Plugins - Post Type Switcher - Development (trunk) - en to ca translation catalogue (11 entries)

[ctx: verb]
en: Sponsor
ca: Patrocineu

note: Description of the plugin
en: A simple way to change a post's type in WordPress
ca: Una forma senzilla de canviar un tipus de contingut en el WordPress

en: Missing data.
ca: Falten dades.

en: Sorry, you cannot do this.
ca: No podeu fer això.

en: &mdash; No Change &mdash;
ca: &mdash; Sense canvis &mdash;

en: Post Type
ca: Tipus de contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: OK
ca: D'acord

en: Post Type:
ca: Tipus de contingut:

en: Edit
ca: Edita
