Plugins - Page Builder by SiteOrigin - Stable (latest release) - en to uk_UA translation catalogue (346 entries)

en: %d hour
uk_UA: %d година

en: %d hours
uk_UA: %d години

en: %d minute
uk_UA: %d хвилина

en: %d minutes
uk_UA: %d хвилин

en: %d second
uk_UA: %d секунд

en: %d seconds
uk_UA: %d секунд

en: %s Style
uk_UA: Стиль %s

en: %s Widget | %s Widgets
uk_UA[0]: Віджет %s
uk_UA[1]: %s Віджети
uk_UA[2]: %s Віджетів

en: %s before
uk_UA: %s раніше

en: (opens in a new window)
uk_UA: (відкриється в новому вікні)

en: A Call to Action block
uk_UA: Блок заклику до дії

en: A basic slider widget.
uk_UA: Основний віджет слайдера.

en: A complete SiteOrigin Page Builder layout as a widget.
uk_UA: Макет конструктора сторінок SiteOrigin у вигляді віджета.

en: A drag and drop, responsive page builder that simplifies building your website.
uk_UA: Чуйний конструктор сторінок з драг-енд-дроп, що спрощує створення вашого сайту.

en: A rich text editor
uk_UA: Текстовий редактор

en: A self hosted video player.
uk_UA: Плеєр завантажених відео.

en: A simple button
uk_UA: Проста кнопка

en: Activate
uk_UA: Активувати

en: Add New Widget %s
uk_UA: Додати новий віджет %s

en: Add Row
uk_UA: Додати рядок

en: Add Widget
uk_UA: Додати віджет

en: Add Widget Below
uk_UA: Додати віджет нижче

en: Additional
uk_UA: Додаткові

en: Additional Arguments
uk_UA: Додаткові аргументи

en: Additional query arguments. See 1{query_posts}.
uk_UA: Додаткові аргументи запиту. Див. 1 {query_posts}.

en: Addons
uk_UA: Додатки

en: All
uk_UA: Всі

en: All Widgets
uk_UA: Усі віджети

en: Always
uk_UA: Завжди

en: An image that animates in when it enters the screen.
uk_UA: Анімація включається при появі зображення на екрані.

en: An image that displays before the video starts playing.
uk_UA: Зображення, що відображається до відтворення Відео.

en: Animated Image (PB)
uk_UA: Анімоване зображення (PB)

en: Animation
uk_UA: Анімація

en: Are you sure?
uk_UA: Ви впевнені?

en: Ascending
uk_UA: У порядку збільшення

en: Attachment Page
uk_UA: Сторінка прикріпленого файлу

en: Attributes
uk_UA: Атрибути

en: Author
uk_UA: Автор

en: Auto Play Video
uk_UA: Автозапуск відео

en: Automatic
uk_UA: Автоматично

en: Background Color
uk_UA: Фоновий колір

en: Background Image
uk_UA: Фонове зображення

en: Background Image Display
uk_UA: Показ Фонового зображення

en: Background Image Opacity
uk_UA: Непрозорість фонового зображення

en: Background Image Size
uk_UA: Розмір фонового зображення

en: Block Editor
uk_UA: Блоковий редактор

en: Blog
uk_UA: Блог

en: Blur
uk_UA: Розмиття

en: Border Color
uk_UA: Колір межі

en: Border Radius
uk_UA: Радіус межі

en: Border Thickness
uk_UA: Товщина межі

en: Bottom
uk_UA: Низ

en: Bottom Margin
uk_UA: Нижнє поле

en: Box Shadow
uk_UA: Тінь блоку

en: Box Shadow Hover
uk_UA: Тінь боксу при наведенні

en: Button
uk_UA: Кнопка

en: Button (PB)
uk_UA: Кнопка (PB)

en: Button Alignment
uk_UA: Вирівнювання кнопки

en: Button Text
uk_UA: Текст кнопки

en: Button URL
uk_UA: URL кнопки

en: Call To Action (PB)
uk_UA: Заклик до дії (PB)

en: Center
uk_UA: Центр

en: Centered, with original size
uk_UA: Центрований, оригінальний розміром

en: Choose Media
uk_UA: Виберіть Медіа

en: Choose images from your media library.
uk_UA: Виберіть зображення з медіатеки.

en: Click here
uk_UA: Натиснути тут

en: Clone %s
uk_UA: Клонувати %s

en: Clone: %s
uk_UA: Клонувати: %s

en: Close
uk_UA: Закрити

en: Color
uk_UA: Колір

en: Column
uk_UA: Колонка

en: Columns
uk_UA: Колонки

en: Comma separated attachment IDs. Defaults to all current page's attachments.
uk_UA: Комами відокремлені ID вкладень. Стандартні для всіх вкладень поточної сторінки.

en: Comment Count
uk_UA: Кількість Коментарів

en: Contain
uk_UA: Містити

en: Content
uk_UA: Вміст

en: Converted to editor
uk_UA: Перетворено до редактора

en: Copy Content
uk_UA: Копіювати вміст

en: Copy Row
uk_UA: Копіювати рядок

en: Copy Styles
uk_UA: Копіювання стилів

en: Copy content from Page Builder to post content.
uk_UA: Копіюйте вміст з Builder Page до вмісту публікації.

en: Cover
uk_UA: Обкладинка

en: Current
uk_UA: Поточний

en: Custom Home Page
uk_UA: Користувацька домашня сторінка

en: Custom Home Page Builder
uk_UA: Власний Домашня Сторінка Builder

en: Date
uk_UA: Дата

en: Default
uk_UA: За замовчуванням

en: Default spacing between columns in each row.
uk_UA: Стандартний інтервал між стовпцями в кожному рядку.

en: Delete
uk_UA: Видалити

en: Delete Row
uk_UA: Видалити рядок

en: Delete Widget
uk_UA: Видалити віджет

en: Delete widget
uk_UA: Видалити віджет

en: Demo
uk_UA: Демо

en: Descending
uk_UA: У порядку зменшення

en: Design
uk_UA: Дизайн

en: Destination URL
uk_UA: URL-адреса призначення

en: Dismiss Notice
uk_UA: Відхилити сповіщення

en: Display Content
uk_UA: Показувати контент

en: Display site features as a collection of icons.
uk_UA: Показати функції сайту як набір значків.

en: Display the SiteOrigin Installer admin menu item.
uk_UA: Відобразити пункт меню адміністрування SiteOrigin Installer.

en: Display your posts as a carousel.
uk_UA: Показати Ваші повідомлення як карусель.

en: Displays a bullet list of elements
uk_UA: Відображає ненумерований список елементів

en: Displays a bullet list of points
uk_UA: Відображає маркований список

en: Displays a gallery.
uk_UA: Відображає галерею.

en: Displays a post loop.
uk_UA: Відображає цикл публікації.

en: Displays a simple image.
uk_UA: Відображає просте зображення.

en: Displays content from the current post.
uk_UA: Відображає вміст поточного запису.

en: Do you want to browse the Prebuilt Layouts directory?
uk_UA: Ви хочете перейти до перегляду встановленого каталогу макетів?

en: Documentation
uk_UA: Документатція

en: Done
uk_UA: Готово

en: Download Layout
uk_UA: Завантажити макет

en: Draft
uk_UA: Чернетка

en: Drop import file here
uk_UA: Перетягніть файл імпорту сюди

en: Duplicate
uk_UA: Дублювати

en: Duplicate Row
uk_UA: Дублювати рядок

en: Duplicate Widget
uk_UA: Дублювати віджет

en: Duplicate widget
uk_UA: Дублювати віджет

en: Edit
uk_UA: Редагувати

en: Edit Home Page
uk_UA: Редагувати Головну сторінку

en: Edit Row
uk_UA: Редагувати рядок

en: Edit Widget
uk_UA: Редагувати віджет

en: Edit widget
uk_UA: Редагувати віджет

en: Email Support
uk_UA: Підтримка поштою

en: Embedded Video (PB)
uk_UA: Вставлене відео (PB)

en: Embeds a video.
uk_UA: Вставляє відео.

en: Enable
uk_UA: Увімкнути

en: Enable more widgets in the 1{Widgets Bundle settings}.
uk_UA: Увімкніть інші віджети в 1 {Налаштування набору віджетів}.

en: Enabled
uk_UA: Увімкнено

en: Error uploading or importing file.
uk_UA: Помилка завантаження або імпорту файлу.

en: Exclude Sticky
uk_UA: Виключити прикріплені

en: External URL
uk_UA: Зовнішній URL

en: Fade In
uk_UA: Виникнення

en: Feature List
uk_UA: Особливий список

en: Featured Image
uk_UA: Головне зображення

en: Features Text
uk_UA: Особливості Текст

en: File
uk_UA: Файл

en: Fixed
uk_UA: Фіксовано

en: Font Color
uk_UA: Колір шрифту

en: Footer
uk_UA: Підвал

en: Full
uk_UA: Повний

en: Full Height
uk_UA: На всю висоту

en: Full Width
uk_UA: На всю ширину

en: Full Width Container
uk_UA: Повна ширина Контейнер

en: Full Width Stretched
uk_UA: Повна ширина розтягнута

en: Gallery (PB)
uk_UA: Галерея (PB)

en: Gallery Images
uk_UA: Зображення галереї

en: Gallery Type
uk_UA: Тип галереї

en: General
uk_UA: Загальне

en: Get Premium
uk_UA: Перейти до Преміум аккаунта

en: Gutter
uk_UA: Інтервал між стовпцями

en: Header
uk_UA: Заголовок

en: Help
uk_UA: Допомога

en: History
uk_UA: Історія

en: Home Page
uk_UA: Домашня сторінка

en: Home page updated. 1{View page}.
uk_UA: Домашня сторінка оновлена. 1 {Переглянути сторінку}.

en: Horizontal Offset
uk_UA: Горизонтальне зміщення

en: If the template supports it, cut posts and display the more link.
uk_UA: Якщо шаблон підтримує дану функцію, обрізати запис і включити відображення посилання "Далі".

en: Ignore Sticky
uk_UA: Ігнорувати прикріплені

en: Image
uk_UA: Зображення

en: Image (PB)
uk_UA: Зображення (PB)

en: Image Size
uk_UA: Розмір зображення

en: Image URL
uk_UA: URL зображення

en: Import/Export
uk_UA: Імпортування/Експортування

en: Information Text
uk_UA: Інформаційний текст

en: Insert
uk_UA: Вставити

en: Insert after
uk_UA: Вставити після

en: Insert before
uk_UA: Вставити до

en: Inset
uk_UA: Внутрішня

en: Install
uk_UA: Встановити

en: Install Page Builder Plugin
uk_UA: Встановити Page Builder плагін

en: Install the 1{Widgets Bundle} to get extra widgets.
uk_UA: Встановіть 1 {Набор Віджетів}, щоб отримати додаткові віджети.

en: Installing %s
uk_UA: Встановлення %s

en: Invalid nonce.
uk_UA: Невірний ідентифікатор.

en: Invalid request.
uk_UA: Невірний запит.

en: Justify
uk_UA: По ширині

en: Large
uk_UA: Великий

en: Layout
uk_UA: Компонування

en: Layout Builder
uk_UA: Конструктор Макетів

en: Layout Builder Widget
uk_UA: Віджет Конструктор Макетів

en: Layouts
uk_UA: Компонування

en: Layouts Directory
uk_UA: Каталог макетів

en: Left
uk_UA: Ліворуч

en: Legacy
uk_UA: Застаріле

en: Legacy Bundled Widgets
uk_UA: Застарівші Набори Віджетів

en: Link Color
uk_UA: Колір посилання

en: Link Hover Color
uk_UA: Колір посилання при наведенні

en: Link To
uk_UA: Посилання до

en: List (PB)
uk_UA: Список (PB)

en: Live Editor
uk_UA: Візуальний редактор

en: Load legacy widgets from Page Builder 1.
uk_UA: Завантажте застарілі віджети з Builder 1.

en: Loading prebuilt layout
uk_UA: Завантаження готового макету

en: Location
uk_UA: Розташування

en: Margin
uk_UA: Зовнішній відступ

en: Medium
uk_UA: Середній

en: Menu Order
uk_UA: Порядок меню

en: Missing Widget
uk_UA: Відсутній Віджет

en: Mobile Layout
uk_UA: Мобільний макет

en: Mobile Width
uk_UA: Мобільна ширина

en: Modern
uk_UA: Сучасний

en: Modified
uk_UA: Змінений

en: More Link
uk_UA: Більше Посилань

en: Name
uk_UA: Ім'я

en: Never
uk_UA: Ніколи

en: New Row
uk_UA: Новий рядок

en: Next
uk_UA: Далі

en: No Results
uk_UA: Немає результатів

en: None
uk_UA: Немає

en: Now
uk_UA: Зараз

en: Off
uk_UA: Вимкнути

en: On
uk_UA: Увімк.

en: Only Sticky
uk_UA: Тільки прикріплені

en: Open Builder
uk_UA: Відкрити конструктор

en: Open In New Window
uk_UA: Відкрити у новому вікні

en: Or
uk_UA: Або

en: Order
uk_UA: Порядок

en: Order By
uk_UA: Сортувати за

en: Original
uk_UA: Оригінальний

en: Padding
uk_UA: Внутрішній відступ

en: Page Builder Change History
uk_UA: Історія змін Page Builder

en: Page Builder Content
uk_UA: Вміст Page Builder

en: Page Builder Settings
uk_UA: Налаштування Page Builder

en: Page Builder Widgets
uk_UA: Віджети Page Builder

en: Page Builder by SiteOrigin
uk_UA: Page Builder від SiteOrigin

en: Page Builder doesn't know about this widget.
uk_UA: Page Builder не знає про цей віджет.

en: Page Builder layouts
uk_UA: Макети Page Builder

en: Parallax
uk_UA: Паралакс

en: Parallax Type
uk_UA: Тип паралакса

en: Parent
uk_UA: Предок

en: Per
uk_UA: За

en: Please read the 1{settings guide} of the Page Builder documentation for help.
uk_UA: Будь ласка, ознайомтеся з довідкою 1 {Посібник із налаштування} документації Page Builder.

en: Plugin
uk_UA: Плагін

en: Plugins
uk_UA: Плагіни

en: Post Content
uk_UA: Вміст запису

en: Post ID
uk_UA: ID Запису

en: Post In Order
uk_UA: Опублікувати в порядку

en: Post Loop
uk_UA: Цикл Запису

en: Post Type
uk_UA: Тип запису

en: Post Types
uk_UA: Типи записів

en: Poster URL
uk_UA: Постер URL

en: Posts Per Page
uk_UA: Постів на Сторінці

en: Posts query
uk_UA: Запит записів

en: Prebuilt Layouts
uk_UA: Готові Макети

en: Prebuilt layout loaded
uk_UA: Готовий макет завантажений

en: Preview
uk_UA: Переглянути

en: Previous
uk_UA: Попередній

en: Price
uk_UA: Ціна

en: Price Box (PB)
uk_UA: Поле вартості (PB)

en: Random
uk_UA: Випадково

en: Read More
uk_UA: Читати далі

en: Read the 1{full documentation} on SiteOrigin. Ask a question on our 2{support forum} if you need help and sign up to 3{our newsletter} to stay up to date with future developments.
uk_UA: Прочитайте 1 {повну документацію} на сайті SiteOrigin. Якщо Вам необхідна допомога, задайте питання на нашому 2 {форумі технічної підтримки} і підпишіться на 3 {нашу розсилку} для отримання інформації про оновлення та нові розробки.

en: Recommended Widgets
uk_UA: Рекомендовані віджети

en: Remove
uk_UA: Видалити

en: Responsive Layout
uk_UA: Адаптивна розмітка

en: Restore Version
uk_UA: Відновити версію

en: Right
uk_UA: Праворуч

en: Row
uk_UA: Рядок

en: Row Gutter
uk_UA: Інтервал між стовпцями

en: Row Layout
uk_UA: Макет рядка

en: Row Styles
uk_UA: Стилі рядків

en: Row added
uk_UA: Рядок додано

en: Row and Widget Styles
uk_UA: Стилі рядків та віджетів

en: Row and widget styles give you all the control you need to make your content uniquely your own. Change attributes like paddings, background colours and column spacing. You can also enter custom CSS and CSS classes if you need even finer grained control.
uk_UA: Стилі рядків і віджетів дають вам усі можливості, щоб зробити ваш контент унікальним і неповторним. Змінюйте такі атрибути, як відступи, кольори фону та інтервали між стовпчиками. Ви також можете вводити власні CSS і CSS-класи, якщо вам потрібен ще більш тонкий контроль.

en: Row deleted
uk_UA: Рядок видалено

en: Row duplicated
uk_UA: Рядок дубльовано

en: Row edited
uk_UA: Рядок редаговано

en: Row moved
uk_UA: Рядок переміщено

en: Save
uk_UA: Зберегти

en: Save Draft
uk_UA: Зберегти

en: Save Home Page
uk_UA: Зберегти домашню сторінку

en: Save Settings
uk_UA: Зберегти налаштування

en: Save and reload this page to start using the widget after you've installed it.
uk_UA: Збережіть та перезавантажте цю сторінку, щоб почати користуватися віджетом після його встановлення.

en: Search
uk_UA: Пошук

en: Search Settings
uk_UA: Налаштування пошуку

en: Search Widgets
uk_UA: Шукати віджети

en: Select Image
uk_UA: Вибрати зображення

en: Select Import File
uk_UA: Оберіть файл імпорту

en: Self Hosted Video (PB)
uk_UA: Завантажене відео (PB)

en: Settings
uk_UA: Налаштування

en: Settings Saved
uk_UA: Налаштування збережені

en: SiteOrigin Button
uk_UA: Кнопка SiteOrigin

en: SiteOrigin Editor
uk_UA: SiteOrigin Редактор

en: SiteOrigin Features
uk_UA: SiteOrigin Особливості

en: SiteOrigin Image
uk_UA: Зображення SiteOrigin

en: SiteOrigin Post Carousel
uk_UA: SiteOrigin Карусель

en: SiteOrigin Slider
uk_UA: Слайдер SiteOrigin

en: SiteOrigin Widgets Bundle
uk_UA: SiteOrigin Набір Віджетів

en: Slide Down
uk_UA: Ковзання вниз

en: Slide Left
uk_UA: Ковзання ліворуч

en: Slide Right
uk_UA: Ковзання праворуч

en: Slide Up
uk_UA: Ковзання вгору

en: Spread
uk_UA: Поширення

en: Standard
uk_UA: Стандартний

en: Start each new point with an asterisk (*)
uk_UA: Почати кожний новий пункт зірочкою (*)

en: Sticky Posts
uk_UA: Приліплені записи

en: Stretch
uk_UA: Розтягнути

en: Style
uk_UA: Стиль

en: Sub Title
uk_UA: Підзаголовок

en: Support
uk_UA: Підтримка

en: Support Forum
uk_UA: Форум підтримки

en: Template
uk_UA: Шаблон

en: Template not found
uk_UA: Шаблон не знайдено

en: Testimonial (PB)
uk_UA: Відгук

en: Text
uk_UA: Текст

en: The HTML used for widget titles. {{title}} is replaced with the widget title.
uk_UA: HTML використовується для назв віджетів. {{title}} замінюється заголовком віджета.

en: The container used for the full width layout.
uk_UA: Контейнер використовується для макета повної ширини.

en: The page layouts are responsive and fully customizable.
uk_UA: Макет сторінки є чуйним і повністю настроюється.

en: The widget 1{%1$s} is not available. Please try locate and install the missing plugin. Post on the 2{support forums} if you need help.
uk_UA: Віджет 1 (%1$s) недоступний. Будь ласка, спробуйте знайти та встановити відсутній плагін. Опублікуйте на 2 (форумах підтримки), якщо вам потрібна допомога.

en: Theme
uk_UA: Тема

en: Themes
uk_UA: Теми

en: This interface requires Javascript
uk_UA: Цей інтерфейс вимагає JavaScript

en: Thumbnail
uk_UA: Мініатюра

en: Tiled Image
uk_UA: Зображення плиткою

en: Title
uk_UA: Заголовок

en: Toggle editor selection menu
uk_UA: Перемкнути меню вибору редактора

en: Top
uk_UA: Верх

en: Untitled
uk_UA: Без назви

en: Untitled Widget
uk_UA: Віджет без назви

en: Update
uk_UA: Оновити

en: Version restored
uk_UA: Версія відновлена

en: Vertical Alignment
uk_UA: Вертикальне вирівнювання

en: Vertical Offset
uk_UA: Вертикальне зміщення

en: Video
uk_UA: Відео

en: Video URL
uk_UA: URL-адреса відео

en: Welcome
uk_UA: Ласкаво просимо

en: Welcome To SiteOrigin Page Builder
uk_UA: Ласкаво просимо до конструктора сторінок SiteOrigin

en: Widget
uk_UA: Віджет

en: Widget Styles
uk_UA: Стилі віджетів

en: Widget Title HTML
uk_UA: Віджет Заголовок HTML

en: Widget added
uk_UA: Віджет додано

en: Widget deleted
uk_UA: Віджет видалено

en: Widget duplicated
uk_UA: Віджет дубльовано

en: Widget edited
uk_UA: Віджет редаговано

en: Widget moved
uk_UA: Віджет переміщено

en: Widgets
uk_UA: Віджети

en: WordPress Widgets
uk_UA: Віджети WordPress

en: Would you like to clear your Page Builder content and revert to using the standard visual editor?
uk_UA: Ви хочете очистити вміст Page Builder і повернутися до використання стандартного візуального редактора?

en: Would you like to copy this editor's existing content to Page Builder?
uk_UA: Ви хотіли б скопіювати існуючий вміст редактора в Page Builder?

en: You can enable the legacy (PB) widgets in the 1{Page Builder settings}.
uk_UA: Ви можете ввімкнути віджети зі старої версії (PB) в 1{Налаштування Page Builder}.

en: You can use SiteOrigin Page Builder to create home and sub pages, filled your own widgets.
uk_UA: Ви можете використовувати SiteOrigin Page Builder для створення домашніх і допоміжних сторінок, заповнивши власні віджети.

en: You need to install 1{%1$s} to use the widget 2{%2$s}.
uk_UA: Вам потрібно встановити 1 {%1$s}, щоб використовувати віджет 2 {%2$s}.

en: Your search didn't return any results
uk_UA: Ваш пошук не дав результатів

en: Your theme doesn't have any post loops.
uk_UA: У вашій темі немає циклів публікації.

en: documentation
uk_UA: документація

en: edit gallery
uk_UA: редагувати галерею

en: left
uk_UA: залишилось

en: right
uk_UA: праворуч
