Plugins - Post Type Switcher - Development (trunk) - en to cy_GB translation catalogue (11 entries)

[ctx: verb]
en: Sponsor
cy_GB: Noddwr

note: Description of the plugin
en: A simple way to change a post's type in WordPress
cy_GB: Ffordd syml o newid y math o gofnod yn WordPress

en: Sorry, you cannot do this.
cy_GB: Ymddiheuriadau, does dim modd gwneud hyn.

en: Missing data.
cy_GB: Data coll.

en: &mdash; No Change &mdash;
cy_GB: &mdash; Dim Newid &mdash;

en: Post Type
cy_GB: Math o Gofnod

en: Type
cy_GB: Math

en: Cancel
cy_GB: Diddymu

en: OK
cy_GB: Iawn

en: Edit
cy_GB: Golygu

en: Post Type:
cy_GB: Math o Gofnod:
