Plugins - Page Builder by SiteOrigin - Stable (latest release) - en to sv_SE translation catalogue (379 entries)

en: Column Count:
sv_SE: Antal kolumner:

en: Column Actions
sv_SE: Kolumnåtgärder

en: Add Widget to Column
sv_SE: Lägg till widget till kolumn

en: Save Now
sv_SE: Spara nu

en: Documentation
sv_SE: Dokumentation

en: Install
sv_SE: Installera

en: Get SiteOrigin Premium
sv_SE: Skaffa SiteOrigin Premium

en: Plugin
sv_SE: Tillägg

en: All
sv_SE: Alla

en: Themes
sv_SE: Teman

en: Plugins
sv_SE: Tillägg

en: Activate
sv_SE: Aktivera

en: Installer
sv_SE: Installerare

en: Click here
sv_SE: Klicka här

en: Full Height
sv_SE: Full höjd

en: Border Thickness
sv_SE: Ramtjocklek

en: Background Image Size
sv_SE: Bakgrundsbildens storlek

en: Soft Red
sv_SE: Mjuk röd

en: Choose Media
sv_SE: Välj media

en: Lime Green
sv_SE: Limegrön

en: Spread
sv_SE: Spridning

en: Blur
sv_SE: Oskärpa

en: Vertical Offset
sv_SE: Vertikal förskjutning

en: Horizontal Offset
sv_SE: Horisontell förskjutning

en: Color
sv_SE: Färg

en: Box Shadow
sv_SE: Skugga på ruta

en: Border Radius
sv_SE: Ramradie

en: Box Shadow Hover
sv_SE: Skugga på ruta vid hovring

en: Get fast email support for Page Builder with %link%.
sv_SE: Skaffa snabb support via e-post för Page Builder med %link%.

en: Mobile Margin
sv_SE: Mobilmarginal

en: Link Hover Color
sv_SE: Länkfärg vid hovring

en: Settings
sv_SE: Inställningar

en: Allow margin below the last row.
sv_SE: Tillåt marginal under sista raden.

en: Legacy
sv_SE: Bakåtkompatibelt läge

en: This setting is only applicable in the Classic Editor.
sv_SE: Denna inställning är endast tillämplig i den klassiska redigeraren.

en: Footer
sv_SE: Sidfot

en: Header
sv_SE: Sidhuvud

en: Automatic
sv_SE: Automatiskt

en: Disable Parallax On Mobile
sv_SE: Inaktivera parallax på mobil

en: Help
sv_SE: Hjälp

en: Vertical Alignment
sv_SE: Vertikal justering

en: Stretch
sv_SE: Sträck

en: No Collapse
sv_SE: Ingen minimering

en: Fixed
sv_SE: Fixerad

en: Contain
sv_SE: Innesluten

en: Padding when on mobile devices.
sv_SE: Padding när man är på mobila enheter.

en: Mobile Padding
sv_SE: Mobil-padding

en: %s ID
sv_SE: %s-ID

en: A custom ID used for this %s.
sv_SE: Ett anpassat ID som används för detta %s.

en: %s Class
sv_SE: %s-klass

en: Right on Top
sv_SE: Höger om toppen

en: Left on Top
sv_SE: Vänster om toppen

en: Use row setting
sv_SE: Använd radinställning

en: Margin
sv_SE: Marginal

en: Margins around the widget.
sv_SE: Marginaler kring widgeten.

en: Collapse Behaviour
sv_SE: Minimera beteende

en: Space below the row. Default is %spx.
sv_SE: Utrymme under raden. Standard är %spx.

en: Collapse Order
sv_SE: Minimera sortering

en: Link Color
sv_SE: Länkfärg

en: More link
sv_SE: Fler länkar

en: Block Editor
sv_SE: Blockredigerare

en: %s Widget | %s Widgets
sv_SE[0]: %s widget
sv_SE[1]: %s widgetar

en: New Row
sv_SE: Ny rad

en: Draft
sv_SE: Utkast

en: Paste Row
sv_SE: Klistra in rad

en: Copy Row
sv_SE: Kopiera rad

en: Row Actions
sv_SE: Radåtgärder

en: Paste Widget Below
sv_SE: Klistra in widgeten nedan

en: Copy Widget
sv_SE: Kopiera widget

en: Delete Widget
sv_SE: Ta bort widget

en: Duplicate Widget
sv_SE: Duplicera widget

en: Edit Widget
sv_SE: Redigera widget

en: Paste Widget
sv_SE: Klistra in widget

en: External URL
sv_SE: Extern URL

en: Bottom
sv_SE: Botten

en: Top
sv_SE: Toppen

en: Mobile Layout
sv_SE: Mobillayout

en: Invalid nonce.
sv_SE: Ogiltig engångskod.

en: Clone %s
sv_SE: Klona %s

en:  - Results For:
sv_SE:  – resultat för:

en: Copy Styles
sv_SE: Kopiera stilar

en: Last Row With Margin
sv_SE: Sista rad med marginal

en: Default margin below rows and widgets.
sv_SE: Standardmarginal under rader och widgetar.

en: Always
sv_SE: Alltid

en: Never
sv_SE: Aldrig

en: Detect older browsers
sv_SE: Upptäck äldre webbläsare

en: Preview
sv_SE: Förhandsgranska

en: Get Premium
sv_SE: Skaffa Premium

note: translators: accessibility text
en: (opens in a new window)
sv_SE: (öppnas i ett nytt fönster)

en: Blog
sv_SE: Blogg

en: Update
sv_SE: Uppdatera

en: Save Draft
sv_SE: Spara utkast

en: Insert before
sv_SE: Infoga före

en: Insert after
sv_SE: Infoga efter

en: documentation
sv_SE: dokumentation

en: Row
sv_SE: Rad

en: Addons
sv_SE: Utökningar

en: Edit History
sv_SE: Redigera historik

en: Layouts
sv_SE: Layouter

en: Get More Features
sv_SE: Skaffa fler funktioner

en: Live Editing
sv_SE: Live-redigering

en: Welcome
sv_SE: Välkommen

en: Welcome To SiteOrigin Page Builder
sv_SE: Välkommen till SiteOrigin Page Builder

en: Replace current
sv_SE: Ersätt nuvarande

en: Email Support
sv_SE: E‑postsupport

en: Use Classic Editor for New Posts
sv_SE: Använd klassisk redigerare för nya inlägg

en: SiteOrigin Page Builder News
sv_SE: SiteOrigin Page Builder-nyheter

en: Prebuilt Layout
sv_SE: Förbyggd layout

en: Page Builder Addons
sv_SE: Utökningar för Page Builder

en: The supplied nonce is invalid.
sv_SE: Den angivna engångskoden är ogiltig.

en: %s is ready to insert.
sv_SE: %s är klar att infogas.

en: Row pasted
sv_SE: Rad inklistrad

en: Read our %s if you need help.
sv_SE: Läs vår %s om du behöver hjälp.

en: Add a {{%= items[0] %}}, {{%= items[1] %}} or {{%= items[2] %}} to get started.
sv_SE: Lägg till en {{%= items[0] %}}, {{%= items[1] %}} eller {{%= items[2] %}} för att komma igång.

en: Add a {{%= items[0] %}} or {{%= items[1] %}} to get started.
sv_SE: Lägg till en {{%= items[0] %}} eller {{%= items[1] %}}för att komma igång.

en: Add a {{%= items[0] %}} to get started.
sv_SE: Lägg till en {{%= items[0] %}} för att komma igång.

en: Widget Actions
sv_SE: Widget-åtgärder

en: Row and Widget Styles
sv_SE: Rad- och widgetstilar

en: Simple Drag and Drop
sv_SE: Enkel dra och släpp

en: Untitled
sv_SE: Utan rubrik

en: Display Widget Count
sv_SE: Visa antal widgetar

en: Toggle mobile mode
sv_SE: Slå på/av mobilläge

en: This widget can currently only be used in the WordPress admin interface.
sv_SE: Denna widget kan för närvarande bara användas i WordPress admingränssnitt.

en: Tablet Width
sv_SE: Tabellbredd

en: Invalid request.
sv_SE: Ogiltig begäran.

en: Use Tablet Layout
sv_SE: Använd layout för läsplatta

en: Toggle tablet mode
sv_SE: Slå på/av läge för läsplatta

en: Toggle desktop mode
sv_SE: Slå på/av läge för stationär dator

en: Add a %s, %s or %s to get started. Read our %s if you need help.
sv_SE: Lägg till en %s, %s eller %s för att komma igång. Läs vår %s om du behöver hjälp.

en: Pro Tip
sv_SE: Pro-tips

en: Missing layout ID or no such layout exists
sv_SE: Layout-ID saknas eller så finns det ingen sådan layout

en: Theme Defined Layouts
sv_SE: Temadefinierade layouter

en: File
sv_SE: Fil

en: Image (PB)
sv_SE: Bild (PB)

en: Displays a simple image.
sv_SE: Visar en enkel bild.

en: Embeds a video.
sv_SE: Bäddar in en video.

en: Self Hosted Video (PB)
sv_SE: Egen Videospelare (PB)

en: A self hosted video player.
sv_SE: Egen Videoplayer

en: Poster URL
sv_SE: URL till Videons Startbild

en: An image that displays before the video starts playing.
sv_SE: En bild som visas innan videon startar.

note: Description of the plugin
en: A drag and drop, responsive page builder that simplifies building your website.
sv_SE: Ett responsivt sidkonstruktörstillägg som gör det lättare att bygga din webbplats.

en: Auto Play Video
sv_SE: Spela upp video automatiskt

en: Video URL
sv_SE: Video-URL

en: Embedded Video (PB)
sv_SE: Inbäddad video (PB)

en: Attachment Page
sv_SE: Sida för bilaga

en: Open Builder
sv_SE: Öppna Buildern

en: Post Content
sv_SE: Inläggsinnehåll

en: None
sv_SE: Ingen

en: Post Loop
sv_SE: Inläggsloop

en: Displays a post loop.
sv_SE: Visar en inläsggsslinga.

en: Your theme doesn't have any post loops.
sv_SE: Din tema har inga inläggsslingor.

en: Template
sv_SE: Mall

en: If the template supports it, cut posts and display the more link.
sv_SE: Om mallen stöder det, korta ner inlägg och visa "mer" länken.

en: Post Type
sv_SE: Inläggstyp

en: Author
sv_SE: Författare

en: Name
sv_SE: Namn

en: Date
sv_SE: Datum

en: Modified
sv_SE: Modifierad

en: Random
sv_SE: Slumpmässigt

en: Menu Order
sv_SE: Menyordning

en: Post In Order
sv_SE: Inläggsordning

en: Descending
sv_SE: Fallande

en: Sticky Posts
sv_SE: Klistrade Inlägg

en: Default
sv_SE: Standard

en: Style
sv_SE: Stil

en: %s Style
sv_SE: %s Stil

en: Additional Arguments
sv_SE: Ytterligare argument

en: Gallery (PB)
sv_SE: Galleri (PB)

en: Displays a gallery.
sv_SE: Visar ett galleri.

en: Gallery Images
sv_SE: Galleribilder

en: Comma separated attachment IDs. Defaults to all current page's attachments.
sv_SE: Kommaseparerade ID's. Standardvärdet på alla aktuella sidors bilagor.

en: Image Size
sv_SE: Bildstorlek

en: Large
sv_SE: Stor

en: Full
sv_SE: Hel

en: Gallery Type
sv_SE: Gallerityp

en: An image that animates in when it enters the screen.
sv_SE: En bild som animeras när den kommer in i skärmen.

en: Animation
sv_SE: Animering

en: Button (PB)
sv_SE: Knapp (PB)

en: Open In New Window
sv_SE: Öppna i nytt fönster

en: Button Alignment
sv_SE: Knappjustering

en: Left
sv_SE: Vänster

en: Right
sv_SE: Höger

en: Justify
sv_SE: Justera

en: Call To Action (PB)
sv_SE: Uppmaning (PB)

en: A Call to Action block
sv_SE: Uppmaningsblock

en: Sub Title
sv_SE: Undertext

en: Button Text
sv_SE: Knapptext

en: Button
sv_SE: Knapp

en: List (PB)
sv_SE: Lista (PB)

en: Displays a bullet list of elements
sv_SE: Visar en punktlista över element

en: Start each new point with an asterisk (*)
sv_SE: Starta varje ny punkt med en asterisk (*)

en: Price
sv_SE: Pris

en: Information Text
sv_SE: Informationstext

en: Features Text
sv_SE: Egenskapstext

en: Location
sv_SE: Plats

en: Image
sv_SE: Bild

en: A complete SiteOrigin Page Builder layout as a widget.
sv_SE: En komplett SiteOrigin Page Builder utseende som en widget

en: Displays a bullet list of points
sv_SE: Visar en punktlista med punkter

en: Additional query arguments. See 1{query_posts}.
sv_SE: Ytterligare frågeargument. Se 1{Funktionsreferencen för/query posts}.

en: Link To
sv_SE: Länk till

en: Columns
sv_SE: Kolumner

en: Thumbnail
sv_SE: Miniatyr

en: edit gallery
sv_SE: redigera galleri

en: Testimonial (PB)
sv_SE: Omdöme (PB)

en: Feature List
sv_SE: Funktionslista

en: Price Box (PB)
sv_SE: Prisruta (PB)

en: Button URL
sv_SE: Knapp-URL

en: Center
sv_SE: Centrerat

en: Destination URL
sv_SE: Mål-URL

en: Slide Right
sv_SE: Glid höger

en: Slide Left
sv_SE: Glid vänster

en: Slide Down
sv_SE: Glid ner

en: Slide Up
sv_SE: Glid upp

en: Fade In
sv_SE: Tona in

en: Image URL
sv_SE: Bild-URL

en: Animated Image (PB)
sv_SE: Animerad bild (PB)

en: Only Sticky
sv_SE: Endast klistrat

en: Additional
sv_SE: Ytterligare

en: Exclude Sticky
sv_SE: Exkludera klistrat

en: Ignore Sticky
sv_SE: Ignorera klistrat

en: Ascending
sv_SE: Stigande

en: Order
sv_SE: Sortera

en: Comment Count
sv_SE: Antal kommentarer

en: Parent
sv_SE: Överordnad

en: Post ID
sv_SE: Inläggs-ID

en: Order By
sv_SE: Sortera efter

en: Posts Per Page
sv_SE: Inlägg per sida

en: Display Content
sv_SE: Visa innehåll

en: Featured Image
sv_SE: Utvald bild

en: Title
sv_SE: Rubrik

en: Displays content from the current post.
sv_SE: Visar innehåll från det nuvarande inlägget.

en: More Link
sv_SE: Fler länkar

en: Install Page Builder Plugin
sv_SE: Installera Page Builder Plugin

en: Installing %s
sv_SE: Installerar %s

en: Page Builder Content
sv_SE: Page Builder Innehåll

en: Row Styles
sv_SE: Radstilar

en: Widget Styles
sv_SE: Widgetstilar

en: Attributes
sv_SE: Attribut

en: Theme
sv_SE: Tema

en: SiteOrigin Button
sv_SE: SiteOrigin Knapp

en: SiteOrigin Widgets Bundle
sv_SE: SiteOrigin Samling av Widgetar

en: SiteOrigin Image
sv_SE: SiteOrigin Bild

en: Choose images from your media library.
sv_SE: Välj bild från mediabiblioteket

en: A basic slider widget.
sv_SE: En grundläggande sliderwidget.

en: SiteOrigin Features
sv_SE: SiteOrigin Egenskaper

en: Display site features as a collection of icons.
sv_SE: Visa siteegenskaper som en samling av ikoner.

en: SiteOrigin Post Carousel
sv_SE: SiteOrigin Inläggskarusell

en: Display your posts as a carousel.
sv_SE: Visa dina inlägg som en karusell

en: Jetpack
sv_SE: JetPack

en: Recommended Widgets
sv_SE: Rekomenderade Widgets

en: Post Types
sv_SE: Inläggstyper

en: Widget Title HTML
sv_SE: Widget Titel HTML

en: The HTML used for widget titles. {{title}} is replaced with the widget title.
sv_SE: HTML som används för widget titlar. {{title}} ersätts med widgetens titel.

en: Legacy Bundled Widgets
sv_SE: Äldre Bundlade Widgetar

en: Load legacy widgets from Page Builder 1.
sv_SE: Ladda äldre widgetar från Page Builder 1.

en: Mobile Width
sv_SE: Mobil Bredd

en: Row Gutter
sv_SE: Rad Fästmarginal

en: Default spacing between columns in each row.
sv_SE: Standardavstånd mellan kolumnerna i varje rad.

en: Full Width Container
sv_SE: Fullbredd behållare

en: The container used for the full width layout.
sv_SE: Behållaren använd för fullbredds layout.

en: Content
sv_SE: Innehåll

en: Copy content from Page Builder to post content.
sv_SE: Kopiera innehåll från Page Builder till inläggsinnehåll.

en: Search Settings
sv_SE: Sökinställningar

en: Custom Home Page Builder
sv_SE: Anpassad Hemside Byggare

en: Home Page
sv_SE: Startsida

en: Page Builder doesn't know about this widget.
sv_SE: Page Builder vet inte vad detta är för widget.

en: %d seconds
sv_SE: %d sekunder

en: %d minutes
sv_SE: %d minuter

en: %d hours
sv_SE: %d timmar

en: %d second
sv_SE: %d sekund

en: %d minute
sv_SE: %d minut

en: %d hour
sv_SE: %d timme

en: %s before
sv_SE: %s sedan

en: Now
sv_SE: Nu

en: Current
sv_SE: Nuvarande

en: Original
sv_SE: Orginal

en: Version restored
sv_SE: Version återställd

en: Widget added
sv_SE: Widget tillagd

en: Widget duplicated
sv_SE: Widget duplicerad

en: Widget moved
sv_SE: Widget flyttad

en: Row deleted
sv_SE: Rad borttagen

en: Row added
sv_SE: Rad tillagd

en: Row moved
sv_SE: Rad flyttad

en: Row duplicated
sv_SE: Rad duplicerad

en: Prebuilt layout loaded
sv_SE: Förinställt utseende laddat

en: Loading prebuilt layout
sv_SE: Ladda förinställt utseende

en: Would you like to copy this editor's existing content to Page Builder?
sv_SE: Vill du kopiera denna editors befintliga innehåll till Page Builder

en: Would you like to clear your Page Builder content and revert to using the standard visual editor?
sv_SE: Vill du rensa din Page Builders innehåll och återgå till att använda standard visuella redigeraren?

en: Layout Builder Widget
sv_SE: Layouttillverkare Widget

en: Are you sure?
sv_SE: Är du säker?

en: Page Builder layouts
sv_SE: Page Builder Layouter

en: Error uploading or importing file.
sv_SE: Ett fel uppstod vid uppladdning eller import av fil.

en: Save and reload this page to start using the widget after you've installed it.
sv_SE: Spara och ladda om denna sida för att börja använda widgeten när du har installerat den.

en: Support Forum
sv_SE: Supportforum

en: On
sv_SE: På

en: Off
sv_SE: Av

en: Custom Home Page
sv_SE: Anpassad Startsida

en: This interface requires Javascript
sv_SE: Detta gränssnitt kräver Javascript

en: You can use SiteOrigin Page Builder to create home and sub pages, filled your own widgets.
sv_SE: Du kan använda SiteOrigin Page Builder för att skapa hem och undersidor, fyllda med dina egna widgets.

en: The page layouts are responsive and fully customizable.
sv_SE: Sidolayouterna är responsiva och helt anpassningsbara.

en: History
sv_SE: Historik

en: Live Editor
sv_SE: Editera Live

en: Duplicate
sv_SE: Duplicera

en: Done
sv_SE: Färdig

en: Close
sv_SE: Stäng

en: Insert
sv_SE: Infoga

en: Save
sv_SE: Spara

en: Search
sv_SE: Sök

en: Clone: %s
sv_SE: Klona: %s

en: Drop import file here
sv_SE: Dra och Släpp importfilen här

en: Or
sv_SE: eller

en: Select Import File
sv_SE: Välj fil att importera

en: Download Layout
sv_SE: Ladda ner layout

en: The widget 1{%1$s} is not available. Please try locate and install the missing plugin. Post on the 2{support forums} if you need help.
sv_SE: Widgeten 1{%1$s} är inte tillgänglig. Försök hitta och installera den saknade pluginen. Gör ett inlägg på något av de 2{supportforumen} om du behöver hjälp.

en: Enable more widgets in the 1{Widgets Bundle settings}.
sv_SE: Aktivera fler widgets i 1{Widgets Bundle settings}.

en: Install the 1{Widgets Bundle} to get extra widgets.
sv_SE: Installera 1{Widgets Bundle} för att få fler widgetar.

en: You can enable the legacy (PB) widgets in the 1{Page Builder settings}.
sv_SE: Du kan göra det möjligt för äldre (PB) widgetar i {Page Builder inställningar}.

en: You need to install 1{%1$s} to use the widget 2{%2$s}.
sv_SE: Du måste installera 1{%1$s} för att kunna använda widgeten 2{%2$s}.

en: Please read the 1{settings guide} of the Page Builder documentation for help.
sv_SE: Vänligen läs 1{inställningsguiden} för Page Builder dokumentationen för hjälp.

en: Home page updated. 1{View page}.
sv_SE: Startsida är uppdaterad.1{View page}.

en: Read the 1{full documentation} on SiteOrigin. Ask a question on our 2{support forum} if you need help and sign up to 3{our newsletter} to stay up to date with future developments.
sv_SE: Läs 1 {full documentation} på SiteOrigin. Ställ en fråga på våra 2 {support forum} om du behöver hjälp och registrera dig till 3 {our newsletter} för att hålla dig uppdaterad med den framtida utvecklingen.

en: Column
sv_SE: Kolumn

en: Previous
sv_SE: Föregående

en: Next
sv_SE: Nästa

en: No Results
sv_SE: Inga resultat

en: Your search didn't return any results
sv_SE: Din sökning gav inga resultat

en: Enable
sv_SE: Aktivera

en: Read More
sv_SE: Läs mer

en: Layouts Directory
sv_SE: Katalog för layouter

en: Do you want to browse the Prebuilt Layouts directory?
sv_SE: Vill du titta igenom katalogen med förbyggda layouter?

en: A rich text editor
sv_SE: Visuell textredigerare

en: Converted to editor
sv_SE: Konverterat till redigerare

en: Add Widget Below
sv_SE: Lägg till widgetar nedan

en: Restore Version
sv_SE: Återställ version

en: Page Builder Change History
sv_SE: Page Builder ändringshistorik

en: Import/Export
sv_SE: Importera/exportera

en: Prebuilt Layouts
sv_SE: Förbyggda layouter

en: Add New Widget %s
sv_SE: Lägg till ny widget %s

en: Delete
sv_SE: Ta bort

en: Edit
sv_SE: Redigera

en: Delete Row
sv_SE: Ta bort rad

en: Duplicate Row
sv_SE: Duplicera rad

en: Edit Row
sv_SE: Redigera rad

en: Add Widget
sv_SE: Lägg till widget

en: Save Home Page
sv_SE: Spara startsida

en: Edit Home Page
sv_SE: Redigera startsida

en: Untitled Widget
sv_SE: Namnlös widget

en: Add Row
sv_SE: Lägg till rad

en: Search Widgets
sv_SE: Sök widgetar

en: Row edited
sv_SE: Rad redigerad

en: Widget edited
sv_SE: Widget redigerad

en: Widget deleted
sv_SE: Widget borttagen

en: All Widgets
sv_SE: Alla widgetar

en: Missing Widget
sv_SE: Saknad widget

en: Save Settings
sv_SE: Spara inställningar

en: Settings Saved
sv_SE: Inställningar sparade

en: Copy Content
sv_SE: Kopiera innehåll

en: Widgets
sv_SE: Widgetar

en: General
sv_SE: Allmänt

en: Page Builder Settings
sv_SE: Inställningar för Page Builder

en: WordPress Widgets
sv_SE: WordPress-widgetar

en: Enabled
sv_SE: Aktiverad

en: A simple button
sv_SE: En enkel knapp

en: Remove
sv_SE: Ta bort

en: Select Image
sv_SE: Välj bild

en: Border Color
sv_SE: Ramfärg

en: Collapse widgets, rows, and columns on mobile devices.
sv_SE: Minimera widgetar, rader och kolumner på mobila enheter.

en: Font Color
sv_SE: Textfärg

en: Gutter
sv_SE: Fästmarginal

en: Full Width Stretched
sv_SE: Full bredd Utsträckt

en: Background Color
sv_SE: Bakgrundsfärg

en: Background Image
sv_SE: Bakgrundsbild

en: Background Image Display
sv_SE: Bakgrundsbild Visning

en: Tiled Image
sv_SE: Liten Bild

en: Cover
sv_SE: Omslag

en: Centered, with original size
sv_SE: Centrerad i sin Orginalstorlek

en: Row Layout
sv_SE: Radlayout

en: Full Width
sv_SE: Full bredd

en: Bottom Margin
sv_SE: Bottenmarginal
