Plugins - Page Links To - Stable (latest release) - en to nb_NO translation catalogue (22 entries)

en: You should customize this short URL to make it shorter and more memorable!
nb_NO: Du bør tilpasse denne korte URL-en for å gjøre den kortere og lettere å huske!

en: page-title
nb_NO: side-tittel

en: Short URL
nb_NO: Kort URL

en: Page Title
nb_NO: Sidetittel

en: Title
nb_NO: Tittel

en: Sorry, your browser does not support copying.
nb_NO: Beklager, din nettleser støtter ikke kopiering.

en: Copied to Clipboard!
nb_NO: Kopiert til utklippstavlen!

en: Linked URL
nb_NO: Lenket URL

en: Links to:
nb_NO: Lenker til:

en: Page link draft saved!
nb_NO: Kladd til sidelenke lagret!

en: New page link published!
nb_NO: Ny sidelenke publisert!

en: Add Page Link
nb_NO: Legg til side-lenke

en: Copy Short URL
nb_NO: Kopier kort URL

en: Page Link
nb_NO: Sidelenke

en: No thanks
nb_NO: Nei takk

en: Give Me Updates
nb_NO: Gi meg oppdateringer

en: <strong>Note</strong>: This content is pointing to a custom URL. Use the &#8220;%s&#8221; box to change this behavior.
nb_NO: <strong>Merk</strong>: Dette innholdet peker til en tilpasset nettadresse. Bruk &#8220;%s&#8221;-boksen for å endre denne oppførselen.

en: Open this link in a new tab
nb_NO: Åpne denne lenken i en ny fane

en: A custom URL
nb_NO: En tilpasset URL

en: Its normal WordPress URL
nb_NO: Sin vanlige WordPress URL

en: Point this content to:
nb_NO: Pek dette innholdet til:

[ctx: Meta box title]
en: Page Links To
nb_NO: Side lenker til
