Plugins - Post Type Switcher - Development (trunk) - en to nb_NO translation catalogue (9 entries)

note: Description of the plugin
en: A simple way to change a post's type in WordPress
nb_NO: En enkel måte å endre et innleggs type i WordPress

en: Sorry, you cannot do this.
nb_NO: Beklager, men du kan ikke gjøre dette.

en: Missing data.
nb_NO: Mangler data.

en: &mdash; No Change &mdash;
nb_NO: &mdash; Ingen endring &mdash;

note: Plugin URI of the plugin
en: https://wordpress.org/plugins/post-type-switcher/
nb_NO: https://nb.wordpress.org/plugins/post-type-switcher/

en: Post Type
nb_NO: Innleggstype

en: Cancel
nb_NO: Avbryt

en: Edit
nb_NO: Endre

en: Post Type:
nb_NO: Innleggstype:
