Plugins - SiteOrigin CSS - Stable (latest release) - en to gl_ES translation catalogue (147 entries)

en: Enable SiteOrigin Installer:
gl_ES: Activar o instalador de SiteOrigin:

en: Other Settings
gl_ES: Outros axustes

en: Documentation
gl_ES: Documentación

en: Demo
gl_ES: Demostración

en: Update
gl_ES: Actualizar

en: Install
gl_ES: Instalar

en: Get SiteOrigin Premium
gl_ES: Obter SiteOrigin Premium

en: Theme
gl_ES: Tema

en: Required %s
gl_ES: %s requirido

en: All
gl_ES: Todo

en: Themes
gl_ES: Temas

en: Activate
gl_ES: Activar

en: Installer
gl_ES: Instalador

en: Click here
gl_ES: Fai clic aquí

en: %s to install recommended SiteOrigin plugins and a SiteOrigin theme to get your site going.
gl_ES: %s para instalar os plugins de SiteOrigin recomendados e un tema de SiteOrigin para pór o teu sitio en marcha.

en: Dark
gl_ES: Escuro

en: Light
gl_ES: Claro

en: Editor Theme
gl_ES: Tema do editor

en: Close
gl_ES: Cerrar

en: Open Visual Mode
gl_ES: Abrir o modo visual

en: Close Expanded Mode
gl_ES: Cerrar o modo ampliado

en: Open Expanded Mode
gl_ES: Abrir o modo ampliado

en: Addons
gl_ES: Extensións

en: Border Radius
gl_ES: Radio do borde

en: No revisions yet.
gl_ES: Aínda sen revisións.

en: Revert to this revision
gl_ES: Volver a esta revisión

en: Save %s CSS
gl_ES: Gardar o CSS de %s

en: Changes apply to the %s %s when the current theme is %s or its child themes
gl_ES: Os cambios aplícanse ao %s %s cando se %s o tema actual ou os seus temas fillos

en: Editing CSS for: %s
gl_ES: Editando o CSS de: %s

en: Editing revision dated %s. Click %sRevert to this revision%s to keep using it.
gl_ES: Editando a revisión con data %s. Fai clic en %sVolver a esta revisión%s para seguir usándoa.

en: Get a %sGoogle Font%s selector.
gl_ES: Obtén un selector de  %sGoogle Font%s.

en: Latest
gl_ES: A última

en: Invalid nonce.
gl_ES: Nonce non válido.

en: The supplied nonce is invalid.
gl_ES: O nonce proporcionado non é válido.

en: %sSiteOrigin Premium%s adds a <strong>Google Web Font</strong> selector to SiteOrigin CSS so you can easily change any font.
gl_ES: %sSiteOrigin Premium%s engade un selector de <strong>Google Web Fonts</strong> a SiteOrigin CSS para que poidas cambiar calquera fonte con facilidade.

en: Get The Full Experience
gl_ES: Consigue a experiencia completa

en: Invalid URI. Please make sure you're using a URL from the same site.
gl_ES: URI non válida. Asegúrate que estás escribindo unha URL do mesmo sitio

note: Description of the plugin
en: An advanced CSS editor from SiteOrigin.
gl_ES: Un editor avanzado de CSS de SiteOrigin

en: Save CSS
gl_ES: Gardar CSS

en: %d chars
gl_ES: %d caracteres

en: Are you sure you want to load this revision?
gl_ES: Estás seguro que queres cargar esta versión?

en: CSS Revisions
gl_ES: Revisións de CSS

en: Dismiss
gl_ES: Descartar

en: Getting Started Video
gl_ES: Obtendo o vídeo iniciado

en: Site design updated.
gl_ES: Actualizouse o deseño do sitio.

en: Insert Snippet
gl_ES: Insertar fragmento de código

en: Search Snippets
gl_ES: Buscar fragmentos de código

en: CSS Snippets
gl_ES: Fragmentos de código CSS

en: Navigate To:
gl_ES: Navegar a:

en: Changes apply to %s and its child themes
gl_ES: Os cambios aplícanse a %s e aos seus temas fillo

en: Support
gl_ES: Soporte

en: CSS Editor
gl_ES: Editor CSS

en: Are you sure you want to leave without saving?
gl_ES: Estas seguro que queres saír sen gardar os cambios?

en: Select Image
gl_ES: Selecciona unha imaxe

en: Select
gl_ES: Selecciona

en: Unchanged
gl_ES: Sen cambios

en: These changes will persist across updates so it's best to make all your changes here.
gl_ES: Estes cambios manteranse en todas as actualizacións, polo que é mellor que fagas todos os cambios aquí.

en: SiteOrigin CSS adds any custom CSS you enter here into your site's header.
gl_ES: SiteOrigin CSS engade calquera CSS personalizado que realizes na cabeceira do teu sitio.

en: Custom CSS
gl_ES: CSS personalizado

en: Overflow Y
gl_ES: Desbordamento Y

en: Overflow X
gl_ES: Desbordamento X

en: Overflow
gl_ES: Desbordamento

en: Collapse
gl_ES: Fusionar

en: Hidden
gl_ES: Oculto

en: Visibility
gl_ES: Visibilidade

en: Both
gl_ES: Ambos

en: Clear
gl_ES: Borrar

en: Table Row
gl_ES: Fila

en: Table Column
gl_ES: Columna

en: Table Cell
gl_ES: Cela

en: Table Row Group
gl_ES: Grupo de filas de táboa

en: Table Footer Group
gl_ES: Grupo do pé da táboa

en: Table Header Group
gl_ES: Grupo de cabeceira da táboa

en: Table Column Group
gl_ES: Grupo de columnas da táboa

en: Table Caption
gl_ES: Lenda da táboa

en: Table
gl_ES: Táboa

en: Run In
gl_ES: Executar en

en: List Item
gl_ES: Listado de elementos

en: Inline Table
gl_ES: Táboa incrustada

en: Inline Flex
gl_ES: Flex incrustado

en: Inline Block
gl_ES: Bloque incrustado

en: Block
gl_ES: Bloque

en: Inline
gl_ES: Integrado

en: Display
gl_ES: Amosar

en: Height
gl_ES: Altura

en: Width
gl_ES: Ancho

en: Absolute Position
gl_ES: Posición absoluta

en: Inherit
gl_ES: Herdar

en: Static
gl_ES: Estático

en: Relative
gl_ES: Relativo

en: Fixed
gl_ES: Fixo

en: Absolute
gl_ES: Absoluto

en: Position
gl_ES: Posición

en: Padding
gl_ES: Recheo

en: Margin
gl_ES: Marxe

en: Layout
gl_ES: Estrutura

en: Borders
gl_ES: Bordes

en: Opacity
gl_ES: Opacidade

en: Box Shadow
gl_ES: Sombra da caixa

en: contain
gl_ES: contén

en: cover
gl_ES: cobertura

en: percentage
gl_ES: porcentaxe

en: length
gl_ES: lonxitude

en: Background Size
gl_ES: Tamaño do fondo

en: no-repeat
gl_ES: Non repetir

en: repeat-y
gl_ES: repetir-y

en: repeat-x
gl_ES: repetir-x

en: repeat
gl_ES: Repetir

en: Background Repeat
gl_ES: Repetir o fondo

en: Background Position
gl_ES: Posición do fondo

en: Background Image
gl_ES: Imaxe de fondo

en: Background Color
gl_ES: Cor de fondo

en: Decoration
gl_ES: Decoración

en: Text Shadow
gl_ES: Sombra do texto

en: Pre Line
gl_ES: Liña pre

en: Encountered
gl_ES: Encontrado

en: White Space
gl_ES: Espazo en branco

en: Word Spacing
gl_ES: Espazo entre palabras

en: Letter Spacing
gl_ES: Espazo entre letras

en: Text Indent
gl_ES: Sangría de texto

en: Justify
gl_ES: Xustificar

en: Center
gl_ES: Centar

en: Right
gl_ES: Dereita

en: Left
gl_ES: Esquerda

en: Text Align
gl_ES: Aliñación de texto

en: Font Family
gl_ES: Familia da fonte

en: Lowercase
gl_ES: Minúsculas

en: Uppercase
gl_ES: Maiúsculas

en: Capitalize
gl_ES: Capitalizar

en: Text Transform
gl_ES: Transformación de texto

en: Small Caps
gl_ES: Minúsculas

en: Font Variant
gl_ES: Variante da fonte

en: Line Through
gl_ES: Tachado

en: Overline
gl_ES: Superliñado

en: Underline
gl_ES: Subliñar

en: Text Decoration
gl_ES: Decoración de texto

en: Italic
gl_ES: Itálica

en: None
gl_ES: Ningunha

en: Font Style
gl_ES: Estilo da fonte

en: Lighter
gl_ES: Máis claro

en: Bolder
gl_ES: Máis escuro

en: Bold
gl_ES: Grosa

en: Font Weight
gl_ES: Grosor da fonte

en: Line Height
gl_ES: Alto de liña

en: Font Size
gl_ES: Tamaño da fonte

en: Text Color
gl_ES: Cor do Texto

en: Text
gl_ES: Texto
