Plugins - Post Type Switcher - Development (trunk) - en to uk_UA translation catalogue (11 entries)

[ctx: verb]
en: Sponsor
uk_UA: Спонсорувати

note: Description of the plugin
en: A simple way to change a post's type in WordPress
uk_UA: Простий спосіб змінити тип записів в WordPress

en: Sorry, you cannot do this.
uk_UA: Вибачте, ви не можете цього зробити.

en: Missing data.
uk_UA: Відсутні дані.

en: &mdash; No Change &mdash;
uk_UA: &mdash; Без змін &mdash;

note: Plugin Name of the plugin
en: Post Type Switcher
uk_UA: Перемикач типу запису

en: Post Type
uk_UA: Тип Запису

en: Type
uk_UA: Тип

en: Cancel
uk_UA: Скасувати

en: Edit
uk_UA: Змінити

en: Post Type:
uk_UA: Тип запису:
