Plugins - Page Builder by SiteOrigin - Stable (latest release) - en to ka_GE translation catalogue (316 entries)

en: %d hour
ka_GE: %d საათი

en: %d hours
ka_GE: %d საათი

en: %d minute
ka_GE: %d წუთი

en: %d minutes
ka_GE: %d წუთი

en: %d second
ka_GE: %d წამი

en: %d seconds
ka_GE: %d წამი

en: %s Style
ka_GE: %s სტილი

en: %s before
ka_GE: დარჩენილია %s

en: 1{Set row layout}: %1$s columns with a ratio of %2$s going from %3$s
ka_GE: 1{სტრიქონის შაბლონის დაყენაბა}: %1$s სვეტი პროპორციით %2$s, თანამიმდევრობით %3$s

en: A CSS class
ka_GE: CSS კლასი

en: A Call to Action block
ka_GE: მოქმედებისკენ მოწოდების ბლოკი

en: A basic slider widget.
ka_GE: სტანდარტული სლაიდერის ვიჯეტი.

en: A complete SiteOrigin Page Builder layout as a widget.
ka_GE: SiteOrigin Page Builder-ის შაბლონი ვიჯეტის სახით.

en: A drag and drop, responsive page builder that simplifies building your website.
ka_GE: გადმოათრიე და ჩააგდე პრინციპით მომუშავე, მგრძნობიარე გვერდების კონსტრუქტორი, რომელიც ამარტივებს თქვენი საიტის შექმნის პროცესს.

en: A rich text editor
ka_GE: ვიზუალური რედაქტორი

en: A self hosted video player.
ka_GE: საკუთარი ვიდეო დამკვრელი.

en: A simple button
ka_GE: მარტივი ღილაკი

en: Add New Row
ka_GE: ახალი სტრიქონის დამატება

en: Add New Widget %s
ka_GE: ახალი %s ვიჯეტის დამატება

en: Add Row
ka_GE: სტრიქონის დამატება

en: Add Widget
ka_GE: ვიჯეტის დამატება

en: Add Widget Below
ka_GE: დაამატეთ ვიჯეტი ქვეშ

en: Add Widget to Cell
ka_GE: უჯრაში ვიჯეტის დამატება

en: Add a 1{widget}, 2{row} or 3{prebuilt layout} to get started. Read our 4{documentation} if you need help.
ka_GE: დაამატეთ 1{ვიჯეტი}, 2{სტრიქონი} ან 3{მზა შაბლონი} . თუკი გესაჭიროებათ დახმარება, წაიკითხეთ ჩვენი 4{დოკუმენტაცია}.

en: Additional
ka_GE: დამატებით

en: Additional Arguments
ka_GE: დამატებითი პარამეტრები

en: Additional query arguments. See 1{query_posts}.
ka_GE: მოთხოვნის დამატებითი არგუმენტები. იხილეთ 1{query_posts}.

en: All Widgets
ka_GE: ყველა ვიჯეტი

en: Amount of space between columns.
ka_GE: მანძილი სვეტებს შორის.

en: An image that animates in when it enters the screen.
ka_GE: ანიმაცია ირთვება გამოსახულების გამოჩენის შემდეგ.

en: An image that displays before the video starts playing.
ka_GE: გამოსახულება, რომელიც ჩანს მანამ, სანამ დაიწყება ვიდეოს დაკვრა.

en: Animated Image (PB)
ka_GE: ანიმირებული გამოსახულება (PB)

en: Animation
ka_GE: ანიმაცია

en: Animations
ka_GE: ანიმაციები

en: Are you sure you want to overwrite your current content? This can be undone in the builder history.
ka_GE: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ გადააწეროთ ამჟამინდელ შიგთავსს? აღდგენა შესაძლებელია ისტორიიდან.

en: Are you sure?
ka_GE: დარწმუნებული ხართ?

en: Ascending
ka_GE: მატებით

en: Attachment Page
ka_GE: დანართის გვერდი

en: Attributes
ka_GE: ატრიბუტები

en: Author
ka_GE: ავტორი

en: Auto Play Video
ka_GE: ვიდეოს ავტომატურად დაკვრა

en: Background Color
ka_GE: ფონის ფერი

en: Background Image
ka_GE: ფონური გამოსახულება

en: Background Image Display
ka_GE: ფონური გამოსახულების ჩვენება

en: Background color of the row.
ka_GE: სტრიქონის ფონის ფერი.

en: Background color of the widget.
ka_GE: ვიჯეტის ფონის ფერი.

en: Background image of the row.
ka_GE: სტრიქონის ფონური გამოსახულება.

en: Background image of the widget.
ka_GE: ვიჯეტის ფონური გამოსახულება.

en: Border Color
ka_GE: ჩარჩოს ფერი

en: Border color of the row.
ka_GE: სტრიქონის ჩარჩოს ფერი.

en: Border color of the widget.
ka_GE: ვიჯეტის ჩარჩოს ფერი.

en: Bottom Margin
ka_GE: ქვედა დაშორება

en: Bundled Widgets
ka_GE: ვიჯეტების ნაკრები

en: Button
ka_GE: ღილაკი

en: Button (PB)
ka_GE: ღილაკი (PB)

en: Button Alignment
ka_GE: ღილაკის გასწორება

en: Button Text
ka_GE: ღილაკის ტექსტი

en: Button URL
ka_GE: ღილაკის URL

en: CSS Styles
ka_GE: CSS სტილები

en: CSS Styles, given as one per row.
ka_GE: თითო სტრიქონზე თითო CSS კლასები

en: Call To Action (PB)
ka_GE: მოქმედებისკენ მოწოდება (PB)

en: Cell Class
ka_GE: უჯრის კლასი

en: Cell Side Margins
ka_GE: უჯრის გვერდითა დაშორებები

en: Cell resized
ka_GE: უჯრედის ზომა შეიცვალა

en: Center
ka_GE: ცენტრში

en: Centered, with original size
ka_GE: ცენტრში, ორიგინალური ზომით

en: Choose images from your media library.
ka_GE: აირჩიეთ გამოსახულება თქვენი მედია ბიბლიოთეკიდან.

en: Class added to all cells in this row.
ka_GE: სტრიქონის ყველა უჯრაზე დამატებული კლასი.

en: Clone
ka_GE: კლონირება

en: Clone: %s
ka_GE: %s კლონირება

en: Close
ka_GE: დახურვა

en: Close Live Editor
ka_GE: ვიზუალური რედაქტორის დახურვა

en: Collapse widgets, rows and columns on mobile devices.
ka_GE: დაშალე ვიჯეტები, სტრიქონები და სვეტები მობილურ მოწყობილობებზე.

en: Color of text inside this widget.
ka_GE: ვიჯეტის შიდა ტექსტის ფერი.

en: Column
ka_GE: სვეტი

en: Columns
ka_GE: სვეტები

en: Comma separated attachment IDs. Defaults to all current page's attachments.
ka_GE: მძიმით გამოყოფილი დანართების ID. ნაგულისხმებად მიმდინარე გვერდის ყველა დანართისთვის.

en: Comment Count
ka_GE: კომენტარების რაოდენობა

en: Content
ka_GE: შიგთავსი

en: Converted to editor
ka_GE: გადაქცეულია რედაქტორში

en: Copy Content
ka_GE: შიგთავსის ასლის შექმნა

en: Copy content from Page Builder into the standard content editor.
ka_GE: Page Builder-ის შიგთავსის ასლის სდანდარტულ რედაქტორში გადატანა.

en: Copy content from Page Builder to post content.
ka_GE: Page Builder შიგთავსის ასლის ჩანაწერში გადატანა.

en: Cover
ka_GE: შევსება

en: Current
ka_GE: მიმდინარე

en: Custom Home Page
ka_GE: მორგებული მთავარი გვერდი

en: Custom Home Page Builder
ka_GE: მთავარი გვერდის კონსტრუქტორი

en: Date
ka_GE: შექმნის თარიღი

en: Default
ka_GE: სტანდარტული

en: Default margin below rows.
ka_GE: ნაგულისხმები მანძილი სტრიქონის ქვეშ.

en: Default spacing between columns in each row.
ka_GE: ნაგულისხმები მანძილი სვეტებს შორის თითეულ სტრიქონში.

en: Delete
ka_GE: წაშლა

en: Delete Row
ka_GE: სტრიქონის წაშლა

en: Descending
ka_GE: კლებით

en: Design
ka_GE: დიზაინი

en: Destination URL
ka_GE: დანიშნულების URL

en: Device width, in pixels, to collapse into a mobile view .
ka_GE: მოწყობილობის სიგანე, პიქსელებში, მობილურ იერსახეზე გადასასვლელად.

en: Disable animations for improved performance.
ka_GE: ანიმაციის გამორთვა მწარმოებლურობის გასაზრდელად.

en: Display
ka_GE: ჩვენება

en: Display Content
ka_GE: შიგთავსის ჩვენება

en: Display recommend widgets in Page Builder add widget dialog.
ka_GE: აჩვენე რეკომენდებული ვიჯეტები Page Builder-ის ახალი ვიჯეტის დამატებისას.

en: Display site features as a collection of icons.
ka_GE: აჩვენე საიტის ფუნქციები ხატულების კოლექციის სახით.

en: Display your posts as a carousel.
ka_GE: აჩვენე ჩანაწერები კარუსელის სახით.

en: Displays a bullet list of elements
ka_GE: აჩვენებს ელემენტების სიას

en: Displays a bullet list of points
ka_GE: აჩვენებს პუნქტების სიას

en: Displays a gallery.
ka_GE: გალერეის ჩვენება.

en: Displays a post loop.
ka_GE: ჩანაწერების ციკლის ჩვენება.

en: Displays a simple image.
ka_GE: აჩვენებს მარტივ გამოსახულებას.

en: Displays content from the current post.
ka_GE: ასახავს მიმდინარე ჩანაწერის შიგთავსს.

en: Do you want to browse the Prebuilt Layouts directory?
ka_GE: გსურთ დაათვალიეროთ მზა შაბლონების კატალოგი?

en: Done
ka_GE: მზადაა

en: Download Layout
ka_GE: შაბლონის გადმოწერა

en: Drop import file here
ka_GE: დასაიმპორტებელი ფაილი გადმოათრიეთ აქ

en: Duplicate
ka_GE: ასლის შექმნა

en: Duplicate Row
ka_GE: სტრიქონის ასლის შექმნა

en: Edit
ka_GE: რედაქტირება

en: Edit Home Page
ka_GE: მთავარი გვერდის რედაქტირება

en: Edit Row
ka_GE: სტრიქონის რედაქტირება

en: Embedded Video (PB)
ka_GE: ჩასმული ვიდეო (PB)

en: Embeds a video.
ka_GE: სვამს ვიდეოს.

en: Enable
ka_GE: ჩართვა

en: Enable more widgets in the 1{Widgets Bundle settings}.
ka_GE: ჩართეთ მეტი ვიჯეტი 1{ვიჯეტების ნაკრების პარამეტრებიდან}.

en: Enabled
ka_GE: ჩართულია

en: Error uploading or importing file.
ka_GE: ფაილის ჩატვირთვის/იმპორტის შეცდომა.

en: Exclude Sticky
ka_GE: მიჭიკარტებული ჩანაწერების გამორიცხვა

en: Fade In
ka_GE: მინავლება

en: Feature List
ka_GE: ფუნქციების სია

en: Featured Image
ka_GE: გამოსახულება

en: Features Text
ka_GE: ფუნქციების ტექსტი

en: File
ka_GE: ფაილი

en: Font Color
ka_GE: შრიფტის ფერი

en: Full
ka_GE: სრული

en: Full Width
ka_GE: საიტის სიგანეზე

en: Full Width Container
ka_GE: კონტეინერი მთელ სიგანეზე

en: Full Width Stretched
ka_GE: ბრაუზერის სიგანეზე

en: Gallery (PB)
ka_GE: გალერეა (PB)

en: Gallery Images
ka_GE: გალერეის გამოსახულებები

en: Gallery Type
ka_GE: გალერეის ტიპი

en: General
ka_GE: ძირითადი

en: Gutter
ka_GE: ღიობი

en: History
ka_GE: ისტორია

en: Home Page
ka_GE: მთავარი გვერდი

en: Home page updated. 1{View page}.
ka_GE: მთავარი გვერდი განახლდა. 1{გვერდის ნახვა}.

en: How the background image is displayed.
ka_GE: ფონური გამოსახულების ჩვენების სტილი.

en: If the template supports it, cut posts and display the more link.
ka_GE: თუკი შაბლონს აქვს შესაბამისი მხარდაჭერა, გადაჭერით ჩანაწერი და აჩვენეთ სრულად ნახვის ბმული.

en: Ignore Sticky
ka_GE: მიჭიკარტებული ჩანაწერების იგნორირება

en: Image
ka_GE: გამოსახულება

en: Image (PB)
ka_GE: გამოსახულება (PB)

en: Image Size
ka_GE: გამოსახულების ზომა

en: Image URL
ka_GE: გამოსახულების URL

en: Import/Export
ka_GE: იმპორტ/ექსპორტი

en: Include the bundled widgets.
ka_GE: ვიჯეტების ნაკრების ჩართვა.

en: Information Text
ka_GE: ინფორმაციული ტექსტი

en: Inline CSS
ka_GE: შიდა CSS

en: Insert
ka_GE: ჩასმა

en: Install Page Builder Plugin
ka_GE: Page Builder ჩანართის დაყენება

en: Install the 1{Widgets Bundle} to get extra widgets.
ka_GE: დამატებითი ვიჯეტების ისაღებად დააინსტალირეთ 1{ვიჯეტების ნაკრები}.

en: Installing %s
ka_GE: ყენდება %s

en: Justify
ka_GE: ორმხრივი

en: Large
ka_GE: დიდი

en: Layout
ka_GE: შაბლონი

en: Layout Builder
ka_GE: შაბლონების კონსტრუქტორი

en: Layout Builder Widget
ka_GE: შაბლონების კონსტრუქტორის ვიჯეტი

en: Layouts Directory
ka_GE: შაბლონების კატალოგი

en: Left
ka_GE: მარცხნივ

en: Left to Right
ka_GE: მარცხნიდან მარჯვნივ

en: Legacy Bundled Widgets
ka_GE: ვიჯეტების მოძველებული ნაკრები

en: Link To
ka_GE: ბმული

en: List (PB)
ka_GE: სია (PB)

en: Live Editor
ka_GE: ვიზუალური რედაქტორი

en: Load legacy widgets from Page Builder 1.
ka_GE: ჩატვირთე მოძველებული ვიჯეტები Page Builder 1-იდან.

en: Loading prebuilt layout
ka_GE: მზა შაბლონის ჩატვირთვა

en: Location
ka_GE: მდებარეობა

en: Medium
ka_GE: საშუალო

en: Menu Order
ka_GE: ადგილი მენიუში

en: Missing Widget
ka_GE: არარსებული ვიჯეტი

en: Mobile Width
ka_GE: მობილური სიგანე

en: Modified
ka_GE: რედაქტირების თარიღი

en: More Link
ka_GE: სრულად ნახვის ბმული

en: Name
ka_GE: სათაური

en: Newest Layouts
ka_GE: უახლესი შაბლონები

en: Newsletter
ka_GE: სიახლეები

en: Next
ka_GE: შემდეგი

en: No Results
ka_GE: შედეგების გარეშე

en: No description
ka_GE: აღწერის გრეშე

en: None
ka_GE: არც ერთი

en: Now
ka_GE: ამჟამად

en: Off
ka_GE: გამორთულია

en: On
ka_GE: ჩართულია

en: Only Sticky
ka_GE: მხოლოდ მიჭიკარტებული ჩანაწერები

en: Open Builder
ka_GE: კონსტრუქტორის გახსნა

en: Open In New Window
ka_GE: ახალ ფანჯარაში გახსნა

en: Or
ka_GE: ან

en: Order
ka_GE: თანამიმდევრობა

en: Order By
ka_GE: დალაგება პარამეტრით

en: Original
ka_GE: ორიგინალური

en: Padding
ka_GE: სივრცე

en: Padding around the entire row.
ka_GE: ცარიელი სივრცე სტრიქონის გარშემო.

en: Padding around the entire widget.
ka_GE: ცარიელი სივრცე ვიჯეტის გარშემო.

en: Page Builder Change History
ka_GE: Page Builder ცვლილებების ისტორია

en: Page Builder Content
ka_GE: Page Builder-ის შიგთავსი

en: Page Builder Settings
ka_GE: PageBuilder პარამეტრები

en: Page Builder Widgets
ka_GE: Page Builder ვიჯეტები

en: Page Builder by SiteOrigin
ka_GE: SiteOrigin-ის Page Builder

en: Page Builder doesn't know about this widget.
ka_GE: Page Builder ვერ პოულობს ამ ვიჯეტს.

en: Page Builder layouts
ka_GE: Page Builder შაბლონები

en: Parallax
ka_GE: პარალაქსი

en: Parent
ka_GE: მშობელი

en: Per
ka_GE: პერიოდი

en: Please read the 1{settings guide} of the Page Builder documentation for help.
ka_GE: თუკი გჭირდებათ დახმარება გაეცანით Page Builder-ის დოკუმენტაციის 1{პარამეტრების დაყენების სახელმძღვანელო}.

en: Post Content
ka_GE: გამოქვეყნება

en: Post ID
ka_GE: ჩანაწერის ID

en: Post In Order
ka_GE: ჩანაწერები თანამიმდევრობით

en: Post Loop
ka_GE: ჩანაწერების ციკლი

en: Post Type
ka_GE: ჩანაწერის ტიპი

en: Post Types
ka_GE: ჩანაწერის ტიპები

en: Poster URL
ka_GE: პოსტერის URL

en: Posts Per Page
ka_GE: გვერდზე ჩანაწერების რაოდენობა

en: Prebuilt
ka_GE: მზა

en: Prebuilt Layouts
ka_GE: მზა შაბლონები

en: Prebuilt layout loaded
ka_GE: მზა შაბლონი ჩაიტვირთა

en: Previous
ka_GE: წინა

en: Price
ka_GE: ფასი

en: Price Box (PB)
ka_GE: ფასების ცხრილი (PB)

en: Random
ka_GE: შემთხვევით

en: Read More
ka_GE: სრულად ნახვა

en: Read the 1{full documentation} on SiteOrigin. Ask a question on our 2{support forum} if you need help and sign up to 3{our newsletter} to stay up to date with future developments.
ka_GE: წაიკითხეთ 1{სრული დოკუმენტაცია} SiteOrigin-ზე. თუკი გჭირდებათ დახმარება, დასვით შეკითხვა 2{მხარდაჭერის ფორუმზე} და გამოიწერეთ 3{ჩვენი ბიულეტენი} რათა იყოთ სიახლეების საქმის კურსში.

en: Recommended Widgets
ka_GE: რეკომენდებული ვიჯეტები

en: Remove
ka_GE: წაშლა

en: Responsive Layout
ka_GE: მგრძნობიარე/მობილური შაბლონი

en: Restore Version
ka_GE: ვერსიის აღდგენა

en: Right
ka_GE: მარჯვნივ

en: Right to Left
ka_GE: მარჯვნიდან მარცხნივ

en: Row Bottom Margin
ka_GE: სტრიქონის ქვედა დაშორება

en: Row Class
ka_GE: სტრიქონის კლასი

en: Row Gutter
ka_GE: სტრიქონის ღიობი

en: Row Layout
ka_GE: სტრიქონის შაბლონი

en: Row Styles
ka_GE: სტრიქონის სტილები

en: Row added
ka_GE: სტრიქონი დაემატა

en: Row deleted
ka_GE: სტრიქონი წაიშალა

en: Row duplicated
ka_GE: სტრიქონის ასლი შეიქმნა

en: Row edited
ka_GE: სტრიქონი შეიცვალა

en: Row moved
ka_GE: სტრიქონი გადანაცვლდა

en: Save
ka_GE: შენახვა

en: Save Home Page
ka_GE: მთავარი გვერდის შენახვა

en: Save Settings
ka_GE: პარამეტრების შენახვა

en: Save and reload this page to start using the widget after you've installed it.
ka_GE: შეინახეთ და გადატვირთეთ ეს გვერდი რათა შეძლოთ ვიჯეტის გამოყენება მისი ინსტალაციის შემდეგ.

en: Search
ka_GE: ძებნა

en: Search Results For:
ka_GE: ძიების შედეგები ფრაზაზე:

en: Search Settings
ka_GE: ძიება პარამეტრებში

en: Search Widgets
ka_GE: ვიჯეტების ძებნა

en: Select Image
ka_GE: გამოსახულების არჩევა

en: Select Import File
ka_GE: აირჩიეთ დასაიმპორტებელი ფაილი

en: Self Hosted Video (PB)
ka_GE: საკუთარი ვიდეო (PB)

en: Set
ka_GE: დაყენება

en: Settings Saved
ka_GE: პარამეტრები შენახულია

en: Should the layout collapse for mobile devices.
ka_GE: უნდა დაიშალოს თუ არა შაბლონი მობილურ მოწყობილობებზე.

en: SiteOrigin Button
ka_GE: SiteOrigin ღილაკი

en: SiteOrigin Editor
ka_GE: SiteOrigin რედაქტორი

en: SiteOrigin Features
ka_GE: SiteOrigin ფუნქციები

en: SiteOrigin Image
ka_GE: SiteOrigin გამოსახულება

en: SiteOrigin Post Carousel
ka_GE: SiteOrigin ჩანაწერების კარუსელი

en: SiteOrigin Slider
ka_GE: SiteOrigin სლაიდერი

en: SiteOrigin Widgets Bundle
ka_GE: SiteOrigin ვიჯეტების ნაკრები

en: Slide Down
ka_GE: სლაიდი ქვევით

en: Slide Left
ka_GE: სლაიდი მარცხნივ

en: Slide Right
ka_GE: სლაიდი მარჯვნივ

en: Slide Up
ka_GE: სლაიდი ზევით

en: Space below the row.
ka_GE: მანძილი სტრიქონის ქვეშ.

en: Standard
ka_GE: სტანდარტული

en: Start each new point with an asterisk (*)
ka_GE: ყოველი ახალი პუნქტი დაიწყეთ ვარსკვლავით (*)

en: Sticky Posts
ka_GE: მიჭიკარტებული ჩანაწერები

en: Style
ka_GE: სტილი

en: Sub Title
ka_GE: ქვესათაური

en: Support Forum
ka_GE: მხარდაჭერის ფორუმი

en: Switch to Editor
ka_GE: რედაქტორზე გადართვა

en: Template
ka_GE: შაბლონი

en: Testimonial (PB)
ka_GE: გამოხმაურება (PB)

en: Text
ka_GE: ტექსტი

en: The HTML used for widget titles. {{title}} is replaced with the widget title.
ka_GE: ვიჯეტების სათაურში გამოიყენება HTML. {{title}} იცვლება ვიჯეტის სათაურით.

en: The container used for the full width layout.
ka_GE: კონტეინერი გამოიყენება ბრაუზერის სიგანის შაბლონისთვის.

en: The page layouts are responsive and fully customizable.
ka_GE: გვერდების დიზაინი მგრძნობიარე და სრულად მოდიფიცირებადია.

en: The post types to use Page Builder on.
ka_GE: ჩანაწერის ტიპები Page Builder-ში გამოსაყენებლად.

en: The widget 1{%1$s} is not available. Please try locate and install the missing plugin. Post on the 2{support forums} if you need help.
ka_GE: ვიჯეტი 1{%1$s} ხელმიუწვდომელია. გთხოვთ დააყენოთ ნაკლული ჩანართი. თუკი გესაჭიროებათ დახმარება, დაწერეთ 2{მხარდაჭერის ფორუმზე}.

en: Theme
ka_GE: თემა

en: Theme Defined
ka_GE: თემა განსაზღვრულია

en: There are no %s with Page Builder content to clone.
ka_GE: არ არსებობს Page Builder %s, რომლის კლონირებაც შესაძლებელია.

en: This interface requires Javascript
ka_GE: ეს ინტერფეისისთვის აუცილებელია Javascript

en: Thumbnail
ka_GE: მინიატურა

en: Tiled Image
ka_GE: მოკირწყლული

en: Title
ka_GE: სათაური

en: Untitled Widget
ka_GE: უსათაურო ვიჯეტი

en: Version restored
ka_GE: ვერსია აღდგა

en: Video
ka_GE: ვიდეო

en: Video URL
ka_GE: ვიდეოს URL

en: Widget Class
ka_GE: ვიჯეტის კლასი

en: Widget Styles
ka_GE: ვიჯეტის სტილები

en: Widget Title HTML
ka_GE: ვიჯეტის სათაურის HTML

en: Widget added
ka_GE: ვიჯეტი დაემატა

en: Widget deleted
ka_GE: ვიჯეტი წაიშალა

en: Widget duplicated
ka_GE: ვიჯეტის ასლი შეიქმნა

en: Widget edited
ka_GE: ვიჯეტი შეიცვალა

en: Widget moved
ka_GE: ვიჯეტი გადანაცვლდა

en: Widgets
ka_GE: ვიჯეტები

en: Widgets Bundle
ka_GE: ვიჯეტების ნაკრები

en: WordPress Widgets
ka_GE: WordPress ვიჯეტები

en: Would you like to clear your Page Builder content and revert to using the standard visual editor?
ka_GE: გსურთ Page Builder-ის შიგთავსის წაშლა და სტანდარტულ ვიზუალურ რედაქტორში დაბრუნება?

en: Would you like to copy this editor's existing content to Page Builder?
ka_GE: გსურთ რედაქტორის ამჟამინდელი შიგთავსის ასლის Page Builder-ში გადატანა?

en: You can enable the legacy (PB) widgets in the 1{Page Builder settings}.
ka_GE: თქვენ შეგიძლიათ ჩართოთ მოძველებული (PB) ვიჯეტები 1{Page Builder-ის პარამეტრებიდან}.

en: You can still clone existing pages though.
ka_GE: მიუხედავად ამისა შეგიძლიათ შექმნათ არსებული გვერდების ასლები.

en: You can use SiteOrigin Page Builder to create home and sub pages, filled your own widgets.
ka_GE: თქვენ შეგიძლიათ გამოიყენოთ SiteOrigin-ის Page Builder მთავარ და სხვა გვერდებზე საკუთარი ვიჯეტების გამოსაყენებლად.

en: You need to install 1{%1$s} to use the widget 2{%2$s}.
ka_GE: თქვენ უნდა დააინსტალიროთ 1{%1$s} რათა გამოიყენოთ ვიჯეტი 2{%2$s}.

en: Your search didn't return any results
ka_GE: თქვენმა ძიებამ შედეგი არ გამოიღო

en: Your theme doesn't have any post loops.
ka_GE: თქვენს თემას არ აქვს ჩანაწერების ციკლი

en: Your theme doesn't have any prebuilt layouts.
ka_GE: თქვენს თემას არ აქვს მზა შაბლონები.

en: edit gallery
ka_GE: გალერეის ჩასწორება
