Plugins - Post Type Switcher - Development (trunk) - en to pt_BR translation catalogue (9 entries)

note: Description of the plugin
en: A simple way to change a post's type in WordPress
pt_BR: Uma forma simples de mudar tipos de posts no WordPress

en: Sorry, you cannot do this.
pt_BR: Você não pode fazer isso.

en: Missing data.
pt_BR: Dados ausentes.

en: &mdash; No Change &mdash;
pt_BR: &mdash; Sem alterações &mdash;

en: Post Type
pt_BR: Tipo de post

en: Type
pt_BR: Tipo

en: Cancel
pt_BR: Cancelar

en: Edit
pt_BR: Editar

en: Post Type:
pt_BR: Tipo de post:
