Plugins - Page Builder by SiteOrigin - Stable (latest release) - en to bg translation catalogue (267 entries)

note: Description of the plugin
en: A drag and drop, responsive page builder that simplifies building your website.
bg: Drag and drop строител на страници с адаптивен дизайн, който опростява изграждането на уебсайта Ви.

en: Auto Play Video
bg: Автоматично стартиране на видео

en: An image that displays before the video starts playing.
bg: Изображение което се показва преди да започне изпълнението на видеото.

en: Poster URL
bg: URL на постер

en: Video URL
bg: URL на видеото

en: A self hosted video player.
bg: Мой видео плеър

en: Self Hosted Video (PB)
bg: Мое видео (PB)

en: Video
bg: Видео

en: Embeds a video.
bg: Вградено видео.

en: Embedded Video (PB)
bg: Вградено видео (PB)

en: Displays a simple image.
bg: Показване като единично изображение

en: Image (PB)
bg: Изображение (PB)

en: File
bg: Файл

en: Attachment Page
bg: Страница на приложения файл

en: Link To
bg: Връзка към

en: Columns
bg: Колони

en: Gallery Type
bg: Тип на галерията

en: Full
bg: Пълен размер

en: Thumbnail
bg: Картинка

en: Medium
bg: Средно

en: Large
bg: Голямо

en: Image Size
bg: Размер на изображението

en: Comma separated attachment IDs. Defaults to all current page's attachments.
bg: Списък от ID-та на прикачени файлове, разделени със запетая. По подразбиране, ще се използват всички прикачени файлове към текущата публикация.

en: edit gallery
bg: редактиране на галерия

en: Gallery Images
bg: Изображения в галерията

en: Displays a gallery.
bg: Показване на галерия.

en: Gallery (PB)
bg: Галерия (PB)

en: Additional Arguments
bg: Допълнителни аргументи

en: %s Style
bg: %s стил

en: Style
bg: Стил

en: Image
bg: Изображение

en: Location
bg: Локация

en: Displays a bullet list of points
bg: Показване на маркиран списък по точки

en: Testimonial (PB)
bg: Мнения и препоръки (PB)

en: Feature List
bg: Списък с екстри

en: Features Text
bg: Текст с екстри

en: Information Text
bg: Информативен текст

en: Per
bg: За

en: Price
bg: Цена

en: Price Box (PB)
bg: Ценови карета (PB)

en: Start each new point with an asterisk (*)
bg: Започване на всяка нова точка със звезда (*)

en: Displays a bullet list of elements
bg: Показване на маркиран списък от елементи

en: List (PB)
bg: Списък (PB)

en: Button
bg: Бутон

en: Button URL
bg: URL на бутона

en: Button Text
bg: Текст на бутона

en: Sub Title
bg: Под заглавие

en: A Call to Action block
bg: Блок "Зов за действие"

en: Call To Action (PB)
bg: Зов за действие (PB)

en: Justify
bg: Двустранно

en: Center
bg: Център

en: Right
bg: Дясно

en: Left
bg: Ляво

en: Button Alignment
bg: Подравняване на бутона

en: Open In New Window
bg: Отваряне в нов прозорец

en: Destination URL
bg: URL на връзката

en: Text
bg: Текст

en: Button (PB)
bg: Бутон (PB)

en: Slide Right
bg: Плъзване от дясно

en: Slide Left
bg: Плъзване от ляво

en: Slide Down
bg: Плъзване от долу

en: Slide Up
bg: Плъзване от горе

en: Fade In
bg: Затихване

en: Animation
bg: Анимация

en: Image URL
bg: URL на изображението

en: An image that animates in when it enters the screen.
bg: Изображение което се показва анимирано при показване във видимата част на екрана.

en: Animated Image (PB)
bg: Анимирано изображение (PB)

en: Additional query arguments. See 1{query_posts}.
bg: Допълнителни query параметри. Преглед 1{query_posts}.

en: Additional
bg: Допълнително

en: Only Sticky
bg: Само лепнатите

en: Exclude Sticky
bg: Изключване на лепнатите

en: Ignore Sticky
bg: Игнориране на лепнатите да са най-отгоре

en: Default
bg: По подразбиране

en: Sticky Posts
bg: Лепнати статии

en: Ascending
bg: Възходящ

en: Descending
bg: Низходящ

en: Order
bg: Ред

en: Post In Order
bg: Публикации в ред

en: Menu Order
bg: Ред в менюто

en: Comment Count
bg: Брой на коментари

en: Random
bg: Разбъркано

en: Parent
bg: Родител

en: Modified
bg: Последна промяна

en: Date
bg: Дата

en: Name
bg: Име

en: Author
bg: Автор

en: Order By
bg: Подредба по

en: Posts Per Page
bg: Публикации на страница

en: Post Type
bg: Тип съдържание

en: If the template supports it, cut posts and display the more link.
bg: Ако шаблонът го поддържа, публикацията ще бъде отразана и ще бъде изобразен линк за още.

en: Template
bg: Шаблон

en: Your theme doesn't have any post loops.
bg: Вашата тема не разполага с никакви post loops.

en: Displays a post loop.
bg: Показване като post loop

en: Display Content
bg: Съдържание

en: Featured Image
bg: Откроена картинка

en: Title
bg: Заглавие

en: None
bg: Няма

en: Displays content from the current post.
bg: Изглед на части от съдържанието от текущата публикация

en: Post Content
bg: Съдържание

en: Open Builder
bg: Отваряне на строителя

en: A complete SiteOrigin Page Builder layout as a widget.
bg: Пълнофункционален SiteOrigin строител на страници като джаджа.

en: Layout Builder
bg: Строител на оформление

en: No Results
bg: Няма резултати

en: Restore Version
bg: Възстановяване към версия

en: Page Builder Change History
bg: История

en: Download Layout
bg: Изтегляне на оформлението

en: Select Import File
bg: Избор на файл

en: Or
bg: Или

en: Drop import file here
bg: Придърпайте файла за импортиране тук

en: Next
bg: Следваща

en: Previous
bg: Предишен

en: Your search didn't return any results
bg: Търсенето ви не намери резултати

en: Enable
bg: Разрешен

en: Do you want to browse the Prebuilt Layouts directory?
bg: Искате ли да прегледате директорията на Предварително Подготвените Оформления?

en: Clone: %s
bg: Клониране: %s

en: Import/Export
bg: Импорт/Експорт

en: Layouts Directory
bg: Директория с макети

en: Search
bg: Търсене

en: Prebuilt Layouts
bg: Вградени оформления

en: Insert
bg: Вмъкване

en: Set
bg: Задаване

en: 1{Set row layout}: %1$s columns with a ratio of %2$s going from %3$s
bg: 1{Оформление за ред}: %1$s колони с пропорции от%2$s идват от %3$s 
    Връзка в: tpl/js-templates.php:302

en: Right to Left
bg: Дясно към ляво

en: Left to Right
bg: Ляво към дясно

en: Close
bg: Затваряне

en: Add New Widget %s
bg: Добавяне на нова джаджа %s

en: Done
bg: Готово

en: Delete
bg: Изтриване

en: Duplicate
bg: Дублиране

en: Edit
bg: Редактиране

en: Delete Row
bg: Изтриване на ред

en: Duplicate Row
bg: Дублиране на ред

en: Edit Row
bg: Редакция на ред

en: Live Editor
bg: Визуална редакция

en: History
bg: История

en: Add Widget
bg: Добавяне на джаджа

en: Read the 1{full documentation} on SiteOrigin. Ask a question on our 2{support forum} if you need help and sign up to 3{our newsletter} to stay up to date with future developments.
bg: Прочетете 1{пълната документация} на SiteOrigin. Ако имате нужда от помощ може да се регистрирате и да зададете въпрос в нашият 2{форум за поддръжка}. Може също така и да се регистрирате в 3{нашият бюлетин} за да останете в крак с новостите

en: The page layouts are responsive and fully customizable.
bg: Оформленията на страниците са респонсив и подлежат на пълна персонализация.

en: You can use SiteOrigin Page Builder to create home and sub pages, filled your own widgets.
bg: Може да използвате SiteOrigin строителя на страници за да създадете ваша собствена начална страница и подрстраници изпълнени с ваши джаджи.

en: This interface requires Javascript
bg: Този интерфейс изисква JavaScript

en: Save Home Page
bg: Запазване на началната страница

en: Home page updated. 1{View page}.
bg: Началната страница е обновена. 1{Преглед на страница}.

en: Custom Home Page
bg: Персонална начална страница

en: Off
bg: Изключен

en: On
bg: Включен

en: Support Forum
bg: Форум за поддръжка

en: The widget 1{%1$s} is not available. Please try locate and install the missing plugin. Post on the 2{support forums} if you need help.
bg: Джаджата 1{%1$s} не е налична. Опитайте да откриете и инсталирате липсващото разширение. Ако се нуждаете от помощ, мобе да попитате в нашият 2{форум за поддръжка}.

en: Save and reload this page to start using the widget after you've installed it.
bg: Запазете и презаредете страницата за да започнете да използвате джаджата, след като сте я инсталирали.

en: You need to install 1{%1$s} to use the widget 2{%2$s}.
bg: Нужно е да инсталирате 1{%1$s} за да използвате джаджата 2{%2$s}.

en: Edit Home Page
bg: Редакция на началната страница

en: Read More
bg: Прочети още

en: Untitled Widget
bg: Неозаглавена джаджа

en: Error uploading or importing file.
bg: Грешка при качването или импортирането на файл.

en: Page Builder layouts
bg: Оформления на строителя на страници

en: Column
bg: Колона

en: Add Row
bg: Добавяне на ред

en: Search Widgets
bg: Търсене на джаджи

en: Add Widget to Cell
bg: Добавяне на джаджа към клетката

en: Add Widget Below
bg: Добавяне на джаджата по-долу

en: Are you sure?
bg: Сигурен ли си

en: Layout Builder Widget
bg: Джаджа за строене на оформления

en: Would you like to clear your Page Builder content and revert to using the standard visual editor?
bg: Искате ли да изчистите съдържанието и да върнете към стандартния визуален редактор?

en: Would you like to copy this editor's existing content to Page Builder?
bg: Искате ли да пренесете сегашното съдържание от редактора в строителя на страници?

en: Loading prebuilt layout
bg: Зареждане на вградени оформления

en: Prebuilt layout loaded
bg: Вграденото оформление е заредено

en: Cell resized
bg: Клетката е преоразмерена

en: Row duplicated
bg: Редът е дублиран

en: Row moved
bg: Редът е преместен

en: Row edited
bg: Редът е обновен

en: Row added
bg: Редът е добавен

en: Row deleted
bg: Редът е изтрит

en: Widget moved
bg: Джаджата е преместена

en: Widget duplicated
bg: Джаджата е дублирана

en: Widget edited
bg: Джаджата е обновена

en: Widget added
bg: Джаджата е добавена

en: Widget deleted
bg: Джаджата е изтрита

en: Converted to editor
bg: Преобразуване в редактор

en: Version restored
bg: Версията е възстановена

en: Original
bg: Оригинален

en: Current
bg: Сегашен

en: Now
bg: Сега

en: %s before
bg: %s преди

en: %d hour
bg: %d час

en: %d minute
bg: %d минута

en: %d second
bg: %d секунда

en: %d hours
bg: %d часове

en: %d minutes
bg: %d минути

en: %d seconds
bg: %d секунди

en: Page Builder doesn't know about this widget.
bg: Строителя на страници няма идея за такава джаджа.

en: Missing Widget
bg: Липсваща джаджа

en: All Widgets
bg: Всички джаджи

en: Home Page
bg: Начална страница

en: Custom Home Page Builder
bg: Персонална начална страница

en: Save Settings
bg: Запазване

en: Settings Saved
bg: Настройките са запазени

en: Search Settings
bg: Търсене в настройките

en: Please read the 1{settings guide} of the Page Builder documentation for help.
bg: За помощ, може да прочетете 1{частта с настройките} в наръчника по строител на страници от документацията.

en: Copy content from Page Builder to post content.
bg: Копиране на съдържанието от строителя на страници към съдържанието на публикацията

en: Copy Content
bg: Копиране на съдържанието

en: Content
bg: Съдържание

en: The container used for the full width layout.
bg: Контейнер използван за оформлението с пълна ширина.

en: Full Width Container
bg: Контейнер с крайна ширина

en: Default spacing between columns in each row.
bg: Отстояние по подразбиране между редовете.

en: Row Gutter
bg: Отстояние на редовете

en: Device width, in pixels, to collapse into a mobile view .
bg: Ширина на устройството, в пиксели, за да се съберат блоковете за мобилен изглед.

en: Mobile Width
bg: Мобилна ширина

en: Collapse widgets, rows and columns on mobile devices.
bg: Събиране на джаджите, редовете и колоните при мобилни устройства.

en: Responsive Layout
bg: Оформление при респонсив

en: Display recommend widgets in Page Builder add widget dialog.
bg: Показване на препоръчаните джаджи в диалога за добавяне

en: Load legacy widgets from Page Builder 1.
bg: Зареждане на джаджите от старите версии

en: Legacy Bundled Widgets
bg: Остарели комплект от джаджи

en: The HTML used for widget titles. {{title}} is replaced with the widget title.
bg: HTML използван за заглавията на джаджите. Шаблонът {{title}} ще бъде заместен с актуалното заглавие на джаджата.

en: Widget Title HTML
bg: HTML  на заглавията на джаджите

en: Widgets
bg: Джаджи

en: Post Types
bg: Типове на съдържание

en: General
bg: Основни

en: Page Builder Settings
bg: Настройки на строителя на страници

en: Page Builder
bg: Строител на страници

en: Recommended Widgets
bg: Препоръчани джаджи

en: WordPress Widgets
bg: WordPress джаджи

en: You can enable the legacy (PB) widgets in the 1{Page Builder settings}.
bg: Може да позволите остарелите (PB) джаджи от 1{настройките}.

en: Page Builder Widgets
bg: Строител на страници

en: Install the 1{Widgets Bundle} to get extra widgets.
bg: Инсталирайте 1{комплект от джаджи} за да получите допълнителни джаджи.

en: Enable more widgets in the 1{Widgets Bundle settings}.
bg: Добавяне на допълнителни джаджи от 1{настройките}.

en: Display your posts as a carousel.
bg: Показване на публикациите във въртележка.

en: SiteOrigin Post Carousel
bg: SiteOrigin въртележка

en: Display site features as a collection of icons.
bg: Показване на опциите като колекция от икони

en: SiteOrigin Features
bg: SiteOrigin удобства

en: A basic slider widget.
bg: Прост слайдър

en: SiteOrigin Slider
bg: SiteOrigin слайдър

en: Choose images from your media library.
bg: Избор на изображения от вашата медийна библиотека

en: SiteOrigin Image
bg: SiteOrigin изображение

en: A simple button
bg: Прост бутон

en: SiteOrigin Button
bg: SiteOrigin бутон

en: A rich text editor
bg: Rich text редактор

en: SiteOrigin Editor
bg: SiteOrigin редактор

en: Enabled
bg: Включено

en: Remove
bg: Премахване

en: Select Image
bg: Избор на изображение

en: Theme
bg: Тема

en: Design
bg: Дизайн

en: Layout
bg: Оформление

en: Attributes
bg: Атрибути

en: Widget Styles
bg: Стил на джаджи

en: Row Styles
bg: Стил на редове

en: Page Builder Content
bg: Съдържание на строителя на страници

en: Installing %s
bg: Инсталиране %s

en: Install Page Builder Plugin
bg: Инсталиране на строител на страници разширението

en: Color of text inside this widget.
bg: Цвят на текста в джаджата

en: Font Color
bg: Цвят на шрифта

en: Border Color
bg: Цвят на рамка

en: How the background image is displayed.
bg: Начин на показване на фоновите изображения.

en: Centered, with original size
bg: Центрирано, оригинален размер

en: Cover
bg: Обложка

en: Tiled Image
bg: Мозайка

en: Background Image Display
bg: Изглед на фоновото изображение

en: Background Image
bg: Фоново изображение

en: Background Color
bg: Цвят на фона

en: Full Width Stretched
bg: Разтеглен по цялата ширина

en: Full Width
bg: Цялата ширина

en: Standard
bg: Стандартно

en: Row Layout
bg: Оформление на ред

en: Gutter
bg: Отстояния

en: Bottom Margin
bg: Margin отдолу

en: Class added to all cells in this row.
bg: Клас за клетките в този ред

en: Cell Class
bg: Клас за клетка

en: A CSS class
bg: CSS клас
