Plugins - Page Builder by SiteOrigin - Stable (latest release) - en to gl_ES translation catalogue (546 entries)

en:  - Results For:
gl_ES: - Resultados para:

en: %d hour
gl_ES: %d hora

en: %d hours
gl_ES: %d horas

en: %d minute
gl_ES: %d minuto

en: %d minutes
gl_ES: %d minutos

en: %d second
gl_ES: %d segundo

en: %d seconds
gl_ES: %d segundos

en: %s Class
gl_ES: Clase %s

en: %s ID
gl_ES: ID de %s

en: %s Style
gl_ES: Estilo %s

en: %s Widget | %s Widgets
gl_ES[0]: Widget %s
gl_ES[1]: Widgets %s

en: %s before
gl_ES: %s antes

en: %s is a single plugin that adds additional settings and functionality to Page Builder, SiteOrigin widgets and SiteOrign themes. SiteOrigin Premium also includes our next level email support service. If you need expert advice and quick replies, consider SiteOrigin Premium.
gl_ES: %s é un único plugin que engade axustes e funcións adicionais ao maquetador de páxina, aos widgets e aos temas de SiteOrigin. SiteOrigin Premium tamén inclúe o noso servizo de soporte por correo electrónico de nivel superior. Se necesitas asesoramento experto e respostas rápidas, ten en conta a SiteOrigin Premium.

en: %s is ready to insert.
gl_ES: %s está preparado para ser insertado.

en: %s to install recommended SiteOrigin plugins and a SiteOrigin theme to get your site going.
gl_ES: %s para instalar pluginsde SiteOrigin recomendados e un tema de SiteOrigin para que o seu sitio funcione.

en: (email SiteOrigin support)
gl_ES: (soporte por correo electrónico de SiteOrigin)

en: (opens in a new window)
gl_ES: (ábrese nunha nova ventá)

en: A Call to Action block
gl_ES: Bloque de chamada á acción

en: A basic slider widget.
gl_ES: Un widget de carrusel básico.

en: A complete SiteOrigin Page Builder layout as a widget.
gl_ES: Unha estrutura completa de SiteOrigin Page Builder como un widget.

en: A custom ID used for this %s.
gl_ES: Un ID personalizado usado para este %s.

en: A custom class used for this %s.
gl_ES: Unha clase personalizada utilizada para esta %s.

en: A drag and drop, responsive page builder that simplifies building your website.
gl_ES: Un creador de páxinas de deseño adaptable, con funcións de arrastrar e soltar, que simplifica a construción da túa web.

en: A rich text editor
gl_ES: Un editor de texto enriquecido

en: A self hosted video player.
gl_ES: Un reprodutor de vídeo auto aloxado.

en: A simple button
gl_ES: Un botón sinxelo

en: Access Modes
gl_ES: Modos de acceso

en: Activate
gl_ES: Activar

en: Add New Widget %s
gl_ES: Engadir novo widget %s

en: Add Row
gl_ES: Engadir fila

en: Add SiteOrigin Layout Block
gl_ES: Engadir un bloque de deseño de SiteOrigin

en: Add Widget
gl_ES: Engadir widget

en: Add Widget Below
gl_ES: Engadir widget abaixo

en: Add Widget Class
gl_ES: Engadir a clase do widget

en: Add Widget to Column
gl_ES: Engadir widget á columna

en: Add a %s, %s or %s to get started. Read our %s if you need help.
gl_ES: Para empezar, engade un %s, unha %s ou un %s. Se necesitas axuda, le a nosa %s.

en: Add a {{%= items[0] %}} or {{%= items[1] %}} to get started.
gl_ES: Para empezar, engade un {{%= items[0] %}} ou unha {{%= items[1] %}}.

en: Add a {{%= items[0] %}} to get started.
gl_ES: Para empezar, engade un {{%= items[0] %}}.

en: Add a {{%= items[0] %}}, {{%= items[1] %}} or {{%= items[2] %}} to get started.
gl_ES: Para empezar, engade un {{%= items[0] %}}, unha {{%= items[1] %}} ou un {{%= items[2] %}}.

en: Add parallax background images to your slider type widgets with %link%.
gl_ES: Engade imaxes de fondo con parallax aos teus widgets de tipo carrusel con %link%.

en: Add the widget class to Page Builder widgets. Disable if theme widget styles are negatively impacting widgets in Page Builder.
gl_ES: Engade a clase dos widgets aos widgets de Page Builder. Desactívao se os estilos dos widgets do tema están afectando negativamente aos widgets en Page Builder.

en: Add widget, column, and row Retina background images for high-pixel-density displays with %link%.
gl_ES: Engade imaxes retina de fondo en widgets, celdas e filas para pantallas con alta densidade de píxeles con %link%.

en: Additional
gl_ES: Adicional

en: Additional Arguments
gl_ES: Argumentos adicionais

en: Additional query arguments. See 1{query_posts}.
gl_ES: Argumentos adicionais da consulta. Ver 1{query_posts}.

en: Addons
gl_ES: Extensións

en: Adjust column size of column %s.
gl_ES: Axusta o tamaño da columna %s.

en: All
gl_ES: Todas

en: All Widgets
gl_ES: Todos os widgets

en: Allow margin below the last row.
gl_ES: Permite unha marxe debaixo da última fila.

en: Always
gl_ES: Sempre

en: Amount of space between columns. Default is %spx.
gl_ES: Cantidade de espazo entre as celas. Por defecto é de %spx.

en: An image that animates in when it enters the screen.
gl_ES: Unha imaxe que se anima cando entra na pantalla.

en: An image that displays before the video starts playing.
gl_ES: Unha imaxe que se mostra antes de iniciar a reprodución do vídeo.

en: Animated Image (PB)
gl_ES: Imaxe animada (PB)

en: Animation
gl_ES: Animación

en: Animations Addon
gl_ES: Complemento Animations

en: Are you sure?
gl_ES: Estás seguro?

en: Ascending
gl_ES: Ascendente

en: Attachment Page
gl_ES: Páxina de adxuntos

en: Attributes
gl_ES: Atributos

en: Author
gl_ES: Autor

en: Auto Play Video
gl_ES: Vídeo reprodución automática

en: Automatic
gl_ES: Automático

en: Background Color
gl_ES: Cor do fondo

en: Background Image
gl_ES: Imaxe de fondo

en: Background Image Display
gl_ES: Visualización da imaxe de fondo

en: Background Image Opacity
gl_ES: Opacidade da imaxe de fondo

en: Background Image Size
gl_ES: Tamaño da imaxe de fondo

en: Block Editor
gl_ES: Editor de bloques

en: Block Editor Layout Block Quick Add Button
gl_ES: Botón engadir rápido do deseño do editor de bloques

en: Blur
gl_ES: Esfumar

en: Boost your page-building speed by upgrading to %link% – copy and paste rows and widgets across domains with ease!
gl_ES: Aumenta a velocidade de creación de páxinas actualizando a %link%: copia e pega filas e widgets en dominios con facilidade.

en: Border Color
gl_ES: Cor do borde

en: Border Radius
gl_ES: Radio do borde

en: Border Thickness
gl_ES: Grosor do borde

en: Bottom
gl_ES: Inferior

en: Bottom Margin
gl_ES: Marxe inferior

en: Box Shadow
gl_ES: Sombra da caixa

en: Box Shadow Hover
gl_ES: Sombra da caixa ao pasar o cursor

en: Button
gl_ES: Botón

en: Button (PB)
gl_ES: Botón (PB)

en: Button Alignment
gl_ES: Aliñación do botón

en: Button Text
gl_ES: Texto do botón

en: Button URL
gl_ES: URL do botón

en: CPT Builder Addon
gl_ES: Complemento CPT Builder

en: CSS Declarations
gl_ES: Declaracións CSS

en: CSS declarations applied when in mobile view.
gl_ES: Declaracións CSS aplicadas na visualización móbil.

en: Call To Action (PB)
gl_ES: Chamada á acción (PB)

en: Center
gl_ES: Centrada

en: Centered, with original size
gl_ES: Centrado, con tamaño orixinal

en: Change column direction to the %s
gl_ES: Cambiar o enderezo da columna á %s

en: Change column direction to the left
gl_ES: Cambia o enderezo da columna cara a esquerda

en: Choose Media
gl_ES: Elixir medios

en: Choose images from your media library.
gl_ES: Elixe imaxes da túa biblioteca de medios.

en: Class added to all columns in this row.
gl_ES: Clase engadida a todas as celas desta fila.

en: Click here
gl_ES: Fai clic aquí

en: Clone %s
gl_ES: Clonar %s

en: Clone: %s
gl_ES: Clonar: %s

en: Close
gl_ES: Pechar

en: Collapse Behaviour
gl_ES: Comportamento de peche

en: Collapse Order
gl_ES: Orde de peche

en: Collapse widgets, rows, and columns on mobile devices.
gl_ES: Cerrar widgets, filas e columnas en dispositivos móbiles.

en: Collapses columns differently on tablet devices.
gl_ES: Cerrar as columnas de forma diferente nos dispositivos de tableta.

en: Color
gl_ES: Cor

en: Column
gl_ES: Columna

en: Column Actions
gl_ES: Columna Accións

en: Column Class
gl_ES: Clase de columna

en: Column Count:
gl_ES: Número de columnas:

en: Column Presets:
gl_ES: Preaxustes de columna:

en: Column Vertical Alignment
gl_ES: Aliñación vertical da cela

en: Column resized
gl_ES: Colimna redimensionada

en: Column%s Styles
gl_ES: Estilos da columna%s

en: Columns
gl_ES: Columnas

en: Comma separated attachment IDs. Defaults to all current page's attachments.
gl_ES: IDs de adxuntos separados por comas. Por defecto todos os adxuntos actuais da páxina.

en: Comment Count
gl_ES: Cantidade de comentarios

en: Contain
gl_ES: Conter

en: Content
gl_ES: Contido

en: Converted to editor
gl_ES: Convertido a editor

en: Copy Content
gl_ES: Copiar contido

en: Copy Row
gl_ES: Copiar a fila

en: Copy Styles
gl_ES: Copiar os estilos

en: Copy Widget
gl_ES: Copiar o widget

en: Copy content from Page Builder to post content.
gl_ES: Copiar o contido de Page Builder ao contido da publicación.

en: Cover
gl_ES: Cubrir

en: Current
gl_ES: Actual

en: Custom Home Page
gl_ES: Páxina de inicio personalizada

en: Custom Home Page Builder
gl_ES: Páxina de inicio personalizada de Page Builder

en: Date
gl_ES: Data

en: Default
gl_ES: Predeterminado

en: Default margin below rows and widgets.
gl_ES: Marxe por defecto debaixo das filas e widgets.

en: Default spacing between columns in each row.
gl_ES: Espazado predeterminado entre as columnas de cada fila.

en: Default to Page Builder Interface
gl_ES: Interface por defecto para o maquetador de páxina

en: Delete
gl_ES: Eliminar

en: Delete Row
gl_ES: Eliminar fila

en: Delete Widget
gl_ES: Borrar o widget

en: Delete widget
gl_ES: Borrar widget

en: Desaturated Yellow
gl_ES: Amarelo desaturado

en: Descending
gl_ES: Descendente

en: Design
gl_ES: Deseño

en: Destination URL
gl_ES: URL destino

en: Detect older browsers
gl_ES: Detectar navegadores antigos

en: Device width, in pixels, to collapse into a mobile view.
gl_ES: Ancho do dispositivo, en píxeles, a partir da que apilar a vista móbil.

en: Device width, in pixels, to collapse into a tablet view.
gl_ES: Anchura do dispositivo, en píxeles, para cerrar nunha vista en tableta.

en: Direction:
gl_ES: Enderezo:

en: Disable Parallax On Mobile
gl_ES: Desactivar Parallax en móbiles

en: Disable row/widget background parallax when the browser is smaller than the mobile width.
gl_ES: Desactivar o fondo Parallax da fila/widget cando o navegador sexa máis pequeno que o ancho para móbiles.

en: Dismiss Notice
gl_ES: Descartar aviso

en: Display Content
gl_ES: Amosar contido

en: Display Post State
gl_ES: Amosar o estado das entradas

en: Display Widget Count
gl_ES: Amosar o contador de widgets

en: Display a %sSiteOrigin Page Builder%s post state in the admin lists of posts/pages to indicate Page Builder is active.
gl_ES: Amosar o estado da entrada de %sSiteOrigin Page Builder%s nas listas de administración de entradas/páxinas para indicar que o maquetador de páxina está activo.

en: Display a Live Editor link in the toolbar when viewing site.
gl_ES: Mostra na barra de ferramentas unha ligazón ao editor en vivo cando se ve o sitio.

en: Display a widget count in the admin lists of posts/pages where you're using Page Builder.
gl_ES: Amosar un contador de widgets nas listas de administración de entradas/páxinas nas que esteas usando o maquetador de páxina.

en: Display recommend widgets in the Page Builder Add Widget dialog.
gl_ES: Mostrar widgets recomendados na ventá de engadir widget do maquetador de páxinas.

en: Display site features as a collection of icons.
gl_ES: Mostra os elementos a destacar do sitio como unha colección de iconas.

en: Display the %sSiteOrigin Premium%s upgrade teaser in the Page Builder toolbar.
gl_ES: Amosar o anuncio de actualización a %sSiteOrigin Premium%s na barra de ferramentas do maquetador de páxina.

en: Display the Add SiteOrigin Layout Block quick add button in the Block Editor.
gl_ES: Amosa o botón Engadir bloque de deseño de orixe do sitio no editor de bloques.

en: Display the SiteOrigin Installer admin menu item.
gl_ES: Amosa o elemento do menú de administrador do instalador de SiteOrigin.

en: Display your posts as a carousel.
gl_ES: Amosar as túas entradas en forma de carrusel.

en: Displays a bullet list of elements
gl_ES: Mostra unha lista en viñetas de elementos

en: Displays a bullet list of points
gl_ES: Mostra unha lista en viñeta de puntos

en: Displays a gallery.
gl_ES: Mostra unha galería.

en: Displays a post loop.
gl_ES: Mostra un bucle de entradas.

en: Displays a simple image.
gl_ES: Mostra unha imaxe sinxela.

en: Displays content from the current post.
gl_ES: Mostra contido da entrada actual.

en: Do you want to browse the Prebuilt Layouts directory?
gl_ES: Queres navegar polo directorio de estruturas prefabricadas?

en: Documentation
gl_ES: Documentación

en: Done
gl_ES: Feito

en: Download Layout
gl_ES: Descargar estrutura

en: Draft
gl_ES: Borrador

en: Drop import file here
gl_ES: Arrastra o arquivo de importación aquí

en: Duplicate
gl_ES: Duplicar

en: Duplicate Row
gl_ES: Duplicar fila

en: Duplicate Widget
gl_ES: Duplicar o widget

en: Duplicate widget
gl_ES: Duplicar widget

en: Edit
gl_ES: Editar

en: Edit As Page
gl_ES: Editar como páxina

en: Edit History
gl_ES: Editar o historial

en: Edit Home Page
gl_ES: Editar páxina de inicio

en: Edit Row
gl_ES: Editar fila

en: Edit Widget
gl_ES: Editar o widget

en: Edit widget
gl_ES: Editar widget

en: Email Support
gl_ES: Soporte por correo electrónico

en: Embedded Video (PB)
gl_ES: Vídeo incrustado (PB)

en: Embeds a video.
gl_ES: Incrusta un vídeo.

en: Enable
gl_ES: Habilitar

en: Enable more widgets in the 1{Widgets Bundle settings}.
gl_ES: Habilitar máis widgets nos 1{axustes do paquete de widgets}.

en: Enabled
gl_ES: Activado

en: Error uploading or importing file.
gl_ES: Erro ao cargar ou importar un arquivo.

en: Exclude Sticky
gl_ES: Excluír fixos

en: External URL
gl_ES: URL externa

en: Fade In
gl_ES: Desvaecerse

en: Feature List
gl_ES: Lista de características

en: Featured Image
gl_ES: Imaxe destacada

en: Features Text
gl_ES: Texto de características

en: File
gl_ES: Arquivo

en: Fixed
gl_ES: Fixo

en: Font Color
gl_ES: Cor da fonte

en: Footer
gl_ES: Pé de páxina

en: For compatibility, the Legacy Layout Engine switches from Flexbox to float when older browsers are detected.
gl_ES: Para a compatibilidade, o motor de deseño herdado cambia de Flexbox a flotante cando se detectan navegadores máis antigos.

en: Full
gl_ES: Completo

en: Full Height
gl_ES: Altura completa

en: Full Width
gl_ES: Ancho completo

en: Full Width Container
gl_ES: Contedor de ancho completo

en: Full Width Stretched
gl_ES: Ancho completo estirado

en: Gallery (PB)
gl_ES: Galería (PB)

en: Gallery Images
gl_ES: Imaxes da galería

en: Gallery Type
gl_ES: Tipo de galería

en: General
gl_ES: Xeral

en: Get More Features
gl_ES: Obtén máis características

en: Get Premium
gl_ES: Obtén Premium

en: Get SiteOrigin Premium
gl_ES: Obtén SiteOrigin Premium

en: Get a %link% for the SiteOrigin Image, Masonry, and Slider Widgets.
gl_ES: Obtén un %link% para os widgets de imaxe, enladrillado e carrusel de SiteOrigin.

en: Get a %link% with SiteOrigin Premium.
gl_ES: Consigue un %link% con SiteOrigin Premium.

en: Get fast email support for Page Builder with %link%.
gl_ES: Consigue soporte rápido por correo electrónico para Page Builder con %link%.

en: Get the %link%. Add beautiful and customizable text overlays with animations to your images.
gl_ES: Obtén o %link%. Engade ás túas imaxes bonitas superposicións de texto personalizables con animacións.

en: Get the %link%. Build custom post types with reusable Page Builder layouts.
gl_ES: Obtén o %link%. Constrúe tipos de contido personalizados con deseños reutilizables de Page Builder.

en: Get the %link%. Create a widget once, use it everywhere. Update it and the changes reflect in all instances of the widget.
gl_ES: Obtén o %link%. Crea un widget unha vez e úsao en todas partes. Actualízao e os cambios reflexaranse en todas as instancias do widget.

en: Get the %link%. Create custom templates for the Product, Archives, Shop, Cart, and Checkout pages.
gl_ES: Consigue a %link%. Crea modelos personalizados para as páxinas de produto, arquivo, tenda, carriño e finalizar compra.

en: Get the row, column, and widget %link%.
gl_ES: Obtén o %link% de fila, cela e widget.

en: Grayish Violet
gl_ES: Violeta grisáceo

en: Gutter
gl_ES: Separación

en: Header
gl_ES: Cabeceira

en: Help
gl_ES: Axuda

en: Hide rows and widgets based for logged-in or logged-out users with the %link%.
gl_ES: Oculta filas e widgets baseado en se os usuarios están conectados ou desconectados co %link%.

en: Hide rows and widgets on specific devices with the %link%.
gl_ES: Ocultar filas e widgets en dispositivos específicos coa %link%.

en: History
gl_ES: Historial

en: History Browser
gl_ES: Navegador do historial

en: Hmmm... Adding layout elements is not enabled. Please check if Page Builder has been configured to allow adding elements.
gl_ES: Hmmm... Non está activado o engadir elementos de deseño. Por favor, comproba se o maquetador de páxina foi configurado para permitir engadir elementos.

en: Home Page
gl_ES: Páxina de inicio

en: Home page updated. 1{View page}.
gl_ES: Páxina de inicio actualizada. 1{Vista de páxina}.

en: Horizontal Offset
gl_ES: Desprazamento horizontal

en: How many pixels of scrolling results in a single pixel of parallax motion. 0 means automatic. Lower values give a more noticeable effect.
gl_ES: Cantos píxeles de scroll darán como resultado no movemento dun só píxel de Paralax. «0» significa automático. Os valores máis baixos dan un efecto máis notable.

en: How much the image is scaled. The higher the scale is set, the more visible the parallax effect will be. Increasing the scale will result in a loss of image quality.
gl_ES: Canto se escala a imaxe. Canto máis grande se escala a imaxe, máis visible será o efecto de paralaxe. Aumentar a escala resultará nunha perda de calidade da imaxe.

en: If the template supports it, cut posts and display the more link.
gl_ES: Se o modelo é compatible, curta a publicación e mostra o enlace de «ler máis».

en: Ignore Sticky
gl_ES: Ignorar fixos

en: Image
gl_ES: Imaxe

en: Image (PB)
gl_ES: Imaxe (PB)

en: Image Overlay Addon
gl_ES: Complemento Image Overlay

en: Image Size
gl_ES: Tamaño da imaxe

en: Image URL
gl_ES: URL da imaxe

en: Import/Export
gl_ES: Importar/Exportar

en: Include styles into your Post Content. This keeps page layouts, even when Page Builder is deactivated.
gl_ES: Inclúe estilos no contido da túa entrada. Isto mantén os deseños da páxina, incluso se o maquetador de páxinas está desactivado.

en: Information Text
gl_ES: Texto de información

en: Inline Styles
gl_ES: Estilos integrados

en: Insert
gl_ES: Insertar

en: Insert after
gl_ES: Insertar despois

en: Insert before
gl_ES: Insertar antes

en: Inset
gl_ES: Recadro

en: Inset box shadows appear inside the %s.
gl_ES: As sobras do recadro da caixa aparecen dentro do %s.

en: Install
gl_ES: Instalar

en: Install Page Builder Plugin
gl_ES: Instalar o Plugin Page Builder

en: Install the 1{Widgets Bundle} to get extra widgets.
gl_ES: Instala o 1{Widgets Bundle} para ter máis widgets.

en: Installer
gl_ES: Instalador

en: Installing %s
gl_ES: Instalando %s

en: Instant Open Widgets
gl_ES: Apertura instantánea de widgets

en: Introduce dynamic video backgrounds to any Page Builder row, column, or widget with %link%.
gl_ES: Engade fondos de vídeo dinámicos en calquera fila, columna ou widget do maquetador de páxinas con %link%.

en: Invalid nonce.
gl_ES: Nonce non válido.

en: Invalid request.
gl_ES: Solicitude non válida.

en: Justify
gl_ES: Xustificar

en: Large
gl_ES: Grande

en: Last Row With Margin
gl_ES: Última fila con marxe

en: Layout
gl_ES: Estrutura

en: Layout Block Default Mode
gl_ES: Modo por defecto do deseño do bloque

en: Layout Builder
gl_ES: Constructor de estrutura

en: Layout Builder Widget
gl_ES: Widget constructor de estrutura

en: Layouts
gl_ES: Deseños

en: Layouts Directory
gl_ES: Directorio de estruturas

en: Left
gl_ES: Esquerda

en: Left on Top
gl_ES: Arriba á esquerda

en: Legacy
gl_ES: Herdado

en: Legacy Bundled Widgets
gl_ES: Widgets incluídos obsoletos

en: Lightbox Addon
gl_ES: Complemento Lightbox

en: Lime Green
gl_ES: Verde lima

en: Limit Parallax Motion
gl_ES: Límite de movemento de Paralax

en: Link Color
gl_ES: Cor da ligazón

en: Link Hover Color
gl_ES: Cor das ligazóns ao pasar o cursor

en: Link Overlay Addon
gl_ES: Complemento Link Overlay

en: Link To
gl_ES: Enlazar a

en: Link an entire Page Builder row, column, or widget with the %link%.
gl_ES: Enlaza toda unha fila, cela ou widget do Page Builder co %link%.

en: List (PB)
gl_ES: Lista (PB)

en: Live Editing
gl_ES: Edición en vivo

en: Live Editor
gl_ES: Editor en vivo

en: Live Editor Toolbar Link
gl_ES: Ligazón da barra de ferramentas ao editor en vivo

en: Live Editor Toolbar Link: Close After Editing
gl_ES: Ligazón da barra de ferramentas ao editor en vivo: Cerrar despois de editar

en: Load legacy widgets from Page Builder 1.
gl_ES: Cargar os widgets obsoletos de Page Builder 1.

en: Loading prebuilt layout
gl_ES: Cargando estrutura prefabricada

en: Location
gl_ES: Ubicación

en: Margin
gl_ES: Marxe

en: Margins around the widget when on mobile devices.
gl_ES: Marxes ao redor do widget nos dispositivos móbiles.

en: Margins around the widget when on tablet devices.
gl_ES: Marxes ao redor do widget en dispositivos tipo tableta.

en: Margins around the widget.
gl_ES: Marxes ao redor do widget.

en: Medium
gl_ES: Medio

en: Menu Order
gl_ES: Orde do menú

en: Mirror Widgets Addon
gl_ES: Complemento Mirror Widgets

en: Missing Widget
gl_ES: Widget que falta

en: Missing layout ID or no such layout exists
gl_ES: Falta o ID do deseño ou non existe ese deseño

en: Missing style form type.
gl_ES: Falta o tipo de formulario de estilo.

en: Missing widget type.
gl_ES: Falta o tipo de widget.

en: Mobile Bottom Margin
gl_ES: Marxe inferior para móbil

en: Mobile CSS Declarations
gl_ES: Declaracións CSS en móbiles

en: Mobile Column Bottom Margin
gl_ES: Marxe inferior da celda en móbiles

en: Mobile Layout
gl_ES: Deseño móbil

en: Mobile Margin
gl_ES: Marxe en móbiles

en: Mobile Padding
gl_ES: Recheo en móbil

en: Mobile Row Bottom Margin
gl_ES: Marxe inferior da fila en móbiles

en: Mobile Widget Bottom Margin
gl_ES: Marxe inferior do widget en móbiles

en: Mobile Width
gl_ES: Ancho móbil

en: Modern
gl_ES: Moderno

en: Modern is recommended as it can use smaller images and offers better performance.
gl_ES: Recoméndase o moderno porque pode usar imaxes máis pequenas e ofrece un mellor rendemento.

en: Modified
gl_ES: Modificado

en: More Link
gl_ES: Enlace «Máis»

en: More link
gl_ES: Enlace «Máis»

en: Name
gl_ES: Nome

en: Never
gl_ES: Nunca

en: New Classic Editor posts/pages that you create will start with the Page Builder loaded. The %s"Use Classic Editor for New Posts"%s setting must be enabled.
gl_ES: As novas entradas/páxinas que crees co editor clásico arrancarán co maquetador de páxina cargado. Debe estar activo o axuste %s«Usar o editor clásico para as novas entradas»%s.

en: New Row
gl_ES: Nova fila

en: New posts of the above Post Types will be created using the Classic Editor.
gl_ES: As novas entradas dos tipos de contido de arriba crearanse usando o editor clásico.

en: Next
gl_ES: Seguinte

en: No Collapse
gl_ES: Sen peche

en: No Results
gl_ES: Sen resultados

en: None
gl_ES: Nada

en: Now
gl_ES: Agora

en: Off
gl_ES: Inactiva

en: On
gl_ES: Activa

en: One declaration per line.
gl_ES: Unha declaración por liña.

en: Only Sticky
gl_ES: Só fixos

en: Open Builder
gl_ES: Abrir constructor

en: Open In New Window
gl_ES: Abrir nunha nova ventá

en: Open a widget form as soon as it's added to a page.
gl_ES: Abre un widget de formulario tan pronto como se engade a unha páxina.

en: Or
gl_ES: Ou

en: Order
gl_ES: Ordenar

en: Order By
gl_ES: Ordenar por

en: Organize your Page Builder rows with custom background colors using %link%.
gl_ES: Organiza as túas filas de Page Builder con cores de fondo personalizadas usando %link%.

en: Original
gl_ES: Orixinal

en: Output margin, border, and padding styles inline to reduce potential Cumulative Layout Shift.
gl_ES: Marxe de saída, borde e estilos de recheo en liña para reducir o posible cambio de deseño.

en: Padding
gl_ES: Recheo

en: Padding when on mobile devices.
gl_ES: Recheo en dispositivos móbiles.

en: Padding when on tablet devices.
gl_ES: Recheo en dispositivos de tableta.

en: Page Builder Addons
gl_ES: Extensións do maquetador de páxina

en: Page Builder Change History
gl_ES: Historial de cambios de Page Builder

en: Page Builder Content
gl_ES: Contido de Page Builder

en: Page Builder Layout CSS Output Location
gl_ES: Ubicación de saída CSS do deseño do maquetador de páxinas

en: Page Builder Layouts
gl_ES: Deseños do maquetador de páxinas

en: Page Builder Settings
gl_ES: Axustes de Page Builder

en: Page Builder Widgets
gl_ES: Widgets de Page Builder

en: Page Builder by SiteOrigin makes it easy to create responsive column based content, using the widgets you know and love. Your content will accurately adapt to all mobile devices, ensuring your site is mobile-ready.
gl_ES: O maquetador de páxina de SiteOrigin fai fácil crear contido adaptable en base a columnas, usando os widgets que coñeces e que che gustan. O teu contido adaptarase con precisión a todos os dispositivos móbiles, asegurando que o teu sitio está preparado para a mobilidade.

en: Page Builder doesn't know about this widget.
gl_ES: Page Builder non coñece este widget.

en: Page Builder layouts
gl_ES: Estruturas de Page Builder

en: Page Builder will create an emulated sidebar, that contains all widgets in the page.
gl_ES: O maquetador de páxina creará unha barra lateral emulada que conterá todos os widgets da páxina.

en: Page Builder works with standard WordPress widgets, so you’ll always find the widget you need. We've also created the %s to give you a wide range of additional functionality. All the widgets are built on our powerful framework, giving you advanced forms, unlimited colours and 1500+ icons.
gl_ES: O maquetador de páxina funciona cos widgets estándar de WordPress, polo que sempre encontrarás o widget que necesitas. Tamén creamos o plugin %s para darche un amplo rango de funcións adicionais. Todos os widgets están construídos na nosa potente estrutura, dándoche avanzados formularios, cores ilimitadas e máis de 1.500 iconas.

en: Parallax Delay
gl_ES: Retardo de paralaxe

en: Parallax Scale
gl_ES: Escala de paralaxe

en: Parallax Type
gl_ES: Tipo de paralaxe

en: Parent
gl_ES: Principal

en: Paste Row
gl_ES: Pegar a fila

en: Paste Widget
gl_ES: Pegar o widget

en: Paste Widget Below
gl_ES: Pegar o widget abaixo

en: Per
gl_ES: Por

en: Please read the 1{settings guide} of the Page Builder documentation for help.
gl_ES: Por favor, le a 1{guía de axustes} da documentación de Page Builder para axudarche.

en: Please specify the type of style form to be rendered.
gl_ES: Por favor, especifica o tipo de formulario de estilo que se presentará.

en: Please specify the type of widget form to be rendered.
gl_ES: Por favor, especifica o tipo de formulario de widget que se presentará.

en: Post Content
gl_ES: Contido da entrada

en: Post ID
gl_ES: ID da entrada

en: Post In Order
gl_ES: Publicar en orde

en: Post Loop
gl_ES: Bucle de entradas

en: Post Type
gl_ES: Tipo de contido

en: Post Types
gl_ES: Tipos de contido

en: Poster URL
gl_ES: URL do póster

en: Posts Per Page
gl_ES: Entradas por páxina

en: Posts query
gl_ES: Consulta de entradas

en: Prebuilt Layout
gl_ES: Deseño preinstalado

en: Prebuilt Layouts
gl_ES: Estruturas prefabricadas

en: Prebuilt layout loaded
gl_ES: Estrutura prefabricada cargada

en: Prevented SiteOrigin layout from repeated rendering.
gl_ES: Evitado que o deseño de SiteOrigin se mostre repetido.

en: Preview
gl_ES: Vista previa

en: Previous
gl_ES: Anterior

en: Price
gl_ES: Prezo

en: Price Box (PB)
gl_ES: Caixa de prezos (PB)

en: Pro Tip
gl_ES: Consello Pro

en: Random
gl_ES: Aleatorio

en: Read More
gl_ES: Ler máis

en: Read our %s if you need help.
gl_ES: Se necesitas axuda, le a nosa %s.

en: Read the 1{full documentation} on SiteOrigin. Ask a question on our 2{support forum} if you need help and sign up to 3{our newsletter} to stay up to date with future developments.
gl_ES: Le a 1{documentación completa} en SiteOrigin. Fai unha pregunta no noso 2{foro de soporte} se necesitas axuda e subscríbete ao 3{noso boletín} para estar ao día das próximas actualizacións.

en: Recommended Widgets
gl_ES: Widgets recomendados

en: Remove
gl_ES: Eliminar

en: Reorder rows, move widgets, resize columns and build your page, all with your mouse. Page Builder makes it easy to nudge every detail into place, no matter how often you change your mind. We've meticulously crafted each and every interaction to make sure they all feel natural. It's intuitive content editing that doesn't sacrifice on functionality.
gl_ES: Reordena as filas, move os widgets, cambia o tamaño das columnas e constrúe a túa páxina, todo co teu rato. O maquetador de páxina fai que sexa fácil colocar cada detalle no seu lugar, sen importar a frecuencia coa que cambies de idea. Traballamos meticulosamente en todas e cada unha das interaccións para estar seguros de que todas elas son naturais. É unha edición intuitiva do contido que non sacrifica a funcionalidade.

en: Replace current
gl_ES: Substituír o actual

en: Required %s
gl_ES: Requirido %s

en: Responsive Layout
gl_ES: Estrutura adaptable

en: Restore Version
gl_ES: Restaurar versión

en: Revert to Editor
gl_ES: Volver ao editor

en: Right
gl_ES: Dereita

en: Right on Top
gl_ES: Arriba á dereita

en: Row
gl_ES: Fila

en: Row Actions
gl_ES: Accións da fila

en: Row Gutter
gl_ES: Espazo da fila

en: Row Layout
gl_ES: Estrutura da fila

en: Row Styles
gl_ES: Estilos de fila

en: Row added
gl_ES: Fila engadida

en: Row and Widget Styles
gl_ES: Estilos de filas e widgets

en: Row and widget styles give you all the control you need to make your content uniquely your own. Change attributes like paddings, background colours and column spacing. You can also enter custom CSS and CSS classes if you need even finer grained control.
gl_ES: Os estilos para filas e widgets danche todo o control que necesitas para facer que o teu contido sexa unicamente teu. Cambia atributos como recheos, cores de fondo e espazado de columnas. Tamén podes introducir CSS personalizado e clases CSS se necesitas incluso un control máis afinado.

en: Row deleted
gl_ES: Fila eliminada

en: Row duplicated
gl_ES: Fila duplicada

en: Row edited
gl_ES: Fila editada

en: Row moved
gl_ES: Fila movida

en: Row pasted
gl_ES: Fila pegada

en: Row/Widget Bottom Margin
gl_ES: Marxe inferior de fila/widget

en: Save
gl_ES: Gardar

en: Save Draft
gl_ES: Gardar borrador

en: Save Home Page
gl_ES: Gardar páxina de inicio

en: Save Now
gl_ES: Gardar agora

en: Save Settings
gl_ES: Gardar axustes

en: Save With Page Save
gl_ES: Gardar con cargar páxina

en: Save and reload this page to start using the widget after you've installed it.
gl_ES: Garda e recarga esta páxina para empezar a utilizar o widget que instalaches.

en: Search
gl_ES: Procurar

en: Search Settings
gl_ES: Buscar axustes

en: Search Widgets
gl_ES: Buscar widgets

en: Select Image
gl_ES: Seleccionar imaxe

en: Select Import File
gl_ES: Seleccionar arquivo de importación

en: Self Hosted Video (PB)
gl_ES: Vídeo auto aloxado (PB)

en: Set the minimum height of the row to the full height of the browser.
gl_ES: Establece a altura mínima da fila á altura total do navegador.

en: Settings
gl_ES: Axustes

en: Settings Saved
gl_ES: Axustes gardados

en: Show or hide rows and widgets between a selected date range with the %link%.
gl_ES: Mostra ou oculta filas e widgets entre un rango de datas seleccionado co %link%.

en: Sidebars Emulator
gl_ES: Emulador da barra lateral

en: Simple Drag and Drop
gl_ES: Arrastrar e soltar simple

en: SiteOrigin Button
gl_ES: Botón SiteOrigin

en: SiteOrigin Editor
gl_ES: Editor SiteOrigin

en: SiteOrigin Features
gl_ES: Características SiteOrigin

en: SiteOrigin Image
gl_ES: Imaxe SiteOrigin

en: SiteOrigin Installer
gl_ES: Instalador de SiteOrigin

en: SiteOrigin Page Builder News
gl_ES: Noticias de SiteOrigin Page Builder

en: SiteOrigin Post Carousel
gl_ES: Carrusel de entradas SiteOrigin

en: SiteOrigin Slider
gl_ES: Carrusel SiteOrigin

en: Slide Down
gl_ES: Deslizar abaixo

en: Slide Left
gl_ES: Deslizar á esquerda

en: Slide Right
gl_ES: Deslizar á dereita

en: Slide Up
gl_ES: Deslizar arriba

en: Soft Blue
gl_ES: Azul suave

en: Soft Red
gl_ES: Vermello suave

en: Space below the row on mobile devices. Default is %spx.
gl_ES: Espazo debaixo da fila en dispositivos móbiles. Por defecto é de %spx.

en: Space below the row on tablet devices. Default is %spx.
gl_ES: Espazo debaixo da fila en dispositivos de tableta. Por defecto é de %spx.

en: Space below the row. Default is %spx.
gl_ES: Espazo debaixo da fila. Por defecto é de %spx.

en: Spread
gl_ES: Difusión

en: Standard
gl_ES: Estándar

en: Start each new point with an asterisk (*)
gl_ES: Comezar cada novo punto cun asterisco.

en: Sticky Posts
gl_ES: Entradas fixas

en: Stretch
gl_ES: Estirada

en: Style
gl_ES: Estilo

en: Sub Title
gl_ES: Subtítulo

en: Support
gl_ES: Soporte

en: Support Forum
gl_ES: Foro de soporte

en: Tablet Bottom Margin
gl_ES: Marxe inferior para a tableta

en: Tablet Layout
gl_ES: Deseño para tableta

en: Tablet Margin
gl_ES: Marxe en tableta

en: Tablet Padding
gl_ES: Recheo para tableta

en: Tablet Width
gl_ES: Anchura da tableta

en: Template
gl_ES: Modelo

en: Template not found
gl_ES: Modelo non encontrado

en: Testimonial (PB)
gl_ES: Testimonio (PB)

en: Text
gl_ES: Texto

en: The HTML used for widget titles. {{title}} is replaced with the widget title.
gl_ES: HTML utilizado para títulos do widget. {{title}} substitúese co título do widget.

en: The container used for the full width layout.
gl_ES: Contedor utilizado para a estrutura de ancho completo.

en: The default margin below rows on mobile.
gl_ES: OAmarxe por defecto debaixo das filas en móbiles.

en: The default vertical space between columns in a collapsed mobile row.
gl_ES: O espazo vertical por defecto entre celas nunha fila móbil cerrada.

en: The default widget bottom margin on mobile.
gl_ES: O marxe inferior por defecto do widget en móbiles.

en: The delay before the parallax effect finishes after the user stops scrolling.
gl_ES: O retardo antes de que o efecto de paralaxe termine unha vez que o usuario deixe de facer scroll.

en: The live editor gives you an exact preview of your content, that you can edit in real-time. You can use this to pin-point the sections and widgets you want to edit, then see those edits without leaving the page. Create content in a fraction of the time.
gl_ES: O editor en vivo dáche unha vista previa exacta do teu contido, que podes editar en tempo real. Podes usalo para localizar con precisión as seccións e widgets que queres editar e, despois, ver esas edicións sen saír da páxina. Crea contido nunha fracción do tempo.

en: The page layouts are responsive and fully customizable.
gl_ES: As estruturas de páxina son adaptables e totalmente personalizables.

en: The post types on which to use Page Builder.
gl_ES: Os tipos de contido nos que usar o maquetador de páxina.

en: The supplied nonce is invalid.
gl_ES: O nonce proporcionado no é válido.

en: The widget 1{%1$s} is not available. Please try locate and install the missing plugin. Post on the 2{support forums} if you need help.
gl_ES: O widget 1{%1$s} non está dispoñible. Por favor, intenta localizar e instalar o plugin que falta. Publica no 2{foro de soporte} se necesitas axuda.

en: Theme
gl_ES: Tema

en: Theme Defined Layouts
gl_ES: Deseños definidos do tema

en: Themes
gl_ES: Temas

en: There was a problem fetching the layout. Please try again later.
gl_ES: Houbo un problema ao recuperar o deseño. Por favor, inténtao de novo máis tarde.

en: This interface requires Javascript
gl_ES: Esta interface require Javascript

en: This is a legacy Page Builder widget. Please move to use widgets from the %sSiteOrigin Widgets Bundle%s plugin when able.
gl_ES: Este é un widget de Page Builder herdado. Por favor, empeza a usar widgets do plugin %sSiteOrigin Widgets Bundle%s cando poidas.

en: This post type is set to use the Classic Editor by default for new posts. If you'd like to change this to the Block Editor, please go to <a href='%s' class='components-notice__action is-link'>Page Builder Settings</a> and disable <strong>Use Classic Editor for New Posts</strong>.
gl_ES: Este tipo de contido está establecido por defecto para usar o editor clásico para novas entradas. Se che gustaría cambialo ao editor de bloques, por favor, vai aos <a href='%s' class='components-notice__action is-link'>axustes do maquetador de páxinas</a> e desactiva <strong>Usar o editor clásico para as novas entradas</strong>.

en: This widget can currently only be used in the WordPress admin interface.
gl_ES: Este widget só pode ser usado actualmente na interface de administración de WordPress.

en: This widget should not be used in the main post area.
gl_ES: Este widget non debe utilizarse na área principal da entrada.

en: Thumbnail
gl_ES: Miniatura

en: Thumbnail (Theme-defined)
gl_ES: Miniatura (definida polo tema)

en: Tiled Image
gl_ES: Imaxe en mosaico

en: Title
gl_ES: Título

en: Toggle Visibility Addon
gl_ES: Extensión de alternar visibilidade

en: Toggle desktop mode
gl_ES: Cambiar ao modo de escritorio

en: Toggle editor selection menu
gl_ES: Menú de selección de cambio de editor

en: Toggle mobile mode
gl_ES: Cambiar ao modo de móbil

en: Toggle tablet mode
gl_ES: Cambiar ao modo de tableta

en: Tooltip Addon
gl_ES: Extensión de mensaxe emerxente

en: Top
gl_ES: Superior

en: Unknown error. Failed to load the form. Please check your internet connection, contact your web site administrator, or try again later.
gl_ES: Erro descoñecido. Fallo ao cargar o formulario. Por favor, comproba a túa conexión a Internet, contacta co administrador da túa web ou inténtao de novo máis tarde.

en: Untitled
gl_ES: Sen título

en: Untitled Widget
gl_ES: Widget sen título

en: Update
gl_ES: Actualizar

en: Upgrade Teaser
gl_ES: Anuncio de actualización

en: Upgrade to %link% and copy-paste rows and widgets between domains to build pages faster.
gl_ES: Actualiza a %link% e copia e pega filas e widgets entre dominios para crear páxinas máis rápido.

en: Upload multiple image frames at once to Widgets Bundle Slider and Image Grid type widgets with %link%.
gl_ES: Sube varios marcos de imaxe á vez aos widgets de tipo Widget Bundle Slider e Image Grid con %link%.

en: Use Classic Editor for New Posts
gl_ES: Usar o editor clásico para as novas entradas

en: Use Google Fonts in SiteOrigin Widgets with the %link%.
gl_ES: Utiliza fontes de Google nos widgets de SiteOrigin coa %link%.

en: Use Legacy Layout Engine
gl_ES: Usar o motor de deseño herdado

en: Use Tablet Layout
gl_ES: Usar o deseño de tableta

en: Use row setting
gl_ES: Usar o axuste da fila

en: Version restored
gl_ES: Versión restaurada

en: Vertical Alignment
gl_ES: Aliñación vertical

en: Vertical Offset
gl_ES: Desprazamento vertical

en: Vertical space between columns in a collapsed mobile row. Default is %spx.
gl_ES: Espazo vertical entre celas nunha fila cerrada en móbiles. Por defecto é %spx.

en: Video
gl_ES: Vídeo

en: Video URL
gl_ES: URL do vídeo

en: Webfont Selector Addon
gl_ES: Extensión de selección da fonte web

en: Welcome
gl_ES: Benvido

en: Welcome To SiteOrigin Page Builder
gl_ES: Benvido a SiteOrigin Page Builder

en: When accessing the Live Editor via the toolbar link, return to the site after saving.
gl_ES: Cando se accede ao editor en vivo desde a ligazón da barra de ferramentas, vólvese ao sitio despois de gardar.

en: Whether to display SiteOrigin Layout Blocks in edit mode or preview mode in the Block Editor.
gl_ES: Se se mostran os bloques de deseño de SiteOrigin en modo de edición ou en modo de vista previa no editor de bloques.

en: Widget Actions
gl_ES: Accións do widget

en: Widget Styles
gl_ES: Estilos do widget

en: Widget Title HTML
gl_ES: HTML do título do widget

en: Widget added
gl_ES: Widget engadido

en: Widget deleted
gl_ES: Widget eliminado

en: Widget duplicated
gl_ES: Widget duplicado

en: Widget edited
gl_ES: Widget editado

en: Widget moved
gl_ES: Widget movido

en: WooCommerce Templates Addon
gl_ES: Extensión de modelos para WooCommerce

en: WordPress Widgets
gl_ES: Widgets de WordPress

en: Worry free editing is having the freedom to experiment without fearing mistakes. The History Browser lets you roll forward and back through your changes. Preview changes, then roll back to that version without skipping a beat. Your personal safety net.
gl_ES: Editar sen preocupacións é ter a liberdade de experimentar sen temor a erros. O navegador do historial permíteche avanzar e retroceder a través dos teus cambios. Previsualiza os cambios e, despois, retrocede a esa versión sen sobresaltos. A túa rede personal de seguridade.

en: Would you like to clear your Page Builder content and revert to using the standard visual editor?
gl_ES: Queres borrar o contido de Page Builder e volver a utilizar o editor visual estándar?

en: Would you like to copy this editor's existing content to Page Builder?
gl_ES: Gustaríache copiar o contido existente deste editor a Page Builder?

en: You can enable the legacy (PB) widgets in the 1{Page Builder settings}.
gl_ES: Podes habilitar os widgets obsoletos (PB) nos 1{axustes de Page Builder}.

en: You can use SiteOrigin Page Builder to create home and sub pages, filled your own widgets.
gl_ES: Podes utilizar SiteOrigin de Page Builder para crear páxinas de inicio e sub páxinas, e poñer os teus propios widgets.

en: You need to add a widget, row, or prebuilt layout before you'll see anything here. :)
gl_ES: Tes que engadir un widget, unha fila ou un deseño preconstruído antes de que poidas ver algo aquí. :)

en: You need to install 1{%1$s} to use the widget 2{%2$s}.
gl_ES: Necesitas instalar 1{%1$s} para utilizar o widget 2{%2$s}.

en: Your search didn't return any results
gl_ES: A túa busca non obtivo ningún resultado

en: Your theme doesn't have any post loops.
gl_ES: O teu tema non ten ningún bucle de entradas.

en: desaturated-yellow
gl_ES: amarelo-desaturado

en: documentation
gl_ES: documentación

en: edit gallery
gl_ES: editar galería

en: grayish-violet
gl_ES: violeta-grisaceo

en: left
gl_ES: esquerda

en: lime-green
gl_ES: verde-lima

en: right
gl_ES: dereita

en: so-row-color so-row-color-
gl_ES: so-row-cor so-row-cor-

en: soft-blue
gl_ES: azul-suave

en: soft-red
gl_ES: vermello-suave
