Plugins - Page Builder by SiteOrigin - Stable (latest release) - en to hr translation catalogue (281 entries)

en: Help
hr: Pomoć

en: Vertical space between cells in a collapsed mobile row. Default is %spx.
hr: Okomiti razmak između ćelija u padajućem redu u slučaju prikaza na mobilnim platformama. Zadano je %spx.

en: Mobile Cell Margins
hr: Margine ćelija u slučaju prikaza na mobilnim platformama.

en: Build a layout using SiteOrigin's Page Builder.
hr: Izgradite raspored pomoću SiteOrigin Page Builder.

en: Row and widget styles give you all the control you need to make your content uniquely your own. Change attributes like paddings, background colours and column spacing. You can also enter custom CSS and CSS classes if you need even finer grained control.
hr: Stilovi redaka i widgeta daju vam svu kontrolu koja vam je potrebna da sadržaj učinite jedinstvenim. Promijenite atribute poput podstava, boja pozadine i razmaka stupaca. Možete unijeti i prilagođene CSS i CSS klase ako vam treba još finija kontrola.

en: Worry free editing is having the freedom to experiment without fearing mistakes. The History Browser lets you roll forward and back through your changes. Preview changes, then roll back to that version without skipping a beat. Your personal safety net.
hr: Bezbrižno besplatno uređivanje ima slobodu eksperimentiranja bez bojazni za pogreške. Preglednik povijesti omogućava vam da se krećete prema naprijed i nazad kroz izmjene. Pregledajte promjene, a zatim se vratite na tu verziju bez preskočivanja. Vaša osobna sigurnosna mreža.

en: Page Builder by SiteOrigin makes it easy to create responsive column based content, using the widgets you know and love. Your content will accurately adapt to all mobile devices, ensuring your site is mobile-ready.
hr: Page Builder od SiteOrigin olakšava stvaranje odgovarajućeg sadržaja temeljenog na stupcima, koristeći widgete koje znate i volite. Vaš će se sadržaj točno prilagoditi svim mobilnim uređajima, osiguravajući da je vaša web lokacija spremna za mobilne uređaje.

en: Auto Play Video
hr: Automatsko pokretanje videa

en: An image that displays before the video starts playing.
hr: Slika koja se prikazuje prije nego što video započne.

en: Poster URL
hr: URL postera

en: Video URL
hr: URL videa

en: A self hosted video player.
hr: Vlastito hostani video player.

en: Self Hosted Video (PB)
hr: Vlastito hostani Video (PB)

en: Embeds a video.
hr: Ugrađuje video

en: Embedded Video (PB)
hr: Ugrađeni video (PB)

en: Displays a simple image.
hr: Prikazuje jednostavnu sliku.

en: Image (PB)
hr: Slika (PB)

en: File
hr: Datoteka

en: Attachment Page
hr: Stranica privitaka

note: Description of the plugin
en: A drag and drop, responsive page builder that simplifies building your website.
hr: Povuci i ispusti, prilagodljivi graditelj stranice koji pojednostavljuje izradu vaše web-stranice.

en: Post Type
hr: Tip objave

en: Image
hr: Slika

en: Author
hr: Autor

en: Featured Image
hr: Istaknuta slika

en: Title
hr: Naslov

en: Price
hr: Cijena

en: Template
hr: Predložak

en: Date
hr: Datum

en: Default
hr: Standardno

en: None
hr: Nijedno

en: Text
hr: Tekst

en: Open In New Window
hr: Otvori u novom prozoru

en: Button Alignment
hr: Poravnanje gumba

en: Left
hr: Lijevo

en: Justify
hr: Obostrano

en: A Call to Action block
hr: Blok poziva na akciju

en: Sub Title
hr: Podnaslov

en: Button Text
hr: Tekst gumba

en: Destination URL
hr: Odredišni URL

en: Right
hr: Desno

en: Location
hr: Lokacija

en: Button URL
hr: URL Gumba

en: Button
hr: Gumb

en: List (PB)
hr: Lista

en: Random
hr: Nasumično

en: Posts Per Page
hr: Objava po stranici

en: Parent
hr: Matično

en: Link To
hr: Poveznica do

en: Columns
hr: Stupci

en: Gallery Type
hr: Tip galerije

en: Full
hr: Puni

en: Thumbnail
hr: Sličica

en: Medium
hr: Srednje

en: Large
hr: Veliko

en: Image Size
hr: Veličina slike

en: Comma separated attachment IDs. Defaults to all current page's attachments.
hr: ID privitaka odvojeni zarezom. Zadana vrijednost je svi trenutni prilozi stranice.

en: edit gallery
hr: uredi galeriju

en: Gallery Images
hr: Slike galerije

en: Displays a gallery.
hr: Prikazuje galeriju

en: Gallery (PB)
hr: Galerija (PB)

en: Additional Arguments
hr: Dodatni argumenti

en: %s Style
hr: %s stil

en: Style
hr: Stil

en: Displays a bullet list of points
hr: Prikazuje popis s oznakama

en: Testimonial (PB)
hr: Preporuka (PB)

en: Feature List
hr: Popis značajki

en: Features Text
hr: Tekst značajki

en: Information Text
hr: Informacijski tekst

en: Per
hr: Po

en: Price Box (PB)
hr: Cjenovni okvir (PB)

en: Start each new point with an asterisk (*)
hr: Započni svaku novu točku s zvjezdicom (*)

en: Displays a bullet list of elements
hr: Prikazuje elemente popisa s oznakama

en: Call To Action (PB)
hr: Poziv na akciju (PB)

en: Center
hr: Centar

en: Button (PB)
hr: Gumb (PB)

en: Slide Right
hr: Pomakni desno

en: Slide Left
hr: Pomakni lijevo

en: Slide Down
hr: Pomakni gore

en: Slide Up
hr: Pomakni dolje

en: Fade In
hr: Stopiti se s

en: Animation
hr: Animacija

en: Image URL
hr: URL slike

en: An image that animates in when it enters the screen.
hr: Slika koja je animirana kad se pojavi na zaslonu.

en: Animated Image (PB)
hr: Animirana slika (PB)

en: Additional query arguments. See 1{query_posts}.
hr: Dodatni argumenti upita (query arguments). Pogledajte 1{query_posts}.

en: Additional
hr: Dodatno

en: Only Sticky
hr: Samo ljepljivo

en: Exclude Sticky
hr: Odstrani ljepljivo

en: Ignore Sticky
hr: Ignoriraj ljepljivo

en: Sticky Posts
hr: Ljepljive objave

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Descending
hr: Silazno

en: Order
hr: Redoslijed

en: Post In Order
hr: Objave u redoslijedu

en: Menu Order
hr: Redoslijed izbornika

en: Comment Count
hr: Broj komentara

en: Modified
hr: Modificirano

en: Name
hr: Ime

en: Post ID
hr: ID objave

en: Order By
hr: Rasporedi po

en: If the template supports it, cut posts and display the more link.
hr: Ako predložak podržava, skrati objave i prikaži poveznicu "više".

en: Displays a post loop.
hr: Prikazuje petlju objave (post loop).

en: Post Loop
hr: Petlja objave (post loop)

en: Display Content
hr: Prikaži sadržaj

en: Displays content from the current post.
hr: Prikazuje sadržaj iz trenutne objave.

en: Post Content
hr: Sadržaj objave

en: Open Builder
hr: Otvori konstruktor

en: A complete SiteOrigin Page Builder layout as a widget.
hr: Kompletni SiteOrigin Page Builder raspored kao widget.

en: More Link
hr: Poveznica Više

en: Your theme doesn't have any post loops.
hr: Tema nema petlje objava (post loops).

en: Layout Builder
hr: Graditelj rasporeda sadržaja

en: Remove
hr: Ukloni

en: Close
hr: Zatvori

en: Search
hr: Traži

en: Post Types
hr: Vrste objava

en: On
hr: Uključeno

en: Off
hr: Isključeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Support Forum
hr: Podrška

en: General
hr: Osnovno

en: Theme
hr: Tema

en: Design
hr: Dizajn

en: Enable
hr: Uključi

en: Next
hr: Sljedeće

en: Done
hr: Gotovo

en: Delete
hr: Izbriši

en: Read More
hr: Opširnije

en: No Results
hr: Nema rezultata

en: Restore Version
hr: Vrati inačicu

en: Page Builder Change History
hr: Povijest promjena Graditelja stranica

en: Download Layout
hr: Preuzmi raspored

en: Select Import File
hr: Odaberi datoteku za uvoz

en: Or
hr: ili

en: Drop import file here
hr: Ovdje ispustite uvoznu datoteku

en: Previous
hr: Prethodno

en: Your search didn't return any results
hr: Vaša pretraga nije vratila nikakve rezultate

en: Clone: %s
hr: Kloniraj: %s

en: Import/Export
hr: Uvoz/izvoz

en: Layouts Directory
hr: Direktorij razmještaja

en: Insert
hr: Unesi

en: Set
hr: Postavi

en: Right to Left
hr: S desna na lijevo

en: Left to Right
hr: Slijeva na desno

en: Add New Widget %s
hr: Dodaj novi widget %s

en: Duplicate
hr: Dupliciraj

en: Delete Row
hr: Obriši red

en: Duplicate Row
hr: Dupliciraj red

en: Edit Row
hr: Uredi red

en: Live Editor
hr: Uređivanje uživo

en: Add Widget
hr: Dodaj widget

en: This interface requires Javascript
hr: Sučelje zahtjeva Javascript

en: Save Home Page
hr: Spremi Početnu stranicu

en: Home page updated. 1{View page}.
hr: Početna stranica ažurirana. 1{Pregledaj stranicu}.

en: Custom Home Page
hr: Prilagođena Početa stranica

en: You need to install 1{%1$s} to use the widget 2{%2$s}.
hr: Trebate instalirati 1{%1$s} kako bi mogli koristiti widget 2{%2$s}.

en: Edit Home Page
hr: Uredi Početnu stranicu

en: Untitled Widget
hr: Widget bez naslova

en: Error uploading or importing file.
hr: Greška pri prijenosu ili uvozu datoteke.

en: Column
hr: Stpac

en: Add Row
hr: Dodaj red

en: Search Widgets
hr: Pretraga widgeta

en: Add Widget to Cell
hr: Dodaj widget u ćeliju

en: Add Widget Below
hr: Dodaj widget ispod

en: Are you sure?
hr: Jeste li sigurni?

en: Cell resized
hr: Promijenjena veličina ćelije

en: Row duplicated
hr: Duplicirani red

en: Row moved
hr: Pomiaknuti red

en: Row edited
hr: Uređeni red

en: Row added
hr: Dodani red

en: Row deleted
hr: Obrisani red

en: Widget moved
hr: Pomaknuti widget

en: Widget duplicated
hr: Widget dupliciran

en: Widget edited
hr: Widget je uređen

en: Widget added
hr: Widget dodan

en: Widget deleted
hr: Widget obrisan

en: Converted to editor
hr: Konvertirano u ređivač

en: Version restored
hr: Inačica vraćena

en: Current
hr: Trenutno

en: Now
hr: Sad

en: %s before
hr: prije %s

en: %d hour
hr: %d sat

en: %d minute
hr: %d minuta

en: %d hours
hr: %d sati

en: %d second
hr: %d sekunda

en: %d minutes
hr: %d minuta

en: %d seconds
hr: %d sekundi

en: Page Builder doesn't know about this widget.
hr: Page Builder ne pozna ovaj widget.

en: Missing Widget
hr: Odsutan widget

en: All Widgets
hr: Svi widgeti

en: Home Page
hr: Početna stranica

en: Custom Home Page Builder
hr: Graditelj prilagođene početne stranice

en: Save Settings
hr: Spremi postavke

en: Settings Saved
hr: Postavke spremljene

en: Search Settings
hr: Postavke pretrage

en: Please read the 1{settings guide} of the Page Builder documentation for help.
hr: Za pomoć pročitajte 1{upute za postavke} Page Builder dokumentacije.

en: Copy content from Page Builder to post content.
hr: Kopiraj sadržaj iz Page Builder sadržaj objave.

en: Copy Content
hr: Kopiraj sadržaj

en: Content
hr: Sadržaj

en: The container used for the full width layout.
hr: Kontejner koji se koristi raspored pune širine.

en: Full Width Container
hr: Kontejner pune širine

en: Default spacing between columns in each row.
hr: Izvorni razmak između stupaca u svakom redu.

en: Row Gutter
hr: Odstojanje retka

en: Device width, in pixels, to collapse into a mobile view .
hr: Širina uređaja, u pikselima, za sažimanje u mobilni pregled.

en: Mobile Width
hr: Mobilna širina

en: Collapse widgets, rows and columns on mobile devices.
hr: Sažmi widgete, redove i stupce na mobilnim uređajima.

en: Responsive Layout
hr: Prilagodljivi raspored

en: Display recommend widgets in Page Builder add widget dialog.
hr: Prikaži preporučene widgete u dialogu Dodaj widget Page Buildera.

en: Load legacy widgets from Page Builder 1.
hr: Učitaj zastarjele widget iz Page Builder 1.

en: Legacy Bundled Widgets
hr: Zastarjeli Grupirani widgeti

en: The HTML used for widget titles. {{title}} is replaced with the widget title.
hr: HTML korišten za naslove widgeta. {{title}} je zamijenjen s naslovom widgeta.

en: Widget Title HTML
hr: HTML naslov widgeta

en: Widgets
hr: Widgeti

en: Page Builder Settings
hr: Page Builder postavke

en: Recommended Widgets
hr: Preporučeni widgeti

en: WordPress Widgets
hr: WordPress Widgeti

en: You can enable the legacy (PB) widgets in the 1{Page Builder settings}.
hr: Možete uključiti zastarjele (PB) widgete u 1{Page Builder postavkama}.

en: Page Builder Widgets
hr: Page Builder Widgeti

en: Widgets Bundle
hr: Paket widgeta

en: Install the 1{Widgets Bundle} to get extra widgets.
hr: Instaliraj 1{Paket widgeta} kako bi dobili dodatne widgete.

en: Enable more widgets in the 1{Widgets Bundle settings}.
hr: Omogući dodatne widgete u 1{postavkama Paketa widgeta}.

en: Display your posts as a carousel.
hr: Prikažite svoje objave kao vrtuljak.

en: SiteOrigin Post Carousel
hr: SiteOrigin Vrtuljak objava

en: Display site features as a collection of icons.
hr: Prikaži mogućnosti web-stranice kao kolekciji ikona.

en: SiteOrigin Features
hr: SiteOrigin Mogućnosti

en: A basic slider widget.
hr: Osnovni Vrtuljak widget

en: SiteOrigin Slider
hr: SiteOrigin Vrtuljak

en: Choose images from your media library.
hr: Odaberite slike iz svoje medijske zbirke.

en: A simple button
hr: Jednostavno dugme

en: SiteOrigin Button
hr: SiteOrigin Dugme

en: SiteOrigin Image
hr: SiteOrigin Slika

en: SiteOrigin Widgets Bundle
hr: SiteOrigin Paket widgeta

en: A rich text editor
hr: Obogaćeni uređivač teksta

en: SiteOrigin Editor
hr: SiteOrigin Uređivač

en: Select Image
hr: Odaberite sliku

en: Layout
hr: Raspored

en: Attributes
hr: Atribut

en: Widget Styles
hr: Widget stilovi

en: Row Styles
hr: Stilovi redaka

en: Page Builder Content
hr: Page Builder sadržaj

en: Installing %s
hr: Instaliranje %s

en: Install Page Builder Plugin
hr: Instaliraj Page Builder dodatak

en: Color of text inside this widget.
hr: Boja teksta unutar ovog widgeta.

