Plugins - Page Links To - Stable (latest release) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: You should customize this short URL to make it shorter and more memorable!
ca: Heu de personalitzar aquest URL curt per fer-lo més curt i memorable.

en: Short URL
ca: URL curt

en: Page Title
ca: Títol de la pàgina

en: Title
ca: Títol

en: Sorry, your browser does not support copying.
ca: El navegador no suporta la còpia.

en: Copied to Clipboard!
ca: S'ha copiat al porta-retalls!

en: Linked URL
ca: URL enllaçat

en: Links to:
ca: Enllaça a:

en: Page link draft saved!
ca: S'ha desat l’esborrany d’enllaç de pàgina!

en: New page link published!
ca: Publicat un enllaç nou de pàgina!

en: Add Page Link
ca: Afegeix un enllaç

en: Copy Short URL
ca: Copia l'URL curt

en: Page Link
ca: Enllaç de la pàgina

en: No thanks
ca: No, gràcies

en: Give Me Updates
ca: Dóna'm actualitzacions

note: Description of the plugin
en: Allows you to point WordPress pages or posts to a URL of your choosing.  Good for setting up navigational links to non-WP sections of your site or to off-site resources.
ca: Et permet apuntar pàgines o entrades de WordPress a una URL que escullis. És bo per configurar enllaços de navegació a seccions que no siguin de WordPress o a recursos fora del teu web.

en: <strong>Note</strong>: This content is pointing to a custom URL. Use the &#8220;%s&#8221; box to change this behavior.
ca: <strong>Atenció</strong>: Aquest contingut apunta a un URL personalitzat. Utilitzeu la caixa del &#8220;%s&#8221; per canviar aquest comportament.

en: Open this link in a new tab
ca: Obrir l'enllaç en una nova pestanya

en: A custom URL
ca: URL personalitzada

en: Its normal WordPress URL
ca: La url normal de WordPress

en: Point this content to:
ca: Apuntar aquest contingut a:

[ctx: Meta box title]
en: Page Links To
ca: Page Links a
