Plugins - Max Mega Menu - Stable (latest release) - en to pl translation catalogue (514 entries)

en:  - Imported
pl:  - Importowane

en: (no label)
pl: (brak etykiety)

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: 0: Apply to all instances. 1: Apply to first instance. 2: Apply to second instance
pl: 0: Zastosuj do wszystkich instancji. 1: Zastosuj do pierwszej instancji. 2: Zastosuj do drugiej instancji

en: 1 Column
pl: 1 kolumna

en: 2 Columns
pl: 2 kolumny

en: Accordion - Open sub menus will automatically close when another one is opened.
pl: Akordeon - Otwarte podmenu zostaną automatycznie zamknięte po otwarciu innego.

en: Active Menu Instance
pl: Aktywna instancja menu

en: Active for Instance
pl: Aktywny na przykład

en: Active locations
pl: Aktywne położenia

en: Add Menu Location
pl: Dodaj położenie menu

en: Add a new menu location below, then display the menu using the Max Mega Menu block, widget or shortcode.
pl: Utwórz położenie menu poniżej, a następnie wyświetl menu za pomocą bloku Max Mega Menu, widżetu lub krótkiego kodu.

en: Add another menu location
pl: Dodaj inne położenie menu

en: Add block to toggle bar
pl: Dodaj blok do paska przełączania

en: Add menu location
pl: Dodaj położenie menu

en: Add new theme
pl: Utwórz motyw

en: Add text shadow to top level menu items on desktop AND mobile
pl: Dodaj cień tekstu do elementów menu najwyższego poziomu na komputerach stacjonarnych i urządzeniach mobilnych

en: Add text shadow to top level menu items on desktop only
pl: Dodaj cień tekstu do elementów menu najwyższego poziomu tylko na komputerze stacjonarnym

en: Add the 'Max Mega Menu' block to any block enabled area.
pl: Dodaj blok „Max Mega Menu” do dowolnego obszaru, w którym włączono blok.

en: Add the 'Max Mega Menu' widget to a widget area.
pl: Dodaj widżet „Max Mega Menu” do obszaru widżetów.

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: After
pl: Po

en: Align
pl: Wyrównanie

en: Align <i>all</i> menu items to the left (default), centrally or to the right.
pl: Wyrównaj <i>wszystkie</i> elementy menu do lewej (domyślnie), do środka lub do prawej.

en: All plugin data removed
pl: Wszystkie dane wtyczki zostały usunięte

en: An easy to use mega menu plugin. Written the WordPress way.
pl: Łatwa w użyciu wtyczka mega menu. Napisana w stylu WordPress.

en: Animated Menu Toggle Settings
pl: Ustawienia przełączania animowanego menu

en: Animation
pl: Animacja

en: Apply a shadow to mega and flyout menus.
pl: Zastosuj cień do menu głównego i menu wysuwanego.

en: Apply hover transitions to menu items. Note: Transitions will not apply to gradient backgrounds.
pl: Zastosuj przejścia najechania do elementów menu. Uwaga: Przejścia nie będą stosowane do teł gradientowych.

en: Apply the 'hover' styling to current menu items. Applies to top level menu items only.
pl: Zastosuj styl „najechania" do bieżących pozycji menu. Dotyczy tylko pozycji menu najwyższego poziomu.

en: Are you sure?
pl: Czy jesteś pewien?

en: Aria-label
pl: Etykieta-Aria

en: Arrows
pl: Strzałki

en: Assign a menu
pl: Przypisz menu

en: Before
pl: Przed

en: Block
pl: Blok

en: Block (Gutenberg)
pl: Blok (Gutenberga)

en: Blur
pl: Rozmycie

en: Bold (700)
pl: Pogrubiona (700)

en: Bottom
pl: Dół

en: Bottom Left
pl: Dół lewa

en: Bottom Right
pl: Dół prawa

en: CSS Editor
pl: Edytor CSS

en: CSS Output
pl: Wyjście CSS

en: CSS Output (under Mega Menu > General Settings) has been disabled. Therefore, changes made within the theme editor will not be applied to your menu.
pl: Wyjście CSS (w Mega Menu > Ustawienia ogólne) zostało wyłączone. Dlatego zmiany wprowadzone w edytorze motywu nie zostaną zastosowane w menu.

en: CSS will be loaded from the cache in a &lt;style&gt; tag in the &lt;head&gt; of the page.
pl: Kod CSS zostanie wczytany z pamięci podręcznej w znaczniku &lt;style&gt; w sekcji &lt;head&gt; strony.

en: CSS will be saved to wp-content/uploads/maxmegamenu/style.css and enqueued from there.
pl: Pliki CSS zostaną zapisane w pliku wp-content/uploads/maxmegamenu/style.css i stamtąd umieszczone w kolejce.

en: CSS will not be output, you must enqueue the CSS for the menu manually.
pl: Kod CSS nie zostanie wydrukowany, należy ręcznie dodać kod CSS do menu.

en: Cache
pl: Pamięć podręczna

en: Capitalize
pl: Kapitaliki

en: Caution: Reset the styling of widgets within the mega menu? This may break the styling of widgets that you have added to your sub menus. Default: Disabled.
pl: Uwaga: Zresetuj styl widżetów w mega menu? Może to spowodować uszkodzenie stylu widżetów, które dodałeś do swoich podmenu. Domyślnie: Wyłączone.

en: Center
pl: Środek

en: Changes not showing up?
pl: Zmiany nie są widoczne?

en: Choose Location
pl: Wybierz lokalizację

en: Choose a style for your mobile menu
pl: Wybierz styl swojego menu mobilnego

en: Choose from over 100 genericons with {link}
pl: Wybierz spośród ponad 100 generyków za pomocą {link}

en: Clear CSS Cache
pl: Wyczyść pamięć podręczną CSS

en: Click
pl: Kliknij

en: Click Event Behaviour
pl: Zachowanie zdarzenia kliknięcia

en: Click on a block to edit it, or drag and drop it to resposition the block within the toggle bar
pl: Kliknij blok, aby go edytować, lub przeciągnij i upuść, aby zmienić położenie bloku na pasku przełączania

en: Close
pl: Zamknij

en: Close Button
pl: Przycisk Zamknij

en: Close sub menu when clicked
pl: Zamknij podmenu po kliknięciu

en: Closed Icon
pl: Ikonka zamknięcia

en: Closed Text
pl: Zamknięty tekst

en: Collapse all
pl: Zwiń wszystkie

en: Collapse mega menu content into this many columns on mobile.
pl: Zwiń treść dużego menu do takiej liczby kolumn w wersji mobilnej.

en: Collapse sub menu
pl: Zwiń podmenu

en: Color
pl: Kolor

en: Color (Hover)
pl: Kolor (najechanie)

en: Column
pl: Kolumna

en: Column Padding
pl: Dopełnienie kolumny

en: Column class
pl: Klasa kolumny

en: Configure the contents of the mobile toggle bar
pl: Skonfiguruj treść paska przełączania w wersji mobilnej

en: Configure the width of the sub menu.
pl: Skonfiguruj szerokość podmenu.

en: Container
pl: Kontener

en: Content Font
pl: Krój pisma treści

en: Contract
pl: Kontrakt

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Core version
pl: Wersja podstawowa

en: Custom CSS Classes will be prefixed with 'mega-'
pl: Niestandardowe klasy CSS będą miały prefiks „mega-”

en: Custom Icon
pl: Własna ikonka

en: Custom Styling
pl: Stylizacja własna

en: Custom Styling Tips
pl: Porady stylizacji własnej

en: Decoration
pl: Dekoracja

en: Default
pl: Domyślne

en: Define any custom CSS you wish to add to menus using this theme. You can use standard CSS or SCSS.
pl: Zdefiniuj dowolny własny CSS, który chcesz dodać do menu, używając tego motywu. Możesz użyć standardowego CSS lub SCSS.

en: Define the default state of the sub menus when the mobile menu is visible.
pl: Zdefiniuj domyślny stan podmenu, gdy widoczne jest menu mobilne.

en: Define the height of each top level menu item link. This value plus the Menu Padding (top and bottom) settings define the overall height of the menu bar.
pl: Zdefiniuj wysokość każdego odnośnika elementu menu najwyższego poziomu. Ta wartość plus ustawienia Dopełnienie (góra i dół) menu definiują całkowitą wysokość paska menu.

en: Define the size of the gap between each top level menu item.
pl: Zdefiniuj rozmiar luki między poszczególnymi elementami menu najwyższego poziomu.

en: Define the sub menu toggle behaviour for the mobile menu.
pl: Zdefiniuj zachowanie przełączania podmenu dla menu mobilnego.

en: Define what should happen when the event is set to 'click'. This also applies to mobiles.
pl: Zdefiniuj, co powinno się wydarzyć, gdy zdarzenie jest ustawione na „klik”. Dotyczy to również urządzeń mobilnych.

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete Data
pl: Usuń dane

en: Delete all saved Max Mega Menu plugin data from the database. Use with caution!
pl: Usuń wszystkie zapisane dane wtyczki Max Mega Menu z bazy danych. Używaj ostrożnie!

en: Delete location
pl: Usuń położenie

en: Delete theme
pl: Usuń motyw

en: Deleted %s
pl: Usunięto %s

en: Didn't move items
pl: Nie przeniesiono elementów

en: Didn't save
pl: Nie zapisano

en: Disable Mobile Toggle Bar
pl: Wyłącz pasek przełączania dla urządzeń mobilnych

en: Disable link
pl: Wyłącz odnośnik

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Dismiss this notice.
pl: Odrzuć to powiadomienie.

en: Display Options
pl: Opcje wyświetlania

en: Display this menu location in a post or page.
pl: Wyświetl to położenie menu we wpisie lub na stronie.

en: Display this menu location in a theme template (usually header.php).
pl: Wyświetl to położenie menu w szablonie motywu (zwykle header.php).

en: Display this menu location in a widget area.
pl: Wyświetl to położenie menu w obszarze widżetów.

en: Display this menu location in any block supported area.
pl: Wyświetl to położenie menu w dowolnym obszarze obsługiwanym przez blok.

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Documentation: Configuring the sub menu width
pl: Dokumentacja: Konfigurowanie szerokości podmenu

en: Documentation: Highlighting Menu Items
pl: Dokumentacja: Podświetlanie elementów menu

en: Don't forget to update the Menu toggle block text and icon color in the Toggle Bar Designer above!
pl: Nie zapomnij zaktualizować tekstu bloku przełączania menu oraz koloru ikonki w projektancie paska przełączania powyżej!

en: Don't output CSS
pl: Nie wyprowadzaj CSS

en: Down
pl: Dół

en: Duplicate theme
pl: Duplikat motywu

en: E.g. Footer, Blog Sidebar, Header
pl: Np. stopka, panel boczny bloga, nagłówek

en: Edit
pl: Edytuj

en: Effect
pl: Efekt

en: Enable
pl: Włącz

en: Enable Max Mega Menu for this menu location?
pl: Czy włączyć Max Mega Menu dla tego położenia menu?

en: Enable output of menu item descriptions.
pl: Włącz wyjście opisów elementów menu.

en: Enabled
pl: Włączone

en: Enter a valid number (e.g. 0.1, 1, 10, 999)
pl: Wpisz prawidłową liczbę (np. 0,1, 1, 10, 999)

en: Enter a value including a unit (e.g. 10px, 10rem, 10%)
pl: Wpisz wartość zawierającą jednostkę (np. 10px, 10rem, 10%)

en: Enter a whole number (e.g. 1, 5, 100, 999)
pl: Wpisz liczbę całkowitą (np. 1, 5, 100, 999)

en: Error saving theme.
pl: Błąd podczas zapisywania motywu.

en: Event
pl: Zdarzenie

en: Example CSS
pl: Przykład CSS

en: Expand
pl: Rozwiń

en: Expand active parents
pl: Rozwiń aktywnych nadrzędnych

en: Expand all
pl: Rozwiń wszystko

en: Experimental: Use flexbox to style the menu. Testing purposes only. Default: Disabled.
pl: Eksperymentalne: Użyj flexbox do stylizowania menu. Tylko do celów testowych. Domyślnie: Wyłączone.

en: Export Theme
pl: Eksportuj motyw

en: Export theme
pl: Eksportuj motyw

en: Fade
pl: Zanikanie

en: Fade Up
pl: Wyłanianie

en: Failed to add %1$s to %2$d
pl: Nie udało się dodać %s do %d

en: Failed to delete %s
pl: Nie udało się usunąć %s

en: Failed to delete theme. The theme is in use by a menu.
pl: Nie udało się usunąć motywu. Motyw jest używany przez menu.

en: Failed to save %s
pl: Nie udało się zapisać %s

en: Failed to update %s
pl: Nie udało się zaktualizować %s

en: Family
pl: Rodzina

en: Fast
pl: Szybko

en: First click will follow the link (the arrow must be used to toggle sub menu visiblity).
pl: Pierwsze kliknięcie spowoduje przejście do odnośnika (strzałką należy przełączać widoczność podmenu).

en: First click will open the sub menu, second click will close the sub menu.
pl: Pierwsze kliknięcie otwiera podmenu, drugie kliknięcie je zamyka.

en: First click will open the sub menu, second click will follow the link.
pl: Pierwsze kliknięcie otworzy podmenu, drugie kliknięcie spowoduje przejście do odnośnika.

en: Flyout Menu
pl: Menu wysuwane

en: Flyout Menus
pl: Menu wysuwane

en: Font
pl: Krój pisma

en: Font (Active)
pl: Krój pisma (aktywny)

en: For a fixed sub menu width use a value such as 250px, 15rem, 10vw etc.
pl: Aby ustawić stałą szerokość podmenu, użyj wartości takiej jak 250px, 15rem, 10vw itd.

en: For a flexible sub menu width set this value to 'max-content'
pl: Aby uzyskać elastyczną szerokość podmenu, ustaw tę wartość na „max-content”

en: Force Full Width
pl: Wymuś pełną szerokość

en: From
pl: Od

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Generally we advise against using the Top and Bottom options here. Use the 'Menu Height' setting to determine the height of your top level menu items.
pl: Generalnie odradzamy używanie opcji Góra i Dół tutaj. Użyj ustawienia „Wysokość menu”, aby określić wysokość elementów menu najwyższego poziomu.

en: Genericons
pl: Genericony

en: Get access to over 400 Font Awesome Icons with {link}
pl: Uzyskaj dostęp do ponad 400 ikonek Font Awesome za pomocą {link}

en: Give the location a name that describes where the menu will be displayed on your site.
pl: Podaj nazwę położenia opisującego, w którym miejscu witryny będzie wyświetlane menu.

en: Glow Opacity
pl: Nieprzezroczystość blasku

en: Go to Mega Menu > Menu Locations to create a new menu location.
pl: Przejdź do Mega Menu > Położenie menu, aby utworzyć nowe położenie menu.

en: Go to Mega Menu > Menu Locations to enable Max Mega Menu for this location.
pl: Przejdź do Mega Menu > Położenie menu, aby włączyć Max Mega Menu dla tego położenia.

en: Go to the <a href="%s">Menu Locations</a> page to create your first menu location.
pl: Przejdź na stronę <a href="%s">Położenie menu</a>, aby utworzyć pierwsze położenie menu.

en: Height of each top level item in the mobile menu.
pl: Wysokość każdego elementu najwyższego poziomu w menu mobilnym.

en: Hidden on desktop
pl: Ukryj na komputerze stacjonarnym

en: Hidden on mobile
pl: Ukryj na urządzeniu mobilnym

en: Hide arrow
pl: Ukryj strzałkę

en: Hide item on desktop
pl: Ukryj element na komputerze stacjonarnym

en: Hide item on mobile
pl: Ukryj element na urządzeniu mobilnym

en: Hide sub menu on mobile
pl: Ukryj podmenu na urządzeniu mobilnym

en: Hide text
pl: Ukryj tekst

en: Hide the toggle bar and display the menu in it's open state by default.
pl: Ukryj pasek przełączania i wyświetl menu w stanie domyślnym otwartym.

en: Highlight Current Item
pl: Podświetl bieżący element

en: Homepage
pl: Strona domowa

en: Horizontal
pl: Poziomy

en: Hover
pl: Po najechaniu

en: Hover Intent
pl: Zamiar najechania

en: Hover Transitions
pl: Przejścia po najechaniu

en: Icon
pl: Ikonka

en: Icon Color
pl: Kolor ikonki

en: Icon Position
pl: Pozycja ikonki

en: Icon Size
pl: Rozmiar ikonki

en: Icon position
pl: Pozycja ikonki

en: If enabled, the mobile sub menu will match the width and position on the given page element (rather than being limited to the width of the toggle bar). For a full width sub menu, leave the 'Selector' value set to 'body'. This setting does not apply to Off Canvas menus (see below).
pl: Jeśli włączone, mobilne podmenu będzie pasować do szerokości i pozycji na danym elemencie strony (zamiast być ograniczonym do szerokości paska przełączającego). Aby uzyskać pełną szerokość podmenu, pozostaw wartość „Selektor” ustawioną na „body”. To ustawienie nie dotyczy menu Poza obszarem (patrz poniżej).

en: If enabled, the mobile sub menu will overlay the page content (instead of pushing the page content down). This will only work if the menu/header is not sticky.
pl: Jeśli włączone, mobilne podmenu będzie nakładać się na treść strony (zamiast przesuwać treść strony w dół). To zadziała tylko wtedy, gdy menu/nagłówek nie jest przypięty.

en: If you are trying to display Max Mega Menu here, use the 'Max Mega Menu' widget instead.
pl: Jeżeli próbujesz wyświetlić tutaj Max Mega Menu, użyj widżetu „Max Mega Menu”.

en: Import Theme
pl: Importuj motyw

en: Import a menu theme in JSON format
pl: Importuj motyw menu w formacie JSON

en: Import a theme
pl: Importuj motyw

en: Inactive locations
pl: Nieaktywne położenia

en: Inner Width
pl: Szerokość wewnętrzna

en: Intended for use on anchor links (e.g. #about)
pl: Przeznaczony do stosowania w odnośnikach kotwicy (np. #about)

en: Item Background
pl: Tło elementu

en: Item Background (Hover)
pl: Tło elementu (najechanie)

en: Item Border
pl: Obramowanie elementu

en: Item Border Radius
pl: Promień obramowania elementu

en: Item Divider
pl: Rozdzielacz elementu

en: Item Font
pl: Krój pisma elementu

en: Item Font (Hover)
pl: Krój pisma elementu (najechania)

en: Item Margin
pl: Margines elementu

en: Item Padding
pl: Dopełnienie elementu

en: Item Spacing
pl: Odstęp elementu

en: Item will be aligned based on the 'Menu Items Align' option set in the Theme Editor
pl: Element zostanie wyrównany na podstawie opcji „Wyrównanie elementów menu” ustawionej w Edytorze motywów

en: JSON Format
pl: Format JSON

en: Keyboard Highlight Outline
pl: Zarys podświetlenia klawiatury

en: Label
pl: Etykieta

en: Large
pl: Duży

en: Launched for Menu ID
pl: Uruchomiono dla identyfikatora menu

en: Left
pl: Lewo

en: Left edge of Parent
pl: Lewa krawędź nadrzędnego

en: Light (300)
pl: Lekka (300)

en: Line Height
pl: Wysokość wiersza

en: Location Description
pl: Opis położenia

en: Location Name
pl: Nazwa położenia

en: Log into the site you wish to import the theme to. Go to Mega Menu > Tools and paste this into the 'Import Theme' text area:
pl: Zaloguj się do witryny, do której chcesz zaimportować motyw. Przejdź do Mega Menu > Narzędzia i wklej to w polu tekstowym „Importuj motyw”:

en: Max Mega Menu Settings
pl: Ustawienia Max Mega Menu

en: Max Mega Menu Widgets
pl: Widżety Max Mega Menu

en: Max Mega Menu has been updated. Please %s to ensure maximum compatibility with the latest version.
pl: Max Mega Menu zostało zaktualizowane. Proszę %s, aby zapewnić maksymalną zgodność z najnowszą wersją.

en: Max Mega Menu is not compatible with your version of WordPress. Please upgrade WordPress to the latest version or disable Max Mega Menu.
pl: Max Mega Menu nie jest zgodne z Twoją wersją WordPressa. Zaktualizuj WordPressa do najnowszej wersji lub wyłącz Max Mega Menu.

en: Med
pl: Średnio

en: Medium
pl: Średni

en: Mega Menu - Grid Layout
pl: Mega Menu - Układ siatki

en: Mega Menu - Standard Layout
pl: Mega Menu - Układ standardowy

en: Mega Menu Columns
pl: Kolumny Mega Menu

en: Mega Menus
pl: Mega Menu

en: Mega Menus can only be created on top level menu items.
pl: Mega Menu można tworzyć tylko dla elementów menu najwyższego poziomu.

en: Menu Background
pl: Tło menu

en: Menu Bar
pl: Pasek menu

en: Menu Border Radius
pl: Promień obramowania menu

en: Menu Height
pl: Wysokość menu

en: Menu Item
pl: Element menu

en: Menu Item Background
pl: Tło elementu menu

en: Menu Item Background (Active)
pl: Tło elementu menu (aktywne)

en: Menu Item Background (Hover)
pl: Tło elementu menu (najechanie)

en: Menu Item Descriptions
pl: Opisy elementów menu

en: Menu Item Divider
pl: Rozdzielacz elementów menu

en: Menu Item Font
pl: Krój pisma elementu menu

en: Menu Item Font (Hover)
pl: Krój pisma elementu menu (najechanie)

en: Menu Item Height
pl: Wysokość elementu menu

en: Menu Item Icon
pl: Ikonka elementu menu

en: Menu Item Padding
pl: Dopełnienie elementu menu

en: Menu Item Settings
pl: Ustawienia elementu menu

en: Menu Items Align
pl: Wyrównaj elementy menu

en: Menu Location
pl: Położenie menu

en: Menu Location Deleted
pl: Usunięto położenie menu

en: Menu Location Saved
pl: Zapisane położenie menu

en: Menu Location:
pl: Położenie menu:

en: Menu Locations
pl: Położenia menu

en: Menu Padding
pl: Dopełnienie menu

en: Menu Themes
pl: Motywy menu

en: Menu Toggle
pl: Przełącznik menu

en: Menu Toggle (Animated)
pl: Przełącznik menu (animowany)

en: Menu Toggle (Standard)
pl: Przełącznik menu (standardowy)

en: Menu Toggle Settings
pl: Ustawienia przełączania menu

en: Menu item align
pl: Wyrównanie elementu menu

en: Mobile Menu
pl: Menu dla urządzeń mobilnych

en: Mobile Sub Menu
pl: Podmenu mobilne

en: Mobile Sub Menu Behaviour
pl: Zachowanie podmenu mobilnego

en: Mobile Sub Menu Default State
pl: Domyślny stan podmenu mobilnego

en: Mobile Toggle Bar
pl: Pasek przełączania mobilnego

en: More information
pl: Więcej informacji

en: More options
pl: Więcej opcji

en: Moved (%s)
pl: Przeniesiono (%s)

en: New Menu Location Created
pl: Utworzono nowe położenie menu

en: New Theme Created. To apply this theme to a menu location, go to <i>Mega Menu > Menu Locations</i> and select this theme from the 'Theme' dropdown.
pl: Utworzono nowy motyw. Aby zastosować ten motyw do położenia menu, przejdź do <i>Mega Menu > Położenie menu</i> i wybierz ten motyw z listy rozwijanej „Motyw”.

en: No Elementor Templates found.
pl: Nie znaleziono szablonów Elementora.

en: No menu locations found
pl: Nie znaleziono położenia menu

en: No reusable blocks available.
pl: Brak dostępnych bloków wielokrotnego użytku.

en: No widgets found. Add a widget to this area using the Widget Selector (top right)
pl: Nie znaleziono żadnych widżetów. Dodaj widżet do tego obszaru za pomocą Selektor widżetów (prawy górny róg)

en: None
pl: Brak

en: Normal
pl: Normalny

en: Normal (400)
pl: Normalna (400)

en: Off Canvas Settings
pl: Ustawienia poza obszarem

en: Off Canvas Width
pl: Szerokość poza obszarem

en: Off Canvas ←
pl: Poza obszarem ←

en: Off Canvas →
pl: Poza obszarem →

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Only applies to menu items displayed within mega sub menus.
pl: Dotyczy wyłącznie elementów menu wyświetlanych w dużych podmenu.

en: Only suitable for single level flyout menus. If you're using multi level flyout menus set these values to 0px.
pl: Nadaje się tylko do jednopoziomowych menu wysuwanych. Jeśli używasz wielopoziomowych menu wysuwanych, ustaw te wartości na 0px.

en: Oops. Something went wrong. Please reload the page.
pl: Ups. Coś poszło nie tak. Proszę odświeżyć stronę.

en: Open Icon
pl: Ikonka otwarcia

en: Open Text
pl: Otwórz tekst

en: Option only available for top level menu items
pl: Opcja dostępna tylko dla elementów menu najwyższego poziomu

en: Outer Width
pl: Szerokość zewnętrzna

en: Output in &lt;head&gt;
pl: Wyjście w &lt;head&gt;

en: Outputs a menu for a selected theme location.
pl: Wyświetla menu dla wybranej lokalizacji motywu.

en: Outputs a saved Elementor template.
pl: Wyświetla zapisany szablon Elementora.

en: Outputs a saved block pattern.
pl: Wyświetla zapisany wzorzec bloku.

en: Overlay Content
pl: Treść nakładki

en: PHP Format
pl: Format PHP

en: PHP Function
pl: Funkcja PHP

en: Padding for the main menu bar.
pl: Dopełnienie paska menu głównego.

en: Padding for the mobile sub menu.
pl: Dopełnienie podmenu mobilnego.

en: Panel Background
pl: Tło panelu

en: Panel Border
pl: Obramowanie panelu

en: Panel Border Radius
pl: Promień obramowania panelu

en: Panel Padding
pl: Dopełnienie panelu

en: Panel Width
pl: Szerokość panelu

en: Paste this code into your themes functions.php file:
pl: Wklej ten kod do pliku functions.php swojego motywu:

en: Please assign this menu to a theme location to enable the Mega Menu settings.
pl: Proszę przypisać to menu do lokalizacji motywu, aby włączyć ustawienia Mega Menu.

en: Please enable Dashicons in the Clearfy plugin options. Max Mega Menu requires Dashicons.
pl: Proszę włączyć Dashicons w opcjach wtyczki Clearfy. Max Mega Menu wymaga Dashicons.

en: Please enable Max Mega Menu using the settings on the left of this page.
pl: Proszę włączyć Max Mega Menu korzystając z ustawień po lewej stronie tej strony.

en: Please save the menu structure to enable this option.
pl: Aby włączyć tę opcję, proszę zapisać strukturę menu.

en: Please try refreshing the page.
pl: Proszę spróbować odświeżyć stronę.

en: Plugin Data
pl: Dane wtyczki

en: Prefix Menu Item Classes
pl: Prefiks klasy elementu menu

en: Prefix custom menu item classes with 'mega-'?
pl: Czy dodać prefiks 'mega-' do klas własnych elementów menu?

en: Pro extension
pl: Rozszerzenia Pro

en: Reset Widget Styling
pl: Zresetuj stylizację widżetu

en: Responsive Breakpoint
pl: Responsywny punkt przerwania

en: Revert theme
pl: Przywróć motyw

en: Right
pl: Prawo

en: Right aligned flyout menus will expand to the left
pl: Menu wysuwane wyrównane do prawej strony zostaną rozszerzone do lewej strony

en: Right aligned items will appear in reverse order on the right hand side of the menu bar
pl: Elementy wyrównane do prawej będą wyświetlane w odwrotnej kolejności po prawej stronie paska menu

en: Right edge of Parent
pl: Prawa krawędź nadrzędnego

en: Row
pl: Wiersz

en: Row class
pl: Klasa wiersza

en: Row columns
pl: Kolumny wierszy

en: Save
pl: Zapisz

en: Save to filesystem
pl: Zapisz w systemie plików

en: Saved %s
pl: Zapisano %s

en: Saved (%s)
pl: Zapisano (%s)

en: Saving
pl: Zapisywanie

en: Search
pl: Szukaj

en: Second Level Menu Items
pl: Elementy menu drugiego poziomu

en: Select a Widget to add to the panel
pl: Wybierz widżet, który chcesz dodać do panelu

en: Select a location
pl: Wybierz położenie

en: Select a menu to be assigned to this location. This can be changed later using the Appearance > Menus > Manage Location page.
pl: Wybierz menu, które ma zostać przypisane do tego położenia. Można to później zmienić, korzystając ze strony Wygląd > Menu > Zarządzaj położeniem.

en: Select a theme to be applied to the menu
pl: Wybierz motyw, który chcesz zastosować w menu

en: Select icons from your media library with {link}
pl: Wybierz ikonki ze swojej biblioteki multimediów za pomocą {link}

en: Select location
pl: Wybierz położenie

en: Select the arrow icons used within the menu.
pl: Wybierz ikonki strzałek używane w menu.

en: Select the desktop sub menu animation type
pl: Wybierz rodzaj animacji podmenu pulpitu

en: Select the event to trigger sub menus
pl: Wybierz zdarzenie, aby uruchomić podmenu

en: Select theme to edit
pl: Wybierz motyw do edycji

en: Selecting this option will effectively disable the theme editor and many of the features available in Max Mega Menu and Max Mega Menu Pro. Only enable this option if you fully understand the consequences.
pl: Wybranie tej opcji skutecznie wyłączy edytor motywów i wiele funkcji dostępnych w Max Mega Menu i Max Mega Menu Pro. Włącz tę opcję tylko wtedy, gdy w pełni rozumiesz konsekwencje.

en: Selector
pl: Selektor

en: Set a background color for a whole sub menu.
pl: Ustaw kolor tła dla całego podmenu.

en: Set a border radius on the main menu bar.
pl: Ustaw promień obramowania na pasku menu głównego.

en: Set a border radius on the mobile toggle bar.
pl: Ustaw promień obramowania na pasku przełączania w wersji mobilnej.

en: Set rounded corners for each top level menu item.
pl: Ustaw zaokrąglone rogi dla każdej pozycji menu najwyższego poziomu.

en: Set rounded corners for flyout menus. Rounded corners will be applied to all flyout menu levels.
pl: Ustaw zaokrąglone rogi dla menu wysuwanych. Zaokrąglone rogi zostaną zastosowane do wszystkich poziomów menu wysuwanych.

en: Set rounded corners for the sub menu.
pl: Ustaw zaokrąglone rogi dla podmenu.

en: Set the Outer Width to 100% to make the sub menu the same width as the menu bar
pl: Ustaw szerokość zewnętrzną na 100%, aby podmenu miało taką samą szerokość jak pasek menu

en: Set the Outer Width to 100vw for a full width sub menu
pl: Ustaw szerokość zewnętrzną na 100vw, aby uzyskać podmenu o pełnej szerokości

en: Set the Outer Width to a jQuery selector (e.g. body, #container, .page) to align the sub menu with existing page element
pl: Ustaw szerokość zewnętrzną na selektor jQuery (np. body, #container, .page), aby wyrównać podmenu z istniejącym elementem strony

en: Set the background color for a flyout menu item (on hover).
pl: Ustaw kolor tła dla elementu menu wysuwanego (po najechaniu).

en: Set the background color for a flyout menu item.
pl: Ustaw kolor tła dla elementu menu wysuwanego.

en: Set the background color for the flyout menu.
pl: Ustaw kolor tła menu wysuwanego.

en: Set the background color for the mobile menu toggle bar.
pl: Ustaw kolor tła paska przełączającego menu mobilnego.

en: Set the background hover color for second level menu items.
pl: Ustaw kolor tła, po najechaniu na elementy menu drugiego poziomu.

en: Set the background hover color for third level menu items.
pl: Ustaw kolor tła, po najechaniu na elementy menu trzeciego poziomu.

en: Set the border for the flyout menu.
pl: Ustaw obramowanie menu wysuwanego.

en: Set the border for the second level menu items.
pl: Ustaw obramowanie dla elementów menu drugiego poziomu.

en: Set the border for the third level menu items.
pl: Ustaw obramowanie dla elementów menu trzeciego poziomu.

en: Set the border for the widget headings.
pl: Ustaw obramowanie nagłówków widżetu.

en: Set the border to display on each top level menu item.
pl: Ustaw obramowanie, które będzie wyświetlane nad każdym elementem menu najwyższego poziomu.

en: Set the border to display on the sub menu.
pl: Ustaw obramowanie wyświetlane w podmenu.

en: Set the font for second level menu items when they're displayed in a Mega Menu.
pl: Ustaw krój pisma dla elementów menu drugiego poziomu wyświetlanych w Mega Menu.

en: Set the font for the flyout menu items.
pl: Ustaw krój pisma dla elementów menu wysuwanego.

en: Set the font for third level menu items when they're displayed in a Mega Menu.
pl: Ustaw krój pisma dla elementów menu trzeciego poziomu wyświetlanych w Mega Menu.

en: Set the font style on hover.
pl: Ustaw styl kroju pisma po najechaniu.

en: Set the font to use Widget headers in the mega menu. Tip: set this to the same style as the Second Level Menu Item Font to keep your styling consistent.
pl: Ustaw krój pisma, aby używać nagłówków widżetów w mega menu. Wskazówka: ustaw go na ten sam styl, co krój pisma elementu menu drugiego poziomu, aby zachować spójność stylu.

en: Set the font to use for each top level menu item (on hover).
pl: Ustaw krój pisma, który będzie używany dla każdego elementu menu najwyższego poziomu (po najechaniu).

en: Set the font to use for panel contents.
pl: Ustaw krój pisma, który będzie używany w treści panelu.

en: Set the general line height to use in the sub menu contents.
pl: Ustaw ogólną wysokość wiersza, która będzie używana w treści podmenu.

en: Set the height of the mobile menu toggle bar.
pl: Ustaw wysokość paska przełączającego menu mobilnego.

en: Set the margin for the second level menu items.
pl: Ustaw margines dla elementów menu drugiego poziomu.

en: Set the margin for the third level menu items.
pl: Ustaw margines dla elementów menu trzeciego poziomu.

en: Set the margin for the widget headings.
pl: Ustaw margines dla nagłówków widżetu.

en: Set the outline style for menu items when they receive focus using keyboard navigation.
pl: Ustaw styl obrysu elementów menu, gdy zostaną one zaznaczone za pomocą nawigacji klawiaturowej.

en: Set the padding for each flyout menu item.
pl: Ustaw dopełnienie dla każdego elementu menu wysuwanego.

en: Set the padding for each top level menu item.
pl: Ustaw dopełnienie dla każdego elementu menu najwyższego poziomu.

en: Set the padding for the second level menu items.
pl: Ustaw dopełnienie dla elementów menu drugiego poziomu.

en: Set the padding for the third level menu items.
pl: Ustaw dopełnienie dla elementów menu trzeciego poziomu.

en: Set the padding for the whole flyout menu.
pl: Ustaw dopełnienie całego menu wysuwanego.

en: Set the padding for the whole sub menu. Set these values 0px if you wish your sub menu content to go edge-to-edge.
pl: Ustaw dopełnienie dla całego podmenu. Ustaw te wartości na 0px, jeśli chcesz, aby treść podmenu była od krawędzi do krawędzi.

en: Set the padding for the widget headings.
pl: Ustaw dopełnienie nagłówków widżetu.

en: Set the z-index to ensure the sub menus appear ontop of other content.
pl: Ustaw indeks Z, aby mieć pewność, że podmenu będą wyświetlane na wierzchu innej treści.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Shadow
pl: Cień

en: Shortcode
pl: Krótki kod

en: Show a line divider below each menu item.
pl: Pokaż linię rozdzielacza pod każdą pozycją menu.

en: Show a small divider bar between each menu item.
pl: Pokaż mały pasek podziału między poszczególnymi pozycjami menu.

en: Size
pl: Rozmiar

en: Skip - I'll assign a menu later
pl: Pomiń - Przypiszę menu później

en: Slide
pl: Przesunięcie

en: Slide Down
pl: Przesuń w dół

en: Slide Up
pl: Przesuń w górę

en: Slow
pl: Wolno

en: Small
pl: Mały

en: Some themes will output this menu location multiple times on the same page. For example, it may be output once for the main menu, then again for the mobile menu. This setting can be used to make sure Max Mega Menu is only applied to one of those instances.
pl: Niektóre motywy będą wyświetlać tę lokalizację menu wielokrotnie na tej samej stronie. Na przykład może być wyświetlana raz dla menu głównego, a następnie ponownie dla menu mobilnego. To ustawienie może być używane, aby upewnić się, że Max Mega Menu jest stosowane tylko do jednego z tych wystąpień.

en: Spacer
pl: Odstęp

en: Spacer Settings
pl: Ustawienia odstępu

en: Speed
pl: Szybkość

en: Spread
pl: Rozpiętość

en: Standard - Open sub menus will remain open until closed by the user.
pl: Standard - Otwarte podmenu pozostaną otwarte, dopóki nie zostaną zamknięte przez użytkownika.

en: Style of the 'close' button when the Mobile Menu option is set to 'Off Canvas'.
pl: Styl przycisku „Zamknij”, gdy opcja Menu mobilnego jest ustawiona na „Poza obszarem”.

en: Sub Menu
pl: Podmenu

en: Sub Menu Background
pl: Tło podmenu

en: Sub Menu Border
pl: Obramowanie podmenu

en: Sub Menu Border Radius
pl: Promień obramowania podmenu

en: Sub Menu Padding
pl: Dopełnienie podmenu

en: Sub Menu Settings
pl: Ustawienia podmenu

en: Sub Menu Width
pl: Szerokość podmenu

en: Sub menu align
pl: Wyrównaj podmenu

en: Sub menu columns
pl: Kolumny podmenu

en: Sub menu display mode
pl: Tryb wyświetlania podmenu

en: Submenu Style
pl: Styl podmenu

en: TOGGLE
pl: PRZEŁĄCZNIK

en: Template
pl: Szablon

en: Text Color
pl: Kolor tekstu

en: Text Size
pl: Rozmiar tekstu

en: The 'Disable Mobile Toggle Bar' option has been enabled. The following options are disabled as the mobile toggle bar will not be displayed.
pl: Opcja „Wyłącz pasek przełączania mobilnego” została włączona. Następujące opcje są wyłączone, ponieważ pasek przełączania mobilnego nie będzie wyświetlany.

en: The 'Responsive Breakpoint' option has been set to 0px. The desktop version of the menu will be displayed for all browsers (regardless of the browser width), so the following options are disabled.
pl: Opcja „Responsywny punkt przerwania” została ustawiona na 0px. Wersja menu komputera stacjonarnego będzie wyświetlana dla wszystkich przeglądarek (niezależnie od szerokości przeglądarki), więc następujące opcje są wyłączone.

en: The CSS for your menu is updated each time a menu or a menu theme is changed. You can force the menu CSS to be updated using this tool.
pl: CSS dla Twojego menu jest aktualizowany za każdym razem, gdy menu lub motyw menu są zmieniane. Możesz wymusić aktualizację CSS menu za pomocą tego narzędzia.

en: The background color for a top level menu item (on hover).
pl: Kolor tła elementu menu najwyższego poziomu (po najechaniu).

en: The background color for each top level menu item in the mobile menu when the sub menu is open.
pl: Kolor tła każdej pozycji menu najwyższego poziomu w menu mobilnym, gdy otwarte jest podmenu.

en: The background color for each top level menu item. Tip: Set these values to transparent if you've already set a background color on the menu bar.
pl: Kolor tła dla każdego elementu menu najwyższego poziomu. Wskazówka: Ustaw te wartości na przezroczyste, jeśli już ustawiłeś kolor tła na pasku menu.

en: The background color for the main menu bar. Set each value to transparent for a 'button' style menu.
pl: Kolor tła głównego paska menu. Ustaw każdą wartość na przezroczystą dla menu w stylu „przycisk”.

en: The background color for the mobile menu.
pl: Kolor tła menu mobilnego.

en: The cache has been cleared and the menu CSS has been regenerated.
pl: Pamięć podręczna została wyczyszczona, a kod CSS menu został wygenerowany ponownie.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
pl: Wprowadzone zmiany zostaną utracone, jeśli opuścisz tę stronę.

en: The font color for each top level menu item in the mobile menu when the sub menu is open.
pl: Kolor kroju pisma dla każdej pozycji menu najwyższego poziomu w menu mobilnym, gdy otwarte jest podmenu.

en: The font to use for each top level menu item in the mobile menu.
pl: Krój pisma, który ma być używany dla każdego elementu menu najwyższego poziomu w menu mobilnym.

en: The font to use for each top level menu item.
pl: Krój pisma, który ma być używany dla każdego elementu menu najwyższego poziomu.

en: The height of each flyout menu item.
pl: Wysokość każdego elementu menu wysuwanego.

en: The menu CSS was last updated on %s
pl: Ostatnia aktualizacja CSS menu miała miejsce %s

en: The menu will be converted to a mobile menu when the browser width is below this value.
pl: Menu zostanie przekonwertowane na menu mobilne, gdy szerokość przeglądarki będzie mniejsza niż ta wartość.

en: The server ran out of memory whilst trying to regenerate the menu CSS.
pl: Podczas próby ponownego wygenerowania kodu CSS menu zabrakło pamięci na serwerze.

en: The server returned a 500 error. The server did not provide an error message (you should find details of the error in your server error log), but this is usually due to your server memory limit being reached.
pl: Serwer zwrócił błąd 500. Serwer nie dostarczył komunikatu o błędzie (szczegóły błędu znajdziesz w dzienniku błędów serwera), ale zwykle jest to spowodowane osiągnięciem limitu pamięci serwera.

en: The width of each flyout menu.
pl: Szerokość każdego menu wysuwanego.

en: The width of the sub menu if the Mobile Effect is set to 'Off Canvas'.
pl: Szerokość podmenu, jeśli efekt mobilny jest ustawiony na 'Poza obszarem'.

en: Theme
pl: Motyw

en: Theme Default
pl: Domyślny motyw

en: Theme Deleted
pl: Motyw usunięty

en: Theme Duplicated
pl: Motyw zduplikowany

en: Theme Reverted
pl: Motyw przywrócony

en: Theme Title
pl: Tytuł motywu

en: Then use the Max Mega Menu block, widget or shortcode to output the menu location on your site.
pl: Następnie użyj bloku Max Mega Menu, widżetu lub krótkiego kodu, aby wyświetlić położenie menu na swojej witrynie.

en: There are currently no menu locations registered by your theme.
pl: Obecnie nie ma zarejestrowanych żadnych położeń menu dla Twojego motywu.

en: There is not enough space in this row to add a new column. Make space by reducing the width of the columns within the row or create a new row.
pl: W tym wierszu nie ma wystarczająco dużo miejsca, aby dodać nową kolumnę. Zrób miejsce, zmniejszając szerokość kolumn w wierszu lub utwórz nowy wiersz.

en: There is not enough space on this row to add a new column.
pl: W tym wierszu nie ma wystarczająco dużo miejsca, aby utworzyć kolumnę.

en: Third Level Menu Items
pl: Elementy menu trzeciego poziomu

en: This is an overview of the menu locations supported by your theme.
pl: Poniżej znajduje się przegląd położenia menu obsługiwanego przez Twój motyw.

en: This is where Max Mega Menu stores widgets that you have added to sub menus using the mega menu builder. You can edit existing widgets here, but new widgets must be added through the Mega Menu interface (under Appearance > Menus).
pl: Tutaj Max Mega Menu przechowuje widżety, które dodałeś do podmenu za pomocą kreatora mega menu. Możesz edytować istniejące widżety tutaj, ale nowe widżety muszą zostać dodane za pomocą interfejsu Mega Menu (w Wygląd > Menu).

en: This menu location is registered by your theme. Your theme should already include the code required to display this menu location on your site.
pl: To położenie menu jest zarejestrowana przez Twój motyw. Twój motyw powinien już zawierać kod wymagany do wyświetlenia tego położenia menu na Twojej stronie.

en: This menu theme is not currently active as it has not been applied to any menu locations. You may wish to check you are editing the correct menu theme - you can choose a different theme to edit using the 'Select theme to edit' selector above. Alternatively, to apply this theme to a menu go to <i>Appearance > Menus > Max Mega Menu Settings</i> and select this theme from the 'Theme' dropdown.
pl: Ten motyw menu nie jest obecnie aktywny, ponieważ nie został zastosowany do żadnego położenia menu. Możesz sprawdzić, czy edytujesz właściwy motyw menu - możesz wybrać inny motyw do edycji, używając selektora „Wybierz motyw do edycji” powyżej. Alternatywnie, aby zastosować ten motyw do menu, przejdź do <i>Wygląd > Menu > Ustawienia Max Mega Menu</i> i wybierz ten motyw z listy rozwijanej „Motyw”.

en: This option will apply to all menu items. To align an individual menu item to the right, edit the menu item itself and set 'Menu Item Align' to 'Right'.
pl: Ta opcja będzie dotyczyć wszystkich elementów menu. Aby wyrównać pojedynczy element menu do prawej, edytuj sam element menu i ustaw „Wyrównanie elementu menu” na „Prawo".

en: Title Border
pl: Obramowanie tytułu

en: Title Font
pl: Krój pisma tytułu

en: Title Margin
pl: Margines tytułu

en: Title Padding
pl: Dopełnienie tytułu

en: Title:
pl: Tytuł:

en: To
pl: Do

en: To assign this menu to a theme location, scroll to the bottom of this page and tag the menu to a 'Display location'.
pl: Aby przypisać to menu do położenia motywu, przewiń na dół tej strony i oznacz menu jako „Lokalizację wyświetlania”.

en: To avoid conflicts with theme menu systems, JavaScript events which have been added to menu items will be removed by default.
pl: Aby uniknąć konfliktów z systemami menu motywu, zdarzenia JavaScript dodane do elementów menu zostaną domyślnie usunięte.

en: Toggle Bar Background
pl: Przełącz tło paska

en: Toggle Bar Border Radius
pl: Przełącz promień obramowania paska

en: Toggle Bar Designer
pl: Przełącz projektanta pasków

en: Toggle Bar Height
pl: Przełącz wysokość paska

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Top
pl: Góra

en: Top Left
pl: Góra lewo

en: Top Level Menu Items
pl: Elementy menu najwyższego poziomu

en: Top Right
pl: Góra prawo

en: Transform
pl: Przekształć

en: Troubleshooting
pl: Rozwiązywanie problemów

en: Try clearing the cache of the above plugin if your changes are not being applied to the menu. | Try clearing the caches of the above plugins if your changes are not being applied to the menu.
pl[0]: Jeśli zmiany nie są stosowane w menu, spróbuj wyczyścić pamięć podręczną powyższej wtyczki.
pl[1]: Jeśli zmiany nie są stosowane w menu, spróbuj wyczyścić pamięć podręczną powyższych wtyczek.
pl[2]: Jeśli zmiany nie są stosowane w menu, spróbuj wyczyścić pamięć podręczną powyższych wtyczek.

en: Try disabling unusued plugins to increase the available memory. Alternatively, for details on how to increase your server memory limit see:
pl: Spróbuj wyłączyć nieużywane wtyczki, aby zwiększyć dostępną pamięć. Alternatywnie, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat zwiększania limitu pamięci serwera, zobacz:

en: Type
pl: Rodzaj

en: UPPERCASE
pl: WIELKIE LITERY

en: Unbind JavaScript Events
pl: Odłącz zdarzenia JavaScript

en: Underline
pl: Podkreślenie

en: Up
pl: Góra

en: Up / Down ↕
pl: Góra / Dół ↕

en: Update the custom location description
pl: Zaktualizuj opis niestandardowego położenia

en: Updated %1$s (new columns: %2$d)
pl: Zaktualizowano %1$s (nowe kolumny: %2$d)

en: Upgrade to Pro
pl: Ulepsz do Pro

en: Use Flex CSS
pl: Użyj Flex CSS

en: Use nav or div element for menu wrapper?
pl: Czy użyć elementu nav lub div do obwoluty menu?

en: Use these options to enable Max Mega Menu and define the behaviour of each menu location.
pl: Użyj tych opcji, aby włączyć Max Mega Menu i zdefiniować zachowanie każdego położenia menu.

en: Use this to define the amount of space around each widget / set of menu items within the sub menu.
pl: Użyj tego, aby określić ilość miejsca wokół każdego widżetu/zestawu elementów menu w podmenu.

en: Using the %wrap% and %menu% variables makes your theme portable (allowing you to apply the same theme to multiple menu locations)
pl: Użycie zmiennych %wrap% i %menu% sprawia, że ​​motyw jest przenośny (umożliwia zastosowanie tego samego motywu w wielu położeniach menu)

en: Vertical
pl: Pionowy

en: View in Sandbox
pl: Zobacz w piaskownicy

en: Visible on desktop
pl: Widoczne na komputerze stacjonarnym

en: Visible on mobile
pl: Widoczne na urządzeniu mobilnym

en: Warning: CSS compilation failed. Please check your changes or revert the theme.
pl: Ostrzeżenie: Kompilacja CSS nie powiodła się. Sprawdź zmiany lub przywróć motyw.

en: We have detected the following plugin that may prevent changes made within the theme editor from being applied to the menu. | We have detected the following plugins that may prevent changes made within the theme editor from being applied to the menu.
pl[0]: Wykryliśmy następującą wtyczkę, która może uniemożliwiać zastosowanie zmian wprowadzonych w edytorze motywów w menu.
pl[1]: Wykryliśmy następujące wtyczki, które mogą uniemożliwiać zastosowanie zmian wprowadzonych w edytorze motywów w menu.
pl[2]: Wykryliśmy następujące wtyczki, które mogą uniemożliwiać zastosowanie zmian wprowadzonych w edytorze motywów w menu.

en: We have noticed that you have been using Max Mega Menu for some time. We hope you love it, and we would really appreciate it if you would %1$sgive us a 5 stars rating%2$s.
pl: Zauważyliśmy, że używasz Max Mega Menu od jakiegoś czasu. Mamy nadzieję, że Ci się spodoba i bylibyśmy bardzo wdzięczni, gdybyś %1$sdał nam ocenę 5 gwiazdek%2$s.

en: Weight
pl: Grubość

en: Widget
pl: Widżet

en: Widgets
pl: Widżety

en: Width
pl: Szerokość

en: X Large
pl: X duży

en: You can enter standard CSS or <a href='https://sass-lang.com/guide' target='_blank'>SCSS</a> into the custom styling area. If using SCSS there are some variables and mixins you can use:
pl: Możesz wprowadzić standardowy CSS lub <a href='https://sass-lang.com/guide' target='_blank'>SCSS</a> do obszaru niestandardowego stylu. Jeśli używasz SCSS, możesz użyć kilku zmiennych i połączeń:

en: You should rearrange the content of this row so that all columns fit onto a single line.
pl: Należy przeorganizować treść tego wiersza tak, aby wszystkie kolumny mieściły się w jednym wierszu.

en: Z Index
pl: Indeks Z

[ctx: block keyword]
en: navigation
pl: nawigacja

en: clear the CSS cache
pl: wyczyść pamięć podręczną CSS

en: column
pl: kolumna

en: columns
pl: kolumny

en: converts to the ID selector of the menu wrapper, e.g. div#mega-menu-wrap-primary
pl: konwertuje do selektora identyfikatora obwoluty menu, np. div#mega-menu-wrap-primary

en: converts to the ID selector of the menu, e.g. ul#mega-menu-primary
pl: konwertuje do selektora identyfikatora menu, np. ul#mega-menu-primary

en: here
pl: tutaj

en: lowercase
pl: małe litery

en: space-around
pl: odstęp-wokół

en: space-between
pl: odstęp-pomiędzy

en: space-evenly
pl: odstęp-równomierny

en: to this location to enable these options.
pl: do tego położenia, aby włączyć te opcje.

en: wraps the CSS within a media query based on the configured Responsive Breakpoint (see example CSS)
pl: opakowuje CSS w zapytanie multimedialne na podstawie skonfigurowanego punktu przerwania responsywnego (zobacz przykładowy CSS)
