Plugins - SiteOrigin CSS - Stable (latest release) - en to uk_UA translation catalogue (128 entries)

en: Dark
uk_UA: Темний

en: Light
uk_UA: Світлий

en: Editor Theme
uk_UA: Редактор теми

en: Close
uk_UA: Закрити

en: Addons
uk_UA: Доповнення

en: Border Radius
uk_UA: Радіус межі

en: Save %s CSS
uk_UA: Зберегти %s CSS

en: Editing CSS for: %s
uk_UA: Редагувати CSS для: %s

en: No revisions yet.
uk_UA: Немає жодної редакції.

en: Revert to this revision
uk_UA: Відкотити до цієї редакції

en: Changes apply to the %s %s when the current theme is %s or its child themes
uk_UA: Зміни застосовуються до %s %s, якщо поточною темою є %s або її дочірні теми

en: Latest
uk_UA: Останні

en: Editing revision dated %s. Click %sRevert to this revision%s to keep using it.
uk_UA: Редагування редакції від %s. Натисніть %sВідкотити до цієї редакції%s, щоб продовжувати її використовувати.

en: Get a %sGoogle Font%s selector.
uk_UA: Отримати %sGoogle Fonts%s селектор.

en: Invalid nonce.
uk_UA: Невірний ідентифікатор.

en: The supplied nonce is invalid.
uk_UA: Наданий одноразовий номер недійсний.

en: %sSiteOrigin Premium%s adds a <strong>Google Web Font</strong> selector to SiteOrigin CSS so you can easily change any font.
uk_UA: %sSiteOrigin Premium%s додає <strong>Google Web Font</strong> селектор до SiteOrigin CSS, щоб ви могли легко змінити будь-який шрифт.

en: Get The Full Experience
uk_UA: Отримайте повний досвід

en: Invalid URI. Please make sure you're using a URL from the same site.
uk_UA: Недійсний URI. Переконайтеся, що ви використовуєте URL-адресу з того самого сайту.

en: CSS Revisions
uk_UA: Редакції CSS

en: Getting Started Video
uk_UA: Відео про початок роботи

en: CSS Editor
uk_UA: Редактор CSS

en: Select Image
uk_UA: Обрати зображення

en: Auto
uk_UA: Авто

en: Scroll
uk_UA: Прокручувати

en: Collapse
uk_UA: Згорнути

en: Hidden
uk_UA: Не показувати

en: Visible
uk_UA: Видно

en: Visibility
uk_UA: Видимість

en: Both
uk_UA: Обидва

en: Clear
uk_UA: Очистити

en: Float
uk_UA: Плаваюче

en: Table
uk_UA: Таблиця

en: List Item
uk_UA: Список елементів

en: Block
uk_UA: Блок

en: Inline
uk_UA: Рядки

en: Display
uk_UA: Відобразити

en: Height
uk_UA: Висота

en: Width
uk_UA: Ширина

en: Inherit
uk_UA: Успадковувати

en: Static
uk_UA: Статичний

en: Fixed
uk_UA: Зафіксована

en: Absolute
uk_UA: Абсолют

en: Position
uk_UA: Розташування

en: Borders
uk_UA: Межі

en: Opacity
uk_UA: Прозорість

en: Box Shadow
uk_UA: Коробка Тінь

en: contain
uk_UA: містить

en: cover
uk_UA: обкладинка

en: auto
uk_UA: авто

en: Background Size
uk_UA: Розмір фону

en: no-repeat
uk_UA: не повторювати

en: repeat
uk_UA: повторювати

en: Background Repeat
uk_UA: Повторне повторення фону

en: Background Position
uk_UA: Розташування Фону

en: Decoration
uk_UA: Оформлення

en: Text Shadow
uk_UA: Тінь від тексту

en: Text Indent
uk_UA: Відступ тексту

en: Justify
uk_UA: По ширині

en: Center
uk_UA: Центр

en: Right
uk_UA: Праворуч

en: Left
uk_UA: Ліворуч

en: Font Family
uk_UA: Сімейство шрифтів

en: Lowercase
uk_UA: Нижній регістр

en: Uppercase
uk_UA: Верхній регістр

en: Text Transform
uk_UA: Трансформація тексту

en: Small Caps
uk_UA: Маленькі шапки

en: Line Through
uk_UA: Перекреслений

en: Overline
uk_UA: Лінія зверху

en: Text Decoration
uk_UA: Оформлення тексту

en: None
uk_UA: Немає

en: Font Style
uk_UA: Стиль шрифта

en: Bold
uk_UA: Жирний

en: Normal
uk_UA: Звичайний

en: Font Size
uk_UA: Розмір Шрифту

en: Text Color
uk_UA: Колір тексту

en: Text
uk_UA: Текст

en: Overflow
uk_UA: Переход

en: Relative
uk_UA: Відносний

en: percentage
uk_UA: Відсоток

en: length
uk_UA: Довжина

en: repeat-y
uk_UA: Повторювати по вертикалі

en: repeat-x
uk_UA: Повторити горизонтально

note: Description of the plugin
en: An advanced CSS editor from SiteOrigin.
uk_UA: Розширений редактор CSS від SiteOrigin.

en: Save CSS
uk_UA: Зберегти CSS

en: Table Row
uk_UA: Рядок таблиці.

en: Table Column
uk_UA: Стовбець таблиці

en: Table Cell
uk_UA: Клітина таблиці

en: Table Row Group
uk_UA: Група рядків таблиці

en: Table Footer Group
uk_UA: Група підвалу таблиці

en: Table Header Group
uk_UA: Група заголовка таблиці

en: Table Column Group
uk_UA: Група стовпців таблиці

en: Table Caption
uk_UA: Підзаголовок таблиці

en: Inline Table
uk_UA: Вбудована таблиця

en: Inline Block
uk_UA: Вбудований блок

en: Absolute Position
uk_UA: Абсолютна позиція

en: %d chars
uk_UA: %d символів

en: Are you sure you want to load this revision?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете завантажити цю редакцію?

en: Site design updated.
uk_UA: Дизайн сайту оновлено.

en: Pre Line
uk_UA: Попередня лінія

en: Dismiss
uk_UA: Відхилити

en: Support
uk_UA: Підтримка

en: Background Color
uk_UA: Фоновий колір

en: Background Image
uk_UA: Фонове зображення

en: Underline
uk_UA: Підкреслений

en: Italic
uk_UA: Курсив

en: Custom CSS
uk_UA: Користувацькі CSS

en: Select
uk_UA: Обрати

en: Capitalize
uk_UA: Заголовні букви

en: Padding
uk_UA: Внутрішній відступ

en: Layout
uk_UA: Компонування

en: White Space
uk_UA: Білий простір

en: Encountered
uk_UA: Зіткнувся

en: Pre Wrap
uk_UA: Попереднє обгортання

en: SiteOrigin CSS adds any custom CSS you enter here into your site's header.
uk_UA: SiteOrigin CSS додає будь-який спеціальний CSS, який ви вводите тут, у заголовок вашого сайту.

en: These changes will persist across updates so it's best to make all your changes here.
uk_UA: Ці зміни зберігатимуться під час оновлень, тому найкраще вносити всі зміни тут.

en: Unchanged
uk_UA: Без змін

en: Are you sure you want to leave without saving?
uk_UA: Ви впевнені, що бажаєте вийти без збереження?

en: Changes apply to %s and its child themes
uk_UA: Зміни стосуються %s та її дочірніх тем

en: Navigate To:
uk_UA: Перейти до:

en: CSS Snippets
uk_UA: Фрагменти CSS

en: Line Height
uk_UA: Висота рядка

en: Text Align
uk_UA: Вирівнювання тексту

en: Font Variant
uk_UA: Варіант шрифту

en: Letter Spacing
uk_UA: Інтервал між літерами

en: Word Spacing
uk_UA: Інтервал між словами

en: Margin
uk_UA: Зовнішній відступ

en: Font Weight
uk_UA: Товщина шрифту
