ: Tádžikistán

en: Thailand
cs_CZ: Thajsko

en: Tunisia
cs_CZ: Tunisko

en: Turkey
cs_CZ: Turecko

en: Turkmenistan
cs_CZ: Turkmenistán

en: Ukraine
cs_CZ: Ukrajina

en: United Arab Emirates
cs_CZ: Spojené arabské emiráty

en: United Kingdom
cs_CZ: Spojené království

en: United States Minor Outlying Islands
cs_CZ: Menší odlehlé ostrovy Spojených států amerických

en: Uzbekistan
cs_CZ: Uzbekistán

en: Viet Nam
cs_CZ: Vietnam

en: Virgin Islands (British)
cs_CZ: Britské Panenské ostrovy

en: Virgin Islands (U.S.)
cs_CZ: Americké Panenské ostrovy

en: Every time you rate %s5 stars%s, a fairy is born. Okay maybe not, but more happy users mean more contributions and help on the forums. The community NEEDS your voice.
cs_CZ: Při každém ohodnocení %s5 hvězdičkami%s přijde na svět jedna malá víla. Dobrá, to asi ne, ale i přesto více šťastných uživatelů znamená více příspěvků a pomoci na fórech. Komunita potřebuje vědět váš názor.

en: Add to Google Calendar
cs_CZ: Přidat do Google Kalendáře

en: Location:
cs_CZ: Místo:

en: Finding & extending your calendar.
cs_CZ: Najděte a rozšiřte váš kalendář!

en: Email:
cs_CZ: E-mail:

en: We send out discounts to our core users via our newsletter.
cs_CZ: Našim věrným uživatelům poskytujeme slevy prostřednictvím našeho e-mailového zpravodaje.

en: Save Changes
cs_CZ: Uložit změny

en: No upcoming %1$s listed under %2$s. Check out upcoming %3$s for this category or view the full calendar.
cs_CZ: Žádné nadcházející %1$s v rubrice %2$s. Podívejte se na nadcházející %3$s z této rubriky nebo si zobrazte úplný kalendář.

en: No matching %1$s listed under %2$s. Please try viewing the full calendar for a complete list of %3$s.
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné %1$s v rubrice %2$s. Zkuste si zobrazit úplný kalendář a prohlédnout ostatní %3$s.

en: unknown date
cs_CZ: neznámé datum

en: Rewrite rules were purged on load of this help page. Chances are there is a rewrite rule flush occurring in a plugin or theme!
cs_CZ: Během načítání této stránky nápovědy došlo k vyprázdnění pravidel pro přesměrování trvalých odkazů. Pravděpodobně je v některém pluginu nebo šabloně nastaveno toto vyprazdňování pravidel (rewrite rule flush)!

en: Afghanistan
cs_CZ: Afghánistán

en: Albania
cs_CZ: Albánie

en: Algeria
cs_CZ: Alžírsko

en: American Samoa
cs_CZ: Americká Samoa

en: Antarctica
cs_CZ: Antarktida

en: Armenia
cs_CZ: Arménie

en: Australia
cs_CZ: Austrálie

en: Austria
cs_CZ: Rakousko

en: Azerbaijan
cs_CZ: Ázerbájdžán

en: Bahamas
cs_CZ: Bahamy

en: Bahrain
cs_CZ: Bahrajn

en: Bangladesh
cs_CZ: Bangladéš

en: Belarus
cs_CZ: Bělorusko

en: Belgium
cs_CZ: Belgie

en: Bermuda
cs_CZ: Bermudy

en: Bhutan
cs_CZ: Bhútán

en: Bolivia
cs_CZ: Bolívie

en: Bouvet Island
cs_CZ: Bouvetův ostrov

en: Brazil
cs_CZ: Brazílie

en: British Indian Ocean Territory
cs_CZ: Britské indickooceánské území

en: Brunei Darussalam
cs_CZ: Brunej

en: Bulgaria
cs_CZ: Bulharsko

en: Cambodia
cs_CZ: Kambodža

en: Cameroon
cs_CZ: Kamerun

en: Canada
cs_CZ: Kanada

en: Cape Verde
cs_CZ: Kapverdy

en: Cayman Islands
cs_CZ: Kajmanské ostrovy

en: Central African Republic
cs_CZ: Středoafrická republika

en: Chad
cs_CZ: Čad

en: China
cs_CZ: Čína

en: Christmas Island
cs_CZ: Vánoční ostrov

en: Cocos (Keeling) Islands
cs_CZ: Kokosové (Keelingovy) ostrovy

en: Colombia
cs_CZ: Kolumbie

en: Comoros
cs_CZ: Komory

en: Congo
cs_CZ: Republika Kongo

en: Cook Islands
cs_CZ: Cookovy ostrovy

en: Costa Rica
cs_CZ: Kostarika

en: Croatia (Local Name: Hrvatska)
cs_CZ: Chorvatsko

en: Cuba
cs_CZ: Kuba

en: Cyprus
cs_CZ: Kypr

en: Czech Republic
cs_CZ: Česká republika

en: Denmark
cs_CZ: Dánsko

en: Djibouti
cs_CZ: Džibutsko

en: Dominica
cs_CZ: Dominika

en: Dominican Republic
cs_CZ: Dominikánská republika

en: East Timor
cs_CZ: Východní Timor

en: Ecuador
cs_CZ: Ekvádor

en: El Salvador
cs_CZ: Salvador

en: Equatorial Guinea
cs_CZ: Rovníková Guinea

en: Estonia
cs_CZ: Estonsko

en: Ethiopia
cs_CZ: Etiopie

en: Falkland Islands (Malvinas)
cs_CZ: Falklandy (Malvíny)

en: Faroe Islands
cs_CZ: Faerské ostrovy

en: Fiji
cs_CZ: Fidži

en: Finland
cs_CZ: Finsko

en: France
cs_CZ: Francie

en: French Guiana
cs_CZ: Francouzská Guyana

en: French Polynesia
cs_CZ: Francouzská Polynésie

en: French Southern Territories
cs_CZ: Francouzská jižní a antarktická území

en: Gambia
cs_CZ: Gambie

en: Germany
cs_CZ: Německo

en: Greece
cs_CZ: Řecko

en: Greenland
cs_CZ: Grónsko

en: Holy See (Vatican City State)
cs_CZ: Svatý stolec (Vatikán)

en: Hong Kong
cs_CZ: Hongkong

en: Hungary
cs_CZ: Maďarsko

en: Iceland
cs_CZ: Island

en: India
cs_CZ: Indie

en: Indonesia
cs_CZ: Indonésie

en: Iraq
cs_CZ: Irák

en: Ireland
cs_CZ: Irsko

en: Israel
cs_CZ: Izrael

en: Italy
cs_CZ: Itálie

en: Jamaica
cs_CZ: Jamajka

en: Japan
cs_CZ: Japonsko

en: Jordan
cs_CZ: Jordánsko

en: Kazakhstan
cs_CZ: Kazachstán

en: Kenya
cs_CZ: Keňa

en: Kuwait
cs_CZ: Kuvajt

en: Kyrgyzstan
cs_CZ: Kyrgyzstán

en: Lao People's Democratic Republic
cs_CZ: Laos

en: Latvia
cs_CZ: Lotyšsko

en: Lebanon
cs_CZ: Libanon

en: Liberia
cs_CZ: Libérie

en: Libya
cs_CZ: Libye

en: Liechtenstein
cs_CZ: Lichtenštejnsko

en: Lithuania
cs_CZ: Litva

en: Luxembourg
cs_CZ: Lucembursko

en: Macau
cs_CZ: Macao

en: Madagascar
cs_CZ: Madagaskar

en: Malaysia
cs_CZ: Malajsie

en: Maldives
cs_CZ: Maledivy

en: Marshall Islands
cs_CZ: Marshallovy ostrovy

en: Martinique
cs_CZ: Martinik

en: Mauritania
cs_CZ: Mauritánie

en: Mauritius
cs_CZ: Mauricius

en: Mexico
cs_CZ: Mexiko

en: Monaco
cs_CZ: Monako

en: Mongolia
cs_CZ: Mongolsko

en: Montenegro
cs_CZ: Černá Hora

en: Morocco
cs_CZ: Maroko

en: Mozambique
cs_CZ: Mosambik

en: Namibia
cs_CZ: Namibie

en: View Calendar
cs_CZ: Zobrazit kalendář

en: Add %s
cs_CZ: Vytvořit (%s)

en: Nepal
cs_CZ: Nepál

en: Netherlands
cs_CZ: Nizozemsko

en: Settings
cs_CZ: Nastavení

en: Calendar
cs_CZ: Kalendář

en: New Caledonia
cs_CZ: Nová Kaledonie

en: New Zealand
cs_CZ: Nový Zéland

en: Nicaragua
cs_CZ: Nikaragua

en: Day
cs_CZ: Den

en: Search
cs_CZ: Hledat

en: Nigeria
cs_CZ: Nigérie

en: Date
cs_CZ: Datum

en: Norfolk Island
cs_CZ: Norfolk

en: Northern Mariana Islands
cs_CZ: Severní Mariany

en: Norway
cs_CZ: Norsko

en: Once Every 30 Mins
cs_CZ: Jednou za 30 minut

en: Oman
cs_CZ: Omán

en: Error
cs_CZ: Chyba

en: Pakistan
cs_CZ: Pákistán

en: License Key
cs_CZ: Licenční klíč

en: A valid license key is required for support and updates
cs_CZ: Platný licenční klíč je vyžadován pro podporu a aktualizace

en: License key(s) updated.
cs_CZ: Licenční klíč(e) byl aktualizován.

en: Papua New Guinea
cs_CZ: Papua-Nová Guinea

en: Sorry, key validation server is not available.
cs_CZ: Omlouváme se, ale server k ověření klíče není dostupný.

en: Philippines
cs_CZ: Filipíny

en: Pitcairn
cs_CZ: Pitcairnovy ostrovy

en: Valid Key! Expires on %s
cs_CZ: Platný klíč! Platnost tohoto klíče skončí %s

en: Event Settings
cs_CZ: Nastavení akcí

note: Translators: %s is the name of the menu item. Translators: %s is the `Events` in plural.
en: %s Settings
cs_CZ: Nastavení %s

en: You've requested a non-existent tab.
cs_CZ: Požadovaný panel neexistuje.

en: You don't have permission to do that.
cs_CZ: Nemáte dostatečné oprávnění pro tuto činnost.

en: The request was sent insecurely.
cs_CZ: Požadavek byl odeslán nezabezpečený.

en: The request wasn't sent from this tab.
cs_CZ: Požadavek nebyl odeslán z tohoto panelu.

en: Your form had the following errors:
cs_CZ: Ve formuláři se vyskytly následující chyby:

en: None of your settings were saved. Please try again.
cs_CZ: Žádné z vašich nastavení nebylo uloženo. Zkuste to prosím znovu.

en: The above setting was not saved. Other settings were successfully saved. | The above settings were not saved. Other settings were successfully saved.
cs_CZ[0]: Výše uvedené nastavení nebylo uloženo. Ostatní nastavení byla úspěšně uložena.
cs_CZ[1]: Výše uvedená nastavení nebyla uložena. Ostatní nastavení byla úspěšně uložena.
cs_CZ[2]: Výše uvedená nastavení nebyla uložena. Ostatní nastavení byla úspěšně uložena.

en: There are no fields set up for this tab yet.
cs_CZ: Pro tento panel nejsou zatím nastavena žádná pole.

en: System Information
cs_CZ: Informace o systému

en: Unknown or not set
cs_CZ: Neznámé nebo nenastavené

en: All Day
cs_CZ: Celý den

en: Ongoing
cs_CZ: Právě probíhající

en: There were no results found.
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné záznamy.

en: This %s has passed.
cs_CZ: %s již proběhla.

en: No previous %s
cs_CZ: Žádné předchozí %s

en: Template overrides should be moved to the correct subdirectory: %s
cs_CZ: Přepisy šablon je třeba přemístit do správného podadresáře: %s

en: Template overrides should be moved to the correct subdirectory: tribe_get_template_part('%s')
cs_CZ: Přepisy šablon je třeba přemístit do správného podadresáře: tribe_get_template_part('%s')

en: Delete
cs_CZ: Smazat

en: Tickets
cs_CZ: Vstupenky

en: Yes
cs_CZ: Ano

en: Invalid or incomplete field passed
cs_CZ: Zadáno neplatné nebo neúplné pole

en: Field ID:
cs_CZ: ID pole:

en: Non-existant field validation function passed
cs_CZ: Zadána neexistující validační funkce pole

[ctx: non-existant function name passed for field validation]
en: with function name:
cs_CZ: se jménem funkce:

en: %s must contain numbers and letters only
cs_CZ: %s se musí skládat pouze z číslic a písmen

en: %s must contain numbers, letters and dots only
cs_CZ: %s se musí skládat pouze z číslic, písmen a teček.

en: %s must be a positive number.
cs_CZ: %s musí být kladné číslo.

en: %s must be a valid slug (numbers, letters, dashes, and underscores).
cs_CZ: %s musí být platným názvem v URL (číslice, písmena, pomlčky, a podtržítka).

en: %s must have a value that's part of its options.
cs_CZ: %s musí mít hodnotu, která je jednou z možných voleb.

en: Comparison validation failed because no comparison value was provided, for field %s
cs_CZ: Kontrola porovnávání se nezdařila, protože nebyla zadána porovnávací hodnota pro pole %s

en: %s cannot be the same as %s.
cs_CZ: %s nemůže být stejné jako %s.

en: %s cannot be a duplicate
cs_CZ: %s nemůže být duplicitní

en: %s must be a number or percentage.
cs_CZ: %s musí být číslo nebo procento.

en: %s must be a number between 0 and 21.
cs_CZ: %s musí být číslo v rozmezí 0 až 21.

en: %s must consist of letters, numbers, dashes, apostrophes, and spaces only.
cs_CZ: %s se musí skládat pouze z písmen, číslic, pomlček, apostrofů a mezer.

en: %s must consist of letters, spaces, apostrophes, and dashes.
cs_CZ: %s se musí skládat pouze z písmen, mezer, apostrofů a pomlček.

en: %s must consist of 5 numbers.
cs_CZ: %s se musí skládat z 5 čísel.

en: %s must be a phone number.
cs_CZ: %s musí být telefonní číslo.

en: Country List must be formatted as one country per line in the following format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.
cs_CZ: Seznam zemí musí být formátován jako jedna země na řádek v následujícím formátu: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.

en: Select a Country:
cs_CZ: Vyberte zemi:

en: Hmmm... something's wrong with this validator. Please contact %ssupport%s.
cs_CZ: Hmmm... něco je špatně s tímto validátorem. Kontaktujte prosím %spodporu%s.

note: translators: the placeholder is the keyword(s), as the user entered it in the bar.
en: There were no results found for <strong>"%1$s"</strong>.
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné záznamy pro <strong>„%1$s“</strong>.

en:  ask the site administrator to set a different Events URL slug.
cs_CZ: požádejte administrátora webu aby změnil název v URL u akcí.

en: Update complete: time zone data has been added to all events in the database.
cs_CZ: Aktualizace byla dokončena: údaje o časovém pásmu byly přidány ke všem akcím v databázi.

en: %d%% complete
cs_CZ: Hotovo: %d%%

en: A problem stopped the time zone update process from completing. Please refresh and try again.
cs_CZ: Došlo k chybě a proces aktualizace časových pásem neskončil v pořádku. Obnovte prosím stránku a zkuste to znovu.

en: Event Currency Symbol
cs_CZ: Symbol měny akce

en: Event Currency Position
cs_CZ: Umístění měny akce

en: Event Tags
cs_CZ: Štítky akce

en: page
cs_CZ: strana

en: event
cs_CZ: akce

en: all
cs_CZ: vse

en: Go to plugins page
cs_CZ: Zobrazit stránku s přehledem pluginů

en: Return to Plugins page
cs_CZ: Zpět na přehled pluginů

en: Go to WordPress Updates page
cs_CZ: Zobrazit stránku s přehledem aktualizací WordPressu

en: Return to WordPress Updates
cs_CZ: Zpět na přehled aktualizací

en: Free
cs_CZ: Zdarma

en: Unnamed Venue
cs_CZ: Neznámé místo konání

en: United States
cs_CZ: Spojené státy

en: %s Categories
cs_CZ: Rubriky %s

en: Start Date
cs_CZ: Počáteční datum

en: End Date
cs_CZ: Koncové datum

en: Start:
cs_CZ: Zahájení:

en: End:
cs_CZ: Ukončení:

en: Date:
cs_CZ: Datum:

en: Time:
cs_CZ: Čas:

en: Merge Duplicates
cs_CZ: Sloučit duplicity

en: Event Add-Ons
cs_CZ: Doplňky pro akce

en: This calendar is powered by The Events Calendar.
cs_CZ: Tento kalendář používá plugin The Events Calendar.

en: Invalid field type specified
cs_CZ: Uvedený typ pole je neplatný

en: No radio options specified
cs_CZ: Nebyly specifikovány položky přepínače

en: No checkbox options specified
cs_CZ: Nebyly specifikovány položky zaškrtávacího políčka

en: No select options specified
cs_CZ: Nebyly specifikovány položky rozbalovacího seznamu

en: General
cs_CZ: Obecné

en: Do Not Import
cs_CZ: Neimportovat

en: Event Name
cs_CZ: Název akce

en: Event Description
cs_CZ: Popis akce

en: Event Start Date
cs_CZ: Počáteční datum akce

en: Event Start Time
cs_CZ: Čas zahájení akce

en: Event End Date
cs_CZ: Koncové datum akce

en: Event End Time
cs_CZ: Čas ukončení akce

en: All Day Event
cs_CZ: Celodenní akce

en: Event Venue Name
cs_CZ: Místo konání akce

en: Event Show Map Link
cs_CZ: Zobrazit odkaz na mapu akce

en: Event Show Map
cs_CZ: Zobrazit mapu akce

en: Event Cost
cs_CZ: Vstupné na akci

en: Event Category
cs_CZ: Rubrika akce

en: Event Website
cs_CZ: Webová stránka akce

en: Venue Name
cs_CZ: Místo konání

en: Venue Country
cs_CZ: Země místa konání

en: Venue Address
cs_CZ: Adresa místa konání

en: Venue Address 2
cs_CZ: Adresa místa konání (2)

en: Venue City
cs_CZ: Město místa konání

en: Venue State/Province
cs_CZ: Kraj místa konání

en: Venue Zip
cs_CZ: PSČ místa konání

en: Venue Phone
cs_CZ: Telefon místa konání

en: Venue Website
cs_CZ: Web místa konání

en: Organizer Name
cs_CZ: Jméno pořadatele

en: Organizer Website
cs_CZ: Web pořadatele

en: Organizer Phone
cs_CZ: Telefon pořadatele

en: No importer defined for %s
cs_CZ: Pro %s není definovaný importer

en: Missing required fields in row %d.
cs_CZ: Chybí vyžadovaná pole v řádku %d.

en: Failed to import record in row %d.
cs_CZ: Nepodařilo se importovat záznam v řádku %d.

en: %s (post ID %d) updated.
cs_CZ: Příspěvek %s (ID: %d) byl aktualizován.

en: %s (post ID %d) created.
cs_CZ: Příspěvek %s (ID: %d) byl vytvořen.

en: Temporary file not found. Could not save %s.
cs_CZ: Dočasný soubor nebyl nalezen. Nepodařilo se uložit soubor %s.

en: Could not save %s.
cs_CZ: Soubor %s nelze uložit.

en: Settings saved.
cs_CZ: Nastavení bylo uloženo.

en: Venues
cs_CZ: Místa konání

en: Venue
cs_CZ: Místo konání

en: Organizers
cs_CZ: Pořadatelé

en: Organizer
cs_CZ: Pořadatel

en: Events
cs_CZ: Akce

en: Event
cs_CZ: Akce

en: month
cs_CZ: měsíc

en: list
cs_CZ: seznam

en: upcoming
cs_CZ: nadcházející

en: past
cs_CZ: uplynulé

en: day
cs_CZ: den

en: today
cs_CZ: dnes

en: Licenses
cs_CZ: Licence

en: Display
cs_CZ: Zobrazování

en: Help
cs_CZ: Nápověda

en: Sorry, The Events Calendar requires WordPress %s or higher. Please upgrade your WordPress install.
cs_CZ: Omlouváme se, ale plugin The Events Calendar vyžaduje alespoň WordPress %s. Aktualizujte si prosím svůj WordPress.

en: Sorry, The Events Calendar requires PHP %s or higher. Talk to your Web host about moving you to a newer version of PHP.
cs_CZ: Omlouváme se, ale plugin The Events Calendar vyžaduje alespoň PHP %s. Požádejte svého poskytovatele webhostingu o přechod na novější verzi PHP.

en: category
cs_CZ: rubrika

en: tag
cs_CZ: stitek

en: Add New
cs_CZ: Vytvořit

en: Add New %s
cs_CZ: Vytvořit nový záznam (%s)

en: Edit %s
cs_CZ: Upravit (%s)

en: New %s
cs_CZ: Vytvořit (%s)

en: View %s
cs_CZ: Zobrazit (%s)

en: Search %s
cs_CZ: Hledat %s

en: No %s found
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné záznamy (%s)

en: No %s found in Trash
cs_CZ: V koši nebyly nalezeny žádné záznamy (%s)

en: %s Category
cs_CZ: Rubrika %s

en: Search %s Categories
cs_CZ: Hledat rubriky %s

en: All %s Categories
cs_CZ: Všechny rubriky %s

en: Parent %s Category
cs_CZ: Nadřazená rubrika %s

en: Parent %s Category:
cs_CZ: Nadřazená rubrika %s:

en: Edit %s Category
cs_CZ: Upravit rubriku %s

en: Update %s Category
cs_CZ: Aktualizovat rubriku %s

en: Add New %s Category
cs_CZ: Vytvořit novou rubriku %s

en: New %s Category Name
cs_CZ: Název nové rubriky %s

en: Custom field updated.
cs_CZ: Uživatelské pole bylo aktualizováno.

en: Custom field deleted.
cs_CZ: Uživatelské pole bylo smazáno.

en: %s updated.
cs_CZ: %s – aktualizováno.

en: %1$s restored to revision from %2$s
cs_CZ: Následující verze %1$s byla úspěšně obnovena: %2$s

en: %s saved.
cs_CZ: %s – uloženo.

en: %s restored to revision from %s
cs_CZ: Následující verze (%s) byla úspěšně obnovena: %s

en: %s published.
cs_CZ: %s – publikováno.

en: %s submitted.
cs_CZ: %s – odesláno ke schválení.

en: %s draft updated.
cs_CZ: Koncept (%s) byl uložen.

en: My %s
cs_CZ: Moje záznamy

en: Available %s
cs_CZ: %s k dispozici

en: No saved %s exists.
cs_CZ: Zatím nebyl uložen žádný záznam.

en: Next
cs_CZ: Další

en: Prev
cs_CZ: Předchozí

en: Today
cs_CZ: Dnes

en: Done
cs_CZ: Hotovo

en: Network
cs_CZ: Síť webů

en: Date out of range.
cs_CZ: Datum je mimo platný rozsah.

en: %s Options
cs_CZ: Nastavení %s

en: %s Information
cs_CZ: %s – údaje

en: Support
cs_CZ: Podpora

en: View All Add-Ons
cs_CZ: Prohlédnout všechny doplňky

en: Additional Functionality
cs_CZ: Další funkce

en: Looking for additional functionality including recurring events, ticket sales, publicly submitted events, new views and more?
cs_CZ: Hledáte další funkce, včetně opakujících se akcí, prodeje vstupenek, veřejně přidávaných akcí, nových způsobů zobrazení a další?

en: The following fields are required for a successful import:
cs_CZ: Pro úspěšný import jsou vyžadována následující pole:

en: Please wait while time zone data is added to your events.
cs_CZ: Počkejte dokud se k vašim akcím nepřidají údaje o časovém pásmu.

en: Ask the site administrator to edit the %s slug
cs_CZ: Požádejte administrátora webu, aby upravil název v URL (%s)

en: events
cs_CZ: akce

en: Organizer Email
cs_CZ: E-mail pořadatele

note: translators: Publish box date format, see http://php.net/date
en: M j, Y @ G:i
cs_CZ: j. n. Y @ G:i
