Plugins - Max Mega Menu - Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (487 entries)

en:  - Imported
nl:  - Geïmporteerd

en: (no label)
nl: (geen label)

en: - Select -
nl: - Selecteer -

en: 0: Apply to all instances. 1: Apply to first instance. 2: Apply to second instance
nl: 0: Toepassen op alle instanties. 1: Toepassen op eerste instantie. 2: Toepassen op tweede instantie

en: 1 Column
nl: 1 kolom

en: 2 Columns
nl: 2 kolommen

en: A 100% wide panel will only ever be as wide as the menu itself. For a fixed sub menu width set this to a pixel value.
nl: Een 100% breed scherm zal alleen maar zo breed zijn als het menu zelf. Stel dit op een pixelwaarde in voor een vaste schermbreedte.

en: Accordion - Open sub menus will automatically close when another one is opened.
nl: Accordeon - Open submenu's worden automatisch gesloten wanneer een ander wordt geopend.

en: Active Menu Instance
nl: Actieve menu instantie

en: Active for Instance
nl: Actief voor instantie

en: Active locations
nl: Actieve locaties

en: Add Menu Location
nl: Menu locatie toevoegen

en: Add a new menu location below, then display the menu using the Max Mega Menu block, widget or shortcode.
nl: Voeg hieronder een nieuwe menulocatie toe en geef het menu weer met behulp van het Max Mega Menu blok, widget of shortcode.

en: Add another menu location
nl: Voeg nog een menu locatie toe

en: Add block to toggle bar
nl: Voeg blok aan toggle balk toe

en: Add menu location
nl: Menulocatie toevoegen

en: Add new theme
nl: Voeg een nieuw thema toe

en: Add text shadow to top level menu items on desktop AND mobile
nl: Voeg tekstschaduw toe aan menu-items op het hoogste niveau op desktop EN mobiel

en: Add text shadow to top level menu items on desktop only
nl: Voeg tekstschaduw toe aan menu-items op het hoogste niveau, alleen op desktop

en: Add the 'Max Mega Menu' block to any block enabled area.
nl: Voeg het 'Max Mega Menu' blok toe aan elk blok ingeschakeld gebied.

en: Add the 'Max Mega Menu' widget to a widget area.
nl: Voeg de max mega menu widget toe aan een widget gebied.

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Advanced: Enter a jQuery selector to synchronize the width and position of the sub menu with existing page element (e.g. body, #container, .page).
nl: Gevorderd: voer een jQuery selector in om de breedte en positie van het submenu te synchroniseren met een bestaand pagina element (bijv. body, body, #container, .page).

en: After
nl: Na

en: Align
nl: Uitlijnen

en: Align <i>all</i> menu items to the left (default), centrally or to the right.
nl: Lijn <i>alle</i> menu-items uit naar links (standaard), naar het midden of naar rechts.

en: All plugin data removed
nl: Alle plugin gegevens verwijderd

en: An easy to use mega menu plugin. Written the WordPress way.
nl: Een makkelijk te gebruiken mega menu plugin. Op de WordPress manier geschreven.

en: Animated Menu Toggle Settings
nl: Geanimeerde menu toggle instellingen

en: Animation
nl: Animatie

en: Apply a shadow to mega and flyout menus.
nl: Pas een schaduw toe op mega- en uitklapmenus.

en: Apply hover transitions to menu items. Note: Transitions will not apply to gradient backgrounds.
nl: Pas hover overgangen toe op menu-items. Opmerkging: overgangen zullen niet van toepassing zijn op achtergrond met kleurverloop.

en: Apply the 'hover' styling to current menu items. Applies to top level menu items only.
nl: Maak de 'hoveren' stijl gelijk aan huidige menu-items. Alléén toepassen op top level menu-items.

en: Are you sure?
nl: Weet je het zeker?

en: Arrow
nl: Pijl

en: Assign a menu
nl: Wijs een menu toe

en: Before
nl: Voor

en: Block
nl: Blok

en: Block (Gutenberg)
nl: Blok (Gutenberg)

en: Blur
nl: Wazig

en: Bold (700)
nl: Vet gedrukt (700)

en: Bottom
nl: Onder

en: Bottom Left
nl: Onder links

en: Bottom Right
nl: Onder rechts

en: CSS Output
nl: CSS weergave

en: CSS Output (under Mega Menu > General Settings) has been disabled. Therefore, changes made within the theme editor will not be applied to your menu.
nl: CSS uitvoer (onder Mega Menu > Algemene instellingen) is uitgeschakeld. Daarom worden wijzigingen die in de thema editor zijn aangebracht, niet op je menu toegepast.

en: CSS will be loaded from the cache in a &lt;style&gt; tag in the &lt;head&gt; of the page.
nl: CSS wordt vanuit de cache geladen in een 'style' tag in de 'head' van de pagina.

en: CSS will be saved to wp-content/uploads/maxmegamenu/style.css and enqueued from there.
nl: CSS wordt opgeslagen in wp-content/uploads/maxmegamenu/style.css en van daaruit in de wachtrij geplaatst.

en: CSS will not be output, you must enqueue the CSS for the menu manually.
nl: CSS wordt niet uitgevoerd, je moet de CSS voor het menu handmatig in de wachtrij zetten.

en: Capitalize
nl: Met hoofdletters schrijven

en: Caution: Reset the styling of widgets within the mega menu? This may break the styling of widgets that you have added to your sub menus. Default: Disabled.
nl: Let op: De stijling van widgets in het megamenu opnieuw instellen? Dit kan de stijl van widgets die je aan je submenu's hebt toegevoegd kapot maken. Standaard: uitgeschakeld.

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Changes not showing up?
nl: Aanpassingen verschijnen niet?

en: Choose a style for your mobile menu
nl: Kies een stijl voor je mobiele menu

en: Choose from over 100 genericons with {link}
nl: Kies uit meer dan 100 algemene pictogrammen met {link}

en: Clear CSS Cache
nl: CSS cache wissen

en: Click
nl: Klik

en: Click Event Behaviour
nl: Klik op Gebeurtenis gedrag

en: Click on a block to edit it, or drag and drop it to resposition the block within the toggle bar
nl: Klik op een blok om hem te bewerken, of versleep het blok om een andere locatie te kiezen binnen de toggle balk

en: Close
nl: Sluit

en: Close sub menu when clicked
nl: Sluit het submenu wanneer erop wordt geklikt

en: Closed Icon
nl: Pictogram sluiten

en: Closed Text
nl: Tekst gesloten

en: Collapse all
nl: Alles samenvouwen

en: Collapse mega menu content into this many columns on mobile.
nl: Vouw mega menu inhoud samen in zoveel mogelijk kolommen op een mobiel.

en: Collapse sub menu
nl: Submenu invouwen

en: Color
nl: Kleur

en: Color (Hover)
nl: Kleur (hoveren)

en: Column
nl: Kolom

en: Column Padding
nl: Kolom padding

en: Column class
nl: Kolom klasse

en: Configure the contents of the mobile toggle bar
nl: Configureer de inhoud van de mobiele toggle balk

en: Content Font
nl: Lettertype inhoud

en: Copy
nl: Kopi&euml;ren

en: Core version
nl: Core versie

en: Custom CSS Classes will be prefixed with 'mega-'
nl: Eigen CSS klassen worden voorafgegaan door  'mega-'

en: Custom Icon
nl: Aangepast pictogram

en: Custom Styling
nl: Op maat gemaakte Styling

en: Custom Styling Tips
nl: Aangepaste stijl tips

en: Decoration
nl: Versiering

en: Default
nl: Standaard

en: Define any custom CSS you wish to add to menus using this theme. You can use standard CSS or SCSS.
nl: Definieer elke op maat gemaakte CSS die je met dit thema wilt toevoegen aan de menus. Je kunt standaard CSS of SCSS gebruiken.

en: Define the default state of the sub menus when the mobile menu is visible.
nl: Definieer de standaard status van de sub-menu's als het mobiele menu zichtbaar is.

en: Define the height of each top level menu item link. This value plus the Menu Padding (top and bottom) settings define the overall height of the menu bar.
nl: Stel de hoogte in voor elk hoofd niveau menu-item link. Deze waarde plus de Menu padding instelling (boven en onder) bepalen de totale hoogte van de menu balk.

en: Define the size of the gap between each top level menu item.
nl: Definieer de grootte van de opening tussen elk menu-item op het hoogste niveau.

en: Define the sub menu toggle behaviour for the mobile menu.
nl: Definieer het wisselgedrag van het submenu voor het mobiele menu.

en: Define what should happen when the event is set to 'click'. This also applies to mobiles.
nl: Definieer wat er moet gebeuren als de gebeurtenis is ingesteld op 'klikken'. Dit geldt ook voor mobiele telefoons.

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete Data
nl: Verwijder gegevens

en: Delete all saved Max Mega Menu plugin data from the database. Use with caution!
nl: Verwijder alle opgeslagen gegevens van de Max Mega menu plugin uit de database. Gebruik dit voorzichtig!

en: Delete location
nl: Verwijder locatie

en: Delete theme
nl: Thema verwijderen

en: Deleted %s
nl: %s verwijderd

en: Didn't move items
nl: Geen items verplaatst

en: Didn't save
nl: Niet opgeslagen

en: Disable Mobile Toggle Bar
nl: Schakel mobiele toggle balk uit

en: Disable link
nl: Link uitschakelen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Dismiss this notice.
nl: Negeer dit bericht.

en: Display Options
nl: Weergave opties

en: Display this menu location in a post or page.
nl: Toon deze menulocatie in een bericht of pagina.

en: Display this menu location in a theme template (usually header.php).
nl: Toon deze menulocatie in een thema template (meestal header.php).

en: Display this menu location in a widget area.
nl: Geef deze menulocatie weer in een widgetgebied.

en: Display this menu location in any block supported area.
nl: Toon deze menulocatie in elk blok ondersteund gebied.

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Documentation: Configuring the sub menu width
nl: Documentatie: Stel de sub-menu breedte in

en: Documentation: Highlighting Menu Items
nl: Documentatie: Markeren menu items

en: Don't forget to update the Menu toggle block text and icon color in the Toggle Bar Designer above!
nl: Vergeet niet om de tekst van het menu toggle blok en de pictogramkleur in de toggle bar ontwerper hierboven bij te werken!

en: Don't output CSS
nl: Toon geen CSS

en: Down
nl: Omlaag

en: Duplicate theme
nl: Dubbel thema

en: E.g. Footer, Blog Sidebar, Header
nl: Bijv. Footer, blog zijbalk, header

en: Edit
nl: Bewerken

en: Editing theme
nl: Thema in bewerking:

en: Effect (Mobile)
nl: Effect (mobiel)

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Enable Max Mega Menu for this menu location?
nl: Max Mega Menu inschakelen voor deze menu locatie?

en: Enable output of menu item descriptions.
nl: Schakel uitvoer van beschrijvingen van menu-items in.

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Enter a valid number (e.g. 0.1, 1, 10, 999)
nl: Voer een geldig getal in (b.v. 0.1, 1, 10, 999)

en: Enter a value including a unit (e.g. 10px, 10rem, 10%)
nl: Voor een waarde in incl. eenheid (b.v. 10px, 10rem, 10%)

en: Enter a whole number (e.g. 1, 5, 100, 999)
nl: Voer een geheel getal in (b.v. 1, 5, 100, 999)

en: Error saving theme.
nl: Fout bij opslaan thema.

en: Event
nl: Gebeurtenis

en: Example CSS
nl: Voorbeeld CSS

en: Expand
nl: Uitvouwen

en: Expand active parents
nl: Vouw actieve hoofden uit

en: Expand all
nl: Alles uitvouwen

en: Experimental: Set this value to 'auto' to use a flexible width.
nl: Experimenteel: Stel hier 'auto' in om een flexibele breedte te gebruiken.

en: Export Theme
nl: Exporteer thema

en: Export theme
nl: Thema exporteren

en: Fade
nl: Vervagen

en: Fade Up
nl: Vervagen

en: Failed to add %1$s to %2$d
nl: %1$s aan %2$d toevoegen is mislukt

en: Failed to delete %s
nl: Verwijderen van %s is mislukt

en: Failed to delete theme. The theme is in use by a menu.
nl: Verwijderen van thema is mislukt. Het thema wordt door een menu gebruikt.

en: Failed to save %s
nl: Bewaren van %s is mislukt

en: Failed to update %s
nl: Updaten van %s is mislukt

en: Family
nl: Familie

en: Fast
nl: Snel

en: First click will follow the link (the arrow must be used to toggle sub menu visiblity).
nl: De eerste klik volgt de link (de pijl moet worden gebruikt om de zichtbaarheid van het sub-menu te wisselen).

en: First click will open the sub menu, second click will close the sub menu.
nl: De eerste klik opent een sub-menu, de tweede klik sluit het sub-menu.

en: First click will open the sub menu, second click will follow the link.
nl: De eerste klik opent een submenu, de tweede klik volgt de link.

en: Flyout Menu
nl: Flyout menu

en: Flyout Menus
nl: Flyout menu's

en: Font
nl: Lettertype

en: Font (Active)
nl: Lettertype (Actief)

en: Footer (default)
nl: Footer (standaard)

en: Force Full Width
nl: Forceer hele breedte

en: From
nl: Van

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Generally we advise against using the Top and Bottom options here. Use the 'Menu Height' setting to determine the height of your top level menu items.
nl: Over het algemeen raden we af om hier de opties Boven en Onder te gebruiken. Gebruik de 'Menu hoogte' instelling om de hoogte van je menu-items op het hoogste niveau op te geven.

en: Get access to over 400 Font Awesome Icons with {link}
nl: Krijg toegang tot meer dan 400 Font Awesome pictogrammen met {link}

en: Give the location a name that describes where the menu will be displayed on your site.
nl: Geef de locatie een naam die beschrijft waar het menu op je site wordt weergegeven.

en: Glow Opacity
nl: Lichtdoorlatendheid

en: Go to Mega Menu > Menu Locations to create a new menu location.
nl: Ga naar Mega Menu > Menu locaties om een nieuwe menulocatie te maken.

en: Go to Mega Menu > Menu Locations to enable Max Mega Menu for this location.
nl: Ga naar Mega Menu > Menu locaties om Max Mega Menu in te schakelen voor deze locatie.

en: Height of each top level item in the mobile menu.
nl: Hoogte voor elk hoofd niveau item in het mobiele menu

en: Hidden on desktop
nl: Verborgen op de desktop

en: Hidden on mobile
nl: Verborgen op een mobiel

en: Hide arrow
nl: Verberg pijl

en: Hide item on desktop
nl: Verberg item op desktop

en: Hide item on mobile
nl: Verberg item op mobiel

en: Hide sub menu on mobile
nl: Submenu op mobiel verbergen

en: Hide text
nl: Verberg tekst

en: Hide the toggle bar and display the menu in it's open state by default.
nl: Verberg de toggle balk en geef het menu standaard weer in de geopende staat.

en: Highlight Current Item
nl: Huidig item benadrukken

en: Homepage
nl: Startpagina

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Hover
nl: Hoveren

en: Hover Intent
nl: Hoveren doel

en: Hover Transitions
nl: Hoveren overgangen

en: Icon
nl: Icoon

en: Icon Color
nl: Pictogram kleur

en: Icon Position
nl: Positie pictogram

en: Icon Size
nl: Pictogram grootte

en: Icon position
nl: Pictogram positie

en: If enabled, the mobile sub menu will match the width and position on the given page element (rather than being limited to the width of the toggle bar). For a full width sub menu, leave the 'Selector' value set to 'body'.
nl: Indien ingeschakeld, zal het mobiele submenu overeenkomen met de breedte en positie op het gegeven pagina-element (in plaats van beperkt te zijn tot de breedte van de schakelknop). Voor een submenu over de volledige breedte laat je de waarde 'Selector' op 'body' staan.

en: If enabled, the mobile sub menu will overlay the page content (instead of pushing the page content down)
nl: Indien ingeschakeld, zal het mobiele submenu de pagina inhoud overlappen (in plaats van de pagina inhoud naar beneden te duwen)

en: If you are trying to display Max Mega Menu here, use the 'Max Mega Menu' widget instead.
nl: Als je hier Max Mega menu wil tonen, gebruik dan de Max Mega menu widget.

en: Import Theme
nl: Importeer thema

en: Import a menu theme in JSON format
nl: Importeer een thema menu in JSON format

en: Import a theme
nl: Importeer een thema

en: Inactive locations
nl: Inactieve locaties

en: Inner Width
nl: Binnenbreedte

en: Intended for use on anchor links (e.g. #about)
nl: Bedoeld voor gebruik op anker links (bijv. #about)

en: Item Background
nl: Item achtergrond

en: Item Background (Hover)
nl: Item achtergrond (hover)

en: Item Border
nl: Item rand

en: Item Border Radius
nl: Radius item rand

en: Item Divider
nl: Item scheiding

en: Item Font
nl: Item lettertype

en: Item Font (Hover)
nl: Item lettertype (hover)

en: Item Margin
nl: Item marge

en: Item Padding
nl: Item padding

en: Item Spacing
nl: Spatiëring item

en: Item will be aligned based on the 'Menu Items Align' option set in the Theme Editor
nl: Item wordt uitgelijnd op basis van de 'Uitlijning menu-items' optie in de thema editor

en: JavaScript Output
nl: JavaScript uitvoer

en: Keyboard Highlight Outline
nl: Toetsenbord markeren overzicht

en: Large
nl: Groot

en: Launched for Menu ID
nl: Gestart voor menu ID

en: Left
nl: Links

en: Left edge of Parent
nl: Linker hoek van hoofd

en: Light (300)
nl: Licht (300)

en: Line Height
nl: Regelhoogte

en: Location Description
nl: Locatie Beschrijving

en: Location Name
nl: Locatie naam

en: Log into the site you wish to import the theme to. Go to Mega Menu > Tools and paste this into the 'Import Theme' text area:
nl: Meld je aan bij de site waar je het thema wil importeren. Ga naar Mega Menu > Gereedschap en plak dit in de 'Import thema' tekst gebied:

en: Max Mega Menu Settings
nl: Max Mega menu instellingen

en: Max Mega Menu Widgets
nl: Max mega menu widgets

en: Max Mega Menu has been updated. Please %s to ensure maximum compatibility with the latest version.
nl: Max Mega menu is geüpdatet. %s in te vullen om maximale compatibiliteit met de laatste versie te garanderen.

en: Max Mega Menu is not compatible with your version of WordPress. Please upgrade WordPress to the latest version or disable Max Mega Menu.
nl: Max Mega Menu is niet compatibel met je versie van WordPress. Upgrade WordPress naar de nieuwste versie of schakel Max Mega Menu uit.

en: Med
nl: Medium

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Mega Menu - Grid Layout
nl: Mega Menu - Raster lay-out

en: Mega Menu - Standard Layout
nl: Mega Menu - Standaard lay-out

en: Mega Menu Columns
nl: Mega Menu kolommen

en: Mega Menus
nl: Mega menu's

en: Mega Menus can only be created on top level menu items.
nl: Mega menu's kunnen alléén op hoofd niveau menu-items worden gemaakt.

en: Mega Panel width.
nl: Mega Panel breedte.

en: Menu Background
nl: Menu achtergrond

en: Menu Bar
nl: Menubalk

en: Menu Border Radius
nl: Radius van de menu rand

en: Menu Height
nl: Menu hoogte

en: Menu Item
nl: Menu-item

en: Menu Item Background
nl: Menu-item achtergrond

en: Menu Item Background (Active)
nl: Menu-item achtergrond (Actief)

en: Menu Item Background (Hover)
nl: Menu-item achtergrond (hover)

en: Menu Item Descriptions
nl: Menu item beschrijvingen

en: Menu Item Divider
nl: Menu-item scheidingslijn

en: Menu Item Font
nl: Menu item lettertype

en: Menu Item Font (Hover)
nl: Menu item lettertype (hover)

en: Menu Item Height
nl: Hoogte van menu-item

en: Menu Item Icon
nl: Menu-item pictogram

en: Menu Item Padding
nl: Menu-item padding

en: Menu Item Settings
nl: Instellingen menu-item

en: Menu Items Align
nl: Menu-items uitlijning

en: Menu Location Deleted
nl: Menulocatie verwijderd

en: Menu Location Saved
nl: Menu locatie opgeslagen

en: Menu Location Settings
nl: Menu locatie instellingen

en: Menu Location:
nl: Menulocaties:

en: Menu Locations
nl: Menu locaties

en: Menu Padding
nl: Menu padding

en: Menu Themes
nl: Menu Thema's

en: Menu Toggle
nl: Menu toggle

en: Menu Toggle (Animated)
nl: Menu toggle (geanimeerd)

en: Menu Toggle (Standard)
nl: Menu togglen (standaard)

en: Menu Toggle Settings
nl: Menu toggle instellingen

en: Menu item align
nl: Uitlijning menu-items

en: Mobile Menu
nl: Mobiel menu

en: Mobile Sub Menu
nl: Mobiel submenu

en: Mobile Sub Menu Behaviour
nl: Mobiel sub-menu gedrag

en: Mobile Sub Menu Default State
nl: Mobiel sub-menu standaard status

en: Mobile Toggle Bar
nl: Mobiele toggle balk

en: More information
nl: Meer informatie

en: More options
nl: Meer opties

en: Moved (%s)
nl: Verplaatst (%s)

en: New Menu Location Created
nl: Nieuwe menulocatie aangemaakt

en: New Theme Created. To apply this theme to a menu location, go to <i>Mega Menu > Menu Locations</i> and select this theme from the 'Theme' dropdown.
nl: Nieuw thema gemaakt. Om dit thema toe te passen op een menu locatie, ga naar <i>Mega menu > Menu locaties</i> en selecteer dit thema van de 'Thema' dropdown.

en: No Elementor Templates found.
nl: Geen Elementor templates gevonden.

en: No menu locations found
nl: Geen menulocaties gevonden

en: No reusable blocks available.
nl: Geen herbruikbare blokken beschikbaar.

en: No widgets found. Add a widget to this area using the Widget Selector (top right)
nl: Geen widget gevonden. Voeg een widget toe aan dit gebied met de Widget selector (bovenin rechts)

en: None
nl: Geen

en: Normal
nl: Normaal

en: Normal (400)
nl: Normaal (400)

en: Off Canvas Width
nl: Off canvas breedte

en: Only applies to menu items displayed within mega sub menus.
nl: Alléén van toepassing op menu-items die binnen een mega sub menu worden getoond.

en: Only suitable for single level flyout menus. If you're using multi level flyout menus set these values to 0px.
nl: Alleen geschikt voor uitvouw menu's met één niveau. Als je uitvouw menu's met meerdere niveaus gebruikt, stel deze waarden dan in op 0px.

en: Oops. Something went wrong. Please reload the page.
nl: Er is iets fout gegaan. Herlaad de pagina.

en: Open Icon
nl: Open pictogram

en: Open Text
nl: Tekst openen

en: Option only available for top level menu items
nl: Deze optie is alléén beschikbaar voor de menu-items op het hoofd niveau

en: Outer Width
nl: Breedte buiten

en: Output in &lt;head&gt;
nl: Weergave in &lt;head&lt;

en: Outputs a menu for a selected theme location.
nl: Voert een menu uit van een geselecteerde thema locatie.

en: Outputs a reusable block.
nl: Voert een herbruikbaar blok uit.

en: Outputs a saved Elementor template.
nl: Voert een opgeslagen Elementor template uit.

en: Overlay Content
nl: Overlay inhoud

en: PHP Function
nl: PHP functie

en: Padding for the main menu bar.
nl: Padding voor de hoofd menu balk.

en: Padding for the mobile sub menu.
nl: Padding voor de mobiele sub-menu.

en: Panel Background
nl: Achtergrondscherm

en: Panel Border
nl: Schermrand

en: Panel Border Radius
nl: Radius van de schermrand

en: Panel Padding
nl: Paneel padding

en: Panel Width
nl: Schermbreedte

en: Paste this code into your themes functions.php file:
nl: Plak deze code in je thema's functions.php bestand:

en: Please assign this menu to a theme location to enable the Mega Menu settings.
nl: Koppel dit menu aan een thema locatie om de Mega Menu instellingen in te schakelen.

en: Please enable Dashicons in the Clearfy plugin options. Max Mega Menu requires Dashicons.
nl: Schakel Dash pictogrammen in de Clearfy plugin opties in. Max Mega Menu vereist Dash pictogrammen.

en: Please enable Max Mega Menu using the settings on the left of this page.
nl: Schakel Max Mega menu in met de instellingen aan de linker kant van deze pagina.

en: Please save the menu structure to enable this option.
nl: Bewaar de menu structuur door deze optie in te schakelen.

en: Please try refreshing the page.
nl: Probeer de pagina te herladen.

en: Plugin Data
nl: Plugin gegevens

en: Prefix Menu Item Classes
nl: Voorvoegsel menu-Item klassen

en: Prefix custom menu item classes with 'mega-'?
nl: Voorvoegsel eigen menu-item klassen met 'mega-'?

en: Pro extension
nl: Pro uitbreiding

en: Reset Widget Styling
nl: Terugzetten stijl van widget

en: Revert theme
nl: Thema terugzetten

en: Right
nl: Rechts

en: Right aligned flyout menus will expand to the left
nl: Rechts uitgelijnde vervolgmenu's worden naar links uitgevouwen

en: Right aligned items will appear in reverse order on the right hand side of the menu bar
nl: Rechts uitgelijnde items verschijnen in omgekeerde volgorde aan de rechterkant van de menu balk

en: Right edge of Parent
nl: Rechter hoek van hoofd

en: Row
nl: Rij

en: Row class
nl: Rij klasse

en: Row columns
nl: Rij kolommen

en: Save
nl: Opslaan

en: Save to filesystem
nl: Opslaan naar bestandssysteem

en: Saved %s
nl: %s is opgeslagen

en: Saved (%s)
nl: Opgeslagen (%s)

en: Saving
nl: Opslaan

en: Search
nl: Zoeken

en: Second Level Menu Items
nl: Menu-items op het tweede niveau

en: Select a Widget to add to the panel
nl: Selecteer een widget om toe te voegen aan het paneel

en: Select a location
nl: Selecteer een locatie

en: Select a menu to be assigned to this location. This can be changed later using the Appearance > Menus > Manage Location page.
nl: Selecteer een menu dat aan deze locatie moet worden toegewezen. Dit kan later worden gewijzigd met de pagina Weergave > Menus > Beheer locatie.

en: Select a theme to be applied to the menu
nl: Selecteer een thema dat je op het menu wil toepassen

en: Select icons from your media library with {link}
nl: Selecteer pictogrammen uit je media bibliotheek met {link}

en: Select location
nl: Selecteer locatie

en: Select the arrow styles.
nl: Selecteer de pijlstijlen.

en: Select the event to trigger sub menus
nl: Selecteer de gebeurtenis om submenu's te activeren

en: Select the sub menu animation type
nl: Selecteer het animatietype van het submenu

en: Select theme to edit
nl: Selecteer thema voor bewerken

en: Selecting this option will effectively disable the theme editor and many of the features available in Max Mega Menu and Max Mega Menu Pro. Only enable this option if you fully understand the consequences.
nl: Als je deze optie selecteert, wordt de thema editor effectief uitgeschakeld en vele beschikbare opties in Max Mega Menu en Max Mega Menu Pro. Schakel dit alléén in als je de gevolgen volledig begrijpt.

en: Set a background color for a whole sub menu.
nl: Stel de achtergrondkleur in voor een heel sub-menu.

en: Set a border radius on the main menu bar.
nl: Stel een radius in voor de rand van de hoofd menu balk.

en: Set a border radius on the mobile toggle bar.
nl: Stel een rand radius in op de mobiele toggle balk.

en: Set rounded corners for each top level menu item.
nl: Stel afgeronde hoeken in voor elk menu-item op het hoogste niveau.

en: Set rounded corners for flyout menus. Rounded corners will be applied to all flyout menu levels.
nl: Stel afgeronde hoeken in voor uitvouw menu's. Afgeronde hoeken zullen worden toegepast op alle uitvouw menu niveaus.

en: Set rounded corners for the sub menu.
nl: Stel afgeronde hoeken in voor het scherm.

en: Set the background color for a flyout menu item (on hover).
nl: Stel de achtergrondkleur in voor een uitvouw menu-item (bij hoveren).

en: Set the background color for a flyout menu item.
nl: Stel de achtergrondkleur in voor een uitvouw menu-item.

en: Set the background color for the flyout menu.
nl: Stel de achtergrondkleur in voor het uitklapmenu.

en: Set the background color for the mobile menu toggle bar.
nl: Stel de achtergrondkleur in van de mobiele menu toggle balk.

en: Set the background hover color for second level menu items.
nl: Stel de achtergrond hoveren kleur in voor de menu-items op het tweede niveau.

en: Set the background hover color for third level menu items.
nl: Stel de achtergrond hover kleur in voor de menu-items op het derde niveau.

en: Set the border for the flyout menu.
nl: Stel de rand in voor het uitklapmenu.

en: Set the border for the second level menu items.
nl: Stel de rand in voor menu-items op het tweede niveau.

en: Set the border for the third level menu items.
nl: Stel de rand in voor de menu-items van het derde niveau.

en: Set the border for the widget headings.
nl: Stel de rand in voor de kopteksten van de widget.

en: Set the border to display on each top level menu item.
nl: Stel de rand in die moet worden getoond op elk menu-item op het hoogste niveau.

en: Set the border to display on the sub menu.
nl: Stel een rand in om te tonen op het submenu.

en: Set the font for second level menu items when they're displayed in a Mega Menu.
nl: Stel het lettertype in voor menu-items op het tweede niveau wanneer ze in een Mega menu worden getoond.

en: Set the font for the flyout menu items.
nl: Stel het lettertype in voor de uitvouw menu-items.

en: Set the font for third level menu items when they're displayed in a Mega Menu.
nl: Stel het lettertype in voor menu-items op het derde niveau wanneer ze in een Mega menu worden getoond.

en: Set the font style on hover.
nl: Stel het lettertype in bij hoveren.

en: Set the font to use Widget headers in the mega menu. Tip: set this to the same style as the Second Level Menu Item Font to keep your styling consistent.
nl: Stel het lettertype in voor de widget koppen in het mega menu. Tip: gebruik dezelfde stijl als het menu-item lettertype op het tweede niveau om je styling consistent te houden.

en: Set the font to use for each top level menu item (on hover).
nl: Stel het lettertype dat moet worden gebruikt voor ieder menu-item op het hoogste niveau (bij hoveren).

en: Set the font to use for panel contents.
nl: Stel het lettertype in dat moet worden gebruikt voor scherminhoud.

en: Set the general line height to use in the sub menu contents.
nl: Stel de algemene regelhoogte in die moet worden gebruikt in de inhoud van het submenu.

en: Set the height of the mobile menu toggle bar.
nl: Stel de hoogte in van het mobiele toggle balk menu.

en: Set the margin for the second level menu items.
nl: Stel de marge in voor menu-items op het tweede niveau.

en: Set the margin for the third level menu items.
nl: Stel de marge in voor de menu-items op het derde niveau.

en: Set the margin for the widget headings.
nl: Stel de marge in voor de widget koptekst.

en: Set the outline style for menu items when they recieve focus using keyboard navigation.
nl: Stel de stijl van de contouren in voor items in het menu wanneer ze de focus krijgen via toetsenbordnavigatie.

en: Set the padding for each flyout menu item.
nl: Stel de padding in voor elk uitvouw menu-item.

en: Set the padding for each top level menu item.
nl: Stel de padding in voor elk hoofd niveau menu-item.

en: Set the padding for the second level menu items.
nl: Stel de padding in voor de menu-items op het tweede niveau.

en: Set the padding for the third level menu items.
nl: Stel de padding in voor de menu items op het derde niveau.

en: Set the padding for the whole flyout menu.
nl: Stel de padding in voor het hele uitklapmenu.

en: Set the padding for the whole sub menu. Set these values 0px if you wish your sub menu content to go edge-to-edge.
nl: Stel de padding in voor het hele submenu. Stel deze waarden 0px in als je wil dat de inhoud van je submenu van rand-tot-rand gaat.

en: Set the padding for the widget headings.
nl: Stel de padding in voor de widget koptekst.

en: Set the z-index to ensure the sub menus appear ontop of other content.
nl: Stel de z-index in om ervoor te zorgen dat schermen bovenop andere inhoud verschijnen.

en: Set this value to the width of your longest menu item title to stop menu items wrapping onto 2 lines.
nl: Stel deze waarde in op de breedte van je langste menu-item titel om te voorkomen dat menu-items over 2 regels worden verdeeld.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Shadow
nl: Schaduw

en: Show a line divider below each menu item.
nl: Toon een scheidingslijn onder elk menu-item.

en: Show a small divider bar between each menu item.
nl: Laat een kleine scheidingsbalk zien tussen elk menu-item.

en: Size
nl: Afmeting

en: Skip - I'll assign a menu later
nl: Overslaan - Ik wijs later een menu toe

en: Slide Down
nl: Schuif naar beneden

en: Slide Left (Off Canvas)
nl: Schuif naar links (Off canvas)

en: Slide Right (Off Canvas)
nl: Schuif naar rechts (Off canvas)

en: Slide Up
nl: Omhoog Schuiven

en: Slow
nl: Langzaam

en: Small
nl: Klein

en: Some themes will output this menu location multiple times on the same page. For example, it may be output once for the main menu, then again for the mobile menu. This setting can be used to make sure Max Mega Menu is only applied to one of those instances.
nl: Sommige thema's geven deze menu locatie meerdere keren op dezelfde pagina weer. Het kan bijvoorbeeld één keer worden uitgevoerd voor het hoofdmenu en dan weer voor het mobiele menu. Deze instelling kan worden gebruikt om ervoor te zorgen dat Max Mega Menu alleen op een van deze instanties wordt toegepast.

en: Spacer Settings
nl: Spacer instellingen

en: Speed
nl: Snelheid

en: Spread
nl: Spreiden

en: Standard - Open sub menus will remain open until closed by the user.
nl: Standaard - Open submenu's blijven open totdat ze door de gebruiker worden gesloten.

en: Style
nl: Stijl

en: Sub Menu
nl: Submenu

en: Sub Menu Background
nl: Sub-menu achtergrond

en: Sub Menu Border
nl: Rand submenu

en: Sub Menu Border Radius
nl: Randradius van het submenu

en: Sub Menu Padding
nl: Padding sub-menu

en: Sub Menu Settings
nl: Instellingen sub-menu

en: Sub Menu Width
nl: Sub-menu breedte

en: Sub menu align
nl: Uitlijning sub-menu

en: Sub menu columns
nl: Sub menu kolommen

en: Sub menu display mode
nl: Weergavemodus voor sub-menu

en: Text Color
nl: Tekst kleur

en: Text Size
nl: Tekst grootte

en: The 'Disable Mobile Toggle Bar' option has been enabled. The following options are disabled as the mobile toggle bar will not be displayed.
nl: De optie 'Schakel mobiele toggel balk uit' is ingeschakeld. Volgende opties zijn uitgeschakeld omdat de toggle balk van de mobiele telefoon niet wordt weergegeven.

en: The 'Responsive Breakpoint' option has been set to 0px. The desktop version of the menu will be displayed for all browsers (regardless of the browser width), so the following options are disabled.
nl: De optie 'Responsive breekpunt' is ingesteld op 0px. De desktopversie van het menu wordt voor alle browsers weergegeven (ongeacht de browserbreedte), dus de volgende opties zijn uitgeschakeld.

en: The CSS for your menu is updated each time a menu or a menu theme is changed. You can force the menu CSS to be updated using this tool.
nl: De CSS voor je menu wordt geüpdatet elke keer als een menu of een menu thema wordt gewijzigd. Met dit gereedschap kun je afdwingen dat de menu CSS wordt geüpdatet.

en: The background color for a top level menu item (on hover).
nl: De achtergrondkleur voor een menu-item op het hoogste niveau (bij hover).

en: The background color for each top level menu item in the mobile menu when the sub menu is open.
nl: Achtergrond kleur voor elk hoofd niveau menu-item in het mobiele menu als het sub-menu open is.

en: The background color for each top level menu item. Tip: Set these values to transparent if you've already set a background color on the menu bar.
nl: De achtergrondkleur voor elk menu-item op het hoogste niveau. Tip: stel deze waarden in op doorzichtig als je al een achtergrondkleur hebt ingesteld op de menubalk.

en: The background color for the main menu bar. Set each value to transparent for a 'button' style menu.
nl: De achtergrondkleur voor de hoofdmenubalk. Stel elke waarde in op doorzichtig voor een 'knopstijl' menu.

en: The background color for the mobile menu.
nl: De achtergrondkleur voor het menu op mobiel.

en: The cache has been cleared and the menu CSS has been regenerated.
nl: De cache is gewist en het menu CSS is opnieuw gegenereerd.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
nl: De wijzigingen die je heb gemaakt zullen verloren gaan als je deze pagina verlaat.

en: The font color for each top level menu item in the mobile menu when the sub menu is open.
nl: Kleur lettertype voor elk hoofd niveau menu-item in het mobiele menu als het sub-menu open is.

en: The font to use for each top level menu item in the mobile menu.
nl: Lettertype voor elk hoofd niveau menu-item in het mobiele menu.

en: The font to use for each top level menu item.
nl: Het lettertype dat gebruikt moet worden voor elk menu-item op het hoogste niveau.

en: The height of each flyout menu item.
nl: De hoogte van elk uitgevouwen menu-item.

en: The menu CSS was last updated on %s
nl: De menu CSS is voor het laatst geüpdatet op %s

en: The menu will be converted to a mobile menu when the browser width is below this value.
nl: Het menu wordt geconverteerd naar een mobiel menu wanneer de browserbreedte onder deze waarde ligt.

en: The server ran out of memory whilst trying to regenerate the menu CSS.
nl: Het geheugen van de server liep vol terwijl je probeert het menu CSS opnieuw te genereren.

en: The server returned a 500 error. The server did not provide an error message (you should find details of the error in your server error log), but this is usually due to your server memory limit being reached.
nl: De server heeft een 500 fout geretourneerd. De server gaf geen fout bericht (een beschrijving van de fout vind je in je server fout log), maar meestal komt dit omdat de limiet van je server geheugen is bereikt.

en: The width of each flyout menu. This must be a fixed pixel value.
nl: De breedte van elk uitklapmenu. Dit moet een vaste pixelwaarde zijn.

en: The width of the sub menu if the Mobile Effect is set to 'Slide Left' or 'Slide Right'. Must be specified in px.
nl: De breedte van het sub-menu als het Mobiele effect is ingesteld op 'Schuif naar links' of 'Schuif naar rechts'. Opgegeven in px.

en: Theme
nl: Thema

en: Theme Default
nl: Standaard thema

en: Theme Deleted
nl: Thema verwijderd

en: Theme Duplicated
nl: Thema gedupliceerd

en: Theme Reverted
nl: Thema teruggezet

en: Theme Title
nl: Thema titel

en: Then use the Max Mega Menu block, widget or shortcode to output the menu location on your site.
nl: Gebruik dan het Max Mega menu blok, widget of shortcode om de menu locatie op je site uit te voeren.

en: There are currently no menu locations registered by your theme.
nl: Er zijn nu geen menu locaties geregistreerd door je thema.

en: There is not enough space in this row to add a new column. Make space by reducing the width of the columns within the row or create a new row.
nl: Er is niet genoeg ruimte in deze rij om een ​​nieuwe kolom toe te voegen. Maak ruimte door de breedte van de kolommen in de rij te verkleinen of maak een nieuwe rij.

en: There is not enough space on this row to add a new column.
nl: Er is niet voldoende ruimte op deze rij om een nieuwe kolom toe te voegen.

en: Third Level Menu Items
nl: Menu-items op het derde niveau

en: This is an overview of the menu locations supported by your theme.
nl: Dit is een overzicht van de menu locaties die door je thema worden ondersteund.

en: This is where Max Mega Menu stores widgets that you have added to sub menus using the mega menu builder. You can edit existing widgets here, but new widgets must be added through the Mega Menu interface (under Appearance > Menus).
nl: Dit is waar Max Mega Menu widgets opslaat die je aan submenu's hebt toegevoegd met behulp van de mega menu builder. Je kan hier bestaande widgets bewerken, maar nieuwe widgets moeten worden toegevoegd via de Mega Menu interface (onder Weergave > Menus).

en: This menu location is registered by your theme. Your theme should already include the code required to display this menu location on your site.
nl: Deze menu locatie wordt geregistreerd op je thema. Je thema moet al de code bevatten die nodig is om deze menu locatie op je site weer te geven.

en: This menu theme is not currently active as it has not been applied to any menu locations. You may wish to check you are editing the correct menu theme - you can choose a different theme to edit using the 'Select theme to edit' selector above. Alternatively, to apply this theme to a menu go to <i>Appearance > Menus > Max Mega Menu Settings</i> and select this theme from the 'Theme' dropdown.
nl: Dit menu thema is momenteel niet actief omdat het niet op menu locaties is toegepast. Misschien wil je controleren of je het juiste menu thema bewerkt - je kan een ander thema kiezen om te bewerken met de selector 'Selecteer thema om te bewerken' hierboven. Als alternatief, om dit thema op een menu toe te passen, ga je naar <i>Weergave > Menus > Max Mega Menu instellingen</i> en selecteer je dit thema in de dropdown 'Thema'.

en: This option will apply to all menu items. To align an individual menu item to the right, edit the menu item itself and set 'Menu Item Align' to 'Right'.
nl: Deze optie zal van toepassing zij op alle menu-items.Om een individueel menu-item naar rechts uit te lijnen, bewerk het menu-item zelf en stel 'Menu-item uitlijnen' in op 'Rechts'.

en: Title Border
nl: Titel rand

en: Title Font
nl: Titel lettertype

en: Title Margin
nl: Titel marge

en: Title Padding
nl: Titel padding

en: Title:
nl: Titel:

en: To
nl: Ontvanger(s)

en: To assign this menu to a theme location, scroll to the bottom of this page and tag the menu to a 'Display location'.
nl: Koppel dit menu aan een thema locatie, scroll naar de onderkant van de pagina en label het menu aan een 'Display locatie'.

en: To avoid conflicts with theme menu systems, JavaScript events which have been added to menu items will be removed by default.
nl: Om conflicten met thema menu systemen te voorkomen, worden JavaScript gebeurtenissen die aan menu-items zijn toegevoegd standaard verwijderd.

en: Toggle Bar Background
nl: Toggle balk achtergrond

en: Toggle Bar Border Radius
nl: Toggle balk rand radius

en: Toggle Bar Designer
nl: Toggle balk ontwerper

en: Toggle Bar Height
nl: Toggle balk hoogte

en: Tools
nl: Gereedschappen

en: Top
nl: Boven

en: Top Left
nl: Linksboven

en: Top Level Menu Items
nl: Menu-items op het hoogste niveau

en: Top Right
nl: Rechtsboven

en: Transform
nl: Omvormen

en: Troubleshooting
nl: Probleemoplossing

en: Try clearing the cache of the above plugin if your changes are not being applied to the menu. | Try clearing the caches of the above plugins if your changes are not being applied to the menu.
nl[0]: Probeer de cache te legen van de bovenstaande plugin als je wijzigingen voor het menu niet zijn doorgevoerd.
nl[1]: Probeer de caches te legen van de bovenstaande plugins als je wijzigingen voor het menu niet zijn doorgevoerd.

en: Try disabling unusued plugins to increase the available memory. Alternatively, for details on how to increase your server memory limit see:
nl: Om meer geheugen beschikbaar te krijgen, probeer niet gebruikte plugins uit te schakelen. Alternatief, zie het volgende voor details hoe je je server geheugen limiet kan aanpassen:

en: UPPERCASE
nl: HOOFDLETTERS

en: Unbind JavaScript Events
nl: Ontkoppel JavaScript gebeurtenissen

en: Underline
nl: Onderstreept

en: Up
nl: Omhoog

en: Update the custom location description
nl: Werk de aangepaste locatiebeschrijving bij

en: Updated %1$s (new columns: %2$d)
nl: Geüpdatet %1$s (nieuwe kolommen: %2$d)

en: Upgrade to Pro
nl: Upgrade naar Pro

en: Use nav or div element for menu wrapper?
nl: Nav of div element gebruiken voor menu wrapper?

en: Use these options to enable Max Mega Menu and define the behaviour of each menu location.
nl: Gebruik deze opties om Max Mega Menu in te schakelen en het gedrag van elke menu locatie te definiëren.

en: Use this to define the amount of space around each widget / set of menu items within the sub menu.
nl: Gebruik dit om de hoeveelheid ruimte rond elke widget/set menu-items in het submenu te definiëren.

en: Using the %wrap% and %menu% variables makes your theme portable (allowing you to apply the same theme to multiple menu locations)
nl: Gebruik van de variabelen %wrap% en %menu% maken je thema portable (hierdoor kun je hetzelfde thema gebruiken voor meerdere menu locaties)

en: Vertical
nl: Verticaal

en: View in Sandbox
nl: Bekijk in Sandbox

en: Visible on desktop
nl: Zichtbaar op de desktop

en: Visible on mobile
nl: Zichtbaar op een mobiel

en: Warning: CSS compilation failed. Please check your changes or revert the theme.
nl: Waarschuwing: CSS compilatie is mislukt. Svp je wijzigingen nakijken of het thema ongedaan maken.

en: We have detected the following plugin that may prevent changes made within the theme editor from being applied to the menu. | We have detected the following plugins that may prevent changes made within the theme editor from being applied to the menu.
nl[0]: We hebben de volgende plugin gedetecteerd die mogelijk verhindert dat wijzigingen die zijn aangebracht in de thema editor, worden toegepast op het menu.
nl[1]: We hebben de volgende plugins gedetecteerd die mogelijk verhinderen dat wijzigingen die zijn aangebracht in de thema editor, worden toegepast op het menu.

en: We have noticed that you have been using Max Mega Menu for some time. We hope you love it, and we would really appreciate it if you would %1$sgive us a 5 stars rating%2$s.
nl: We hebben gemerkt dat je Max Mega Menu al een tijdje gebruikt. We hopen dat je het leuk vindt, en we zouden het erg op prijs stellen als je %1$sons een 5 sterren waardering geeft%2$s.

en: Weight
nl: Gewicht

en: Width
nl: Breedte

en: X Large
nl: X groot

en: You can enter standard CSS or <a href='https://sass-lang.com/guide' target='_blank'>SCSS</a> into the custom styling area. If using SCSS there are some variables and mixins you can use:
nl: Je kan standaard CSS of <a href='https://sass-lang.com/guide' target='_blank'>SCSS</a> invoeren in het aangepaste lay-out gebied. Als je SCSS gebruikt, zijn er enkele variabelen en mixins die je kan gebruiken:

en: You should rearrange the content of this row so that all columns fit onto a single line.
nl: Je moet de inhoud herschikken op deze rij zodat alle kolommen op een enkele regel passen.

en: Your menu CSS needs to be updated before you can use the following setting. Please go to %s and Clear the CSS Cache (you will only need to do this once).
nl: Voordat je de volgende instelling kan gebruiken moet je je menu CSS updaten. Ga naar %s en wis de CSS cache (die hoef je maar één keer te doen).

en: Your menu CSS needs to be updated first. Please go to %s and Clear the CSS Cache (you will only need to do this once).
nl: Je menu CSS moet eerst worden geüpdatet. Ga naar %s en wis de CSS cache (je hoeft dit maar één keer te doen).

en: Z Index
nl: Z-index

[ctx: block keyword]
en: navigation
nl: navigatie

en: clear the CSS cache
nl: leeg de CSS cache

en: column
nl: kolom

en: columns
nl: kolommen

en: converts to the ID selector of the menu wrapper, e.g. div#mega-menu-wrap-primary
nl: zet om naar de ID selector van de menu wrapper, bijv. div#mega-menu-wrap-primary

en: converts to the ID selector of the menu, e.g. ul#mega-menu-primary
nl: zet om naar de ID selector van het menu, bijv. ul#mega-menu-primair

en: here
nl: hier

en: lowercase
nl: Kleine letters

en: to this location to enable these options.
nl: naar deze locatie om deze opties in te schakelen.

en: wraps the CSS within a media query based on the configured Responsive Breakpoint (see example CSS)
nl: wraps de CSS in een media query op basis van het geconfigureerde Responsive Breakpoint (zie CSS voorbeeld)
