Plugins - Page Links To - Stable (latest release) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: You should customize this short URL to make it shorter and more memorable!
pl: Proszę dostosować adres URL, aby był krótszy i bardziej zapadający w pamięć!

en: page-title
pl: tytul-strony

en: Short URL
pl: Krótki adres URL

en: URL
pl: Adres URL

en: Page Title
pl: Tytuł strony

en: Title
pl: Tytuł

en: Sorry, your browser does not support copying.
pl: Używana przeglądarka nie obsługuje kopiowania.

en: Copied to Clipboard!
pl: Kopiuj do schowka!

en: Linked URL
pl: Połączony adres URL

en: Links to:
pl: Odnośnik do:

en: Page link draft saved!
pl: Wersja robocza odnośnika do strony została zapisana!

en: New page link published!
pl: Opublikowano mowy odnośnik do strony!

en: Add Page Link
pl: Dodaj odnośnik do strony

en: Copy Short URL
pl: Kopiuj skrócony URL

en: Page Link
pl: Odnośnik strony

en: No thanks
pl: Nie, dziękuje

en: Give Me Updates
pl: Pobierz aktualizacje

note: Description of the plugin
en: Allows you to point WordPress pages or posts to a URL of your choosing.  Good for setting up navigational links to non-WP sections of your site or to off-site resources.
pl: Umożliwia przekierowanie stron lub wpisów WordPress na wybrany adres URL.  Dobrze nadaje się do konfigurowania odnośników nawigacyjnych do sekcji witryny niezwiązanych z WordPressem lub do zasobów znajdujących się poza witryną.

note: Plugin Name of the plugin
en: Page Links To
pl: Odnośniki do stron

en: <strong>Note</strong>: This content is pointing to a custom URL. Use the &#8220;%s&#8221; box to change this behavior.
pl: <strong>Uwaga</strong>: treść ma ustawiony własny adres URL. Użyj zakładki &#8222;%s&#8221; aby zmienić.

en: Open this link in a new tab
pl: Otwórz adres URL w nowej karcie

en: A custom URL
pl: Własny adres URL

en: Its normal WordPress URL
pl: Zwykły adres URL WordPressa

en: Point this content to:
pl: Skieruj zawartość na:

[ctx: Meta box title]
en: Page Links To
pl: Odnośniki do strony
