Plugins - Page Links To - Stable (latest release) - en to gl_ES translation catalogue (22 entries)

en: Title
gl_ES: Título

en: Links to:
gl_ES: Enlaza a:

en: Page Link
gl_ES: Ligazón a páxina

en: Short URL
gl_ES: URL curta

en: Page Title
gl_ES: Título da páxina

en: Linked URL
gl_ES: URL enlazada

en: page-title
gl_ES: titulo-de-paxina

en: Add Page Link
gl_ES: Engadir ligazón a páxina

en: Copy Short URL
gl_ES: Copiar URL curta

en: Copied to Clipboard!
gl_ES: Copiado ao portapapeis!

en: Page link draft saved!
gl_ES: Borrador de enlace a páxina gardado!

en: New page link published!
gl_ES: Novo enlace a páxina publicado!

en: Sorry, your browser does not support copying.
gl_ES: Síntoo, o teu navegador non é compatible co copiado.

en: You should customize this short URL to make it shorter and more memorable!
gl_ES: Deberías personalizar esta URL curta para facela máis curta e fácil de recordar!

en: No thanks
gl_ES: Non grazas

en: Give Me Updates
gl_ES: Dame actualizacións

en: Open this link in a new tab
gl_ES: Abrir este enlace nunha nova pestana

en: A custom URL
gl_ES: Unha URL personalizada

en: Its normal WordPress URL
gl_ES: A URL normal de WordPress

en: Point this content to:
gl_ES: Apuntar este contido a:

[ctx: Meta box title]
en: Page Links To
gl_ES: A páxina enlaza a

en: <strong>Note</strong>: This content is pointing to a custom URL. Use the &#8220;%s&#8221; box to change this behavior.
gl_ES: <strong>Nota</strong>: este contido dirixe a unha URL personalizada. Usa a caixa de verificación «%s» para cambiar este comportamento.