en: Font Color
hr: Boja fonta

en: Border Color
hr: Boja obruba

en: How the background image is displayed.
hr: Kako je prikazana pozadinska slika.

en: Do you want to browse the Prebuilt Layouts directory?
hr: Želite li pregledati direktorij Postojećih rasporeda sadržaja?

en: 1{Set row layout}: %1$s columns with a ratio of %2$s going from %3$s
hr: 1{Postavi raspored retka}: %1$s stupaca s omjerom od %2$s počevši od %3$s

en: Read the 1{full documentation} on SiteOrigin. Ask a question on our 2{support forum} if you need help and sign up to 3{our newsletter} to stay up to date with future developments.
hr: Pročitajte 1{potpunu dokumentaciju} na SiteOrigin. Postavite pitanje na našem 2{forumu podrške} ako trebate pomoć i pretplatite se na 3{naš bilten} kako bi ostali u toku s budućim izdanjima.

en: The page layouts are responsive and fully customizable.
hr: Rasporedi stranica su prilagodljivi i potpuno se mogu urediti.

en: You can use SiteOrigin Page Builder to create home and sub pages, filled your own widgets.
hr: Možete upotrijebiti SiteOrigin Page Builder za kreiranje početne stranice i drugih stranica, popunjene s vašim widgetima.

en: The widget 1{%1$s} is not available. Please try locate and install the missing plugin. Post on the 2{support forums} if you need help.
hr: Widget 1{%1$s} nije dostupan. Pokušajte locirati i instalirati dodatak nedostaje. Pitajte na 2{forumu za podršku} ako trebate pomoć.

en: Save and reload this page to start using the widget after you've installed it.
hr: Spremite i ponovno učitajte ovu stranicu kako bi počeli koristiti widget nakon što ste ga instalirali.

en: Page Builder layouts
hr: Page Builder rasporedi sadržaja

en: Layout Builder Widget
hr: Widget Graditelj rasporeda sadržaja

en: Would you like to clear your Page Builder content and revert to using the standard visual editor?
hr: Želite li ukloniti sadržaj Page Buildera i vratiti se korištenu standardnog vizualnog uređivača?

en: Would you like to copy this editor's existing content to Page Builder?
hr: Želite li kopirati postojeći sadržaj ovog uređivača u Page Builder?

en: Loading prebuilt layout
hr: Učitavanje postojećeg rasporeda

en: Prebuilt layout loaded
hr: Postojeći raspored je učitan

en: Prebuilt Layouts
hr: Postojeći raspored sadržaja

en: History
hr: Povijest

en: Border color of the %s.
hr: Boja obruba %s.

en: Background Color
hr: Pozadinska boja

en: Padding
hr: Razmak

en: Centered, with original size
hr: Centrirano, s originalnom veličinom

en: Cover
hr: Pokriti

en: Background Image Display
hr: Prikaz pozadinske slike

en: Background Image
hr: Pozadinska slika

en: Full Width Stretched
hr: Puna širina rastegnuto

en: Full Width
hr: Puno širina

en: Standard
hr: Standardno

en: Row Layout
hr: Raspored retka

en: Gutter
hr: Odstojanje

en: Bottom Margin
hr: Donja margina

en: Class added to all cells in this row.
hr: Klasa dodana svim ćelijama u ovom retku.

en: Cell Class
hr: Klasa ćelije

en: A CSS class
hr: CSS klasa

en: Tiled Image
hr: Pločica slike

en: Background image of the %s.
hr: Pozadinska slika %s.

en: Background color of the %s.
hr: Pozadinska boja %s.

en: Padding around the entire %s.
hr: Razmak oko cijelog %s.
