Plugins - Page Links To - Stable (latest release) - en to he_IL translation catalogue (24 entries)

en: You should customize this short URL to make it shorter and more memorable!
he_IL: יש להתאים את הכתובת המקוצרת של האתר כדי שהכתובת תהיה בלתי נשכחת!

en: Short URL
he_IL: כתובת מקוצרת

en: URL
he_IL: כתובת

en: Page Title
he_IL: כותרת עמוד

en: Title
he_IL: כותרת

en: Sorry, your browser does not support copying.
he_IL: הדפדפן אינו תומך בהעתקה.

en: Copied to Clipboard!
he_IL: הועתק!

en: Linked URL
he_IL: כתובת מקושרת

en: Links to:
he_IL: הפנה אל:

en: Page link draft saved!
he_IL: טיוטת עמוד ההפניה נשמרה!

en: New page link published!
he_IL: טיוטת עמוד ההפניה פורסמה!

en: Add Page Link
he_IL: הוספת עמוד הפניה

en: Copy Short URL
he_IL: העתק כתובת מקוצרת

en: Page Link
he_IL: עמוד הפניה

en: No thanks
he_IL: לא תודה

en: Give Me Updates
he_IL: תעדכן אותי

note: Description of the plugin
en: Allows you to point WordPress pages or posts to a URL of your choosing.  Good for setting up navigational links to non-WP sections of your site or to off-site resources.
he_IL: מאפשר להפנות עמודים / פוסטים לכל כתובת אחר שתרצו. ניתן להפנות לכתובות בתוך האתר או לכתובות חיצוניות.

note: Plugin Name of the plugin
en: Page Links To
he_IL: הפניית עמוד אל

en: <strong>Note</strong>: This content is pointing to a custom URL. Use the &#8220;Page Links To&#8221; box to change this behavior.
he_IL: <strong>הערה</strong>: תוכן זה מצביע לכתובת מותאמת. השתמש בתיבת &#8220;הפניית עמוד אל&#8221; כדי לשנות התנהגות זו.

en: Open this link in a new tab
he_IL: פתח קישור זה בלשונית חדשה

en: A custom URL
he_IL: כתובת מותאמת

en: Its normal WordPress URL
he_IL: כתובת וורדפרס רגילה

en: Point this content to:
he_IL: הפנה תוכן אל:

[ctx: Meta box title]
en: Page Links To
he_IL: הפניית עמוד אל
