Plugins - Page Links To - Stable (latest release) - en to cs_CZ translation catalogue (6 entries)

en: <strong>Note</strong>: This content is pointing to a custom URL. Use the &#8220;%s&#8221; box to change this behavior.
cs_CZ: <strong>Poznámka</strong>: Tent obsah odkazuje na vlastní URL. Použijte &#8222;Page Links To&#8222; prvek pro změnu tohoto chování.

en: A custom URL
cs_CZ: Vlastní URL

note: Description of the plugin
en: Allows you to point WordPress pages or posts to a URL of your choosing.  Good for setting up navigational links to non-WP sections of your site or to off-site resources.
cs_CZ: Umožní vám odkazovat WordPress stránky nebo příspěvky na jakoukoliv URL, kterou si vyberete. Vhodné pro nastavení navigačních odkazů na sekce vaší stránky, které nejsou součáští WordPress nebo na zdroje mimo váš web.

en: Its normal WordPress URL
cs_CZ: Je běžná WordPress URL

en: Open this link in a new tab
cs_CZ: Otevřít odkaz v nové záložce

en: Point this content to:
cs_CZ: Směrovat obsah na:
