Plugins - Post Type Switcher - Development (trunk) - en to he_IL translation catalogue (13 entries)

[ctx: verb]
en: Sponsor
he_IL: נותן חסות

note: Description of the plugin
en: A simple way to change a post's type in WordPress
he_IL: דרך פשוטה לשנות את סוג התוכן בוורדפרס.

en: Sorry, you cannot do this.
he_IL: אין לך הרשאות לעשות את זה.

en: Missing data.
he_IL: מידע חסר.

en: &mdash; No Change &mdash;
he_IL: &mdash; אין שינוי &mdash;

note: Plugin URI of the plugin
en: https://wordpress.org/plugins/post-type-switcher
he_IL: https://he.wordpress.org/plugins/post-type-switcher

note: Plugin Name of the plugin
en: Post Type Switcher
he_IL: שינוי סוגי תוכן

en: Post Type
he_IL: סוג תוכן

en: Type
he_IL: סוג

en: Cancel
he_IL: בטל

en: OK
he_IL: אוקיי

en: Edit
he_IL: עריכה

en: Post Type:
he_IL: סוג תוכן:
