Plugins - Post Type Switcher - Development (trunk) - en to gl_ES translation catalogue (11 entries)

[ctx: verb]
en: Sponsor
gl_ES: Patrocinador

note: Description of the plugin
en: A simple way to change a post's type in WordPress
gl_ES: Unha maneira sinxela de cambiar un tipo de contido en WordPress

en: Sorry, you cannot do this.
gl_ES: Síntoo, non podes facer isto.

en: Missing data.
gl_ES: Faltan datos.

en: &mdash; No Change &mdash;
gl_ES: &mdash; Sen cambios &mdash;

note: Plugin URI of the plugin
en: https://wordpress.org/plugins/post-type-switcher/
gl_ES: https://gl.wordpress.org/plugins/post-type-switcher/

en: Post Type
gl_ES: Tipo de entrada

en: Type
gl_ES: Tipo

en: Cancel
gl_ES: Cancelar

en: Edit
gl_ES: Modificar

en: Post Type:
gl_ES: Tipo de contido
