Plugins - Page Links To - Stable (latest release) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Open this link in a new tab
hr: Otvara poveznicu u novoj kartici

en: Its normal WordPress URL
hr: Standardni WordPress URL

en: A custom URL
hr: Posebni URL

note: Plugin Name of the plugin
en: Page Links To
hr: Stranica vodi na:

en: <strong>Note</strong>: This content is pointing to a custom URL. Use the &#8220;%s&#8221; box to change this behavior.
hr: <strong>Napomena</strong>: Ovaj sadržaj vodi na zasebni URL. Koristi &#8220;Stranica vodi na&#8221; opciju za promjenu postavki.

en: Point this content to:
hr: Usmjerava ovaj sadržaj na:

[ctx: Meta box title]
en: Page Links To
hr: Stranica vodi na:
