Plugins - Post Type Switcher - Development (trunk) - en to sq_AL translation catalogue (11 entries)

[ctx: verb]
en: Sponsor
sq_AL: Sponsorizoni

note: Description of the plugin
en: A simple way to change a post's type in WordPress
sq_AL: Një mënyrë e thjeshtë për të ndryshuar llojin e një postimi në WordPress

en: Sorry, you cannot do this.
sq_AL: Na ndjeni, s’mund ta bëni këtë.

en: Missing data.
sq_AL: Mungojnë të dhëna.

en: &mdash; No Change &mdash;
sq_AL: &mdash; Pa Ndryshim &mdash;

note: Plugin Name of the plugin
en: Post Type Switcher
sq_AL: Këmbyes Lloji Postimi

en: Post Type
sq_AL: Lloj Postimi

en: Type
sq_AL: Lloj

en: Cancel
sq_AL: Fshije

en: Edit
sq_AL: Përpunojeni

en: Post Type:
sq_AL: Lloj Postimi:
