Plugins - Page Builder by SiteOrigin - Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (538 entries)

en:  - Results For:
nl:  - Geen tekst van de resultaten:

en: %d hour
nl: %d uur

en: %d hours
nl: %d uren

en: %d minute
nl: %d minuut

en: %d minutes
nl: %d minuten

en: %d second
nl: %d seconde

en: %d seconds
nl: %d seconden

en: %s Class
nl: %s klasse

en: %s Style
nl: %s Stijl

en: %s Widget | %s Widgets
nl[0]: %s widget
nl[1]: %s widgets

en: %s before
nl: %s voor

en: %s is a single plugin that adds additional settings and functionality to Page Builder, SiteOrigin widgets and SiteOrign themes. SiteOrigin Premium also includes our next level email support service. If you need expert advice and quick replies, consider SiteOrigin Premium.
nl: %s is een enkele plugin die extra instellingen en functionaliteit toevoegt aan Page Builder, SiteOrigin widgets en SiteOrigin thema's. SiteOrigin Premium bevat ook onze next level e-mail ondersteuningsdienst. Als je deskundig advies en snelle antwoorden nodig hebt, overweeg dan SiteOrigin Premium.

en: %s is ready to insert.
nl: %s is klaar om in te voegen.

en: %s to install recommended SiteOrigin plugins and a SiteOrigin theme to get your site going.
nl: %s om aanbevolen siteOrigin plugins en een siteOrigin thema te installeren om je site te laten werken.

en: (email SiteOrigin support)
nl: (e-mail SiteOrigin ondersteuning)

en: (opens in a new window)
nl: (wordt geopend in een nieuw venster)

en: A Call to Action block
nl: Een Call To Action blok

en: A basic slider widget.
nl: Een eenvoudige slider widget.

en: A complete SiteOrigin Page Builder layout as a widget.
nl: Een complete SiteOrigin pagina bouwer lay-out als een widget.

en: A custom ID used for this %s.
nl: Een aangepaste ID die voor deze %s wordt gebruikt.

en: A custom class used for this %s.
nl: Een aangepaste klasse gebruikt voor deze %s.

en: A drag and drop, responsive page builder that simplifies building your website.
nl: Een drag-en-drop, responsive pagina ontwikkel plugin die het eenvoudiger maakt om je site te bouwen.

en: A rich text editor
nl: Een rich teksteditor

en: A self hosted video player.
nl: Zelf gehoste videospeler.

en: A simple button
nl: Een eenvoudige knop

en: Access Modes
nl: Toegangsmodi

en: Activate
nl: Activeer

en: Add New Widget %s
nl: Nieuw widget %s toevoegen

en: Add Row
nl: Rij toevoegen

en: Add SiteOrigin Layout Block
nl: SiteOrigin lay-out blok toevoegen

en: Add Widget
nl: Widget toevoegen

en: Add Widget Below
nl: Widget onderaan toevoegen

en: Add Widget Class
nl: Widgetklasse toevoegen

en: Add Widget to Column
nl: Widget toevoegen aan kolom

en: Add a %s, %s or %s to get started. Read our %s if you need help.
nl: Voeg een %s, %s of %s toe om aan de slag te gaan. Lees onze %s als je hulp nodig hebt.

en: Add a {{%= items[0] %}} or {{%= items[1] %}} to get started.
nl: Voeg een {{%= items[0] %}} of {{%= items[1] %}} toe om aan de slag te gaan.

en: Add a {{%= items[0] %}} to get started.
nl: Voeg een {{%= items[0] %}} toe om aan de slag te gaan.

en: Add a {{%= items[0] %}}, {{%= items[1] %}} or {{%= items[2] %}} to get started.
nl: Voeg een {{%= items[0] %}}, {{%= items[1] %}} of {{%= items[2] %}} toe om aan de slag te gaan.

en: Add parallax background images to your slider type widgets with %link%.
nl: Voeg parallax achtergrondbeelden toe aan je slider type widgets met %link%.

en: Add the widget class to Page Builder widgets. Disable if theme widget styles are negatively impacting widgets in Page Builder.
nl: Voeg de widget klasse toe aan Page Builder widgets. Schakel uit als de thema widget stijlen widgets negatief beïnvloeden in Page Builder.

en: Add widget, column, and row Retina background images for high-pixel-density displays with %link%.
nl: Voeg widget, kolom en rij Retina achtergrondafbeeldingen toe voor beeldschermen met een hoge pixeldichtheid met %link%.

en: Additional
nl: Extra

en: Additional Arguments
nl: Extra argumenten

en: Additional query arguments. See 1{query_posts}.
nl: Extra query argumenten. Zie ook 1{query_posts}.

en: Addons
nl: Add-ons

en: Adjust column size of column %s.
nl: Pas de grootte van kolom %s aan.

en: All
nl: Alle

en: All Categories
nl: Alle categorieën

en: All Widgets
nl: Alle widgets

en: Allow margin below the last row.
nl: Sta marge toe onder de laatste rij.

en: Always
nl: Altijd

en: Amount of space between columns. Default is %spx.
nl: Hoeveelheid ruimte tussen kolommen. Standaard is %spx.

en: An image that animates in when it enters the screen.
nl: Een afbeelding die beweegt als het op het scherm verschijnt.

en: An image that displays before the video starts playing.
nl: Een afbeelding die verschijnt voordat de video begint af te spelen.

en: Animated Image (PB)
nl: Geanimeerde afbeelding

en: Animation
nl: Animatie

en: Animations Addon
nl: Animaties add-on

en: Are you sure?
nl: Weet je het zeker?

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Attachment Page
nl: Bijlage pagina

en: Attributes
nl: Attributen

en: Author
nl: Auteur

en: Auto Play Video
nl: Automatisch video afspelen

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Background Image
nl: Achtergrondafbeelding

en: Background Image Alt Text
nl: Achtergrondafbeelding alt-tekst

en: Background Image Display
nl: Achtergrondafbeelding weergave

en: Background Image Opacity
nl: Achtergrond afbeelding doorzichtigheid

en: Background Image Size
nl: Grootte van achtergrondafbeelding

en: Block Editor
nl: Blok-editor

en: Block Editor Layout Block Quick Add Button
nl: Blok-editor lay-out blok snel toevoegen knop

en: Blur
nl: Vervagen

en: Boost your page-building speed by upgrading to %link% – copy and paste rows and widgets across domains with ease!
nl: Verhoog de snelheid van je pagina bouwer door te upgraden naar %link% - kopieer en plak eenvoudig rijen en widgets over domeinen heen!

en: Border Color
nl: Randkleur

en: Border Radius
nl: Randradius

en: Border Thickness
nl: Randdikte

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Bottom Margin
nl: Marge aan onderkant

en: Box Shadow
nl: Box schaduw

en: Box Shadow Hover
nl: Box schaduw hoveren

en: Button
nl: Knop

en: Button (PB)
nl: Knop (PB)

en: Button Alignment
nl: Knop uitlijning

en: Button Text
nl: Knoptekst

en: Button URL
nl: Knop URL

en: CPT Builder Addon
nl: CPT Builder add-on

en: CSS Declarations
nl: CSS Declaraties

en: CSS declarations applied when in mobile view.
nl: CSS declaraties toegepast indien in mobiele view.

en: Category:
nl: Categorie:

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Centered, with original size
nl: Gecentreerd, in de originele grootte

en: Change column direction to the %s
nl: Verander kolom richting naar de %s

en: Change column direction to the left
nl: Verander kolom richting naar links

en: Choose Media
nl: Kies media

en: Choose images from your media library.
nl: Selecteer afbeeldingen uit de mediabibliotheek.

en: Class added to all columns in this row.
nl: Klasse toegevoegd aan alle kolommen in deze rij.

en: Click here
nl: Klik hier

en: Clone %s
nl: Kopieer %s

en: Clone: %s
nl: Kloon: %s

en: Close
nl: Sluiten

en: Collapse Behaviour
nl: Samenvouw gedrag

en: Collapse Order
nl: Samenvouwen volgorde

en: Collapse widgets, rows, and columns on mobile devices.
nl: Vouw widgets, rijen en kolommen in op mobiele apparaten.

en: Collapses columns differently on tablet devices.
nl: Hiermee worden kolommen op tabletapparaten anders samengevouwen.

en: Color
nl: Kleur

en: Column
nl: Kolom

en: Column Actions
nl: Kolomacties

en: Column Class
nl: Kolomklasse

en: Column Count:
nl: Aantal kolommen:

en: Column Presets:
nl: Kolom voorinstellingen:

en: Column Vertical Alignment
nl: Verticale uitlijning van kolom

en: Column resized
nl: Kolom formaat aangepast

en: Column%s Styles
nl: Kolom%s stijlen

en: Columns
nl: Kolommen

en: Comma separated attachment IDs. Defaults to all current page's attachments.
nl: Komma gescheiden bijlage ID's. Gestandaardiseerd naar alle huidige pagina bijlages.

en: Comment Count
nl: Aantal reacties

en: Contain
nl: Bevatten

en: Content
nl: Inhoud

en: Converted to editor
nl: Geconverteerd naar editor

en: Copy Content
nl: Kopieer inhoud

en: Copy Row
nl: Rij kopiëren

en: Copy Styles
nl: Stijlen kopiëren

en: Copy Widget
nl: Widget kopiëren

en: Copy content from Page Builder to post content.
nl: Kopieer inhoud van pagina bouwer naar berichtinhoud.

en: Cover
nl: Bedekken

en: Current
nl: Huidig

en: Custom Home Page
nl: Aangepaste homepage

en: Custom Home Page Builder
nl: Aangepaste homepage bouwer

en: Date
nl: Datum

en: Default
nl: Standaard

en: Default margin below rows and widgets.
nl: Standaardmarge onder rijen en widgets.

en: Default spacing between columns in each row.
nl: Standaard ruimte tussen kolommen in elke rij.

en: Default to Page Builder Interface
nl: Ga standaard naar Page Builder interface

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete Row
nl: Verwijder rij

en: Delete Widget
nl: Widget verwijderen

en: Delete widget
nl: Widget verwijderen

en: Desaturated Yellow
nl: Onverzadigd geel

en: Descending
nl: Aflopend

en: Design
nl: Ontwerp

en: Destination URL
nl: Bestemming URL

en: Detect older browsers
nl: Oudere browsers detecteren

en: Device width, in pixels, to collapse into a mobile view.
nl: Apparaat breedte, in pixels, om in te vouwen in een mobiele weergave.

en: Device width, in pixels, to collapse into a tablet view.
nl: Apparaat breedte, in pixels, om in te vouwen in een tablet weergave.

en: Direction:
nl: Richting :

en: Disable Parallax On Mobile
nl: Parallax op mobiel uitschakelen

en: Disable row/widget background parallax when the browser is smaller than the mobile width.
nl: Rij/widget achtergrond parallax uitschakelen als de browser kleiner is dan de breedte van de mobiel.

en: Dismiss Notice
nl: Negeer bericht

en: Display Content
nl: Toon inhoud

en: Display Post State
nl: Status van bericht weergeven

en: Display Widget Count
nl: Aantal widgets weergeven

en: Display a %sSiteOrigin Page Builder%s post state in the admin lists of posts/pages to indicate Page Builder is active.
nl: De berichtstatus van %sSiteOrigin Page Builder%s weergeven in de beheerder lijsten met berichten/pagina's om aan te geven dat pagina bouwer actief is.

en: Display a Live Editor link in the toolbar when viewing site.
nl: Geef een Live Editor link weer in de toolbar bij het bekijken van de site.

en: Display a widget count in the admin lists of posts/pages where you're using Page Builder.
nl: Geef een widget aantal weer in de beheerder lijsten van berichten/pagina's waar je Page Builder gebruikt.

en: Display recommend widgets in the Page Builder Add Widget dialog.
nl: Toon aanbevolen widgets in de Page Builder Toevoegen widget dialoog.

en: Display site features as a collection of icons.
nl: Toon site functies als een collectie pictogrammen.

en: Display the %sSiteOrigin Premium%s upgrade teaser in the Page Builder toolbar.
nl: Geef de upgrade teaser van %sSiteOrigin Premium%s weer op de pagina bouwer toolbar.

en: Display the Add SiteOrigin Layout Block quick add button in the Block Editor.
nl: Toon de snel toevoegen knop voor het toevoegen van SiteOrigin lay-out blokken in de blok-editor.

en: Display the SiteOrigin Installer admin menu item.
nl: Toon het SiteOrigin installer beheer menu-item.

en: Display your posts as a carousel.
nl: Toon je berichten als een carrousel.

en: Displays a bullet list of elements
nl: Toont een opsomming van gegevens

en: Displays a bullet list of points
nl: Toont een puntsgewijze opsomming

en: Displays a gallery.
nl: Toont een galerij.

en: Displays a post loop.
nl: Toont een bericht lus.

en: Displays a simple image.
nl: Toont een eenvoudige afbeelding.

en: Displays content from the current post.
nl: Toont de inhoud van het huidige bericht.

en: Do you want to browse the Prebuilt Layouts directory?
nl: Wil je het overzicht bekijken van vooraf gebouwde lay-outs?

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Done
nl: Voltooid

en: Download Layout
nl: Download lay-out

en: Draft
nl: Concept

en: Drop import file here
nl: Plaats geïmporteerd bestand hier

en: Duplicate
nl: Kopiëren

en: Duplicate Row
nl: Kopieer rij

en: Duplicate Widget
nl: Dupliceer widget

en: Duplicate widget
nl: Widget dupliceren

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit As Page
nl: Bewerk als pagina

en: Edit History
nl: Geschiedenis bewerken

en: Edit Home Page
nl: Bewerk home pagina

en: Edit Row
nl: Rij bewerken

en: Edit Widget
nl: Widget bewerken

en: Edit widget
nl: Widget bewerken

en: Email Support
nl: Ondersteuning per e-mail

en: Embedded Video (PB)
nl: Ingesloten video (PB)

en: Embeds a video.
nl: Video insluiten.

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Enable more widgets in the 1{Widgets Bundle settings}.
nl: Schakel meer widgets in, in de 1{Widgets bundel instellingen}.

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Error uploading or importing file.
nl: Fout bij uploaden of importeren bestand.

en: Exclude Sticky
nl: Sticky uitsluiten

en: External URL
nl: Externe URL

en: Fade In
nl: Langzaam zichtbaar worden

en: Feature List
nl: Uitgelicht lijst

en: Featured Image
nl: Uitgelichte afbeelding

en: Features Text
nl: Feature tekst

en: File
nl: Bestand

en: Fixed
nl: Vast

en: Font Color
nl: Lettertype kleur

en: For compatibility, the Legacy Layout Engine switches from Flexbox to float when older browsers are detected.
nl: Voor compatibilteit, zal de verouderde lay-out engine wisselen van flexbox naar float als oudere browsers worden gedetecteerd.

en: Full
nl: Volledig

en: Full Height
nl: Volledige hoogte

en: Full Width
nl: Volledige breedte

en: Full Width Container
nl: Volle breedte container

en: Full Width Stretched
nl: Volledige breedte uitgerekt

en: Gallery (PB)
nl: Galerij (PB)

en: Gallery Images
nl: Galerij afbeeldingen

en: Gallery Type
nl: Galerij type

en: General
nl: Algemeen

en: Get More Features
nl: Meer functies

en: Get Premium
nl: Verkrijg Premium

en: Get SiteOrigin Premium
nl: Verkrijg siteOrigin Premium

en: Get a %link% for the SiteOrigin Image, Masonry, and Slider Widgets.
nl: Krijg een %link% voor de SiteOrigin Image, Masonry, en Slider Widgets.

en: Get a %link% with SiteOrigin Premium.
nl: Krijg een %link% met SiteOrigin Premium.

en: Get fast email support for Page Builder with %link%.
nl: Krijg snelle e-mail ondersteuning voor Page Builder met %link%.

en: Get the %link%. Add beautiful and customizable text overlays with animations to your images.
nl: Krijg de %link%. Voeg mooie en aanpasbare tekst overlays met animaties toe aan je afbeeldingen.

en: Get the %link%. Build custom post types with reusable Page Builder layouts.
nl: Krijg de %link%. Bouw eigen bericht types met herbruikbare Page Builder lay-outs.

en: Get the %link%. Create a widget once, use it everywhere. Update it and the changes reflect in all instances of the widget.
nl: Krijg de %link%. Maak een widget eenmaal, gebruik hem overal. Update hem en de veranderingen weerspiegelen in alle instanties van de widget.

en: Get the %link%. Create custom templates for the Product, Archives, Shop, Cart, and Checkout pages.
nl: Verkrijg de %link%. Maak aangepaste templates voor de pagina's product, archief, winkel, winkelwagen en afrekenen.

en: Get the row, column, and widget %link%.
nl: Krijg de rij, kolom, en widget %link%.

en: Grayish Violet
nl: Grijsachtig violet

en: Gutter
nl: Tussenruimte

en: Hide rows and widgets based for logged-in or logged-out users with the %link%.
nl: Verberg rijen en widgets op basis van in- of uitgelogde gebruikers met de %link%.

en: Hide rows and widgets on specific devices with the %link%.
nl: Verberg rijen en widgets op specifieke toestellen met de %link%.

en: History
nl: Geschiedenis

en: History Browser
nl: Geschiedenis browser

en: Hmmm... Adding layout elements is not enabled. Please check if Page Builder has been configured to allow adding elements.
nl: Hmmm... Het toevoegen van lay-out elementen is niet ingeschakeld. Controleer of Page Builder is geconfigureerd om toevoeging van elementen toe te staan.

en: Home Page
nl: Homepage

en: Home page updated. 1{View page}.
nl: Homepage geüpdatet. 1{Bekijk pagina}.

en: Horizontal Offset
nl: Horizontale verschuiving

en: How many pixels of scrolling results in a single pixel of parallax motion. 0 means automatic. Lower values give a more noticeable effect.
nl: Hoeveel pixels scrollen resulteerd in een enkele pixel parallax beweging. 0 betekent automatisch. Lagere waarden geven een meer merkbaar effect.

en: How much the image is scaled. The higher the scale is set, the more visible the parallax effect will be. Increasing the scale will result in a loss of image quality.
nl: Hoeveel de afbeelding wordt geschaald. Hoe hoger de schaal wordt ingesteld, hoe zichtbaarder het parallax effect zal zijn. Hoe hoger de schaal, hoe minder de afbeeldingskwaliteit.

en: If the template supports it, cut posts and display the more link.
nl: Als de template het ondersteunt, verkort bericht en toon de "lees meer" link.

en: Ignore Sticky
nl: Sticky negeren

en: Image
nl: Afbeelding

en: Image (PB)
nl: Afbeelding (PB)

en: Image Overlay Addon
nl: Add-on voor afbeeldingen overlay

en: Image Size
nl: Afbeeldingsgrootte

en: Image URL
nl: URL van afbeelding

en: Include styles into your Post Content. This keeps page layouts, even when Page Builder is deactivated.
nl: Voeg stijlen toe aan je inhoud voor berichten. Hierdoor blijven pagina lay-outs, zelfs wanneer Page Builder is gedeactiveerd.

en: Information Text
nl: Informatie tekst

en: Inline Styles
nl: Inline stijlen

en: Insert
nl: Invoegen

en: Insert after
nl: Invoegen na

en: Insert before
nl: Invoegen voor

en: Inset box shadows appear inside the %s.
nl: De schaduwen van de inset box verschijnen in de %s.

en: Install
nl: Installeer

en: Install Page Builder Plugin
nl: Installeer Page Builder plugin

en: Install the 1{Widgets Bundle} to get extra widgets.
nl: Installeer de 1{Widgets Bundel} om extra widgets te krijgen.

en: Installer
nl: Installateur

en: Installing %s
nl: Installeert %s

en: Instant Open Widgets
nl: Direct geopende widgets

en: Introduce dynamic video backgrounds to any Page Builder row, column, or widget with %link%.
nl: Voeg dynamische video achtergronden toe aan elke pagina bouwer rij, kolom of widget met %link%.

en: Invalid nonce.
nl: Ongeldige nonce.

en: Invalid request.
nl: Ongeldige aanvraag.

en: Justify
nl: Uitvullen

en: Large
nl: Groot

en: Last Row With Margin
nl: Laatste rij met marge

en: Layout
nl: Lay-out

en: Layout Block Default Mode
nl: Standaardmodus lay-out blok

en: Layout Builder
nl: Lay-out bouwer

en: Layout Builder Widget
nl: Lay-out bouwer widget

en: Layouts
nl: Lay-outs

en: Layouts Directory
nl: Lay-outs bibliotheek

en: Leave empty for decorative images.
nl: Leeg laten voor decoratieve afbeeldingen.

en: Left
nl: Links

en: Left on Top
nl: Links bovenaan

en: Legacy
nl: Verouderd

en: Legacy Bundled Widgets
nl: Gebundelde legacy widgets

en: Lightbox Addon
nl: Lightbox add-on

en: Lime Green
nl: Limoengroen

en: Limit Parallax Motion
nl: Parallax beweging beperken

en: Link Color
nl: Link kleur

en: Link Hover Color
nl: Link hoveren kleur

en: Link Overlay Addon
nl: Link overlay add-on

en: Link To
nl: Link naar

en: Link an entire Page Builder row, column, or widget with the %link%.
nl: Link een volledige pagina bouwer rij, kolom, of widget met de %link%.

en: List (PB)
nl: Lijst (PB)

en: Live Editing
nl: Live bewerken

en: Live Editor
nl: Live editor

en: Live Editor Toolbar Link
nl: Link naar Live Editor toolbar

en: Live Editor Toolbar Link: Close After Editing
nl: Link naar toolbar Live Editor: Sluiten na bewerking

en: Load legacy widgets from Page Builder 1.
nl: Laadt legacy widgets van pagina bouwer 1.

en: Loading prebuilt layout
nl: Laden vooraf gebouwde lay-out

en: Location
nl: Locatie

en: Margin
nl: Marge

en: Margins around the widget when on mobile devices.
nl: Marges rond de widget op mobiele apparaten.

en: Margins around the widget when on tablet devices.
nl: Marges rond de widget op mobiele apparaten.

en: Margins around the widget.
nl: Marges rond de widget.

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Menu Order
nl: Menu volgorde

en: Mirror Widgets Addon
nl: Spiegel widgets add-on

en: Missing Widget
nl: Ontbrekende widget

en: Missing layout ID or no such layout exists
nl: Ontbrekende lay-out ID of een dergelijke lay-out bestaat niet

en: Missing style form type.
nl: Ontbrekende stijl formuliertype.

en: Missing widget type.
nl: Ontbrekende widget type.

en: Mobile Bottom Margin
nl: Mobiele bodem marge

en: Mobile CSS Declarations
nl: Mobiel CSS declaraties

en: Mobile Column Bottom Margin
nl: Marge onderaan mobiele kolom

en: Mobile Layout
nl: Mobiele lay-out

en: Mobile Margin
nl: Mobiele marge

en: Mobile Padding
nl: Mobiele padding

en: Mobile Row Bottom Margin
nl: Mobiele rij ondermarge

en: Mobile Widget Bottom Margin
nl: Mobiele widget ondermarge

en: Mobile Width
nl: Mobiele breedte

en: Modern is recommended as it can use smaller images and offers better performance.
nl: Modern wordt aanbevolen omdat het kleinere afbeeldingen kan gebruiken en betere prestaties biedt.

en: Modified
nl: Aangepast

en: More Link
nl: Meer link

en: More link
nl: Meer link

en: Name
nl: Naam

en: Never
nl: Nooit

en: New Classic Editor posts/pages that you create will start with the Page Builder loaded. The %s"Use Classic Editor for New Posts"%s setting must be enabled.
nl: Nieuwe klassieke editor berichten/pagina's die je maakt, beginnen met de geladen Page Builder. De instelling %s"Klassieke editor gebruiken voor nieuwe berichten"%s, moet zijn ingeschakeld.

en: New Row
nl: Nieuwe rij

en: New posts of the above Post Types will be created using the Classic Editor.
nl: Nieuwe berichten van de bovenstaande berichttypen worden gemaakt met behulp van de klassieke editor.

en: Next
nl: Volgende

en: No Collapse
nl: Niet samenvouwen

en: No Results
nl: Geen resultaten

en: None
nl: Geen

en: Now
nl: Nu

en: Off
nl: Uit

en: On
nl: Aan

en: One declaration per line.
nl: Een declaratie per regel.

en: Only Sticky
nl: Alleen sticky

en: Open Builder
nl: Open bouwer

en: Open In New Window
nl: Open in nieuw scherm

en: Open a widget form as soon as it's added to a page.
nl: Open een widget formulier zodra het aan een pagina wordt toegevoegd.

en: Or
nl: Of

en: Order
nl: Volgorde

en: Order By
nl: Sorteer op

en: Organize your Page Builder rows with custom background colors using %link%.
nl: Organiseer je Page Builder rijen met aangepaste achtergrondkleuren met behulp van %link%.

en: Original
nl: Origineel

en: Output margin, border, and padding styles inline to reduce potential Cumulative Layout Shift.
nl: Voeg marges, randen en padding stijlen inline toe om mogelijke cumulatieve lay-out verschuivingen te verminderen.

en: Padding when on mobile devices.
nl: Padding wanneer op mobiele apparaten.

en: Padding when on tablet devices.
nl: Padding wanneer op tablets.

en: Page Builder Addons
nl: Add-ons voor pagina bouwer

en: Page Builder Change History
nl: Geschiedenis wijzigingen Page Builder

en: Page Builder Content
nl: Page Builder inhoud

en: Page Builder Layout CSS Output Location
nl: Page Builder lay-out CSS weergave locatie

en: Page Builder Layouts
nl: Pagina bouwer lay-outs

en: Page Builder Settings
nl: Page Builder instellingen

en: Page Builder Widgets
nl: Pagina bouwer widgets

en: Page Builder by SiteOrigin makes it easy to create responsive column based content, using the widgets you know and love. Your content will accurately adapt to all mobile devices, ensuring your site is mobile-ready.
nl: Page Builder by SiteOrigin maakt het eenvoudig om responsive kolom gebaseerde inhoud te maken, met behulp van de widgets die je kent en leuk vindt. Je inhoud past zich nauwkeurig aan alle mobiele apparaten aan, zodat je site mobiel klaar is.

en: Page Builder doesn't know about this widget.
nl: Page Builder kent deze widget niet.

en: Page Builder layouts
nl: Pagina bouwer lay-outs

en: Page Builder will create an emulated sidebar, that contains all widgets in the page.
nl: Pagina bouwer maakt een geëmuleerde zijbalk, die alle widgets op de pagina bevat.

en: Page Builder works with standard WordPress widgets, so you’ll always find the widget you need. We've also created the %s to give you a wide range of additional functionality. All the widgets are built on our powerful framework, giving you advanced forms, unlimited colours and 1500+ icons.
nl: Page Builder werkt met standaard WordPress widgets, dus je vindt altijd de widget die je nodig hebt. We hebben ook de %s gemaakt om je een breed scala aan extra functionaliteit te bieden. Alle widgets zijn gebouwd op ons krachtige framework, waardoor je geavanceerde vormen, onbeperkte kleuren en 1500+ pictogrammen krijgt.

en: Parallax Delay
nl: Parallax vertraging

en: Parallax Scale
nl: Parallax schaal

en: Parallax Type
nl: Parallax type

en: Parent
nl: Hoofd

en: Paste Row
nl: Rij plakken

en: Paste Widget
nl: Widget plakken

en: Paste Widget Below
nl: Widget plakken hieronder

en: Per
nl: per

en: Please read the 1{settings guide} of the Page Builder documentation for help.
nl: Lees s.v.p. de 1{handleiding instellingen}van de Page Builder documentatie voor hulp.

en: Please specify the type of style form to be rendered.
nl: Geef het type stijlformulier op dat moet worden weergegeven.

en: Please specify the type of widget form to be rendered.
nl: Geef het type widgetformulier op dat moet worden weergegeven.

en: Post Content
nl: Bericht inhoud

en: Post ID
nl: Bericht ID

en: Post In Order
nl: Bericht op volgorde

en: Post Loop
nl: Bericht lus

en: Post Type
nl: Bericht type

en: Post Types
nl: Berichttypen

en: Poster URL
nl: URL plaatser

en: Posts Per Page
nl: Berichten per pagina

en: Posts query
nl: Berichten query

en: Prebuilt Layout
nl: Vooraf gebouwde lay-out

en: Prebuilt Layouts
nl: Vooraf gebouwde lay-outs

en: Prebuilt layout loaded
nl: Vooraf gebouwde lay-out geladen

en: Prevented SiteOrigin layout from repeated rendering.
nl: Voorkwam dat SiteOrigin lay-out herhaaldelijk werd gerenderd.

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Previous
nl: Vorige

en: Price
nl: Prijs

en: Price Box (PB)
nl: Prijsveld (PB)

en: Pro Tip
nl: Pro tip

en: Random
nl: Willekeurig

en: Read More
nl: Lees meer

en: Read our %s if you need help.
nl: Lees onze %s als je hulp nodig hebt.

en: Read the 1{full documentation} on SiteOrigin. Ask a question on our 2{support forum} if you need help and sign up to 3{our newsletter} to stay up to date with future developments.
nl: Lees de 1{volledige documentatie} van SiteOrigin. Stel een vraag op ons 2{support forum} als je hulp nodig hebt en meldt je aan voor 3{onze nieuwsbrief} om op de hoogte te blijven van toekomstige ontwikkelingen.

en: Recommended Widgets
nl: Aanbevolen Widgets

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Reorder rows, move widgets, resize columns and build your page, all with your mouse. Page Builder makes it easy to nudge every detail into place, no matter how often you change your mind. We've meticulously crafted each and every interaction to make sure they all feel natural. It's intuitive content editing that doesn't sacrifice on functionality.
nl: Hiermee kun je rijen ordenen, widgets verplaatsen, het formaat van kolommen wijzigen en je pagina samenstellen, allemaal met de muis. Page Builder maakt het gemakkelijk om elk detail op zijn plaats te duwen, ongeacht hoe vaak je van gedachten verandert. We hebben elke interactie zorgvuldig gemaakt om ervoor te zorgen dat ze allemaal natuurlijk aanvoelen. Het is intuïtieve inhoud bewerking die niet opoffert aan functionaliteit.

en: Replace current
nl: Huidige vervangen

en: Required %s
nl: Vereist %s

en: Responsive Layout
nl: Responsive lay-out

en: Restore Version
nl: Herstel versie

en: Revert to Editor
nl: Terugzetten naar editor

en: Right
nl: Rechts

en: Right on Top
nl: Rechts bovenaan

en: Row
nl: Rij

en: Row Actions
nl: Rij acties

en: Row Gutter
nl: Tussenruimte rij

en: Row Layout
nl: Rij lay-out

en: Row Styles
nl: Rijstijlen

en: Row added
nl: Rij toegevoegd

en: Row and Widget Styles
nl: Rij- en widgetstijlen

en: Row and widget styles give you all the control you need to make your content uniquely your own. Change attributes like paddings, background colours and column spacing. You can also enter custom CSS and CSS classes if you need even finer grained control.
nl: Rij en widget stijlen geven je alle controle die je nodig hebt om je inhoud uniek te maken. Kenmerken zoals paddings, achtergrondkleuren en kolomafstand wijzigen. Je kunt ook aangepaste CSS en CSS klassen invoeren als je nog fijnere besturingselementen nodig hebt.

en: Row deleted
nl: Rij verwijderd

en: Row duplicated
nl: Rij gekopieerd

en: Row edited
nl: Rij aangepast

en: Row moved
nl: Rij verplaatst

en: Row pasted
nl: Rij geplakt

en: Row/Widget Bottom Margin
nl: Onderste marge rij/widget

en: Save
nl: Opslaan

en: Save Draft
nl: Concept opslaan

en: Save Home Page
nl: Home pagina opslaan

en: Save Now
nl: Nu opslaan

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: Save With Page Save
nl: Opslaan met pagina opslaan

en: Save and reload this page to start using the widget after you've installed it.
nl: Opslaan en pagina opnieuw laden om widget te gebruiken na installatie.

en: Search
nl: Zoeken

en: Search Settings
nl: Zoek instellingen

en: Search Widgets
nl: Widgets zoeken

en: Select Image
nl: Selecteer afbeelding

en: Select Import File
nl: Selecteer geïmporteerd bestand

en: Self Hosted Video (PB)
nl: Zelf gehoste video

en: Set the minimum height of the row to the full height of the browser.
nl: Stel de minimale hoogte van de rij in op de volledige hoogte van de browser.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Settings Saved
nl: Instellingen opgeslagen

en: Show or hide rows and widgets between a selected date range with the %link%.
nl: Toon of verberg rijen en widgets tussen een geselecteerd datumbereik met de %link%.

en: Sidebars Emulator
nl: Zijbalk emulator

en: Simple Drag and Drop
nl: Eenvoudig slepen en neerzetten

en: SiteOrigin Button
nl: SiteOrigin knop

en: SiteOrigin Editor
nl: SiteOrigin bewerker

en: SiteOrigin Features
nl: SiteOrigin functies

en: SiteOrigin Image
nl: SiteOrigin afbeelding

en: SiteOrigin Installer
nl: SiteOrigin installateur

en: SiteOrigin Page Builder News
nl: SiteOrigin pagina bouwer nieuws

en: SiteOrigin Post Carousel
nl: SiteOrigin bericht carrousel

en: SiteOrigin Slider
nl: SiteOrigin slider

en: SiteOrigin Widgets Bundle
nl: SiteOrigin widgets bundel

en: Slide Down
nl: Schuif naar boven

en: Slide Left
nl: Schuif naar links

en: Slide Right
nl: Schuif naar rechts

en: Slide Up
nl: Schuif naar boven

en: Soft Blue
nl: Zacht blauw

en: Soft Red
nl: Zacht rood

en: Space below the row on mobile devices. Default is %spx.
nl: Ruimte onder de rij op mobiele apparaten. Standaard is %spx.

en: Space below the row on tablet devices. Default is %spx.
nl: Ruimte onder de rij op tablets. Standaard is %spx.

en: Space below the row. Default is %spx.
nl: Ruimte onder de rij. Standaard is %spx.

en: Standard
nl: Standaard

en: Start each new point with an asterisk (*)
nl: Start ieder nieuw punt met een asterisk (*)

en: Sticky Posts
nl: Sticky berichten

en: Stretch
nl: Uitrekken

en: Style
nl: Stijl

en: Sub Title
nl: Subtitel

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Support Forum
nl: Ondersteuningsforum

en: Tablet Bottom Margin
nl: Tablet ondermarge

en: Tablet Layout
nl: Tablet lay-out

en: Tablet Margin
nl: Tablet marge

en: Tablet Padding
nl: Tablet padding

en: Tablet Width
nl: Tablet breedte

en: Template not found
nl: Template niet gevonden

en: Testimonial (PB)
nl: Aanbeveling (PB)

en: Text
nl: Tekst

en: The HTML used for widget titles. {{title}} is replaced with the widget title.
nl: De HTML gebruikt voor widget titels. {{title}} wordt vervangen door de widget titel.

en: The container used for the full width layout.
nl: De container wordt gebruikt voor de volle breedte lay-out.

en: The default margin below rows on mobile.
nl: De standaard marge onder rijen op een mobiel.

en: The default vertical space between columns in a collapsed mobile row.
nl: De standaard verticale ruimte tussen kolommen in een samengevouwen mobiele rij.

en: The default widget bottom margin on mobile.
nl: De standaard widget ondermarge op mobiel.

en: The delay before the parallax effect finishes after the user stops scrolling.
nl: De vertraging voordat het parallax effect eindigt nadat de gebruiker stopt met scrollen.

en: The live editor gives you an exact preview of your content, that you can edit in real-time. You can use this to pin-point the sections and widgets you want to edit, then see those edits without leaving the page. Create content in a fraction of the time.
nl: De live editor geeft je een exact voorbeeld van je inhoud, die je in realtime kunt bewerken. Je kunt dit gebruiken om de secties en widgets die je wil bewerken vast te stellen en vervolgens deze bewerkingen te bekijken zonder de pagina te verlaten. Maak inhoud in een fractie van de tijd.

en: The page layouts are responsive and fully customizable.
nl: De pagina lay-outs zijn responsive en volledig aan te passen.

en: The post types on which to use Page Builder.
nl: De typen berichten waarop paginabouwer kan worden gebruikt.

en: The supplied nonce is invalid.
nl: De meegeleverde nonce is ongeldig.

en: The widget 1{%1$s} is not available. Please try locate and install the missing plugin. Post on the 2{support forums} if you need help.
nl: De widget 1{%1$s} is niet beschikbaar. Probeer de ontbrekende plugin te vinden en te installeren. Plaats een bericht op de 2{ondersteuning forums} als je hulp nodig hebt.

en: Theme
nl: Thema

en: Theme Defined Layouts
nl: Door thema gedefinieerde lay-outs

en: Themes
nl: Thema's

en: This interface requires Javascript
nl: Deze interface vereist JavaScript.

en: This is a legacy Page Builder widget. Please move to use widgets from the %sSiteOrigin Widgets Bundle%s plugin when able.
nl: Dit is een verouderde pagina bouwer widget. Ga naar widgets van de %sSiteOrigin widgets bundle%s plugin indien mogelijk.

en: This post type is set to use the Classic Editor by default for new posts. If you'd like to change this to the Block Editor, please go to <a href='%s' class='components-notice__action is-link'>Page Builder Settings</a> and disable <strong>Use Classic Editor for New Posts</strong>.
nl: Dit berichttype is ingesteld om de klassieke editor standaard te gebruiken voor nieuwe berichten. Als je dit wil wijzigen in de blok-editor, ga je naar <a href='%s' class='components-notice__action is-link'>Instellingen voor pagina bouwer</a> en schakel je <strong>De klassieke editor gebruiken voor nieuwe berichten</strong> uit.

en: This widget can currently only be used in the WordPress admin interface.
nl: Deze widget kan momenteel alleen worden gebruikt in de WordPress beheerinterface.

en: This widget should not be used in the main post area.
nl: Deze widget mag niet worden gebruikt in het hoofd berichtgebied.

en: Thumbnail (Theme-defined)
nl: Thumbnail (thema-afhankelijk)

en: Tiled Image
nl: Afbeelding als tegels

en: Title
nl: Titel

en: Toggle Visibility Addon
nl: Toggle zichtbaarheid add-on

en: Toggle desktop mode
nl: Toggle bureaubladmodus

en: Toggle editor selection menu
nl: Toggle editor selectie menu

en: Toggle mobile mode
nl: Toggle mobiele modus

en: Toggle tablet mode
nl: Toggle tabletmodus

en: Tooltip Addon
nl: Tooltip add-on

en: Top
nl: Bovenkant

en: Unknown error. Failed to load the form. Please check your internet connection, contact your web site administrator, or try again later.
nl: Onbekende fout. Kan het formulier niet laden. Controleer je internetverbinding, neem contact op met je site beheerder of probeer het later opnieuw.

en: Untitled
nl: Naamloos

en: Untitled Widget
nl: Naamloze widget

en: Update
nl: Updaten

en: Upgrade Teaser
nl: Teaser upgraden

en: Upgrade to %link% and copy-paste rows and widgets between domains to build pages faster.
nl: Upgrade naar %link% en kopieer rijen en widgets tussen domeinen om sneller pagina's te bouwen.

en: Upload multiple image frames at once to Widgets Bundle Slider and Image Grid type widgets with %link%.
nl: Upload meerdere afbeeldingframes tegelijk naar Widgets Bundle Slider en Image Grid type widgets met %link%.

en: Use Classic Editor for New Posts
nl: Gebruik klassieke editor voor nieuwe berichten

en: Use Google Fonts in SiteOrigin Widgets with the %link%.
nl: Gebruik Google Fonts in SiteOrigin Widgets met de %link%.

en: Use Legacy Layout Engine
nl: Verouderde lay-out engine gebruiken

en: Use Tablet Layout
nl: Tablet lay-out gebruiken

en: Use row setting
nl: Rij instelling gebruiken

en: Version restored
nl: Versie hersteld

en: Vertical Alignment
nl: Verticale uitlijning

en: Vertical Offset
nl: Verticale verschuiving

en: Vertical space between columns in a collapsed mobile row. Default is %spx.
nl: Verticale ruimte tussen kolommen in een samengevouwen mobiele rij. Standaard is %spx.

en: Video URL
nl: URL van de video

en: Webfont Selector Addon
nl: Webfont selector add-on

en: Welcome
nl: Welkom

en: Welcome To SiteOrigin Page Builder
nl: Welkom bij SiteOrigin Page Builder

en: When accessing the Live Editor via the toolbar link, return to the site after saving.
nl: Wanneer je de Live Editor opent via de toolbar link, keer je na het opslaan terug naar de site.

en: Whether to display SiteOrigin Layout Blocks in edit mode or preview mode in the Block Editor.
nl: Of je SiteOrigin lay-out blokken wil weergeven in de bewerkingsmodus of de voorbeeldmodus in de blok-editor.

en: Widget Actions
nl: Widget acties

en: Widget Styles
nl: Widget stijlen

en: Widget Title HTML
nl: Widget titel HTML

en: Widget added
nl: Widget toegevoegd

en: Widget deleted
nl: Widget verwijderd

en: Widget duplicated
nl: Widget gekopieerd

en: Widget edited
nl: Widget aangepast

en: Widget moved
nl: Widget verplaatst

en: WooCommerce Templates Addon
nl: WooCommerce templates add-on

[ctx: Word count type. Do not translate!]
en: words
nl: woorden

en: WordPress Widgets
nl: WordPress widgets

en: Worry free editing is having the freedom to experiment without fearing mistakes. The History Browser lets you roll forward and back through your changes. Preview changes, then roll back to that version without skipping a beat. Your personal safety net.
nl: Zorgeloos bewerken is de vrijheid hebben om te experimenteren zonder bang te zijn voor fouten. Met de geschiedenis browser kun je je wijzigingen naar voren en terugschuiven. Voorbeeld van wijzigingen en draai vervolgens terug naar die versie zonder een beat over te slaan. Je persoonlijke vangnet.

en: Would you like to clear your Page Builder content and revert to using the standard visual editor?
nl: Wil je je pagina bouwer inhoud wissen en terugverwijzen naar de standaard visuele editor?

en: Would you like to copy this editor's existing content to Page Builder?
nl: Wil je de bestaande inhoud van deze editor naar Page Builder kopiëren?

en: You can enable the legacy (PB) widgets in the 1{Page Builder settings}.
nl: Je kunt de legacy (PB) widgets inschakelen in de 1{Page Builder instellingen}.

en: You can use SiteOrigin Page Builder to create home and sub pages, filled your own widgets.
nl: Je kunt SiteOrigin Page Builder gebruiken om homepages en webpagina's te bouwen gevuld met je eigen widgets.

en: You need to add a widget, row, or prebuilt layout before you'll see anything here. :)
nl: Je moet een widget, rij of vooraf gebouwde lay-out toevoegen voordat je hier iets ziet. :)

en: You need to install 1{%1$s} to use the widget 2{%2$s}.
nl: Je moet 1{%1$s} installeren om widget 2{%2$s} te kunnen gebruiken.

en: Your search didn't return any results
nl: Je zoekopdracht leverde geen resultaten op

en: Your theme doesn't have any post loops.
nl: Je thema heeft geen bericht loops.

en: desaturated-yellow
nl: onverzadigd-geel

en: documentation
nl: documentatie

en: edit gallery
nl: bewerk galerij

en: grayish-violet
nl: grijsachtig-violet

en: left
nl: links

en: lime-green
nl: limoen-groen

en: right
nl: rechts

en: so-row-color so-row-color-
nl: so-rij-kleur so-rij-kleur-

en: soft-blue
nl: licht-blauw

en: soft-red
nl: zacht-rood
