Plugins - Page Links To - Stable (latest release) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: A custom URL
hu: Egyéni link (URL)

en: Open this link in a new tab
hu: Ezt a linket új fülön nyissa meg a böngésző

en: <strong>Note</strong>: This content is pointing to a custom URL. Use the &#8220;Page Links To&#8221; box to change this behavior.
hu: <strong>Figyelem</strong>: Ez a tartalom egyéni címre mutat. Használd a &#8220;Page Links To&#8221; dobozt, hogy megváltoztasd ezt a beállítást.

en: Point this content to:
hu: Mutasson a tartalom ide:

en: Its normal WordPress URL
hu: Normál/alapértelmezett WordPress link (URL)

note: Description of the plugin
en: Allows you to point WordPress pages or posts to a URL of your choosing.  Good for setting up navigational links to non-WP sections of your site or to off-site resources.
hu: A WordPress oldalakat vagy bejegyzéseket egyéni linkre (URL) tudod irányítani.
